Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pārsteigums un šoks

Ilmārs Hiršs*
23.06.2018.
Komentāri (19)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.P.

26.06.2018. 13:00

Hiršs un Sproģis viena skaista morālā un intelektuālā līmeņa indivīdi.

Atbildēt

tādi esam

25.06.2018. 13:21

Latvijai KANGARU nav trūcis. Šis Sproģis ir viens no jaunlaiku kangariem.

Atbildēt

Antons Mikoss

25.06.2018. 12:36

Kamdēļ iespringt par zilo sēņu reliģijas piekritēju izdarībām?

Atbildēt

Viedais

25.06.2018. 04:46

Raksta autors pravieto īsteni padomiskā stilā. Areče, ļaudis no Padomijas var izvest, bet Padomiju no ļaudīm nē ;)

Atbildēt

Vēl viens - dzerevņa

24.06.2018. 22:27

»

Padevīgais

Viens: ir tāds teicens, kaut caur velnu, bet iestājos glābt tautu, valsti no nešķīstības...


Saskaņā nav nevienas personas, ko varētu likt par ministru, premjeru vai prezidentu, tādēļ tiek likti darbā "citi ieroči"- meklēti latvieši vai it kā latviešiem lojālie kadri; bet koloborācija ir smaga nasta abām pusēm.

Arī lai piesaistītu latviešu vēlētājus, re, sak, mēs draudzējamies, kā okupācijas laikā, visi ejam kopā, balsojiet par Aaskaņu. POLITISKS TRIKS.
Uzskatu, ka Ūšakovs,. ko uzskata pa "labu saimnieku", neder par Valsts sekretāra amatam - viņš ir sīkmanis, valdības lamātājs, zemas kultūras cilvēks manā skatījumā, nav tālu uzkāpis no ielas paradumiem, viņam nav valsts amatpersonas diplomātijas izpratnes un daudz kā viņam nav - dzerevņa.

-

Atbildēt

Padevīgais

24.06.2018. 22:17

»

kļimoviča aita

Lūdzu darīt sbiedrībai zināmu, vai "žīdkomunistu bitņiks" arī ir Artūra Priedīša iemīļotais izteiciens


Viens: ir tāds teicens, kaut caur velnu, bet iestājos glābt tautu, valsti no nešķīstības.
Otrs. Katram indivīdam gribas tikt pie varas, pie "vieglās maizes" - deputātos un saņemt algu neko nedarot vai tikai spaidot pogas pēc īkšķa norādījuma.
Trešai. koloboracionisms.

Neviens no punktiem nav īsta patriota goda jautājums. Nu jau "mūsējie" grimst šajā purvā daudzi, bet seja, daba šim veidojumam nemainās.

Bet ir vairāki, kuri lien kaut pie velna, lai tikai sag;]labātu amatu vai tiktu pie amata - dabīgs, cilvēcīgs process.

Tas arī tāpat - balso\šu par to partiju, lai nepazaudētu balsi, jo kad partija nedabū 5 %, visuvēlētāju balsis nozog, nolaupa tām partijā, kuras ir virs 5 %. Un nekad šie ļaudis nerēķinās - pazaudēt balsi baidās, bet SIRDSAPZIŅU pazaudēt nebaidās.

Atbildēt

Pox

24.06.2018. 18:40

»

Arturs Priedītis

Farizejisks, demagoģisks teksts un dziļākajā būtībā arī nelietīgs teksts, jo melīgi izkropļo realitāti. Teksts, kuru nedrīkst atstāt bez nosodoša komentāra. Pirmkārt, bijušais inženieris-elektromehāniķis, bet no 90.gadiem teologs, nedrīkstēja neņemt vērā to, ka LR ir nacionāli reakcionārs un krimināli...


Profesora A.Priedīša aizvadītajos gados (2004-2016.g.11.okt.) sagatavotajos tekstos ir fiksēti sekojošie konceptuālie un terminoloģiskie priekšlikumi: 1) kulturoloģiskā paradigma, 2) masu fenomenu segmentācija, 3) kultūras determinisms, 4) krīzes neekonomiskie (kulturoloģiskie) faktori, 5) rases teorijas
aktualitāte, 6) iracionālais kapitālisms, 7) subkulturācija, 8) vadāmā haosa poētika, 9) noziegumu brīvība, 10) ģeokrātiskais valstiskums, 11) gnozeoloģiskais ideāls, 12)politiskā orientācija, 13) kulturoloģiskā imunitāte, 14)zināšanas kā ideoloģijas saturs, 15) idiotijas
plurālisms, 16) tolerances reabilitātes funkcija, 17) Rietumu civilizācijas iekšējā sadursme, lūzums, Baltijas siena, 18) patiesība kā saprātīgo cilvēku identitātes pamats, 19)patiesīguma tabess, 20) tiesiskuma abioze, 21) stratēģiskā atbildība, 22) intelektuālā infrastruktūra, 23) nacionālā stratēģiskā elite, 24) planetārā stratēģiskā elite, 25) tautas pārvaldīšanas nepolitkorektā tehnoloģija, 26) tautas svētākās politiskās vērtības, 27) valsts abrogācija, 28) sociālais
darvinisms kā jauna formāta genocīda metodoloģiskā platforma: nacionālā mēroga genocīds, 29)
haosa pamatošana postcilvēku historiogrāfijā, 30) metafizikas pieprasījums, 31) psihiskā prosperitāte, 32) tautas madrigāls, 33) morālā filantrofija, 34) sociālās lietderības koeficients,
35) latviešu favorītisms, 36) demogrāfiskais pasaules karš, 37) demogrāfijas ekonomiskais verdikts, 38) labklājības anatomija, 39) ģeopolitiskais misionārs, 40) mākslas metafizika
, 41)grēku habilitācija, 42) kognitīvā aprobežotība,
43)juvenālā banda, 44) juvenālais laikmets, 45) postmodernis
tiskā mentalitāte,46)analītiskais infantilisms, 47) maniakālais finansiālisms, 48) valsts hibrīdapvērsums, 49) kognitīvā drosme, 50) mentālais agresors, 51) kriminālā mentalitāte,
52) alkātības loģistika, 53) hibrīdā mentalitāte,
54) patoloģiju socializācija, 55) tautas loģistika, 56) grēku subkultūra, 57) sociālā horeogrāfija, 58) intelektuālā gaume, 59) intelektuālā etnogrāfija, 60) ģeopolitiskais fundamentālisms, 61) zagšanas habilitācija, 62) intelektuālais
laikabiedrs, 63) stulbuma ataraksija, 64) morālais garants, 65) postcilvēku sanācija.

Gudrs onka! :)

Atbildēt

Kas Amerikam atdeva vietu Rīgas domē?

24.06.2018. 12:49

Baptissts , oligarhs, A. Šlesers. Kas baptistu, oligarhu, A. Šleseru ieveda politikā? Mācītājpartija. Baptistu mācītājs Baštiks. Kā mācītājpartija pievīla latviešu tautu!

Cionistu baptisti. No Ciānas kalna. Kas pierunāja baptistu bīskapu Šproģi atstāt bīskapa amatu, lai neizskatās nesmuki, un piekrīt būt par latviešu tautai naidīgās Saskaņas pretendentu uz Valsts prezidenta amatu? Oligarhs, valsts nozadzējs, baptists Ainārs Šlesers.

Atbildēt

Moyartr

24.06.2018. 12:27

Tas kristietis nespēj piedot nu jau vairāk nekā 70 gadus senus notikumus tiem, kuri paši savām rokām neko no tā nav paveikuši. Nez' kur pazuda šā hirša kristāltīrība cilvēkmīlestībā, kuru Jēzus esot šamajiem uzdevis izjust. :)

Atbildēt

Ahaaa

24.06.2018. 11:34

"...sajutis savā sirdī patiesu Dieva aicinājumu..." pievienoties Saskanjai ???? :-) :-) :-)

Atbildēt

atbilde

23.06.2018. 22:44

»

jautaajums

Ar ko reliģijas atšķiras no partijnieku klaniem


Ar zombijbiznesa ilgtspējīgumu.

Atbildēt

solī

23.06.2018. 22:20

kāds tur brīnums, bībele ir tik pretrunu pilna, ka pieļauj visu. Ja nu kas ,,, nopirks indulgenci vai kā nu tur.

Atbildēt

jautaajums

23.06.2018. 21:04

Ar ko reliģijas atšķiras no partijnieku klaniem?

Atbildēt

Arturs Priedītis

23.06.2018. 19:58

Farizejisks, demagoģisks teksts un dziļākajā būtībā arī nelietīgs teksts, jo melīgi izkropļo realitāti. Teksts, kuru nedrīkst atstāt bez nosodoša komentāra. Pirmkārt, bijušais inženieris-elektromehāniķis, bet no 90.gadiem teologs, nedrīkstēja neņemt vērā to, ka LR ir nacionāli reakcionārs un krimināli oligarhisks režīms ar noziegumu brīvību. Tas ir jāņem vērā kā atsevišķu „politiķu” vērtējumā, tā visu politisko organizāciju vērtējumā. Tas ir jāņem vērā arī reliģisko organizāciju un tās līderu vērtējumā. Labi ir zināms, ka vietējās baznīcas atbalsta noziedzīgo režīmu, kas veicina latviešu tautas bojāeju. Babtistu sludinātāja pievēršanās „politikai” ir kārtējā liecība par mūsu reliģisko organizāciju vadības morāli nestabilo līmeni. Noziedzīgo režīmu atbalsta arī dotā teksta autors, jo nekas nav minēts par LR noziedzīgo valstiskumu. Otrkārt, „Saskaņas” partija ir noziedzīgā valstiskuma sastāvdaļa. Pret to nav iespējams izturēties kā pret īstu politisko organizāciju. Bet šīs partijas principālā nevērtība nevar būt iemesls par to melot. Autors melīgi apgalvo par „Saskaņas” partijas saistību ar „okupāciju”, krievu diasporu. Ja babtistu sludinātājs (nākamais Valsts prezidents !?) būtu izvēlējies kādu citu partiju (piem., latviešu pederastu partiju „Vienotību”, „Attīstībai/Par!”, „Progresīvie”), tad viss būtu kārtībā! Tā ir amorāla pieeja, kas ir nepārprotama teologa tekstā. Īsta teologa pienākums pašlaik var būt tikai viens: kategoriski nosodīt nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko režīmu, darīt visu iespējamo tā likvidēšanai, lai pārtrauktu amorālisma drausmīgo izplatību, tautas aizceļošanu un izmiršanu. Īstam teologam ir jānosoda katra sadarbošanās ar nacionāli reakcionāro varu, bet nevis farizejiski, demagoģiski un melīgi jāšķiro „pareizās partijas” un „nepareizās partijas”. LR visas „partijas” ir noziedzīgā valstiskuma stutes!

Atbildēt

HAU

23.06.2018. 19:00

Visiem ķiršiem ROKAS un MUTES NOST NO "SASKAŅAS CENTRA",sorosīds ir sorosīds,naziks ir naziks,šie tikai par šāmējiem,nelien ar PROPAGANDU kur tu neprasīts,AIZVERIES 44 ataudze!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...