Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mmm

21.08.2018. 21:06

Delfi uzvārījās...

Atbildēt

Piekrītu Uldim!

21.08.2018. 19:04

»

Uldis

Pats saproti ko samurgoji,sabiedribas atkritumzs


Ināra Mūrniece ir noziedzniece, puskoholiete, cioniste.

Atbildēt

Fēlis

21.08.2018. 15:38

Spriežot pēc ar vien paātrinātā tempā izfušierēšanas, Latvijai daudz vairs nav palicis. Pa līnijas Rēzekne- Krustpils dzelzceļa stacijām salika plastikāta tusletes būdiņas. Neskatoties uz to, ka bija stacionārās tualetes ar apgaismojumu. Stacionārās lika aizklapēt. Izdarījām secinājumus, ka vaina laikam razpilos un atkatos, citādi kurš gan ar tādu idiotimu nodarbotos. Tai pat laikā algas reāli nav augušas gadus astoņus. Cilvēki laižas projām, tiklīdz atrod citu darbu. Aizgājušo vietā citus nepieņem un palikušajiem ,,lūzeriem" jāstrādā ar vien vairāk, saņemot ar vien mazāk, pie reizes sagremojot ar vien vairāk bezjēdzīgu ,,dokumentu" no vēl bezjēdzīgākiem priekšniekiem, kuru ir savairojies kā utu kara laikā un visiem jārada darbības imitācija. ,,pietiek" vajadzētu parakt zem izkurtušās LDz vadības. Interesanti, kurā vadības līmenī pazūd informācija par to, ka strādājošie tiek mērdēti badā, kamēr liekēži zapti pa asfaltu smērē.

Atbildēt

Reklamēt sevi tikai pašām partijām.

21.08.2018. 12:10

Ja neatkarīgā Latvija ir demokrātiska brīva valsts ,un vēlēšanas ir demokrātiskas un brīvas ,tad kādēļ šajās brīvajās demokrātiiskajās vēlēšanās no malas iejaucas žurnālisti,kā trešās personas,kuri darbojas kāda politiskā spēka interesēs,lai traucētu vēlētājiem pašiem brīvi pieņemt personīgu lēmumu par ko balsot.Žurnālisti manipulē ar Latvijas cilvēkiem,jaucoties vēlēšanu ciklā. Tad jau tās vairs nav brīvas izvēles vēlēšanas par konkrētām partijām. Žurnālisti manipulē ar cilvēku prātiem.

Atbildēt

VĀRNA

21.08.2018. 12:00

»

forcemajeure

ja grib lasīt ziņas vai infu tikai latviski, tad ir vāks. citās valodās vēl šo to ticamu var atrast. bet citur cilvji mostas. trampa ievēlēšana pierāda, ka mainstrīmam tauta vairs netic. te viens raksts labs par šo tēmu. https://www.theguardian.com/media/2017/aug/06/can-you-trust-mainstream-media...


vembergas raksti tvnetā ir raksturīgi ar to, ka komentu daļas nav. sanitas meli neizturēs pāris komentārus ar atsauci uz faktiem.
tapēc tvnet labāk atsakās no papildus ienākumiem kuri www vidē rodas no klikiem, kas savukārt vairojas ļautiņiem diskutējot kometos. labāk mīnusos bet atpelnīt saimnieka naudu.
no news just fake.

Atbildēt

Balsot pēc cilvēku brīvas gribas.

21.08.2018. 11:50

Ja spēles noteikumi visām partijām nav vienādi,tad finansējums ir jāmaina,un jādod tam medijam ,kurš atieksies pret visiem politiskajiem spēkiem vienlīdzīgi,lai realizētu šo vēlēšanām paredzēto :"Par ko balsot" žurnālistikas ciklu. Tas kas notiek Delfos ,viss ir vienos vārtos. Tas ir pilnīgi nepieņemami ,ka kādu politisko spēku nostumj pie malas ,kaut gan tūkstošiem Latvijas cilvēku to atbalsta ,un vēlas par viņiem balsot. Arī viņu vēlētāji ir nodokļu maksātāji. Vēlēšanām ir jābūt brīvām ,demokrātiskām ,lai katrs cilvēks pats brīvi var izvēlēties par ko un kuru partiju balsot. Reklamēt sevi drīkstētu tikai pašas politiskās partijas sevi ,nevis žurnālisti ,kāda cita politiskā spēka aicināti ,vai uzpirkti ,uzmācas vēlētājiem ,lai iespaidotu cilvēku prātus un izvēkli par ko balsot. Tā ir iejaukšanās cilvēku vēlmēs un viņus pieņemt balsošanas lēmumu pēc savas personīgās brīvās gribas.

Atbildēt

CC

21.08.2018. 11:49

"....šoreiz eksperti, kas ir izvēlējušies pareizāko „sabiedrisko nozīmīgo saturu”, publiski nav atklāti...." Cik zinu, "eksperti" nemaz kopē klātienē tā arī nav sanākuši. Īstenībā acīmredzot ir akceptēts Kult.Min. vien- personīgi lemtais...

Atbildēt

Vai nesaprotat?

21.08.2018. 11:25

Delfi ir tagadējo valdošo rupors.

Atbildēt

Par ko nodokļu maksātāju nauda tiek piešķirta?

21.08.2018. 11:22

Delfi neļauj ievietot komentārus,bloķē un izdzēš.

Atbildēt

Vo

21.08.2018. 09:35

Režīms piebaro savus ruporus. Ar nodokļu maksātāju naudu, protams. Un tūdaļ vesels bars propagandas aptaurēto skries pie urnām, lai demonstrētu savu piekrišanu un atbalstu šim režīmam.

Atbildēt

forcemajeure

21.08.2018. 09:23

ja grib lasīt ziņas vai infu tikai latviski, tad ir vāks. citās valodās vēl šo to ticamu var atrast. bet citur cilvji mostas. trampa ievēlēšana pierāda, ka mainstrīmam tauta vairs netic. te viens raksts labs par šo tēmu. https://www.theguardian.com/media/2017/aug/06/can-you-trust-mainstream-media
vakar nosmējos par veinbergas raksteli tvnet, kur slavināts kaukāds antitrampisms, kuram jāpievienojas.
fakts, ka mediji visā pasaulē pieder mērgļiem, kuriem interesē tikai nauda. "lasītājs nav tik stulbs, cik jūs domājat. viņš ir daudz stulbāks," - viņi deklarē

Atbildēt

A

21.08.2018. 09:11

Ak, mīļā tauta,kā tev jāj smadzenes par pašas naudu!

Atbildēt

Eva

21.08.2018. 09:09

Ascendum (Pūce), Nekā Personīga, Latvijas avīze, Delfi utt, visi kuri atbalsta ar intervijām Nacionāļus plus vēl daži izredzētie. Šausmas

Atbildēt

!

21.08.2018. 08:32

Visa šī nauda ir faktiski zemē nosviesta, vai var tikt uzskatīta par kukuli, kuru prostitūtām, žurnālistiem vajadzēs atstrādāt naudas devēju labā, vistīrākā korupcija , bet KNĀBis izliekas par muļķi!

Atbildēt

dvb

21.08.2018. 08:25

DELFIEM - 75 000 !
Par rakstu ciklu Par ko vēlēt .....
KNAB - te nav apmaksāta politiskā reklāma ?????

Atbildēt

jāāā

21.08.2018. 07:41

Pietiek atkal palicis tukšā, nu kā te nebūsi cemmīgs.

Atbildēt

VĀRNA

21.08.2018. 07:39

Pirms 2016. novembra, mani ASV vēlēšanas neinteresēja nemaz. bet pēc tam kad Trumps uzvarēja palika interesanti. visi mēdiji vienā balsī šausminājās un bija šokā. neviens žurnālists,"ētera personība" neviens nesmējās vai bija gandarīts. es tai rītā mašīnā slēgāju radio stacijas - neviens pozitīvs vārds par ASV vēlēšanu rezultātu.
Situācija, kad ļaudis mīl Klintoni ir oko, bet ja tas notiek 100%, tad kaut kas acīmredzami nav kārtībā. Tāda vienprātība nav nekad. Liekas, ka visiem ir viens runu rakstītajs un algas maksātājs. Tagat šie paši mediji man stāsta par "viltus ziņām".
Kaut kāds idiots mana bals lv uzsācis parakstu vākšanu cenzūrai. pagaidām tikai 196 par. Tātad valdošie mēdiju ar viltus ziņu kampaņu ļautiņus pagaidām nepārliecina.
Bet mēŗķis ir piegriezt gaisu viem, kas ir alternatīva. melu teorijas viltus ziņas melu rūpnīcas... maļ ne sliktāk par aukstā kara mašīnu.
Teorētiski, ja pludinās neierobežotu daudzumu naudas propagandā, kāds no ļaudīm arī notricēs.

Atbildēt

nu bet

21.08.2018. 00:10

»

viena tante

Mediji vairs nenodarbojas ar "nepareizi domājošo" psiholoģisku vajāšanu


protams ka nodarbojas, vēl masīvāk un agresīvāk kā jebkad iepriekš.

Atbildēt

viena tante

20.08.2018. 22:15

Mediji vairs nenodarbojas ar "nepareizi domājošo" psiholoģisku vajāšanu?

Atbildēt

reptilis

20.08.2018. 20:46

Jā...ā,b-in, Pietiek jau naf Biedrība

“Ascendum” un Satori...:((((

Atbildēt

Nodokļu nauda

20.08.2018. 20:29

parazītu armijai. Bezjēdzīgi! Kuru gan interesē minētās tēmas?

Atbildēt

Ooop

20.08.2018. 20:07

Aptaisīties var, kā uzpērk medijus

Atbildēt

Vadošajam Latvijas pedarastu portālam

20.08.2018. 20:00

dāsnākais nodokļu maksātāju atbalsts, atkal?


2018.LV/MA/
069
Akciju sabiedrība "DELFI"
Multimediāls analītiskās žurnālistikas cikls „ Par ko balsot?”
79 283,53

Atbildēt

VAU

20.08.2018. 19:52

interesanti deļpiem tāds labs kumoss?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...