Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gunars

22.02.2020. 19:42

»

Smieklīgi salīdzināt apmērus

Tāda, kā patreiz nebija un pat tuvu nebija! Ja kaut ko varēja sarunāt, tad ar pazīšanos un pietika ar šmigas pudeli, konfekšu kasti. Tagad dod naudu, gribi tikt pie ES fondu apgūšanas, pusi


Man 80 gadu un lieliska atmina par Padomju laikiem. Vai dodot konjaka pudeli (5 - 7 rubli) var saukt par korupciju?
Protams tas ari nebija labi, bet to . kas notiek tagad ir ne tikai korupcija, bet istenota noziedziga sistema valstiska
meroga.

Atbildēt

gunars

22.02.2020. 19:10

»

Normunds Mīžviets

Jāsāk ar tiem kuri, sēžot augstos valsts amatos, nepilda savus darba pienākumus vai nelietīgi izmanto savu dienesta stāvokli


OIK ir afera. Tads ir Parlamentaras izmeklesamas komisijas sledziens. Nosaukti ari atbildigie - Karins, Aseradens,
Kalvitis, Puce un citi. Ja ta ir afera {afera - bledigs, krapniecisks nodarijums], tad kapec atbildigie vel arvien nav atbrivoti no amatiem, kapec nav ierosinata kriminallieta??????? Vai varetu but ta, ka Latvija pie varas ir noziedzigi grupejumi??????

Atbildēt

kļūda bija

13.02.2020. 12:12

»

gunars

Demokratija ir domata idiotiem. {V. Cercils


Atgriežot īpašumu, to neatdot pilnībā un nogriezt finanses - neatjaunot krājaizdevu biedrības un nenosargāt Hipotēku un Zemes bankas. Atverot tirgu, t.sk., zemes tirgu, vietējiem ir maz iespēju konkurēt. It sevišķi, ja pie varas nonākušie, šo iespēju saprot kā iespēju nozagt un iztirgot valsti.

Atbildēt

Ko tas nozīmē

02.02.2020. 10:30

»

Ko tas nozīmē

Tas nozīmē, ka dzīvojam likumu ģenerētā paradoksu un murgu valstī, kur no cietušajiem tiek ņemts, bet par priviļēģijām piemaksā. Kur vieniem tiek paredzēts NĪN pēc pilnas programmas ar bonusiem par padomju posmā nodzīvotiem īpašumiem, par katru puspagraba mitekli ar kolektīvo tualeti kāpņu telpā, kamēr...


Paradokss ir tas, ka lai īpašnieks galvaspilsētā spētu izpildīt NĪN atlaides (25%) noteikumus vēsturiskajā, pieminekļu zonā - situācijā, kur citās valstīs pašvaldība atlaiž nodokļus un piemaksā - LV līdzekļi renovācijai legālā ceļā nav paredzēti, jo nav norādīti avoti. Pašvaldība veic tikai daļēju atmaksu, kas praksē nozīmē - brīvo līdzekļu legalizēšanu, atmazgāšanu.

Atbildēt

Ko tas nozīmē

02.02.2020. 10:21

»

Lūk > Labais cilvēks...

Kalvītis atdeva Abreni, Vējoņa rosinātais likums radīja precedentu automātiskai pilsonības piešķiršanai nepilsoņiem. Interesanti - Kalvīša (MP), Vējoņa (VM) paraksti zem MK not.Nr.204 (2006.) par "dabas parka "Piejūra" izmantošanas noteikumiem. Tālāk - NĪN atvieglojumi 4.11 - personai par zemi, kas ...


Tas nozīmē, ka dzīvojam likumu ģenerētā paradoksu un murgu valstī, kur no cietušajiem tiek ņemts, bet par priviļēģijām piemaksā. Kur vieniem tiek paredzēts NĪN pēc pilnas programmas ar bonusiem par padomju posmā nodzīvotiem īpašumiem, par katru puspagraba mitekli ar kolektīvo tualeti kāpņu telpā, kamēr dažiem dažiem ekskluzīvi dabas parkā vai liegumā - automātiski 90% NĪN atlaide.

Atbildēt

Lūk > Labais cilvēks...

01.02.2020. 11:08

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Pamatošu. Lūk līdzības šodienas LV ar LPSR - 80...


Kalvītis atdeva Abreni, Vējoņa rosinātais likums radīja precedentu automātiskai pilsonības piešķiršanai nepilsoņiem. Interesanti - Kalvīša (MP), Vējoņa (VM) paraksti zem MK not.Nr.204 (2006.) par "dabas parka "Piejūra" izmantošanas noteikumiem. Tālāk - NĪN atvieglojumi 4.11 - personai par zemi, kas ietilpst īpaši aizsargājamo... vai dabas parka "Piejūra" dabas lieguma zonā - 90%. Šobrīd - Kalvītis AS "Latvijas Gāze" valdes pr., hokeja klubs R "Dinamo"; Vējonis - LBS prezidents.

Atbildēt

a411

31.01.2020. 19:49

Pats Lemberga kungs nespēj paskaidrot, kāpēc gāja sarunāties ar to Krievijā arestēto "Latvijas Krājbankas" afēristu Vladimiru Antonovu. Ar bijušo komjaunatnes šefu Ivaru Priedītī viņi bija pzīstami jau sen...

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

31.01.2020. 16:32

… toreiz vietējie iztapoņas skatījās mutē Maskavas ierēdņiem, šolaik būtība ta pati, tikai virziens, no kurienes tiek saņemtas neapspriežamās pavēles, izmainījies. Vašingtona un Brisele. Pie tam, toreiz Pelše, Pugo un Voss dabūja amatus metropolē par to, ka gadiem uzcītīgi bojāja dzīvi kolonijas iezemiešiem. Arī toreiz tādus amatus Maskavā varēja dabūt, tikai pārcentīgi izpildot visas, pat visstulbākas, pavēles no turienes. Tas, kurš tika galvaspilsētas krēslā, bija krutais, un sekotāji centās vēl uzcītīgāk … audzēt kukurūzu, pildīt plānus, utt. Un tagad … par ko Briselē nonāca lācītis Dombrovskis, ja ne par to pašu? :)

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

31.01.2020. 16:21

Pamatošu. Lūk līdzības šodienas LV ar LPSR - 80.
1. Partijas (-u) nomenklatūra. Arī PSRS laikos bija tādi bezjēdzīgi vadītāji, kuriem vadītāja vieta pienācās, lai arī jēgas no viņa nebija nekādas. Šodien? Kalvītis ("Rīgas Dinamo", Gaso), Šlesers (AirBaltic, Latvijas Pasts) un vēl vesela plejāde visādu zicpriekšsēdētāju.
2. Iekšlietu sistēma darbojas precīzi tāpat. Fabricē lietas, presē tos, kuri iet pret oficiālo ideoloģiju.
3. Militāraja joma tapat ka tad viss ir noslepenots. Armija - svētā govs, kurai ir jādod, jadod, jādod nauda un viss, kas vien pogainajiem prātā ienāk.
4. Pat asfaltu klāj lietū tāpat kā tolaik.
5. Joma, kurā LV pat pārspēj LPSR, - birokrātijas nesamērīga uzburbšana. 90-os kā viens no pārmetumiem padomju varai tika izmantots arguments par uzblīdušu birokrātiju un to, ka tā traucē citiem strādāt un attīstīties. Šodien ta ir vēl vairāk uzblīdusi un traucē vēl vairāk.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

31.01.2020. 16:10

»

ESMAIJA

Viss teiktais simtiem reižu grozīts un apgrozīts un vēl un vēl varētu turpināt, jo tā aina ir šausminoša.To nevar vienā mazā rakstu gabaliņā ietilpināt, Gala rezultātā jāsaka- kas 30 gadus visu šo diriģēja? Tagad notiek pēdējā apstrāde - vēlēšanas kļūs par vēl lielāku farsu, jo rezultāts nebūs atkarīgs...


Citiem vārdiem sakot, mēs šodien dzīvojam teritorijā, kura apbrīnojami līdzīga PSRS pagājušā gadsimta septiņdesmitajos .. astoņdesmitajos gados. Sliktākais ir tas, ka tendence ir tāda, ka šī valsts savā "attīstībā" virzās pretējā virzienā - no Brežņeva stagnācijas laikiem uz Staļina represiju periodu, no astoņdesmitajiem uz trīsdesmitajiem un četrdesmitajiem.

Atbildēt

ESMAIJA

31.01.2020. 15:04

Viss teiktais simtiem reižu grozīts un apgrozīts un vēl un vēl varētu turpināt, jo tā aina ir šausminoša.To nevar vienā mazā rakstu gabaliņā ietilpināt, Gala rezultātā jāsaka- kas 30 gadus visu šo diriģēja? Tagad notiek pēdējā apstrāde - vēlēšanas kļūs par vēl lielāku farsu, jo rezultāts nebūs atkarīgs cik un kā nobalsoja. Tiesu sistēma kalpos pāris cilvēku norādījumiem ne patiesībai, maizīši noteiks, kurš var, kurš nevar... Svešas varas un ideju pārstāvji ir iefiltrējušies katrā šūnā un radījuši apstākļus mūžīgai palikšanai. Otras tautas frontes vairs nebūs! Tās zināšanas, ar ko baro jaunatni it tik mērķtiecīgas aprobežotu cilvēku radīšanai, kas spēs tikai būt par bezpretenziju kalpiem. Domāt spējīgi jau sen šo zemi ir pametuši un, manuprāt, ne aizbraukušo, ne palikušo skaits nevienam īsti nav zināms.Kas tad ies uz barikādēm, tie palikušie pensionāri ar izbirušiem zobiem un neārstējamām kaitēm... Uzburbušais aparāts tādēļ jau turās pie nevajadzīgā apmēra, ka tie ir vienīgie uzticamie varas balsti - neies jau pret savu pastāvēšanu...
Tātad - kur ir izeja?

Atbildēt

nuja

31.01.2020. 14:05

»

!

Nu Tālavas taurētājs nebija nekāds Ronis, kuram vajadzēja palīdzēt aiziet! Un tā grāmata ir tulkojums no amerikāņu antisemītu žurnāliem. Šitais valdošajiem nemaisīja


Grāmatā "Starp dzirnakmeņiem" aprakstīts pietiekami daudz lokāla mēroga notikumu (noziegumu) ar visiem iesaistīto personu uzvārdiem. Tā ka diez vai šo darbu var klasificēt kā kaut kādu tur "tulkojumu no amerikāņu antisemītu žurnāliem."

Atbildēt

!

31.01.2020. 12:31

»

nuja

Sistēmai nevēlams cilvēks, kurš mīl iedzert, pie kam, to zin visi. Labāku dāvanu grūti iedomāties. Ar vēsturnieku Induli Roni, kuru tālu no mājām, meža vidū nakts laikā notrieca vilciens, droši vien nācās nopūlēties krietni vien pamatīgāk


Nu Tālavas taurētājs nebija nekāds Ronis, kuram vajadzēja palīdzēt aiziet! Un tā grāmata ir tulkojums no amerikāņu antisemītu žurnāliem. Šitais valdošajiem nemaisīja.

Atbildēt

nuja

31.01.2020. 09:33

»

Ir

Tika atrasts miris, dzērumā aizrijies ar saviem vēmekļiem. Tāpēc Wikipediā nav rakstīts nāves cēlonis


Sistēmai nevēlams cilvēks, kurš mīl iedzert, pie kam, to zin visi. Labāku dāvanu grūti iedomāties. Ar vēsturnieku Induli Roni, kuru tālu no mājām, meža vidū nakts laikā notrieca vilciens, droši vien nācās nopūlēties krietni vien pamatīgāk.

Atbildēt

G. Valdmanis savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem raksta

31.01.2020. 07:30

»

vairāk mums tādus kā Valdmanis!

Gundars Valdmanis nomira Rīgā 2005. gada 1. janvārī 64 gadu vecumā


ka viņa tēvu nogalināja CIP cionisti, jo viņš nesadarbojās ar tiem. Arī komunistu čekistu asinssuņi viņu Latvijā solīja vairākkārt nogalināt. Tas viss ir rakstīts viņa grāmatā. Glēvā tauta, komunistu- čekistu- cionistu līdzskrējēji bīstas pat G. Valdmani un viņa grāmatu, kurā ar citātiem atklāta cionistu politika no Gudro stratēģijas un taktikas, rokasgrāmatas Saeimai, pieminēt. Nemaz nerunājot par minēto citātu un Gudro stratēģija un taktika grāmatu vispār. Tas viss tiek Latvijā īstenots, medijus kontrolē cionisti, cionisti sniedz konsekvences likumdošanai, kas sakrīt ar “trim ebreju impērijas standartiem”, ko Saeima automātiski ievieš LR likumdošanā. Nav neviena, kas saceltos pret šo latviešu tautas paverdzināšanu. Žīds E. Levits, bij. ECT tiesnesis uzspļauj pat likumam par mediķu algu palielināšanu. Mostieties, latvieši!!

J. Rainis

“Tas laiks, kas šalkās trīs,
Tas nenāks,
Ja ļaudis to nevedīs!”

Pat nolādētie korporeļi no L!K!A! J, Rainim liedza Nobeļa prēmiju literatūrā!

Atbildēt

Nu ja..

31.01.2020. 01:09

"Latvijā notiekošajās Saeimas vēlēšanās par varu savā starpā cīnās nevis politiskie spēki, bet gan ekonomiskie grupējumi." Pilnīgi pareizi. Bet piedāvājums ir VIENpartiju.
Tie visi ir globalistus, multimiljardierus pārstāvošie grupējumi.

Atbildēt

Ir

30.01.2020. 22:51

»

vairāk mums tādus kā Valdmanis!

Gundars Valdmanis nomira Rīgā 2005. gada 1. janvārī 64 gadu vecumā


Tika atrasts miris, dzērumā aizrijies ar saviem vēmekļiem. Tāpēc Wikipediā nav rakstīts nāves cēlonis.

Atbildēt

vairāk mums tādus kā Valdmanis!

30.01.2020. 22:44

Gundars Valdmanis nomira Rīgā 2005. gada 1. janvārī 64 gadu vecumā.
Tā rakstīts Wikipedia.
Varbūt kādam ir kas tuvāk zināms par šo bēdīgo faktu? Google šajā ziņā ir visnotaļ skopa. Kas īsti notika ar godavīru Valdmani? Novāca 4.Maija siles kliķes asinssuņi?

Atbildēt

par ko

30.01.2020. 19:25

»

elementāri

Lumpenu, kurš nevar aizvilkties līdz vēlēšanu iecirknim, neviens un nekad nav ņēmis un neņems vērā


tad pats vēlējāt? Vai tik ne par to partiju, kuras deputāts nevarēja iemācīties deputāta zvērestu?
Varējāt padalīties savā gudrībā, nevis tukši ņurdēt.

Atbildēt

yui

30.01.2020. 18:22

kad viruss buus briselee atri vien liekezi paliks uz pusi mazak . man tik interese vai sis virus nav maksligi radits kina parak pastaviga bij palikusi , bet amisi kaudzi naudu paradaa. taa aizdomigi isti laika viss notiek.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

30.01.2020. 16:25

Visbeidzot, pašreizējo jeb Kariņa valdību sastāda partijas, kuru deputāti ir saņēmuši tikai 57,58% no visām vēlētāju balsīm, tātad tikai nedaudz vairāk nekā pusi.

Nepareizi. 57.58% no 54% balsstiesīgo NAV "nedaudz vairāk par pusi".Tas ir mazāk par vienu trešdaļu. Kariņa valdību sastādīja partijas, par kurām nobalsoja ap 30% vēlētāju.

Atbildēt

Domātājs

30.01.2020. 16:21

»

:(

Skumji, ka jāpiekrīt visam rakstītajam, un skumji, ka nav atbildes, kā šo visu mainīt vai izbeigt


Tautas vēlēts prezidents, kam pakļautas policijas, tiesa, prokuratūra. Tad varētu cerēt, ka ievēlam godīgu un viņš sāk izķert neliešus.

Atbildēt

:(

30.01.2020. 15:46

»

Inese

Labs raksts. Paldies! Un skumja pēcgarša pēc izlasīšanas


Skumji, ka jāpiekrīt visam rakstītajam, un skumji, ka nav atbildes, kā šo visu mainīt vai izbeigt...

Atbildēt

Smieklīgi salīdzināt apmērus

30.01.2020. 15:41

»

pārsmējos

Padomju laikos neesot bijusi birokrātija un korupcija? Tas, ka nebija piepļūtīta interneta un pilnas avīzes ar īstiem un izdomātiem stāstiem par to, nenozīmē, ka nebija


Tāda, kā patreiz nebija un pat tuvu nebija! Ja kaut ko varēja sarunāt, tad ar pazīšanos un pietika ar šmigas pudeli, konfekšu kasti. Tagad dod naudu, gribi tikt pie ES fondu apgūšanas, pusi
no piešķirtā būs jāatstāj uz piešķīrēja galda, kas iet desmitos tūkstošu.

Atbildēt

Visiem tas ir izdevīgi, kā ir-

30.01.2020. 14:44

»

IM

Manuprāt ārsta privātprakses nevar būt par problēmu kārtīgai valsts slimnīcai ko stratēģiski vada pastāvīgs un profesionāls mediķu kodols. Ja tas ārsts ar to privātpraksi slimnīcai būs vajadzīgs, un tā privātprakse pieciešamos apmēros, tad tas ārsts tai slimnīcā strādās un privātpraksē ar strādās. Ja...


valsts daļa atbrīvo valsti no liekiem cilvēkiem ar kvotu sistēmu un ierobežojot valsts atbalstu medicīnai - 13. Saeima, I. Mūrniece, E. Levits pārkāpa likumu mediķu algu palielināšanai - valstij tas ir ļot izdevīgi - jo ātrāk daudzi iet bojā, valstij tas ir milzu atvieglojums - sociālie pabalsti, pensijas nav jāmaksā. Drīz UK, nokalpinājusi Latvijas vergus, šī paša iemesla dēļ sūtīs uz Latviju - deportēs, lai pati Latvija to risina.

Bet privātā daļa - SIA Slimnīcas ar prieku neatsaka un ārstē pēc pilnas takses, tur var diņģēties par cenu. Citi gadiem gaida rindā uz izmeklējumiem, kamēr noliek karoti, kam nauda, tas tiek uzreiz.

Atbildēt

IM

30.01.2020. 14:02

»

Kāda korupcija ?

Ir privātas komercstruktūras, ir valsts komercstruktūras un valsts iestādes, kas nav komercstruktūras. Lai katrā gadījumā izprastu, ar ko privātpersonai ir darīšana, tas jānoskaidro pašai privātpersonai. Piem. ārstam ir privātprakse, vai juristam, bet viņi slēdz līgumus ar valsts iestādēm un tur strādā...


Manuprāt ārsta privātprakses nevar būt par problēmu kārtīgai valsts slimnīcai ko stratēģiski vada pastāvīgs un profesionāls mediķu kodols. Ja tas ārsts ar to privātpraksi slimnīcai būs vajadzīgs, un tā privātprakse pieciešamos apmēros, tad tas ārsts tai slimnīcā strādās un privātpraksē ar strādās. Ja tas ārsts nu tā ar privātpraksi kā slaukšanas aparāts tad kārtīgai slimnīcai viņš tuvumā nebūs.
Tāpat aploksnes ārstam? Nu nav tā korupcija. Likvidējies ārstu darba samaksas sociālo kakafoniju un nevienas aplokses nebūs. Kakafonija ir tā kas liek pacientam dot ārstam aploksni.

Atbildēt

IM

30.01.2020. 13:36

»

Domātājs

Par vadītājiem liek tādus, kas pieņem spēles noteikumus, tas ir: neprasa palielināt algas saviem padotajiem un notur tos no protestiem. Sliktums ir tikai, ka tie padotie ne visai klausa tādu vadītāju un meklē iespēju nopelnīt citādi. Ne vienmēr tas ir godīgs darbs, kā medicīnā, līdzīgi arī augstskolās...


Par vadītājiem jau var likt ko grib, tikai stratēģiski slimnīcas ir jāvada pašiem mediķiem. Tas ir slimnīcas (pastāvīgo) mediķu vēlēta padome kas nosaka slimnīcas stratēģiju un administrācijas algas, un kuras locekļus slimnīcas administrācija nevar ne atlaist ne kādi pārbīdīt. Valsts slimnīcās ārsti nav jāpielīdzina sanitāriem maksājot viņiem 4 - 5 reizes mazāku atlīdzību kā slimnīcas vadītājam. Ārsta atbildība ir vismaz tāda pati kā vadītājam un pat lielāka. Ne jau pat algas lielums ir būtisks bet gan tā darba atlīdzības sociālā kakafonija medicīnā (un visur citur) kas man, kā pat ne mediķim, vienalga visu laiku griežas ausīs.

Atbildēt

pārsmējos

30.01.2020. 12:54

»

ES regula

Birokrātija, korupcija--- tās ES vērtības, jo Padomijas laikos, neviena, ne otra nebija tā "saplaukusi". Un tas atnāca no Rietumiem


Padomju laikos neesot bijusi birokrātija un korupcija? Tas, ka nebija piepļūtīta interneta un pilnas avīzes ar īstiem un izdomātiem stāstiem par to, nenozīmē, ka nebija!

Atbildēt

Kāda korupcija ?

30.01.2020. 12:29

»

Domātājs

Par vadītājiem liek tādus, kas pieņem spēles noteikumus, tas ir: neprasa palielināt algas saviem padotajiem un notur tos no protestiem. Sliktums ir tikai, ka tie padotie ne visai klausa tādu vadītāju un meklē iespēju nopelnīt citādi. Ne vienmēr tas ir godīgs darbs, kā medicīnā, līdzīgi arī augstskolās...


Ir privātas komercstruktūras, ir valsts komercstruktūras un valsts iestādes, kas nav komercstruktūras. Lai katrā gadījumā izprastu, ar ko privātpersonai ir darīšana, tas jānoskaidro pašai privātpersonai. Piem. ārstam ir privātprakse, vai juristam, bet viņi slēdz līgumus ar valsts iestādēm un tur strādā. Sēžot valsts iestādes krēslā šī persona ir gan privāta komercstruktūra, gan valsts iestāde. Sarunā jāprecizē un jāprot konstatēt, kurā brīdī ārsts vai jurists runā savās vai valsts interesēs. Intereses pārklājas un muļķis domā, ka ārsts vai jurists ir tikai valsts amatersona. Kad muļķis ir maksātspējīgs, ārsts vai jurists ar sarunu viņu “aizved uz savu privātkantori”. Tāda ir žīdu cionistu politika Latvijā.

Atbildēt

Domātājs

30.01.2020. 11:41

»

IM

Manprāt jau nu praktizējošās inteliģences uznāciens drīz būs jātaisa gan. Jo savādāk kur tas der? Austrumu slimnīcas Paeglītim vai 8000. Sanitāriem, vai dieniņ atvainojos ārstiem, vidējā alga 1800. Pēc tā algu attiecības nu izskatās tā ka ārsti būtu sajaukti ar sanitāriem. Augstskolu rektoriem ap 10000...


Par vadītājiem liek tādus, kas pieņem spēles noteikumus, tas ir: neprasa palielināt algas saviem padotajiem un notur tos no protestiem. Sliktums ir tikai, ka tie padotie ne visai klausa tādu vadītāju un meklē iespēju nopelnīt citādi. Ne vienmēr tas ir godīgs darbs, kā medicīnā, līdzīgi arī augstskolās.Tāda sistēma ir korupcijas inkubators. Ja vadītājs prasa saviem padotajiem algas pielikt, tad tāds tiek nomainīts.
Tās lielās algas nāk pēc akcīzes un citu nodokļu paaugstināšanas, jo nevar cilvēks vairs izdzīvot ar 70. latiem, kā 90-mitajos, tagad vajag 600. eiro. Vēl ar nodokļu celšanu mēs iznīcinām savu ražošanu, jo ievestais ir lētāks(deflācija), kas ir daudz bīstamāka par inflāciju.

Atbildēt

Inese

30.01.2020. 10:46

Labs raksts. Paldies! Un skumja pēcgarša pēc izlasīšanas.

Atbildēt

Dzīvojot vecos mītos par pasauli,

30.01.2020. 09:41

»

hm

Kļūda ir tieši demokrātijā, kas ļāva katram būt biznesmenim, kas padarīja valsti sastāvošu no sīkuzņēmējiem. Ienāca ārvalstu kapitālisti un viņiem neradīja ne mazākās grūtības iznīcināt šos tūkstošiem sīkuzņēmumus un piedevām iedvest iezemiešiem par sevi gudrības un taisnīguma iespaidu...


jūs kļūdaini spriežat par varas centralizācijas nepieciešamību, kā bija Ulmaņa laikos. Tas ir Krievijas ceļš, jo Krievija nav izgājusi kapitālisma stadiju. Šodien ir tikai divas nometnes - globālā cionistu finansu varas korporokrātija, kas maskējas ar “ebreju impērijas trim standartiem” un liekajām globālām un nevienam nevajadzīgajām cilvēku masām, kas apdraud ekoloģju. Cionistu liberālā politika šķeļ visa veida sabiedrības, neļaujot tautu nacionālajām struktūrām izprast savu nožēlojamo stāvokli - atkarību no globālās finansu korporokrātijas politikas. Lai tautas izdzīvotu, valsts struktūras vairs tam nav piemērotas, bet citu vēl nav.

Atbildēt

Kļūda ir tā, ka nezināt ASV

30.01.2020. 09:33

»

...

Kļūda ir tieši demokrātijā, kas vērtības aizstāj ar antivērtībām,pretdabiskiem un necilvēciskiem uzskatiem


un pārnacionālo finansu struktūru cionistisko politiiku un vēsturi. Joprojām dzīvojat mītos par demokrātiju un kapitālismu. Globālās finasu korporokrātijas politika ir liberālisms, nodokļus maksājot ofšoros, mazinot valstu suverenitāti, bet kapitālismu demontē, sadalot pasauli starp pārnacionālo finansu korporokrātiju un bezsmadzeņu un beztiesiskām masām.

Atbildēt

hm

30.01.2020. 08:38

Kļūda ir tieši demokrātijā, kas ļāva katram būt biznesmenim, kas padarīja valsti sastāvošu no sīkuzņēmējiem. Ienāca ārvalstu kapitālisti un viņiem neradīja ne mazākās grūtības iznīcināt šos tūkstošiem sīkuzņēmumus un piedevām iedvest iezemiešiem par sevi gudrības un taisnīguma iespaidu.
Sīkuzņēmumi nevar konkurēt pasaules tirgū.
Zaudējot ekonomisko pamatu, zūd viss pārējais. Somi šodien maksā ES fondā, bet mēs no tā barojamies, kas sastāda 60% mūsu budžeta.
Tā ir kauna lieta! Un tā ir mūsu dumība, alkatība, neprasme, pieredzes trūkums, skaudība.

Atbildēt

ir tad

30.01.2020. 06:40

Demokrātiska valsts ir šitā, kad visi zog......

Atbildēt

Ināra Mūrniece (NA)

30.01.2020. 06:31

»

6. Saeimas deputāts G. Valdmanis

savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem atklāj cionistu rokasgrāmatu Gudro stratēģija un taktika, pēc kuras jāvadās Latvijas tiesību sistēmai. Tur ir arī citāti. Viens no tiem. Cionisti: “ Tauta jāpieradina pie nelikumībām”. To konsekventi ievēro 13. Saeimas pr-ja I. Mūrniece (NA), pusebrejiete, un VP E. Levits...Savulaik CIP cionisti Ukrainā organizēja maidanu. Pēc maidana I.Mūrniece ieradās Ukrainas parlamentā ukrainietes nacinionālā tautas tērpā un neslēpa, ka viņas dzīslās rit ukrainietes (koholietes) asinis. Mēs zinām, ka I. Mūrniece ir arī ebrejiete. Latvijā kā NA biedre regulāri publiski apmeklē latviešu leģionāru kapus Litenē, tēlojot latvieti- patrioti. Nesen Ukrainas varas struktūras aizturēja patiesos Ukrainu nacionālistu līderus, jo oficiālais nacionālisms ir tikai CIP cionistu aizsegs genocīdā pret tautām, kā tas notiek arī Latvijā. Latviešu nacionālistus nepārstāv NA, bet citas organizācijas, kuru apvienošanos VDD sķeļ. Šķelšanu regulāri veic ar LRTT. I. Mūrniece Ukrainā ir ukrainiete, Latvijā latviete, tāda ir ebreju žīdu cionistu politika - slēpjoties aiz nacionālistu maskām, realizēt cionisma genocīda politiku pret tautām. Tieši I. Mūrniece kā otra augstākā valsts amatpersona pēc VP panāca 13. Saeimas negatīvo balsojumu Saeimā par mediķu algu palelināšanu. Šobrīd pirmā un otrā Latvijas valsts amatpersona ir ebreji - E. Levits un I. Mūrniece, kuri savu patieso būtību slēpj aiz “mēs, latvieši” maskas.

Atbildēt

6. Saeimas deputāts G. Valdmanis

30.01.2020. 06:29

»

Asiirietis

Manus tautiešus te nevajag jaukt iekšā, tā pat kā es nekasos virsū citām tautām. Tikai kā redzams nepatiku ir izraisījušas tiesiskuma nostādnes, kuras līdzīgi uzrakstam "viens likums viena taisnība visiem" , izsauc vēdergraizes bezgala daudzos. Pat tādā mērā, ka jāķeras pie Bormaņa cienīgām šķirošanas...


savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem atklāj cionistu rokasgrāmatu Gudro stratēģija un taktika, pēc kuras jāvadās Latvijas tiesību sistēmai. Tur ir arī citāti. Viens no tiem. Cionisti: “ Tauta jāpieradina pie nelikumībām”. To konsekventi ievēro 13. Saeimas pr-ja I. Mūrniece (NA), pusebrejiete, un VP E. Levits, bij. ECT tiesnesis, pusebrejs, ignorējot likumu par mediku algu palielināšanu. Kurš nav lasījis minēto G. Valdmaņa grāmatu Starp dzirnakmeņiem, tie neizprot politisko sistuāciju Latvijā un spriež aprobežoti. Vai Tu jau parakstījies par 13. Saeimas atlaišanu? 13. Saima un cionistu 4. maija varas korporācija nedzird tautas vajadzības un nerēķinās ar Satversmes 2. pantu, kas noteic, ka vara pieder tautai!

Atbildēt

Asiirietis

30.01.2020. 06:00

»

K

Valsts pārvaldē un pašvaldībās, kā reiz, ir gandrīz vienīgi tavi tautieši, Un tieši valsts pārvadē korupcija, visatļautība un patvaļa ir grandioza. Nav tur nekādu jaunpilsoņu. Tie visi saskaņā ar tavu definējumu ir visīstākie no īstākajiem


Manus tautiešus te nevajag jaukt iekšā, tā pat kā es nekasos virsū citām tautām. Tikai kā redzams nepatiku ir izraisījušas tiesiskuma nostādnes, kuras līdzīgi uzrakstam "viens likums viena taisnība visiem" , izsauc vēdergraizes bezgala daudzos. Pat tādā mērā, ka jāķeras pie Bormaņa cienīgām šķirošanas metodēm.

Atbildēt

K

30.01.2020. 03:19

»

Asiirietis

Tas viss kopā saucas okupācijas vara un tās turpinājums jaunā ietvarā. Ar brīvās Latvijas karogiem un himnu, tie radīja ilūziju par neatkarīgu Latviju. Ar viltus pilsoņiem un pilsonības dalīšanu saviem drauģeļiem kolonistiem, kurus tie dēvē par "labiem cilvēkiem...


Valsts pārvaldē un pašvaldībās, kā reiz, ir gandrīz vienīgi tavi tautieši, Un tieši valsts pārvadē korupcija, visatļautība un patvaļa ir grandioza. Nav tur nekādu jaunpilsoņu. Tie visi saskaņā ar tavu definējumu ir visīstākie no īstākajiem.

Atbildēt

Uldis

30.01.2020. 01:25

»

Zeze

Līdzēt var tikai karš, labs diktators (Staļins), vai arī totāls kapitālistiskās liberālās demokrātijas sistēmas sabrukums


Baigie pesimisti :) Nevajag ne karu, ne diktatoru, bet gan laiku, nākamās paaudzes. Atkārtošos - kad PSRS sabruka mēs neieguvām brīvību nevis tikai un vienīgi kādu sazvērestību dēļ, bet gan galvenokārt tāpēc, ka nepratām būt brīvi. Nemācējām un neprotam vēl šobrīd. Tieši tik vienkārši. Nevienam nav pienākums mums to iemācīt. Ja mēs to gribēsim, tad atvērsim privātas slimnīcas, augstskolas, skolas un bērnudārzus un būsim gatavi uzņemties atbildību par savu ģimeni, īpašumu, veselību, izglītību, vecumdienām nevis sagaidīsim to no valsts.

Atbildēt

Zeze

30.01.2020. 00:36

Līdzēt var tikai karš, labs diktators (Staļins), vai arī totāls kapitālistiskās liberālās demokrātijas sistēmas sabrukums.

Atbildēt

IM

29.01.2020. 22:51

»

ES regula

Birokrātija, korupcija--- tās ES vērtības, jo Padomijas laikos, neviena, ne otra nebija tā "saplaukusi". Un tas atnāca no Rietumiem


Jā, nu tā tas ir. Tas ko es gribēju uzsvērt ir tas ka birokrātijai un korupcijai seko, un to veicina specifiski niansēta likumdošana. Turpat, turpat blakus ir saprātīgais risinājums, bet maza niansīte, un likums jau darbojas birokrātijas un korupcijas labā, pret visu racionālo un korupciju izslēdzošo.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...