Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mmm

21.08.2018. 22:06

Delfi uzvārījās...

Atbildēt

Piekrītu Uldim!

21.08.2018. 20:04

»

Uldis

Pats saproti ko samurgoji,sabiedribas atkritumzs


Ināra Mūrniece ir noziedzniece, puskoholiete, cioniste.

Atbildēt

Fēlis

21.08.2018. 16:38

Spriežot pēc ar vien paātrinātā tempā izfušierēšanas, Latvijai daudz vairs nav palicis. Pa līnijas Rēzekne- Krustpils dzelzceļa stacijām salika plastikāta tusletes būdiņas. Neskatoties uz to, ka bija stacionārās tualetes ar apgaismojumu. Stacionārās lika aizklapēt. Izdarījām secinājumus, ka vaina laikam razpilos un atkatos, citādi kurš gan ar tādu idiotimu nodarbotos. Tai pat laikā algas reāli nav augušas gadus astoņus. Cilvēki laižas projām, tiklīdz atrod citu darbu. Aizgājušo vietā citus nepieņem un palikušajiem ,,lūzeriem" jāstrādā ar vien vairāk, saņemot ar vien mazāk, pie reizes sagremojot ar vien vairāk bezjēdzīgu ,,dokumentu" no vēl bezjēdzīgākiem priekšniekiem, kuru ir savairojies kā utu kara laikā un visiem jārada darbības imitācija. ,,pietiek" vajadzētu parakt zem izkurtušās LDz vadības. Interesanti, kurā vadības līmenī pazūd informācija par to, ka strādājošie tiek mērdēti badā, kamēr liekēži zapti pa asfaltu smērē.

Atbildēt

Reklamēt sevi tikai pašām partijām.

21.08.2018. 13:10

Ja neatkarīgā Latvija ir demokrātiska brīva valsts ,un vēlēšanas ir demokrātiskas un brīvas ,tad kādēļ šajās brīvajās demokrātiiskajās vēlēšanās no malas iejaucas žurnālisti,kā trešās personas,kuri darbojas kāda politiskā spēka interesēs,lai traucētu vēlētājiem pašiem brīvi pieņemt personīgu lēmumu par ko balsot.Žurnālisti manipulē ar Latvijas cilvēkiem,jaucoties vēlēšanu ciklā. Tad jau tās vairs nav brīvas izvēles vēlēšanas par konkrētām partijām. Žurnālisti manipulē ar cilvēku prātiem.

Atbildēt

VĀRNA

21.08.2018. 13:00

»

forcemajeure

ja grib lasīt ziņas vai infu tikai latviski, tad ir vāks. citās valodās vēl šo to ticamu var atrast. bet citur cilvji mostas. trampa ievēlēšana pierāda, ka mainstrīmam tauta vairs netic. te viens raksts labs par šo tēmu. https://www.theguardian.com/media/2017/aug/06/can-you-trust-mainstream-media...


vembergas raksti tvnetā ir raksturīgi ar to, ka komentu daļas nav. sanitas meli neizturēs pāris komentārus ar atsauci uz faktiem.
tapēc tvnet labāk atsakās no papildus ienākumiem kuri www vidē rodas no klikiem, kas savukārt vairojas ļautiņiem diskutējot kometos. labāk mīnusos bet atpelnīt saimnieka naudu.
no news just fake.

Atbildēt

Balsot pēc cilvēku brīvas gribas.

21.08.2018. 12:50

Ja spēles noteikumi visām partijām nav vienādi,tad finansējums ir jāmaina,un jādod tam medijam ,kurš atieksies pret visiem politiskajiem spēkiem vienlīdzīgi,lai realizētu šo vēlēšanām paredzēto :"Par ko balsot" žurnālistikas ciklu. Tas kas notiek Delfos ,viss ir vienos vārtos. Tas ir pilnīgi nepieņemami ,ka kādu politisko spēku nostumj pie malas ,kaut gan tūkstošiem Latvijas cilvēku to atbalsta ,un vēlas par viņiem balsot. Arī viņu vēlētāji ir nodokļu maksātāji. Vēlēšanām ir jābūt brīvām ,demokrātiskām ,lai katrs cilvēks pats brīvi var izvēlēties par ko un kuru partiju balsot. Reklamēt sevi drīkstētu tikai pašas politiskās partijas sevi ,nevis žurnālisti ,kāda cita politiskā spēka aicināti ,vai uzpirkti ,uzmācas vēlētājiem ,lai iespaidotu cilvēku prātus un izvēkli par ko balsot. Tā ir iejaukšanās cilvēku vēlmēs un viņus pieņemt balsošanas lēmumu pēc savas personīgās brīvās gribas.

Atbildēt

CC

21.08.2018. 12:49

"....šoreiz eksperti, kas ir izvēlējušies pareizāko „sabiedrisko nozīmīgo saturu”, publiski nav atklāti...." Cik zinu, "eksperti" nemaz kopē klātienē tā arī nav sanākuši. Īstenībā acīmredzot ir akceptēts Kult.Min. vien- personīgi lemtais...

Atbildēt

Vai nesaprotat?

21.08.2018. 12:25

Delfi ir tagadējo valdošo rupors.

Atbildēt

Par ko nodokļu maksātāju nauda tiek piešķirta?

21.08.2018. 12:22

Delfi neļauj ievietot komentārus,bloķē un izdzēš.

Atbildēt

Vo

21.08.2018. 10:35

Režīms piebaro savus ruporus. Ar nodokļu maksātāju naudu, protams. Un tūdaļ vesels bars propagandas aptaurēto skries pie urnām, lai demonstrētu savu piekrišanu un atbalstu šim režīmam.

Atbildēt

forcemajeure

21.08.2018. 10:23

ja grib lasīt ziņas vai infu tikai latviski, tad ir vāks. citās valodās vēl šo to ticamu var atrast. bet citur cilvji mostas. trampa ievēlēšana pierāda, ka mainstrīmam tauta vairs netic. te viens raksts labs par šo tēmu. https://www.theguardian.com/media/2017/aug/06/can-you-trust-mainstream-media
vakar nosmējos par veinbergas raksteli tvnet, kur slavināts kaukāds antitrampisms, kuram jāpievienojas.
fakts, ka mediji visā pasaulē pieder mērgļiem, kuriem interesē tikai nauda. "lasītājs nav tik stulbs, cik jūs domājat. viņš ir daudz stulbāks," - viņi deklarē

Atbildēt

A

21.08.2018. 10:11

Ak, mīļā tauta,kā tev jāj smadzenes par pašas naudu!

Atbildēt

Eva

21.08.2018. 10:09

Ascendum (Pūce), Nekā Personīga, Latvijas avīze, Delfi utt, visi kuri atbalsta ar intervijām Nacionāļus plus vēl daži izredzētie. Šausmas

Atbildēt

!

21.08.2018. 09:32

Visa šī nauda ir faktiski zemē nosviesta, vai var tikt uzskatīta par kukuli, kuru prostitūtām, žurnālistiem vajadzēs atstrādāt naudas devēju labā, vistīrākā korupcija , bet KNĀBis izliekas par muļķi!

Atbildēt

dvb

21.08.2018. 09:25

DELFIEM - 75 000 !
Par rakstu ciklu Par ko vēlēt .....
KNAB - te nav apmaksāta politiskā reklāma ?????

Atbildēt

jāāā

21.08.2018. 08:41

Pietiek atkal palicis tukšā, nu kā te nebūsi cemmīgs.

Atbildēt

VĀRNA

21.08.2018. 08:39

Pirms 2016. novembra, mani ASV vēlēšanas neinteresēja nemaz. bet pēc tam kad Trumps uzvarēja palika interesanti. visi mēdiji vienā balsī šausminājās un bija šokā. neviens žurnālists,"ētera personība" neviens nesmējās vai bija gandarīts. es tai rītā mašīnā slēgāju radio stacijas - neviens pozitīvs vārds par ASV vēlēšanu rezultātu.
Situācija, kad ļaudis mīl Klintoni ir oko, bet ja tas notiek 100%, tad kaut kas acīmredzami nav kārtībā. Tāda vienprātība nav nekad. Liekas, ka visiem ir viens runu rakstītajs un algas maksātājs. Tagat šie paši mediji man stāsta par "viltus ziņām".
Kaut kāds idiots mana bals lv uzsācis parakstu vākšanu cenzūrai. pagaidām tikai 196 par. Tātad valdošie mēdiju ar viltus ziņu kampaņu ļautiņus pagaidām nepārliecina.
Bet mēŗķis ir piegriezt gaisu viem, kas ir alternatīva. melu teorijas viltus ziņas melu rūpnīcas... maļ ne sliktāk par aukstā kara mašīnu.
Teorētiski, ja pludinās neierobežotu daudzumu naudas propagandā, kāds no ļaudīm arī notricēs.

Atbildēt

nu bet

21.08.2018. 01:10

»

viena tante

Mediji vairs nenodarbojas ar "nepareizi domājošo" psiholoģisku vajāšanu


protams ka nodarbojas, vēl masīvāk un agresīvāk kā jebkad iepriekš.

Atbildēt

viena tante

20.08.2018. 23:15

Mediji vairs nenodarbojas ar "nepareizi domājošo" psiholoģisku vajāšanu?

Atbildēt

reptilis

20.08.2018. 21:46

Jā...ā,b-in, Pietiek jau naf Biedrība

“Ascendum” un Satori...:((((

Atbildēt

Nodokļu nauda

20.08.2018. 21:29

parazītu armijai. Bezjēdzīgi! Kuru gan interesē minētās tēmas?

Atbildēt

Ooop

20.08.2018. 21:07

Aptaisīties var, kā uzpērk medijus

Atbildēt

Vadošajam Latvijas pedarastu portālam

20.08.2018. 21:00

dāsnākais nodokļu maksātāju atbalsts, atkal?


2018.LV/MA/
069
Akciju sabiedrība "DELFI"
Multimediāls analītiskās žurnālistikas cikls „ Par ko balsot?”
79 283,53

Atbildēt

VAU

20.08.2018. 20:52

interesanti deļpiem tāds labs kumoss?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...