Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsone

07.06.2020. 10:30

»

jurisx

Rodas sajūta , ka varas apcirkņos atrodas vien blēži un bezgoži.Ne jau velti LV atrodas pēdējās vietās ek. un soc. rādītājos . Bet korupcijā un zagšanā -vieni no līderiem


Gribu zināt, kura partija likvidēs sociālo nevienlīdzību, lai varētu par viņu atdot savu balsi. Ja tādas nav, tad balsojuma par NAV un nebūs.

Atbildēt

Pilsone

07.06.2020. 10:26

»

jurisx

Tās nav partijas-tie ir zagļu grupējumi , kuru vieta ir restotōs būros


Ja nav godīgas partijas, par kuras kandidātiem varētu balsot, tad, laikam, nav jābalso nemaz. Izsvītro, cik gribi, tāpat ielikteni ievēl.

Atbildēt

Pilsone

07.06.2020. 10:22

»

Q

Nezin kāpēc pensionāriem pieliek tikai inflācijas procentus, bet valdošajiem siles biedriem uzreiz simtus un tūkstošus mūsu nodokļu maksātāju naudas, kaut gan nekādi izcilie ekonomikas sasniegumi Latvijā pēdējā desmitgadē nav redzami ! Iznāk kā pēc Orvela vieni dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem, ...


Noziedzīgi pensionāri tiek apzagti, atvelkot no godīgi nopelnītās pensijas vēl %. Visu mūžu ir strādāts valsts iestādē un maksāti nodokļi savai Latvijai, bet kāda ministrele uzdrīkstas teikt, ka strādājuši citai varai. Kad šī draņķe, kas aizņem VM krēslu pensionāriem atvainosies???

Atbildēt

Jāpiebilst

07.06.2020. 07:18

Daudzo piemaksu,prēmiju,naudas balvu un sociālo ,pabalstu apjoms,pēc darba koplīgumiem ar nozaru arodbiedrībām valsts pārvaldē,aptuveni piecas reizes pārsniedz fiksēto pamatalgu,bet pašu ierēdņu skaits ir otrs lielākais ES.

Atbildēt

OECD secinājumam nav pamata

07.06.2020. 06:41

"Latvijai būtu nepieciešams ievērojami palielināt minimālo pensiju apjomu un izmantot tādus pašus indeksācijas noteikumus kā nosacīto noteikto iemaksu pensiju shēmā,tādējādi samazinot veco ļaužu nabadzību un pensiju nevienlīdzību,teikts Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas izvērtējumā par Latvijas pensiju sistēmu.OECD norāda,ka šobrīd ir ievērojamas iespējas palielināt pamata pensijas līmeni no pašreizējā līmeņa,kas veido 8% no vidējā atalgojuma,līdz OECD vidējam līmenim aptuveni 20% apmērā."Skat.OECD secina:Latvijai vajag lielākas pensijas",nra.lv,03.7.2018. http://nra.lv/latvija/238994-latvijai-vajag-lielakas-pensijas,htm

Atbildēt

ESMAIJA

06.06.2020. 17:54

to sauc par Latvijas izzagšanu. Rakstu jau 3. reizi un šos vārdus dzēš un dzēš...

Atbildēt

Dir

06.06.2020. 15:45

»

Elementāri

"abi tukšmuldētāji" - precīzi. Viens balsta otru...


Grafa institūts ir pilnīgs formāls privāts kantorelis, kura nosaukumā nez kāpēc ir vārds institūts. Uzsēdušies kopā ar leišiem uz valsts uzņēmumuem un tēli ekspertus pārvaldības jautājumis. Grafa pieredze - privatizācijas aģentūras juristelis.

Atbildēt

Rrr

06.06.2020. 15:36

»

draugs

Šis drāžot Leviteni


Nez vai. Sūdīgi izskatās :)

Atbildēt

Q

06.06.2020. 14:40

Kas tas PKC par zvēru? Domāju ka Latvijai tāds nav vajadzīgs, vajadzīgs tikai partiju darboņu uzbarošanai un tautas dzīšanai nabadzībā, ja tāds PKC nebūtu neviens pat to nejustu!

Atbildēt

Tome

06.06.2020. 11:20

Nevis ļoti laba, bet ideāla! Iztrūkst tikai dāmu komitejā - padome , kas pārraudzītu darboņu. Un iknedēļas atskaites par atlaidītēm un jaunumiem jāpiegādā padomes dāmām pašsaprotami

Atbildēt

Antiņš

06.06.2020. 08:00

dīvaini , kas bīda to vilku, kā pārresoru vadītājs viņš ir nekāds nu vienkārš ierēdnītis, bet vienmēr kāda spalvaina roka viņu virza uz ierēdniecības Olimpu

Atbildēt

ragi un nagi

05.06.2020. 18:39

»

B

varbūt aicināsim arī Krieviju savākt atpakaļ SAVUS paklīdeņus - usakovus, stepaņenkovus un daudzus citus


Ragausis savas rebes plāno kopīgi ar melīgo Bordānu. Kad viņu patrieks no koalīcijas?

Atbildēt

NAMEIZ

05.06.2020. 15:42

Vēstījums LV prezidentam Levitam :
1. Šī valsts Latvija jau ir beigusies.
2. Lielākā daļa darbaspējīgo LV pilsoņu ir PAMETUŠI ŠO TERITORIJU.
3. Valsts tiesību teorija paredz, ka jebkuras valsts obligāti priksnosacīõjumi ir divi : 1/ teritorija 2/ tauta Tā ka tautas vairs nav ( palikuši pensionāri un bērni) - var droši teikt,ka LV vairs neeksiste.
4. Jūs, tātad, Egils Levits ESAT NEEKSISTEJOŠAS VALSTS PREZIDENTS

Atbildēt

forcemajeure

05.06.2020. 14:22

rozenbergs kā veca mēbele par preses sekritutku tai parazītu midzenī

Atbildēt

Elementāri

05.06.2020. 14:11

»

Interesanti

Interesanti kurš ir iekārojis P.Vilka kunga krēslu, ar laiku redzēsim...


"abi tukšmuldētāji" - precīzi. Viens balsta otru.
Kāds varētu papētīt arī Baltijas korporatīvās pārvaldības institūta izveidošanas ideju un darbību kopumā un kāpēc tāds Grafs vispār tiek ņemts pierē. Jauneklis bez jebkādas pieredzes uzņēmumu vadībā, vērtē un saka kā jāvada uzņēmumi. Neuzņemoties nekādu atbildību par vārdiem. Caur šo organizāciju kāds (kādi) cenšas panākt savu interešu realizēšanu.

Atbildēt

Interesanti

05.06.2020. 13:21

»

Elementāri

Apvienojot visus valsts uzņēmumus zem PKC, tiek izveidota ļoti ietekmīga organizācija, kas iecels uzņēmumu vadītājus, apstiprinās stratēģijas, tai skaitā investīcijas. Kontrolēs milzīgu, priekš Latvijas, tautsaimniecības daļu...


Interesanti kurš ir iekārojis P.Vilka kunga krēslu, ar laiku redzēsim.
Izskatās, ka šis melnais pasākums rezultātā par labu nāks V.Vesperim un viņa draudziņam A.Grafam,paristiem pietuvinātais grafs, kurš tā centās slimnīcu padomē ielobēt Rubesu.
Abi draudziņi tik ļoti cenšas izkalpoties paristiem, savulaik abi sametās kopā un no NEPLP izēda ZZS pietuvināto Ķezberi, izēst Vilku no šī pkc kantora būs tikai tāds "sīks tehnisks" jautājums. Vilks tagad paņemts "uz zoba"jo savulaik labi kalpoja ZZS, tikai pateicoties Kučinskim, jeb viņa sievas vecajam strīdam ar bijušo Valsts kancelejas direktoru Mārtiņu Krieviņu, 2016.gadā Pkc un Vilks izglābās no likvidācijas, jo jau 2015.gada beigās Bondars bļāva no Saeimas ka PKC ir uzdarojusies iestāde, no kuras nav jēgas.

2020.gadā Grafs ar vesperi ir līdz Rīgas domes Zalpēterei aizlīduši, abi tukšmuldētāji ir ielīduši tā ka apreibuši no varas, tagad sagribējuši Vilka krēslu. Tas saskanētu ar lielo kapitālsabiedrību centralizāciju un iekārtoties siltos amatos un paristi palīdzēs.šeit jāinformē KNAB ka tas grafs nav nekāds eksperts bet prasts valdošās kliķes lobists.


Atbildēt

Likvidēt pkc veca ideja

05.06.2020. 13:03

»

Elementāri

Apvienojot visus valsts uzņēmumus zem PKC, tiek izveidota ļoti ietekmīga organizācija, kas iecels uzņēmumu vadītājus, apstiprinās stratēģijas, tai skaitā investīcijas. Kontrolēs milzīgu, priekš Latvijas, tautsaimniecības daļu...


Likvidēt pkc tas ir tikai laika jautājums, jo 27.11.2019. Saeimas Publisko izdevumu komisija jau lika premjeram vērtēt šī pkc vajadzību, bet no kariņa klusums. Laikam cer ka Saeima būs aizmirsusi.
Kā norādīja Valsts kontrole, pkc jau ir tikai sekretārīšu kantorelis ar lielām algām, bet ko darīt, ja kaut kur vajag iekārtot caurkritušos vienotības kliķei pietuvinātos.
Tumbočkas un OIK apkalpotājus, tur pa tukšo grozās tāda ginta ozola, kampara, pavļuta, ašerādena bijušā sekretāre, daudz rebes zina par OIK, tāpēc Kariņa birojs lika iekārtot PKC.
tukšs kantoris ar nejēgām, kas vispār ir tas pkc-parazītisks kleptomānu caurums.
Ielikteņu kantoris no valda dombrovska laikiem, apkalpojot andri vilku ielika šajā kantorelī pēterīti vilku un šis pakalpiņš tad arī kalpo, liek amatos kapitālsabiedrībās kliķei pietuvinātos.
Nožēlojami, steidzami jālikvidē, jo ātrāk jo mazāk valstij būs jāmaksā par šo pamuļķu ākstīšanos.
Tur nav eksperti, tur ir tikai noderīgie idioti.

Atbildēt

OIK teicamnieks kļūst par dakteri

05.06.2020. 12:22

Valdes loceklis Andis Pinkulis

“Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Turklāt esmu pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.”Atbildēt

Zinošais

05.06.2020. 11:58

»

Elementāri

Apvienojot visus valsts uzņēmumus zem PKC, tiek izveidota ļoti ietekmīga organizācija, kas iecels uzņēmumu vadītājus, apstiprinās stratēģijas, tai skaitā investīcijas. Kontrolēs milzīgu, priekš Latvijas, tautsaimniecības daļu...


PKC un valsts pārvaldes problēma ir vecu vecā - tā vietā lai domātu kāpēc esošās institūcijas nestrādā un kas vajadzīgs lai tā nebūtu, izdomā ka vajag vēl kādu paralēlu institūciju un tā nu gan būs brīva gan no veco problēmām, gan atrisinās visas nākošās.
Ir taču valsts sekretāru sanāksmes gan pats Ministru kabinets ar savām komitejām kur var gan saskaņot viedokļus gan koordinēt darāmos darbus !

Atbildēt

Elementāri

05.06.2020. 11:41

Apvienojot visus valsts uzņēmumus zem PKC, tiek izveidota ļoti ietekmīga organizācija, kas iecels uzņēmumu vadītājus, apstiprinās stratēģijas, tai skaitā investīcijas. Kontrolēs milzīgu, priekš Latvijas, tautsaimniecības daļu.
Par to sākas cīņa.
Lai arī PKC nevienam nav nopietnas uzņēmumu vadības pieredzes un pa lielam viņu darbība tikai veicina birokrātiju un samazina uzņēmumu efektivitāti, tomēr nez vai Vilkam var pārmest nesamērīgu darbošanos kāda labā. Martinsoniem, Jaunupiem un Jurašiem Vilks nav vajadzīgs. Vajadzīgs savs. Tas ir viens svarīgs posms uz viņu "ilgi un laimīgi".
Pārmetumi Vilkam ir sīki un muļķīgi, bet tiek strādāts pie tēla - "neveiksminieks un alkatīgs" veidošanas. Nevajadzētu uz to pavilkties.
Vienkāršāk būtu likvidēt PKC, lai nevienam nerodas kārdinājums. Vispār jau neviens to arī nepamanītu.

Atbildēt

ESMAIJA

05.06.2020. 10:22

Kreituse tosauc par Latvijas izlaupīšanu un, ja kāds to attaisno ar cilvēka milzu ilggadīguieguldījumu izglītībā, tad blakus noliksim ārstus un... padomāsim...

Atbildēt

to PIETIEK

05.06.2020. 10:07

A kāpēc šim "sacerējumam" nav norādīts autors ????

Atbildēt

sile

05.06.2020. 09:28

Sile labi baro un siles lopu bars labi paēd un ja par maz...piemet ēsmu.
Socgados kombikorms bija grūti dabūjams.....bet laiki mainās un tagad lopiņi barojas kā nākas

Atbildēt

Marta

05.06.2020. 08:10

Da'beidziet! Tā ir ierasta prakse - arī Augstākajā tiesā Administrācijas vadītājai Lapiņai noteikta tāda pati piemaksa par izcilu darbu pie 2300 eiro lielās algas. Saņem pat vairāk, nekā pirmās instances tiesneši.

Atbildēt

TT

05.06.2020. 07:53

»

Nedraugs

Pēterītis nav ne drāzējs, ne karoga nesējs.Mīkstais


Tad iznāk, ka šo pašu kāds drāž?

Atbildēt

Q

05.06.2020. 07:49

Nezin kāpēc pensionāriem pieliek tikai inflācijas procentus, bet valdošajiem siles biedriem uzreiz simtus un tūkstošus mūsu nodokļu maksātāju naudas, kaut gan nekādi izcilie ekonomikas sasniegumi Latvijā pēdējā desmitgadē nav redzami ! Iznāk kā pēc Orvela vieni dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem, šada politika tikai palielina jau tā lielo atstarpi starp bagātajiem un nabagiem !

Atbildēt

smuks

05.06.2020. 05:37

Smuks dzeltenais, vajaga dot 4000 eiro…….

Atbildēt

vietējais

05.06.2020. 05:35

Mēs paši esam pēc izskata cilvēki, bet domāšanā kā lopi.Un tad brīnamies ka jāsaka amerikāņu teiciens, man nav ko elpot,kad Lavijā sapratīsim ka mēs nevaram elpot, dēl saviem parazītiem savā valstī.

Atbildēt

Labas pārvaldības principi

05.06.2020. 05:05

No lasītājam rakstā pieejamās informācijas -

“Labas pārvaldības princips ir tiesību vispārējo principu kopums. Labas pārvaldības principā vispārējie tiesību principi ietverti ar vienotu mērķi realizēt personu tiesību vai tiesisko interešu aizsardzību publiskās varas un ikvienas privātpersonas publiski tiesiskajās attiecībās. Labas pārvaldības principa realizācija ir nozīmīga, lai valsts ikvienam garantētu iespēju realizēt tiesības un tiesiskās intereses attiecībās ar valsts institūciju.”, izriet, ka


ar likumu noteiktas MK pilnvaras stiprināt, palielinot atalgojumu valsts un pašvaldību amatpersonām, 4. maija valsts korporācijas interesēs, atbalstot lojālākās 4. maija valsts korporācijas interesēm kalpojošās privātpersonas valsts un pašvaldības amatos MK subjektīvu un slepeni motivētu lēmumu rezultātā.
Atbildēt

latviešu Mēsli

05.06.2020. 02:52

ir autoru kolektīvs: E. Pastars, I. Ošiņa, K. Rācenājs

Atbildēt

Dubults neplīst

05.06.2020. 00:09

»

kalašnikovs

Ar Ministru prezidenta rīkojumu Noteikt Latvijas ubagiem 1ooo eiro piemaksu pie pensijas ar ienākumu 126 eiro


Vai tad krievija vairs nemaksā otro pensiju Latvijas okupantiem.

Atbildēt

kankariņš

05.06.2020. 00:05

Naudas ir tik daudz kā nekad, kā var nepadalīties.

Atbildēt

kalašnikovs

05.06.2020. 00:05

Ar Ministru prezidenta rīkojumu Noteikt Latvijas ubagiem 1ooo eiro piemaksu pie pensijas ar ienākumu 126 eiro!

Atbildēt

ideāli

04.06.2020. 23:24

Vienkārši izcika! Trūst vēl tikai 10-15 cilvēku politpadome un tai arī kartam par pāris tūkstošiem par pārcilvēciskām pūlēm reizi mēnesi atnākt uz studniņu, bet ne katru mēnesi gan Jūrtams te visā JKP pieskariens

Atbildēt

Z

04.06.2020. 22:32

»

jurisx

Rodas sajūta , ka varas apcirkņos atrodas vien blēži un bezgoži.Ne jau velti LV atrodas pēdējās vietās ek. un soc. rādītājos . Bet korupcijā un zagšanā -vieni no līderiem


kā izrādās ASV pilsonis kariņš ir prasts blēdis, zaglis , kurš savējiem dala piemaksās tūkstošus. Hei, ārzemju latvieši, paņemiet reiz atpakaļ šos savus paklīdeņus - kariņus, ragaušus, rubesas

Atbildēt

Protams

04.06.2020. 20:57

Un biznesa vadības izpratne vai pieredze šiem arī kā melns kaķis melnā istabā! Es apbrīnoju šī pulciņa ietekmi un nepieciešamības, esības, nepārtrauktu pierādīšanas spēju!

Atbildēt

Nedraugs

04.06.2020. 20:54

»

draugs

Šis drāžot Leviteni


Pēterītis nav ne drāzējs, ne karoga nesējs.Mīkstais!

Atbildēt

Jā, bet

04.06.2020. 20:46

Jau pagājušā gadsimta sākumā viens dzejnieks rakstīja: "Tukšums, liekulībsa, zaimi,
Godīgas nevienas sejas
Saldie vārdi - salti glaimi
Bēgt? Kur bēgt no bēdu lejas?"
Ciniska nekaunība rullē. Un kāpēc šai nerullēt, ja mēs paši to ceļu viņas priekšā esam nolīdzinājuši ar savām urnu talkā atdotajām balsīm.
Skumjšakais tas, ka līdz naķamajām vēlēšanām viss tas būs aizmirsies un cilvēciņi savā starpā spriežot, ka "vēlēt gan nav par ko, bet vēlēt ir jāiet" pildīs savu "pilsoņa pienākumu" valsts vadībā ielikt klaunus un noderīgos kertīnus.

Atbildēt

jurisx

04.06.2020. 18:56

»

jautaajums

Vai vari nosaukt kaut vienu partiju kas nezog


Tās nav partijas-tie ir zagļu grupējumi , kuru vieta ir restotōs būros.

Atbildēt

jurisx

04.06.2020. 18:54

Rodas sajūta , ka varas apcirkņos atrodas vien blēži un bezgoži.Ne jau velti LV atrodas pēdējās vietās ek. un soc. rādītājos . Bet korupcijā un zagšanā -vieni no līderiem.

Atbildēt

:(

04.06.2020. 18:41

»

draugs

Šis drāžot Leviteni


Idiots!

Atbildēt

:)

04.06.2020. 18:40

»

Krišiņš

Kariņa unVienotības vadībā savējie ZOG legāli. Tagad plāno Covid naudas dalīšanu savējiem. Ārsti un skolotāji pēdējā rindā


Eu Tu, smieklīgais Krišiņ! Ko te vispār muldi pēc tā, kas atklājās Rīgā Saskaņas vadībā. Tāpat ar drošu pārliecību varu teikt, ka tāda zagšana, kā LC, TP, ZZS un dažu jau sen zudušo satelītpartiju) laikā nemaz vairs nav iedomājama!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...