Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pārmaiņu vējš

Smaka (literārs pseidonīms)
23.02.2016.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

smadzenes

18.11.2016. 10:23

Sveicināti prihvatizētāju, valsts izzadzēju, dažāda ranga oligarhu troļļi ! Arī portālam "Pietiek.com" uzmanīgi sekojat.. Vai ne ? Vienu jums jāsaprot, ka šī raksta autors "Smaka" intelektuāli ir augstāks par jums. Ja neteikt - daudz augstāks ! Ja kāds no jums būtu līdzvērtīgs, tad varētu uzrakstīt pretrakstu, apstrīdot autoru. Taču uz to jums vienkārši pietrūkst zināšanu un vēl kaut kas pelēkajās šūnās !
Raksts ir ļoti labs un kodolīgi īss, ja ņemt vērā autora apskatīto vēstures periodu un to kas ir noticis, kāpēc noticis, kā arī globālos procesus, kuri notiek šobrīd. Paldies arī "Pietiek.com", ka publicējat šādus autorus. Ļoti, ļoti neatkarīgā Latvijas prese, pa lielākai daļai, nelaiž cauri šāda rakstura materiālus.

Atbildēt

skaidrībai

28.02.2016. 08:53

Viena rupja kļūda rada šaubas par visa pārējā teksta patiesumu. Man pietika ar "jaunkristīto" "Verdēnu", lai tālāk vairs nelasītu.

Atbildēt

Brumburbaks

25.02.2016. 09:17

Lasīju un brīnījos-un vēl,un vēl,un beigās vēl lielkņazs! Raksts manī izraisīja "institucionālo pārmaiņu procesu".Ceru atgūties ar "one scotch,one bourbon,one beer" (J.L.Hooker),bet jācieš līdz pēcpusdienai.Esot laba metode:uz papīra izlieto īsināt no beigām,pārlasīt un atkal īsināt;pēc trim reizēm varot apsvērt laišanu tautās.Žēl man sevis,tik daudz pelavu jāsijā dēl patiesības grauda.Un! Nez vai tanki Renault FT 1920.gadā bija poļu pusē pie Daugavpils?

Atbildēt

Piedodiet

24.02.2016. 17:21

ka autors Smaka-Žulis ir slims un nevar sevi apvemt koemntāros.

Atbildēt

lieliski, bet

24.02.2016. 10:50

»

ir varianti

Nu vispār jau ir arī jāanalizē ārēji šok-apstākļi, kas nav rakstā pieminēti. Kopš mūsu Saules sistēma ieiet citā galaktikas fizikāli-daudzdimensiālo īpašību sektorā ir mainijusies arī cilvēku psihes darbība gamma starojuma, magnētisko un gravitācijas lauku strukturālo izmaiņu rezultātā. Tā stabilizēsies...


kārtējais cilvēciskais faktors - cik Latvijā ir tādu, kuri to vispār izprot, kā arī kurš vēl tam var atvēlēt savas dzīves laiku. Vēl visu pārējo, ko ietekmē viss uz pasaules, arī vēl pierēķinot - procentuāli gan LV, gan visā pasaulē ir maz šo "karotāju" par garīgumu un cilvēces nākotni. Jā, protams, vajag jau tikai 10%.. :-) Tie, kuriem ir ko teikt pasaulei - lūdzu, uz priekšu! Lai mums izdodas!

Atbildēt

Eduards Lunis

24.02.2016. 10:01

--2016.g. 4. maijā, pl.14-os, Rīgā, pertim Okupācijas muzejam, notiks-
-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA, ESOŠĀS NELIKUMĪGĀS UN VALSTI UN TAUTU IZNĪCINOŠĀS , VARAS MAIŅA!
TIKS IZVEIDOTA PAGAIDU VALDĪBA NO SAVU NOZARI ZINOŠIEM SPECIĀLISTIEM!
-AICINĀTI VISI LATVIJĀ DZI'VOJOŠIE!
--latvijas Glābšanas komisija. tel.65038743

Atbildēt

Žulis-Žurka

24.02.2016. 09:46

»

Astrologs

Normāls pilnmēness laika murgojums


Tu maldies, mans brālis Žulis te šajā vietnē murgo visu laiku bez pārtraukuma. Pašlaik ēd kārtīgi, lai sāktu pievemt pats savu Smaku. Latvietis ir mans brālis: dumjš un nekaunīgs bez gala.

Atbildēt

Astrologs

24.02.2016. 07:37

Normāls pilnmēness laika murgojums.

Atbildēt

2020.

24.02.2016. 00:26

Viena maza turku pupa
Ceļoja uz Angliju-
Anglija bij aizslēgta,
Atslēga bij nolauzta.

Atbildēt

Atbrivotajs

23.02.2016. 22:33

Autoru vajag paslavet.Neuzkritosi velk uz kremla pusi...

Atbildēt

hm

23.02.2016. 21:38

Rakstiņš tāds haotisks. Kad gari raksta, autoram jāpiedomā pie plāna.
Bet par kariem runājot, 1. un 2. pasaules kari bija valstu industriju kari. Pēc 2. kara atnāca atoma laikmets, bet nu ... mūs laikam sagaida gēnu laiks. Operācijas ar veseliem etnosiem, tikai nedaudz pielabojot pašapziņas gēnu, iespējams izveidot paklausīgu vergu armijas ...
Dzimumu atšķirību nivelēšana, perversiju slavināšana, masu debilizācija, modificētā pārtika, valstu izzušana.... Latvijas vieta varētu atrasties A-Eiropas vergu armijas sastāvā.

Atbildēt

Žulis-Žurka

23.02.2016. 20:14

»

Kara apstākļos nerēķinās ar iedzīvotāju interesēm un pilsoņu kopuma tiesībām. Vienīgā bēda - nedrīkst visus pilnīgi nogalināt, jo nebūs, kas strādā līdz nākamajam karam...


Aizmirsu pateikt, ka mans brālis Žulis tagad pats apvems sevi. Visi komenti būs brāļa Žuļa komenti par Smakas smirdējumu. Brālis ir īsts latvietis.Lato Lapsa ir malacis, ka parāda latviešu veselības stāvokli, bet ne tikai zagšanas kvalitāti.

Atbildēt

Žurka-Žulis

23.02.2016. 19:42

»

Žulis-Žurka

Autors ir mans brālis Žulis- šī porta slavenākais komentāru pievēmējs. Viņam ar komentiem nepietiek. Māte labi baro. Es atvainojos viņa vietā par visiem misēkļiem prāta, pareizrakstības un terminu lietošanā. Lūdzu, piedodiet slimam cilvēkam


Komentāra autors ir iracionālā vājprāta skārtais nekompetences iemiesojums un lietu kārtību neizprotošais, labi uz ierēdņa algu barotais, inkvizīcijas klusais kalpotājs ar agresīvās muļķibas izplatīšanas sindromu, kam ir asociatīvas ego prāta murgu nesaturēšanas komplekss.

Atbildēt

23.02.2016. 19:39

Kara apstākļos nerēķinās ar iedzīvotāju interesēm un pilsoņu kopuma tiesībām. Vienīgā bēda - nedrīkst visus pilnīgi nogalināt, jo nebūs, kas strādā līdz nākamajam karam.

Pašlaik ir karš - hibrīdkarš, ko izraisījusi Krievija ar iebrukumu Krimā.

Latvijai nav izvēles - labāk būt kopā ar NATO un ASV, nevis neprognozējamo Krieviju.

Krieviem ar Krieviju par maz? Brauciet okupanti atpakaļ uz Krieviju!

Atbildēt

Žulis-Žurka

23.02.2016. 19:33

»

ir varianti

Nu vispār jau ir arī jāanalizē ārēji šok-apstākļi, kas nav rakstā pieminēti. Kopš mūsu Saules sistēma ieiet citā galaktikas fizikāli-daudzdimensiālo īpašību sektorā ir mainijusies arī cilvēku psihes darbība gamma starojuma, magnētisko un gravitācijas lauku strukturālo izmaiņu rezultātā. Tā stabilizēsies...


Autors ir mans brālis Žulis- šī porta slavenākais komentāru pievēmējs. Viņam ar komentiem nepietiek. Māte labi baro. Es atvainojos viņa vietā par visiem misēkļiem prāta, pareizrakstības un terminu lietošanā. Lūdzu, piedodiet slimam cilvēkam!

Atbildēt

SS

23.02.2016. 19:18

Apcerējums ir gana interesents, lai gan pretrunīgs un garu rakstu autoriem ar pseidonīmiem ir tendence būt šizoīdām personībām. Protams, ES beigas (līdzšinējā izpratnē) ir nenovēršamas, tāpat kā nacionālo valstu atdzimšana, konflikti ar islāmistiem, terora akti utt. par ko jau visi ir izteikušies un šaubu nav, tāpat kā nav šaubu, ka tas viss novedīs pie ekonomiskās recesijas. Nav jābūt brīnumdarim, lai saprastu,ka Krievija/Āzija un Dienvidamerika (Brazīlija, Argentīna jo īpaši) mēģinās attīstīties bez līdzšinējā bankrotējušā Volstrītas modeļa palīdzības. Un tad novedīs pie konfliktiem, jo neviens nevēlēsies atdot hegemoniju. Mierīgas dzīves kārotājiem ieteiktu doties uz to pašu Portugāli.

Atbildēt

ir varianti

23.02.2016. 19:13

Nu vispār jau ir arī jāanalizē ārēji šok-apstākļi, kas nav rakstā pieminēti. Kopš mūsu Saules sistēma ieiet citā galaktikas fizikāli-daudzdimensiālo īpašību sektorā ir mainijusies arī cilvēku psihes darbība gamma starojuma, magnētisko un gravitācijas lauku strukturālo izmaiņu rezultātā. Tā stabilizēsies ap 2036 gadu un tikai tad varēs spriest par to kas noticis. Pagaidām ir iespējams (nepieciešams) apvienoties tiem, kurus nav ķēris iracionālās psihozes vilnis un derētu sākt veidot jaunās attiecības starp cilvēkiem nevis uz reliģiskiem, bet garīgiem principiem izmantojot kompetenci, zināšanas, gudrību un cik iespējams ierobežojot alkatību, vājprātu, fanātismu un muļķību.

Atbildēt

Āksts

23.02.2016. 18:44

Paldies autoram! Es tagad saprotu, kāpēc latvieši zaga un plātījās ar savu stulbumu. Iemesls ir Jūsu paskaidrojums "2015. gadā Austrālijā miris Krievijas Lielkņazes Olgas mazdēls, pirmais aizsaulē aizgājušais no savas kohortas". Tagad saprotu, kāpēc no 2016.gada latvieši vairs nezags un nebūs stulbeņi. Izskaidrojums ir Olgas mazdēla nāve. Vēl gan varējāt pievemt arī Putinu, krievus, Kremli. Viņi sarunāja Olgas mazdēla nāvi, lai sariebtu latviešiem. Kāpēc par to klusējāt? Bet kurai sievietei gan dzimst tādu murgojumu smakotāji!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...