Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

b. Nevilks

14.05.2018. 15:24

Judinam ir iebildumi pret visvarenām represīvām institūcijām tikai tādā gadījumā, ja tās vada citu partiju ielikteņi.

Pret KNAB viņam visus šos gadus nopietnu iebildumu nav bijis.

Atbildēt

patiesībā

14.05.2018. 09:53

»

Eriks

piekrītu! bet par DAS jauno regulu un likuma projektā iekļauto ko tu domā


1. Kas ir "DAS" (iespējams, domāts kā "datu apstrādes sistēma", vai kā taml.)?

2. Ņemot vērā līdzšinējo un arī "tekošo lietu kārtību" šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" - par jebkuriem normatīvajiem aktiem (NA), jo īpaši jau par likumu u.c. NA projektiem jeb "darba versijām", ir jēga diskutēt tikai tad, kad tie ir likumīgi stājušies spēkā. Galvenokārt tā vienkāršā iemesla dēļ, ka publiskotie NA projekti praktiski nekad neatbilst 1:1 juridiskā spēkā "oficiāli" izsludinātajiem tiesību aktiem.

3. Normāli (jebkurā izpratnē / izpausmē) un, līdz ar to, arī max. rezultatīvi diskutēt ir iespējams tikai un vienīgi tādā w-vidē jeb "platformā", kurā tam netraucē nekādi "destruktīvi blakusefekti" (skat. "muļķis, 13.05.2018., 09:10", "muļķis 13.05.2018., 12:54", piemēra pēc). Diemžēl, šīs w-lapas īpašnieki / izpildfunkcionāri nepārprotami demonstrē, ka nav spējīgi nodrošināt un pastāvīgi uzturēt šādu normālu diskusiju "telpu", vēl joprojām. Tātad - vai nu būtu jāgaida "kad pūcei aste ziedēs", vai arī tomēr jāizmanto cita diskusiju "platforma" / cits formāts (tostarp nosacīti "diskrēta" e-komunikācija un taml.). Kā zināms, akūtas nepieciešamības gadījumā "optimālais" risinājums neizbēgami ienākas. ;)

Atbildēt

viedoklis

13.05.2018. 17:46

»

Demokrats

Tas ir nekas cits kā tendence kopēt Krievijas likumu radošumu - represīvu attieksmi pret tautu kopumā. Tas ir varas diktāts, nevis sabiedrības demokrātiskās attīstības principi. Vai valdība saprot, kur tā vada valsti? Varbūt šīs mūsdienu valdošie kungi nav neatkarīga vara, bet tā ir marionetu valdība...


Valdība ļoti apzināti virzās represīva modeļa virzienā,un šis ir tikai viens no soļiem,kuru pirmajā versijā gribēja nodot KNAB pārziņā,taču neguva atbalstu Saeimā,JO deputāti ļoti labi apzinās šīs regulas patieso būtību un tas nozīmētu-balsot pret SEVI kā fizisku personu izrēķināšanās nolūkos politisku,biznesa vai da jebkura iemesla vadīti,ar valsts institūcijas starpniecību jo tuvāk valdībai,jo lielāks ''datu sargātājs''Apzinoties savas iespējas vairs netikt pie otrās iespējas varas partijas steidz stiprināt varas piramīdu visos iespējamos veidos un datu aizsardzība ir viena no tām.

Atbildēt

to MI

13.05.2018. 14:48

Sākas totāla kontrole. I. Mūrniece (NA) organizē un virza likumdošanas apstiprināšanu, ar ko visiem genocīdā no Latvijas padzītajiem jādeklarē Latvijā savas adreses ārzemēs, kur latvieši sasniedzami. Viens no mērķiem tam ir turpināt vajāšanu līdz pilsoņi atsakās no LV pavalstniecības. Slēptāks mērķis ir kontrolēt ienākumus, prasot nodokļus, ja gadījumā latvieši, dzīvodami ārzemēs, gūst ienākumus, izīrējot atstātos dzīvokļus.

Atbildēt

MI

13.05.2018. 13:47

Kontrolē un tik kontrolē. Drīz jau nebūs kontrolējamo, tad viņi viens otru kontrolēs.
Eh smieklīgi.
VIDists - VDIistu - un pa starpu arī Darba inspektors. Uzraudzīs to kontroles un kvalitātes dienests. Koordinēs to starpresoru kantoris. Un tā bez mitas.
Ierēdnis ierēdni jās un jās, jo citu jājamo būs izbeidzies. Tad jājamos ievedīs no trešām valstīm. Pa dienu, lai strādā, bet pa nakti tos jās.
Avīzes mums izdos pasaku formātā. Reiz sensenos laikos aiz......fotogrāfiju nebūs, būs tikai tēlaini zīmējumi.
Resnie steigsies izsūtīt visiem individuālas, notāra apstiprinātas atļaujas. Fotogrāfējiet mūs un galerijas taisiet, slaviniet, kā mēs pirmizrādi apmeklējam. Tie esam - Mēs sab'krejums! Bet tikai mūs, lai fonā nebūtu neviens ar aizkrāsotu mūli. Tie bauri.
Ja likums, tad likums. Tas jāpilda/jākontrolē katru dienu un bez izņēmumiem.
Sākumā katru paksi bloķēt uz stundām, tad jau ilgāk. Jo takš tie albūmi, žurnāli, grāmatas, vēstules, negatīvi, audiofaili, un citi elektroniķi.
Darbs būs grūts tāpēc ādas mēteļus vajadzēs iepirkt un nagaiku ar. Ap roku sarkanu lentu, lai no tāluma redz.
Pārkāpēju būs nu ļoti daudz un pārkāpumu uz katra centimetra. Tiesāt tos nav racionāli, tāpēc trīs paraksti un svins.
Uz priekšu tačankā ašā, kur maksims bez mitas atdevē kratās. Uz priekšu uz saulaino tāli!
P.S. Vai jau nav pienācis laiks sabiedrībai darīt zināmus pirmos rezultātus no cīņas citā frontē.
Saistībā ar mazmājiņu kontroli.
Kādi resursi iesaistīti, cik izkontrolēts. Atkāpjamies vai uzbrūkam. Kāda situācija ir fekālajā telpā (nejaukt ar fiskālo) Cik to kaitnieku ir neitralizēts? Cik kritušo savās rindās? Vai sabiedrība ir drošībā?

Atbildēt

Dikļu muļķis

13.05.2018. 12:54

ir tiešām Indulis Duka no Dikļiem? Viņš ir slavenā darba Muļķu zeme XXI g. s. autors ar lit. pseidonīmu Untuns Mazpusēns?

Ja tā, ir teikts, ka kauns to nezināt! Kas arī bija jāpierāda!

Atbildēt

Patiesībā es, Dikļu muļķis,

13.05.2018. 09:10

tip cenzētais visiem spēkiem slēpju savu identitāti, bet visādi lohi , Izņemot dižo Muļķu zeme XXI g. s. autoru U. Mazpusēnu ( lit. pseid.), , mēģina pārkāpt datu aizsardzību un bez manas atļaujas publicē manu vārdu un uzvārdu - Induli Duku!

Ir sacīts, ka kauns ir nezināt to!Atbildēt

patiesībā

13.05.2018. 00:53

Kā zināms – šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" nu jau 18 gadus (!!!) ir spēkā "Fizisko personu datu aizsardzības likums" (FPDAL), kuru lielā mērā neviens neievēro, bet ja nu arī kāds tomēr kaut vai "pa minimumu" ievēro, tad tikai formāli jeb "ķeksīša pēc".

Savukārt, konkrētajā "pēkšņā datu aizsardzības šoka" situācijā būtiskākais ir tas, ka – FPDAL pamatprincipi un arī FPDAL definējumu akcenti principā neatšķiras no jaunās ES "Vispārējās datu aizsardzības regulas" (VDAR) konceptuālajiem kritērijiem / reglamentācijas nosacījumiem. Ja nu vienīgi – līdz ar jaunās ES regulas (VDAR) ieviešanu visai ievērojami tiek stiprinātas datu subjekta tiesības, īpaši jau attiecībā pret šo personas datu apstrādes interesentiem.

Līdz ar to – tiem (visai nedaudzajiem, diemžēl) fiz. / jur. / publ. personāžiem, kas jau līdz šim, visus iepriekšējos 18 gadus, ir konsekventi respektējuši un pastāvīgi pildījuši FPDAL nosacījumu, nebūs nekādu problēmu "pārslēgties" (jeb "pieslēgties") uz jaunās ES "Vispārējās datu aizsardzības regulas" (VDAR) reglamentācijas / kvalifikācijas līmeni.

Kur pretī – attiecībā uz visiem pārējiem "datu aizsardzības šoka" traumētajiem –

ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"

Un, arī: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt." ;)

Savukārt, kā zināms: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

13.05.2018. 00:40

»

doktors, kas specializējies krimināltiesībās

Saeimas deputāts Andrejs Judins, kurš šīs Saeimas laikā ir paspējis pamest divas partijas - gan "Vienotību", gan arī "Kustību "Par"" - ir gatavs startēt 13.Saeimas vēlēšanās no "Vienotības" saraksta, kuras vadība esot pieļāvusi šādu iespēju...


Ir sacīts: "Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zafti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks." ;)

Un, arī: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta."

Atbildēt

patiesībā

13.05.2018. 00:34

»

Nezinu nezinu

Pietiek. com teksti, bildes. Bet vai teksts attiecas pret bildi un to personu, par kuru ir runa? Kaut vai par Kučinski utt. Diez vai! Jo Pietiek nenorāda, ka būtu personai prasījuši atļauju publicēt viņas foto, vārdu, uzvārdu utt. Šos datus aizsargā likums...


Cik ta nu vairs ilgi varēs atļauties publicēt visu, kas ienāk prātā - 25. maijs jau pavisam tuvu, vēl tikai nepilnas divas nedēļas. Un TAD - ... Būs jautri, pavisam jautri! T.i. izņemot tos līdzšinējos "publicētājus kas ienāk prātā", kam būs pavisam sūnaini, un visnotaļ pelnīti.

Atbildēt

pelēkais vilks

13.05.2018. 00:25

»

sivēns

cūkumāte


sivēns - tas izklausās garšīgi.

Atbildēt

Fiksais

12.05.2018. 22:54

Tukša d--ršana. Man pirms pāris gadiem nelikumīgi pievāca savāca privāto 10 gadu e-saraksti, veselu lērumu privāto datu, nelikumīgi. Nu un? Vai šai korumpētajā tieslietu sistēmā tāpēc kaut kas notiek? Gandriz trīs gadu, bet nesaprot kā rikoties. Vai Eiropas regula iedos prātu un smadzenes mūsu korumpētajiem ierēdņiem???

Atbildēt

doktors, kas specializējies krimināltiesībās

12.05.2018. 21:46

Saeimas deputāts Andrejs Judins, kurš šīs Saeimas laikā ir paspējis pamest divas partijas - gan "Vienotību", gan arī "Kustību "Par"" - ir gatavs startēt 13.Saeimas vēlēšanās no "Vienotības" saraksta, kuras vadība esot pieļāvusi šādu iespēju.

"Es turpināšu strādāt frakcijā un, iespējams, kandidēšu 13.Saeimas vēlēšanās. Bet tas nav pašmērķis. Es zinu, ka arī ārpus Saeimas ir dzīve. Apsveru iespēju arī strādāt kā juristam. Esmu juridisko tiesību doktors, kas specializējies krimināltiesībās. Es veicu zinātniskos pētījumus, pasniedzu augstskolā krimināltiesības. Man ir ko darīt arī ārpus likumdošanas procesa," norādīja Judins.

Atbildēt

???

12.05.2018. 20:59

Nu tak nevajag būt pilnīgiem idiotiem ir īpašumi, kur VDI nekad netikai veiks kratīšanu, bet nerādīsies vispār, grib taču dzīvot.

Atbildēt

NACIKI

12.05.2018. 19:54

...liec vai neliec savus «datus netā» tā tava izvēle,pats muļķis...ko,vairāk...gribās.,jau tam lielumam parādīt savus «mazvērtības» kompleksus...:) cieņu kundzei...par rakstu... zini,lasu...:)

Atbildēt

formula

12.05.2018. 19:41

Vai šī paša Jūģina,kas nu tik tēloti izmisīgi auro , prasti turēdamies pie varas treknās siles, vienotības politmafija knābī neielika savus blēžus-pakalpiņus aņku polemjotčicu un ķēves puisi,kuri daudzus jo daudzus gadus šīs politmafijas uzdevumā pludināja knābja operatīvās informācijas pret vienotības politiskiem un ekonomiskiem pretiniekiem ?

Atbildēt

Demokrats

12.05.2018. 18:28

Tas ir nekas cits kā tendence kopēt Krievijas likumu radošumu - represīvu attieksmi pret tautu kopumā. Tas ir varas diktāts, nevis sabiedrības demokrātiskās attīstības principi. Vai valdība saprot, kur tā vada valsti? Varbūt šīs mūsdienu valdošie kungi nav neatkarīga vara, bet tā ir marionetu valdība?

Atbildēt

Zzum

12.05.2018. 16:36

»

nav tiesa

ir arī mūsdienīgi, gudri un loģiski valsts pārvaldes darbnieki, tikai viņi tiek atgrūsti no jebkādas iespējas ko mainīt, jo priekšā ir partiju gultas biedri, komadas biedri, sievas u.c. , kuri nejēdz nekā un negrib neko


Esmu mazliet pastrādājis valsts iestādē un pievienojos Jūsu viedoklim. Čumēja un mudžēja no stulbeņiem, absurdām iekšējām instrukcijām, kuras neviens neņēma galvā, tostarp acīmredzamas politiskās iejaukšanās darbā, kas bija izdevīga konkrētam politiskajam spēkam - Vienotībai.

Atbildēt

Nezinu nezinu

12.05.2018. 16:16

Pietiek. com teksti, bildes. Bet vai teksts attiecas pret bildi un to personu, par kuru ir runa? Kaut vai par Kučinski utt. Diez vai! Jo Pietiek nenorāda, ka būtu personai prasījuši atļauju publicēt viņas foto, vārdu, uzvārdu utt. Šos datus aizsargā likums.

No otras puses, personai, kurai šķiet, ka aizskartas viņas tiesības par personas datu aizsardzību, ir jāatzīst pašai, ka tā ir tieši viņa, par ko ir raksts, un ka arī attēlā persona ir tieši tā pati.

Bet, kamēr neviens nekādas pretenzijas neizvirza... tikām var publicēt visu, kas ienāk prātā.Atbildēt

nav tiesa

12.05.2018. 16:05

»

Aga

Patiesībā Latvijas ierēdņi kopē Krievijas ierēdņus. Vienā zemē tak dzimuši un auguši


ir arī mūsdienīgi, gudri un loģiski valsts pārvaldes darbnieki, tikai viņi tiek atgrūsti no jebkādas iespējas ko mainīt, jo priekšā ir partiju gultas biedri, komadas biedri, sievas u.c. , kuri nejēdz nekā un negrib neko

Atbildēt

sivēns

12.05.2018. 14:35

cūkumāte

Atbildēt

Paši vainīgi

12.05.2018. 13:09

Paši jūs šos ierēdņus saražojāt,Saeimas ģenerālsekretāru ieskatot!

Atbildēt

Pilsonis

12.05.2018. 12:31

Galvenā regulas doma ir legalizēt fizisko personu datu pārdošana/pirkšanu pa labi pa kreisi. Viss tas tiek piesegts ar rupēm par datu aizsardzību. Regula ir ar skatu nākotnē.
Kangaru režīms protams mēģinās aizlāpīt budžetu ar sodiem, ta teikt pa kripatiņai visur un varbūt sanāks vismaz attālināt par dažiem gadiem visaptverošu ekonomisko/garīgo krahu

Atbildēt

Judins

12.05.2018. 07:12

Ir visnotaļ nesimpātisks tips.Bet šoreiz viņam taisnība.Norijušies siles lopi regulāri gaida mazāko signālu no Eiropas , lai spēlētu lomu spēles a la Orvels..Latvijas statuss šobrīd- ierobežota demokrātija.Kurp ejam, datu inspekcija?

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

12.05.2018. 06:36

Avdejanova - resnača privātpolicija

Atbildēt

atkal

12.05.2018. 00:14

jūdiņš aptaisījies murgo kā parasti..

Atbildēt

Dez-inspekcija

11.05.2018. 23:53

Visādiem marasmatiskiem sakņu bāzes inspektoriem un svaigā gaisa direktoriem tiks dotas pilnvaras grābstīties gar pilsoņu privāto un konfidenciālo biznesa informāciju. Kontrolieris kontrolierēs trīsreiz dabūjis jau pierē. Protams ka viss atkal notiek pēc nkvd instrukcijām kremļa izdzimteņu virsvadībā. Orvels nervozi pīpē maliņā.

Atbildēt

Aga

11.05.2018. 22:51

Patiesībā Latvijas ierēdņi kopē Krievijas ierēdņus. Vienā zemē tak dzimuši un auguši.

Atbildēt

Konnery

11.05.2018. 22:50

Rozes varda, inkviziicija!

Atbildēt

Hihi

11.05.2018. 21:47

Tai uz bildes viena hromosoma par daudz

Atbildēt

Yes

11.05.2018. 21:45

»

lauķis

Tas viss jau notiek


Vēsture atkārtojas
Tam sekos īsi ulmaņlaiku un tad visbeidzot deportācija, kur tauta ar baudu visus mēslus pakos pa lopu vagoniem

Atbildēt

tp OXO

11.05.2018. 20:59

LR pēc 1990. g. likumdošanu par personu datu aizsardzību nav tiesību vispār saskaņā ar loģiku un veselo saprātu attiecināt uz LPSR laika personām un viņu personu datiem, kuri ir LPSR VDK kartotēkā. Bet SAB un tiesas faktisko rīcību neatklāt šos svešās valsts LPSR personu datus nav iespējams vispār. Jo nav paredzēta atbildība un sods par šo datu neizpaušanu sabiedrībai. Sabiedrība neko nevar ietekmēt.

Lai tā nerosinātu likumdošnu maisu atvēršanai ir jesavāc 155 000 parakstu, kas nav realizējams.

Atbildēt

OXO

11.05.2018. 20:45

Ar likumu nostiprina cekas maisu Neatversanu.

Atbildēt

zose

11.05.2018. 20:41

Šito lūdzu uz notievēšanas kūri

Atbildēt

Parastais Viņķelisms

11.05.2018. 19:51

Andrejs Judins, Saeimas deputāts kopā ar bijušajiem "Vienotības" biedriem Ilzi Viņķeli, Lolitu Čigāni, Alekseju Loskutovu un Intu Dālderi 2017. gada 26. augustā dibinājis partiju "Kustība Par!".

Atbildēt

ES regulas par personas datu apstrādi

11.05.2018. 19:32

un aizsardzību(regula neparedz lvietējo likumu, kam pēc būtības jāatbilst Satversmei. Regula neatbilst, bet uz regulas pamata plāno ieviest likumu grozījumus, kas regulas prasībās neatbilst Satversmei. Tādā veidā tiek izslēgta likumdošanas hierahija ar ES regulu, kura var neatbilst Datversmei, bet atbilst LV un ES līgumam. Ja līgums ar Regulu attiecībā pret Satversmi pārkāpj Satversmē noteiktās tiesības, no Regulas jāatsakās

Visas pazīmes norāda uz ES virzīšanos uz stingru federalizāciju ar Regulu palīdzību.

Regula šajā gadījumā aizstāv zaglīgās un nekompetentās valsts amatpersonas, liedzot izpaust tās dzīvesvietas, kurās tauta var atriebties amatpersonām.

Regula palīdz slēpt ofšoru kompāniju patiesā labuma guvējus.

Atbildēt

Dzintars ofigel

11.05.2018. 18:24

»

aleluja

Veselības ministrija un ārsti kontrolēs nodokļu samaksu, t.i. , veiks VID funkciju, Datu inspekcija veiks kratīšanas. Ģeniāli. Kurš strādās savā jomā, t/i - glābjot pacientus vai piedāvājot jēdzīgus risinājumus datu pareizai uzglabāšanai


Latvija dodas policejiskas, bandītiskas valsts virzienā, kurā aiz šķietami tiesiskām darbībām notiks represijas un citādi domājošo iebaidīšanas.

Atbildēt

A

11.05.2018. 18:20

Kaut ko sajaukuši, valsts kontrolei jāpalielina pilnvaras.

Atbildēt

aleluja

11.05.2018. 18:02

Veselības ministrija un ārsti kontrolēs nodokļu samaksu, t.i. , veiks VID funkciju, Datu inspekcija veiks kratīšanas. Ģeniāli. Kurš strādās savā jomā, t/i - glābjot pacientus vai piedāvājot jēdzīgus risinājumus datu pareizai uzglabāšanai?

Atbildēt

Madam Gricocujeva

11.05.2018. 17:31

.. un visos amatos salikti idioti, bet ar iniciatīvu, jo tautas vērtīgākajai daļai jau sen nolaidās rokas cīņā ar recekļaino astoņkāji un iespējams LV drīz paliks tikai ierēdņi

Atbildēt

Pārnacionāls superspēks

11.05.2018. 16:56

Nacionāļi pidrikīšu gaišās žaketītēs sapņo par policejisku valsti. Vai neparasti? Nu nē, atceroties bijušos nodevējus, zirgu smieklu īpašniekus un citus gaišus neliešus nacionālu rindās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...