Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ko murgo

31.08.2020. 17:24

»

vienkārši domājošs

Ir jau iesēdies aknās par mūžīgām sazvērestībām...


Kādas sazvērestības? Krieviem, dramatiski krītoties ekonomiskai situācijai, nav ar ko piepildīt savas ostas, tāpēc, lai dabūtu sev daļu kravu, vajadzēja sarīkot diversiju pret Latvijas ostām.
Tas, ka Ušakovs ir sūkājis Putinam, nedeva nekādas preferences Rīgas ostai.

Atbildēt

Zeze

31.08.2020. 15:58

Tas par vemšanu ir precīzi pateikts. Man jau sen no Latvijas demokrātijas gribas vemt. Lai viņi visi tur uzduras uz staķiem!

Atbildēt

vienkārši domājošs

31.08.2020. 12:23

»

to nozombētais

Kamēr kremļa pakalpiņi: Bordāns ar Jurašu, pēc saimnieku rīkojuma nesarīkoja diversiju pret mūsu ostām, Ventspils funkcionēja normāli


Ir jau iesēdies aknās par mūžīgām sazvērestībām.
Krievija jau sen gatavojās ar savām jaunām ostām.
Rīga arī funkcionēja normāli, kamēr valdīja Ušakovs ar blici. Te nu redzam, ka Rīga izzagta. To atklāja, kad Ušakovs aizvācās.
Tieši tas pats par Ventspilī.
Ja kāds to nesaprot, pašu problēma.

Atbildēt

to nozombētais

31.08.2020. 12:16

»

vienkārši domājošs

Ostu līdz kliņķim noveda Lembergs ar kompāniju, zinot, ka nebšu uz mūžu (kā domē, ja nāve nepaņems) tur būs. Tik milzīgu uzņēmumu nevar izsaimniekot pāris mēnešos...


Kamēr kremļa pakalpiņi: Bordāns ar Jurašu, pēc saimnieku rīkojuma nesarīkoja diversiju pret mūsu ostām, Ventspils funkcionēja normāli.

Atbildēt

vienkārši domājošs

31.08.2020. 11:44

»

tiešām

nedod Dievs - vēl Rīgu pārvērstu par otru Ventspili


Ostu līdz kliņķim noveda Lembergs ar kompāniju, zinot, ka nebšu uz mūžu (kā domē, ja nāve nepaņems) tur būs. Tik milzīgu uzņēmumu nevar izsaimniekot pāris mēnešos.

Un nevajag te kādam mēģināt iestāstīt, ka Lembergs kaut minūti savā dzīvē būtu pieļāvis domu būt premjers vai vadīt Rīgas domi. Kad tas bija izdevīgi, piespēlēja un pie viena pagrozījās Tv kameru priekšā. Visi, kuri kaut nedaudz zina drēbi, pateiks, ka nekur tālāk par Puzi un Ventspils domi senioram nav bijis pat prātā doties. Jo! Ja Ventspilī visi kalpi ir kaut kā no šī atkarīgi, tad Rīgā viņu neviens ilgāk par pāris dienām par pilnu neņemtu. Tieši tik, lai saprastu, ar ko ir darīšana. Un to Lembergs saprot atšķitrībā no viena otra.

Atbildēt

jau aizmirsi

31.08.2020. 11:05

»

Labajam no Ludzas Armanda

30gadus Nacional patrioti Zaga un Shemoja. Vienotiba ar Oik...


Kā tavējais pederasts Gņils Išakovs saimniekoja Rīgā?

Atbildēt

Lojeram

31.08.2020. 08:35

»

www.govlawyer.lv

1. JV bija telts pretim Saktai


GKR telts pilsētā bija septiņas reizes. Pēc šīs kampaņas es zinu kas sauc Burova sievu, meitu un dēlu. Es zinu, cik Burovam pulkstenis māksa un kāds tas ir pulkstenis. Es zinu, ar kādu automašīnu viņš brauc. JV telts bija pie Saktas. GKR -7%, JaV - 15%.

Ja veikala izkārtnē ir teikts “maize“, tad, protams, es iešu tur un pēc zeķem.

Atbildēt

Labajam no Ludzas Armanda

31.08.2020. 07:22

»

Kreisais

Nav iemesla tev kā bidlomasas lietpratējam neticēt. Tev no iekšpuses noteikti viss labāk redzams, kā jau naciķu cērmei


30gadus Nacional patrioti Zaga un Shemoja. Vienotiba ar Oik.
Esam parada Miljardus un Pardotas Rupnicas Mezus Zemi un 500 000 Cilveku izbraukusi jo Nevar pabarot Saimi Korumpetu Zagligu 100 pie Maizes tikuso Sakalju bandu. Ne Saskanja ne Krievi vadija Saimu _-Musu Latvju balelini. Pidars Rinkevic vacu Levitz
Asv Karins/pionier Kinoteatris.ko pelnijam to Sanemam

Atbildēt

Janis

31.08.2020. 07:12

»

www.govlawyer.lv

1. JV bija telts pretim Saktai


Kuzis velak skreja uz Gulami viesnicu Paest un Vienotibai Pabiras atnest.

Atbildēt

Janis pret Korupciju Oik

31.08.2020. 07:09

»

!

aploksne un riza,ortodoksali sorositi,Slesers biznesmens


Oik afera Vienotiba visas Maksatnespejas ir Nacionalju laucins
Juras ar Potapovu/ cigaresu un degvielas jumts Dambisi Armijas pretizlukosana un iepirkumu Atkats

Atbildēt

!

31.08.2020. 05:36

»

laba kompaška

Zatlers, Āboltiņa, Šlesers


aploksne un riza,ortodoksali sorositi,Slesers biznesmens.

Atbildēt

Yes ! dubultstandarti.

31.08.2020. 05:34

»

Lasītājs

Pirmā informācija, kas izskanēja Radio 2, bija, ka pirmās dienas vēlēšanu aploksnes nav ar zīmogu un tiks skaitītas atsevišķi, 10 000. ja pareizi sadzirdēju, ņemoties pa virtuvi


Baltkrievija ,,rigas pasvaldibas velesanas,,neatzis par likumigam,bet Saskana un LKS jau sudz tiesa so ,,velesanu,,rikotajus !

Atbildēt

Žulis

31.08.2020. 04:12

»

Žulis

Pohuj! Neintresē pilnīgi, idiņ galvasslimais


Nožēlojamais trollis - niku zaglis izdomājis kārtējo reizi savas rupjības rakstīt manā vārdā.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

31.08.2020. 02:54

1. JV bija telts pretim Saktai,
tur bija Ķirsis, Ķuzis u.c.

2. ZZS nav tikai lauksaimniecība,
arī ceļu būve un
cita ražošana.

Atbildēt

Pohuj! Neintresē pilnīgi,

30.08.2020. 23:14

»

idiņ galvasslimais!

Pohuj! Neintresē pilnīgi


idiņ galvasslimais!

Atbildēt

cieti!

30.08.2020. 23:13

»

laba kompaška

Zatlers, Āboltiņa, Šlesers


un lapsa....

Atbildēt

Ja kāds vēl ir tik stulbs lai ticētu politshēmotāju tukšajiem solijumiem lai tik iet vēl vèlēt

30.08.2020. 22:37

Mani varat no aunu bara izdzēst jo negāju un vairs neiešu. Kā arī šobrīd knapi 40% savāca un man liekas ka nākošreiz jau būs kādi 35-38 % un tas pierāda tautas absolūto neticību politiķu solijumiem :(((. Vienīgi man ir jautājums līdz cik % tas viss vilksies ? Vai kamēr būs 5% aizgājušo vēlēt ???

Atbildēt

tiešām

30.08.2020. 22:19

»

ESMAIJA

Nu gudrs cilvēks! Ja Rīgu sāktu pārvaldīt Lembergs... nedod Dievs - vēl Rīgu pārvērstu par otru Ventspili! Nu no tās nelaimes laimīgi esam pasargāti


nedod Dievs - vēl Rīgu pārvērstu par otru Ventspili
Tās būtu īstas šausmas- valdībai nāktos meklēt miljonus, lai glābtu Rīgas ostu no bankrota, jo pati osta būtu novesta līdz kliņķim, miljonu parādi jātdod, ieķīlāt nav ko, kuģi sarūsējuši.

Atbildēt

Kreisais

30.08.2020. 21:58

»

labajam

Starp krieviem ir daudz sajātu bijušo latviešu, ukraiņu, poļu, gruzīnu utt. No sajātiem jau tikai krievu bidlomasa sastāv


Nav iemesla tev kā bidlomasas lietpratējam neticēt. Tev no iekšpuses noteikti viss labāk redzams, kā jau naciķu cērmei.

Atbildēt

labajam

30.08.2020. 21:46

»

Labais

Izlasi uz ko es atbildēju, runa bija par to, ka viņš in "nelabojams krievs". Man īsts krievs ir labāks kā sajāts latvietis


Starp krieviem ir daudz sajātu bijušo latviešu, ukraiņu, poļu, gruzīnu utt. No sajātiem jau tikai krievu bidlomasa sastāv.

Atbildēt

Uzvarēja "praidisti"

30.08.2020. 21:15

Vēlētāji apstulbuši no aicinājumiem nepeidalīties vēlēšnās./ Un nepiedalījās, sak, ko man tur bāzt savu prātu un laiku, notiksies tas, kam jānotiek.

Un notika - geju un lesbniešu partija guva uzvaru, kas pierāda cik dziļi ir iegrimusi Rīga. Zināmi piemēri, kad kāda partija aizskar gejus un lesbiešus - tā vēlēšanās zaudē.

Otrs grāvējs ir tas, tie, kuriem bail kā velnam no krfusta - no Taisnīguma n Godīguma politikas, no tiesiskuma sludinatājiem un aizstāvjiem, kāda ir JKP. Nui mīca, slāna, aprunā un apsmej vienu no gugrākajie mēra kandidātiem - Lindu Ozolu.

Linda, lai Dievs Te stāv kklāt šajā briesmonīgajā sabiedrībā, kurā Tui esi uzņēmusies nepateicīgu lomu. Tevi ēdīs nost, vēl vairāk kā Valdi Zatleru, kā savulaik Juri Bojāru, kuri necieta korupciju, muļķus, negodīgumu. Milzīgi cieta arī Solvita Āboltiņa, kura godīgi darbojās valsts labā. Jā, viņai bija vājās puses, bet te ne par to toties viņa ir ļoti augsta ranga personība, kura var pavilkt jebkuru amatu valstī.

Tāda būs Linda OZOLA, ja nenogurs, jo visas personības Latvijā sistēmiski nomelno un cenšas politiski degradēt, ko dara pašu organizētā noziedzība, naudasmaisi un nedraudzīgā "lielā brāla" naids pret gudrāko tautu - latvieti. Un uzbrukumam tiek izmantota no bilingvālās izglītības bāze un valodas zināšanas.

Atbildēt

ESMAIJA

30.08.2020. 20:30

»

Ugāle

Patiess prieks, ka Lemberga ZZS nav iekļuvusi Rīgas domē. Kā Puzes pundurim neiet! Vispirms Saeima, tagad Rīga. Process iet uz beigām arī šim oligarham


Nu gudrs cilvēks! Ja Rīgu sāktu pārvaldīt Lembergs... nedod Dievs - vēl Rīgu pārvērstu par otru Ventspili! Nu no tās nelaimes laimīgi esam pasargāti.

Atbildēt

labajam

30.08.2020. 20:27

»

Labais

Drīzāk uzticēšos godīgam krievam, nekā tādiem latviešiem kā Pabriks, Bondars, Kampars, Jaunups, Dombrovskis (vienalga kurš), Parādnieks, Ameriks un sarakstu varētu vēl ilgi turpināt


Godīgs krievs var būt tikai pret viņa paša sugas īpatņiem, pārējiem tas vienalga ir nelegālis, intervents, kura senči ir slepkavojuši eiropiešus. Tāds, kurš neatbalsta krievu pastrādātās zvērības, atrod savas, civilizētu tautu, saknes, atgūst cilvēka seju, ir integrēts cilvēku sabiedrībā un noteikti nevar būs staļinisko izdzimteņu, krievu šovinistu partijā.
p.s. Neviens "godīgais" krievs nav cienīgs Parādnieka kungam kurpes aizšņorēt.

Atbildēt

ES

30.08.2020. 20:23

»

Par atkārtotām vēlēšanām

Diez vai atzīs. Neapzīmogoti konverti. Kas grib, tas met cik grib, konvertus urnā


Vai tikai nav cits variants - vienkārši to aplokšņu bija tik daudz, ka daļa iejuka neapzīmogoti. Bēt cik tūkstoši tika iemesti apzīmogoti, ka neviens gailis pakaļ nedziedās... ja vien Levits neatklājās kaut nejauši, kas būs vēlēšanās uzvarētājs jau pirms vēlēšanām. Un vēl kas lika aizdomāties - pirms gandrīz diviem gadiem šī partija tika ievēlēta tikai ar pašu un draudzes rokām, Tauta viņus neatzina. Kas pa šo laiku tāds ir noticis, ka viņi tiek pie uzvaras? Tas, ka divreiz notiesāts cilvēks ar atrotītām piedurknēmvandās pa budžeta līdzekļiem? Tas, ka OIK turpina savu laupītāja ceļu? Tas,ka cilvēki tiek nolikti cērpamu aunu vietā? Šī partija ir tikai slīdējusi un slīdējusi uz leju... un te pēkšņi ieguvusi tik nedalītu mīlestību, ka saņem vislielākās vēlētāju daļas balsis? Man tas liekas pēc lielāka viltojuma kā Baltkrievijā.

Atbildēt

Labais

30.08.2020. 20:15

»

Labajam

Nav runa par to, vai viņš ir krievs vai nav. Runa ir par to ka, ja tu esi starp svešiniekiem, tev jāspēj spēlēt pēc svešinieku noteikumiem. Pretējā gadījumā tu zaudēsi, ko viņš arī izdarīja...


Izlasi uz ko es atbildēju, runa bija par to, ka viņš in "nelabojams krievs". Man īsts krievs ir labāks kā sajāts latvietis.

Gribi teikt, ka Saskaņai būtu cerības ja Čejušina vietā būtu 100% latvietis? Būtu vēl sliktāk, latviešu balsis nedabūtu, bet krievu pakāstu vēl vairāk.

Atbildēt

Labajam

30.08.2020. 19:35

»

Labais

Drīzāk uzticēšos godīgam krievam, nekā tādiem latviešiem kā Pabriks, Bondars, Kampars, Jaunups, Dombrovskis (vienalga kurš), Parādnieks, Ameriks un sarakstu varētu vēl ilgi turpināt


Nav runa par to, vai viņš ir krievs vai nav. Runa ir par to ka, ja tu esi starp svešiniekiem, tev jāspēj spēlēt pēc svešinieku noteikumiem. Pretējā gadījumā tu zaudēsi, ko viņš arī izdarīja.

Nē, pats par sevi saprotams, ka vienošanās par to, kurš būs mērs, tika panākta ilgi pirms vēlēšanām. Bet, ja skatāmies uz viņa politisko figūru ārpus konteksta, tad viņš zaudēja tieši tāpēc, ka viņš ir visās jomās krievs.

Atbildēt

40,58% no balsstiesīgajiem iedzīvotājiem

30.08.2020. 19:19

netic, ka Dienvidu tilta rekords tiks pārspēts, bet 59,42% ir par to pārliecināti.

Atbildēt

Labais

30.08.2020. 18:59

»

to Kreisais

Pēc 29 neatkarīgā Latvijā pavadītiem gadiem, Čekušins joprojām ir krievs, ar visu no tā izejošo un nekas neliecina, ka viņš taisītos ko mainīt. Tātad nelabojams


Drīzāk uzticēšos godīgam krievam, nekā tādiem latviešiem kā Pabriks, Bondars, Kampars, Jaunups, Dombrovskis (vienalga kurš), Parādnieks, Ameriks un sarakstu varētu vēl ilgi turpināt.

Atbildēt

Metafiziķis

30.08.2020. 18:53

Ar tautu dēliem - trallinātājiem un slinkiem vēlētājie jau bija grūtības antīkajā pasaulē. "Sliktus valsts vīrus izvēlas tie labie pilsoņi,..... kuri nepiedalās vēlēšanās" (Platons).Varēja kungi aiziet uz iecirkni un sarakstā ieķeksēt vienu gudrāko, bet pārējo manšafti nosvītrot.

Atbildēt

vietejais

30.08.2020. 18:44

Nav jēgas komentāriem,pie siles ir tikuši nu solījumus var aizmirst, rīcību un finanses izlietojumu var noslepenot un mierīgi runāt par demokrātiju( zagļiem, blēžiem).

Atbildēt

idiņ galvasslimais!

30.08.2020. 17:55

»

Ugāle

Atkal pieķēzijis visas malas


Pohuj! Neintresē pilnīgi,

Atbildēt

Ugāle

30.08.2020. 17:41

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Atkal pieķēzijis visas malas!

Atbildēt

Žulis

30.08.2020. 17:39

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Pohuj! Neintresē pilnīgi, idiņ galvasslimais!

Atbildēt

...

30.08.2020. 17:13

»

nu nē

Vasaļvalsts ir Ķīnas "benzokolonka" krievija, kas pēc pirmā Lielā brāļa, Si, pieprasījuma atdot tam milzu zemes platības un ja Putins neizrādīsies ar pietiekami lokanu muguriņu, nomainīs to sūdu


Juridiski pat vēl šobrīd Vācija ir ASV okupācijas zona.Miera līgums vēl nav noslēgts.Arī par to notiek protesti Berlīnē un citās pilsētās.

Atbildēt

uz normāliem cilvēkiem neattiecas

30.08.2020. 16:57

»

tagad skaidrs

Tu sūdus ēd "optom" kādu kravu izgāž, tādu apēd


tas kas tev par sevi tagad skaidrs.

Atbildēt

bēdīgi

30.08.2020. 16:56

»

Ugāle

Patiess prieks, ka Lemberga ZZS nav iekļuvusi Rīgas domē. Kā Puzes pundurim neiet! Vispirms Saeima, tagad Rīga. Process iet uz beigām arī šim oligarham


ZZS noteikti būtu mazāks ļaunums par čekas projektiem: JV, JKP un A/Par un to rusofīliem zagļiem un kur nu vēl par Saskaņas staļiniskām cūkām.

Atbildēt

un kāpēc tad jābūt nozombētam muļķim un vispār jāpiedalās "vēlēšanu" farsā

30.08.2020. 16:53

»

un ko tad gribi ievēlēt

saskaņa maz, ir tas labi, nebija jau par ko balsot


ja "nebija jau par ko balsot"?

Atbildēt

nu nē

30.08.2020. 16:49

»

...

Arī Vācija ir tikai vasaļvalsts,jurididki Vācija joprojām ir ASV okupācijas zona.Nav svarīgi kāda partija ir pie varas,rezultāts nemainīsies


Vasaļvalsts ir Ķīnas "benzokolonka" krievija, kas pēc pirmā Lielā brāļa, Si, pieprasījuma atdot tam milzu zemes platības un ja Putins neizrādīsies ar pietiekami lokanu muguriņu, nomainīs to sūdu.
Vācija ir absolūti suverēna.

Atbildēt

tagad skaidrs

30.08.2020. 16:41

»

lauķis

Es balsot neeju,bet tu gan sūdus šķiro,rezultātā tāpat par sūdu nobalso


Tu sūdus ēd "optom" kādu kravu izgāž, tādu apēd!

Atbildēt

varētu padomāt, ka

30.08.2020. 16:31

»

No provinces

Līdzjūtība rīdziniekiem


provincē ir kaut kas kaut vai par mata tiesu labāks, nekā ūdensgalvā? :D

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....