Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

10.11.2017. 15:23

Biedrs kluns Zadornovs noākstījās pret mūsu nacionālajiem Leģionāriem-un aiz sava stulbuma un sava tizluma, sava riebīguma, sava truluma arī pret zemi un tautu, kas šim klaunam deva pajumti-ir IZBEIDZIS SMIRDĒT ! Doši jau tāds....pat Liktenis sagaidīs tos pašus TV klaunus ,kas turpinās ! rādīt Zadornova ciniskās ākstības par Latviešu Leģionāriem....

Atbildēt

Apdalītajiem

28.10.2017. 01:03

OMD absolūti neatbilst nekādiem demokrātijas principiem. Tie, kas vēlas un kam patīk, droši uz priekšu, varat savu laiku notrallināt spēlējoties mežā vai kazarmās ne man, ne maniem bērniem tas nav jāuzspiež.
Tie deblioīdi, kuri kladzina, ka bez atombumbas nevar nosargāt valsti, iesaku paskatīties uz Šveici, nevienā karā nav piedalījusies un arī bumbu nav.

Atbildēt

kurts

27.10.2017. 15:57

»

Represētais

Beidziet te ņemties par kaut kādu OMD un zemessardzi! Man ir pilnīgi pie kājas šīs valsts aizsardzība un es netaisos par to iestāties! Manis pēc, kaut tatāri-mongoļi apvienojas agrākajā varenībā un nāk te visu iekarot. Es šai valstij esmu tukša vieta un man šī valsts arī ir tāda. Netaisos sargāt ne ...


Viņi ir tā saucamie likumīgie,kuri atbilstoši vecumam visi ir okupantu rokulaižas,kuriem vienalga kam laizīt,bet ne mūsu zemes saimnieki,kurus viņi aizdzen svešumā vai tepat iemīca dubļos.Tāpēc valsts iekšējai aizsardzībai būtu jāorganize nacionālā gvarde,kurai jābūt gatavai no krievu pasaules un viņu dienderu t.s. labējo tīkojumiem.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

27.10.2017. 14:38

»

Robežargs bijušais

Kamēr Latvijai nebūs savas Atombumbas, ar Latvijas neatkarību būs švaki


Šis ir tipiska baura domu gājiens. Labs piemērs.
Bauri nemācās no iepriekšejo paaudžu pieredzes, tāpēc PSRS piemērs ar kaudzi atombumbu viņiem neko nenozīmē.

Atbildēt

Represētais

27.10.2017. 13:31

Beidziet te ņemties par kaut kādu OMD un zemessardzi! Man ir pilnīgi pie kājas šīs valsts aizsardzība un es netaisos par to iestāties! Manis pēc, kaut tatāri-mongoļi apvienojas agrākajā varenībā un nāk te visu iekarot. Es šai valstij esmu tukša vieta un man šī valsts arī ir tāda. Netaisos sargāt ne ierēdņus, ne komunistus, ne oligarhus, ne skandināvu firmas, kas visi kopā ir Latvijas patiesie saimnieki.

Atbildēt

reālists

27.10.2017. 13:04

»

Robežargs bijušais

Kamēr Latvijai nebūs savas Atombumbas, ar Latvijas neatkarību būs švaki


Ja Latvijai būtu bijusi atombumba, lielais brālis jau kādu laiciņu atpakaļ būtu uzkūdījis pabombardēt Maskavu (sankciju vietā), un Latvija tagad būtu diezgan liels līdzenums ar izdegušiem mežiem. Kaut gan, būtu savs labums - ar nosvilušajiem mežiem būtu vismaz nedaudz zviedtriem ieriebuši :)

Atbildēt

Robežargs bijušais

27.10.2017. 12:16

Latvijai pašai jăizstāv sava valsts un tikai ar kodolieroču palīdzību! Tikai tad potenciālas pretinieks baidīsies!

Atbildēt

Robežargs bijušais

27.10.2017. 12:04

Kamēr Latvijai nebūs savas Atombumbas, ar Latvijas neatkarību būs švaki!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

27.10.2017. 11:35

»

Neiedziļinoties detaļās

Rekur papildinājums par to kas šobrīd notiek izglītības sistēmā. Ko kangari iesēj lai vēlāk nopļaut...


Dzintars Zaļūksins ir varonis. Nosauc arī dažu kangaru vārdus un uzvārdus.
Vispār infotop.lv ir labākais ziņu portāls. Svarīgākās ziņas tur ir + Dzintars un parējie ar saviem komentāriem talantīgi saliek punktus uz i.

Rekur, piemēram, vēl viena ziņa "ST: darba samaksas «faktiskajai vērtībai» jāgarantē «finansiālā drošība». Bet tikai valsts pārvaldē"
http://www.infotop.lv/article/lv/st-darba-samaksas-faktiskajai-vertibai-jagarante-finansiala-drosiba-bet-tikai-valsts-parvalde

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

27.10.2017. 11:31

»

Neiedziļinoties detaļās

Tātad tie kas gribēs spēs arī aizstāvēt valsti pirms tam pat neturējuši ieroci rokās, apmācīsies cīņa gaitā...


Rekur papildinājums par to kas šobrīd notiek izglītības sistēmā. Ko kangari iesēj lai vēlāk nopļaut.
Tas labi parāda kā visādi muļķīši, bauri streso par armiju kamēr mūsu nākotnē jau tagad tiek iznīcināta.
http://www.infotop.lv/article/lv/nacionalie-kolaboranti-tautas-nomainisanu-censas-padarit-neatgriezenisku

Atbildēt

Represētais

27.10.2017. 11:14

Cik var malt? Latvija ir oligarhu un Skandināvu uzņēmumu pārvaldīta valsts, un nav te nekas ko sargāt. Velta naudas šķiešana un tikai izrādīšanās, lai mākslīgi uzturētu patriotismu, ar kuru manipulēt varu sagrābušajai huntai. Es netaisos mirt par ne par komunistiem, kas joprojām ir pie varas, ne oligarhiem, ne ārvalstu kapitālu, visādām leišu Maxima un zviedru Rimi, man šī valsts ir tik pat tukša vieta, cik es esmu tai.

Ko man šī valsts ir devusi? Nožēlojamu invaliditātes pensiju? Nožēlojama tā ir tikai tāpēc, ka SIA maksāja kukuļus VID, lai varētu maksāt aploksnē. Ar latvju bāleliņu pašu rokām tiek šī zeme un tauta vesta postā.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

27.10.2017. 08:23

»

opā

Visos šajos rakstos man visvairāk sajūsmina, ka no vienas puses tiek nolikta Latvijas armijas vadība, ka šie raksta papīrus, bet par reālo situāciju nedomā, tajā pašā laikā tas tiek salīdzināts ar leišiem un igauņiem, pamatojoties uz viņu aizsardzības resursa sarakstītajiem papīriem. Bet netiek pat ...


Tātad tie kas gribēs spēs arī aizstāvēt valsti pirms tam pat neturējuši ieroci rokās, apmācīsies cīņa gaitā.
Tas viss protams ir skaisti.
Tikai nez kāpēc neviens no jums nerunā par vienu citu jautājumu. Par izglītību.
Tas tāpēc, ka cilvēki ir bauru līmenī. Pabarot naidu pret krieviem, tas jā. Uzreiz visādi raksti par armiju. Uzrakstīt par izglītību, tur jau vajag izpratnes līmeni, ar naidu vai vēlēšanos atriebties krieviem, šajā jautājumā tālu nekur netiksi.
Nu un kādā tad stāvoklī mums ir lietas izglītības jautajumā? Vai arī tas nav svarīgāks jautājums par armiju?
Armija mums drīzāk būs vajadzīga pret Lietuvu. Ar viņiem mums nav jūras robežas. Lietuvieši jau labi parādīja kādi viņi ir sūdu brāļi. Senāk tā dzelzceļa sliežu demontēšana būtu kā kara pieteikums.

Atbildēt

opā

26.10.2017. 11:21

Un karavīra galvenais ierocis ir motivācija - tādēļ patriotiska audzināšana ne tikai skaiti izklausās, bet ir vitāli nepieciešama mazai valstij, lai sevi aizsargātu kara apstākļos.

Atbildēt

opā

26.10.2017. 11:16

Visos šajos rakstos man visvairāk sajūsmina, ka no vienas puses tiek nolikta Latvijas armijas vadība, ka šie raksta papīrus, bet par reālo situāciju nedomā, tajā pašā laikā tas tiek salīdzināts ar leišiem un igauņiem, pamatojoties uz viņu aizsardzības resursa sarakstītajiem papīriem. Bet netiek pat pieļauta ideja, ka leišos un igauņos uz papīra rakstītais var atšķirties no reālās dzīves? Ko es saskatu, tad Latvija ir izvēlējusies ceļu paļauties uz brīvprātības principu. Tās skolēnu mācības ir domātas, lai visiem skolēniem ir saskare vismaz primitīvā līmenī bijusi ar militāro jomu, no kā tālāk rekrutējās armijas papildinājums vai cilvēki turpina zemessardzē. Ne skolas mācības, ne OMD nevienu par gatavu karavīru nepataisīs. Rezerves karavīri vienmēr būs sliktāk sagatavoti kā regulārā armija un aktīvie zemessargi. Igauņu un leišu OMD varbūt uz papīra izskatās labi, bet vajag painteresēties, cik reāli cilvēkus viņi iesauc (dažus simtus gadā). Tāpat kā Latvijā OMD,
cik % reāli izgāja dienestu no iesaucamā vecuma? Un no tiem dažiem simtiem viens velns vien zin, cik būs valstī un cik gatavi iet armijā, ja notiks čp. Apmācot skolēnus priekšrocība ir tāda, ka apmācīti gadagājuma griezumā tiek praktiski visi, nevis daži %. Varbūt viņi nav precīzākie šāvēji, bet vismaz ir plinti rokā turējuši. Armijas kaujasspējas nosaka virsnieku sagatavotība un skaits, nevis cik stundas ierindnieks pirms kara ir čamdījis ložmetēju. To pierāda Latvijas Brīvības cīņas un leģions, kur ar apmācības laiku bija kā bija, Brīvības cīņās praktiski nebija nekādas apmācības. Kāpēc Latvija uzvarēja boļševikus, bet ukraiņi nē? Kāpēc leģions bija priekšzīmīga kaujas vienība? Ne dēļ patriotisma vai vēlmes izdzīvot (leģions), tas bija citiem arī, bet dēļ virsnieku sastāva prasmēm gan apmācot padotos, gan vadot kaujas. Labs virsnieks arī nemākuļu baru padarīs par derīgu vienību, kamēr slikts virsnieks dod kādus karavīrus gribi, tāpat visus kapā ievedīs.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.10.2017. 10:42

»

jautājums

1) Nu kāds eksports... Rubļa kurss pret $ uz 01.01.2014-32,66 рублей, bet uz šodienu 57 ruļu par 1$., euro ir vēl dārgāks. Un pa vidu vēl gandrīz 100 ruļiem par $ bija uzskrējis...


1) Tur jau tā lieta, armija un ieroči daudzos gadījumos ir bezspēcīgi. Tas domāts attiecībā uz visādiem muļķiem, kas aicina grūst naudu militarajā caurumā.
2) Jā jā, rubļa vērtība ir būtisks jautājums. Tu jau nezini kā būs nākotnē, vari tikai prognozēt. Paskatīsimies. Ja 2018. gadā izdosies putinu novākt, būs pilsoņu karš. Tad mani spriedelējumi ir bezjēgā. Ja neizdosies, tad Krievija ies uz augšu.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.10.2017. 10:34

»

pareizi

90. gados vajadzēja vājināt zemessardzi, jo tā varēja patraucēt izlaupītājiem. ZS ir vajadzīga, kaut vai lai aizsargātu savu sētu no uzbrucējiem


Tieši tā.
Profesionāla armija + zemessardze + ieroči katram pilsonim, ja rodas nepieciešamība.
Savulaik pats gribēju iziet ZS apmācību. Mani atturēja nepieciešamība dot zvērestu kangariem. Tas ļautu kangariem pavēlēt iet kā lielgabala gaļai par svešu kaklakungu interesēm.

Atbildēt

jautājums

26.10.2017. 10:33

»

Neiedziļinoties detaļās

1) Tak Šmits runā tikai par zivju pārstrādi. Pat pēc sankcijām krievi atstāja caurumu kas ļāva mums eksportēt zivis. Šo caurumu aizvēra pēc tam, pēc viena pi*ara darbībām...


1) Nu kāds eksports... Rubļa kurss pret $ uz 01.01.2014-32,66 рублей, bet uz šodienu 57 ruļu par 1$., euro ir vēl dārgāks. Un pa vidu vēl gandrīz 100 ruļiem par $ bija uzskrējis.
20 Varbūt mēģini atcerēties, kas pielika punktu PSRS-1) Afganistānas konflikts 2) bruņošanās sacensība-tiek uzskatīts, ka ja iet pāri 4% no IKP, tad valsts ekonomika aiziet pa pieskari 3) palīdzība brālīgajiem režīmiem Kuba+Āfrika 4) naftas cenas dramatiskais kritums 80jos...
vai Krievijai pašlaik nav viss tas pats komplekts?
Tas nenozīmē, ka Krievija kritīs, tas nozīmē, ka Krievijai ir nopietnas problēmas. Un arī PSRS bija milzīga armija + kodolieroči-un, ko tas mainīja?

Atbildēt

VB

26.10.2017. 10:31

»

Neiedziļinoties detaļās

Karš ir pārvalde. Laikam Čerčils apmēram teica karš ir politikas turpinājums. Politika ir pārvalde. Karš ir visneizdevīgākais pārvaldes paņēmiens. Tāpēc jau sen krieviem ir teiciens - puški, poslednij dovod karaļej - lielgabali ir pēdējais karaļu arguments...


1. Par to, ka karš ir politikas turpinājums citiem līdzekļiem teica Klauzevics
2. patecoties Sīrijas armijai Asads tik ilgi turās pie varas. RU palīdzība nav izšķirošā.
3. Sadama armija turpina cīņu citā formā.
4. Armija ir pārvaldes instruments, stulbi atteikties no instrumentiem.
5. Kara uzsākšanu ar civilās pārvaldes metodēm var novērst tikai vienā gadījumā - padodoties.

Atbildēt

pareizi

26.10.2017. 10:29

»

Manuprāt

Tieši tāpēc ka Latvija ir maza,nebūs pat tā neilgā laika sagatavoties!Vairāk vērības jāpievērš zemessardzei


90. gados vajadzēja vājināt zemessardzi, jo tā varēja patraucēt izlaupītājiem. ZS ir vajadzīga, kaut vai lai aizsargātu savu sētu no uzbrucējiem.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.10.2017. 10:08

»

jautājums

1)Kā teicu...Šmits man konkrēti nav autoritāte, tāpēc pat klausīties netaisos, bet vienīgais par ko viņš varētu izteikties ir zivju pārstrāde...


1) Tak Šmits runā tikai par zivju pārstrādi. Pat pēc sankcijām krievi atstāja caurumu kas ļāva mums eksportēt zivis. Šo caurumu aizvēra pēc tam, pēc viena pi*ara darbībām.
2) Krievija ir bāgātākā valsts pēc resursiem. + Jau parādīja savu potenciālu 50-70 gados. Pēc otrā pasaules kara padsmit gados aizsūtīja cilveku kosmosā, bija pirmā daudzās jomās.
Šī brīža zemais IKP ir tikai gorbačova un 90to gadu kangaru darba rezultāts.
Caur Krieviju ies jaunais zīda ceļš. Šo vispār neviens nekur pat nepiemin.
Mums ir izdevīgi, lai krievijā ir miers, un viņi ir bagāti. Ja mēs būtu blakus ASV, to pašu varētu teikt par ASV (tikai viņiem ir niķis, stils iznīcināt un paverdzināt citas tautas)

Atbildēt

jautājums

26.10.2017. 09:48

»

Neiedziļinoties detaļās

1) Tak Didzis Šmits konkrēti pasaka tajā intervijā...


1)Kā teicu...Šmits man konkrēti nav autoritāte, tāpēc pat klausīties netaisos, bet vienīgais par ko viņš varētu izteikties ir zivju pārstrāde.
2) tradīcijas varbūt arī nebija, bet ir baigais trends uz garāku augumu-maina dietu. Un viņu ir vismaz 1,5 miljardi. Sviesta cenu vari apskatīt veikalā.
1)Tu vispār apjēdz ko tas man prasīs?
A'kā tad tos zaudējumus nosaki? Kā ekstrasens-novicini rokas un griestos paskaties?
5) Krievija ir lielākā valsts pēc teritorijas, bet pēc ekonomikas (IKP) tā ir vienā līmenī ar Brazīliju, vismaz 7 reizes mazāka par Ķīnu , kas ir pasaules lielākā ekonomika, un ASV, kas arī turpat-2 ekonomika.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.10.2017. 09:31

»

jautājums

1) bet kādi tad vēl ir zaudējumi zivju pārstrādē? Un par kādiem citiem Zivju pārstrādātāju savienības prezidents var runāt? Piena pārstrādēs? Bet tur viss ok-Ķīnas tirgus. Paskaties sviestam kāda cena...


1) Tak Didzis Šmits konkrēti pasaka tajā intervijā.
2) Ķīniešiem nav tradīcija lietot piena produktus. Varbūt laika gaitā var kas mainīties. Nezinu.
3) Tak tos zaudējumus jebkurā gadījumā bija jāuzskaita attiecīgām valsts struktūrām. Tā būtu jārīkojas valstvīram, kam rūp, kurš veic valsts pārvaldi tautas interesēs. Uzskaitī konkrēti zaudējumus? Tu vispār apjēdz ko tas man prasīs?
4) Krievija ir bagātāka pasaules valsts. Viņiem ir milzīgs potenciāls. Viņi ir mūsu kaimiņi. Politika (pārvalde) jāveido tā, lai starp mums būtu miers un mēs no viņiem iegūtu - maksimāli visās pozīcijās. Tikai ne jau kangari to darīs..

Atbildēt

jautājums

26.10.2017. 09:26

»

Neiedziļinoties detaļās

Tādiem kā tu galvenais pabarot naidu pret krieviem. Kas notiks ar latviešu tautu jums ir pie vienas vietas. Jā varbūt jūs skaļi bļaujat, kā jums rūp, bet sirds dziļumos īstenībā jums ir pie vienas vietas. Galvenais naids pret krieviem. Jūs esat bauri, instruments ārzemju kaklakungu rokās...


Ja pret mums neattiektos sankcijas, tad tikai zivrūpnieki, lai apkalpotu Krievijas tirgu, tagad varētu būvēt vairakas rūpnīcas.
------------------------------
Kā teicu, šprotes mums arī pirms sankcijām vismaz reizi gadā aizliedza.
Un tam pamatā bija politiskais spiediens uz Latviju +savu ražotāju protekcionisms, jo Kaļiņingradā tika palaisti lieli zivju pārstrādes kombināti, kas savas šprotes! ražo.
un nav man naida pret krieviem-vienkārši lietas ir- kādas ir.

Atbildēt

jautājums

26.10.2017. 09:22

»

Neiedziļinoties detaļās

1) Didzis Šmits nemaz nerunāja par šprotēm. Ko tu tur murgo...


1) bet kādi tad vēl ir zaudējumi zivju pārstrādē? Un par kādiem citiem Zivju pārstrādātāju savienības prezidents var runāt? Piena pārstrādēs? Bet tur viss ok-Ķīnas tirgus. Paskaties sviestam kāda cena!
2) Nu tad nosauc, kur zaudējumi ir Krievijas sankciju pēc. Konkrēti pa posteņiem un summām.
Citādi tā ir tukša muldēšana-kas propaganda.
Ja krieviem ir vismaz divi militārie konflikti (Sīrija, Ukraina)-ļoti dārgi pasākumi, Krimas attīstības projekti-viens tilts cik nemaksā, Čečenija jāuztur, bet naftas cena uz pusi nokritusi+sankcijas.
Un vēl armijas modernizācija, jo iepinušies bruņošanās sacensībā ar ASV konkrēti un NATO vispār.
Kādus miljonus Krievija te var investēt?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.10.2017. 09:21

»

jautājums

1) Didzis Šmits ir liels runātājs...žēl tikai, ka vārdiem nav seguma...Arī pirms oficiālajām sankcijām Krievija mums vismaz reizi gadā šprotēm aizliegumu uzlika. Tas jau smieklīgi palika...


Tādiem kā tu galvenais pabarot naidu pret krieviem. Kas notiks ar latviešu tautu jums ir pie vienas vietas. Jā varbūt jūs skaļi bļaujat, kā jums rūp, bet sirds dziļumos īstenībā jums ir pie vienas vietas. Galvenais naids pret krieviem. Jūs esat bauri, instruments ārzemju kaklakungu rokās.
Ja pret mums neattiektos sankcijas, tad tikai zivrūpnieki, lai apkalpotu Krievijas tirgu, tagad varētu būvēt vairakas rūpnīcas. Jaunas darba vietas, produkts ar pievienoto vērtību, eksports.
Ja visu atcerēties, tad cik tādu gadījumu, kad mēs zaudējām, neieguvām. Zivju kvotas tak arī Baltijas jūrā mums par sliktu pieņēma. Mūsu deputāti Eiropas parlamentā balsoja par izdevīgākiem kuģu izmešu noteikumiem vidusjūrā nekā Baltijas jūrā. Un tādu gadījumu ir kaudze katrā nozarē. Gadījums pie gadījuma un veidojas starpība starp iespējamo un iegūto rezultātu. Tam visam ir sekas. Tās mēs redzam ikdienā. Jau tiek plānots kad latviešu tauta beigs pastāvēt. Tas viss dēļ tādiem bauriem kā tu, un kangariem, taviem elkiem. Un pie katras neveiksmes, tādi kā tu atrod atrunas, atrod vārdus, lai neveiksmi mālētu par veiksmi.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.10.2017. 09:03

»

jautājums

1) Didzis Šmits ir liels runātājs...žēl tikai, ka vārdiem nav seguma...Arī pirms oficiālajām sankcijām Krievija mums vismaz reizi gadā šprotēm aizliegumu uzlika. Tas jau smieklīgi palika...


1) Didzis Šmits nemaz nerunāja par šprotēm. Ko tu tur murgo?
2) Grieķus arī "kontrolēja" starptautiskās organizācijas.
3) Zaudējumus sankciju rezultātā neņem vērā. Kangari par to nav nemaz iepīkstējušies. Kangari nekad nerunā to kas kaklakungiem nepatiks. Pašiem kaklakungiem zaudējumi dēļ sankcijām ir nesalīdzināmi ar mums.
4) Es nesaku, ka mums ar cipariem jāmānās. Sankcijas ir? Kas sankcijas nav hibrīdkara sastāvdaļa? Kas mums dēļ sankcijām nav zaudējumi simtiem miljonu katru gadu?

Atbildēt

jautājums

26.10.2017. 08:57

»

Neiedziļinoties detaļās

Tā tu jebko vari nosaukt par propogandu. Atšķirība no taviem tukšiem apgalvojumiem, man ir kas vairāk...


1) Didzis Šmits ir liels runātājs...žēl tikai, ka vārdiem nav seguma...Arī pirms oficiālajām sankcijām Krievija mums vismaz reizi gadā šprotēm aizliegumu uzlika. Tas jau smieklīgi palika.
2) Es atsaucos uz oficiālajiem datiem, kas ir pierādāmi un tiek kontrolēti no straptautiskajām organizācijām. Ja mēs tērētu vismaz 2%, tad to arī būtu uzrādijuši, lai NATO nevarētu mums pārmest saistību nepildīšanu.
Tas labi, ka Tu saki,- bet kā pierādīsi? Lūdzu aprēķinus (ar metodiku), kur un kāpēc 4%? kāpēc ne 14% vai 40%?
3) un mēs neesam grieķi, mums ES ar cipariem šmugulēties nekad neatļaus. Un mums arī nav tāda daba!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.10.2017. 08:45

»

jautājums

Sankciju rezultātā Latvijas tautsaimniecībā neieplūst simtiem miljonu katru gadu...


Tā tu jebko vari nosaukt par propogandu. Atšķirība no taviem tukšiem apgalvojumiem, man ir kas vairāk.
Rekur Zivju pārstrādātāju savienības prezidents Didzis Šmits gadu atpakaļ runā par vismaz 100 miljoniem https://youtu.be/Hn274xQUfgw.
Redz tev liekas, ka militārais sektors ir tikai ieroči un karavīŗi. Tad ko vispār var apspriest ar tik apbrobežotu viedokļa paudēju?
Sankcijas ir tas pats kas ieroči, noteiktos gadījumos tas var būt pat vēl efektīvāk. Tāpēc saku ka mēs militārajā jomā ieguldam jau tagad 4%. Tikai kangari nav tie kas spējīgi to kaklakungiem pateikt.
Tātad IKP jau šogad ap 4%. Un? jautājums nav %, bet dzīves kvalitāte ko izsaka dažādi rādītāji. Kangari tev sazīmēs ciparus tā kā viņiem vajadzēs. Rekur grieķi pirms kraha zīmēja ķīseļa upes IKP rādītājā

Atbildēt

Jautajums

26.10.2017. 08:22

Ja Latvijā būtu obligātais dienests, cik Latvijai lojāli cilvēki izietu apmācibu un cik potenciālie okupanti to izdarītu? Ko Latvija beigas būtu apmācījusi un apbruņojusi??? Vēl joprojām kaudze vidusskolas absolventi nerunā latviski, daļa policijas nerunā latviski, kaudze staigā trisstrīpu uzvalkos un 9 maijā apglezno savas a/m ar uzraktiem "na Berļin", viņus drīkst apmācīt ?
Kamēr nozpiedošais vairākums nav patrioti, ne par kādu OMD nevar būt ne runas

Atbildēt

jautājums

26.10.2017. 08:10

»

Neiedziļinoties detaļās

Piemēram, šobrīd notiek karš ar Krieviju. Hibrīdkarš. Kā kara sastāvdaļa tika ieviestas sankcijas. Sankciju rezultātā Latvijas tautsaimniecībā neieplūst simtiem miljonu katru gadu. Sanāk "militārajām" vajadzībām mēs jau tērējam vismaz 4% no IKP. Kangari nav spējīgi to vismaz pateikt kaklakungiem. Tā...


Sankciju rezultātā Latvijas tautsaimniecībā neieplūst simtiem miljonu katru gadu.
-----------------------------------
Propaganda, propaganda,propaganda...
1)IKP Latvijā šogad ap 4%. Arī bez Krievijas miljoniem.
2) Un kādi 4% militārajam? Ja tikai no 2018.būs NATO obligātie 2%. Jo Tramps piespieda...

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.10.2017. 07:33

»

Neiedziļinoties detaļās

Karš ir pārvalde. Laikam Čerčils apmēram teica karš ir politikas turpinājums. Politika ir pārvalde. Karš ir visneizdevīgākais pārvaldes paņēmiens. Tāpēc jau sen krieviem ir teiciens - puški, poslednij dovod karaļej - lielgabali ir pēdējais karaļu arguments...


Piemēram, šobrīd notiek karš ar Krieviju. Hibrīdkarš. Kā kara sastāvdaļa tika ieviestas sankcijas. Sankciju rezultātā Latvijas tautsaimniecībā neieplūst simtiem miljonu katru gadu. Sanāk "militārajām" vajadzībām mēs jau tērējam vismaz 4% no IKP. Kangari nav spējīgi to vismaz pateikt kaklakungiem. Tā vietā iepērk lūžņus pa 200 miljoniem. Rekur par kangariem smalki pasmejas
http://www.infotop.lv/article/lv/bergmani-piedavajiet-lielbritanijai-atpirkt-brunumasinas

Pat tas ne tuvu nestāv svarīgākām lietām

Atbildēt

Juzis

26.10.2017. 07:32

»

gvardes staršina, "M" kvalifikācija

apdirsties, nudien nedomāju, ka mūsdienu vidusskolu beidzēji ir TIK BEZGALA TUPI un neaptēsti, ka pusgada vai kādā tur laikaposmā nespēj apgūt mērķa iznīcināšanu ar primitīvu, gandrīz vai akmenslaikmeta faustpatronu vai eiropeiski apgreidotu Kalašnieku! Nabaga autisti un dauņi. Man un maniem dienesta...


Vecākā paaudze nopietni un vispusīgi apguva mācību vielu. Strādāja un aktīvi pavadīja brīvo laiku. Daudz lasīja grāmatas un tā bija otra izglītība.
Tagad ko gribu to mācos, izglītības kritēriji zemi. Ne velti nākas atzīt, ka jaunie ir aprobežotāki. Kur vēl ilgstoša sēdēšana pie datora, kas notrulina un padara par fiziski vājiem.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.10.2017. 07:27

Karš ir pārvalde. Laikam Čerčils apmēram teica karš ir politikas turpinājums. Politika ir pārvalde. Karš ir visneizdevīgākais pārvaldes paņēmiens. Tāpēc jau sen krieviem ir teiciens - puški, poslednij dovod karaļej - lielgabali ir pēdējais karaļu arguments.
Sīrijai, Irakai bija ļoti liela armija. Un ko? Ja sākas karš, tad tu jau esi zaudējis pārvaldē, vismaz veicis to ļoti neveiksmīgi.
Šobrīd ir desmitiem simtkārtīgi svarīgāku jautājumu. Cilvēks uztraucas par šobrīd pilnīgi nesvarīgu lietu, tādu no kuras nekas būtisks nav atkarīgs.

Atbildēt

Juzis

26.10.2017. 07:25

»

Manuprāt

Tieši tāpēc ka Latvija ir maza,nebūs pat tā neilgā laika sagatavoties!Vairāk vērības jāpievērš zemessardzei


Nekāda zemessardze neglābs valsti, kas ir tik nabadzīga, kur patriotisms ir pēdējā vietā. Rietumiem mēs esam kā kolonija, ko izmanto darbaspēkam un buferzonai. Aktīvi kultivē Krievijas agresiju, jo vajag attaisnot militāros izdevumus, ar tiem labi pelna.

Atbildēt

Jansons

26.10.2017. 07:21

Kas notiks valsts apdraudējuma gadījumā? Tas pats , kas patreiz notiek citur. Paskatieties, cik daudz jaunu cilvēku bēgļu vidū. Cik daudz citādi domājošo. Dalu naudasno 2% jāiegulda ne militāristu nelietderīgos tēriņos, bet jaunatnes skološanā, dzīves līmeņa pacelšanā. Kāda patriotiska vēlme var būt aizstāvēt valsti, kur vidēji visi ēd kāpostu tīteņus.

Atbildēt

Vaira3000

26.10.2017. 06:23

»

Latvietis parastais

Tieši šadu ideju paušana par dienesta atjaunošanu ir valsts vājināšana un ļaunprātība ! Jau tā jaunieši masveidā brauc projām un mums ir jadomā ka pierunāt viņus palikt un strādāt Latvijas attīstībai , bet nez vai iespēja kļūt par lielgabalu gaļu viņus motivēs palikt šeit...


viss pareizi. Zalos gurkjus militarisms neinteresee. Mani ari neintereseja, pat riebaas. Paris desmitgades velak, kad pratins beidzot ir atnacis majaas, ir velme kaut man butu vismaz militaraa pamatizglitiba. Citadi ja iedotu ieroci rokAas, nemacetu varbut pat apieties. Nav nekadu iemanju. Un zinaat kaa sauj filmaas, tas nav raadiitaajs

Atbildēt

Manuprāt

25.10.2017. 22:34

Tieši tāpēc ka Latvija ir maza,nebūs pat tā neilgā laika sagatavoties!Vairāk vērības jāpievērš zemessardzei!

Atbildēt

Latvietis parastais

25.10.2017. 21:27

Tieši šadu ideju paušana par dienesta atjaunošanu ir valsts vājināšana un ļaunprātība ! Jau tā jaunieši masveidā brauc projām un mums ir jadomā ka pierunāt viņus palikt un strādāt Latvijas attīstībai , bet nez vai iespēja kļūt par lielgabalu gaļu viņus motivēs palikt šeit .
Kas grib jau tagad var spēlēt kariņus , bet beidziet baidīt pārējos !!!

Atbildēt

gvardes staršina, "M" kvalifikācija

25.10.2017. 21:21

apdirsties, nudien nedomāju, ka mūsdienu vidusskolu beidzēji ir TIK BEZGALA TUPI un neaptēsti, ka pusgada vai kādā tur laikaposmā nespēj apgūt mērķa iznīcināšanu ar primitīvu, gandrīz vai akmenslaikmeta faustpatronu vai eiropeiski apgreidotu Kalašnieku! Nabaga autisti un dauņi. Man un maniem dienesta biedriem ~ 7 mēnešu laikā seržantu skolā bija jāapgūst stratēģiska vidējas darbības radiusa nesējraķete ar kodolgalviņu, pēc izlaiduma eksāmeniem turpmākie 2 gadi "mežā" ar ikdienas 2-3 stundu teorētiskajām nodarbībām. Rezultāts - 1. vai 2. klases speciālisti - starta sastāvs, dzinēju speciālisti, autonomās vadības sistēmas un datu ievades spec., degvielu komponentu uzpildītāji. Šodien visi potenciālie iesaucamie nedataisīti?

Atbildēt

jautājums

25.10.2017. 21:14

«Мы должны иметь в виду, что мы постепенно уходим вообще от службы по призыву», — отметил Путин. По его словам, переход на контрактную службу идет медленнее, чем планировалось, из-за бюджетных ограничений. «Но, все равно, делаем и будем дальше продолжать делать, так что пройдет небольшое время, когда вообще этот вопрос будет неактуален», — пообещал президент.
-----------------------------------------------
Tas ir šīs nedēļas Putina izteikums. Pasaule mainās un arī karš.
Pēdējos gados vispār uzsvars iet uz privātajiem algotņiem, pat ne profesionālajām valsts armijām.Protams, vienības, kas klasiskie kājinieki/strēlnieku ieroči.
ASV man šķiet pilnīgi oficiāli izmanto privātās militārās kompānijas Irakā, Afganistānā-Blackwater, tagag laikam saucas Akademi.
Bet Krievija izmanto Sīrijā tā saukto Cлавянский корпус, agrāk laikam Bагнер, kas Honkongā reģistrēta kompānija.
Visi Krievijas ziņu portāli pilni ar aprakstiem par šamējiem-izskatās pēc apzinātas rekrutēšanas kampaņas. ar visu algu 150 tūkst rubļu līdz 250 tūkst rubļu mēnesī (1500-2500 eur) un cik tur tūkstoši eur radiniekiem, ja krīt.
Oficiālā armija Sīrijā tur ir tikai gaisa spēki, jo lidmašīnas , raķetes un citi no smalkajiem ieročiem ir pārāk dārgs prieks privātajām armijām.

Atbildēt

brigadieris

25.10.2017. 21:06

»

Vaira3000

Peshmerga kurdu sievieshu brigaades kas ciinaaas pret ISIS gan jau ka apgrieztu olas musejiem baleliniem. Taa kaa nav tas tik viennozimigi


Pešmergā ir aptuveni 200 tūkst.kaujinieku, kuri ir sadalīti 36 brigādēs. Neviena no tām nav sieviešu brigāde. Sievietes veido nelielas vienības nodaļas un vada līmenī un lielākoties pozē Eiropas reportieriem un tie, tad ir radījuši to žurnālistu mītu, jeb pīli par sieviešu brigādēm.

Atbildēt

Meiteņu armija?

25.10.2017. 20:19

Atceros, ka pirms dažiem gadiem lasīju, ka mūsu bruņotie spēki var lepoties ar vienu no labākajiem rādītājiem pēc sieviešu īpatsvara, atpaliekot tikai no Izraēlas, kur sievietes tiek iesauktas obligātajā dienestā. Vai tas tā joprojām ir?
Vai tas tomēr neliecina par bruņoto spēku vājumu...

Atbildēt

Represētais

25.10.2017. 18:18

Kāpēc man būtu jāaizstāv oligarhu vadītu valsti? Es netaisos sargāt ne viņu īpašumus, ne varu.

Atbildēt

Sergejs Buivids

25.10.2017. 17:59

Skolas ir nepieciešams mācīt cilvēktiesības un būt par varu, nevis kā cilvēkus noslepkavot.

Atbildēt

bažas

25.10.2017. 17:50

Ka tikai daļa no obligāti iesauktajiem un apmācītajiem nesāk šaut nepareizā virzienā

Atbildēt

Lejiņš

25.10.2017. 17:04

Kalniņš atzīmēja – lai atjaunotu militāro dienestu, būtu nepieciešams sarūpēt ekipējumu, kazarmas, ēdnīcas un citu infrastruktūru, kam kopumā būtu nepieciešams no 80 līdz 100 miljonu eiro liels vienreizējs ieguldījums. Ja attīsta dienestu ar vismaz 1300 karavīru, tad vēl ik gadu vajadzētu 30 miljonus eiro, tostarp instruktoru atalgojumam.

Atbildēt

AK-74M

25.10.2017. 16:32

Divpadsmitklasnieces gułus śauj orgasmus masturbeejot. Pie taa arii paliksim.

Atbildēt

solī

25.10.2017. 15:44

Pilnīgi neticami, ka kādam vēl patiešām rūp šī valsts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...