Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dendrologs

25.06.2018. 11:32

»

Pilnīgi piekrītu

Pusžīdiete Ināra Mūrniece, I. Parādnieks, R. Dzintars, Dz. Rasnačs un R. Zīle, B. Broka ir politiski bandīti un noziedznieki, kuri ļaunprātīgi izmanto latviešu tautas cerības


Šaubos atzinumam,naziķi sevi pieskaita pie seniem ārijiem.Jūsu konstācija no tā laikam,ka šāmējie ar buļciņām "braukāja" sabučoties ar ukrijas diktatoru peteru vaļcmanu?

Atbildēt

Tiesiskums

25.06.2018. 11:20

»

zero

mazāk d..... resnāks būsi


latvuviešiem,kā tajā parunā,čem daļše v les tem žirneja partizani/šeitan les----rebes un partizani----visādi parādnieki,iesalnieki,šņores,bantes un tauvas...../.

Atbildēt

to opā

25.06.2018. 10:33

»

opā

Vai tas nozīmē ka tagad KNAB skries uz Saeimu un arestēs Parādnieku? Kādi ir KNAB darbības principi? Jau vairakkartīgi acīmredzami koruptīvi ierēdņu un deputātu darbības gadījumi tiek atzīt par tiesiskiem


Ja par noziegumiem pret valsti visi Vienotības čekas un bandītu kājslauķi nav izvesti Daugavmalā un nošauti, Parādniekam uz KNAB vēl garā rindā jāgaida.

Atbildēt

knābis-knābiņš

25.06.2018. 09:17

Latvijai trūkst īstu patriotu.pauli-pāvuliņu jau sen vajadzēja izlaist no Tvaika ielas,lai parāda visas nepilnības īstajā gaismā! Pāvuliņu,KNAB vadībā!!!

Atbildēt

Jèèè

25.06.2018. 08:16

Pilnai ainai vajadzèja pensionàres foto uz kràsu televizora fona...:)
Apsviedìgi zèni mums ir saemà ..:):)

Atbildēt

Slīcinātājs

25.06.2018. 07:04

Rodijs Rododendrs ir jaunais party bomzis ?

Atbildēt

vēl

24.06.2018. 21:49

Kā beidzās oda poar Baķkas šiverēsanu vai Dukas Joebeļa stipendiju, ko regulāri viņam maksāja Mūlis Jūmiņš? Kāpēc nacionāļu kleptomāni regulāri tiek sveikā?

Atbildēt

opā

24.06.2018. 21:46

Vai tas nozīmē ka tagad KNAB skries uz Saeimu un arestēs Parādnieku? Kādi ir KNAB darbības principi? Jau vairakkartīgi acīmredzami koruptīvi ierēdņu un deputātu darbības gadījumi tiek atzīt par tiesiskiem.

Atbildēt

Uldis

24.06.2018. 21:01

Saeimas deputātiem šogad četros mēnešos transporta un dzīvojamās telpas īres izdevumu kompensācijās kopumā izmaksāti 115 010 eiro.

Par janvāri deputāti kompensācijās saņēmuši 29 069 eiro, par februāri - 29 708 eiro, par martu - 28682 eiro, bet par aprīli - 27 548 eiro, liecina informācija Saeimas mājaslapā.

Atbildēt

Būs kratīšanas

24.06.2018. 20:59

»

kļimoviča aita

Neatjauno dzirnavas, slikti


Nu izskatās, ka būs kratī;sanas dzīvescietā un pie visiem viņu radiniekiem, tuvākiem un tālākiem, lai datracinātu visu dzimtu?!

Ak tie ir NAcionālās apvienības, ZZS komandas atbalstītāji, nekāda kratīšana nebūs. Tie, kuri plivina "latvietības"Maksātnespējas adminisdtrācijas karogu, pakļaut kratīšanai nav atļauts?!

Atbildēt

kļimoviča aita

24.06.2018. 18:31

Neatjauno dzirnavas, slikti.
Atjauno - atkal slikti...
(

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

24.06.2018. 16:50

»

Uldis

Raivis Dzintars ar pierādījumiem atmasko melu kampaņu.Iesniegums Drošības policijai par JKP un aizdomas par tās saistību ar Krievijas specdienestiem. Pierādījumi, ka Jurašs melo par Nacionālo apvienību un Raivi Dzintaru personīgi. Bankas ziņojums. Amatpersonas deklarācija. Aicinājums Jurašam...


Pusžīdiete Ināra Mūrniece, I. Parādnieks, R. Dzintars, Dz. Rasnačs un R. Zīle, B. Broka ir politiski bandīti un noziedznieki, kuri ļaunprātīgi izmanto latviešu tautas cerības.

Atbildēt

Uldis

24.06.2018. 15:26

Raivis Dzintars ar pierādījumiem atmasko melu kampaņu.Iesniegums Drošības policijai par JKP un aizdomas par tās saistību ar Krievijas specdienestiem. Pierādījumi, ka Jurašs melo par Nacionālo apvienību un Raivi Dzintaru personīgi. Bankas ziņojums. Amatpersonas deklarācija. Aicinājums Jurašam.

Atbildēt

apriori

24.06.2018. 15:17

jo lielaks nacionalists ,jo lielaks otkats !

Atbildēt

Nikolajs Buivids

24.06.2018. 14:58

»

Nesaprotami,

Kāpēc vispār vajadzīga tāda partiju sponsorēšana no valdības( nodokļu maksātāju naudas), vai privātpersonām. Man ir skaidrs, ka pastāvoša partiju sistēma vēlēšanās nav atbilstoša Satversmei,kas paredz taisnīgāku Saeimas un valdības ievēlēšanu. Pamatā ir izkropļota valdības sastādīšana un tagad vēl šo...


Pēc Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 7.1 panta Valsts budžeta finansējumu piešķir politiskajai organizācijai (partijai), par kuru iepriekšējās Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā divi procenti vēlētāju, 0,71 euro apmērā kalendārā gada laikā par katru iegūto balsi.

Saskaņā ar 12.Saeimas vēlēšanu rezultātiem valsts budžeta finansējumu no 2015.gada ir tiesīgas saņemt sešas politiskās partijas un to apvienības – kopumā katru gadu 612 397,72 EUR apmērā.
(https://www.knab.gov.lv/lv/finances/state_funding)

Vēl Saeima naturāli SABOTĒ Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu ( EK ) Nr.1889/2006 par finanšu instrumentu izveidi demokrātijas un cilvēktiesību atbalstam visā pasaulē.
Minētā dokumenta 19.pantā ir noteikts finansējums no 2007. līdz 2013gadam un tas bija EUK 1 104 000 000.0 apmērā. Jājautā, kura politiķa kabatā ir iekritusi Latvijai atvēlētā finansējuma daļa?

No minēto izriet, ka likumdevējs izmanto Valsts budžeta finansējumu lai nodrošināt darbības politiskajam partijām. Tajā pat laika neņem vērā Eiropas Parlamenta 2010. gada 17. jūnija rezolūciju par ES politiku cilvēktiesību aizstāvju atbalstam (2009/2199(INI)) http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef -//EP//NONSGML+TA+P7-TA-2010-0226+0+DOC+PDF+V0//LV . Neņem vērā arī ANO 1998.gada 9.decembra rezolūciju par Cilvēktiesību aizstāvjiem. Nerunājot par Administratīvā procesa likuma 15.panta (3),(4) daļas

Atbildēt

Nesaprotami,

24.06.2018. 13:38

Kāpēc vispār vajadzīga tāda partiju sponsorēšana no valdības( nodokļu maksātāju naudas), vai privātpersonām. Man ir skaidrs, ka pastāvoša partiju sistēma vēlēšanās nav atbilstoša Satversmei,kas paredz taisnīgāku Saeimas un valdības ievēlēšanu. Pamatā ir izkropļota valdības sastādīšana un tagad vēl šo (partiju) grupējumu cīņa par varu un naudu, bet tautas atlikušās daļa, paliek aizvien lielākā apātijā. Ja reiz viņi veido partijas, tad ir biedru naudas priekš sīkajiem izdevumiem, bet viņiem taču nodokļu maksātāji samaksā ne mazu algu, nodrošinot visas privilēģijas, dzīvokļa apmaksa, ceļa izdevumi un.t.t, bet kāda ir atdeve,jeb sausais atlikums tautai. Nesaprotami likumi, bezizmēra birokrātija, OIk,un likumīga nodokļu maksātāju apzagšana. Savu partijas biedru un kabatu piepildīšana it kā likumīgā ceļā.

Atbildēt

Vieta miskastē

24.06.2018. 11:12

NA apkalpo tikai savas un etnisko grupējumu intereses. Latviešu tautas interešu starp tām nav. Tieslietu sistēma ar klauniem tanī ir tam pierādījums.

Atbildēt

Garāmejot...

24.06.2018. 10:19

Dzirdēts, ka tos kuri "ceļo" pa partijām saucot par staiguļiem. Mediņam, acīmredzot, šobrīd izdevīgākā šķiet nacionāļu blice. Arī kādreizējie oponenti pēkšņi kļuvuši par ļoti tuviem domubiedriem...Ha-ha-ha. Nožēlojami!

Atbildēt

secinājums

24.06.2018. 10:16

Rebes ir rebes , saka nacioanālās jūdu apvienības bruņinieks Parādnieks.

Atbildēt

Izcilības centra kareivis

24.06.2018. 10:10

Tā ir Putina provokācija. Krievu tanki jau brauc

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

FotoVakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu. Man nav žēl, ka atsevišķi sirmgalvji saņems varnešu pasviesto “ēsmu”. Vismaz kaut kas no farmagigantu “atplūdiem” tiks nevis to dienderu un troļļu rīklēs, bet pa tiešo spaidu kārtā potētajiem. Tiesa, simtnieku dos ne uzreiz, bet pa 20€ piecu mēnešu garumā. Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.
Lasīt visu...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....