Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Klāvs

09.06.2021. 15:54

Kādu laiku nebiju redzējis Parādnieku... bet viņš taču tagad izskatās pēc āksta ar tādu bārdu! Varbūt audzē, lai kā savulaik nogrieza matus, tagad nogriezīs bārdu, vēlāk vēl kaut ko sev varētu nogriezt, citādi nespēs uzturēt entās sievietes! Ha, ha, haaaaaa....! Demogrāfs!!!!!!

Atbildēt

valmierietim

09.06.2021. 11:00

»

Valmierietis

Sapratu, kurš raksta plānprātiņa vārdā komentārus ar rupjiem vārdiem . Tā raksta tikai viens cilvēks- es tev piedodu, jo esi slims


Ja tev nestāv, nenovel vainu uz Parādnieka kungu! Interesanti, kad krievus mīlošo Kremļa projektu atbalstītāji būtu balsojuši par NA?
Jūs, latviešu tautas un valsts nīdējus, taču nesatrauc, ka JV tikumiskais līderis ir pederasts, ka viņu finanšu ministrs ir komunistu cūka, ka A/Par Pavļuts ir notirgojis vislielāko skaitu OIK atļauju, bet Pabrika dāvāja ienaidniekam Abreni, ka Jaunie Komunisti: Jurašs un Bordāns pēc savu čekas saimnieku rīkojuma sarīkoja diversijas pret Latvijas ostām.
Neviens, krievu garnizonu maukas bērns, nav nogremdējis NA.

Atbildēt

http://worknet30.com/

09.06.2021. 08:17

I AM Making a Good Salary from Home $ 6580- $ 7065 / week, which is amazing, under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone.

Go to home media tech tab for more detail ……… ..—- >> 𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

valmierietim

08.06.2021. 09:54

»

Valmierietis

Sapratu, kurš raksta plānprātiņa vārdā komentārus ar rupjiem vārdiem . Tā raksta tikai viens cilvēks- es tev piedodu, jo esi slims


Nepievērs uzmanību tas šizofrēniķim. Viņš te visu laiku ganās un raksta rupjības. Toties parādnieks ir jauns, gudrs, skaists un bagāts :)

Atbildēt

Valmierietis

08.06.2021. 09:13

»

plānprātiņam

Es taču nepārmetu balerīnai par labu dejošanu, tāpēc, ka es tā nemāku


Sapratu, kurš raksta plānprātiņa vārdā komentārus ar rupjiem vārdiem . Tā raksta tikai viens cilvēks- es tev piedodu, jo esi slims.

Atbildēt

plānprātiņam

07.06.2021. 15:52

»

Atbilde> Tam kroplītim un nedirs nu

Tas , ka Parādnieks ražo bērnus , nedomādams, ka bērniem vajadzīga arī ģimene, nevis t.s. ģimenes piedēkļi, liecina par to, ka viņam švaki ar to ražošanas procesu. Truši arī vairojas bariem.Ar krieviem te nav nekāda sakara, ar pderastiju arī. Jā, katrs jau runā par to, kas viņam tuvāks- tev acīmredzot...


Es taču nepārmetu balerīnai par labu dejošanu, tāpēc, ka es tā nemāku!
Tu neesi spējīgs taisīt bērnus, bet Parādnieka kungam nav tava talanta, kopā ar krievu smerdeļiem dzert krutku un klausīties Putina galma pederastu, Kirkorovu.
Jedem das Seine

Atbildēt

Atbilde> Tam kroplītim un nedirs nu

07.06.2021. 15:09

»

kroplītim

Parādnieka kungs, atšķirībā no tevis, ir mīlošs un mīlēts, gribošs un varošs. Protams, kādi tur bērni no četrdesmitpiecgadīgiem tantukiem, kas tev reizēm dzērumā iedod


Tas , ka Parādnieks ražo bērnus , nedomādams, ka bērniem vajadzīga arī ģimene, nevis t.s. ģimenes piedēkļi, liecina par to, ka viņam švaki ar to ražošanas procesu. Truši arī vairojas bariem.Ar krieviem te nav nekāda sakara, ar pderastiju arī. Jā, katrs jau runā par to, kas viņam tuvāks- tev acīmredzot pederastija.

Atbildēt

deģenerātam

07.06.2021. 12:09

»

fakts

Tikai Parādnieks neražo latviešus,ražo žīdeļus


Ja Parādnieka kungs būtu apdauzīts alkašs un neražotu skaistus un gudrus latviešu bērnus, tad tie vienalga nebūtu žīdeļi, bet gan krievi, kā degradācijas pēdējā stadija.

Atbildēt

Nereālais

07.06.2021. 11:46

»

Reālais

Pilnīgi piekrītu


Nepiekrītu. Parādnieks visiem spēkiem cenšas paglābt latviešu tautu no izmiršanas. Viņš rūpējas, lai visām brīvajām latviešu sievietēm būtu pa bērnam un lai visas saņemtu no valsts pabalstus bērnu audzināšanai. Malacis! Ja Latvijā būtu vairāk tādu kā viņš, tad latvieši būtu savairojušies tik pat daudz kā ķīnieši. Par latviešu tautas izdzīvošanu viņš rūpējas darbos nevis tikai vārdos kā lielākā NA biedru un atbalstītāju daļa.

Atbildēt

Pirmspensijas klimakss?

07.06.2021. 09:08

Vai Parādnieks kaut ko pīpē, ja nespēj orientēties savā vecumā un statusā? Izskatās, darbojas ka pensijas gadu puišelis ar veca onkuļa seju, kurš nevis strādā valsts darbā , bet spēlē kādu amatierteātri.

Atbildēt

MImi

07.06.2021. 09:03

Jocīgi, ka tāda mēroga shēmotājs kā Parādnieks nepadomāja kā iesaistīšanās cigarešu lobēšanā iet kopā ar demogrāfijas veicināšanu. Tagad no tās cigarešu lobija smakas būs grūti atbrīvoties.

Atbildēt

Valmierietis

07.06.2021. 09:02

Parādnieks nogremdējis visu NA. Neviens no maniem paziņām un draugiem Parādnieka dēļ vairs nebalso par NA. Pretīgi skatīties uz šo cilvēku, kurš ārēji sevi mēģina identificēt ar padomjlaika Marksu un Ļēņinu, morāli nenoturīgs daudzsievis, tautas neiebalsots, bet ielīdis amatā. Tāpat pēdējā laikā neprot sakarīgi atbildēt uz žurnālistu jautajumiem, jo nav darbu, kurus būtu paveicis un par kuriem varētu pastāstīt tautai. Ja NA nemainīsies, tai būs "Latvijas Ceļa" liktenis.

Atbildēt

...

07.06.2021. 06:14

»

fakts

Autoram pašam problēmas ar matemātiku...


bet izrādās, ka arī "smēķējamās tabakas vai cigāriem, kuru patēriņš patiešām pieaug"
Vai ar to nepietiek?"Patiesas" rūpes par cilvēkiem.

Atbildēt

fakts

07.06.2021. 04:52

Autoram pašam problēmas ar matemātiku!
Raksta sākumā apgalvo, ka "akcīzes nodokļa ieņēmumi no tabakas ir kritušies par 2,1 miljonu eiro" tālāk jau izrādās, ka "Ieņēmumi no karsējamās tabakas ir par 839 000 EUR lielāki nekā pagājušā gada pirmajā ceturksnī. Tas ir par 57% vairāk", bet izrādās, ka arī "smēķējamās tabakas vai cigāriem, kuru patēriņš patiešām pieaug" Tad seko ģeniāls mēģinājums "salīdzināt, piemēram, augustu – novembri ar šī gada pirmajiem trim mēnešiem" mazliet aizmirstot, ka augusts - novembris ir ČETRI mēneši.

Atbildēt

ruksis

07.06.2021. 01:04

Izlasot anonīmā autora prātojumus, gribas vaicāt — kas tev par problēmu, sieva (vai draugs) pagājušā naktī nedeva?

Atbildēt

Ļeņins Razļivā

06.06.2021. 22:26

Beidzot atklājis- kas viņš ir.

Atbildēt

kāpēc nesmēķē?

06.06.2021. 20:56

»

nesmekeju !

Bet ,ja smeketu,nekad par cigam nemaksatu komisijas naudu latviesu ieredniem


Bolģerajā un Maskačkā visi smēķē tos pašus mēslus, ko smēķē krievijā un baltkrievijā, kas drausmīgi smird.
Varēji taču sākt smēķēt, lai vismaz ieriebtu "latviesu ieredniem"

Atbildēt

Viss bumbās

06.06.2021. 20:48

Kas maksā tas brauc. Smēķētājiem onkoloģija par velti, nesmēķētājiem par maksu.
Alkoholiķiem apbedīšanas pakalpojumi un cienasta galds apkārtnes bezpajumtniekiem ar kārtīgu šņabi būt valsts apmaksāts, bet nedzērāji uz kapiem lai rāpo paši, jo akcīzi nav maksājuši.

Atbildēt

nesmekeju !

06.06.2021. 20:34

»

to !

Kolaboranti ir tie prokremliskie izdzimteņi, kuri gādā par privilēģijām Latvijā ievazātiem krievu fašistu lopiem: sadistiem un pederastiem


Bet ,ja smeketu,nekad par cigam nemaksatu komisijas naudu latviesu ieredniem.

Atbildēt

to !

06.06.2021. 19:05

»

!

kartejo mulkibu latviesu ieredni/koloboranti bus no savas sapnu zemes asv ieviesusi latviesu literaraja valoda


Kolaboranti ir tie prokremliskie izdzimteņi, kuri gādā par privilēģijām Latvijā ievazātiem krievu fašistu lopiem: sadistiem un pederastiem.

Atbildēt

nesmēķētājs

06.06.2021. 19:03

Jo lielāka akcīze, jo lielāka peļņa nelegālās tabakas rūpalam, JV, JKP, A/Par un to Saskaņas līdzdalībnieku saimniekiem: Krievijas organizētai noziedzībai un FSB.

Atbildēt

Nacionālie Atkritumi

06.06.2021. 19:02

pinas ar pedarastu partijas komjauniešiem.

Atbildēt

!

06.06.2021. 18:50

»

Roberts Klauss

Kas tas par latvietīšu izgudrojumu-karsētā tabaka> Galīgi ar smadzenēm nobrukuši


kartejo mulkibu latviesu ieredni/koloboranti bus no savas sapnu zemes asv ieviesusi latviesu literaraja valoda !

Atbildēt

Roberts Klauss

06.06.2021. 18:45

Kas tas par latvietīšu izgudrojumu-karsētā tabaka> Galīgi ar smadzenēm nobrukuši?

Atbildēt

fakts

06.06.2021. 18:44

»

Latvietītis

Tas jefiņš tomēr ir ar diagnozi. Muģila kvadratus


Latvietis apgraizītais,Levita līdztautietis.

Atbildēt

Latvietītis

06.06.2021. 18:42

Tas jefiņš tomēr ir ar diagnozi. Muģila kvadratus!

Atbildēt

Ha

06.06.2021. 14:33

Paradnieks,protams, ir bledis kvadrata, bet autoram jaraksta humoreskas, labs stils, izsmejos.

Atbildēt

kas tas

06.06.2021. 13:39

biLdē??? ŠERS IR AIZKRITIS, BEIDZOT...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...