Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andis Zvirgzdiņš, kas ir

12.04.2019. 19:55

»

Smieklīgi

Daži Pausa mārketinga vai vadības cilvēciņi nav spējīgi saprast, ka no viņu komentāriem smird pa gabalu...


Pausa īpašnieks, tiesā var tikai paņemt aiz vaiga.
Tādēļ Paus cenšas tiesās nezīmēties - lieki netērēt kantora naudu.


Atbildēt

Aija Zirne

12.04.2019. 19:50

»

Fakts, ka prettiesisks

Fakts, ka viņu bizness ir tajā skaitā prettiesisks...


Ir viedoklis, ka Paus ienes kotletes bankās.
Kā rezultātā, ja Paus prettiesiski izspiež no Jums 1000 eur, bet Jūs no bankas vēlaties aizņemties 10 000 eur, saskaroties ar bankas konsultanta "ieteikumu" sakārtot jautājumu ar Paus, Jums šis jautājums parādīsies dienas kārtībā. Palikt bez kredīta vai iebāzt Pausam aiz vaiga pieprasītus 1000 eur.
Aprakstītai situācijai var būt n-tie atvasinājumi.

Atbildēt

No Zvirgzdiņa kantorīša cietušais

12.04.2019. 19:42

Saskāramies ar šiem krāpniekiem.
Bijām juridiski parādā citiem krāpniekiem, kas piegādā nekvalitatīvas preces. Piegādātāji atteicās risināt jautājumu (veikt savstrapējo ieskaiti) un piesaistījuši Pausu parāda piedziņai. Pārrunu laikā ar piegādātāja valdi atradām risinājumu - mēs samaksāsim piegādātājam parāda pamatsummu, bet piegādātājs samaksā Pausam par parāda piedziņas pakalpojumiem.
Mēs naudu piegādātājam samaksājām. Paus piestādījis piegādātājam rēķinu par parāda piedziņas pakalpojumiem. Piegādātājs atlīdzinājis Pausam parāda piedziņas izdevumus (apmēram 45 eur). Nākošajā dienā Paus piestādījis rēķinu arī mums apmēram uz 280 eur. No Pausa meitene-konsultante murgaini vāvuļoja pa telefonu. Par noslēgtu vienošanos, Pausa izrakstīto rēķinu un saņemto naudu vispār neko negribēja ne dzirdēt, ne noskaidrot, ne iedziļināties.
Inkaso lietu slēgt atsakās.

Ņemot vērā šo pieredzi, konstatējām, ka SIA Paus Konsult valdes locekle Aija Zirne ir vistīrākā krāpniece.

Pēc mūsu domām šo miskasti Paus Konsult jumto pa politisko līniju.
Citādi nevar saprast, kādēļ šis krāpnieku naktorītis eksistē un darbojas Rīgas centrā.

Jā, šī miskaste Paus Konsult strādā ar bankām. Ja esiet parādā Paus - kredītu bankā var nesaņemt. Protams, oficiāli bankā Jums neviens neizsniegs izziņu, ka atsaka izsniegt kredītu dēļ Pausa. Bet kredītspecialists mutiski Jums ieteiks, ka "jāsakārto" jautājumu ar Paus - tā "ieteikuši" cilvēki no kredītkomitejas.
Tā kā šī shēma jau izskatās pēc korupcijas.
Visatļautības sajūta no Paus puses varētu būt tieši dēļ politiskā jumta.
Kādēļ bankas ņem vērā šī krāpnieku kantorīša datu bāzes arī ir jautājums.

Atbildēt

Agresīvajiem

19.04.2018. 19:07

Licence līdz2019.gada maijam pēcāk kirdik bezdarbnieki

Atbildēt

osis

22.03.2017. 09:46

Kārtējais pasūtījuma raxts ar skaļu virsrakstu un tukšu saturu! Tas, kā uzņēmums rīkojas ar saviem līdzekļiem viss mazāk attiecas uz apbižotajiem parādniekiem, kas komentāros izgāž savu žulti! Ja nodokļi nomaksāti, tad neredzu problēmu!
...un ne tāpēc parādnieki mazāk bļaus, ja Paus autoparks sastāvēs tikai no Lada kalina sport spēkratiem:)

Atbildēt

Hi hi

19.03.2017. 22:11

Pauts Konsuls ir ta Priede ar pautiem un vecais lielīgais iznirelis , lēts pašmāju kantorītis vien ir ,esmu tur pastrādājusi ari nedaudz, kad darbina nebij. Izskatas ka tie paši sevi te slavē , sevi komentē ,tas jau ira viņu stilinaa , lai jau ceļ sev asti un gudri maca citus dzīvot uz ko naudas paši dzīvo , bet Dievs jau nav mazais bērns visu redz.

Atbildēt

apnika jau

17.03.2017. 10:27

»

jurim

viņi jau neprasa atdot aizņemtos 100 EUR, bet 100 vietā prasa 220 , piemēram.-par to ir stāsts


Tas viss ir bla bla bla un n ekas vairāk.. Visi zin, ko katrs zadzis un, cik daudz prasa- bet, kad reāli jāatspoguļo kad un kur tas bijis- plāta rokas, jo viss ir ticis gfalvās sadomāts. Nu nav vairs 90.-tie gadi un rekets netiek oficiāli licencēts.

Apskatities peļņas rādītājus kreditētājiem un tad savu vemjiet.

Atbildēt

jurim

16.03.2017. 23:47

viņi jau neprasa atdot aizņemtos 100 EUR, bet 100 vietā prasa 220 , piemēram.-par to ir stāsts

Neviens tik labi nepelna uz nabagu rēķina kā augļotāji pausi

Atbildēt

juris

16.03.2017. 23:16

Nav ko uztraukties, ja jau valsts atļauj aplaupīt savas valsts pilsonus.....

Atbildēt

Jānis

16.03.2017. 19:36

»

Zemnieks

Pirms dviem gadiem nolemu parcelties uz laukiem un nodarboties ar bio lauksaimnicibu. Biju zaudejis darbu un lidzeklu man nebij. Skandinavu bankas ari nepalidzeja. Biju spiests nemt kreditus pie sms. aizdevums vivus u.c. Kad vairs nevareju makssat viena vieta. Nemu no citiem, lai atdotu. Galu gala nonacu...


Bet biji taču aizņēmies to naudu un bija taču pienācis laiks to atdot, vai tad nē? Lasot šādus komentārus, rodas iespaids, ka daudzi uzskata, ka aizdota nauda pēc kāda noteikta laika vai pēc attiecīgas ļoti lielas parādnieka gribas pārvēršas par uzdāvinātu naudu, līdz ar to tā nevienam vairs nav jāatdod, bet tie, kas prasa atdot parādu, ir laupītāji, izspiedēji.

Atbildēt

Pat tos 17 euro nevar paprasīt

16.03.2017. 15:30

Saskaņā ar Civillikumu pat tos 17 EUR nevar paprasīt. Nevar un viss, lasiet Civillikumu par pilnvarnieku un pilnvaras devēju.Jo tādi žuliki pausi saņem maksu gan no kreditora (kuram strīds ar parādnieku), gan vēl dubulti paprasa no paša parādnieka, kas ir pretlikumīgi. Tie , kuri ir muļķi, tie maksā.
Un tas, ka tiesā pausi sūdz - neko nenozīmē, jo parādnieks var cīnīties pretī, vienkārši paus no muļķierm kāš naudu.
Arī CL 1656.pants.

Atbildēt

Zemnieks

16.03.2017. 09:08

Pirms dviem gadiem nolemu parcelties uz laukiem un nodarboties ar bio lauksaimnicibu. Biju zaudejis darbu un lidzeklu man nebij. Skandinavu bankas ari nepalidzeja. Biju spiests nemt kreditus pie sms. aizdevums vivus u.c. Kad vairs nevareju makssat viena vieta. Nemu no citiem, lai atdotu. Galu gala nonacu pie pausa. Vini mani iesudzeja tiesa. Ta Latvija zuda viens perspektivs, plaukstoss uznemums!

Atbildēt

AZ

16.03.2017. 02:03

Ka gribu ta tereju. Dod Dievs visiem Latviesiem ta teret.Man par to butu tikai prieks. Mums jabeidz but kalpu taitai, ka Tu to visu laiku centies kultivet.

Atbildēt

Vel pie interesnti

15.03.2017. 23:24

Vislabāk, ja latvijā visi būtu nabagi unstaigātu caurām kabatām. Saņemtu minimālo algu- tad vismaz pozitīvā latviešu tauta priecātos, jo visbeidzot kādam neietu labāk.

Atbildēt

Interesanti

15.03.2017. 23:22

»

pilsonis

Kolektori, kuru darbība faktiski ir atzīstama par patvarību un krimināli sodāma, izlobēja (nopirka) likumu par ārpustiesas parādu piedziņu un tagad tā vietā, lai atbildētu tiesas priekšā, brauc ar dārgiem auto


Bet ko tieši viņi tajā likumā izlobēja. Tikko izlasīju. Nekāda lielā nauda tur nefigurē. Nekādus procentus rēķināt nevar, 17 eiro var paprasīt . Pirms tam tieši vairāk varēja. Tad jau likums tieši par sliktu nācis. Ja kaut ko nesaprotu- labo!

Atbildēt

pilsonis

15.03.2017. 22:13

»

CIP aģents

Izlasīju un nesapratu, kas ar šo rakstu bija jānodod lasītājiem. Ir trīs mašīnas- cik noprotu, tad dārgas, ir apgrozījums uzņēmumam, ir peļņa. Un? Kur tur kaut kas nelikumīgs, kā grib, lai investē līdzekļus. Nejau kādam citam te daļa, gar privāta uzņēmuma maku


Kolektori, kuru darbība faktiski ir atzīstama par patvarību un krimināli sodāma, izlobēja (nopirka) likumu par ārpustiesas parādu piedziņu un tagad tā vietā, lai atbildētu tiesas priekšā, brauc ar dārgiem auto.

Atbildēt

tartu

15.03.2017. 20:56

»

vfg

LABS AUTO


Precizēju - perfekts auto!

Atbildēt

AJA

15.03.2017. 15:52

Lapsam bez kaķiem esot arī sieviete - tā kaut kad lasīju. Jautājums ir - kurš vīrietis, džentlmenis būdams, publiskos dāmu personas datus?! Kāds "leģitīms mērķis" ir šai personas datu izpaušanai?

Atbildēt

vfg

15.03.2017. 15:44

LABS AUTO

Atbildēt

CIP aģents

15.03.2017. 13:53

Izlasīju un nesapratu, kas ar šo rakstu bija jānodod lasītājiem. Ir trīs mašīnas- cik noprotu, tad dārgas, ir apgrozījums uzņēmumam, ir peļņa. Un? Kur tur kaut kas nelikumīgs, kā grib, lai investē līdzekļus. Nejau kādam citam te daļa, gar privāta uzņēmuma maku.

Atbildēt

Ha ha

15.03.2017. 13:23

Lapsa - Trollis

Atbildēt

Juris

15.03.2017. 12:32

Nu ir sensācija! Jāsāk publicēt visi uzņēmumi, kuriem trīs Golfiņu vietā pieder viens labāks auto. Citiem rakstiem vietas nepietiks :-)

Atbildēt

Jānis.

15.03.2017. 07:54

Stulbs raksts. Vajadzetu priecaties, ka Paus spej staties preti tadiem globaliem monstriem ka creditreformas, lindorfi un gelvoras. Lato Lapsa aizstav skandinavu patadzinu. Un ja kas, parads nav bralis ne Latvija ne Skandinavija.

Atbildēt

jnbbgj

15.03.2017. 07:34

»

......- jnbbgj

jā, kurš tautu par nabagiem padarījis...


Ja jau algas tik mazas un iztikt nevar tad jau galīgi nekādus kreditus nedrīkst ņemt Kā tad taisās atdot ja jau tā nevar ar algu iztikt.Nu minimums jau pa diviem tos 800 1000 saņem Ar 800 jau nu pat ļoti labi var iztikt Mēs ar 800-900 iztikām pat tad kad vēl bērni 2 pie mums dzīvoja. Kur nu vēl tagad ka 2 palikām

Atbildēt

Lato

15.03.2017. 06:24

»

kk

Nu un? Nav taču info, ka viņi būtu arī lielākie nodokļu parādnieki


Saule vel nebij uzlēkusi,bet muļķu valstī jau valdīja liela rosība. Labi, ka vel ir LR iedzīvotāji, kas vel var braukt ar tadam automasinam. Alternativa - braukt lasit gliemežus Irijā.

Atbildēt

......- jnbbgj

14.03.2017. 12:21

jā, kurš tautu par nabagiem padarījis.
Valsts maksā zemas algas un vienlaikus apzināti radījusi ātros kredītus, ārvalstu banku kredītlīnijas - kā kompensāciju zemajām algām. Nevari "izvilkt" līdz algai - ņem kredītu.
Un kredītkantoriem valsts nodrošinājusi izcili labus nosacījumus, kādu nav ne Lietuvā, ne Igaunijā.
Nesaceriet pasaciņas nabaga tauta ir apzināti radīta , nosakot tai zemas, zem cilvēka cieņas esošas algas un pensijas.
Un šādi Pausi parazitē uz nabagu un nelaimē nonākušu cilvēku rēķina.
Nebūtu nabagu - tad tādi Pausi šiki nedzīvotu.

Atbildēt

absolūti

14.03.2017. 09:48

nekorekts kantoris, kas pat elementāras likuma normas nepārzina. Pirmie uz sodu, kad spēkā stāsies regula par personu datiem - viņiem naudas, izskatās, ir gana lai tos milzīgos sodus samaksātu :):)

Atbildēt

jnbbgj

14.03.2017. 07:56

»

FENIKSS

No nabagiem izspiež naudu, bet paši dzīvo greznībā.. Nošaut tādus


Nabagiem nevajag ņemt kreditus un līst parādos Maksāt vajag ja jau paņēmi . Ne jau tavu naudu izspiež bet to ko tu no sveša paņēmi . Greznībā dzīvo tie kas var atļauties.

Atbildēt

****

14.03.2017. 07:27

»

pilsonis

Interesanti, cik šie dārgo auto mīļotāji samaksāja, lai izlobētu sev speciālu likumu ārpustiesas parādu piedziņai, kas ir pretrunā ar Civillikuma 1732.pantu, kurā noteikts, ka Saistību tiesības, tāpat kā visas privāttiesības, aizsargājamas tikai tiesas ceļā; tādēļ neviens nedrīkst meklēt savas tiesības...


Viņu darba instrumenti ir pārliecināšana un iebiedēšana. Viņi nevar izsolīt parādnieka mantu vai kaut ko atņemt. To var tikai ar tiesas spriedumu tiesas izpildītājs. Bet viņi var tev sūtīt vēstules, zvanīt un stāstīt cik briesmīgi tev būs, ja nesamaksāsi. Laikam “briesmīgākais” no viņiem pieejamajiem resursiem ir tā “parādnieku datu bāze”, jo ja Tu esi iekļauts tajā sarakstā, tad it kā vairs nevari dabūt kredītus. Bet arī tos, redz cilvēki kaut kā dabū, neskatoties uz “savām sabojātajām kredīta-vēsturēm”. Piemēram nevar kļūt par Bites klientu, jo viņi it, kā sekojot šai informācijai, bet pārējie operatori galvenokārt skatās, lai Tu nebūtu viņu parādnieks. Bet bankas galvenokārt skatās, ko Tu vari dot ķīlā. Bankām ir sava melnā datu bāze un galvenais ir neiekļūt tajā, visas pārējās iespējams viņus pat neinteresē.

Atbildēt

pilsonis

13.03.2017. 22:30

Interesanti, cik šie dārgo auto mīļotāji samaksāja, lai izlobētu sev speciālu likumu ārpustiesas parādu piedziņai, kas ir pretrunā ar Civillikuma 1732.pantu, kurā noteikts, ka Saistību tiesības, tāpat kā visas privāttiesības, aizsargājamas tikai tiesas ceļā; tādēļ neviens nedrīkst meklēt savas tiesības patvaļīgi un vardarbīgi.

Atbildēt

Smieklīgi

13.03.2017. 22:01

Daži Pausa mārketinga vai vadības cilvēciņi nav spējīgi saprast, ka no viņu komentāriem smird pa gabalu.


Kamēr šis kantoris PAUS KONSULTS sevi turpinās izrādīt kā pilnīgu juridisko analfabētu bandu, tikmēr ikvienam ir tiesības dažu rindkopu atbildes vēstules veidā sūtīt viņus d....!

Paskatieties cik šiem ākstiem ir tievedību! Maz!
Tātad 1.vai nu cilvēks ir idiots, ļaujas iebiedēties ar makulatūru un samaksā, vai 2. cilvēks nav idiots, bet Pausam nav argumentu tiesai.

Domājiet pirms maksāt šiem .... !

Atbildēt

Fakts, ka prettiesisks

13.03.2017. 21:45

Fakts, ka viņu bizness ir tajā skaitā prettiesisks.
Parādnieki, kuri jauši vai nejauši sava stulbuma dēļ iekļuvuši Pausa nagos, pārsvarā ir neizglītoti.
Viņi nezin , ka var cīnīties pretī pret Pausa patvaļu.. Viņi nezin un tik maksā Pausam.Paus ignorē likumus: ja cilvēkam ir rakstveida iebildumi, tad tik viegli pēc likuma nemaz nevar ielikt pie Pausa, bet Paus likumam uzspļauj un tik nodarbojas ar cilvēku vajāšanu - bet strīda īstais lēmējs ir vien tiesa.
Kamēr cilvēki to nesapratīs- tikmēr cilvēki būs Pausa vergi.

Atbildēt

vietējais

13.03.2017. 21:27

»

kk

Nu un? Nav taču info, ka viņi būtu arī lielākie nodokļu parādnieki


tāpēc jau nav jābrīnās, ka pēdējā laikā tik intensīvi deg dažādu uzņēmumu manta. Ugunsdzēsēji dzēš vienā laidā...

Atbildēt

Joma

13.03.2017. 20:25

kas, patiesībā, nodrosina valsts funkcionēsanu. Darbs smags, bet atbildīgs. No katra pārskaitījuma - 1/4 izpildītājam.

Atbildēt

Vecis

13.03.2017. 20:21

Te nekas pārsteidzošs nav.Tas ir privāts kantoris un Ipašnieki rīkojas pēc saviem uzskatiem.Ja vēl ir samaksāti valstij visi nodokļi,tad nekāda ļaunprātība nav,vienīgi var konstatēt tikai pašu faktu.
Un vēl.
Ja visi kārtotu savas finsiālās saistības un nepaliktu parādā,tad šitāds kantoris nevarētu vis atļauties porches pirkt vairumā! :D

Atbildēt

FENIKSS

13.03.2017. 19:38

No nabagiem izspiež naudu, bet paši dzīvo greznībā.. Nošaut tādus!

Atbildēt

hm

13.03.2017. 19:30

pauts konsults?

Atbildēt

oisuārs

13.03.2017. 19:27

Parādu piedzīšana ir totālā PVN moika. Atņem parādniekiem mantu, fiktīvi pārdod uz ārzemēm, un paprasa valstij PVN atmaksu. Puse no parādu piedzinēju ienākumiem nāk caur PVN shēmām.

Atbildēt

aa

13.03.2017. 18:58

cik ienesīgs ir parādu piedzineju bizness!vai nav par traku????

Atbildēt

kk

13.03.2017. 18:37

Nu un? Nav taču info, ka viņi būtu arī lielākie nodokļu parādnieki?
Tāds nu ir viņu bizness...nepatīkams tiem, no kā piedzen, bet vai tāpēc prettiesisks?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...