Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vēl atbilde nav saņemta

07.01.2021. 12:18

»

Bet Daniels Pavļuts arī kā I. Viņķele

ir savulaik apmācīts ASV. Un sēdēja uz rezerves soliņa


Pavļiks ar mīlestību pret arāju tautu nekad nav izcēlies,bet pret naudu gan.

Atbildēt

Aha

06.01.2021. 17:16

»

ES

jums pilnīgi piekrītu! Neviens neatbild par “piespiedu” brīvprātīgo vakcinācijas eksperimenta sekām. Visi, arī vakcīnu ražotāji, juridiski jau pavēstījuši, ka viņi neatbild par sekām! Viņi tikai kontrolē vakcināciju. Un uzskaita. Tā nav atbildība


jo K. Kariņš, tikai pamatojoties uz PVO ieteikumu, uzdeva Veselības ministrijai izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu” ar vakcīnām, par kuru drošību neviena iestāde un kompānija juridiski neatbild laikā, kad LV atteikusies ANO no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā ar 2020. gada 13. martu, ir noziegums pret cilvēcību un pretrunā LR Satversmē garantētām tiesībām uz valsts veselības aprūpi, nevis iedzīvotāju pakļaušanu riskiem. Atsakoties no cilvēktiesībām, LV atsakās no riskiem iedzīvotāju vakcinācijā. Valsts noziegums ir terorizēt un pierunāt iedzīvotājus vakcinēties.

K. Kariņš ir ASV pilsonis un, pastrādājis kopā ar E. Levitu iespējamos noziegumus pret cilvēcību Latvijā, var netraucēti atgriezties ASV un var būt nesasniedzams.

Atbildēt

ES

06.01.2021. 17:05

»

īstenībā

cilvēktiesības jau ir noiets etaps, tās savu lomu ir nospēlējušas un atmirs, proti, tiks ierobežotas visos iespējamos veidos. Skat. te, detalizēti izklāstīts...


tā nedomāju. Cilvēks piedzimst brīvs. Galēju apstākļu spiests drīkst pretotues fiziski, tostarp ar ieročiem. Organizējot bruņotas sacelšanās, terora aktus un atentātus. Es tā domāju, jo šādas domas sakrīt ar cilvēktiesībām, kuras garantētas ASV konstitucijā tirānijas gadījumā. LV pašlaik ir klusā tirānija, kuru pieļauj ar savu klusu piekrišanu vienaldzīgie un “apmautā tauta”, kura nohipnotizēta cionistu masu medijiem.

Atbildēt

īstenībā

06.01.2021. 15:00

»

uzsāka,

bet nesagrāva. Pa vidu līdz 70. daudz kas varēja mainīties. Tad jau var teikt, ka katram sākumam ir beigas...


cilvēktiesības jau ir noiets etaps, tās savu lomu ir nospēlējušas un atmirs, proti, tiks ierobežotas visos iespējamos veidos. Skat. te, detalizēti izklāstīts:

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Bēdīgākais, ka nav tādu spēku un resursu, lai procesu reāli traucētu.

Atbildēt

ES

06.01.2021. 14:38

»

uzsāka,

bet nesagrāva. Pa vidu līdz 70. daudz kas varēja mainīties. Tad jau var teikt, ka katram sākumam ir beigas...


jums pilnīgi piekrītu! Neviens neatbild par “piespiedu” brīvprātīgo vakcinācijas eksperimenta sekām. Visi, arī vakcīnu ražotāji, juridiski jau pavēstījuši, ka viņi neatbild par sekām! Viņi tikai kontrolē vakcināciju. Un uzskaita. Tā nav atbildība.

Atbildēt

uzsāka,

06.01.2021. 14:35

»

īstenībā

C. Bet PSRS nedienas sākās pag gs simta 70 gados


bet nesagrāva. Pa vidu līdz 70. daudz kas varēja mainīties. Tad jau var teikt, ka katram sākumam ir beigas.

Vairāk jārunā par to, ko publicējat - ka īstenībā ir diktatūra. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, ko valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras var rasties vakcinēto veselībai, tostarp nāves gadījumos, kurus, visticamāk, slēps.

Atbildēt

Rutks

05.01.2021. 22:50

Nauda dara savu darbu jo ēst grib visi un katru dienu

Atbildēt

vistas nageti ir loti latvisks ediens moderniem latviesiem

05.01.2021. 22:27

»

ha-ha

Interneta medijos tulkojumi notiek Švauksta latviešu valodā,kuru nav iespējams saprast.Tulkojumi notiek automātiski.Ētikas komisijai derētu aizstāvēt literatūro latviešu valodu arī internetā un izbeigt valodas kropļošanu


jus vel varejat pieprasit glitrakstisanas stundas sakumskolu skolniekiem sava padomju domasana !

Atbildēt

īstenībā

05.01.2021. 22:26

»

Ir vairāki jauni pētījumi

PSRS un ASV konkurence bija balansā...


C. Bet PSRS nedienas sākās pag gs simta 70 gados.

PSRS ekonomikas sagraušanu uzsāka Hruščovs 1957/59.g., atsakoties no produkcijas pašizmaksas plānošanas uzņēmumos un turpinot ar Libermana - Kosigina reformām (1965-1971.g.).

Atbildēt

ha-ha

05.01.2021. 21:15

Interneta medijos tulkojumi notiek Švauksta latviešu valodā,kuru nav iespējams saprast.Tulkojumi notiek automātiski.Ētikas komisijai derētu aizstāvēt literatūro latviešu valodu arī internetā un izbeigt valodas kropļošanu.

Atbildēt

Mx

05.01.2021. 20:57

»

kaķa smiekli

Lasīju un skaļi smējos. Sajutu PSrS laiku elpu pakausī


Tā aizrāvušies ar COVID propagandu, ka skribelmaņiem nav laika pat aizdomāties, ko sabiedrība patiesībā domā par šo globālo sociālās inženierijas projektu.

Atbildēt

padomju tradīcija

05.01.2021. 19:28

»

kaķa smiekli

Lasīju un skaļi smējos. Sajutu PSrS laiku elpu pakausī


Paklusām kost rokā,kura baro.Tagad-zagt pa mazam.

Atbildēt

kaķa smiekli

05.01.2021. 19:09

Lasīju un skaļi smējos. Sajutu PSrS laiku elpu pakausī.

Atbildēt

Ir vairāki jauni pētījumi

05.01.2021. 18:39

»

īstenībā

sociālisma sistēmas, PSRS tai skaitā, sagrāves stratēģiskais cēlonis bija aplamā Marksa un Ļeņina pamatdogma par imperiālismu kā kapitālisma pēdējo stadiju, mirstošo kapitālismu...


PSRS un ASV konkurence bija balansā.

PSRS sabruka citu iemeslu dēļ, pēdējo punktu vnk pielika kara zaudējums Afganistānā un Černobiļas avārija, kuras likvidācijai vajadzēja PSRS viena gada budžetu.

Bet PSRS nedienas sākās pag gs simta 70 gados. Vispurms dolāram atcēla zelta segumu. Otrkārt, izveidojās ofšori, valstu specdienesti konsolidējās kā organizētā noziedzība, savus laupījumus - ietoču kontrabanda, terors, diversijas, narkotikas utt. turēja ofšoros. Turpat PSRS augstākā nomenklatūra turēja naudu no pārdotās naftas. Daļu, protams. Sev, protams, un sēdēja pie viena galda ar ASV un Izraelas gangsteriem KGB, VDK mazāk bija informēti. PSRS sagruvums bija iekšējā korupcija.
CIP izvērsa PSRS ekonomikas sagraušanu no iekšpuses - sniedzot padomus, ko PSRS realizēja - ieviesa likumīgā zagļa institūciju, bet cilvēkus meta ieslidzījumā par nieka 10 rubļu ieguvumu no uzņēmējdarbības.
Daži analītiķi domā, ka vaina papildus PSRS sagruvumam bija “mērkaķošanās pakaļ rietumu patēriņa kultam”.

PSRS bija valsts kapitālisma forma.

Atbildēt

vai ne

05.01.2021. 18:13

Vai ne, ko? Jāpiedāvā atbalsts, nevis jāmeklē vainīgie? Kāds cinisma paraugs! Taisni tādi žurnālisti mums ir vajadzīgi, kas meklē un pratina un nelaiž pie pašslavināšanas vainīgos, kas tiešā veidā prasa tiešas atbildes. Nevsi kaut kādi glaimīgi lišķi. Un piedāvāt atbalstu, to var kādi savā jomā zinoši, bet jau aizgājuši (pensionējušies vai citādi attālinājušies no profesionālās darbības) atpūtā, tie var ar padomu un ieteikumiem palīdzēt profesionāļiem (medicīnā, loģistikā utt.), bet valdības vadītāji, ministri un deputāti mums nav vajadzīgi tādi, kam vajadzīgs atbalsts. Ministru kabinets un Saeima, tā nav kāda nevarīgo nezinīšu patversme. Tajā jābūt cilvēkiem, kas uzņemas atbildību ne vien par solīto, bet arī par izdarīto / neizdarīto.

Atbildēt

Es

05.01.2021. 13:46

»

FKK

Ironiski, ka pats teksts ir uzraksts parāk gari, sarežģīti un nedarītu godu pat iesācējam žurnālistam. Vēstījuma pamata doma izplūdusi un neskaidri formulēta


Tipiskai "darbaļaužu vēstulei" nevajag labu tekstu, tikai parakstus un toni. Un ko Jūs gribat no Tvnet vai Delfu "žurnālistiem"? Labu valodu? :)

Atbildēt

Es

05.01.2021. 13:44

Kauns par Radio SWH, arī tas ir šajā cenzūru izslāpušajā barā.

Viennozīmīgi skandalozs izgājiens.

Atbildēt

īstenībā

05.01.2021. 13:30

»

3 galvenie nodeveji

PSRS 3 galvenie nodeveji,gorbacovs,jakovlevs,kalugins


sociālisma sistēmas, PSRS tai skaitā, sagrāves stratēģiskais cēlonis bija aplamā Marksa un Ļeņina pamatdogma par imperiālismu kā kapitālisma pēdējo stadiju, mirstošo kapitālismu.

Tā kā imperiālisms bija noticis fakts, ievērojot minēto pamatdogmu komunistiem bija iespēja atslābt un gaidīt imperiālisma pretrunu kolapsu un nomiršanu.

Senilais PSKP CK politbirojs mala un sludināja iedzīvotājiem iekaltas un daļēji aplamas dogmas, neiespringa marksisma teorijas pārskatīšanā un jaunradē, nebija spējīgs organizēt adekvātu kapitālisma sistēmas analīzes veikšanu, līdz ar to patiesi novērtēt apdraudējumus sociālisma sistēmai. Visi, kas centās pārskatīt dogmas, tika atstumti vai represēti. Rezultāts ir visiem zināms.

Īstenībā, taisnība par bija ne Marksam un Ļeņinam, bet vācu marksisma teorētiķim Kārlim Kautskim (1854-1938), kurš rakstīja, ka pēc imperiālisma nāks ULTRAIMPERIĀLISMS.

Atbildēt

jautaajums

05.01.2021. 12:36

»

Juris P.

No: http://www.azillando.eu/2015/10/16/35-parstavju-palatas-darba-organizacija...


Kur tad palika partijas disciplīna(vai nu ar mums,vai nu uz vairoga),kur koalīciju līgumi?

Atbildēt

Juris P.

05.01.2021. 12:00

No: http://www.azillando.eu/2015/10/16/35-parstavju-palatas-darba-organizacija/


...Visi balsojumi notiek tikai atklātā veidā. Katram deputātam ir tiesības atklāti paust un aizstāvēt savu viedokli apspriežamajā jautājumā. Galīgais lēmums tiek pieņemts atklāti balsojot „par” vai „pret”. Valsts Prezidents, vai «Valsts Pārvaldes» vadītājs, kurš vada izbraukuma sēdi Valsts Prezidenta prombūtnes laikā, balsojumos nepiedalās.

Balsojuma «Atturos» nav (ja tu vēlies atturēties no valstiski svarīgu jautājumu izlemšanas, tad nevajadzēja kandidēt vēlēšanās). Ja balsis sadalās 50% pret 50%, tad izšķirošā ir sēdes līdzpriekšsēdētāja – tā deputāta balss, kura rajonā notiek izbraukuma sēde.

Jebkāda novirziena interešu grupu, koalīciju, u.t.t. veidošana «Pārstāvju Palātā» ir kategoriski aizliegta. Par šādu ārkārtīgi smagu «Likuma» pārkāpumu visi vainīgie nekavējoties tiek izslēgti no «Pārstāvju Palātas». Nākamo reizi kandidēt jebkura līmeņa vēlēšanās viņiem atļauts tikai pēc 10 gadiem.
...

Atbildēt

FKK

05.01.2021. 11:33

Ironiski, ka pats teksts ir uzraksts parāk gari, sarežģīti un nedarītu godu pat iesācējam žurnālistam. Vēstījuma pamata doma izplūdusi un neskaidri formulēta.

Atbildēt

Korupcija Latvijā nav noziegums bez upuriem

05.01.2021. 10:58

Gerhards - Āboliņš, Grīva - Helmanis - korupcija

Atbildēt

kam padome???

05.01.2021. 10:55

Divus mēnešus pēc biedrības dibināšanas Grīva, Cīrulis un Āboliņš devās pie vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra, protams, koriša Gerharda, un lūdza finansējumu biedrības pasākumiem.

Atbildēt

kam padome???

05.01.2021. 10:53

»

Mēdiji, ar ko jūs mēdīsities? kam padome?

ši padome ir idiotisma kalngals, jeb pareizāk sakot liberālisam ideoloģijas sasniegums, - atbrīvot visas kultūras no no kultūrām! Idiotisms un tikai ir ievazājuma"mēdiji" lietošana. Ir vārdz "plašsaziņa", un to arī lietojiet


idiotisma kalngals ir NEPL ar korumpantiem Ivaru Āboliņu un Patriku Grīvu!
NEPLP priekšsēdētāja Āboliņa un padomes locekļa Grīvas biedrība saņēma 60 tūkstošus no VARAM un Ogres pašvaldības. Ogres pašvaldību vada skandalozais Egils Helmanis.

Biedrību “Latvijas nacionālo vērtību fonds” dibināja Patriks Grīva un Egils Cīrulis. Ar Cīruli viņu vieno darbs volejbola organizācijās, kā arī producentu un mārketinga firmā “Beach.lv”

Atbildēt

ESMAIJA

05.01.2021. 10:44

Nemaz tik sen jau viena ētikas komisija nāca ar savu lēmumu- ārstu ētikas komisija, kurai mutē šo lēmumu gan iebāza kāds cits... un tas skanēja tā - kad iespējas ārstēt saruks līdz 10% vecākus cilvēkus virs 70 neārstēs, bet palīdzēs viņiem viegli aiziet... Un nevienam neienāca prātā pajautāt - kam bija jārūpējas, lai līdz tam nenonāktu,un kā vieglprātīgi neko nedarošie saņems sodu par šādas situācijas pieļaušanu. Tāpat šī ārstu ētikas komisija izlikās neredzam, ka zāles, kas neārstē, bet palīdz neaiziet līdz smagākai slimības pakāpei, glabājas vienā Rīgas slimnīcā,kādai īpašai cilvēku grupai bet Liepājā mirst 2 bērnu māmiņa nesasniegusi 30 gadu..., ....Par šo un citām, es teiktu, tīši noziedzīgām darbībām vai nebija jārunā arī sabiedriskiem medijiem. Tieši otrādi - tā vietā nāk skaidri rokām sataustāmi meli.Un nemaz nešaubos, ka komentāru autori, kas te norej katru brīvu vārdu, ir nākuši no tiem pašiem dāsni ar prēmijām apzeltītiem pakalpiņiem, kurus par medijiem grūti nosaukt.

Atbildēt

Žulis

05.01.2021. 10:43

“Mediju ietekmē ir dezinformācijas, safabricējumu, manipulatīvu ziņu un citas nepatiesas un maldinošas informācijas pamanīšana un atspēkošana…”
Tad nu, lūdzu atspēkojiet to, ka veikalos, kur vienā telpā tiek tirgotas gan pārtikas, gan rūpniecības preces, aizliegums tirgot rūpniecības preces ir idiotisms. Atspēkojiet to, ka komandantstundas ieviešana ir ņirgāšanās par cilvēkiem, nevis covid pandēmijas apkarošana. Tagad naktī pa ielām vazājas daudz vairāk kontrolētāju, kā agrāk bija to naksnīgo gājēju. Atspēkojiet to, ka valdība pus gada laikā, kopš pavasara nav neko jēdzīgu izdarījusi, lai sagatavotu valsts veselības aprūpi Covid epidēmijas jaunajam vilnim! Atspēkojiet to, ka pavasarī aizņemtie četri miljardi nav izniekoti veltīgi. Atspēkojiet to, ka vakcīnas ar kurām tagad cilvēkus spiež vakcinēties nav pietiekami pārbaudītas un tādēļ ir nedrošas, jo neviens nezin, cik ilga būs no vakcīnām iegūtā imunitāte un kādas būs blakusparādības, kas var parādīties nākotnē. Atspēkojiet to, ka covid slimnieku skaits statistikas datos bija uzrādīts nepareizi un vēl tagad šī kļūda (vai apzināta maldināšana) pilnībā nav izlabota. Atspēkojiet to, ka valdības darbība visu pagājušo gadu ir bijusi, maigi izsakoties, juceklīga, pretrunīga, nekonstruktīva… Es šādus argumentos balstītus atspēkojumus nekur neesmu redzējis. Ir tikai bļaustīšanās par “viltus ziņu” izplatīšanu, apgalvojumi ka “tas tā nav, jo tas tā nevar būt” un cenzūra.

Atbildēt

Žīdu globālistu jaunais fašisms

05.01.2021. 10:35

Žīdu globālistu jaunais globālais fašisms. Visai to ideoloģijai un rīkiem nav alternatīvas- nav alteratīvas laboratorijas, kas izpēta Covid-19 vīrusu, tā reālo izplatīšanos, vakcīnu patieso sastāvu, nav finansējuma un likumdošanas, aptauju, kas to atbalstītu, nav neatkarīgu mediju, kas sabiedrībai sniegtu šos patiesos rezultātus.

Jaunā žīdu globālā fašisma mērķis ir radīt globālu elektronisko koncentrācijas nometni - visas pasaules valstis ir iesaistītas projektā, kuru atbasta Pasaues banka- līdz 2025. gadam Zemes orbītā ievadāmi 250 satelīti, kuri tiks savienoti ar globālo interneta tīklu un 5G sakaru sistēmām.

Kāpēc žīdu? Tāpēc, ka Pasaules Banka to finansē ar žīdu FRS drukāto naudu usd.

“Lielais resets”
(atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Ir jaunā žīdu globālā fašisma rokasgrāmata žīdu fašisma atbalstītājiem, kura ir zombējoša un pretrunu pilna- lasītāju novedot ideoloģiskā strupceļā, aicinot samierināties ar neizbēgamo.

Vienā grāmatas tēzē apgalvo, ka valstīm jāapvienojas jaunās žīdu cionistu reliģijas Covid-19 ideoloģijā pārveidot pasauli iluminātiski “labāku”, kurā nav vietas nacionālām valstīm, citā tēzē apgalvots, ka iekšējās jaunās reliģijas konflikti noteikti novedīs pie nacionālu valstu veidošanās.

Grāmatā arī popularizētas inkluzīvā kapitālisma idejas, kas vienīgās ļaušot izveidot “pasauli labāku”.

Tiem, kuri noliedz šo jauno žīdu reliģisko fašismu, atgādināšu, ka nav nozīmes, kādas tautības ir 240 pasaules miljardierus, kurus žīdi pierunājuši dalīties ar pusi no sava nopelnītā, liekot iestāties “Lielajā aliansē”, kas dibināta zem Vatikāna “morālā atbalsta” 12/dec/20, bet ideoloģija sarakstīta ivritā kā “trīs ebreju impērijas standarti”, kuri pilnā mērā sakrīt ar Klausa Švāba rokasgrāmatas tēzēm. Un pilnā mērā atainota cionistu “Gudro stratēģijā un taktikā” 4. maija fašistiskās cionistu kliķei izdalītajā rokasgrāmatā jau 6. Saeimai un valdībai. To 13. Saeimas prezidijs pielieto arī mūsdienās.

Fašismu parasti izdodas realizēt uz vienaldzīgo rēķina, ko žīdi ļoti labi apzinās.

Atbildēt

ha-ha

05.01.2021. 09:56

Pārskatu medijus un rodās iespaids,ka visu saturs ir kopijas no kāda galvenā medija. Šorīt kāds profesors izpaudās,kā lielo algu saņēmēji esot ēnu ekonomikas apbižotu ļaužu grupa,kuru algām tādēļ nedrīkstot palielināt nodokļus.

Atbildēt

vietējais

05.01.2021. 09:42

Gandrīz jau sapriecājos ka beidzot mēdiji būs izrāpušies no tā prostitūcijas purva, bet kā redzams tik raiti vis neveicas, reklāmas tomēr ik pa brīdim sevi atgādina šajos mēdijos. Baidos ka mēdijiem tuvākajā laikā neizdosies auditoriju atgūt.Bet tas nekas, lai paši veido un paši arī skatās un klausās savus raidījumus.

Atbildēt

Mēdiji, ar ko jūs mēdīsities? kam padome?

05.01.2021. 09:40

ši padome ir idiotisma kalngals, jeb pareizāk sakot liberālisam ideoloģijas sasniegums, - atbrīvot visas kultūras no no kultūrām! Idiotisms un tikai ir ievazājuma"mēdiji" lietošana. Ir vārdz "plašsaziņa", un to arī lietojiet!

Atbildēt

lauķis

05.01.2021. 09:36

»

Man pietiek ar Sputnik un RT !

latvijas cnn tv neskatos,delfus un kas jauns uztveru ka humora un satiras avotus,latvijas radio neinterese.informacija no youtube,Sputnik,RT un Vesti .ru


Par to ka ru masmēdiji ir tikpat melīgi kā lv man šaubu nav,arī youtube un sputnik ir vismaz 90% meli,tikai neliela daļa tur ir patiesība.

Atbildēt

3 galvenie nodeveji

05.01.2021. 09:36

»

fakts

PSRS nesabruka,PSRS tika plānveidīgi un noziedzīgi demontēta un izlaupīta


PSRS 3 galvenie nodeveji,gorbacovs,jakovlevs,kalugins.

Atbildēt

Man pietiek ar Sputnik un RT !

05.01.2021. 09:33

»

Es

Virsraksts par medijiem pasaka visu. Kur ir mediju neatkarība


latvijas cnn tv neskatos,delfus un kas jauns uztveru ka humora un satiras avotus,latvijas radio neinterese.informacija no youtube,Sputnik,RT un Vesti .ru

Atbildēt

vispār

05.01.2021. 09:31

»

Es

Virsraksts par medijiem pasaka visu. Kur ir mediju neatkarība


Virsraksts pasaka visu par L apsu, jo tas ir viņa produkts.

Atbildēt

Kuivižu Televīzija

05.01.2021. 09:26

Mēs meklējam labas, treknas lietas un skaidrojam notikumus vienkāršos, pareizos vārdos. Gan tēva gan mātes vārdos. Mēs skaidrojam tā, lai sadzirdētu un interesētos ļaudis, kuriem 50 un vairāk. Pārējie var ieskrieties.

Atbildēt

Prestitūtas,

05.01.2021. 09:26

Iznīkstiet! Ir Parler, Bitchut un Telegram- Jūsu taustekļi tur par īsu! Ja vajag, pat pastu var Ķīnā vai mail.ru uztaisīt! Nevienu centu Jūsu atbalstam! Esam iemācījušies lieliski iztikt bez Jūsu fufeles, sātana kalpi! Drīz Jums būs kauns.

Atbildēt

?

05.01.2021. 09:24

Pietiekcom sastāv šajā organizācijā?

Atbildēt

fakts

05.01.2021. 09:21

»

Nuko

Ētika saka, ka par valdības darbu drikst rakstīt tikai labu, vai neko. Bet nevajag aizmirst, ka tieši šādā veidā PSRS sabruka. Ja dabiedrībai nav pieejama objektīva un kritiska informācija par valstī notiekošo, tad valsts pārvalde izlaižas, un degradējas


PSRS nesabruka,PSRS tika plānveidīgi un noziedzīgi demontēta un izlaupīta.
Tas nenozīmē ka es atbalstu PSRS režīmu.
Latvija nav valsts,Latvija ir kolonija.

Atbildēt

!

05.01.2021. 08:57

Lai tie "pareizie'' žūrnālisti sēž pie Kariņa, Viņķeles un visu laiku šiem pie auss atkārto, ka viņi saslims ar kovidu un nomirs, ja katru dienu nevakcinēsies!

Atbildēt

Es

05.01.2021. 08:46

Virsraksts par medijiem pasaka visu. Kur ir mediju neatkarība?

Atbildēt

Nuko

05.01.2021. 08:04

Ētika saka, ka par valdības darbu drikst rakstīt tikai labu, vai neko. Bet nevajag aizmirst, ka tieši šādā veidā PSRS sabruka. Ja dabiedrībai nav pieejama objektīva un kritiska informācija par valstī notiekošo, tad valsts pārvalde izlaižas, un degradējas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...