Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dendrologs

25.06.2018. 11:32

»

Pilnīgi piekrītu

Pusžīdiete Ināra Mūrniece, I. Parādnieks, R. Dzintars, Dz. Rasnačs un R. Zīle, B. Broka ir politiski bandīti un noziedznieki, kuri ļaunprātīgi izmanto latviešu tautas cerības


Šaubos atzinumam,naziķi sevi pieskaita pie seniem ārijiem.Jūsu konstācija no tā laikam,ka šāmējie ar buļciņām "braukāja" sabučoties ar ukrijas diktatoru peteru vaļcmanu?

Atbildēt

Tiesiskums

25.06.2018. 11:20

»

zero

mazāk d..... resnāks būsi


latvuviešiem,kā tajā parunā,čem daļše v les tem žirneja partizani/šeitan les----rebes un partizani----visādi parādnieki,iesalnieki,šņores,bantes un tauvas...../.

Atbildēt

to opā

25.06.2018. 10:33

»

opā

Vai tas nozīmē ka tagad KNAB skries uz Saeimu un arestēs Parādnieku? Kādi ir KNAB darbības principi? Jau vairakkartīgi acīmredzami koruptīvi ierēdņu un deputātu darbības gadījumi tiek atzīt par tiesiskiem


Ja par noziegumiem pret valsti visi Vienotības čekas un bandītu kājslauķi nav izvesti Daugavmalā un nošauti, Parādniekam uz KNAB vēl garā rindā jāgaida.

Atbildēt

knābis-knābiņš

25.06.2018. 09:17

Latvijai trūkst īstu patriotu.pauli-pāvuliņu jau sen vajadzēja izlaist no Tvaika ielas,lai parāda visas nepilnības īstajā gaismā! Pāvuliņu,KNAB vadībā!!!

Atbildēt

Jèèè

25.06.2018. 08:16

Pilnai ainai vajadzèja pensionàres foto uz kràsu televizora fona...:)
Apsviedìgi zèni mums ir saemà ..:):)

Atbildēt

Slīcinātājs

25.06.2018. 07:04

Rodijs Rododendrs ir jaunais party bomzis ?

Atbildēt

vēl

24.06.2018. 21:49

Kā beidzās oda poar Baķkas šiverēsanu vai Dukas Joebeļa stipendiju, ko regulāri viņam maksāja Mūlis Jūmiņš? Kāpēc nacionāļu kleptomāni regulāri tiek sveikā?

Atbildēt

opā

24.06.2018. 21:46

Vai tas nozīmē ka tagad KNAB skries uz Saeimu un arestēs Parādnieku? Kādi ir KNAB darbības principi? Jau vairakkartīgi acīmredzami koruptīvi ierēdņu un deputātu darbības gadījumi tiek atzīt par tiesiskiem.

Atbildēt

Uldis

24.06.2018. 21:01

Saeimas deputātiem šogad četros mēnešos transporta un dzīvojamās telpas īres izdevumu kompensācijās kopumā izmaksāti 115 010 eiro.

Par janvāri deputāti kompensācijās saņēmuši 29 069 eiro, par februāri - 29 708 eiro, par martu - 28682 eiro, bet par aprīli - 27 548 eiro, liecina informācija Saeimas mājaslapā.

Atbildēt

Būs kratīšanas

24.06.2018. 20:59

»

kļimoviča aita

Neatjauno dzirnavas, slikti


Nu izskatās, ka būs kratī;sanas dzīvescietā un pie visiem viņu radiniekiem, tuvākiem un tālākiem, lai datracinātu visu dzimtu?!

Ak tie ir NAcionālās apvienības, ZZS komandas atbalstītāji, nekāda kratīšana nebūs. Tie, kuri plivina "latvietības"Maksātnespējas adminisdtrācijas karogu, pakļaut kratīšanai nav atļauts?!

Atbildēt

kļimoviča aita

24.06.2018. 18:31

Neatjauno dzirnavas, slikti.
Atjauno - atkal slikti...
(

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

24.06.2018. 16:50

»

Uldis

Raivis Dzintars ar pierādījumiem atmasko melu kampaņu.Iesniegums Drošības policijai par JKP un aizdomas par tās saistību ar Krievijas specdienestiem. Pierādījumi, ka Jurašs melo par Nacionālo apvienību un Raivi Dzintaru personīgi. Bankas ziņojums. Amatpersonas deklarācija. Aicinājums Jurašam...


Pusžīdiete Ināra Mūrniece, I. Parādnieks, R. Dzintars, Dz. Rasnačs un R. Zīle, B. Broka ir politiski bandīti un noziedznieki, kuri ļaunprātīgi izmanto latviešu tautas cerības.

Atbildēt

Uldis

24.06.2018. 15:26

Raivis Dzintars ar pierādījumiem atmasko melu kampaņu.Iesniegums Drošības policijai par JKP un aizdomas par tās saistību ar Krievijas specdienestiem. Pierādījumi, ka Jurašs melo par Nacionālo apvienību un Raivi Dzintaru personīgi. Bankas ziņojums. Amatpersonas deklarācija. Aicinājums Jurašam.

Atbildēt

apriori

24.06.2018. 15:17

jo lielaks nacionalists ,jo lielaks otkats !

Atbildēt

Nikolajs Buivids

24.06.2018. 14:58

»

Nesaprotami,

Kāpēc vispār vajadzīga tāda partiju sponsorēšana no valdības( nodokļu maksātāju naudas), vai privātpersonām. Man ir skaidrs, ka pastāvoša partiju sistēma vēlēšanās nav atbilstoša Satversmei,kas paredz taisnīgāku Saeimas un valdības ievēlēšanu. Pamatā ir izkropļota valdības sastādīšana un tagad vēl šo...


Pēc Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 7.1 panta Valsts budžeta finansējumu piešķir politiskajai organizācijai (partijai), par kuru iepriekšējās Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā divi procenti vēlētāju, 0,71 euro apmērā kalendārā gada laikā par katru iegūto balsi.

Saskaņā ar 12.Saeimas vēlēšanu rezultātiem valsts budžeta finansējumu no 2015.gada ir tiesīgas saņemt sešas politiskās partijas un to apvienības – kopumā katru gadu 612 397,72 EUR apmērā.
(https://www.knab.gov.lv/lv/finances/state_funding)

Vēl Saeima naturāli SABOTĒ Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu ( EK ) Nr.1889/2006 par finanšu instrumentu izveidi demokrātijas un cilvēktiesību atbalstam visā pasaulē.
Minētā dokumenta 19.pantā ir noteikts finansējums no 2007. līdz 2013gadam un tas bija EUK 1 104 000 000.0 apmērā. Jājautā, kura politiķa kabatā ir iekritusi Latvijai atvēlētā finansējuma daļa?

No minēto izriet, ka likumdevējs izmanto Valsts budžeta finansējumu lai nodrošināt darbības politiskajam partijām. Tajā pat laika neņem vērā Eiropas Parlamenta 2010. gada 17. jūnija rezolūciju par ES politiku cilvēktiesību aizstāvju atbalstam (2009/2199(INI)) http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef -//EP//NONSGML+TA+P7-TA-2010-0226+0+DOC+PDF+V0//LV . Neņem vērā arī ANO 1998.gada 9.decembra rezolūciju par Cilvēktiesību aizstāvjiem. Nerunājot par Administratīvā procesa likuma 15.panta (3),(4) daļas

Atbildēt

Nesaprotami,

24.06.2018. 13:38

Kāpēc vispār vajadzīga tāda partiju sponsorēšana no valdības( nodokļu maksātāju naudas), vai privātpersonām. Man ir skaidrs, ka pastāvoša partiju sistēma vēlēšanās nav atbilstoša Satversmei,kas paredz taisnīgāku Saeimas un valdības ievēlēšanu. Pamatā ir izkropļota valdības sastādīšana un tagad vēl šo (partiju) grupējumu cīņa par varu un naudu, bet tautas atlikušās daļa, paliek aizvien lielākā apātijā. Ja reiz viņi veido partijas, tad ir biedru naudas priekš sīkajiem izdevumiem, bet viņiem taču nodokļu maksātāji samaksā ne mazu algu, nodrošinot visas privilēģijas, dzīvokļa apmaksa, ceļa izdevumi un.t.t, bet kāda ir atdeve,jeb sausais atlikums tautai. Nesaprotami likumi, bezizmēra birokrātija, OIk,un likumīga nodokļu maksātāju apzagšana. Savu partijas biedru un kabatu piepildīšana it kā likumīgā ceļā.

Atbildēt

Vieta miskastē

24.06.2018. 11:12

NA apkalpo tikai savas un etnisko grupējumu intereses. Latviešu tautas interešu starp tām nav. Tieslietu sistēma ar klauniem tanī ir tam pierādījums.

Atbildēt

Garāmejot...

24.06.2018. 10:19

Dzirdēts, ka tos kuri "ceļo" pa partijām saucot par staiguļiem. Mediņam, acīmredzot, šobrīd izdevīgākā šķiet nacionāļu blice. Arī kādreizējie oponenti pēkšņi kļuvuši par ļoti tuviem domubiedriem...Ha-ha-ha. Nožēlojami!

Atbildēt

secinājums

24.06.2018. 10:16

Rebes ir rebes , saka nacioanālās jūdu apvienības bruņinieks Parādnieks.

Atbildēt

Izcilības centra kareivis

24.06.2018. 10:10

Tā ir Putina provokācija. Krievu tanki jau brauc

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....