Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vēl atbilde nav saņemta

07.01.2021. 12:18

»

Bet Daniels Pavļuts arī kā I. Viņķele

ir savulaik apmācīts ASV. Un sēdēja uz rezerves soliņa


Pavļiks ar mīlestību pret arāju tautu nekad nav izcēlies,bet pret naudu gan.

Atbildēt

Aha

06.01.2021. 17:16

»

ES

jums pilnīgi piekrītu! Neviens neatbild par “piespiedu” brīvprātīgo vakcinācijas eksperimenta sekām. Visi, arī vakcīnu ražotāji, juridiski jau pavēstījuši, ka viņi neatbild par sekām! Viņi tikai kontrolē vakcināciju. Un uzskaita. Tā nav atbildība


jo K. Kariņš, tikai pamatojoties uz PVO ieteikumu, uzdeva Veselības ministrijai izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu” ar vakcīnām, par kuru drošību neviena iestāde un kompānija juridiski neatbild laikā, kad LV atteikusies ANO no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā ar 2020. gada 13. martu, ir noziegums pret cilvēcību un pretrunā LR Satversmē garantētām tiesībām uz valsts veselības aprūpi, nevis iedzīvotāju pakļaušanu riskiem. Atsakoties no cilvēktiesībām, LV atsakās no riskiem iedzīvotāju vakcinācijā. Valsts noziegums ir terorizēt un pierunāt iedzīvotājus vakcinēties.

K. Kariņš ir ASV pilsonis un, pastrādājis kopā ar E. Levitu iespējamos noziegumus pret cilvēcību Latvijā, var netraucēti atgriezties ASV un var būt nesasniedzams.

Atbildēt

ES

06.01.2021. 17:05

»

īstenībā

cilvēktiesības jau ir noiets etaps, tās savu lomu ir nospēlējušas un atmirs, proti, tiks ierobežotas visos iespējamos veidos. Skat. te, detalizēti izklāstīts...


tā nedomāju. Cilvēks piedzimst brīvs. Galēju apstākļu spiests drīkst pretotues fiziski, tostarp ar ieročiem. Organizējot bruņotas sacelšanās, terora aktus un atentātus. Es tā domāju, jo šādas domas sakrīt ar cilvēktiesībām, kuras garantētas ASV konstitucijā tirānijas gadījumā. LV pašlaik ir klusā tirānija, kuru pieļauj ar savu klusu piekrišanu vienaldzīgie un “apmautā tauta”, kura nohipnotizēta cionistu masu medijiem.

Atbildēt

īstenībā

06.01.2021. 15:00

»

uzsāka,

bet nesagrāva. Pa vidu līdz 70. daudz kas varēja mainīties. Tad jau var teikt, ka katram sākumam ir beigas...


cilvēktiesības jau ir noiets etaps, tās savu lomu ir nospēlējušas un atmirs, proti, tiks ierobežotas visos iespējamos veidos. Skat. te, detalizēti izklāstīts:

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Bēdīgākais, ka nav tādu spēku un resursu, lai procesu reāli traucētu.

Atbildēt

ES

06.01.2021. 14:38

»

uzsāka,

bet nesagrāva. Pa vidu līdz 70. daudz kas varēja mainīties. Tad jau var teikt, ka katram sākumam ir beigas...


jums pilnīgi piekrītu! Neviens neatbild par “piespiedu” brīvprātīgo vakcinācijas eksperimenta sekām. Visi, arī vakcīnu ražotāji, juridiski jau pavēstījuši, ka viņi neatbild par sekām! Viņi tikai kontrolē vakcināciju. Un uzskaita. Tā nav atbildība.

Atbildēt

uzsāka,

06.01.2021. 14:35

»

īstenībā

C. Bet PSRS nedienas sākās pag gs simta 70 gados


bet nesagrāva. Pa vidu līdz 70. daudz kas varēja mainīties. Tad jau var teikt, ka katram sākumam ir beigas.

Vairāk jārunā par to, ko publicējat - ka īstenībā ir diktatūra. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, ko valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras var rasties vakcinēto veselībai, tostarp nāves gadījumos, kurus, visticamāk, slēps.

Atbildēt

Rutks

05.01.2021. 22:50

Nauda dara savu darbu jo ēst grib visi un katru dienu

Atbildēt

vistas nageti ir loti latvisks ediens moderniem latviesiem

05.01.2021. 22:27

»

ha-ha

Interneta medijos tulkojumi notiek Švauksta latviešu valodā,kuru nav iespējams saprast.Tulkojumi notiek automātiski.Ētikas komisijai derētu aizstāvēt literatūro latviešu valodu arī internetā un izbeigt valodas kropļošanu


jus vel varejat pieprasit glitrakstisanas stundas sakumskolu skolniekiem sava padomju domasana !

Atbildēt

īstenībā

05.01.2021. 22:26

»

Ir vairāki jauni pētījumi

PSRS un ASV konkurence bija balansā...


C. Bet PSRS nedienas sākās pag gs simta 70 gados.

PSRS ekonomikas sagraušanu uzsāka Hruščovs 1957/59.g., atsakoties no produkcijas pašizmaksas plānošanas uzņēmumos un turpinot ar Libermana - Kosigina reformām (1965-1971.g.).

Atbildēt

ha-ha

05.01.2021. 21:15

Interneta medijos tulkojumi notiek Švauksta latviešu valodā,kuru nav iespējams saprast.Tulkojumi notiek automātiski.Ētikas komisijai derētu aizstāvēt literatūro latviešu valodu arī internetā un izbeigt valodas kropļošanu.

Atbildēt

Mx

05.01.2021. 20:57

»

kaķa smiekli

Lasīju un skaļi smējos. Sajutu PSrS laiku elpu pakausī


Tā aizrāvušies ar COVID propagandu, ka skribelmaņiem nav laika pat aizdomāties, ko sabiedrība patiesībā domā par šo globālo sociālās inženierijas projektu.

Atbildēt

padomju tradīcija

05.01.2021. 19:28

»

kaķa smiekli

Lasīju un skaļi smējos. Sajutu PSrS laiku elpu pakausī


Paklusām kost rokā,kura baro.Tagad-zagt pa mazam.

Atbildēt

kaķa smiekli

05.01.2021. 19:09

Lasīju un skaļi smējos. Sajutu PSrS laiku elpu pakausī.

Atbildēt

Ir vairāki jauni pētījumi

05.01.2021. 18:39

»

īstenībā

sociālisma sistēmas, PSRS tai skaitā, sagrāves stratēģiskais cēlonis bija aplamā Marksa un Ļeņina pamatdogma par imperiālismu kā kapitālisma pēdējo stadiju, mirstošo kapitālismu...


PSRS un ASV konkurence bija balansā.

PSRS sabruka citu iemeslu dēļ, pēdējo punktu vnk pielika kara zaudējums Afganistānā un Černobiļas avārija, kuras likvidācijai vajadzēja PSRS viena gada budžetu.

Bet PSRS nedienas sākās pag gs simta 70 gados. Vispurms dolāram atcēla zelta segumu. Otrkārt, izveidojās ofšori, valstu specdienesti konsolidējās kā organizētā noziedzība, savus laupījumus - ietoču kontrabanda, terors, diversijas, narkotikas utt. turēja ofšoros. Turpat PSRS augstākā nomenklatūra turēja naudu no pārdotās naftas. Daļu, protams. Sev, protams, un sēdēja pie viena galda ar ASV un Izraelas gangsteriem KGB, VDK mazāk bija informēti. PSRS sagruvums bija iekšējā korupcija.
CIP izvērsa PSRS ekonomikas sagraušanu no iekšpuses - sniedzot padomus, ko PSRS realizēja - ieviesa likumīgā zagļa institūciju, bet cilvēkus meta ieslidzījumā par nieka 10 rubļu ieguvumu no uzņēmējdarbības.
Daži analītiķi domā, ka vaina papildus PSRS sagruvumam bija “mērkaķošanās pakaļ rietumu patēriņa kultam”.

PSRS bija valsts kapitālisma forma.

Atbildēt

vai ne

05.01.2021. 18:13

Vai ne, ko? Jāpiedāvā atbalsts, nevis jāmeklē vainīgie? Kāds cinisma paraugs! Taisni tādi žurnālisti mums ir vajadzīgi, kas meklē un pratina un nelaiž pie pašslavināšanas vainīgos, kas tiešā veidā prasa tiešas atbildes. Nevsi kaut kādi glaimīgi lišķi. Un piedāvāt atbalstu, to var kādi savā jomā zinoši, bet jau aizgājuši (pensionējušies vai citādi attālinājušies no profesionālās darbības) atpūtā, tie var ar padomu un ieteikumiem palīdzēt profesionāļiem (medicīnā, loģistikā utt.), bet valdības vadītāji, ministri un deputāti mums nav vajadzīgi tādi, kam vajadzīgs atbalsts. Ministru kabinets un Saeima, tā nav kāda nevarīgo nezinīšu patversme. Tajā jābūt cilvēkiem, kas uzņemas atbildību ne vien par solīto, bet arī par izdarīto / neizdarīto.

Atbildēt

Es

05.01.2021. 13:46

»

FKK

Ironiski, ka pats teksts ir uzraksts parāk gari, sarežģīti un nedarītu godu pat iesācējam žurnālistam. Vēstījuma pamata doma izplūdusi un neskaidri formulēta


Tipiskai "darbaļaužu vēstulei" nevajag labu tekstu, tikai parakstus un toni. Un ko Jūs gribat no Tvnet vai Delfu "žurnālistiem"? Labu valodu? :)

Atbildēt

Es

05.01.2021. 13:44

Kauns par Radio SWH, arī tas ir šajā cenzūru izslāpušajā barā.

Viennozīmīgi skandalozs izgājiens.

Atbildēt

īstenībā

05.01.2021. 13:30

»

3 galvenie nodeveji

PSRS 3 galvenie nodeveji,gorbacovs,jakovlevs,kalugins


sociālisma sistēmas, PSRS tai skaitā, sagrāves stratēģiskais cēlonis bija aplamā Marksa un Ļeņina pamatdogma par imperiālismu kā kapitālisma pēdējo stadiju, mirstošo kapitālismu.

Tā kā imperiālisms bija noticis fakts, ievērojot minēto pamatdogmu komunistiem bija iespēja atslābt un gaidīt imperiālisma pretrunu kolapsu un nomiršanu.

Senilais PSKP CK politbirojs mala un sludināja iedzīvotājiem iekaltas un daļēji aplamas dogmas, neiespringa marksisma teorijas pārskatīšanā un jaunradē, nebija spējīgs organizēt adekvātu kapitālisma sistēmas analīzes veikšanu, līdz ar to patiesi novērtēt apdraudējumus sociālisma sistēmai. Visi, kas centās pārskatīt dogmas, tika atstumti vai represēti. Rezultāts ir visiem zināms.

Īstenībā, taisnība par bija ne Marksam un Ļeņinam, bet vācu marksisma teorētiķim Kārlim Kautskim (1854-1938), kurš rakstīja, ka pēc imperiālisma nāks ULTRAIMPERIĀLISMS.

Atbildēt

jautaajums

05.01.2021. 12:36

»

Juris P.

No: http://www.azillando.eu/2015/10/16/35-parstavju-palatas-darba-organizacija...


Kur tad palika partijas disciplīna(vai nu ar mums,vai nu uz vairoga),kur koalīciju līgumi?

Atbildēt

Juris P.

05.01.2021. 12:00

No: http://www.azillando.eu/2015/10/16/35-parstavju-palatas-darba-organizacija/


...Visi balsojumi notiek tikai atklātā veidā. Katram deputātam ir tiesības atklāti paust un aizstāvēt savu viedokli apspriežamajā jautājumā. Galīgais lēmums tiek pieņemts atklāti balsojot „par” vai „pret”. Valsts Prezidents, vai «Valsts Pārvaldes» vadītājs, kurš vada izbraukuma sēdi Valsts Prezidenta prombūtnes laikā, balsojumos nepiedalās.

Balsojuma «Atturos» nav (ja tu vēlies atturēties no valstiski svarīgu jautājumu izlemšanas, tad nevajadzēja kandidēt vēlēšanās). Ja balsis sadalās 50% pret 50%, tad izšķirošā ir sēdes līdzpriekšsēdētāja – tā deputāta balss, kura rajonā notiek izbraukuma sēde.

Jebkāda novirziena interešu grupu, koalīciju, u.t.t. veidošana «Pārstāvju Palātā» ir kategoriski aizliegta. Par šādu ārkārtīgi smagu «Likuma» pārkāpumu visi vainīgie nekavējoties tiek izslēgti no «Pārstāvju Palātas». Nākamo reizi kandidēt jebkura līmeņa vēlēšanās viņiem atļauts tikai pēc 10 gadiem.
...

Atbildēt

FKK

05.01.2021. 11:33

Ironiski, ka pats teksts ir uzraksts parāk gari, sarežģīti un nedarītu godu pat iesācējam žurnālistam. Vēstījuma pamata doma izplūdusi un neskaidri formulēta.

Atbildēt

Korupcija Latvijā nav noziegums bez upuriem

05.01.2021. 10:58

Gerhards - Āboliņš, Grīva - Helmanis - korupcija

Atbildēt

kam padome???

05.01.2021. 10:55

Divus mēnešus pēc biedrības dibināšanas Grīva, Cīrulis un Āboliņš devās pie vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra, protams, koriša Gerharda, un lūdza finansējumu biedrības pasākumiem.

Atbildēt

kam padome???

05.01.2021. 10:53

»

Mēdiji, ar ko jūs mēdīsities? kam padome?

ši padome ir idiotisma kalngals, jeb pareizāk sakot liberālisam ideoloģijas sasniegums, - atbrīvot visas kultūras no no kultūrām! Idiotisms un tikai ir ievazājuma"mēdiji" lietošana. Ir vārdz "plašsaziņa", un to arī lietojiet


idiotisma kalngals ir NEPL ar korumpantiem Ivaru Āboliņu un Patriku Grīvu!
NEPLP priekšsēdētāja Āboliņa un padomes locekļa Grīvas biedrība saņēma 60 tūkstošus no VARAM un Ogres pašvaldības. Ogres pašvaldību vada skandalozais Egils Helmanis.

Biedrību “Latvijas nacionālo vērtību fonds” dibināja Patriks Grīva un Egils Cīrulis. Ar Cīruli viņu vieno darbs volejbola organizācijās, kā arī producentu un mārketinga firmā “Beach.lv”

Atbildēt

ESMAIJA

05.01.2021. 10:44

Nemaz tik sen jau viena ētikas komisija nāca ar savu lēmumu- ārstu ētikas komisija, kurai mutē šo lēmumu gan iebāza kāds cits... un tas skanēja tā - kad iespējas ārstēt saruks līdz 10% vecākus cilvēkus virs 70 neārstēs, bet palīdzēs viņiem viegli aiziet... Un nevienam neienāca prātā pajautāt - kam bija jārūpējas, lai līdz tam nenonāktu,un kā vieglprātīgi neko nedarošie saņems sodu par šādas situācijas pieļaušanu. Tāpat šī ārstu ētikas komisija izlikās neredzam, ka zāles, kas neārstē, bet palīdz neaiziet līdz smagākai slimības pakāpei, glabājas vienā Rīgas slimnīcā,kādai īpašai cilvēku grupai bet Liepājā mirst 2 bērnu māmiņa nesasniegusi 30 gadu..., ....Par šo un citām, es teiktu, tīši noziedzīgām darbībām vai nebija jārunā arī sabiedriskiem medijiem. Tieši otrādi - tā vietā nāk skaidri rokām sataustāmi meli.Un nemaz nešaubos, ka komentāru autori, kas te norej katru brīvu vārdu, ir nākuši no tiem pašiem dāsni ar prēmijām apzeltītiem pakalpiņiem, kurus par medijiem grūti nosaukt.

Atbildēt

Žulis

05.01.2021. 10:43

“Mediju ietekmē ir dezinformācijas, safabricējumu, manipulatīvu ziņu un citas nepatiesas un maldinošas informācijas pamanīšana un atspēkošana…”
Tad nu, lūdzu atspēkojiet to, ka veikalos, kur vienā telpā tiek tirgotas gan pārtikas, gan rūpniecības preces, aizliegums tirgot rūpniecības preces ir idiotisms. Atspēkojiet to, ka komandantstundas ieviešana ir ņirgāšanās par cilvēkiem, nevis covid pandēmijas apkarošana. Tagad naktī pa ielām vazājas daudz vairāk kontrolētāju, kā agrāk bija to naksnīgo gājēju. Atspēkojiet to, ka valdība pus gada laikā, kopš pavasara nav neko jēdzīgu izdarījusi, lai sagatavotu valsts veselības aprūpi Covid epidēmijas jaunajam vilnim! Atspēkojiet to, ka pavasarī aizņemtie četri miljardi nav izniekoti veltīgi. Atspēkojiet to, ka vakcīnas ar kurām tagad cilvēkus spiež vakcinēties nav pietiekami pārbaudītas un tādēļ ir nedrošas, jo neviens nezin, cik ilga būs no vakcīnām iegūtā imunitāte un kādas būs blakusparādības, kas var parādīties nākotnē. Atspēkojiet to, ka covid slimnieku skaits statistikas datos bija uzrādīts nepareizi un vēl tagad šī kļūda (vai apzināta maldināšana) pilnībā nav izlabota. Atspēkojiet to, ka valdības darbība visu pagājušo gadu ir bijusi, maigi izsakoties, juceklīga, pretrunīga, nekonstruktīva… Es šādus argumentos balstītus atspēkojumus nekur neesmu redzējis. Ir tikai bļaustīšanās par “viltus ziņu” izplatīšanu, apgalvojumi ka “tas tā nav, jo tas tā nevar būt” un cenzūra.

Atbildēt

Žīdu globālistu jaunais fašisms

05.01.2021. 10:35

Žīdu globālistu jaunais globālais fašisms. Visai to ideoloģijai un rīkiem nav alternatīvas- nav alteratīvas laboratorijas, kas izpēta Covid-19 vīrusu, tā reālo izplatīšanos, vakcīnu patieso sastāvu, nav finansējuma un likumdošanas, aptauju, kas to atbalstītu, nav neatkarīgu mediju, kas sabiedrībai sniegtu šos patiesos rezultātus.

Jaunā žīdu globālā fašisma mērķis ir radīt globālu elektronisko koncentrācijas nometni - visas pasaules valstis ir iesaistītas projektā, kuru atbasta Pasaues banka- līdz 2025. gadam Zemes orbītā ievadāmi 250 satelīti, kuri tiks savienoti ar globālo interneta tīklu un 5G sakaru sistēmām.

Kāpēc žīdu? Tāpēc, ka Pasaules Banka to finansē ar žīdu FRS drukāto naudu usd.

“Lielais resets”
(atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Ir jaunā žīdu globālā fašisma rokasgrāmata žīdu fašisma atbalstītājiem, kura ir zombējoša un pretrunu pilna- lasītāju novedot ideoloģiskā strupceļā, aicinot samierināties ar neizbēgamo.

Vienā grāmatas tēzē apgalvo, ka valstīm jāapvienojas jaunās žīdu cionistu reliģijas Covid-19 ideoloģijā pārveidot pasauli iluminātiski “labāku”, kurā nav vietas nacionālām valstīm, citā tēzē apgalvots, ka iekšējās jaunās reliģijas konflikti noteikti novedīs pie nacionālu valstu veidošanās.

Grāmatā arī popularizētas inkluzīvā kapitālisma idejas, kas vienīgās ļaušot izveidot “pasauli labāku”.

Tiem, kuri noliedz šo jauno žīdu reliģisko fašismu, atgādināšu, ka nav nozīmes, kādas tautības ir 240 pasaules miljardierus, kurus žīdi pierunājuši dalīties ar pusi no sava nopelnītā, liekot iestāties “Lielajā aliansē”, kas dibināta zem Vatikāna “morālā atbalsta” 12/dec/20, bet ideoloģija sarakstīta ivritā kā “trīs ebreju impērijas standarti”, kuri pilnā mērā sakrīt ar Klausa Švāba rokasgrāmatas tēzēm. Un pilnā mērā atainota cionistu “Gudro stratēģijā un taktikā” 4. maija fašistiskās cionistu kliķei izdalītajā rokasgrāmatā jau 6. Saeimai un valdībai. To 13. Saeimas prezidijs pielieto arī mūsdienās.

Fašismu parasti izdodas realizēt uz vienaldzīgo rēķina, ko žīdi ļoti labi apzinās.

Atbildēt

ha-ha

05.01.2021. 09:56

Pārskatu medijus un rodās iespaids,ka visu saturs ir kopijas no kāda galvenā medija. Šorīt kāds profesors izpaudās,kā lielo algu saņēmēji esot ēnu ekonomikas apbižotu ļaužu grupa,kuru algām tādēļ nedrīkstot palielināt nodokļus.

Atbildēt

vietējais

05.01.2021. 09:42

Gandrīz jau sapriecājos ka beidzot mēdiji būs izrāpušies no tā prostitūcijas purva, bet kā redzams tik raiti vis neveicas, reklāmas tomēr ik pa brīdim sevi atgādina šajos mēdijos. Baidos ka mēdijiem tuvākajā laikā neizdosies auditoriju atgūt.Bet tas nekas, lai paši veido un paši arī skatās un klausās savus raidījumus.

Atbildēt

Mēdiji, ar ko jūs mēdīsities? kam padome?

05.01.2021. 09:40

ši padome ir idiotisma kalngals, jeb pareizāk sakot liberālisam ideoloģijas sasniegums, - atbrīvot visas kultūras no no kultūrām! Idiotisms un tikai ir ievazājuma"mēdiji" lietošana. Ir vārdz "plašsaziņa", un to arī lietojiet!

Atbildēt

lauķis

05.01.2021. 09:36

»

Man pietiek ar Sputnik un RT !

latvijas cnn tv neskatos,delfus un kas jauns uztveru ka humora un satiras avotus,latvijas radio neinterese.informacija no youtube,Sputnik,RT un Vesti .ru


Par to ka ru masmēdiji ir tikpat melīgi kā lv man šaubu nav,arī youtube un sputnik ir vismaz 90% meli,tikai neliela daļa tur ir patiesība.

Atbildēt

3 galvenie nodeveji

05.01.2021. 09:36

»

fakts

PSRS nesabruka,PSRS tika plānveidīgi un noziedzīgi demontēta un izlaupīta


PSRS 3 galvenie nodeveji,gorbacovs,jakovlevs,kalugins.

Atbildēt

Man pietiek ar Sputnik un RT !

05.01.2021. 09:33

»

Es

Virsraksts par medijiem pasaka visu. Kur ir mediju neatkarība


latvijas cnn tv neskatos,delfus un kas jauns uztveru ka humora un satiras avotus,latvijas radio neinterese.informacija no youtube,Sputnik,RT un Vesti .ru

Atbildēt

vispār

05.01.2021. 09:31

»

Es

Virsraksts par medijiem pasaka visu. Kur ir mediju neatkarība


Virsraksts pasaka visu par L apsu, jo tas ir viņa produkts.

Atbildēt

Kuivižu Televīzija

05.01.2021. 09:26

Mēs meklējam labas, treknas lietas un skaidrojam notikumus vienkāršos, pareizos vārdos. Gan tēva gan mātes vārdos. Mēs skaidrojam tā, lai sadzirdētu un interesētos ļaudis, kuriem 50 un vairāk. Pārējie var ieskrieties.

Atbildēt

Prestitūtas,

05.01.2021. 09:26

Iznīkstiet! Ir Parler, Bitchut un Telegram- Jūsu taustekļi tur par īsu! Ja vajag, pat pastu var Ķīnā vai mail.ru uztaisīt! Nevienu centu Jūsu atbalstam! Esam iemācījušies lieliski iztikt bez Jūsu fufeles, sātana kalpi! Drīz Jums būs kauns.

Atbildēt

?

05.01.2021. 09:24

Pietiekcom sastāv šajā organizācijā?

Atbildēt

fakts

05.01.2021. 09:21

»

Nuko

Ētika saka, ka par valdības darbu drikst rakstīt tikai labu, vai neko. Bet nevajag aizmirst, ka tieši šādā veidā PSRS sabruka. Ja dabiedrībai nav pieejama objektīva un kritiska informācija par valstī notiekošo, tad valsts pārvalde izlaižas, un degradējas


PSRS nesabruka,PSRS tika plānveidīgi un noziedzīgi demontēta un izlaupīta.
Tas nenozīmē ka es atbalstu PSRS režīmu.
Latvija nav valsts,Latvija ir kolonija.

Atbildēt

!

05.01.2021. 08:57

Lai tie "pareizie'' žūrnālisti sēž pie Kariņa, Viņķeles un visu laiku šiem pie auss atkārto, ka viņi saslims ar kovidu un nomirs, ja katru dienu nevakcinēsies!

Atbildēt

Es

05.01.2021. 08:46

Virsraksts par medijiem pasaka visu. Kur ir mediju neatkarība?

Atbildēt

Nuko

05.01.2021. 08:04

Ētika saka, ka par valdības darbu drikst rakstīt tikai labu, vai neko. Bet nevajag aizmirst, ka tieši šādā veidā PSRS sabruka. Ja dabiedrībai nav pieejama objektīva un kritiska informācija par valstī notiekošo, tad valsts pārvalde izlaižas, un degradējas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...