Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

modrā acs

14.09.2018. 19:38

Kur gan palicis Matīsa nekustamais īpašums Tūjā??? Deklarācija tas nav norādīts!!! Uz kā vārda noformēts? Uz nestrādājošās sievas? Vai uz dēluka,kurs apgūst zinības ārzemju augstskolā? Varbūt uz meitu,kura ir skolniece?

Atbildēt

toksiskie personāži - neuzķeraties!

08.09.2018. 08:41

Ir skaidrs kāda kapitāla intereses pārstāv kompanjoni Didzis Šmits (KPVLV), Atis Zakatistovs (KPVLV) un Guntars Grīnvalds (Saskaņa)

Atbildēt

C'ēzars Lielais

08.09.2018. 00:58

»

nu re, Brigmanis lien pie Saskaņas!

Delfos šodien ziņa – nav šaubu, ka ZZS plāno sadarboties ar Saskaņu...


Citāti no e-pasta, kas nāk bez sarakstes, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu.

Un šajā citātā adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.Vēstule no ārzemju latviešu biedrības.

Atbildēt

Iznomātais latvietis - Saskaņas sarakstā

08.09.2018. 00:55

»

Nolādētie

Valdis Skjiņš un Barča Liepājā plakātos uz katra stūra. Credo bundzinieks līda komunistos 1988. gadā un Barča veca komunistu pirmorganizācijas sekretāre . Izdzimteņi kopā ar Saskaņu


Es saprotu ja iznomā prostitūtas, kāda ir pēc tām vajadzība, bet kad Saskaņa iznomā latviešus vēlēšanu sarakstam, tas nu jau kaut kas jancīgs - vai tad krievu etniskā partija ir slima, ka viņiem nav neviena cienīga sava krieva, Putina dēla, kas būtu kā 1.persona sarakstā, ka jāiznomā latvieši vai atsevišķi caurkrituši politikāņi bijušajās partijās?

Varbūt šī latviešu iznomāšana parāda arī to, ka viņi ir politiskie prostitūtas, kas vajadzīgi Saskaņai pajokoties ar viņiem?

Nabaga latvietīši - viņus savējie neatzina, nesaprata, jāmēģina Saskaņā, varbūt tur mēs būsim derīgi, varbūt mūs neizbalsos. Arī "nobrauktus zirgus"izmanto kaut kādos palīgdarbos. Lai veicas šiem latvietīšiem!

Nu nē, mēs Saskaņa, mācības saņemam no KGB speca Putina, viņš zina, ka iznomātie latvieši ir ēsma apstulbušajiem latviešu vēlētājiem, viņi uzķersies, noteikti, kā peles slazdā - Saskaņas slazdā. Stāstam ka latvieši balsojot tā : svoj svoloč, balso par svešo svoloču". bet krievs balso - jo lielāks svoločs, jo patīkamāks, prot grozīt delas".

Atbildēt

Nolādētie

07.09.2018. 23:06

»

nu re, Brigmanis lien pie Saskaņas!

Delfos šodien ziņa – nav šaubu, ka ZZS plāno sadarboties ar Saskaņu...


Valdis Skjiņš un Barča Liepājā plakātos uz katra stūra. Credo bundzinieks līda komunistos 1988. gadā un Barča veca komunistu pirmorganizācijas sekretāre . Izdzimteņi kopā ar Saskaņu.

Atbildēt

Zagļu

07.09.2018. 23:03

»

Vecis

Saskaņa Latvijai - atdzimšana tautsaimniecībai


muldēšana ar pilnu muti nanoūdeni!

Atbildēt

Vecis

07.09.2018. 21:57

Saskaņa Latvijai - atdzimšana tautsaimniecībai!

Atbildēt

rumpampā

07.09.2018. 21:33

»

muahaha

Izrādās, ka Rīgas lapsām garšo kaķi...


tas ir stroķista redzējums par lapsām. Tev nav sajēgas par savvaļas dzīvniekiem, ne urbanizētiem, ne Ventspils mežos dzīvojošām.

Atbildēt

nu re, Brigmanis lien pie Saskaņas!

07.09.2018. 17:27

Delfos šodien ziņa – nav šaubu, ka ZZS plāno sadarboties ar Saskaņu.
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) Kurzemē (Brigmaņa apgabalā ) veikusi sabiedriskās domas aptauju par ZZS iespējamo sadarbību ar partiju "Saskaņa"
Aptaujas veikšanu žurnālam „Ir” apstiprināja ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis. "Šī konkrētā aptauja tiek veikta Kurzemes vēlēšanu apgabalā. Tikai vienā apgabalā," norādījis Brigmanis. Viņš apstiprinājis, ka ZZS apmaksā šādu "Latvijas faktu" aptauju.

Kurš konkrēti apvienībā to ir pasūtījis un kādēļ, Brigmanis nav varējis paskaidrot. Viņš pats kategoriski noliedzis, ka jebkad varētu atbalstīt ZZS valdību ar "Saskaņu". Brigmanis arī iepriekš sarunā ar portālu "Delfi" uzsvēra, ka savienība ar "Saskaņu" nesadarbosies.

Brigmanis aicināja žurnālu sazināties ar Kurzemes apgabala pirmo numuru — Gundaru Daudzi. Taču Daudze žurnālam melojis, ka neko par šādu aptauju nezinot.

Atbildēt

Andrievs

07.09.2018. 16:02

»

arhivārs

Jūs esat NOŽĒLOJAMS, ko lai citu saka


Es esmu atbilstošs Latvijas politiskās dzīves stāvoklim, un tas tiešām ir NOŽĒLOJAMS.

Pasaules veiksmīgās Demokrātijas ir tur, kur personālijas izpilda procedūras, aizpilda vietas institūcijās, un ir reāli šķirtas trīs Valsts varas.

Mēs labi redzam, ka pat Tramps nevar sagraut labi un pamatīgi izveidotu Valsts ēku. Bet mums, it kā, kaut kāds Ušakovs visu Latviju apgriezīšot uz citiem sāniem.
Pat pasmieties par to ir garlaicīgi!

Atbildēt

Andrievs

07.09.2018. 15:30

Piedod, Kriš, es no Tava rakstītā izlasīju tikai dažus teikumus, bet paguvu saprast, ka garlaicīgi - jo mani NEINTERESĒ personālijas.
Mani neinteresē arī Saskaņas personālijas, kaut es šogad noteikti balsošu par Saskaņu.

1) Mani interesē, lai Latvijā būtu 2-3 partiju sistēma (labāk divu).
2) Es uzskatu ka Demokrātijas pamats ir nevis tikai tiesības vēlēt, bet reāla iespēja mainīt valdošos.

A. Es nekad nebalsošu ne par vienu jaunpartijeli, kas izcepusies no pabirām uz kārtējām vēlēšanām - tikai un vienīgi par Partiju ar vairāku Saeimu vēsturi!
B. Šoreiz es nebalsošu ne par vienu jau esošas valdīšanas partiju - es gribu esošos nolikt pastāvēt pie ratiem!

Un tāpēc man atliek vēlēt tikai par Saskaņu, jo tā nav mana vaina, ka visi pārējie ar parlamentāru pieredzi nopietnie lielumi ir jau tagad valdošajā kliķē.
Ja Saskaņa būs valdībā un man nepatiks viņu vadīšana, tad protams nākamreiz balsošu par tiem, kas tuvākos 4 gadus būs pastāvējuši malā.
Un man jau šodien ir absolūti vienalga, kādas pēc četriem gadiem būs personālijas.

Atbildēt

SophieHelton15

07.09.2018. 14:25


Es katru stundu es viegli samazinu no 192 līdz 258 eiro, tikai veicot vienkāršu darbu no mājām. Pagājušajā mēnesī esmu pabeidzis 32847 euro no šī darba. Pārsteidzošs Un viegli izdarāms darbs un regulāri ienākumi no tā ir pārsteidzoši. Es iesaku jums visiem pievienoties šim darbam pašlaik kā nepilna laika un nopelnīt vairāk nekā pilna laika ienākumi, sekojot šai vietnei...H1#


...........➤➤➤➤➤➤ w­w­w.W­e­b­J­o­b­3­3.C­o­m

Atbildēt

Ko saka statistika?

07.09.2018. 13:43

»

!

Ko nu gaudo, paraudi labāk par miljonu Latviju pametušo iedzīvotāju likteni, pie kura vainīgi arī galvā izjātie nacionālie plānprātiņi no NA, gan Vienotība, tad Saskaņa tev liksies tīrie eņģeļi


Kamēr Tallinā un Viļņā iedzīvotāju skaits pieaug, Rīga turpina zaudēt savus iedzīvotājus un līdz ar to arī ekonomisko potenciālu. Visstraujāk iedzīvotāju skaits ir sarucis Rīgas centrā (kopš 2000.g. -50%), t.sk. Vecpilsētā -38%, Avotu apkaimē -35%, Grīziņkalna apkaimē -27%, kas ir tradicionāli latviskās apkaimes.
Kamēr vieni vaimanā, tikmēr citi berzē rokas un skaita naudu.

Atbildēt

Krišam

07.09.2018. 13:41

»

Krišam

Latvieši 28 gadus "godīgi" laupa un izvaro valsti. Kad jūt, ka šmuce būs - sāk aurot - krievi nāk! No Latvijas 28 gados izbraucis gandrīz miljons strādātspējīgo iedzīvotāju. Ir iznīcināta praktisi visa ekonomiski industriālā bāze un infrastruktūra. Lauki pateicoties LATVIEŠU darba "mīlestībai" ir kluvuši...


tie ir tavi tautieši, bet ne latvieši, kuri izzaguši valsti.Himnu nomainīja komunisti un komunists ir jūdaisma ideju īstenotājs, tātad, atkal tavs tautietis !!! Nu redzi, Izak, tavējie pie vainas, bet vainu uzveļ latviešim... . Bet Dievs jau hav mazais bērns, tas visu saliks pa plauktiem:Izaks saņems Izaka tiesu, bet Janka savu !!! Ja nebūtu tas sasodītais Karmas Likums, tad izākisti varētu dzīvot mūžīgajā Leiputrijā... .

Atbildēt

Precīzi!

07.09.2018. 13:09

»

!

Ko nu gaudo, paraudi labāk par miljonu Latviju pametušo iedzīvotāju likteni, pie kura vainīgi arī galvā izjātie nacionālie plānprātiņi no NA, gan Vienotība, tad Saskaņa tev liksies tīrie eņģeļi


Jūs nodemonstrējāt , kāds būs komunikācijas stils, ja pie stūres nokļūs S. Jau šobrīd tādu var pieredzēt galvaspilsētā.

Atbildēt

Par tēmu

07.09.2018. 11:05

Iespējams, ka aiz gludajām sejām uz autobusu aizmugures kāds saredz solījumus vai iespējas, vai kādas estētiskas vērtības, man acu priekšā ir iztukšotais pilsētas centrs un, pirmkārt, jautājums ir par reklāmas finansējuma avotiem, pēc būtības. Cik ģimenēm bija jāšķiras no saviem mājokļiem, jāzaudē īpašums, nesamērīgi jāpārmaksā par nesniegtu pakalpojumu, lai varētu baudīt šo fotošopu?

Atbildēt

Par tēmu

07.09.2018. 10:58

Uzskatu, ka katram ir tiesības izvēlēties cik un kā patērēt politisko reklāmu. Tādēļ, ar politiķu sejām apzīmēto sabiedrisko transportu uztveru kā tiesību ierobežojumu publiskajā telpā. Satiksmes dalībniekiem nav dota iespēja norobežoties, uzturēt "veselīgu" distanci, novērsties no uzbāzīgās politiskās reklāmas. Nav saprotama "mode" pašvaldību uzņēmumus izmantot pašvaldībā valdošās partijas vajadzībām.

Atbildēt

Antiglobālists

07.09.2018. 10:55

Diez vai sagaidīsim ko līdzīgu par NA atsaldētajiem no lauku puikas ar knapi absolvētu pamatizglītību. Tieši NA kaitē visvairāk Latvijas uzņēmējiem, paaugstinot akcīzes nodokļus degvielai, ieviešot NĪN, steidzamā kārtā ratificējot CETA. Starp pārējiem na "sasniegumiem" jāmin bēgļu finansiālais atbalsts 2015. gadā.

Atbildēt

...

07.09.2018. 08:49

Kā vienā labā dziesmā: krievija, atpisies!

Atbildēt

Attēlā Vj. Dombrovskis un Putins

07.09.2018. 06:13

Abi cionisti, mazākais pusžīdi, Vj. Dombrovskis slēpj savu tautību, saņem atbalstu TV 1:1 no V. Zatlera, kurš arī kā Vj. Dombrovskis mācījies židmasonu cionistu speciālā skolā, kā Ilze Viņķele. Visticamāk, ka abi ir brīvmūrnieki slepenā Latvijas nevalstiskā organizācijā. Vj. Dombrovski atraidīja Vienotība, viņš kā cionists, ilumināts, žīds un brīvmūrnieks, kuru par nezināmas izcelsmes naudu uzturēja nevalstiskā domnīcā, realezēs turpmāk cionistu plānus, ja nonāks Saeimā, vai kāda ministra amatā, vai turpinās uz cionistu rezerves soliņa parazitēt, gaidot jaunus uzdevumus, kādā domnīcā, delnā utt. par ASV banku žīdu naudu. Cionistu Gudro stratēģija un taktika māca politikā virzīt personas ar nesabojātu reputāciju, lai sabiedrība uzreiz neatklātu iluminātismu - tukšus un skaistus solījumus, lozungus politiķu viltus vārdos.

Atbildēt

kāpēc

06.09.2018. 23:59

viņi ir te?,ja 18.nov Latvija.

Atbildēt

:)))

06.09.2018. 21:58

Mīzala--Pastala,baidies!!:)))
Saskaņa , uzvarēs vēlēšanās!!!!
Viss ir slikti,krievi vainīgi!:))))))

Atbildēt

Redžs

06.09.2018. 20:22

Leģionāra mazdēls pareizi saka. Tik Saskaņa atkal sasmels balsis visās savās arodbiedrībās, reliģiskās konfesijās, tirgos, Pļavniekos...utt., kur lielākai daļai ļaužu no baltmaizes, majonēzes un alus vairs pauri sen nestrādā

Atbildēt

Stulbeni Priedīti!

06.09.2018. 19:33

»

A.P.

Aizvadītajā laikā tā ir izveidojies, ka latviešu politiski tendētajiem stulbeņiem politiskā garanta loma ir „Saskaņai”. Runa ir par stulbeņiem, kuri nesaprot, ka „Saskaņa” nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā LR valstiskumā ir tāda pati pseidopartija kā visas pārējās. „Saskaņa” tāpat kā visas...


Studē vairāk! Mācies, stagnāt! Esi tikai soli pavirzījies pa četriem gadiem! Izlasi trīs grāmatas un pārtrauc savu debilo grafomāniju ap savu antropoloģijas interpretāciju! Izlasi A. Grūrtupa Observators, G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem un Juri Lina Zem Skorpiona zīmes. Tad, iespējams, tavu stulbību loks sašaurināsies! Cik, tu stulbeni, vari atkārtoties un nemaz neattīstīties? Sāc kaut ko vismaz darīt jēdzīgu! Ja ne, tad pārej no taizeļa un punšu.

Atbildēt

un nav nekā jauna šajā Dieva pasaulē...

06.09.2018. 16:45

...
Sauc 'naciķi' "pie urnām!" Tautu,
Kas, truli NOZOMBĒTA, bļautu,
Ka "krievi nāk!!!" un 'sūkās jeņķiem',
Līdz - 'su(t)kas' tiks pie "goda" beņķiem.
.
Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Būs 'rukšķiem zobos SILES mala',
Bet "vaukšķi" - uzturēs šo "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

MUĻĶU zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

formula

06.09.2018. 16:30

Krišiņ ,ja tu šeit nepārstāvi varas esošo kliķi un tās pirmsvēlēšanas klonus , tad esi mazohists? Tev patīk,ka šī kliķe desmitiem gadu tevi un tavu ģimeni izģērbj pliku?

Atbildēt

Muļķim

06.09.2018. 16:19

»

Ups

Cik raksturīgi! Kad nav ko teikt par lietu, tad ķeras klāt komatiem


Kāda var būt lieta, ja netiek lietota pareiza valoda. Tikai latviešu stulbenis var prasīt runāt par lietu cūkas valodā!

Atbildēt

!

06.09.2018. 15:27

Tad ir jājautā, kuras partijas reklāma nav latviešu elektorāta zombēšanas projekts? Faktiski neviena partija nepildīs savus solījumus, tas ir skaidrs pat pēdējam pamuļķim!

Atbildēt

Joske

06.09.2018. 15:26

Te cits viedoklis par "Soglasie":
http://www.iarex.ru/articles/59731.html

Atbildēt

Dīvaini

06.09.2018. 15:25

Sākot balsojumu par rakstu, bija plus 5 un mīnus 5. Nospiežot uz plusu, balsojums beidzās plus 6 mīnuss 7. Tātad pievienojot 1 punktu plusam tas pievienojās, vienlaicīgi ar 2 mīnusa punktiem. Vai Pietiek politika vairs nav neitrāla, bet prokremliska?

Atbildēt

R.Rododendrs

06.09.2018. 15:22

Vai kāds ievēroja, ka Putina foto visticamāk bez saskaņošanas ir nozagta no Time vāka foto?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

06.09.2018. 14:16

Kur gan rodas tādi tipi ar deklasētu elementu valodu? Vai tiešām latvietim ir jārunā kā cūkai - "jāpacepās" u.tml. Latvieši "cepās" ap savu valodu jau 30 un vairāk gadus. Taču savu literāro valodu neprot un runā kā mežoņi visur: radio, TV, raksta kā neizskoloti mēsli. Latviešu lingvistiskā vieplība strauji progresē. Krievi, ebreji, poļi, baltkrievi, igauņi runā daudz labākā latviešu valodā nekā titulnācijas padibenes. Šajā portālā deģenerāti troļļi Žulis, Buba ir leksiskas smirdoņas, kuras laiku pa laikam papildina kāds gļēvs latviešu puveklis, slēpjoties kā "Pietiek lasītājs" vai ar kādu kretīnisku "niku".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...