Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mmm

21.08.2018. 21:06

Delfi uzvārījās...

Atbildēt

Piekrītu Uldim!

21.08.2018. 19:04

»

Uldis

Pats saproti ko samurgoji,sabiedribas atkritumzs


Ināra Mūrniece ir noziedzniece, puskoholiete, cioniste.

Atbildēt

Fēlis

21.08.2018. 15:38

Spriežot pēc ar vien paātrinātā tempā izfušierēšanas, Latvijai daudz vairs nav palicis. Pa līnijas Rēzekne- Krustpils dzelzceļa stacijām salika plastikāta tusletes būdiņas. Neskatoties uz to, ka bija stacionārās tualetes ar apgaismojumu. Stacionārās lika aizklapēt. Izdarījām secinājumus, ka vaina laikam razpilos un atkatos, citādi kurš gan ar tādu idiotimu nodarbotos. Tai pat laikā algas reāli nav augušas gadus astoņus. Cilvēki laižas projām, tiklīdz atrod citu darbu. Aizgājušo vietā citus nepieņem un palikušajiem ,,lūzeriem" jāstrādā ar vien vairāk, saņemot ar vien mazāk, pie reizes sagremojot ar vien vairāk bezjēdzīgu ,,dokumentu" no vēl bezjēdzīgākiem priekšniekiem, kuru ir savairojies kā utu kara laikā un visiem jārada darbības imitācija. ,,pietiek" vajadzētu parakt zem izkurtušās LDz vadības. Interesanti, kurā vadības līmenī pazūd informācija par to, ka strādājošie tiek mērdēti badā, kamēr liekēži zapti pa asfaltu smērē.

Atbildēt

Reklamēt sevi tikai pašām partijām.

21.08.2018. 12:10

Ja neatkarīgā Latvija ir demokrātiska brīva valsts ,un vēlēšanas ir demokrātiskas un brīvas ,tad kādēļ šajās brīvajās demokrātiiskajās vēlēšanās no malas iejaucas žurnālisti,kā trešās personas,kuri darbojas kāda politiskā spēka interesēs,lai traucētu vēlētājiem pašiem brīvi pieņemt personīgu lēmumu par ko balsot.Žurnālisti manipulē ar Latvijas cilvēkiem,jaucoties vēlēšanu ciklā. Tad jau tās vairs nav brīvas izvēles vēlēšanas par konkrētām partijām. Žurnālisti manipulē ar cilvēku prātiem.

Atbildēt

VĀRNA

21.08.2018. 12:00

»

forcemajeure

ja grib lasīt ziņas vai infu tikai latviski, tad ir vāks. citās valodās vēl šo to ticamu var atrast. bet citur cilvji mostas. trampa ievēlēšana pierāda, ka mainstrīmam tauta vairs netic. te viens raksts labs par šo tēmu. https://www.theguardian.com/media/2017/aug/06/can-you-trust-mainstream-media...


vembergas raksti tvnetā ir raksturīgi ar to, ka komentu daļas nav. sanitas meli neizturēs pāris komentārus ar atsauci uz faktiem.
tapēc tvnet labāk atsakās no papildus ienākumiem kuri www vidē rodas no klikiem, kas savukārt vairojas ļautiņiem diskutējot kometos. labāk mīnusos bet atpelnīt saimnieka naudu.
no news just fake.

Atbildēt

Balsot pēc cilvēku brīvas gribas.

21.08.2018. 11:50

Ja spēles noteikumi visām partijām nav vienādi,tad finansējums ir jāmaina,un jādod tam medijam ,kurš atieksies pret visiem politiskajiem spēkiem vienlīdzīgi,lai realizētu šo vēlēšanām paredzēto :"Par ko balsot" žurnālistikas ciklu. Tas kas notiek Delfos ,viss ir vienos vārtos. Tas ir pilnīgi nepieņemami ,ka kādu politisko spēku nostumj pie malas ,kaut gan tūkstošiem Latvijas cilvēku to atbalsta ,un vēlas par viņiem balsot. Arī viņu vēlētāji ir nodokļu maksātāji. Vēlēšanām ir jābūt brīvām ,demokrātiskām ,lai katrs cilvēks pats brīvi var izvēlēties par ko un kuru partiju balsot. Reklamēt sevi drīkstētu tikai pašas politiskās partijas sevi ,nevis žurnālisti ,kāda cita politiskā spēka aicināti ,vai uzpirkti ,uzmācas vēlētājiem ,lai iespaidotu cilvēku prātus un izvēkli par ko balsot. Tā ir iejaukšanās cilvēku vēlmēs un viņus pieņemt balsošanas lēmumu pēc savas personīgās brīvās gribas.

Atbildēt

CC

21.08.2018. 11:49

"....šoreiz eksperti, kas ir izvēlējušies pareizāko „sabiedrisko nozīmīgo saturu”, publiski nav atklāti...." Cik zinu, "eksperti" nemaz kopē klātienē tā arī nav sanākuši. Īstenībā acīmredzot ir akceptēts Kult.Min. vien- personīgi lemtais...

Atbildēt

Vai nesaprotat?

21.08.2018. 11:25

Delfi ir tagadējo valdošo rupors.

Atbildēt

Par ko nodokļu maksātāju nauda tiek piešķirta?

21.08.2018. 11:22

Delfi neļauj ievietot komentārus,bloķē un izdzēš.

Atbildēt

Vo

21.08.2018. 09:35

Režīms piebaro savus ruporus. Ar nodokļu maksātāju naudu, protams. Un tūdaļ vesels bars propagandas aptaurēto skries pie urnām, lai demonstrētu savu piekrišanu un atbalstu šim režīmam.

Atbildēt

forcemajeure

21.08.2018. 09:23

ja grib lasīt ziņas vai infu tikai latviski, tad ir vāks. citās valodās vēl šo to ticamu var atrast. bet citur cilvji mostas. trampa ievēlēšana pierāda, ka mainstrīmam tauta vairs netic. te viens raksts labs par šo tēmu. https://www.theguardian.com/media/2017/aug/06/can-you-trust-mainstream-media
vakar nosmējos par veinbergas raksteli tvnet, kur slavināts kaukāds antitrampisms, kuram jāpievienojas.
fakts, ka mediji visā pasaulē pieder mērgļiem, kuriem interesē tikai nauda. "lasītājs nav tik stulbs, cik jūs domājat. viņš ir daudz stulbāks," - viņi deklarē

Atbildēt

A

21.08.2018. 09:11

Ak, mīļā tauta,kā tev jāj smadzenes par pašas naudu!

Atbildēt

Eva

21.08.2018. 09:09

Ascendum (Pūce), Nekā Personīga, Latvijas avīze, Delfi utt, visi kuri atbalsta ar intervijām Nacionāļus plus vēl daži izredzētie. Šausmas

Atbildēt

!

21.08.2018. 08:32

Visa šī nauda ir faktiski zemē nosviesta, vai var tikt uzskatīta par kukuli, kuru prostitūtām, žurnālistiem vajadzēs atstrādāt naudas devēju labā, vistīrākā korupcija , bet KNĀBis izliekas par muļķi!

Atbildēt

dvb

21.08.2018. 08:25

DELFIEM - 75 000 !
Par rakstu ciklu Par ko vēlēt .....
KNAB - te nav apmaksāta politiskā reklāma ?????

Atbildēt

jāāā

21.08.2018. 07:41

Pietiek atkal palicis tukšā, nu kā te nebūsi cemmīgs.

Atbildēt

VĀRNA

21.08.2018. 07:39

Pirms 2016. novembra, mani ASV vēlēšanas neinteresēja nemaz. bet pēc tam kad Trumps uzvarēja palika interesanti. visi mēdiji vienā balsī šausminājās un bija šokā. neviens žurnālists,"ētera personība" neviens nesmējās vai bija gandarīts. es tai rītā mašīnā slēgāju radio stacijas - neviens pozitīvs vārds par ASV vēlēšanu rezultātu.
Situācija, kad ļaudis mīl Klintoni ir oko, bet ja tas notiek 100%, tad kaut kas acīmredzami nav kārtībā. Tāda vienprātība nav nekad. Liekas, ka visiem ir viens runu rakstītajs un algas maksātājs. Tagat šie paši mediji man stāsta par "viltus ziņām".
Kaut kāds idiots mana bals lv uzsācis parakstu vākšanu cenzūrai. pagaidām tikai 196 par. Tātad valdošie mēdiju ar viltus ziņu kampaņu ļautiņus pagaidām nepārliecina.
Bet mēŗķis ir piegriezt gaisu viem, kas ir alternatīva. melu teorijas viltus ziņas melu rūpnīcas... maļ ne sliktāk par aukstā kara mašīnu.
Teorētiski, ja pludinās neierobežotu daudzumu naudas propagandā, kāds no ļaudīm arī notricēs.

Atbildēt

nu bet

21.08.2018. 00:10

»

viena tante

Mediji vairs nenodarbojas ar "nepareizi domājošo" psiholoģisku vajāšanu


protams ka nodarbojas, vēl masīvāk un agresīvāk kā jebkad iepriekš.

Atbildēt

viena tante

20.08.2018. 22:15

Mediji vairs nenodarbojas ar "nepareizi domājošo" psiholoģisku vajāšanu?

Atbildēt

reptilis

20.08.2018. 20:46

Jā...ā,b-in, Pietiek jau naf Biedrība

“Ascendum” un Satori...:((((

Atbildēt

Nodokļu nauda

20.08.2018. 20:29

parazītu armijai. Bezjēdzīgi! Kuru gan interesē minētās tēmas?

Atbildēt

Ooop

20.08.2018. 20:07

Aptaisīties var, kā uzpērk medijus

Atbildēt

Vadošajam Latvijas pedarastu portālam

20.08.2018. 20:00

dāsnākais nodokļu maksātāju atbalsts, atkal?


2018.LV/MA/
069
Akciju sabiedrība "DELFI"
Multimediāls analītiskās žurnālistikas cikls „ Par ko balsot?”
79 283,53

Atbildēt

VAU

20.08.2018. 19:52

interesanti deļpiem tāds labs kumoss?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...