Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vēl atbilde nav saņemta

07.01.2021. 12:18

»

Bet Daniels Pavļuts arī kā I. Viņķele

ir savulaik apmācīts ASV. Un sēdēja uz rezerves soliņa


Pavļiks ar mīlestību pret arāju tautu nekad nav izcēlies,bet pret naudu gan.

Atbildēt

Aha

06.01.2021. 17:16

»

ES

jums pilnīgi piekrītu! Neviens neatbild par “piespiedu” brīvprātīgo vakcinācijas eksperimenta sekām. Visi, arī vakcīnu ražotāji, juridiski jau pavēstījuši, ka viņi neatbild par sekām! Viņi tikai kontrolē vakcināciju. Un uzskaita. Tā nav atbildība


jo K. Kariņš, tikai pamatojoties uz PVO ieteikumu, uzdeva Veselības ministrijai izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu” ar vakcīnām, par kuru drošību neviena iestāde un kompānija juridiski neatbild laikā, kad LV atteikusies ANO no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā ar 2020. gada 13. martu, ir noziegums pret cilvēcību un pretrunā LR Satversmē garantētām tiesībām uz valsts veselības aprūpi, nevis iedzīvotāju pakļaušanu riskiem. Atsakoties no cilvēktiesībām, LV atsakās no riskiem iedzīvotāju vakcinācijā. Valsts noziegums ir terorizēt un pierunāt iedzīvotājus vakcinēties.

K. Kariņš ir ASV pilsonis un, pastrādājis kopā ar E. Levitu iespējamos noziegumus pret cilvēcību Latvijā, var netraucēti atgriezties ASV un var būt nesasniedzams.

Atbildēt

ES

06.01.2021. 17:05

»

īstenībā

cilvēktiesības jau ir noiets etaps, tās savu lomu ir nospēlējušas un atmirs, proti, tiks ierobežotas visos iespējamos veidos. Skat. te, detalizēti izklāstīts...


tā nedomāju. Cilvēks piedzimst brīvs. Galēju apstākļu spiests drīkst pretotues fiziski, tostarp ar ieročiem. Organizējot bruņotas sacelšanās, terora aktus un atentātus. Es tā domāju, jo šādas domas sakrīt ar cilvēktiesībām, kuras garantētas ASV konstitucijā tirānijas gadījumā. LV pašlaik ir klusā tirānija, kuru pieļauj ar savu klusu piekrišanu vienaldzīgie un “apmautā tauta”, kura nohipnotizēta cionistu masu medijiem.

Atbildēt

īstenībā

06.01.2021. 15:00

»

uzsāka,

bet nesagrāva. Pa vidu līdz 70. daudz kas varēja mainīties. Tad jau var teikt, ka katram sākumam ir beigas...


cilvēktiesības jau ir noiets etaps, tās savu lomu ir nospēlējušas un atmirs, proti, tiks ierobežotas visos iespējamos veidos. Skat. te, detalizēti izklāstīts:

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Bēdīgākais, ka nav tādu spēku un resursu, lai procesu reāli traucētu.

Atbildēt

ES

06.01.2021. 14:38

»

uzsāka,

bet nesagrāva. Pa vidu līdz 70. daudz kas varēja mainīties. Tad jau var teikt, ka katram sākumam ir beigas...


jums pilnīgi piekrītu! Neviens neatbild par “piespiedu” brīvprātīgo vakcinācijas eksperimenta sekām. Visi, arī vakcīnu ražotāji, juridiski jau pavēstījuši, ka viņi neatbild par sekām! Viņi tikai kontrolē vakcināciju. Un uzskaita. Tā nav atbildība.

Atbildēt

uzsāka,

06.01.2021. 14:35

»

īstenībā

C. Bet PSRS nedienas sākās pag gs simta 70 gados


bet nesagrāva. Pa vidu līdz 70. daudz kas varēja mainīties. Tad jau var teikt, ka katram sākumam ir beigas.

Vairāk jārunā par to, ko publicējat - ka īstenībā ir diktatūra. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, ko valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras var rasties vakcinēto veselībai, tostarp nāves gadījumos, kurus, visticamāk, slēps.

Atbildēt

Rutks

05.01.2021. 22:50

Nauda dara savu darbu jo ēst grib visi un katru dienu

Atbildēt

vistas nageti ir loti latvisks ediens moderniem latviesiem

05.01.2021. 22:27

»

ha-ha

Interneta medijos tulkojumi notiek Švauksta latviešu valodā,kuru nav iespējams saprast.Tulkojumi notiek automātiski.Ētikas komisijai derētu aizstāvēt literatūro latviešu valodu arī internetā un izbeigt valodas kropļošanu


jus vel varejat pieprasit glitrakstisanas stundas sakumskolu skolniekiem sava padomju domasana !

Atbildēt

īstenībā

05.01.2021. 22:26

»

Ir vairāki jauni pētījumi

PSRS un ASV konkurence bija balansā...


C. Bet PSRS nedienas sākās pag gs simta 70 gados.

PSRS ekonomikas sagraušanu uzsāka Hruščovs 1957/59.g., atsakoties no produkcijas pašizmaksas plānošanas uzņēmumos un turpinot ar Libermana - Kosigina reformām (1965-1971.g.).

Atbildēt

ha-ha

05.01.2021. 21:15

Interneta medijos tulkojumi notiek Švauksta latviešu valodā,kuru nav iespējams saprast.Tulkojumi notiek automātiski.Ētikas komisijai derētu aizstāvēt literatūro latviešu valodu arī internetā un izbeigt valodas kropļošanu.

Atbildēt

Mx

05.01.2021. 20:57

»

kaķa smiekli

Lasīju un skaļi smējos. Sajutu PSrS laiku elpu pakausī


Tā aizrāvušies ar COVID propagandu, ka skribelmaņiem nav laika pat aizdomāties, ko sabiedrība patiesībā domā par šo globālo sociālās inženierijas projektu.

Atbildēt

padomju tradīcija

05.01.2021. 19:28

»

kaķa smiekli

Lasīju un skaļi smējos. Sajutu PSrS laiku elpu pakausī


Paklusām kost rokā,kura baro.Tagad-zagt pa mazam.

Atbildēt

kaķa smiekli

05.01.2021. 19:09

Lasīju un skaļi smējos. Sajutu PSrS laiku elpu pakausī.

Atbildēt

Ir vairāki jauni pētījumi

05.01.2021. 18:39

»

īstenībā

sociālisma sistēmas, PSRS tai skaitā, sagrāves stratēģiskais cēlonis bija aplamā Marksa un Ļeņina pamatdogma par imperiālismu kā kapitālisma pēdējo stadiju, mirstošo kapitālismu...


PSRS un ASV konkurence bija balansā.

PSRS sabruka citu iemeslu dēļ, pēdējo punktu vnk pielika kara zaudējums Afganistānā un Černobiļas avārija, kuras likvidācijai vajadzēja PSRS viena gada budžetu.

Bet PSRS nedienas sākās pag gs simta 70 gados. Vispurms dolāram atcēla zelta segumu. Otrkārt, izveidojās ofšori, valstu specdienesti konsolidējās kā organizētā noziedzība, savus laupījumus - ietoču kontrabanda, terors, diversijas, narkotikas utt. turēja ofšoros. Turpat PSRS augstākā nomenklatūra turēja naudu no pārdotās naftas. Daļu, protams. Sev, protams, un sēdēja pie viena galda ar ASV un Izraelas gangsteriem KGB, VDK mazāk bija informēti. PSRS sagruvums bija iekšējā korupcija.
CIP izvērsa PSRS ekonomikas sagraušanu no iekšpuses - sniedzot padomus, ko PSRS realizēja - ieviesa likumīgā zagļa institūciju, bet cilvēkus meta ieslidzījumā par nieka 10 rubļu ieguvumu no uzņēmējdarbības.
Daži analītiķi domā, ka vaina papildus PSRS sagruvumam bija “mērkaķošanās pakaļ rietumu patēriņa kultam”.

PSRS bija valsts kapitālisma forma.

Atbildēt

vai ne

05.01.2021. 18:13

Vai ne, ko? Jāpiedāvā atbalsts, nevis jāmeklē vainīgie? Kāds cinisma paraugs! Taisni tādi žurnālisti mums ir vajadzīgi, kas meklē un pratina un nelaiž pie pašslavināšanas vainīgos, kas tiešā veidā prasa tiešas atbildes. Nevsi kaut kādi glaimīgi lišķi. Un piedāvāt atbalstu, to var kādi savā jomā zinoši, bet jau aizgājuši (pensionējušies vai citādi attālinājušies no profesionālās darbības) atpūtā, tie var ar padomu un ieteikumiem palīdzēt profesionāļiem (medicīnā, loģistikā utt.), bet valdības vadītāji, ministri un deputāti mums nav vajadzīgi tādi, kam vajadzīgs atbalsts. Ministru kabinets un Saeima, tā nav kāda nevarīgo nezinīšu patversme. Tajā jābūt cilvēkiem, kas uzņemas atbildību ne vien par solīto, bet arī par izdarīto / neizdarīto.

Atbildēt

Es

05.01.2021. 13:46

»

FKK

Ironiski, ka pats teksts ir uzraksts parāk gari, sarežģīti un nedarītu godu pat iesācējam žurnālistam. Vēstījuma pamata doma izplūdusi un neskaidri formulēta


Tipiskai "darbaļaužu vēstulei" nevajag labu tekstu, tikai parakstus un toni. Un ko Jūs gribat no Tvnet vai Delfu "žurnālistiem"? Labu valodu? :)

Atbildēt

Es

05.01.2021. 13:44

Kauns par Radio SWH, arī tas ir šajā cenzūru izslāpušajā barā.

Viennozīmīgi skandalozs izgājiens.

Atbildēt

īstenībā

05.01.2021. 13:30

»

3 galvenie nodeveji

PSRS 3 galvenie nodeveji,gorbacovs,jakovlevs,kalugins


sociālisma sistēmas, PSRS tai skaitā, sagrāves stratēģiskais cēlonis bija aplamā Marksa un Ļeņina pamatdogma par imperiālismu kā kapitālisma pēdējo stadiju, mirstošo kapitālismu.

Tā kā imperiālisms bija noticis fakts, ievērojot minēto pamatdogmu komunistiem bija iespēja atslābt un gaidīt imperiālisma pretrunu kolapsu un nomiršanu.

Senilais PSKP CK politbirojs mala un sludināja iedzīvotājiem iekaltas un daļēji aplamas dogmas, neiespringa marksisma teorijas pārskatīšanā un jaunradē, nebija spējīgs organizēt adekvātu kapitālisma sistēmas analīzes veikšanu, līdz ar to patiesi novērtēt apdraudējumus sociālisma sistēmai. Visi, kas centās pārskatīt dogmas, tika atstumti vai represēti. Rezultāts ir visiem zināms.

Īstenībā, taisnība par bija ne Marksam un Ļeņinam, bet vācu marksisma teorētiķim Kārlim Kautskim (1854-1938), kurš rakstīja, ka pēc imperiālisma nāks ULTRAIMPERIĀLISMS.

Atbildēt

jautaajums

05.01.2021. 12:36

»

Juris P.

No: http://www.azillando.eu/2015/10/16/35-parstavju-palatas-darba-organizacija...


Kur tad palika partijas disciplīna(vai nu ar mums,vai nu uz vairoga),kur koalīciju līgumi?

Atbildēt

Juris P.

05.01.2021. 12:00

No: http://www.azillando.eu/2015/10/16/35-parstavju-palatas-darba-organizacija/


...Visi balsojumi notiek tikai atklātā veidā. Katram deputātam ir tiesības atklāti paust un aizstāvēt savu viedokli apspriežamajā jautājumā. Galīgais lēmums tiek pieņemts atklāti balsojot „par” vai „pret”. Valsts Prezidents, vai «Valsts Pārvaldes» vadītājs, kurš vada izbraukuma sēdi Valsts Prezidenta prombūtnes laikā, balsojumos nepiedalās.

Balsojuma «Atturos» nav (ja tu vēlies atturēties no valstiski svarīgu jautājumu izlemšanas, tad nevajadzēja kandidēt vēlēšanās). Ja balsis sadalās 50% pret 50%, tad izšķirošā ir sēdes līdzpriekšsēdētāja – tā deputāta balss, kura rajonā notiek izbraukuma sēde.

Jebkāda novirziena interešu grupu, koalīciju, u.t.t. veidošana «Pārstāvju Palātā» ir kategoriski aizliegta. Par šādu ārkārtīgi smagu «Likuma» pārkāpumu visi vainīgie nekavējoties tiek izslēgti no «Pārstāvju Palātas». Nākamo reizi kandidēt jebkura līmeņa vēlēšanās viņiem atļauts tikai pēc 10 gadiem.
...

Atbildēt

FKK

05.01.2021. 11:33

Ironiski, ka pats teksts ir uzraksts parāk gari, sarežģīti un nedarītu godu pat iesācējam žurnālistam. Vēstījuma pamata doma izplūdusi un neskaidri formulēta.

Atbildēt

Korupcija Latvijā nav noziegums bez upuriem

05.01.2021. 10:58

Gerhards - Āboliņš, Grīva - Helmanis - korupcija

Atbildēt

kam padome???

05.01.2021. 10:55

Divus mēnešus pēc biedrības dibināšanas Grīva, Cīrulis un Āboliņš devās pie vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra, protams, koriša Gerharda, un lūdza finansējumu biedrības pasākumiem.

Atbildēt

kam padome???

05.01.2021. 10:53

»

Mēdiji, ar ko jūs mēdīsities? kam padome?

ši padome ir idiotisma kalngals, jeb pareizāk sakot liberālisam ideoloģijas sasniegums, - atbrīvot visas kultūras no no kultūrām! Idiotisms un tikai ir ievazājuma"mēdiji" lietošana. Ir vārdz "plašsaziņa", un to arī lietojiet


idiotisma kalngals ir NEPL ar korumpantiem Ivaru Āboliņu un Patriku Grīvu!
NEPLP priekšsēdētāja Āboliņa un padomes locekļa Grīvas biedrība saņēma 60 tūkstošus no VARAM un Ogres pašvaldības. Ogres pašvaldību vada skandalozais Egils Helmanis.

Biedrību “Latvijas nacionālo vērtību fonds” dibināja Patriks Grīva un Egils Cīrulis. Ar Cīruli viņu vieno darbs volejbola organizācijās, kā arī producentu un mārketinga firmā “Beach.lv”

Atbildēt

ESMAIJA

05.01.2021. 10:44

Nemaz tik sen jau viena ētikas komisija nāca ar savu lēmumu- ārstu ētikas komisija, kurai mutē šo lēmumu gan iebāza kāds cits... un tas skanēja tā - kad iespējas ārstēt saruks līdz 10% vecākus cilvēkus virs 70 neārstēs, bet palīdzēs viņiem viegli aiziet... Un nevienam neienāca prātā pajautāt - kam bija jārūpējas, lai līdz tam nenonāktu,un kā vieglprātīgi neko nedarošie saņems sodu par šādas situācijas pieļaušanu. Tāpat šī ārstu ētikas komisija izlikās neredzam, ka zāles, kas neārstē, bet palīdz neaiziet līdz smagākai slimības pakāpei, glabājas vienā Rīgas slimnīcā,kādai īpašai cilvēku grupai bet Liepājā mirst 2 bērnu māmiņa nesasniegusi 30 gadu..., ....Par šo un citām, es teiktu, tīši noziedzīgām darbībām vai nebija jārunā arī sabiedriskiem medijiem. Tieši otrādi - tā vietā nāk skaidri rokām sataustāmi meli.Un nemaz nešaubos, ka komentāru autori, kas te norej katru brīvu vārdu, ir nākuši no tiem pašiem dāsni ar prēmijām apzeltītiem pakalpiņiem, kurus par medijiem grūti nosaukt.

Atbildēt

Žulis

05.01.2021. 10:43

“Mediju ietekmē ir dezinformācijas, safabricējumu, manipulatīvu ziņu un citas nepatiesas un maldinošas informācijas pamanīšana un atspēkošana…”
Tad nu, lūdzu atspēkojiet to, ka veikalos, kur vienā telpā tiek tirgotas gan pārtikas, gan rūpniecības preces, aizliegums tirgot rūpniecības preces ir idiotisms. Atspēkojiet to, ka komandantstundas ieviešana ir ņirgāšanās par cilvēkiem, nevis covid pandēmijas apkarošana. Tagad naktī pa ielām vazājas daudz vairāk kontrolētāju, kā agrāk bija to naksnīgo gājēju. Atspēkojiet to, ka valdība pus gada laikā, kopš pavasara nav neko jēdzīgu izdarījusi, lai sagatavotu valsts veselības aprūpi Covid epidēmijas jaunajam vilnim! Atspēkojiet to, ka pavasarī aizņemtie četri miljardi nav izniekoti veltīgi. Atspēkojiet to, ka vakcīnas ar kurām tagad cilvēkus spiež vakcinēties nav pietiekami pārbaudītas un tādēļ ir nedrošas, jo neviens nezin, cik ilga būs no vakcīnām iegūtā imunitāte un kādas būs blakusparādības, kas var parādīties nākotnē. Atspēkojiet to, ka covid slimnieku skaits statistikas datos bija uzrādīts nepareizi un vēl tagad šī kļūda (vai apzināta maldināšana) pilnībā nav izlabota. Atspēkojiet to, ka valdības darbība visu pagājušo gadu ir bijusi, maigi izsakoties, juceklīga, pretrunīga, nekonstruktīva… Es šādus argumentos balstītus atspēkojumus nekur neesmu redzējis. Ir tikai bļaustīšanās par “viltus ziņu” izplatīšanu, apgalvojumi ka “tas tā nav, jo tas tā nevar būt” un cenzūra.

Atbildēt

Žīdu globālistu jaunais fašisms

05.01.2021. 10:35

Žīdu globālistu jaunais globālais fašisms. Visai to ideoloģijai un rīkiem nav alternatīvas- nav alteratīvas laboratorijas, kas izpēta Covid-19 vīrusu, tā reālo izplatīšanos, vakcīnu patieso sastāvu, nav finansējuma un likumdošanas, aptauju, kas to atbalstītu, nav neatkarīgu mediju, kas sabiedrībai sniegtu šos patiesos rezultātus.

Jaunā žīdu globālā fašisma mērķis ir radīt globālu elektronisko koncentrācijas nometni - visas pasaules valstis ir iesaistītas projektā, kuru atbasta Pasaues banka- līdz 2025. gadam Zemes orbītā ievadāmi 250 satelīti, kuri tiks savienoti ar globālo interneta tīklu un 5G sakaru sistēmām.

Kāpēc žīdu? Tāpēc, ka Pasaules Banka to finansē ar žīdu FRS drukāto naudu usd.

“Lielais resets”
(atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Ir jaunā žīdu globālā fašisma rokasgrāmata žīdu fašisma atbalstītājiem, kura ir zombējoša un pretrunu pilna- lasītāju novedot ideoloģiskā strupceļā, aicinot samierināties ar neizbēgamo.

Vienā grāmatas tēzē apgalvo, ka valstīm jāapvienojas jaunās žīdu cionistu reliģijas Covid-19 ideoloģijā pārveidot pasauli iluminātiski “labāku”, kurā nav vietas nacionālām valstīm, citā tēzē apgalvots, ka iekšējās jaunās reliģijas konflikti noteikti novedīs pie nacionālu valstu veidošanās.

Grāmatā arī popularizētas inkluzīvā kapitālisma idejas, kas vienīgās ļaušot izveidot “pasauli labāku”.

Tiem, kuri noliedz šo jauno žīdu reliģisko fašismu, atgādināšu, ka nav nozīmes, kādas tautības ir 240 pasaules miljardierus, kurus žīdi pierunājuši dalīties ar pusi no sava nopelnītā, liekot iestāties “Lielajā aliansē”, kas dibināta zem Vatikāna “morālā atbalsta” 12/dec/20, bet ideoloģija sarakstīta ivritā kā “trīs ebreju impērijas standarti”, kuri pilnā mērā sakrīt ar Klausa Švāba rokasgrāmatas tēzēm. Un pilnā mērā atainota cionistu “Gudro stratēģijā un taktikā” 4. maija fašistiskās cionistu kliķei izdalītajā rokasgrāmatā jau 6. Saeimai un valdībai. To 13. Saeimas prezidijs pielieto arī mūsdienās.

Fašismu parasti izdodas realizēt uz vienaldzīgo rēķina, ko žīdi ļoti labi apzinās.

Atbildēt

ha-ha

05.01.2021. 09:56

Pārskatu medijus un rodās iespaids,ka visu saturs ir kopijas no kāda galvenā medija. Šorīt kāds profesors izpaudās,kā lielo algu saņēmēji esot ēnu ekonomikas apbižotu ļaužu grupa,kuru algām tādēļ nedrīkstot palielināt nodokļus.

Atbildēt

vietējais

05.01.2021. 09:42

Gandrīz jau sapriecājos ka beidzot mēdiji būs izrāpušies no tā prostitūcijas purva, bet kā redzams tik raiti vis neveicas, reklāmas tomēr ik pa brīdim sevi atgādina šajos mēdijos. Baidos ka mēdijiem tuvākajā laikā neizdosies auditoriju atgūt.Bet tas nekas, lai paši veido un paši arī skatās un klausās savus raidījumus.

Atbildēt

Mēdiji, ar ko jūs mēdīsities? kam padome?

05.01.2021. 09:40

ši padome ir idiotisma kalngals, jeb pareizāk sakot liberālisam ideoloģijas sasniegums, - atbrīvot visas kultūras no no kultūrām! Idiotisms un tikai ir ievazājuma"mēdiji" lietošana. Ir vārdz "plašsaziņa", un to arī lietojiet!

Atbildēt

lauķis

05.01.2021. 09:36

»

Man pietiek ar Sputnik un RT !

latvijas cnn tv neskatos,delfus un kas jauns uztveru ka humora un satiras avotus,latvijas radio neinterese.informacija no youtube,Sputnik,RT un Vesti .ru


Par to ka ru masmēdiji ir tikpat melīgi kā lv man šaubu nav,arī youtube un sputnik ir vismaz 90% meli,tikai neliela daļa tur ir patiesība.

Atbildēt

3 galvenie nodeveji

05.01.2021. 09:36

»

fakts

PSRS nesabruka,PSRS tika plānveidīgi un noziedzīgi demontēta un izlaupīta


PSRS 3 galvenie nodeveji,gorbacovs,jakovlevs,kalugins.

Atbildēt

Man pietiek ar Sputnik un RT !

05.01.2021. 09:33

»

Es

Virsraksts par medijiem pasaka visu. Kur ir mediju neatkarība


latvijas cnn tv neskatos,delfus un kas jauns uztveru ka humora un satiras avotus,latvijas radio neinterese.informacija no youtube,Sputnik,RT un Vesti .ru

Atbildēt

vispār

05.01.2021. 09:31

»

Es

Virsraksts par medijiem pasaka visu. Kur ir mediju neatkarība


Virsraksts pasaka visu par L apsu, jo tas ir viņa produkts.

Atbildēt

Kuivižu Televīzija

05.01.2021. 09:26

Mēs meklējam labas, treknas lietas un skaidrojam notikumus vienkāršos, pareizos vārdos. Gan tēva gan mātes vārdos. Mēs skaidrojam tā, lai sadzirdētu un interesētos ļaudis, kuriem 50 un vairāk. Pārējie var ieskrieties.

Atbildēt

Prestitūtas,

05.01.2021. 09:26

Iznīkstiet! Ir Parler, Bitchut un Telegram- Jūsu taustekļi tur par īsu! Ja vajag, pat pastu var Ķīnā vai mail.ru uztaisīt! Nevienu centu Jūsu atbalstam! Esam iemācījušies lieliski iztikt bez Jūsu fufeles, sātana kalpi! Drīz Jums būs kauns.

Atbildēt

?

05.01.2021. 09:24

Pietiekcom sastāv šajā organizācijā?

Atbildēt

fakts

05.01.2021. 09:21

»

Nuko

Ētika saka, ka par valdības darbu drikst rakstīt tikai labu, vai neko. Bet nevajag aizmirst, ka tieši šādā veidā PSRS sabruka. Ja dabiedrībai nav pieejama objektīva un kritiska informācija par valstī notiekošo, tad valsts pārvalde izlaižas, un degradējas


PSRS nesabruka,PSRS tika plānveidīgi un noziedzīgi demontēta un izlaupīta.
Tas nenozīmē ka es atbalstu PSRS režīmu.
Latvija nav valsts,Latvija ir kolonija.

Atbildēt

!

05.01.2021. 08:57

Lai tie "pareizie'' žūrnālisti sēž pie Kariņa, Viņķeles un visu laiku šiem pie auss atkārto, ka viņi saslims ar kovidu un nomirs, ja katru dienu nevakcinēsies!

Atbildēt

Es

05.01.2021. 08:46

Virsraksts par medijiem pasaka visu. Kur ir mediju neatkarība?

Atbildēt

Nuko

05.01.2021. 08:04

Ētika saka, ka par valdības darbu drikst rakstīt tikai labu, vai neko. Bet nevajag aizmirst, ka tieši šādā veidā PSRS sabruka. Ja dabiedrībai nav pieejama objektīva un kritiska informācija par valstī notiekošo, tad valsts pārvalde izlaižas, un degradējas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...