Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

b. Nevilks

14.05.2018. 14:24

Judinam ir iebildumi pret visvarenām represīvām institūcijām tikai tādā gadījumā, ja tās vada citu partiju ielikteņi.

Pret KNAB viņam visus šos gadus nopietnu iebildumu nav bijis.

Atbildēt

patiesībā

14.05.2018. 08:53

»

Eriks

piekrītu! bet par DAS jauno regulu un likuma projektā iekļauto ko tu domā


1. Kas ir "DAS" (iespējams, domāts kā "datu apstrādes sistēma", vai kā taml.)?

2. Ņemot vērā līdzšinējo un arī "tekošo lietu kārtību" šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" - par jebkuriem normatīvajiem aktiem (NA), jo īpaši jau par likumu u.c. NA projektiem jeb "darba versijām", ir jēga diskutēt tikai tad, kad tie ir likumīgi stājušies spēkā. Galvenokārt tā vienkāršā iemesla dēļ, ka publiskotie NA projekti praktiski nekad neatbilst 1:1 juridiskā spēkā "oficiāli" izsludinātajiem tiesību aktiem.

3. Normāli (jebkurā izpratnē / izpausmē) un, līdz ar to, arī max. rezultatīvi diskutēt ir iespējams tikai un vienīgi tādā w-vidē jeb "platformā", kurā tam netraucē nekādi "destruktīvi blakusefekti" (skat. "muļķis, 13.05.2018., 09:10", "muļķis 13.05.2018., 12:54", piemēra pēc). Diemžēl, šīs w-lapas īpašnieki / izpildfunkcionāri nepārprotami demonstrē, ka nav spējīgi nodrošināt un pastāvīgi uzturēt šādu normālu diskusiju "telpu", vēl joprojām. Tātad - vai nu būtu jāgaida "kad pūcei aste ziedēs", vai arī tomēr jāizmanto cita diskusiju "platforma" / cits formāts (tostarp nosacīti "diskrēta" e-komunikācija un taml.). Kā zināms, akūtas nepieciešamības gadījumā "optimālais" risinājums neizbēgami ienākas. ;)

Atbildēt

viedoklis

13.05.2018. 16:46

»

Demokrats

Tas ir nekas cits kā tendence kopēt Krievijas likumu radošumu - represīvu attieksmi pret tautu kopumā. Tas ir varas diktāts, nevis sabiedrības demokrātiskās attīstības principi. Vai valdība saprot, kur tā vada valsti? Varbūt šīs mūsdienu valdošie kungi nav neatkarīga vara, bet tā ir marionetu valdība...


Valdība ļoti apzināti virzās represīva modeļa virzienā,un šis ir tikai viens no soļiem,kuru pirmajā versijā gribēja nodot KNAB pārziņā,taču neguva atbalstu Saeimā,JO deputāti ļoti labi apzinās šīs regulas patieso būtību un tas nozīmētu-balsot pret SEVI kā fizisku personu izrēķināšanās nolūkos politisku,biznesa vai da jebkura iemesla vadīti,ar valsts institūcijas starpniecību jo tuvāk valdībai,jo lielāks ''datu sargātājs''Apzinoties savas iespējas vairs netikt pie otrās iespējas varas partijas steidz stiprināt varas piramīdu visos iespējamos veidos un datu aizsardzība ir viena no tām.

Atbildēt

to MI

13.05.2018. 13:48

Sākas totāla kontrole. I. Mūrniece (NA) organizē un virza likumdošanas apstiprināšanu, ar ko visiem genocīdā no Latvijas padzītajiem jādeklarē Latvijā savas adreses ārzemēs, kur latvieši sasniedzami. Viens no mērķiem tam ir turpināt vajāšanu līdz pilsoņi atsakās no LV pavalstniecības. Slēptāks mērķis ir kontrolēt ienākumus, prasot nodokļus, ja gadījumā latvieši, dzīvodami ārzemēs, gūst ienākumus, izīrējot atstātos dzīvokļus.

Atbildēt

MI

13.05.2018. 12:47

Kontrolē un tik kontrolē. Drīz jau nebūs kontrolējamo, tad viņi viens otru kontrolēs.
Eh smieklīgi.
VIDists - VDIistu - un pa starpu arī Darba inspektors. Uzraudzīs to kontroles un kvalitātes dienests. Koordinēs to starpresoru kantoris. Un tā bez mitas.
Ierēdnis ierēdni jās un jās, jo citu jājamo būs izbeidzies. Tad jājamos ievedīs no trešām valstīm. Pa dienu, lai strādā, bet pa nakti tos jās.
Avīzes mums izdos pasaku formātā. Reiz sensenos laikos aiz......fotogrāfiju nebūs, būs tikai tēlaini zīmējumi.
Resnie steigsies izsūtīt visiem individuālas, notāra apstiprinātas atļaujas. Fotogrāfējiet mūs un galerijas taisiet, slaviniet, kā mēs pirmizrādi apmeklējam. Tie esam - Mēs sab'krejums! Bet tikai mūs, lai fonā nebūtu neviens ar aizkrāsotu mūli. Tie bauri.
Ja likums, tad likums. Tas jāpilda/jākontrolē katru dienu un bez izņēmumiem.
Sākumā katru paksi bloķēt uz stundām, tad jau ilgāk. Jo takš tie albūmi, žurnāli, grāmatas, vēstules, negatīvi, audiofaili, un citi elektroniķi.
Darbs būs grūts tāpēc ādas mēteļus vajadzēs iepirkt un nagaiku ar. Ap roku sarkanu lentu, lai no tāluma redz.
Pārkāpēju būs nu ļoti daudz un pārkāpumu uz katra centimetra. Tiesāt tos nav racionāli, tāpēc trīs paraksti un svins.
Uz priekšu tačankā ašā, kur maksims bez mitas atdevē kratās. Uz priekšu uz saulaino tāli!
P.S. Vai jau nav pienācis laiks sabiedrībai darīt zināmus pirmos rezultātus no cīņas citā frontē.
Saistībā ar mazmājiņu kontroli.
Kādi resursi iesaistīti, cik izkontrolēts. Atkāpjamies vai uzbrūkam. Kāda situācija ir fekālajā telpā (nejaukt ar fiskālo) Cik to kaitnieku ir neitralizēts? Cik kritušo savās rindās? Vai sabiedrība ir drošībā?

Atbildēt

Dikļu muļķis

13.05.2018. 11:54

ir tiešām Indulis Duka no Dikļiem? Viņš ir slavenā darba Muļķu zeme XXI g. s. autors ar lit. pseidonīmu Untuns Mazpusēns?

Ja tā, ir teikts, ka kauns to nezināt! Kas arī bija jāpierāda!

Atbildēt

Patiesībā es, Dikļu muļķis,

13.05.2018. 08:10

tip cenzētais visiem spēkiem slēpju savu identitāti, bet visādi lohi , Izņemot dižo Muļķu zeme XXI g. s. autoru U. Mazpusēnu ( lit. pseid.), , mēģina pārkāpt datu aizsardzību un bez manas atļaujas publicē manu vārdu un uzvārdu - Induli Duku!

Ir sacīts, ka kauns ir nezināt to!Atbildēt

patiesībā

12.05.2018. 23:53

Kā zināms – šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" nu jau 18 gadus (!!!) ir spēkā "Fizisko personu datu aizsardzības likums" (FPDAL), kuru lielā mērā neviens neievēro, bet ja nu arī kāds tomēr kaut vai "pa minimumu" ievēro, tad tikai formāli jeb "ķeksīša pēc".

Savukārt, konkrētajā "pēkšņā datu aizsardzības šoka" situācijā būtiskākais ir tas, ka – FPDAL pamatprincipi un arī FPDAL definējumu akcenti principā neatšķiras no jaunās ES "Vispārējās datu aizsardzības regulas" (VDAR) konceptuālajiem kritērijiem / reglamentācijas nosacījumiem. Ja nu vienīgi – līdz ar jaunās ES regulas (VDAR) ieviešanu visai ievērojami tiek stiprinātas datu subjekta tiesības, īpaši jau attiecībā pret šo personas datu apstrādes interesentiem.

Līdz ar to – tiem (visai nedaudzajiem, diemžēl) fiz. / jur. / publ. personāžiem, kas jau līdz šim, visus iepriekšējos 18 gadus, ir konsekventi respektējuši un pastāvīgi pildījuši FPDAL nosacījumu, nebūs nekādu problēmu "pārslēgties" (jeb "pieslēgties") uz jaunās ES "Vispārējās datu aizsardzības regulas" (VDAR) reglamentācijas / kvalifikācijas līmeni.

Kur pretī – attiecībā uz visiem pārējiem "datu aizsardzības šoka" traumētajiem –

ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"

Un, arī: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt." ;)

Savukārt, kā zināms: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

12.05.2018. 23:40

»

doktors, kas specializējies krimināltiesībās

Saeimas deputāts Andrejs Judins, kurš šīs Saeimas laikā ir paspējis pamest divas partijas - gan "Vienotību", gan arī "Kustību "Par"" - ir gatavs startēt 13.Saeimas vēlēšanās no "Vienotības" saraksta, kuras vadība esot pieļāvusi šādu iespēju...


Ir sacīts: "Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zafti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks." ;)

Un, arī: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta."

Atbildēt

patiesībā

12.05.2018. 23:34

»

Nezinu nezinu

Pietiek. com teksti, bildes. Bet vai teksts attiecas pret bildi un to personu, par kuru ir runa? Kaut vai par Kučinski utt. Diez vai! Jo Pietiek nenorāda, ka būtu personai prasījuši atļauju publicēt viņas foto, vārdu, uzvārdu utt. Šos datus aizsargā likums...


Cik ta nu vairs ilgi varēs atļauties publicēt visu, kas ienāk prātā - 25. maijs jau pavisam tuvu, vēl tikai nepilnas divas nedēļas. Un TAD - ... Būs jautri, pavisam jautri! T.i. izņemot tos līdzšinējos "publicētājus kas ienāk prātā", kam būs pavisam sūnaini, un visnotaļ pelnīti.

Atbildēt

pelēkais vilks

12.05.2018. 23:25

»

sivēns

cūkumāte


sivēns - tas izklausās garšīgi.

Atbildēt

Fiksais

12.05.2018. 21:54

Tukša d--ršana. Man pirms pāris gadiem nelikumīgi pievāca savāca privāto 10 gadu e-saraksti, veselu lērumu privāto datu, nelikumīgi. Nu un? Vai šai korumpētajā tieslietu sistēmā tāpēc kaut kas notiek? Gandriz trīs gadu, bet nesaprot kā rikoties. Vai Eiropas regula iedos prātu un smadzenes mūsu korumpētajiem ierēdņiem???

Atbildēt

doktors, kas specializējies krimināltiesībās

12.05.2018. 20:46

Saeimas deputāts Andrejs Judins, kurš šīs Saeimas laikā ir paspējis pamest divas partijas - gan "Vienotību", gan arī "Kustību "Par"" - ir gatavs startēt 13.Saeimas vēlēšanās no "Vienotības" saraksta, kuras vadība esot pieļāvusi šādu iespēju.

"Es turpināšu strādāt frakcijā un, iespējams, kandidēšu 13.Saeimas vēlēšanās. Bet tas nav pašmērķis. Es zinu, ka arī ārpus Saeimas ir dzīve. Apsveru iespēju arī strādāt kā juristam. Esmu juridisko tiesību doktors, kas specializējies krimināltiesībās. Es veicu zinātniskos pētījumus, pasniedzu augstskolā krimināltiesības. Man ir ko darīt arī ārpus likumdošanas procesa," norādīja Judins.

Atbildēt

???

12.05.2018. 19:59

Nu tak nevajag būt pilnīgiem idiotiem ir īpašumi, kur VDI nekad netikai veiks kratīšanu, bet nerādīsies vispār, grib taču dzīvot.

Atbildēt

NACIKI

12.05.2018. 18:54

...liec vai neliec savus «datus netā» tā tava izvēle,pats muļķis...ko,vairāk...gribās.,jau tam lielumam parādīt savus «mazvērtības» kompleksus...:) cieņu kundzei...par rakstu... zini,lasu...:)

Atbildēt

formula

12.05.2018. 18:41

Vai šī paša Jūģina,kas nu tik tēloti izmisīgi auro , prasti turēdamies pie varas treknās siles, vienotības politmafija knābī neielika savus blēžus-pakalpiņus aņku polemjotčicu un ķēves puisi,kuri daudzus jo daudzus gadus šīs politmafijas uzdevumā pludināja knābja operatīvās informācijas pret vienotības politiskiem un ekonomiskiem pretiniekiem ?

Atbildēt

Demokrats

12.05.2018. 17:28

Tas ir nekas cits kā tendence kopēt Krievijas likumu radošumu - represīvu attieksmi pret tautu kopumā. Tas ir varas diktāts, nevis sabiedrības demokrātiskās attīstības principi. Vai valdība saprot, kur tā vada valsti? Varbūt šīs mūsdienu valdošie kungi nav neatkarīga vara, bet tā ir marionetu valdība?

Atbildēt

Zzum

12.05.2018. 15:36

»

nav tiesa

ir arī mūsdienīgi, gudri un loģiski valsts pārvaldes darbnieki, tikai viņi tiek atgrūsti no jebkādas iespējas ko mainīt, jo priekšā ir partiju gultas biedri, komadas biedri, sievas u.c. , kuri nejēdz nekā un negrib neko


Esmu mazliet pastrādājis valsts iestādē un pievienojos Jūsu viedoklim. Čumēja un mudžēja no stulbeņiem, absurdām iekšējām instrukcijām, kuras neviens neņēma galvā, tostarp acīmredzamas politiskās iejaukšanās darbā, kas bija izdevīga konkrētam politiskajam spēkam - Vienotībai.

Atbildēt

Nezinu nezinu

12.05.2018. 15:16

Pietiek. com teksti, bildes. Bet vai teksts attiecas pret bildi un to personu, par kuru ir runa? Kaut vai par Kučinski utt. Diez vai! Jo Pietiek nenorāda, ka būtu personai prasījuši atļauju publicēt viņas foto, vārdu, uzvārdu utt. Šos datus aizsargā likums.

No otras puses, personai, kurai šķiet, ka aizskartas viņas tiesības par personas datu aizsardzību, ir jāatzīst pašai, ka tā ir tieši viņa, par ko ir raksts, un ka arī attēlā persona ir tieši tā pati.

Bet, kamēr neviens nekādas pretenzijas neizvirza... tikām var publicēt visu, kas ienāk prātā.Atbildēt

nav tiesa

12.05.2018. 15:05

»

Aga

Patiesībā Latvijas ierēdņi kopē Krievijas ierēdņus. Vienā zemē tak dzimuši un auguši


ir arī mūsdienīgi, gudri un loģiski valsts pārvaldes darbnieki, tikai viņi tiek atgrūsti no jebkādas iespējas ko mainīt, jo priekšā ir partiju gultas biedri, komadas biedri, sievas u.c. , kuri nejēdz nekā un negrib neko

Atbildēt

sivēns

12.05.2018. 13:35

cūkumāte

Atbildēt

Paši vainīgi

12.05.2018. 12:09

Paši jūs šos ierēdņus saražojāt,Saeimas ģenerālsekretāru ieskatot!

Atbildēt

Pilsonis

12.05.2018. 11:31

Galvenā regulas doma ir legalizēt fizisko personu datu pārdošana/pirkšanu pa labi pa kreisi. Viss tas tiek piesegts ar rupēm par datu aizsardzību. Regula ir ar skatu nākotnē.
Kangaru režīms protams mēģinās aizlāpīt budžetu ar sodiem, ta teikt pa kripatiņai visur un varbūt sanāks vismaz attālināt par dažiem gadiem visaptverošu ekonomisko/garīgo krahu

Atbildēt

Judins

12.05.2018. 06:12

Ir visnotaļ nesimpātisks tips.Bet šoreiz viņam taisnība.Norijušies siles lopi regulāri gaida mazāko signālu no Eiropas , lai spēlētu lomu spēles a la Orvels..Latvijas statuss šobrīd- ierobežota demokrātija.Kurp ejam, datu inspekcija?

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

12.05.2018. 05:36

Avdejanova - resnača privātpolicija

Atbildēt

atkal

11.05.2018. 23:14

jūdiņš aptaisījies murgo kā parasti..

Atbildēt

Dez-inspekcija

11.05.2018. 22:53

Visādiem marasmatiskiem sakņu bāzes inspektoriem un svaigā gaisa direktoriem tiks dotas pilnvaras grābstīties gar pilsoņu privāto un konfidenciālo biznesa informāciju. Kontrolieris kontrolierēs trīsreiz dabūjis jau pierē. Protams ka viss atkal notiek pēc nkvd instrukcijām kremļa izdzimteņu virsvadībā. Orvels nervozi pīpē maliņā.

Atbildēt

Aga

11.05.2018. 21:51

Patiesībā Latvijas ierēdņi kopē Krievijas ierēdņus. Vienā zemē tak dzimuši un auguši.

Atbildēt

Konnery

11.05.2018. 21:50

Rozes varda, inkviziicija!

Atbildēt

Hihi

11.05.2018. 20:47

Tai uz bildes viena hromosoma par daudz

Atbildēt

Yes

11.05.2018. 20:45

»

lauķis

Tas viss jau notiek


Vēsture atkārtojas
Tam sekos īsi ulmaņlaiku un tad visbeidzot deportācija, kur tauta ar baudu visus mēslus pakos pa lopu vagoniem

Atbildēt

tp OXO

11.05.2018. 19:59

LR pēc 1990. g. likumdošanu par personu datu aizsardzību nav tiesību vispār saskaņā ar loģiku un veselo saprātu attiecināt uz LPSR laika personām un viņu personu datiem, kuri ir LPSR VDK kartotēkā. Bet SAB un tiesas faktisko rīcību neatklāt šos svešās valsts LPSR personu datus nav iespējams vispār. Jo nav paredzēta atbildība un sods par šo datu neizpaušanu sabiedrībai. Sabiedrība neko nevar ietekmēt.

Lai tā nerosinātu likumdošnu maisu atvēršanai ir jesavāc 155 000 parakstu, kas nav realizējams.

Atbildēt

OXO

11.05.2018. 19:45

Ar likumu nostiprina cekas maisu Neatversanu.

Atbildēt

zose

11.05.2018. 19:41

Šito lūdzu uz notievēšanas kūri

Atbildēt

Parastais Viņķelisms

11.05.2018. 18:51

Andrejs Judins, Saeimas deputāts kopā ar bijušajiem "Vienotības" biedriem Ilzi Viņķeli, Lolitu Čigāni, Alekseju Loskutovu un Intu Dālderi 2017. gada 26. augustā dibinājis partiju "Kustība Par!".

Atbildēt

ES regulas par personas datu apstrādi

11.05.2018. 18:32

un aizsardzību(regula neparedz lvietējo likumu, kam pēc būtības jāatbilst Satversmei. Regula neatbilst, bet uz regulas pamata plāno ieviest likumu grozījumus, kas regulas prasībās neatbilst Satversmei. Tādā veidā tiek izslēgta likumdošanas hierahija ar ES regulu, kura var neatbilst Datversmei, bet atbilst LV un ES līgumam. Ja līgums ar Regulu attiecībā pret Satversmi pārkāpj Satversmē noteiktās tiesības, no Regulas jāatsakās

Visas pazīmes norāda uz ES virzīšanos uz stingru federalizāciju ar Regulu palīdzību.

Regula šajā gadījumā aizstāv zaglīgās un nekompetentās valsts amatpersonas, liedzot izpaust tās dzīvesvietas, kurās tauta var atriebties amatpersonām.

Regula palīdz slēpt ofšoru kompāniju patiesā labuma guvējus.

Atbildēt

Dzintars ofigel

11.05.2018. 17:24

»

aleluja

Veselības ministrija un ārsti kontrolēs nodokļu samaksu, t.i. , veiks VID funkciju, Datu inspekcija veiks kratīšanas. Ģeniāli. Kurš strādās savā jomā, t/i - glābjot pacientus vai piedāvājot jēdzīgus risinājumus datu pareizai uzglabāšanai


Latvija dodas policejiskas, bandītiskas valsts virzienā, kurā aiz šķietami tiesiskām darbībām notiks represijas un citādi domājošo iebaidīšanas.

Atbildēt

A

11.05.2018. 17:20

Kaut ko sajaukuši, valsts kontrolei jāpalielina pilnvaras.

Atbildēt

aleluja

11.05.2018. 17:02

Veselības ministrija un ārsti kontrolēs nodokļu samaksu, t.i. , veiks VID funkciju, Datu inspekcija veiks kratīšanas. Ģeniāli. Kurš strādās savā jomā, t/i - glābjot pacientus vai piedāvājot jēdzīgus risinājumus datu pareizai uzglabāšanai?

Atbildēt

Madam Gricocujeva

11.05.2018. 16:31

.. un visos amatos salikti idioti, bet ar iniciatīvu, jo tautas vērtīgākajai daļai jau sen nolaidās rokas cīņā ar recekļaino astoņkāji un iespējams LV drīz paliks tikai ierēdņi

Atbildēt

Pārnacionāls superspēks

11.05.2018. 15:56

Nacionāļi pidrikīšu gaišās žaketītēs sapņo par policejisku valsti. Vai neparasti? Nu nē, atceroties bijušos nodevējus, zirgu smieklu īpašniekus un citus gaišus neliešus nacionālu rindās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...