Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Klāvs

09.06.2021. 15:54

Kādu laiku nebiju redzējis Parādnieku... bet viņš taču tagad izskatās pēc āksta ar tādu bārdu! Varbūt audzē, lai kā savulaik nogrieza matus, tagad nogriezīs bārdu, vēlāk vēl kaut ko sev varētu nogriezt, citādi nespēs uzturēt entās sievietes! Ha, ha, haaaaaa....! Demogrāfs!!!!!!

Atbildēt

valmierietim

09.06.2021. 11:00

»

Valmierietis

Sapratu, kurš raksta plānprātiņa vārdā komentārus ar rupjiem vārdiem . Tā raksta tikai viens cilvēks- es tev piedodu, jo esi slims


Ja tev nestāv, nenovel vainu uz Parādnieka kungu! Interesanti, kad krievus mīlošo Kremļa projektu atbalstītāji būtu balsojuši par NA?
Jūs, latviešu tautas un valsts nīdējus, taču nesatrauc, ka JV tikumiskais līderis ir pederasts, ka viņu finanšu ministrs ir komunistu cūka, ka A/Par Pavļuts ir notirgojis vislielāko skaitu OIK atļauju, bet Pabrika dāvāja ienaidniekam Abreni, ka Jaunie Komunisti: Jurašs un Bordāns pēc savu čekas saimnieku rīkojuma sarīkoja diversijas pret Latvijas ostām.
Neviens, krievu garnizonu maukas bērns, nav nogremdējis NA.

Atbildēt

http://worknet30.com/

09.06.2021. 08:17

I AM Making a Good Salary from Home $ 6580- $ 7065 / week, which is amazing, under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone.

Go to home media tech tab for more detail ……… ..—- >> 𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

valmierietim

08.06.2021. 09:54

»

Valmierietis

Sapratu, kurš raksta plānprātiņa vārdā komentārus ar rupjiem vārdiem . Tā raksta tikai viens cilvēks- es tev piedodu, jo esi slims


Nepievērs uzmanību tas šizofrēniķim. Viņš te visu laiku ganās un raksta rupjības. Toties parādnieks ir jauns, gudrs, skaists un bagāts :)

Atbildēt

Valmierietis

08.06.2021. 09:13

»

plānprātiņam

Es taču nepārmetu balerīnai par labu dejošanu, tāpēc, ka es tā nemāku


Sapratu, kurš raksta plānprātiņa vārdā komentārus ar rupjiem vārdiem . Tā raksta tikai viens cilvēks- es tev piedodu, jo esi slims.

Atbildēt

plānprātiņam

07.06.2021. 15:52

»

Atbilde> Tam kroplītim un nedirs nu

Tas , ka Parādnieks ražo bērnus , nedomādams, ka bērniem vajadzīga arī ģimene, nevis t.s. ģimenes piedēkļi, liecina par to, ka viņam švaki ar to ražošanas procesu. Truši arī vairojas bariem.Ar krieviem te nav nekāda sakara, ar pderastiju arī. Jā, katrs jau runā par to, kas viņam tuvāks- tev acīmredzot...


Es taču nepārmetu balerīnai par labu dejošanu, tāpēc, ka es tā nemāku!
Tu neesi spējīgs taisīt bērnus, bet Parādnieka kungam nav tava talanta, kopā ar krievu smerdeļiem dzert krutku un klausīties Putina galma pederastu, Kirkorovu.
Jedem das Seine

Atbildēt

Atbilde> Tam kroplītim un nedirs nu

07.06.2021. 15:09

»

kroplītim

Parādnieka kungs, atšķirībā no tevis, ir mīlošs un mīlēts, gribošs un varošs. Protams, kādi tur bērni no četrdesmitpiecgadīgiem tantukiem, kas tev reizēm dzērumā iedod


Tas , ka Parādnieks ražo bērnus , nedomādams, ka bērniem vajadzīga arī ģimene, nevis t.s. ģimenes piedēkļi, liecina par to, ka viņam švaki ar to ražošanas procesu. Truši arī vairojas bariem.Ar krieviem te nav nekāda sakara, ar pderastiju arī. Jā, katrs jau runā par to, kas viņam tuvāks- tev acīmredzot pederastija.

Atbildēt

deģenerātam

07.06.2021. 12:09

»

fakts

Tikai Parādnieks neražo latviešus,ražo žīdeļus


Ja Parādnieka kungs būtu apdauzīts alkašs un neražotu skaistus un gudrus latviešu bērnus, tad tie vienalga nebūtu žīdeļi, bet gan krievi, kā degradācijas pēdējā stadija.

Atbildēt

Nereālais

07.06.2021. 11:46

»

Reālais

Pilnīgi piekrītu


Nepiekrītu. Parādnieks visiem spēkiem cenšas paglābt latviešu tautu no izmiršanas. Viņš rūpējas, lai visām brīvajām latviešu sievietēm būtu pa bērnam un lai visas saņemtu no valsts pabalstus bērnu audzināšanai. Malacis! Ja Latvijā būtu vairāk tādu kā viņš, tad latvieši būtu savairojušies tik pat daudz kā ķīnieši. Par latviešu tautas izdzīvošanu viņš rūpējas darbos nevis tikai vārdos kā lielākā NA biedru un atbalstītāju daļa.

Atbildēt

Pirmspensijas klimakss?

07.06.2021. 09:08

Vai Parādnieks kaut ko pīpē, ja nespēj orientēties savā vecumā un statusā? Izskatās, darbojas ka pensijas gadu puišelis ar veca onkuļa seju, kurš nevis strādā valsts darbā , bet spēlē kādu amatierteātri.

Atbildēt

MImi

07.06.2021. 09:03

Jocīgi, ka tāda mēroga shēmotājs kā Parādnieks nepadomāja kā iesaistīšanās cigarešu lobēšanā iet kopā ar demogrāfijas veicināšanu. Tagad no tās cigarešu lobija smakas būs grūti atbrīvoties.

Atbildēt

Valmierietis

07.06.2021. 09:02

Parādnieks nogremdējis visu NA. Neviens no maniem paziņām un draugiem Parādnieka dēļ vairs nebalso par NA. Pretīgi skatīties uz šo cilvēku, kurš ārēji sevi mēģina identificēt ar padomjlaika Marksu un Ļēņinu, morāli nenoturīgs daudzsievis, tautas neiebalsots, bet ielīdis amatā. Tāpat pēdējā laikā neprot sakarīgi atbildēt uz žurnālistu jautajumiem, jo nav darbu, kurus būtu paveicis un par kuriem varētu pastāstīt tautai. Ja NA nemainīsies, tai būs "Latvijas Ceļa" liktenis.

Atbildēt

...

07.06.2021. 06:14

»

fakts

Autoram pašam problēmas ar matemātiku...


bet izrādās, ka arī "smēķējamās tabakas vai cigāriem, kuru patēriņš patiešām pieaug"
Vai ar to nepietiek?"Patiesas" rūpes par cilvēkiem.

Atbildēt

fakts

07.06.2021. 04:52

Autoram pašam problēmas ar matemātiku!
Raksta sākumā apgalvo, ka "akcīzes nodokļa ieņēmumi no tabakas ir kritušies par 2,1 miljonu eiro" tālāk jau izrādās, ka "Ieņēmumi no karsējamās tabakas ir par 839 000 EUR lielāki nekā pagājušā gada pirmajā ceturksnī. Tas ir par 57% vairāk", bet izrādās, ka arī "smēķējamās tabakas vai cigāriem, kuru patēriņš patiešām pieaug" Tad seko ģeniāls mēģinājums "salīdzināt, piemēram, augustu – novembri ar šī gada pirmajiem trim mēnešiem" mazliet aizmirstot, ka augusts - novembris ir ČETRI mēneši.

Atbildēt

ruksis

07.06.2021. 01:04

Izlasot anonīmā autora prātojumus, gribas vaicāt — kas tev par problēmu, sieva (vai draugs) pagājušā naktī nedeva?

Atbildēt

Ļeņins Razļivā

06.06.2021. 22:26

Beidzot atklājis- kas viņš ir.

Atbildēt

kāpēc nesmēķē?

06.06.2021. 20:56

»

nesmekeju !

Bet ,ja smeketu,nekad par cigam nemaksatu komisijas naudu latviesu ieredniem


Bolģerajā un Maskačkā visi smēķē tos pašus mēslus, ko smēķē krievijā un baltkrievijā, kas drausmīgi smird.
Varēji taču sākt smēķēt, lai vismaz ieriebtu "latviesu ieredniem"

Atbildēt

Viss bumbās

06.06.2021. 20:48

Kas maksā tas brauc. Smēķētājiem onkoloģija par velti, nesmēķētājiem par maksu.
Alkoholiķiem apbedīšanas pakalpojumi un cienasta galds apkārtnes bezpajumtniekiem ar kārtīgu šņabi būt valsts apmaksāts, bet nedzērāji uz kapiem lai rāpo paši, jo akcīzi nav maksājuši.

Atbildēt

nesmekeju !

06.06.2021. 20:34

»

to !

Kolaboranti ir tie prokremliskie izdzimteņi, kuri gādā par privilēģijām Latvijā ievazātiem krievu fašistu lopiem: sadistiem un pederastiem


Bet ,ja smeketu,nekad par cigam nemaksatu komisijas naudu latviesu ieredniem.

Atbildēt

to !

06.06.2021. 19:05

»

!

kartejo mulkibu latviesu ieredni/koloboranti bus no savas sapnu zemes asv ieviesusi latviesu literaraja valoda


Kolaboranti ir tie prokremliskie izdzimteņi, kuri gādā par privilēģijām Latvijā ievazātiem krievu fašistu lopiem: sadistiem un pederastiem.

Atbildēt

nesmēķētājs

06.06.2021. 19:03

Jo lielāka akcīze, jo lielāka peļņa nelegālās tabakas rūpalam, JV, JKP, A/Par un to Saskaņas līdzdalībnieku saimniekiem: Krievijas organizētai noziedzībai un FSB.

Atbildēt

Nacionālie Atkritumi

06.06.2021. 19:02

pinas ar pedarastu partijas komjauniešiem.

Atbildēt

!

06.06.2021. 18:50

»

Roberts Klauss

Kas tas par latvietīšu izgudrojumu-karsētā tabaka> Galīgi ar smadzenēm nobrukuši


kartejo mulkibu latviesu ieredni/koloboranti bus no savas sapnu zemes asv ieviesusi latviesu literaraja valoda !

Atbildēt

Roberts Klauss

06.06.2021. 18:45

Kas tas par latvietīšu izgudrojumu-karsētā tabaka> Galīgi ar smadzenēm nobrukuši?

Atbildēt

fakts

06.06.2021. 18:44

»

Latvietītis

Tas jefiņš tomēr ir ar diagnozi. Muģila kvadratus


Latvietis apgraizītais,Levita līdztautietis.

Atbildēt

Latvietītis

06.06.2021. 18:42

Tas jefiņš tomēr ir ar diagnozi. Muģila kvadratus!

Atbildēt

Ha

06.06.2021. 14:33

Paradnieks,protams, ir bledis kvadrata, bet autoram jaraksta humoreskas, labs stils, izsmejos.

Atbildēt

kas tas

06.06.2021. 13:39

biLdē??? ŠERS IR AIZKRITIS, BEIDZOT...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ceļš uz nekurieni

FotoDaudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un elementāras lietas. Rodas loģisks jautājums, kāpēc tā ir? Iespējams, lai to saprastu, ir jāielūkojas šai līdzībā.
Lasīt visu...

21

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

FotoPar spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par spīti valdības vienveidīgajai naudas apgūšanas... pardon, atvainojiet, “vakcinācijas informācijas” kampaņai, iedzīvotāji vakcinējas tā, ka rindās stāv!
Lasīt visu...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....

Foto

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

Šeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā...

Foto

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

Levit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie...

Foto

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

Pašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot...

Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...