Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tests

26.10.2020. 15:05

»

tests

Neliels ceļvedis...


Nemaz nebūšu pārsteigts, ja manu komentāru drīz izdzēsīs.

Atbildēt

tests

26.10.2020. 15:04

»

dzintris

Ak tad viņi arī priekš PR naudu notrieca? Nu uzrakstiet gan, kas un kā


Neliels ceļvedis.
1. Vispirms google jāieraksta vārdi "Latvijas loto iepirkumi". Atradīsiet tabulu, kurā ieraksts ka 02.10.2020. beidzies mediju pakalpojumu iepirkums. Kas konkrētāk tika iepirkts es nemeklēju. Ja ir interese, paskatieties, uzrakstiet.
2. Neilgi pirms 02.10.2020. šajā interneta vietnē bez konkrētu autoru norādes publikācijām , sākās kampaņa pret Lat loto un dažādām tās amatpersonām. Ar ko viņa pēkšņi kļuva interesanta? Es tādu kantori agrāk pat nezināju? Domāju ka daudzi Latvijā tādu kantori arī nezināja. Apskatot amatpersonu deklarācijas redzams, ka publikācijās minētie personāži izsenis labi dzīvojuši. Kas tad pēkšņi notika, ka Pietiek sāka rakstīt?
3.Atbildi uz to atradu internetā. Ierakstiet šī portāla galvenās personas vārdu un uzvārdu un pievienojiet tam vārdu "blogs".Tad arī Jums daudz kas kļūs skaidrs. Būs gan PR kompānija, gan saiknes, gan daudz kas cits. Lai izdodas!

Atbildēt

dzintris

26.10.2020. 14:29

»

tests

Kādais sabiedrisko attiecību firmai & Lapsai joprojām nav pārgājis rūgtums par neuzvarēto konkursu Latvijas Loto iepirkumā


Ak tad viņi arī priekš PR naudu notrieca? Nu uzrakstiet gan, kas un kā.

Atbildēt

🔴

26.10.2020. 14:02

Kas tur jumtu Latvijas Loto. Kam viņi atdod daļu algas.

Atbildēt

viedoklis

26.10.2020. 13:28

»

Žēl noskatīties, kā vecāka gadagājuma cilvēki pērk loterijas biļetes

cerot izlauzties no nabadzības


Ne jau nabadzība spiež vecajiem cilvēkiem pirkt tās biļetes, bet gan viņu pašu stulbums.Man arī ir ļoti daudz gadu, un dzīvoju krietni zem iztikas minimumu, bet nekad savā mūžā nēsu nopircis nevienu loterijas biļeti labprātīgi, izņemot PSRS laikus, kad piespieda ,biju par dažām kapeikām "labprātīgi" nopircis.

Atbildēt

Koko

26.10.2020. 11:51

Labs piemērs, kā tiek izlaupītas VSIA. Vājprāts.

Atbildēt

kādas tur ASV

26.10.2020. 11:32

»

!

asv neiebilst pret sadu lietu kartibu sava kolonija


č parastie

Atbildēt

Pkc

26.10.2020. 10:08

Lato Lapsam lūgums, lūdzu nopublicējiet Pkc sniegto atbildi, jo tur atbildēts maldinoši, lai pats pkc varētu izvairīties no atbildības par noziedzīgu bezdarbību, jo, ja pkc neparko neatbild, tad priekš kam tāds pkc ir vajadzīgs.
Tieši pkc bezdarbības dēļ valsts kapitālsabiedrību uzraudzībā, Valsts kontrole informēja Saeimu, ka pkc bezdarbības rezultātā ir izšķērdēti 4 miljoni euro, bet pkc gada budžets 2,3 miljoni.

Atbildēt

lili

26.10.2020. 07:10

sITO KORUMPETO ZAGLI Baibu Bani uz cietumu ...un FM Reiram atkapties...Cik ilgi tadi zagli laupis musu valsti un apzags Tautu...????? Cik ilgivel jacies..! Ejam ielas ....savadak te nekas nekad nemainisies...

Atbildēt

Padomju vara

25.10.2020. 23:01

FinMina ierēdnīšiem tā jau tāda visai viduvēja aldziņa, bet padome... nu esat nopietni- padomes tiek citu vajadzību dēļ veidotas un politieregulētas vertikālē Kādas tur atbildības.... nevienā nolikumā tas pat pieminēts nav Te jau cits mājiens, ka pārresoru koordinācijas kantorītim arī vajag kādu politpadomi- tā nio čļeniem 11 un politiski noturīgiem pret visādām kaitēm

Atbildēt

LLL

25.10.2020. 21:50

»

tests

Ja arī tā, tad uzzinam to tikai tad, kad kādu negausi nepielaiž pie budžeta siles


Ejiet uz VID datubāzi un lasiet par visiem pēc kārtas. Vecie ZZS biedri un komunisti Zemkopības ministrijas iestādēs pie pensijas pa 20 000 saņem vēl 70 000.

Atbildēt

Noziedznieci Baibu Bāni - cietumā

25.10.2020. 21:42

Baiba Bāne slēpjas aiz ministru kabineta noteikumiem par atalgojumiem kapitālsabiedrībās, bet faktiski izlaupa valsti milzīgā apmērā. Nebūtu brīnums, ka saņem par to zināmu un ne mazu atlīdzību. Jo pretējā gadījumā, kā taupīgs un rūpīgs saimnieks, viņa būtu izvērtējusi, vai Latvijas loto vispār pienākas tās milzīgās algas un panākusi, ka tur cilvēki tikpat "ražīgi" strādā vismaz par tŗīs reizes mazāku atalgojumu. Līdz ar to jāsecina, ka Bainai Bānei ir vieta cietumā - vai nu par līdzdalību valsts izlaupīšanā, vai noziedzīgu bezdarbību. Bet visam atslēga, protams, ir Reirs- šis Vienotības mafiozo, pēc kura jau sen gaudo cietuma nāras.

Atbildēt

Kur rebidenti kas revidētu notiekošo lat loto

25.10.2020. 19:23

100. gades loterijas lieliekais melu un māņu reklāmas tv. Neviens nav tur neko laimējis reklāma lai ķertu vientiešus tāpat kā čeku loterija

Atbildēt

Žēl noskatīties, kā vecāka gadagājuma cilvēki pērk loterijas biļetes

25.10.2020. 19:08

cerot izlauzties no nabadzības.

Atbildēt

tests

25.10.2020. 18:34

»

Fakts

Varbūt arī tā, bet skaidri redzams, ka valstī pieņemtie likumi NAV sasitoši Finanšu ministrijai


Ja arī tā, tad uzzinam to tikai tad, kad kādu negausi nepielaiž pie budžeta siles.

Atbildēt

Fakts

25.10.2020. 18:32

»

tests

Kādais sabiedrisko attiecību firmai & Lapsai joprojām nav pārgājis rūgtums par neuzvarēto konkursu Latvijas Loto iepirkumā


Varbūt arī tā, bet skaidri redzams, ka valstī pieņemtie likumi NAV sasitoši Finanšu ministrijai!!!!!!

Atbildēt

tests

25.10.2020. 18:28

Kādais sabiedrisko attiecību firmai & Lapsai joprojām nav pārgājis rūgtums par neuzvarēto konkursu Latvijas Loto iepirkumā.

Atbildēt

viedoklis

25.10.2020. 17:58

Es priecājos ka viņi saņem un novēlu lai viņi saņemtu vēl vairāk, jo nekas tik ļoti nebojā cilvēku kā milzu nauda un vara, tā pārvērš viņus par pretīgiem dzīvniekiem un padara ar laiku nelaimīgus un nožēlojamus.Tikai godīgi nopelnīta, ar darbu, nauda dod gandarījumu.

Atbildēt

///

25.10.2020. 17:52

nabaga nolemtibas zeme-latvija

Atbildēt

interesant

25.10.2020. 17:50

kadi Reirjam otati no simtiem padomju?

Atbildēt

ESMAIJA

25.10.2020. 17:49

Vienkārši riebjas to visu lasīt un dzirdēt. Nav dienas, kad kaut kas līdzīgs neuzpeldētu. Un šitādi,,loto"ir pilna Latvija. Kā lai pietiktu kaut kam citam?

Atbildēt

sitai penzionarei

25.10.2020. 17:47

smukums naak no zobiem

Atbildēt

Skaudīgs kultūras darbinieks

25.10.2020. 17:46

Kaut vienreiz mūžā kaut vienu mēnesi saņemt , nevis nopelnīt tādu naudu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

FotoAr Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši.
Lasīt visu...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...

Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...