Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

modrā acs

14.09.2018. 18:38

Kur gan palicis Matīsa nekustamais īpašums Tūjā??? Deklarācija tas nav norādīts!!! Uz kā vārda noformēts? Uz nestrādājošās sievas? Vai uz dēluka,kurs apgūst zinības ārzemju augstskolā? Varbūt uz meitu,kura ir skolniece?

Atbildēt

toksiskie personāži - neuzķeraties!

08.09.2018. 07:41

Ir skaidrs kāda kapitāla intereses pārstāv kompanjoni Didzis Šmits (KPVLV), Atis Zakatistovs (KPVLV) un Guntars Grīnvalds (Saskaņa)

Atbildēt

C'ēzars Lielais

07.09.2018. 23:58

»

nu re, Brigmanis lien pie Saskaņas!

Delfos šodien ziņa – nav šaubu, ka ZZS plāno sadarboties ar Saskaņu...


Citāti no e-pasta, kas nāk bez sarakstes, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu.

Un šajā citātā adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.Vēstule no ārzemju latviešu biedrības.

Atbildēt

Iznomātais latvietis - Saskaņas sarakstā

07.09.2018. 23:55

»

Nolādētie

Valdis Skjiņš un Barča Liepājā plakātos uz katra stūra. Credo bundzinieks līda komunistos 1988. gadā un Barča veca komunistu pirmorganizācijas sekretāre . Izdzimteņi kopā ar Saskaņu


Es saprotu ja iznomā prostitūtas, kāda ir pēc tām vajadzība, bet kad Saskaņa iznomā latviešus vēlēšanu sarakstam, tas nu jau kaut kas jancīgs - vai tad krievu etniskā partija ir slima, ka viņiem nav neviena cienīga sava krieva, Putina dēla, kas būtu kā 1.persona sarakstā, ka jāiznomā latvieši vai atsevišķi caurkrituši politikāņi bijušajās partijās?

Varbūt šī latviešu iznomāšana parāda arī to, ka viņi ir politiskie prostitūtas, kas vajadzīgi Saskaņai pajokoties ar viņiem?

Nabaga latvietīši - viņus savējie neatzina, nesaprata, jāmēģina Saskaņā, varbūt tur mēs būsim derīgi, varbūt mūs neizbalsos. Arī "nobrauktus zirgus"izmanto kaut kādos palīgdarbos. Lai veicas šiem latvietīšiem!

Nu nē, mēs Saskaņa, mācības saņemam no KGB speca Putina, viņš zina, ka iznomātie latvieši ir ēsma apstulbušajiem latviešu vēlētājiem, viņi uzķersies, noteikti, kā peles slazdā - Saskaņas slazdā. Stāstam ka latvieši balsojot tā : svoj svoloč, balso par svešo svoloču". bet krievs balso - jo lielāks svoločs, jo patīkamāks, prot grozīt delas".

Atbildēt

Nolādētie

07.09.2018. 22:06

»

nu re, Brigmanis lien pie Saskaņas!

Delfos šodien ziņa – nav šaubu, ka ZZS plāno sadarboties ar Saskaņu...


Valdis Skjiņš un Barča Liepājā plakātos uz katra stūra. Credo bundzinieks līda komunistos 1988. gadā un Barča veca komunistu pirmorganizācijas sekretāre . Izdzimteņi kopā ar Saskaņu.

Atbildēt

Zagļu

07.09.2018. 22:03

»

Vecis

Saskaņa Latvijai - atdzimšana tautsaimniecībai


muldēšana ar pilnu muti nanoūdeni!

Atbildēt

Vecis

07.09.2018. 20:57

Saskaņa Latvijai - atdzimšana tautsaimniecībai!

Atbildēt

rumpampā

07.09.2018. 20:33

»


tas ir stroķista redzējums par lapsām. Tev nav sajēgas par savvaļas dzīvniekiem, ne urbanizētiem, ne Ventspils mežos dzīvojošām.

Atbildēt

Nē,

07.09.2018. 18:57

»


smird debilais Indulis Durka!

Atbildēt

nu re, Brigmanis lien pie Saskaņas!

07.09.2018. 16:27

Delfos šodien ziņa – nav šaubu, ka ZZS plāno sadarboties ar Saskaņu.
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) Kurzemē (Brigmaņa apgabalā ) veikusi sabiedriskās domas aptauju par ZZS iespējamo sadarbību ar partiju "Saskaņa"
Aptaujas veikšanu žurnālam „Ir” apstiprināja ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis. "Šī konkrētā aptauja tiek veikta Kurzemes vēlēšanu apgabalā. Tikai vienā apgabalā," norādījis Brigmanis. Viņš apstiprinājis, ka ZZS apmaksā šādu "Latvijas faktu" aptauju.

Kurš konkrēti apvienībā to ir pasūtījis un kādēļ, Brigmanis nav varējis paskaidrot. Viņš pats kategoriski noliedzis, ka jebkad varētu atbalstīt ZZS valdību ar "Saskaņu". Brigmanis arī iepriekš sarunā ar portālu "Delfi" uzsvēra, ka savienība ar "Saskaņu" nesadarbosies.

Brigmanis aicināja žurnālu sazināties ar Kurzemes apgabala pirmo numuru — Gundaru Daudzi. Taču Daudze žurnālam melojis, ka neko par šādu aptauju nezinot.

Atbildēt

Andrievs

07.09.2018. 15:02

»

arhivārs

Jūs esat NOŽĒLOJAMS, ko lai citu saka


Es esmu atbilstošs Latvijas politiskās dzīves stāvoklim, un tas tiešām ir NOŽĒLOJAMS.

Pasaules veiksmīgās Demokrātijas ir tur, kur personālijas izpilda procedūras, aizpilda vietas institūcijās, un ir reāli šķirtas trīs Valsts varas.

Mēs labi redzam, ka pat Tramps nevar sagraut labi un pamatīgi izveidotu Valsts ēku. Bet mums, it kā, kaut kāds Ušakovs visu Latviju apgriezīšot uz citiem sāniem.
Pat pasmieties par to ir garlaicīgi!

Atbildēt

Andrievs

07.09.2018. 14:30

Piedod, Kriš, es no Tava rakstītā izlasīju tikai dažus teikumus, bet paguvu saprast, ka garlaicīgi - jo mani NEINTERESĒ personālijas.
Mani neinteresē arī Saskaņas personālijas, kaut es šogad noteikti balsošu par Saskaņu.

1) Mani interesē, lai Latvijā būtu 2-3 partiju sistēma (labāk divu).
2) Es uzskatu ka Demokrātijas pamats ir nevis tikai tiesības vēlēt, bet reāla iespēja mainīt valdošos.

A. Es nekad nebalsošu ne par vienu jaunpartijeli, kas izcepusies no pabirām uz kārtējām vēlēšanām - tikai un vienīgi par Partiju ar vairāku Saeimu vēsturi!
B. Šoreiz es nebalsošu ne par vienu jau esošas valdīšanas partiju - es gribu esošos nolikt pastāvēt pie ratiem!

Un tāpēc man atliek vēlēt tikai par Saskaņu, jo tā nav mana vaina, ka visi pārējie ar parlamentāru pieredzi nopietnie lielumi ir jau tagad valdošajā kliķē.
Ja Saskaņa būs valdībā un man nepatiks viņu vadīšana, tad protams nākamreiz balsošu par tiem, kas tuvākos 4 gadus būs pastāvējuši malā.
Un man jau šodien ir absolūti vienalga, kādas pēc četriem gadiem būs personālijas.

Atbildēt

SophieHelton15

07.09.2018. 13:25


Es katru stundu es viegli samazinu no 192 līdz 258 eiro, tikai veicot vienkāršu darbu no mājām. Pagājušajā mēnesī esmu pabeidzis 32847 euro no šī darba. Pārsteidzošs Un viegli izdarāms darbs un regulāri ienākumi no tā ir pārsteidzoši. Es iesaku jums visiem pievienoties šim darbam pašlaik kā nepilna laika un nopelnīt vairāk nekā pilna laika ienākumi, sekojot šai vietnei...H1#


...........➤➤➤➤➤➤ w­w­w.W­e­b­J­o­b­3­3.C­o­m

Atbildēt

Ko saka statistika?

07.09.2018. 12:43

»

!

Ko nu gaudo, paraudi labāk par miljonu Latviju pametušo iedzīvotāju likteni, pie kura vainīgi arī galvā izjātie nacionālie plānprātiņi no NA, gan Vienotība, tad Saskaņa tev liksies tīrie eņģeļi


Kamēr Tallinā un Viļņā iedzīvotāju skaits pieaug, Rīga turpina zaudēt savus iedzīvotājus un līdz ar to arī ekonomisko potenciālu. Visstraujāk iedzīvotāju skaits ir sarucis Rīgas centrā (kopš 2000.g. -50%), t.sk. Vecpilsētā -38%, Avotu apkaimē -35%, Grīziņkalna apkaimē -27%, kas ir tradicionāli latviskās apkaimes.
Kamēr vieni vaimanā, tikmēr citi berzē rokas un skaita naudu.

Atbildēt

Krišam

07.09.2018. 12:41

»


tie ir tavi tautieši, bet ne latvieši, kuri izzaguši valsti.Himnu nomainīja komunisti un komunists ir jūdaisma ideju īstenotājs, tātad, atkal tavs tautietis !!! Nu redzi, Izak, tavējie pie vainas, bet vainu uzveļ latviešim... . Bet Dievs jau hav mazais bērns, tas visu saliks pa plauktiem:Izaks saņems Izaka tiesu, bet Janka savu !!! Ja nebūtu tas sasodītais Karmas Likums, tad izākisti varētu dzīvot mūžīgajā Leiputrijā... .

Atbildēt

Precīzi!

07.09.2018. 12:09

»

!

Ko nu gaudo, paraudi labāk par miljonu Latviju pametušo iedzīvotāju likteni, pie kura vainīgi arī galvā izjātie nacionālie plānprātiņi no NA, gan Vienotība, tad Saskaņa tev liksies tīrie eņģeļi


Jūs nodemonstrējāt , kāds būs komunikācijas stils, ja pie stūres nokļūs S. Jau šobrīd tādu var pieredzēt galvaspilsētā.

Atbildēt

Par tēmu

07.09.2018. 10:05

Iespējams, ka aiz gludajām sejām uz autobusu aizmugures kāds saredz solījumus vai iespējas, vai kādas estētiskas vērtības, man acu priekšā ir iztukšotais pilsētas centrs un, pirmkārt, jautājums ir par reklāmas finansējuma avotiem, pēc būtības. Cik ģimenēm bija jāšķiras no saviem mājokļiem, jāzaudē īpašums, nesamērīgi jāpārmaksā par nesniegtu pakalpojumu, lai varētu baudīt šo fotošopu?

Atbildēt

Par tēmu

07.09.2018. 09:58

Uzskatu, ka katram ir tiesības izvēlēties cik un kā patērēt politisko reklāmu. Tādēļ, ar politiķu sejām apzīmēto sabiedrisko transportu uztveru kā tiesību ierobežojumu publiskajā telpā. Satiksmes dalībniekiem nav dota iespēja norobežoties, uzturēt "veselīgu" distanci, novērsties no uzbāzīgās politiskās reklāmas. Nav saprotama "mode" pašvaldību uzņēmumus izmantot pašvaldībā valdošās partijas vajadzībām.

Atbildēt

Antiglobālists

07.09.2018. 09:55

Diez vai sagaidīsim ko līdzīgu par NA atsaldētajiem no lauku puikas ar knapi absolvētu pamatizglītību. Tieši NA kaitē visvairāk Latvijas uzņēmējiem, paaugstinot akcīzes nodokļus degvielai, ieviešot NĪN, steidzamā kārtā ratificējot CETA. Starp pārējiem na "sasniegumiem" jāmin bēgļu finansiālais atbalsts 2015. gadā.

Atbildēt

es

07.09.2018. 08:05

»


Piekrītu!

Atbildēt

...

07.09.2018. 07:49

Kā vienā labā dziesmā: krievija, atpisies!

Atbildēt

Attēlā Vj. Dombrovskis un Putins

07.09.2018. 05:13

Abi cionisti, mazākais pusžīdi, Vj. Dombrovskis slēpj savu tautību, saņem atbalstu TV 1:1 no V. Zatlera, kurš arī kā Vj. Dombrovskis mācījies židmasonu cionistu speciālā skolā, kā Ilze Viņķele. Visticamāk, ka abi ir brīvmūrnieki slepenā Latvijas nevalstiskā organizācijā. Vj. Dombrovski atraidīja Vienotība, viņš kā cionists, ilumināts, žīds un brīvmūrnieks, kuru par nezināmas izcelsmes naudu uzturēja nevalstiskā domnīcā, realezēs turpmāk cionistu plānus, ja nonāks Saeimā, vai kāda ministra amatā, vai turpinās uz cionistu rezerves soliņa parazitēt, gaidot jaunus uzdevumus, kādā domnīcā, delnā utt. par ASV banku žīdu naudu. Cionistu Gudro stratēģija un taktika māca politikā virzīt personas ar nesabojātu reputāciju, lai sabiedrība uzreiz neatklātu iluminātismu - tukšus un skaistus solījumus, lozungus politiķu viltus vārdos.

Atbildēt

kāpēc

06.09.2018. 22:59

viņi ir te?,ja 18.nov Latvija.

Atbildēt

:)))

06.09.2018. 20:58

Mīzala--Pastala,baidies!!:)))
Saskaņa , uzvarēs vēlēšanās!!!!
Viss ir slikti,krievi vainīgi!:))))))

Atbildēt

Redžs

06.09.2018. 19:22

Leģionāra mazdēls pareizi saka. Tik Saskaņa atkal sasmels balsis visās savās arodbiedrībās, reliģiskās konfesijās, tirgos, Pļavniekos...utt., kur lielākai daļai ļaužu no baltmaizes, majonēzes un alus vairs pauri sen nestrādā

Atbildēt

Stulbeni Priedīti!

06.09.2018. 18:33

»


Studē vairāk! Mācies, stagnāt! Esi tikai soli pavirzījies pa četriem gadiem! Izlasi trīs grāmatas un pārtrauc savu debilo grafomāniju ap savu antropoloģijas interpretāciju! Izlasi A. Grūrtupa Observators, G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem un Juri Lina Zem Skorpiona zīmes. Tad, iespējams, tavu stulbību loks sašaurināsies! Cik, tu stulbeni, vari atkārtoties un nemaz neattīstīties? Sāc kaut ko vismaz darīt jēdzīgu! Ja ne, tad pārej no taizeļa un punšu.

Atbildēt

un nav nekā jauna šajā Dieva pasaulē...

06.09.2018. 15:45

...
Sauc 'naciķi' "pie urnām!" Tautu,
Kas, truli NOZOMBĒTA, bļautu,
Ka "krievi nāk!!!" un 'sūkās jeņķiem',
Līdz - 'su(t)kas' tiks pie "goda" beņķiem.
.
Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Būs 'rukšķiem zobos SILES mala',
Bet "vaukšķi" - uzturēs šo "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

MUĻĶU zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

formula

06.09.2018. 15:30

Krišiņ ,ja tu šeit nepārstāvi varas esošo kliķi un tās pirmsvēlēšanas klonus , tad esi mazohists? Tev patīk,ka šī kliķe desmitiem gadu tevi un tavu ģimeni izģērbj pliku?

Atbildēt

Muļķim

06.09.2018. 15:19

»

Ups

Cik raksturīgi! Kad nav ko teikt par lietu, tad ķeras klāt komatiem


Kāda var būt lieta, ja netiek lietota pareiza valoda. Tikai latviešu stulbenis var prasīt runāt par lietu cūkas valodā!

Atbildēt

!

06.09.2018. 14:27

Tad ir jājautā, kuras partijas reklāma nav latviešu elektorāta zombēšanas projekts? Faktiski neviena partija nepildīs savus solījumus, tas ir skaidrs pat pēdējam pamuļķim!

Atbildēt

Joske

06.09.2018. 14:26

Te cits viedoklis par "Soglasie":
http://www.iarex.ru/articles/59731.html

Atbildēt

Dīvaini

06.09.2018. 14:25

Sākot balsojumu par rakstu, bija plus 5 un mīnus 5. Nospiežot uz plusu, balsojums beidzās plus 6 mīnuss 7. Tātad pievienojot 1 punktu plusam tas pievienojās, vienlaicīgi ar 2 mīnusa punktiem. Vai Pietiek politika vairs nav neitrāla, bet prokremliska?

Atbildēt

R.Rododendrs

06.09.2018. 14:22

Vai kāds ievēroja, ka Putina foto visticamāk bez saskaņošanas ir nozagta no Time vāka foto?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

06.09.2018. 13:16

Kur gan rodas tādi tipi ar deklasētu elementu valodu? Vai tiešām latvietim ir jārunā kā cūkai - "jāpacepās" u.tml. Latvieši "cepās" ap savu valodu jau 30 un vairāk gadus. Taču savu literāro valodu neprot un runā kā mežoņi visur: radio, TV, raksta kā neizskoloti mēsli. Latviešu lingvistiskā vieplība strauji progresē. Krievi, ebreji, poļi, baltkrievi, igauņi runā daudz labākā latviešu valodā nekā titulnācijas padibenes. Šajā portālā deģenerāti troļļi Žulis, Buba ir leksiskas smirdoņas, kuras laiku pa laikam papildina kāds gļēvs latviešu puveklis, slēpjoties kā "Pietiek lasītājs" vai ar kādu kretīnisku "niku".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...