Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ko murgo

31.08.2020. 17:24

»

vienkārši domājošs

Ir jau iesēdies aknās par mūžīgām sazvērestībām...


Kādas sazvērestības? Krieviem, dramatiski krītoties ekonomiskai situācijai, nav ar ko piepildīt savas ostas, tāpēc, lai dabūtu sev daļu kravu, vajadzēja sarīkot diversiju pret Latvijas ostām.
Tas, ka Ušakovs ir sūkājis Putinam, nedeva nekādas preferences Rīgas ostai.

Atbildēt

Zeze

31.08.2020. 15:58

Tas par vemšanu ir precīzi pateikts. Man jau sen no Latvijas demokrātijas gribas vemt. Lai viņi visi tur uzduras uz staķiem!

Atbildēt

vienkārši domājošs

31.08.2020. 12:23

»

to nozombētais

Kamēr kremļa pakalpiņi: Bordāns ar Jurašu, pēc saimnieku rīkojuma nesarīkoja diversiju pret mūsu ostām, Ventspils funkcionēja normāli


Ir jau iesēdies aknās par mūžīgām sazvērestībām.
Krievija jau sen gatavojās ar savām jaunām ostām.
Rīga arī funkcionēja normāli, kamēr valdīja Ušakovs ar blici. Te nu redzam, ka Rīga izzagta. To atklāja, kad Ušakovs aizvācās.
Tieši tas pats par Ventspilī.
Ja kāds to nesaprot, pašu problēma.

Atbildēt

to nozombētais

31.08.2020. 12:16

»

vienkārši domājošs

Ostu līdz kliņķim noveda Lembergs ar kompāniju, zinot, ka nebšu uz mūžu (kā domē, ja nāve nepaņems) tur būs. Tik milzīgu uzņēmumu nevar izsaimniekot pāris mēnešos...


Kamēr kremļa pakalpiņi: Bordāns ar Jurašu, pēc saimnieku rīkojuma nesarīkoja diversiju pret mūsu ostām, Ventspils funkcionēja normāli.

Atbildēt

vienkārši domājošs

31.08.2020. 11:44

»

tiešām

nedod Dievs - vēl Rīgu pārvērstu par otru Ventspili


Ostu līdz kliņķim noveda Lembergs ar kompāniju, zinot, ka nebšu uz mūžu (kā domē, ja nāve nepaņems) tur būs. Tik milzīgu uzņēmumu nevar izsaimniekot pāris mēnešos.

Un nevajag te kādam mēģināt iestāstīt, ka Lembergs kaut minūti savā dzīvē būtu pieļāvis domu būt premjers vai vadīt Rīgas domi. Kad tas bija izdevīgi, piespēlēja un pie viena pagrozījās Tv kameru priekšā. Visi, kuri kaut nedaudz zina drēbi, pateiks, ka nekur tālāk par Puzi un Ventspils domi senioram nav bijis pat prātā doties. Jo! Ja Ventspilī visi kalpi ir kaut kā no šī atkarīgi, tad Rīgā viņu neviens ilgāk par pāris dienām par pilnu neņemtu. Tieši tik, lai saprastu, ar ko ir darīšana. Un to Lembergs saprot atšķitrībā no viena otra.

Atbildēt

jau aizmirsi

31.08.2020. 11:05

»

Labajam no Ludzas Armanda

30gadus Nacional patrioti Zaga un Shemoja. Vienotiba ar Oik...


Kā tavējais pederasts Gņils Išakovs saimniekoja Rīgā?

Atbildēt

Lojeram

31.08.2020. 08:35

»

www.govlawyer.lv

1. JV bija telts pretim Saktai


GKR telts pilsētā bija septiņas reizes. Pēc šīs kampaņas es zinu kas sauc Burova sievu, meitu un dēlu. Es zinu, cik Burovam pulkstenis māksa un kāds tas ir pulkstenis. Es zinu, ar kādu automašīnu viņš brauc. JV telts bija pie Saktas. GKR -7%, JaV - 15%.

Ja veikala izkārtnē ir teikts “maize“, tad, protams, es iešu tur un pēc zeķem.

Atbildēt

Labajam no Ludzas Armanda

31.08.2020. 07:22

»

Kreisais

Nav iemesla tev kā bidlomasas lietpratējam neticēt. Tev no iekšpuses noteikti viss labāk redzams, kā jau naciķu cērmei


30gadus Nacional patrioti Zaga un Shemoja. Vienotiba ar Oik.
Esam parada Miljardus un Pardotas Rupnicas Mezus Zemi un 500 000 Cilveku izbraukusi jo Nevar pabarot Saimi Korumpetu Zagligu 100 pie Maizes tikuso Sakalju bandu. Ne Saskanja ne Krievi vadija Saimu _-Musu Latvju balelini. Pidars Rinkevic vacu Levitz
Asv Karins/pionier Kinoteatris.ko pelnijam to Sanemam

Atbildēt

Janis

31.08.2020. 07:12

»

www.govlawyer.lv

1. JV bija telts pretim Saktai


Kuzis velak skreja uz Gulami viesnicu Paest un Vienotibai Pabiras atnest.

Atbildēt

Janis pret Korupciju Oik

31.08.2020. 07:09

»

!

aploksne un riza,ortodoksali sorositi,Slesers biznesmens


Oik afera Vienotiba visas Maksatnespejas ir Nacionalju laucins
Juras ar Potapovu/ cigaresu un degvielas jumts Dambisi Armijas pretizlukosana un iepirkumu Atkats

Atbildēt

!

31.08.2020. 05:36

»

laba kompaška

Zatlers, Āboltiņa, Šlesers


aploksne un riza,ortodoksali sorositi,Slesers biznesmens.

Atbildēt

Yes ! dubultstandarti.

31.08.2020. 05:34

»

Lasītājs

Pirmā informācija, kas izskanēja Radio 2, bija, ka pirmās dienas vēlēšanu aploksnes nav ar zīmogu un tiks skaitītas atsevišķi, 10 000. ja pareizi sadzirdēju, ņemoties pa virtuvi


Baltkrievija ,,rigas pasvaldibas velesanas,,neatzis par likumigam,bet Saskana un LKS jau sudz tiesa so ,,velesanu,,rikotajus !

Atbildēt

Žulis

31.08.2020. 04:12

»

Žulis

Pohuj! Neintresē pilnīgi, idiņ galvasslimais


Nožēlojamais trollis - niku zaglis izdomājis kārtējo reizi savas rupjības rakstīt manā vārdā.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

31.08.2020. 02:54

1. JV bija telts pretim Saktai,
tur bija Ķirsis, Ķuzis u.c.

2. ZZS nav tikai lauksaimniecība,
arī ceļu būve un
cita ražošana.

Atbildēt

Pohuj! Neintresē pilnīgi,

30.08.2020. 23:14

»

idiņ galvasslimais!

Pohuj! Neintresē pilnīgi


idiņ galvasslimais!

Atbildēt

cieti!

30.08.2020. 23:13

»

laba kompaška

Zatlers, Āboltiņa, Šlesers


un lapsa....

Atbildēt

Ja kāds vēl ir tik stulbs lai ticētu politshēmotāju tukšajiem solijumiem lai tik iet vēl vèlēt

30.08.2020. 22:37

Mani varat no aunu bara izdzēst jo negāju un vairs neiešu. Kā arī šobrīd knapi 40% savāca un man liekas ka nākošreiz jau būs kādi 35-38 % un tas pierāda tautas absolūto neticību politiķu solijumiem :(((. Vienīgi man ir jautājums līdz cik % tas viss vilksies ? Vai kamēr būs 5% aizgājušo vēlēt ???

Atbildēt

tiešām

30.08.2020. 22:19

»

ESMAIJA

Nu gudrs cilvēks! Ja Rīgu sāktu pārvaldīt Lembergs... nedod Dievs - vēl Rīgu pārvērstu par otru Ventspili! Nu no tās nelaimes laimīgi esam pasargāti


nedod Dievs - vēl Rīgu pārvērstu par otru Ventspili
Tās būtu īstas šausmas- valdībai nāktos meklēt miljonus, lai glābtu Rīgas ostu no bankrota, jo pati osta būtu novesta līdz kliņķim, miljonu parādi jātdod, ieķīlāt nav ko, kuģi sarūsējuši.

Atbildēt

Kreisais

30.08.2020. 21:58

»

labajam

Starp krieviem ir daudz sajātu bijušo latviešu, ukraiņu, poļu, gruzīnu utt. No sajātiem jau tikai krievu bidlomasa sastāv


Nav iemesla tev kā bidlomasas lietpratējam neticēt. Tev no iekšpuses noteikti viss labāk redzams, kā jau naciķu cērmei.

Atbildēt

labajam

30.08.2020. 21:46

»

Labais

Izlasi uz ko es atbildēju, runa bija par to, ka viņš in "nelabojams krievs". Man īsts krievs ir labāks kā sajāts latvietis


Starp krieviem ir daudz sajātu bijušo latviešu, ukraiņu, poļu, gruzīnu utt. No sajātiem jau tikai krievu bidlomasa sastāv.

Atbildēt

Uzvarēja "praidisti"

30.08.2020. 21:15

Vēlētāji apstulbuši no aicinājumiem nepeidalīties vēlēšnās./ Un nepiedalījās, sak, ko man tur bāzt savu prātu un laiku, notiksies tas, kam jānotiek.

Un notika - geju un lesbniešu partija guva uzvaru, kas pierāda cik dziļi ir iegrimusi Rīga. Zināmi piemēri, kad kāda partija aizskar gejus un lesbiešus - tā vēlēšanās zaudē.

Otrs grāvējs ir tas, tie, kuriem bail kā velnam no krfusta - no Taisnīguma n Godīguma politikas, no tiesiskuma sludinatājiem un aizstāvjiem, kāda ir JKP. Nui mīca, slāna, aprunā un apsmej vienu no gugrākajie mēra kandidātiem - Lindu Ozolu.

Linda, lai Dievs Te stāv kklāt šajā briesmonīgajā sabiedrībā, kurā Tui esi uzņēmusies nepateicīgu lomu. Tevi ēdīs nost, vēl vairāk kā Valdi Zatleru, kā savulaik Juri Bojāru, kuri necieta korupciju, muļķus, negodīgumu. Milzīgi cieta arī Solvita Āboltiņa, kura godīgi darbojās valsts labā. Jā, viņai bija vājās puses, bet te ne par to toties viņa ir ļoti augsta ranga personība, kura var pavilkt jebkuru amatu valstī.

Tāda būs Linda OZOLA, ja nenogurs, jo visas personības Latvijā sistēmiski nomelno un cenšas politiski degradēt, ko dara pašu organizētā noziedzība, naudasmaisi un nedraudzīgā "lielā brāla" naids pret gudrāko tautu - latvieti. Un uzbrukumam tiek izmantota no bilingvālās izglītības bāze un valodas zināšanas.

Atbildēt

ESMAIJA

30.08.2020. 20:30

»

Ugāle

Patiess prieks, ka Lemberga ZZS nav iekļuvusi Rīgas domē. Kā Puzes pundurim neiet! Vispirms Saeima, tagad Rīga. Process iet uz beigām arī šim oligarham


Nu gudrs cilvēks! Ja Rīgu sāktu pārvaldīt Lembergs... nedod Dievs - vēl Rīgu pārvērstu par otru Ventspili! Nu no tās nelaimes laimīgi esam pasargāti.

Atbildēt

labajam

30.08.2020. 20:27

»

Labais

Drīzāk uzticēšos godīgam krievam, nekā tādiem latviešiem kā Pabriks, Bondars, Kampars, Jaunups, Dombrovskis (vienalga kurš), Parādnieks, Ameriks un sarakstu varētu vēl ilgi turpināt


Godīgs krievs var būt tikai pret viņa paša sugas īpatņiem, pārējiem tas vienalga ir nelegālis, intervents, kura senči ir slepkavojuši eiropiešus. Tāds, kurš neatbalsta krievu pastrādātās zvērības, atrod savas, civilizētu tautu, saknes, atgūst cilvēka seju, ir integrēts cilvēku sabiedrībā un noteikti nevar būs staļinisko izdzimteņu, krievu šovinistu partijā.
p.s. Neviens "godīgais" krievs nav cienīgs Parādnieka kungam kurpes aizšņorēt.

Atbildēt

ES

30.08.2020. 20:23

»

Par atkārtotām vēlēšanām

Diez vai atzīs. Neapzīmogoti konverti. Kas grib, tas met cik grib, konvertus urnā


Vai tikai nav cits variants - vienkārši to aplokšņu bija tik daudz, ka daļa iejuka neapzīmogoti. Bēt cik tūkstoši tika iemesti apzīmogoti, ka neviens gailis pakaļ nedziedās... ja vien Levits neatklājās kaut nejauši, kas būs vēlēšanās uzvarētājs jau pirms vēlēšanām. Un vēl kas lika aizdomāties - pirms gandrīz diviem gadiem šī partija tika ievēlēta tikai ar pašu un draudzes rokām, Tauta viņus neatzina. Kas pa šo laiku tāds ir noticis, ka viņi tiek pie uzvaras? Tas, ka divreiz notiesāts cilvēks ar atrotītām piedurknēmvandās pa budžeta līdzekļiem? Tas, ka OIK turpina savu laupītāja ceļu? Tas,ka cilvēki tiek nolikti cērpamu aunu vietā? Šī partija ir tikai slīdējusi un slīdējusi uz leju... un te pēkšņi ieguvusi tik nedalītu mīlestību, ka saņem vislielākās vēlētāju daļas balsis? Man tas liekas pēc lielāka viltojuma kā Baltkrievijā.

Atbildēt

Labais

30.08.2020. 20:15

»

Labajam

Nav runa par to, vai viņš ir krievs vai nav. Runa ir par to ka, ja tu esi starp svešiniekiem, tev jāspēj spēlēt pēc svešinieku noteikumiem. Pretējā gadījumā tu zaudēsi, ko viņš arī izdarīja...


Izlasi uz ko es atbildēju, runa bija par to, ka viņš in "nelabojams krievs". Man īsts krievs ir labāks kā sajāts latvietis.

Gribi teikt, ka Saskaņai būtu cerības ja Čejušina vietā būtu 100% latvietis? Būtu vēl sliktāk, latviešu balsis nedabūtu, bet krievu pakāstu vēl vairāk.

Atbildēt

Labajam

30.08.2020. 19:35

»

Labais

Drīzāk uzticēšos godīgam krievam, nekā tādiem latviešiem kā Pabriks, Bondars, Kampars, Jaunups, Dombrovskis (vienalga kurš), Parādnieks, Ameriks un sarakstu varētu vēl ilgi turpināt


Nav runa par to, vai viņš ir krievs vai nav. Runa ir par to ka, ja tu esi starp svešiniekiem, tev jāspēj spēlēt pēc svešinieku noteikumiem. Pretējā gadījumā tu zaudēsi, ko viņš arī izdarīja.

Nē, pats par sevi saprotams, ka vienošanās par to, kurš būs mērs, tika panākta ilgi pirms vēlēšanām. Bet, ja skatāmies uz viņa politisko figūru ārpus konteksta, tad viņš zaudēja tieši tāpēc, ka viņš ir visās jomās krievs.

Atbildēt

40,58% no balsstiesīgajiem iedzīvotājiem

30.08.2020. 19:19

netic, ka Dienvidu tilta rekords tiks pārspēts, bet 59,42% ir par to pārliecināti.

Atbildēt

Labais

30.08.2020. 18:59

»

to Kreisais

Pēc 29 neatkarīgā Latvijā pavadītiem gadiem, Čekušins joprojām ir krievs, ar visu no tā izejošo un nekas neliecina, ka viņš taisītos ko mainīt. Tātad nelabojams


Drīzāk uzticēšos godīgam krievam, nekā tādiem latviešiem kā Pabriks, Bondars, Kampars, Jaunups, Dombrovskis (vienalga kurš), Parādnieks, Ameriks un sarakstu varētu vēl ilgi turpināt.

Atbildēt

Metafiziķis

30.08.2020. 18:53

Ar tautu dēliem - trallinātājiem un slinkiem vēlētājie jau bija grūtības antīkajā pasaulē. "Sliktus valsts vīrus izvēlas tie labie pilsoņi,..... kuri nepiedalās vēlēšanās" (Platons).Varēja kungi aiziet uz iecirkni un sarakstā ieķeksēt vienu gudrāko, bet pārējo manšafti nosvītrot.

Atbildēt

vietejais

30.08.2020. 18:44

Nav jēgas komentāriem,pie siles ir tikuši nu solījumus var aizmirst, rīcību un finanses izlietojumu var noslepenot un mierīgi runāt par demokrātiju( zagļiem, blēžiem).

Atbildēt

idiņ galvasslimais!

30.08.2020. 17:55

»

Ugāle

Atkal pieķēzijis visas malas


Pohuj! Neintresē pilnīgi,

Atbildēt

Ugāle

30.08.2020. 17:41

»


Atkal pieķēzijis visas malas!

Atbildēt

Žulis

30.08.2020. 17:39

»


Pohuj! Neintresē pilnīgi, idiņ galvasslimais!

Atbildēt

...

30.08.2020. 17:13

»

nu nē

Vasaļvalsts ir Ķīnas "benzokolonka" krievija, kas pēc pirmā Lielā brāļa, Si, pieprasījuma atdot tam milzu zemes platības un ja Putins neizrādīsies ar pietiekami lokanu muguriņu, nomainīs to sūdu


Juridiski pat vēl šobrīd Vācija ir ASV okupācijas zona.Miera līgums vēl nav noslēgts.Arī par to notiek protesti Berlīnē un citās pilsētās.

Atbildēt

uz normāliem cilvēkiem neattiecas

30.08.2020. 16:57

»

tagad skaidrs

Tu sūdus ēd "optom" kādu kravu izgāž, tādu apēd


tas kas tev par sevi tagad skaidrs.

Atbildēt

bēdīgi

30.08.2020. 16:56

»

Ugāle

Patiess prieks, ka Lemberga ZZS nav iekļuvusi Rīgas domē. Kā Puzes pundurim neiet! Vispirms Saeima, tagad Rīga. Process iet uz beigām arī šim oligarham


ZZS noteikti būtu mazāks ļaunums par čekas projektiem: JV, JKP un A/Par un to rusofīliem zagļiem un kur nu vēl par Saskaņas staļiniskām cūkām.

Atbildēt

un kāpēc tad jābūt nozombētam muļķim un vispār jāpiedalās "vēlēšanu" farsā

30.08.2020. 16:53

»

un ko tad gribi ievēlēt

saskaņa maz, ir tas labi, nebija jau par ko balsot


ja "nebija jau par ko balsot"?

Atbildēt

nu nē

30.08.2020. 16:49

»

...

Arī Vācija ir tikai vasaļvalsts,jurididki Vācija joprojām ir ASV okupācijas zona.Nav svarīgi kāda partija ir pie varas,rezultāts nemainīsies


Vasaļvalsts ir Ķīnas "benzokolonka" krievija, kas pēc pirmā Lielā brāļa, Si, pieprasījuma atdot tam milzu zemes platības un ja Putins neizrādīsies ar pietiekami lokanu muguriņu, nomainīs to sūdu.
Vācija ir absolūti suverēna.

Atbildēt

tagad skaidrs

30.08.2020. 16:41

»

lauķis

Es balsot neeju,bet tu gan sūdus šķiro,rezultātā tāpat par sūdu nobalso


Tu sūdus ēd "optom" kādu kravu izgāž, tādu apēd!

Atbildēt

varētu padomāt, ka

30.08.2020. 16:31

»

No provinces

Līdzjūtība rīdziniekiem


provincē ir kaut kas kaut vai par mata tiesu labāks, nekā ūdensgalvā? :D

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...