Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tests

26.10.2020. 15:05

»

tests

Neliels ceļvedis...


Nemaz nebūšu pārsteigts, ja manu komentāru drīz izdzēsīs.

Atbildēt

tests

26.10.2020. 15:04

»

dzintris

Ak tad viņi arī priekš PR naudu notrieca? Nu uzrakstiet gan, kas un kā


Neliels ceļvedis.
1. Vispirms google jāieraksta vārdi "Latvijas loto iepirkumi". Atradīsiet tabulu, kurā ieraksts ka 02.10.2020. beidzies mediju pakalpojumu iepirkums. Kas konkrētāk tika iepirkts es nemeklēju. Ja ir interese, paskatieties, uzrakstiet.
2. Neilgi pirms 02.10.2020. šajā interneta vietnē bez konkrētu autoru norādes publikācijām , sākās kampaņa pret Lat loto un dažādām tās amatpersonām. Ar ko viņa pēkšņi kļuva interesanta? Es tādu kantori agrāk pat nezināju? Domāju ka daudzi Latvijā tādu kantori arī nezināja. Apskatot amatpersonu deklarācijas redzams, ka publikācijās minētie personāži izsenis labi dzīvojuši. Kas tad pēkšņi notika, ka Pietiek sāka rakstīt?
3.Atbildi uz to atradu internetā. Ierakstiet šī portāla galvenās personas vārdu un uzvārdu un pievienojiet tam vārdu "blogs".Tad arī Jums daudz kas kļūs skaidrs. Būs gan PR kompānija, gan saiknes, gan daudz kas cits. Lai izdodas!

Atbildēt

dzintris

26.10.2020. 14:29

»

tests

Kādais sabiedrisko attiecību firmai & Lapsai joprojām nav pārgājis rūgtums par neuzvarēto konkursu Latvijas Loto iepirkumā


Ak tad viņi arī priekš PR naudu notrieca? Nu uzrakstiet gan, kas un kā.

Atbildēt

🔴

26.10.2020. 14:02

Kas tur jumtu Latvijas Loto. Kam viņi atdod daļu algas.

Atbildēt

viedoklis

26.10.2020. 13:28

»

Žēl noskatīties, kā vecāka gadagājuma cilvēki pērk loterijas biļetes

cerot izlauzties no nabadzības


Ne jau nabadzība spiež vecajiem cilvēkiem pirkt tās biļetes, bet gan viņu pašu stulbums.Man arī ir ļoti daudz gadu, un dzīvoju krietni zem iztikas minimumu, bet nekad savā mūžā nēsu nopircis nevienu loterijas biļeti labprātīgi, izņemot PSRS laikus, kad piespieda ,biju par dažām kapeikām "labprātīgi" nopircis.

Atbildēt

Koko

26.10.2020. 11:51

Labs piemērs, kā tiek izlaupītas VSIA. Vājprāts.

Atbildēt

kādas tur ASV

26.10.2020. 11:32

»

!

asv neiebilst pret sadu lietu kartibu sava kolonija


č parastie

Atbildēt

Pkc

26.10.2020. 10:08

Lato Lapsam lūgums, lūdzu nopublicējiet Pkc sniegto atbildi, jo tur atbildēts maldinoši, lai pats pkc varētu izvairīties no atbildības par noziedzīgu bezdarbību, jo, ja pkc neparko neatbild, tad priekš kam tāds pkc ir vajadzīgs.
Tieši pkc bezdarbības dēļ valsts kapitālsabiedrību uzraudzībā, Valsts kontrole informēja Saeimu, ka pkc bezdarbības rezultātā ir izšķērdēti 4 miljoni euro, bet pkc gada budžets 2,3 miljoni.

Atbildēt

lili

26.10.2020. 07:10

sITO KORUMPETO ZAGLI Baibu Bani uz cietumu ...un FM Reiram atkapties...Cik ilgi tadi zagli laupis musu valsti un apzags Tautu...????? Cik ilgivel jacies..! Ejam ielas ....savadak te nekas nekad nemainisies...

Atbildēt

Padomju vara

25.10.2020. 23:01

FinMina ierēdnīšiem tā jau tāda visai viduvēja aldziņa, bet padome... nu esat nopietni- padomes tiek citu vajadzību dēļ veidotas un politieregulētas vertikālē Kādas tur atbildības.... nevienā nolikumā tas pat pieminēts nav Te jau cits mājiens, ka pārresoru koordinācijas kantorītim arī vajag kādu politpadomi- tā nio čļeniem 11 un politiski noturīgiem pret visādām kaitēm

Atbildēt

LLL

25.10.2020. 21:50

»

tests

Ja arī tā, tad uzzinam to tikai tad, kad kādu negausi nepielaiž pie budžeta siles


Ejiet uz VID datubāzi un lasiet par visiem pēc kārtas. Vecie ZZS biedri un komunisti Zemkopības ministrijas iestādēs pie pensijas pa 20 000 saņem vēl 70 000.

Atbildēt

Noziedznieci Baibu Bāni - cietumā

25.10.2020. 21:42

Baiba Bāne slēpjas aiz ministru kabineta noteikumiem par atalgojumiem kapitālsabiedrībās, bet faktiski izlaupa valsti milzīgā apmērā. Nebūtu brīnums, ka saņem par to zināmu un ne mazu atlīdzību. Jo pretējā gadījumā, kā taupīgs un rūpīgs saimnieks, viņa būtu izvērtējusi, vai Latvijas loto vispār pienākas tās milzīgās algas un panākusi, ka tur cilvēki tikpat "ražīgi" strādā vismaz par tŗīs reizes mazāku atalgojumu. Līdz ar to jāsecina, ka Bainai Bānei ir vieta cietumā - vai nu par līdzdalību valsts izlaupīšanā, vai noziedzīgu bezdarbību. Bet visam atslēga, protams, ir Reirs- šis Vienotības mafiozo, pēc kura jau sen gaudo cietuma nāras.

Atbildēt

Kur rebidenti kas revidētu notiekošo lat loto

25.10.2020. 19:23

100. gades loterijas lieliekais melu un māņu reklāmas tv. Neviens nav tur neko laimējis reklāma lai ķertu vientiešus tāpat kā čeku loterija

Atbildēt

Žēl noskatīties, kā vecāka gadagājuma cilvēki pērk loterijas biļetes

25.10.2020. 19:08

cerot izlauzties no nabadzības.

Atbildēt

tests

25.10.2020. 18:34

»

Fakts

Varbūt arī tā, bet skaidri redzams, ka valstī pieņemtie likumi NAV sasitoši Finanšu ministrijai


Ja arī tā, tad uzzinam to tikai tad, kad kādu negausi nepielaiž pie budžeta siles.

Atbildēt

Fakts

25.10.2020. 18:32

»

tests

Kādais sabiedrisko attiecību firmai & Lapsai joprojām nav pārgājis rūgtums par neuzvarēto konkursu Latvijas Loto iepirkumā


Varbūt arī tā, bet skaidri redzams, ka valstī pieņemtie likumi NAV sasitoši Finanšu ministrijai!!!!!!

Atbildēt

tests

25.10.2020. 18:28

Kādais sabiedrisko attiecību firmai & Lapsai joprojām nav pārgājis rūgtums par neuzvarēto konkursu Latvijas Loto iepirkumā.

Atbildēt

viedoklis

25.10.2020. 17:58

Es priecājos ka viņi saņem un novēlu lai viņi saņemtu vēl vairāk, jo nekas tik ļoti nebojā cilvēku kā milzu nauda un vara, tā pārvērš viņus par pretīgiem dzīvniekiem un padara ar laiku nelaimīgus un nožēlojamus.Tikai godīgi nopelnīta, ar darbu, nauda dod gandarījumu.

Atbildēt

///

25.10.2020. 17:52

nabaga nolemtibas zeme-latvija

Atbildēt

interesant

25.10.2020. 17:50

kadi Reirjam otati no simtiem padomju?

Atbildēt

ESMAIJA

25.10.2020. 17:49

Vienkārši riebjas to visu lasīt un dzirdēt. Nav dienas, kad kaut kas līdzīgs neuzpeldētu. Un šitādi,,loto"ir pilna Latvija. Kā lai pietiktu kaut kam citam?

Atbildēt

sitai penzionarei

25.10.2020. 17:47

smukums naak no zobiem

Atbildēt

Skaudīgs kultūras darbinieks

25.10.2020. 17:46

Kaut vienreiz mūžā kaut vienu mēnesi saņemt , nevis nopelnīt tādu naudu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...