Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tests

26.10.2020. 15:05

»

tests

Neliels ceļvedis...


Nemaz nebūšu pārsteigts, ja manu komentāru drīz izdzēsīs.

Atbildēt

tests

26.10.2020. 15:04

»

dzintris

Ak tad viņi arī priekš PR naudu notrieca? Nu uzrakstiet gan, kas un kā


Neliels ceļvedis.
1. Vispirms google jāieraksta vārdi "Latvijas loto iepirkumi". Atradīsiet tabulu, kurā ieraksts ka 02.10.2020. beidzies mediju pakalpojumu iepirkums. Kas konkrētāk tika iepirkts es nemeklēju. Ja ir interese, paskatieties, uzrakstiet.
2. Neilgi pirms 02.10.2020. šajā interneta vietnē bez konkrētu autoru norādes publikācijām , sākās kampaņa pret Lat loto un dažādām tās amatpersonām. Ar ko viņa pēkšņi kļuva interesanta? Es tādu kantori agrāk pat nezināju? Domāju ka daudzi Latvijā tādu kantori arī nezināja. Apskatot amatpersonu deklarācijas redzams, ka publikācijās minētie personāži izsenis labi dzīvojuši. Kas tad pēkšņi notika, ka Pietiek sāka rakstīt?
3.Atbildi uz to atradu internetā. Ierakstiet šī portāla galvenās personas vārdu un uzvārdu un pievienojiet tam vārdu "blogs".Tad arī Jums daudz kas kļūs skaidrs. Būs gan PR kompānija, gan saiknes, gan daudz kas cits. Lai izdodas!

Atbildēt

dzintris

26.10.2020. 14:29

»

tests

Kādais sabiedrisko attiecību firmai & Lapsai joprojām nav pārgājis rūgtums par neuzvarēto konkursu Latvijas Loto iepirkumā


Ak tad viņi arī priekš PR naudu notrieca? Nu uzrakstiet gan, kas un kā.

Atbildēt

🔴

26.10.2020. 14:02

Kas tur jumtu Latvijas Loto. Kam viņi atdod daļu algas.

Atbildēt

viedoklis

26.10.2020. 13:28

»

Žēl noskatīties, kā vecāka gadagājuma cilvēki pērk loterijas biļetes

cerot izlauzties no nabadzības


Ne jau nabadzība spiež vecajiem cilvēkiem pirkt tās biļetes, bet gan viņu pašu stulbums.Man arī ir ļoti daudz gadu, un dzīvoju krietni zem iztikas minimumu, bet nekad savā mūžā nēsu nopircis nevienu loterijas biļeti labprātīgi, izņemot PSRS laikus, kad piespieda ,biju par dažām kapeikām "labprātīgi" nopircis.

Atbildēt

Koko

26.10.2020. 11:51

Labs piemērs, kā tiek izlaupītas VSIA. Vājprāts.

Atbildēt

kādas tur ASV

26.10.2020. 11:32

»

!

asv neiebilst pret sadu lietu kartibu sava kolonija


č parastie

Atbildēt

Pkc

26.10.2020. 10:08

Lato Lapsam lūgums, lūdzu nopublicējiet Pkc sniegto atbildi, jo tur atbildēts maldinoši, lai pats pkc varētu izvairīties no atbildības par noziedzīgu bezdarbību, jo, ja pkc neparko neatbild, tad priekš kam tāds pkc ir vajadzīgs.
Tieši pkc bezdarbības dēļ valsts kapitālsabiedrību uzraudzībā, Valsts kontrole informēja Saeimu, ka pkc bezdarbības rezultātā ir izšķērdēti 4 miljoni euro, bet pkc gada budžets 2,3 miljoni.

Atbildēt

lili

26.10.2020. 07:10

sITO KORUMPETO ZAGLI Baibu Bani uz cietumu ...un FM Reiram atkapties...Cik ilgi tadi zagli laupis musu valsti un apzags Tautu...????? Cik ilgivel jacies..! Ejam ielas ....savadak te nekas nekad nemainisies...

Atbildēt

Padomju vara

25.10.2020. 23:01

FinMina ierēdnīšiem tā jau tāda visai viduvēja aldziņa, bet padome... nu esat nopietni- padomes tiek citu vajadzību dēļ veidotas un politieregulētas vertikālē Kādas tur atbildības.... nevienā nolikumā tas pat pieminēts nav Te jau cits mājiens, ka pārresoru koordinācijas kantorītim arī vajag kādu politpadomi- tā nio čļeniem 11 un politiski noturīgiem pret visādām kaitēm

Atbildēt

LLL

25.10.2020. 21:50

»

tests

Ja arī tā, tad uzzinam to tikai tad, kad kādu negausi nepielaiž pie budžeta siles


Ejiet uz VID datubāzi un lasiet par visiem pēc kārtas. Vecie ZZS biedri un komunisti Zemkopības ministrijas iestādēs pie pensijas pa 20 000 saņem vēl 70 000.

Atbildēt

Noziedznieci Baibu Bāni - cietumā

25.10.2020. 21:42

Baiba Bāne slēpjas aiz ministru kabineta noteikumiem par atalgojumiem kapitālsabiedrībās, bet faktiski izlaupa valsti milzīgā apmērā. Nebūtu brīnums, ka saņem par to zināmu un ne mazu atlīdzību. Jo pretējā gadījumā, kā taupīgs un rūpīgs saimnieks, viņa būtu izvērtējusi, vai Latvijas loto vispār pienākas tās milzīgās algas un panākusi, ka tur cilvēki tikpat "ražīgi" strādā vismaz par tŗīs reizes mazāku atalgojumu. Līdz ar to jāsecina, ka Bainai Bānei ir vieta cietumā - vai nu par līdzdalību valsts izlaupīšanā, vai noziedzīgu bezdarbību. Bet visam atslēga, protams, ir Reirs- šis Vienotības mafiozo, pēc kura jau sen gaudo cietuma nāras.

Atbildēt

Kur rebidenti kas revidētu notiekošo lat loto

25.10.2020. 19:23

100. gades loterijas lieliekais melu un māņu reklāmas tv. Neviens nav tur neko laimējis reklāma lai ķertu vientiešus tāpat kā čeku loterija

Atbildēt

Žēl noskatīties, kā vecāka gadagājuma cilvēki pērk loterijas biļetes

25.10.2020. 19:08

cerot izlauzties no nabadzības.

Atbildēt

tests

25.10.2020. 18:34

»

Fakts

Varbūt arī tā, bet skaidri redzams, ka valstī pieņemtie likumi NAV sasitoši Finanšu ministrijai


Ja arī tā, tad uzzinam to tikai tad, kad kādu negausi nepielaiž pie budžeta siles.

Atbildēt

Fakts

25.10.2020. 18:32

»

tests

Kādais sabiedrisko attiecību firmai & Lapsai joprojām nav pārgājis rūgtums par neuzvarēto konkursu Latvijas Loto iepirkumā


Varbūt arī tā, bet skaidri redzams, ka valstī pieņemtie likumi NAV sasitoši Finanšu ministrijai!!!!!!

Atbildēt

tests

25.10.2020. 18:28

Kādais sabiedrisko attiecību firmai & Lapsai joprojām nav pārgājis rūgtums par neuzvarēto konkursu Latvijas Loto iepirkumā.

Atbildēt

viedoklis

25.10.2020. 17:58

Es priecājos ka viņi saņem un novēlu lai viņi saņemtu vēl vairāk, jo nekas tik ļoti nebojā cilvēku kā milzu nauda un vara, tā pārvērš viņus par pretīgiem dzīvniekiem un padara ar laiku nelaimīgus un nožēlojamus.Tikai godīgi nopelnīta, ar darbu, nauda dod gandarījumu.

Atbildēt

///

25.10.2020. 17:52

nabaga nolemtibas zeme-latvija

Atbildēt

interesant

25.10.2020. 17:50

kadi Reirjam otati no simtiem padomju?

Atbildēt

ESMAIJA

25.10.2020. 17:49

Vienkārši riebjas to visu lasīt un dzirdēt. Nav dienas, kad kaut kas līdzīgs neuzpeldētu. Un šitādi,,loto"ir pilna Latvija. Kā lai pietiktu kaut kam citam?

Atbildēt

sitai penzionarei

25.10.2020. 17:47

smukums naak no zobiem

Atbildēt

Skaudīgs kultūras darbinieks

25.10.2020. 17:46

Kaut vienreiz mūžā kaut vienu mēnesi saņemt , nevis nopelnīt tādu naudu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...