Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pārmaiņu vējš

Smaka (literārs pseidonīms)
23.02.2016.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

smadzenes

18.11.2016. 10:23

Sveicināti prihvatizētāju, valsts izzadzēju, dažāda ranga oligarhu troļļi ! Arī portālam "Pietiek.com" uzmanīgi sekojat.. Vai ne ? Vienu jums jāsaprot, ka šī raksta autors "Smaka" intelektuāli ir augstāks par jums. Ja neteikt - daudz augstāks ! Ja kāds no jums būtu līdzvērtīgs, tad varētu uzrakstīt pretrakstu, apstrīdot autoru. Taču uz to jums vienkārši pietrūkst zināšanu un vēl kaut kas pelēkajās šūnās !
Raksts ir ļoti labs un kodolīgi īss, ja ņemt vērā autora apskatīto vēstures periodu un to kas ir noticis, kāpēc noticis, kā arī globālos procesus, kuri notiek šobrīd. Paldies arī "Pietiek.com", ka publicējat šādus autorus. Ļoti, ļoti neatkarīgā Latvijas prese, pa lielākai daļai, nelaiž cauri šāda rakstura materiālus.

Atbildēt

skaidrībai

28.02.2016. 08:53

Viena rupja kļūda rada šaubas par visa pārējā teksta patiesumu. Man pietika ar "jaunkristīto" "Verdēnu", lai tālāk vairs nelasītu.

Atbildēt

Brumburbaks

25.02.2016. 09:17

Lasīju un brīnījos-un vēl,un vēl,un beigās vēl lielkņazs! Raksts manī izraisīja "institucionālo pārmaiņu procesu".Ceru atgūties ar "one scotch,one bourbon,one beer" (J.L.Hooker),bet jācieš līdz pēcpusdienai.Esot laba metode:uz papīra izlieto īsināt no beigām,pārlasīt un atkal īsināt;pēc trim reizēm varot apsvērt laišanu tautās.Žēl man sevis,tik daudz pelavu jāsijā dēl patiesības grauda.Un! Nez vai tanki Renault FT 1920.gadā bija poļu pusē pie Daugavpils?

Atbildēt

Piedodiet

24.02.2016. 17:21

ka autors Smaka-Žulis ir slims un nevar sevi apvemt koemntāros.

Atbildēt

lieliski, bet

24.02.2016. 10:50

»

ir varianti

Nu vispār jau ir arī jāanalizē ārēji šok-apstākļi, kas nav rakstā pieminēti. Kopš mūsu Saules sistēma ieiet citā galaktikas fizikāli-daudzdimensiālo īpašību sektorā ir mainijusies arī cilvēku psihes darbība gamma starojuma, magnētisko un gravitācijas lauku strukturālo izmaiņu rezultātā. Tā stabilizēsies...


kārtējais cilvēciskais faktors - cik Latvijā ir tādu, kuri to vispār izprot, kā arī kurš vēl tam var atvēlēt savas dzīves laiku. Vēl visu pārējo, ko ietekmē viss uz pasaules, arī vēl pierēķinot - procentuāli gan LV, gan visā pasaulē ir maz šo "karotāju" par garīgumu un cilvēces nākotni. Jā, protams, vajag jau tikai 10%.. :-) Tie, kuriem ir ko teikt pasaulei - lūdzu, uz priekšu! Lai mums izdodas!

Atbildēt

Eduards Lunis

24.02.2016. 10:01

--2016.g. 4. maijā, pl.14-os, Rīgā, pertim Okupācijas muzejam, notiks-
-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA, ESOŠĀS NELIKUMĪGĀS UN VALSTI UN TAUTU IZNĪCINOŠĀS , VARAS MAIŅA!
TIKS IZVEIDOTA PAGAIDU VALDĪBA NO SAVU NOZARI ZINOŠIEM SPECIĀLISTIEM!
-AICINĀTI VISI LATVIJĀ DZI'VOJOŠIE!
--latvijas Glābšanas komisija. tel.65038743

Atbildēt

Žulis-Žurka

24.02.2016. 09:46

»

Astrologs

Normāls pilnmēness laika murgojums


Tu maldies, mans brālis Žulis te šajā vietnē murgo visu laiku bez pārtraukuma. Pašlaik ēd kārtīgi, lai sāktu pievemt pats savu Smaku. Latvietis ir mans brālis: dumjš un nekaunīgs bez gala.

Atbildēt

Astrologs

24.02.2016. 07:37

Normāls pilnmēness laika murgojums.

Atbildēt

2020.

24.02.2016. 00:26

Viena maza turku pupa
Ceļoja uz Angliju-
Anglija bij aizslēgta,
Atslēga bij nolauzta.

Atbildēt

Atbrivotajs

23.02.2016. 22:33

Autoru vajag paslavet.Neuzkritosi velk uz kremla pusi...

Atbildēt

hm

23.02.2016. 21:38

Rakstiņš tāds haotisks. Kad gari raksta, autoram jāpiedomā pie plāna.
Bet par kariem runājot, 1. un 2. pasaules kari bija valstu industriju kari. Pēc 2. kara atnāca atoma laikmets, bet nu ... mūs laikam sagaida gēnu laiks. Operācijas ar veseliem etnosiem, tikai nedaudz pielabojot pašapziņas gēnu, iespējams izveidot paklausīgu vergu armijas ...
Dzimumu atšķirību nivelēšana, perversiju slavināšana, masu debilizācija, modificētā pārtika, valstu izzušana.... Latvijas vieta varētu atrasties A-Eiropas vergu armijas sastāvā.

Atbildēt

Žulis-Žurka

23.02.2016. 20:14

»

Kara apstākļos nerēķinās ar iedzīvotāju interesēm un pilsoņu kopuma tiesībām. Vienīgā bēda - nedrīkst visus pilnīgi nogalināt, jo nebūs, kas strādā līdz nākamajam karam...


Aizmirsu pateikt, ka mans brālis Žulis tagad pats apvems sevi. Visi komenti būs brāļa Žuļa komenti par Smakas smirdējumu. Brālis ir īsts latvietis.Lato Lapsa ir malacis, ka parāda latviešu veselības stāvokli, bet ne tikai zagšanas kvalitāti.

Atbildēt

Žurka-Žulis

23.02.2016. 19:42

»

Žulis-Žurka

Autors ir mans brālis Žulis- šī porta slavenākais komentāru pievēmējs. Viņam ar komentiem nepietiek. Māte labi baro. Es atvainojos viņa vietā par visiem misēkļiem prāta, pareizrakstības un terminu lietošanā. Lūdzu, piedodiet slimam cilvēkam


Komentāra autors ir iracionālā vājprāta skārtais nekompetences iemiesojums un lietu kārtību neizprotošais, labi uz ierēdņa algu barotais, inkvizīcijas klusais kalpotājs ar agresīvās muļķibas izplatīšanas sindromu, kam ir asociatīvas ego prāta murgu nesaturēšanas komplekss.

Atbildēt

23.02.2016. 19:39

Kara apstākļos nerēķinās ar iedzīvotāju interesēm un pilsoņu kopuma tiesībām. Vienīgā bēda - nedrīkst visus pilnīgi nogalināt, jo nebūs, kas strādā līdz nākamajam karam.

Pašlaik ir karš - hibrīdkarš, ko izraisījusi Krievija ar iebrukumu Krimā.

Latvijai nav izvēles - labāk būt kopā ar NATO un ASV, nevis neprognozējamo Krieviju.

Krieviem ar Krieviju par maz? Brauciet okupanti atpakaļ uz Krieviju!

Atbildēt

Žulis-Žurka

23.02.2016. 19:33

»

ir varianti

Nu vispār jau ir arī jāanalizē ārēji šok-apstākļi, kas nav rakstā pieminēti. Kopš mūsu Saules sistēma ieiet citā galaktikas fizikāli-daudzdimensiālo īpašību sektorā ir mainijusies arī cilvēku psihes darbība gamma starojuma, magnētisko un gravitācijas lauku strukturālo izmaiņu rezultātā. Tā stabilizēsies...


Autors ir mans brālis Žulis- šī porta slavenākais komentāru pievēmējs. Viņam ar komentiem nepietiek. Māte labi baro. Es atvainojos viņa vietā par visiem misēkļiem prāta, pareizrakstības un terminu lietošanā. Lūdzu, piedodiet slimam cilvēkam!

Atbildēt

SS

23.02.2016. 19:18

Apcerējums ir gana interesents, lai gan pretrunīgs un garu rakstu autoriem ar pseidonīmiem ir tendence būt šizoīdām personībām. Protams, ES beigas (līdzšinējā izpratnē) ir nenovēršamas, tāpat kā nacionālo valstu atdzimšana, konflikti ar islāmistiem, terora akti utt. par ko jau visi ir izteikušies un šaubu nav, tāpat kā nav šaubu, ka tas viss novedīs pie ekonomiskās recesijas. Nav jābūt brīnumdarim, lai saprastu,ka Krievija/Āzija un Dienvidamerika (Brazīlija, Argentīna jo īpaši) mēģinās attīstīties bez līdzšinējā bankrotējušā Volstrītas modeļa palīdzības. Un tad novedīs pie konfliktiem, jo neviens nevēlēsies atdot hegemoniju. Mierīgas dzīves kārotājiem ieteiktu doties uz to pašu Portugāli.

Atbildēt

ir varianti

23.02.2016. 19:13

Nu vispār jau ir arī jāanalizē ārēji šok-apstākļi, kas nav rakstā pieminēti. Kopš mūsu Saules sistēma ieiet citā galaktikas fizikāli-daudzdimensiālo īpašību sektorā ir mainijusies arī cilvēku psihes darbība gamma starojuma, magnētisko un gravitācijas lauku strukturālo izmaiņu rezultātā. Tā stabilizēsies ap 2036 gadu un tikai tad varēs spriest par to kas noticis. Pagaidām ir iespējams (nepieciešams) apvienoties tiem, kurus nav ķēris iracionālās psihozes vilnis un derētu sākt veidot jaunās attiecības starp cilvēkiem nevis uz reliģiskiem, bet garīgiem principiem izmantojot kompetenci, zināšanas, gudrību un cik iespējams ierobežojot alkatību, vājprātu, fanātismu un muļķību.

Atbildēt

Āksts

23.02.2016. 18:44

Paldies autoram! Es tagad saprotu, kāpēc latvieši zaga un plātījās ar savu stulbumu. Iemesls ir Jūsu paskaidrojums "2015. gadā Austrālijā miris Krievijas Lielkņazes Olgas mazdēls, pirmais aizsaulē aizgājušais no savas kohortas". Tagad saprotu, kāpēc no 2016.gada latvieši vairs nezags un nebūs stulbeņi. Izskaidrojums ir Olgas mazdēla nāve. Vēl gan varējāt pievemt arī Putinu, krievus, Kremli. Viņi sarunāja Olgas mazdēla nāvi, lai sariebtu latviešiem. Kāpēc par to klusējāt? Bet kurai sievietei gan dzimst tādu murgojumu smakotāji!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...