Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pārdomas par Latvijas drošību

Pietiek lasītājs
23.04.2022.
Komentāri (112)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

26.04.2022. 13:53

Kā redzams arī no Ukrainas piemēra, tad ir ļoti būtiski — kāda ir armija. Uz ko karavīri ir gatavi cīņas karstumā, bet ko viņi nekad nekādā gadījumā nedarīs. Ja karotājiem ir pietiekami augsts līmenis, tad tāda armija karo cilvēcīgi un tā neizraisa cilvēkos nevajadzīgas negatīvas emocijas. Šādas armijas karavīri, krītot kaujā, kļūst nemirstīgi, jo gaišā atmiņa par viņiem pēc tam dzīvo to cilvēku atmiņās, kuri ar viņiem saskārās un kuri visu to redzēja. Šādus karavīrus ciena un labi atceras arī pretinieki. Tāpēc pat zaudējot šāda armija noteiktā mērā uzvar, nodrošinot un pastiprinot sabiedrības reģenerācijas procesus. Pagaidām izskatās, ka Latvijai ir šāda armija.

Армия как таковая никогда не зверствует. Зверствуют отдельные части, может, даже специально для этого созданные. В этом смысле российская армия ничем не отличается от немецкой. Там тоже были свои отдельные части. И напонмю неприятный, но факт, там были и латыши (предвижу-как и русские). Да и среди красных стрелков в свое время тоже многие руки по локоть в кровь окунули, помогая давить крестьянские восстания после 1917 года.
Другое дело, что каждый помнит преступления противника и старается не афишировать свои.

Atbildēt

ASV protektrorāts Latvija

26.04.2022. 12:42

»

Jukums

Jā protams, rašistiem vajag ždanokas, osipovus, mamikinus un vēlreizēju okupāciju


Fašisti visu laiku grib karu, nemāk dzīvot bez kara, nemāk savas persversās tieksmes citus apspiest un nogalināt apslāpēt. Latvija pašreiz ir brīva un nevajag šurp karu dēļ tavas mazvērtības vilkt. Ja tev tā patīk karš, tad kāpēc tu vēl neesi Urainā? Brauc tur un parādi, kā tu esi gatavs cīnīties pret okupāciju.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.04.2022. 11:45

Latvijas galvenais drauds ir dumja un korumpēta valsts vadība. Nedod dievs tur nokļūst kāds tāds idiots, kā, piemēram, tāds personāžs, kas Pieteik komentē ar psidonīmu Jukums vai Skolnieciņš. Tie ātri vien ievilks Latviju karā un mēs dabūsim uz savas ādas izbaudīt visus jaunākos ieročus, kas pēdējo gadu laikā ir radīti, ieskaitot kodolieročus.

Atbildēt

pārdomas par Putlera kaklu

25.04.2022. 21:51

Šis anonīmais raksts droši nāk no krievnacistu propagandas orgāniem. Krievu nacismam nav absolūti nekādas nākotnes. Un, līdz ar to, arī Krievu impērija ir k a p u t !

Atbildēt

Spock

24.04.2022. 23:38

»

Jukums

Uzmanību piesaistīja šī ziņa...


Orku avotos ir neprecīzs tulkojums. Pēc pakāsiena kara un diplomātijas laukā šī tūpļa pēdējā cerība ir līdz hulesosa dienai iekarot pēc iespējas vairāk Ukrainas lai pasludinātu ka nav piZZda

Atbildēt

Pie kā noved liekulība un meli

24.04.2022. 23:02

»

Jukums

Uzmanību piesaistīja šī ziņa...


Tam sekos tūkstoš gadu miers uz zemes. Un sāksies viss no gala, kāds atkal ar spīļarklu ars zemi, kāds atklās ameriku, cits satiks sev līdzīgo uz blakus salas un teiks "nāc ārā Šmit no kāpostiem"

Atbildēt

jukušajam

24.04.2022. 23:00

»

Jukums

Uzmanību piesaistīja šī ziņa...


Šis gārdziens nu ļoti līdzinās nekontrolējamas agonijas konvulsijām.
tev tramīgas priekšnojautas, visticamāk?

Atbildēt

jukušajam

24.04.2022. 22:57

»

Jukums

Hm, tātad, ir vēl tādi eksemplāri, kuriem ar pašreizējiem briesmu darbiem, kurus ik dienu pastrādā fašistiska Krievija, vēl nepietiek


Kā tu to zini, melīgais "fašistiskais eksemplārs"?
Un, galvenais, vai tu esi spējīgs arī pierādīt savus apgalvojumus?


"Krievija Ukrainā jau ir pastrādājusi visus iespējamos noziegumus!"

Kādus "pašreizējos briesmu darbus" un kādus "visus iespējamos noziegumus"? Tikai - BEZ lumpenpropagandas spama (ko tu jau esi paspējis atgremot un atvemt, pat virkni reižu) - KONKRĒTI un ar respektējami objektīviem REĀLIEM (nevis 'feikiem'!) PIERĀDĪJUMIEM pamatoti.

Atbildēt

Jukums

24.04.2022. 22:22

Uzmanību piesaistīja šī ziņa:
Avots: Putins zaudējis interesi par diplomātiskajiem centieniem izbeigt karu
Atsaucoties uz anonīmu avotu, "Financial Times" ziņo, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins, kurš pagājušajā mēnesī apsvēra miera līgumu ar Ukrainu, zaudējis interesi par diplomātiskajiem centieniem izbeigt karu.

"Viņš vēlas gūt lielu uzvaru," sacījis avots.

Vai tikai tas nenozīmē, ka putins ir iekšēji izšķīries par kodolieroču pielietošanu? Jo, ar parastajiem ieročiem, Krievija neko panākt nespēj, bet zaudējumi arvien lielāki, rezerves izsīkst, Ukrainai arvien vairāk palīdz citas valstis.

Atbildēt

Jukums

24.04.2022. 22:02

»

interesanti

tu aizmirsi vai, visticamāk, vienkārši neesi spējīgs atbildēt uz jautājumu...


Hm, tātad, ir vēl tādi eksemplāri, kuriem ar pašreizējiem briesmu darbiem, kurus ik dienu pastrādā fašistiska Krievija, vēl nepietiek?
Krievija Ukrainā jau ir pastrādājusi visus iespējamos noziegumus!

Atbildēt

varētu padomāt, ka

24.04.2022. 20:27

»

mēslam

Neviens krievs neko nelikvidēs. Jūs izķers līdz pat pēdējam smirdīgam asinskāram organismam un izbeigs kā tarakānus


tu, smirdīgais tarakāna mēsls, būsi tas "izķērējs" un "izbeidzējs"?

Atbildēt

interesanti

24.04.2022. 20:24

»

Žulis

Apsaukāties un lamāties tu proti. Priekš tā tev "intelekta" pietiek. Ar to arī tad tevi apsveicu


tu aizmirsi vai, visticamāk, vienkārši neesi spējīgs atbildēt uz jautājumu:

"Krievijas armijas ar saviem briesmu darbiem pati sagādā Ukrainai pietiekami materiāla informatīvā kara vešanai......"

Kādiem "briesmu darbiem"?
Tikai bez lumpenpropagandas spama (ko tu jau paspēji nodemonstrēt) - KONKRĒTI un ar respektējami objektīviem REĀLIEM (nevis 'feikiem'!) PIERĀDĪJUMIEM pamatoti.

Ar to arī tad tevi apsveicu.

Atbildēt

24.04.2022. 17:47

Ja NATO izcilnieku centru likvidētu un arī tā algotos propagandistus, kuru vienīgā un visaugstākā imteliģences izpausme lamāties - Putin huilo vai līdzīgi. Ja Latvija nodibinātu draudzīgas attiecības ar kaimiņvalsti, un kritika pret Krieviju nebūtu lielāka, kā pret jebkuru citu valsti, tad noteikti Latvijas pastāvēšanas drošiba tikai nostiprinātos un piedevām noteikti uzlabotos ekonomiskā situācija.
Pretējā gadījumā Eiropā nav nevienas valsts, kuru interesētu atbalstīt Latviju. Uz Ameriku, kas atrodas tūkstošu kilometru attālumā, var cerēt tikai uz to, ka tā piegādās ieročus. Bet par Latviju Jūs, dārgie latvieši, cīnieties paši! Par Jums turēsim īkšķus!

Atbildēt

ko murgo?

24.04.2022. 15:36

»

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis...


Kāds vēl krievu nacists? Nacisti ir tikai humānām tautām, bet ne pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušiem asinskāriem izdzimteņiem.
Ne tikai raķetes un tanki, bet arī viss pārējais zemākiem primātiem, homo russicus, ir sramata. Mitja Rogozins pis Putinam smadzenes, tāpat, kā visi pārējiem.

Atbildēt

youtube

24.04.2022. 15:28

»

hm

Gribētos cerēt, ka NATO nekaros tā, kā to dara Ukrainā. Dzivojamo kvartālu (Zolitūde, Imanta, Purvciems, Ķengarags ... mūsu gadījumā) pirmajos stāvos izvieto smago kara tehniku, bet augšējos stāvos izvietojas snaiperi un uguns korektori. Iedzīvotāji tiek iedzīti pagrabos. Ja kāds pagrabau pamet - tam...


Viskrieviskākā necilvēka, krievu pederastu virsaiša atklātība. Путин: пускай попробуют стрелять в своих людей, за которыми мы будем стоять сзади

Atbildēt

Vācijā

24.04.2022. 14:50

»

Jukums

Mani šodien tiešām pārsteidza sekojošā ziņa, ko iekopēšu krieviski. Zināju jau, ka vācieši ir tādi, bet šis jau pārsniedz visas robežas...


ir miljoniem krievu, jāatceras vispirms. Ar naudu, bez naudas, vidēji daudz naudas, dažādi.Tā kā Vācija ir demokrātiska valsts, apgabalu/federālo zemju pārstāvji mēdz būt dažādas tautības - tostarp, putina atbalstītāji. Nav jau putinieši tik stulbi, lai nestrādātu pie šī jautājuma jau ilgus gadus, izmantojot vācu tautas iznestās smadzenes un daļēji salauzto garu, vainas apziņas rezultātā, pārticībā, ko paši uzcēluši, iegūto pārlieku optimistisko skatījumu uz bijušo padomjzemes benzīntanku. Kā redzams pēc šrēdera aktivitātēm, pieņemams, ka viņš pulcē vai pārstāv šo putinistu kopu Vācijā, kam noteikti ir pieejami nopirkti sabiedriskie mediji, ietekmējami politiķi, Vācijā dzīvojoši putinistu krievu oligarhi, pusoligarhi un vienkārši parastie putinisti.Viņiem šķiet, ka Ukrainai, protams, jāpadodas, vai jāļauj noasiņot bez ieročiem, un jāturpina dzīvot pa vecam, jo citādi zudīs šo šrēderputinveidīgo ērtā dzīve un "izredzētības" iedoma.

Atbildēt

Koniec

24.04.2022. 14:40

»

atbildi

sev uz elementāru jautājumu


Lai nolādēti utainie krievu okupētāji mūžīgi mūžos.

Atbildēt

Es uzskatu Latvija ir apdraudēta no iekšpuses

24.04.2022. 14:25

Kamēr Latvijā būs ždaņka un viņas partijas biedri un 5 kolonna kas parazitē uz Latviešu rēķina tikmēr šie taisīs rebes. Lielos uzņēmumos krievi ir salikti iekšlietu struktūrās krievi tā tam nebūtu jābūt.

Atbildēt

klau

24.04.2022. 14:01

»

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis...


šie «аналогоффвмиренету» pat smīnu vairs neraisa…

Atbildēt

hm

24.04.2022. 13:28

Gribētos cerēt, ka NATO nekaros tā, kā to dara Ukrainā. Dzivojamo kvartālu (Zolitūde, Imanta, Purvciems, Ķengarags ... mūsu gadījumā) pirmajos stāvos izvieto smago kara tehniku, bet augšējos stāvos izvietojas snaiperi un uguns korektori. Iedzīvotāji tiek iedzīti pagrabos. Ja kāds pagrabau pamet - tam lode mugurā. Tie nav manis izdomāti fakti, to stāsta iedzīvotāji, nenoliedz ukraiņu pārstāvji un augstas amatpersonas.
Ja kādreiz iedzīvotājus armija sargāja, tad tagad NATO iemācīja aiz iedzīvotājiem paslēpties.
Jautājums - kam šāda valsts un armija vajadzīga?

Atbildēt

Turies tik

24.04.2022. 12:53

»

Pomeranču Vainadziņš

Kā tad


pie sava viedokļa kruķiem!

Atbildēt

tikai

24.04.2022. 12:32

»

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis...


Tā Sramata ir tāds pats krievijas vairogs kā terorista spridzekļu josta. Tās izmantošana momentāli nogalinātu desmitiem miljonu krievijas izdzīvotāju.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

24.04.2022. 12:29

»

Tu pats esi bulšits

Atsauci uz faktu nedošu, jo tāpat tev ir un būs savs “ku-kū” viedoklis. Ir vairākas atsauces, cita citu neatkārto konkrēti. Ir arī netieši pierādījumi no Itālijas preses. Man ir vienalga, ko tu domā


Kā tad :))))

"Atsauci uz faktu nedošu" ir baisi dzelžains arguments nesaprātīga viedokļa pamatošanā.

Lai feina svētdiena!

Atbildēt

jaa jaa

24.04.2022. 12:21

»

ik uz soļa

katrs cilvēks, vispirms pamana sev līdzīgos


atšķirīgos pamana. Krievu mordas un nekaunību, familiaritāti nevar nepamanīt.

Atbildēt

Diemžēl pārāk daudz stāstu, lai būtu feiki.

24.04.2022. 12:05

»

civilists

labas- hmm, vai Tu vari būt labais, ja tavā acu priekšā izvaro bērnu...


The Great Narrative - Latviski - Lielais Stāstījums

Atbildēt

To krievu debilismu un bezkultūru

24.04.2022. 12:04

»

Zvaigzne

Karš ir absolūts ļaunums un jebkurš, kurš uzsāk kāru ir ļaundaris...


mēs redzamik uz soļa Latvijā, kur dzīvo viņi un viņu vardarbīgi radītās atvases - jaukteņi.

Atbildēt

Tu pats esi bulšits

24.04.2022. 12:02

»

Pomeranču Vainadziņš

c: "Savukārt cits drošs avots interneta izplatījumā atklāj faktu, ka ASV ar Ukrainu jau 2017. gadā risinājušas sarunas par plānoto Covid-19 pandēmiju un tās ietekmi uz Krieviju...


Atsauci uz faktu nedošu, jo tāpat tev ir un būs savs “ku-kū” viedoklis. Ir vairākas atsauces, cita citu neatkārto konkrēti. Ir arī netieši pierādījumi no Itālijas preses. Man ir vienalga, ko tu domā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

24.04.2022. 11:51

»

civilists

labas- hmm, vai Tu vari būt labais, ja tavā acu priekšā izvaro bērnu...


No manis sacītā acīmredzami neesi sapratis, kuri ir tie pieminētie pretpoli. Pretējā gadījumā par "labo" nebūtu jautājumu.

Es gribētu sētu no abām pusēm, diemžēl laivas stāv tā, ka tas nav iespējams. Kaut gan, varbūt pat labi, ka tā!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

24.04.2022. 11:47

»

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis...


c: "Savukārt cits drošs avots interneta izplatījumā atklāj faktu, ka ASV ar Ukrainu jau 2017. gadā risinājušas sarunas par plānoto Covid-19 pandēmiju un tās ietekmi uz Krieviju."

Šis nudien ir totāls bulšits!
Plānotā pandēmija - vēl ok.
ASV ar Ukrainu par to risinājušas sarunas - kommonn ... . Pārāk liels gods tādai toreiz peškai ka Ukraina.
Pandēmijas ietekme uz Krieviju?? Krievija atšķirībā no PVO Jūdasiem tur pati varēja izvēlēties, ietekmēties, vai nē.

Un tad, he, he, "drošs avots ..." :))))

Atbildēt

civilists

24.04.2022. 11:39

»

Pomeranču Vainadziņš

Simpatizē, ka autors daudz lieto "manuprāt", jo esošajā situācijā objektīvu vērtējumu notiekošajam diez vai ir iespējams sniegt...


labas- hmm, vai Tu vari būt labais, ja tavā acu priekšā izvaro bērnu?
Pretīgums un netverams naids. Ukraiņi to arī demonstrē un nevar viņiem nepiekrist. Diemžēl pārāk daudz stāstu, lai būtu feiki.
Es zinu skaidri- ja jāizvēlas satikties ar lāci vai krievu zaldātu, es izvēlētos lāci. tas, šķiet, ir cilvēcīgāks jeb saprotamāks..
Un gribu sētu, augstu, kas atdala kreiviju no Latvijas.

Atbildēt

Zvaigzne

24.04.2022. 11:28

Karš ir absolūts ļaunums un jebkurš, kurš uzsāk kāru ir ļaundaris!
Dzīve blakām raškai-paŗaškai ir tas pats, kas dzīvot vienā dzīvoklī ar alkoholiķi – narkomānu – šizofrēniķi (vienā personā) un nav jautājuma – vai, ir jautājums – kad!!!!!
Kad tev tiks izdemolēta, piedirsta, izvarota un pilnībā iznīcināta visa tava mierīgā dzīvē, visi tavi sapņi un cerības!

Atbildēt

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

24.04.2022. 11:22

»

Roza Luksemburga

Ja, kars ir tikai kovid aferas otra faze. Bus ari tresa, kas izpaudisies ar partikas un energoresursu trukumu. Visas iesaistitas puses sadarbojas un pastavigi notiek sazvanisanas un konsultacijas. Kara aizsega tiek sabiiditas daudzas rebes un likumi. Piem. Tas par dezinformacijas apkarosanu, un taa ...


Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis:

"Tas ir unikāls ierocis, tas ir inženierijas brīnums," Krievijas raķete “Sarmat” varētu nonākt ekspluatācijā šoruden.

Šonedēļ notika pirmais tās izmēģinājuma pielietojums.

Roskomos vadītājs Dmitrijs Rogozins sacīja, ka jaunākā stratēģiskā raķete “Sarmat” varētu nonākt ekspluatācijā šoruden.

Šonedēļ notika izmēģinājuma palaišana, pēc kuras, pēc kāda avota teiktā, Krievijas kodolvairogs esot nostiprināts uz daudziem gadiem. Savukārt raķešu darbība spējot nosegt visu ASV teritoriju.”

Pirmo reizi bunkura Putins par šādu ieroču izveidi Krievijā paziņoja savā uzrunā Federālajā asamblejā 2018. gadā. Trešdien, komentējot veiksmīgo raķetes izmēģinājumu, bunkura Putins norādīja, ka “Sarmat” pilnīgi nodrošināšot Krievijas drošību un likšot aizdomāties tiem, kas mēģinās apdraudēt Krievijas valstiskumu.

Tas esot unikāls ierocis, pie kura izveides esot bijuši nodarbināti divi miljoni Krievijas speciālistu, esot inženierijas brīnums, raķete “Sarmat” it kā varētu nonākt ekspluatācijā šoruden.

Pirmie lidojuma izmēģinājuma testi, kas notika 20. aprīlī, esot sākums milzīgam, lielam pavērsienam Krievijas stratēģisko kodolspēku pārbruņošanā.

Jo "Sarmat" salīdzinājumā ar citiem kompleksiem (gan Krievijas, gan Amerikas, un kas ir citu valstu) esot lielākā, jaudīgākā globālā darbības rādiusa raķete, kas nesot tādu jaudu, ka tā esot absolūti spējīga (šie neesot dežūras vārdi), lai atvēsinātu jebkuru uz Krievijas valstiskuma likvidāciju vērstu agresoru.

Šis esot globāls notikums ne tikai Krievijas valstij, jo “Sarmat” esot unikāls ierocis, inženierijas brīnums, raķetes pārvietošanos neesot iespējams kontrolēt, lai notriektu.

Dmitrijs Rogozins:
“Pirmie lidojuma izmēģinājuma testi, kas notika 20. aprīlī, ir sākums milzīgam, lielam pavērsienam Krievijas stratēģisko kodolspēku pārbruņošanā. Jo "Sarmat" salīdzinājumā ar citiem kompleksiem (gan Krievijas, gan Amerikas, un kas ir citās valstīs) ir lielākā, jaudīgākā globālā darbības rādiusa raķete, kas nes tādu jaudu, ka tā ir absolūti spējīga (šie nav dežūras vārdi), lai atvēsinātu jebkuru agresoru. Šis ir globāls notikums ne tikai mūsu valstij, jo “Sarmat”, kā jau teicu, ir unikāls ierocis, inženierijas brīnums.”

Savukārt, reaģējot uz Kremļa režīma paziņojumiem un vadoties no ASV un NATO militārās izlūkošanas datiem, ASV, nekavējoties piegādājot pašus modernākos ieročus Ukrainai ar plānu Kremļa režīmu noturēt Ukrainas konfliktā pat līdz sešiem gadiem, lai novājinātu Krievijas “militāro varenību un Krievijas nacisma spējas”.

Savukārt cits drošs avots interneta izplatījumā atklāj faktu, ka ASV ar Ukrainu jau 2017. gadā risinājušas sarunas par plānoto Covid-19 pandēmiju un tās ietekmi uz Krieviju.


https://www.ixbt.com/news/2022/04/23/jadernyj-shit-rossii-usilen-na-dolgie-gody--raketa-sarmat-mozhet-postupit-na-vooruzhenie-uzhe-jetoj-osenju.html

Atbildēt

nemaz tik labi netēlo

24.04.2022. 10:56

»

Roza Luksemburga

Ja, kars ir tikai kovid aferas otra faze. Bus ari tresa, kas izpaudisies ar partikas un energoresursu trukumu. Visas iesaistitas puses sadarbojas un pastavigi notiek sazvanisanas un konsultacijas. Kara aizsega tiek sabiiditas daudzas rebes un likumi. Piem. Tas par dezinformacijas apkarosanu, un taa ...


no viņa runām, kurās viņš dusmojas par to, cik ļoti viņu satrauc ukraiņu nāves, man nāk vēl lielāki smiekli, nekā no Kariņa paskaidrojumiem, par tēmu, kas ir kovid

Atbildēt

Roza Luksemburga

24.04.2022. 10:41

»

Muļķības

Nekā sarežģīta nav. Ukrainas karš ir kovid turpinājums. Tas tika organizēts pēc tādu spēku norādījuma, kam pakļaujas gan putins, gan makrons, gan zelenskis, gan džonsons, gan baidens. Galvenais mērķis - sagatavot vēl lielāku pasaules bagātības pārdali par labu vēl šaurākam bagātnieku lokam, ar domu, ...


Ja, kars ir tikai kovid aferas otra faze. Bus ari tresa, kas izpaudisies ar partikas un energoresursu trukumu. Visas iesaistitas puses sadarbojas un pastavigi notiek sazvanisanas un konsultacijas. Kara aizsega tiek sabiiditas daudzas rebes un likumi. Piem. Tas par dezinformacijas apkarosanu, un taa ne jau tikai LV. Zelenskis, protams, labs aktieris un savu lomu ari saja jaunaja seriala telo labi.

Atbildēt

Guba

24.04.2022. 09:05

»

jukušajam

Kā tu to zini


9. maijā redzēsim. Šobrīd tuvākais video ir no 4 fragmentiem salipināts 10m gājiens ar mapīti pa kabinetu.

Atbildēt

vispār

24.04.2022. 08:25

»

Žulis

Sagrauto Ukrainas pilsētu attēli un video ir feiki? Jūs ticat, ka tas ir "lumpenpropagandas spams? Milzīgā bēgļu plūsma no Ukrainas uz Rietumiem, viņu briesmu stāsti un izvaroto sieviešu liecības ir izdomājums? Videomateriāli no Baltkrievijas pasta, kur krievu karavīri uz roģinu sūta salaupītās mantas...


Tie kadirovieši nesaka, ka Mariupole ir "atbrīvota" viņi tiešā tekstā pasaka «cпецоперация по уничтожению Мариуполя [..]завершено»", jeb Mariupoles IZNĪCINĀŠANA pabeigta.

Atbildēt

nu ja

24.04.2022. 07:51

»

IM

Ja Kijeva būtu vienojusies ar Donbasa un Luganskas pārstāvjiem tad skaidrs ka nekāda kara nebūtu. Tā nav propaganda bet gan loģika


Ja tava sieva un meita vienotos ar izvarotāju, tad nekādas izvarošanas nebūtu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

24.04.2022. 07:29

Vēl - cik redzams no iepriekšējiem daudz kur figurējošiem ierakstiem, autors ir ļoti pārliecināts marksists.

Diemžēl marksisma dialektika ir nepilnīga - tajā iztrūkst Hēgeļa kā dialektikas pamatlicēja ieviestās Gara komponentes. Un tas ir fundamentāls faktors - tai skaitā apstāklim, ka saturs ir tas, kas nosaka formu, un ne otrādi. Vardarbīgi izveidota apgreidota forma saturu nekādi neuzlabo.

Savukārt saturu cilvēku sabiedrībā nosaka tieši garīguma klātbūtne (ar baznīcu un citām reliģiskajām institūcijām šim nav nekāda sakara!). Rietumu sabiedrība no garīguma attālinās vienā virzienā, Krievija - citā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

24.04.2022. 07:18

Simpatizē, ka autors daudz lieto "manuprāt", jo esošajā situācijā objektīvu vērtējumu notiekošajam diez vai ir iespējams sniegt.

Primāri jautājums ir par informācijas avotiem. Skaidrs, ka informatīvs karš notiek abpusēji; tādējādi abu pušu meinstrīms nav uzticams.

Man nav pamata neticēt ukraiņu bēgļu sieviešu stāstījumam par krievu karavīru darbošanos ieņemtajos ciemos. Saprotamu iemeslu dēļ detaļas nejautāju, taču jau viņu pastāstītais nekādi neiet kopa ar jēdzieniem "atbrīvošana" vai piesauktā mistiskā "gaismas nešana". Par militārajiem resursiem, kara manevru veiksmēm - vells viņu zina. Daudzi eksperti ar savām prognozēm un vērtējumiem jau ir smagi aplauzušies.

Atļaušos pievienot savu vispārīgu "manuprāt". Tātad manuprāt notiek divu globālu pretpolu sadursme. Diemžēl nesaredzu, ka kāds no šiem pretpoliem būtu tas "labais". Jā, viens no tiem pretpoliem iestājas pret liberastisko degradāciju, taču alternatīvais piedāvājums ir tikpat degradējošs. Rezumē - ja vien no šī brīža esošā komposta neizdīgs kādi jauni asni, abi pretpoli ir kā ceļa pretējās pusēs esoši stabi - kā ceļastabi ceļam, kas ved uz to, ko Austrumos dēvē par Paralayju.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...