Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

modrā acs

14.09.2018. 19:38

Kur gan palicis Matīsa nekustamais īpašums Tūjā??? Deklarācija tas nav norādīts!!! Uz kā vārda noformēts? Uz nestrādājošās sievas? Vai uz dēluka,kurs apgūst zinības ārzemju augstskolā? Varbūt uz meitu,kura ir skolniece?

Atbildēt

toksiskie personāži - neuzķeraties!

08.09.2018. 08:41

Ir skaidrs kāda kapitāla intereses pārstāv kompanjoni Didzis Šmits (KPVLV), Atis Zakatistovs (KPVLV) un Guntars Grīnvalds (Saskaņa)

Atbildēt

C'ēzars Lielais

08.09.2018. 00:58

»

nu re, Brigmanis lien pie Saskaņas!

Delfos šodien ziņa – nav šaubu, ka ZZS plāno sadarboties ar Saskaņu...


Citāti no e-pasta, kas nāk bez sarakstes, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu.

Un šajā citātā adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.Vēstule no ārzemju latviešu biedrības.

Atbildēt

Iznomātais latvietis - Saskaņas sarakstā

08.09.2018. 00:55

»

Nolādētie

Valdis Skjiņš un Barča Liepājā plakātos uz katra stūra. Credo bundzinieks līda komunistos 1988. gadā un Barča veca komunistu pirmorganizācijas sekretāre . Izdzimteņi kopā ar Saskaņu


Es saprotu ja iznomā prostitūtas, kāda ir pēc tām vajadzība, bet kad Saskaņa iznomā latviešus vēlēšanu sarakstam, tas nu jau kaut kas jancīgs - vai tad krievu etniskā partija ir slima, ka viņiem nav neviena cienīga sava krieva, Putina dēla, kas būtu kā 1.persona sarakstā, ka jāiznomā latvieši vai atsevišķi caurkrituši politikāņi bijušajās partijās?

Varbūt šī latviešu iznomāšana parāda arī to, ka viņi ir politiskie prostitūtas, kas vajadzīgi Saskaņai pajokoties ar viņiem?

Nabaga latvietīši - viņus savējie neatzina, nesaprata, jāmēģina Saskaņā, varbūt tur mēs būsim derīgi, varbūt mūs neizbalsos. Arī "nobrauktus zirgus"izmanto kaut kādos palīgdarbos. Lai veicas šiem latvietīšiem!

Nu nē, mēs Saskaņa, mācības saņemam no KGB speca Putina, viņš zina, ka iznomātie latvieši ir ēsma apstulbušajiem latviešu vēlētājiem, viņi uzķersies, noteikti, kā peles slazdā - Saskaņas slazdā. Stāstam ka latvieši balsojot tā : svoj svoloč, balso par svešo svoloču". bet krievs balso - jo lielāks svoločs, jo patīkamāks, prot grozīt delas".

Atbildēt

Nolādētie

07.09.2018. 23:06

»

nu re, Brigmanis lien pie Saskaņas!

Delfos šodien ziņa – nav šaubu, ka ZZS plāno sadarboties ar Saskaņu...


Valdis Skjiņš un Barča Liepājā plakātos uz katra stūra. Credo bundzinieks līda komunistos 1988. gadā un Barča veca komunistu pirmorganizācijas sekretāre . Izdzimteņi kopā ar Saskaņu.

Atbildēt

Zagļu

07.09.2018. 23:03

»

Vecis

Saskaņa Latvijai - atdzimšana tautsaimniecībai


muldēšana ar pilnu muti nanoūdeni!

Atbildēt

Vecis

07.09.2018. 21:57

Saskaņa Latvijai - atdzimšana tautsaimniecībai!

Atbildēt

rumpampā

07.09.2018. 21:33

»

muahaha

Izrādās, ka Rīgas lapsām garšo kaķi...


tas ir stroķista redzējums par lapsām. Tev nav sajēgas par savvaļas dzīvniekiem, ne urbanizētiem, ne Ventspils mežos dzīvojošām.

Atbildēt

nu re, Brigmanis lien pie Saskaņas!

07.09.2018. 17:27

Delfos šodien ziņa – nav šaubu, ka ZZS plāno sadarboties ar Saskaņu.
Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) Kurzemē (Brigmaņa apgabalā ) veikusi sabiedriskās domas aptauju par ZZS iespējamo sadarbību ar partiju "Saskaņa"
Aptaujas veikšanu žurnālam „Ir” apstiprināja ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis. "Šī konkrētā aptauja tiek veikta Kurzemes vēlēšanu apgabalā. Tikai vienā apgabalā," norādījis Brigmanis. Viņš apstiprinājis, ka ZZS apmaksā šādu "Latvijas faktu" aptauju.

Kurš konkrēti apvienībā to ir pasūtījis un kādēļ, Brigmanis nav varējis paskaidrot. Viņš pats kategoriski noliedzis, ka jebkad varētu atbalstīt ZZS valdību ar "Saskaņu". Brigmanis arī iepriekš sarunā ar portālu "Delfi" uzsvēra, ka savienība ar "Saskaņu" nesadarbosies.

Brigmanis aicināja žurnālu sazināties ar Kurzemes apgabala pirmo numuru — Gundaru Daudzi. Taču Daudze žurnālam melojis, ka neko par šādu aptauju nezinot.

Atbildēt

Andrievs

07.09.2018. 16:02

»

arhivārs

Jūs esat NOŽĒLOJAMS, ko lai citu saka


Es esmu atbilstošs Latvijas politiskās dzīves stāvoklim, un tas tiešām ir NOŽĒLOJAMS.

Pasaules veiksmīgās Demokrātijas ir tur, kur personālijas izpilda procedūras, aizpilda vietas institūcijās, un ir reāli šķirtas trīs Valsts varas.

Mēs labi redzam, ka pat Tramps nevar sagraut labi un pamatīgi izveidotu Valsts ēku. Bet mums, it kā, kaut kāds Ušakovs visu Latviju apgriezīšot uz citiem sāniem.
Pat pasmieties par to ir garlaicīgi!

Atbildēt

Andrievs

07.09.2018. 15:30

Piedod, Kriš, es no Tava rakstītā izlasīju tikai dažus teikumus, bet paguvu saprast, ka garlaicīgi - jo mani NEINTERESĒ personālijas.
Mani neinteresē arī Saskaņas personālijas, kaut es šogad noteikti balsošu par Saskaņu.

1) Mani interesē, lai Latvijā būtu 2-3 partiju sistēma (labāk divu).
2) Es uzskatu ka Demokrātijas pamats ir nevis tikai tiesības vēlēt, bet reāla iespēja mainīt valdošos.

A. Es nekad nebalsošu ne par vienu jaunpartijeli, kas izcepusies no pabirām uz kārtējām vēlēšanām - tikai un vienīgi par Partiju ar vairāku Saeimu vēsturi!
B. Šoreiz es nebalsošu ne par vienu jau esošas valdīšanas partiju - es gribu esošos nolikt pastāvēt pie ratiem!

Un tāpēc man atliek vēlēt tikai par Saskaņu, jo tā nav mana vaina, ka visi pārējie ar parlamentāru pieredzi nopietnie lielumi ir jau tagad valdošajā kliķē.
Ja Saskaņa būs valdībā un man nepatiks viņu vadīšana, tad protams nākamreiz balsošu par tiem, kas tuvākos 4 gadus būs pastāvējuši malā.
Un man jau šodien ir absolūti vienalga, kādas pēc četriem gadiem būs personālijas.

Atbildēt

SophieHelton15

07.09.2018. 14:25


Es katru stundu es viegli samazinu no 192 līdz 258 eiro, tikai veicot vienkāršu darbu no mājām. Pagājušajā mēnesī esmu pabeidzis 32847 euro no šī darba. Pārsteidzošs Un viegli izdarāms darbs un regulāri ienākumi no tā ir pārsteidzoši. Es iesaku jums visiem pievienoties šim darbam pašlaik kā nepilna laika un nopelnīt vairāk nekā pilna laika ienākumi, sekojot šai vietnei...H1#


...........➤➤➤➤➤➤ w­w­w.W­e­b­J­o­b­3­3.C­o­m

Atbildēt

Ko saka statistika?

07.09.2018. 13:43

»

!

Ko nu gaudo, paraudi labāk par miljonu Latviju pametušo iedzīvotāju likteni, pie kura vainīgi arī galvā izjātie nacionālie plānprātiņi no NA, gan Vienotība, tad Saskaņa tev liksies tīrie eņģeļi


Kamēr Tallinā un Viļņā iedzīvotāju skaits pieaug, Rīga turpina zaudēt savus iedzīvotājus un līdz ar to arī ekonomisko potenciālu. Visstraujāk iedzīvotāju skaits ir sarucis Rīgas centrā (kopš 2000.g. -50%), t.sk. Vecpilsētā -38%, Avotu apkaimē -35%, Grīziņkalna apkaimē -27%, kas ir tradicionāli latviskās apkaimes.
Kamēr vieni vaimanā, tikmēr citi berzē rokas un skaita naudu.

Atbildēt

Krišam

07.09.2018. 13:41

»

Krišam

Latvieši 28 gadus "godīgi" laupa un izvaro valsti. Kad jūt, ka šmuce būs - sāk aurot - krievi nāk! No Latvijas 28 gados izbraucis gandrīz miljons strādātspējīgo iedzīvotāju. Ir iznīcināta praktisi visa ekonomiski industriālā bāze un infrastruktūra. Lauki pateicoties LATVIEŠU darba "mīlestībai" ir kluvuši...


tie ir tavi tautieši, bet ne latvieši, kuri izzaguši valsti.Himnu nomainīja komunisti un komunists ir jūdaisma ideju īstenotājs, tātad, atkal tavs tautietis !!! Nu redzi, Izak, tavējie pie vainas, bet vainu uzveļ latviešim... . Bet Dievs jau hav mazais bērns, tas visu saliks pa plauktiem:Izaks saņems Izaka tiesu, bet Janka savu !!! Ja nebūtu tas sasodītais Karmas Likums, tad izākisti varētu dzīvot mūžīgajā Leiputrijā... .

Atbildēt

Precīzi!

07.09.2018. 13:09

»

!

Ko nu gaudo, paraudi labāk par miljonu Latviju pametušo iedzīvotāju likteni, pie kura vainīgi arī galvā izjātie nacionālie plānprātiņi no NA, gan Vienotība, tad Saskaņa tev liksies tīrie eņģeļi


Jūs nodemonstrējāt , kāds būs komunikācijas stils, ja pie stūres nokļūs S. Jau šobrīd tādu var pieredzēt galvaspilsētā.

Atbildēt

Par tēmu

07.09.2018. 11:05

Iespējams, ka aiz gludajām sejām uz autobusu aizmugures kāds saredz solījumus vai iespējas, vai kādas estētiskas vērtības, man acu priekšā ir iztukšotais pilsētas centrs un, pirmkārt, jautājums ir par reklāmas finansējuma avotiem, pēc būtības. Cik ģimenēm bija jāšķiras no saviem mājokļiem, jāzaudē īpašums, nesamērīgi jāpārmaksā par nesniegtu pakalpojumu, lai varētu baudīt šo fotošopu?

Atbildēt

Par tēmu

07.09.2018. 10:58

Uzskatu, ka katram ir tiesības izvēlēties cik un kā patērēt politisko reklāmu. Tādēļ, ar politiķu sejām apzīmēto sabiedrisko transportu uztveru kā tiesību ierobežojumu publiskajā telpā. Satiksmes dalībniekiem nav dota iespēja norobežoties, uzturēt "veselīgu" distanci, novērsties no uzbāzīgās politiskās reklāmas. Nav saprotama "mode" pašvaldību uzņēmumus izmantot pašvaldībā valdošās partijas vajadzībām.

Atbildēt

Antiglobālists

07.09.2018. 10:55

Diez vai sagaidīsim ko līdzīgu par NA atsaldētajiem no lauku puikas ar knapi absolvētu pamatizglītību. Tieši NA kaitē visvairāk Latvijas uzņēmējiem, paaugstinot akcīzes nodokļus degvielai, ieviešot NĪN, steidzamā kārtā ratificējot CETA. Starp pārējiem na "sasniegumiem" jāmin bēgļu finansiālais atbalsts 2015. gadā.

Atbildēt

...

07.09.2018. 08:49

Kā vienā labā dziesmā: krievija, atpisies!

Atbildēt

Attēlā Vj. Dombrovskis un Putins

07.09.2018. 06:13

Abi cionisti, mazākais pusžīdi, Vj. Dombrovskis slēpj savu tautību, saņem atbalstu TV 1:1 no V. Zatlera, kurš arī kā Vj. Dombrovskis mācījies židmasonu cionistu speciālā skolā, kā Ilze Viņķele. Visticamāk, ka abi ir brīvmūrnieki slepenā Latvijas nevalstiskā organizācijā. Vj. Dombrovski atraidīja Vienotība, viņš kā cionists, ilumināts, žīds un brīvmūrnieks, kuru par nezināmas izcelsmes naudu uzturēja nevalstiskā domnīcā, realezēs turpmāk cionistu plānus, ja nonāks Saeimā, vai kāda ministra amatā, vai turpinās uz cionistu rezerves soliņa parazitēt, gaidot jaunus uzdevumus, kādā domnīcā, delnā utt. par ASV banku žīdu naudu. Cionistu Gudro stratēģija un taktika māca politikā virzīt personas ar nesabojātu reputāciju, lai sabiedrība uzreiz neatklātu iluminātismu - tukšus un skaistus solījumus, lozungus politiķu viltus vārdos.

Atbildēt

kāpēc

06.09.2018. 23:59

viņi ir te?,ja 18.nov Latvija.

Atbildēt

:)))

06.09.2018. 21:58

Mīzala--Pastala,baidies!!:)))
Saskaņa , uzvarēs vēlēšanās!!!!
Viss ir slikti,krievi vainīgi!:))))))

Atbildēt

Redžs

06.09.2018. 20:22

Leģionāra mazdēls pareizi saka. Tik Saskaņa atkal sasmels balsis visās savās arodbiedrībās, reliģiskās konfesijās, tirgos, Pļavniekos...utt., kur lielākai daļai ļaužu no baltmaizes, majonēzes un alus vairs pauri sen nestrādā

Atbildēt

Stulbeni Priedīti!

06.09.2018. 19:33

»

A.P.

Aizvadītajā laikā tā ir izveidojies, ka latviešu politiski tendētajiem stulbeņiem politiskā garanta loma ir „Saskaņai”. Runa ir par stulbeņiem, kuri nesaprot, ka „Saskaņa” nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā LR valstiskumā ir tāda pati pseidopartija kā visas pārējās. „Saskaņa” tāpat kā visas...


Studē vairāk! Mācies, stagnāt! Esi tikai soli pavirzījies pa četriem gadiem! Izlasi trīs grāmatas un pārtrauc savu debilo grafomāniju ap savu antropoloģijas interpretāciju! Izlasi A. Grūrtupa Observators, G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem un Juri Lina Zem Skorpiona zīmes. Tad, iespējams, tavu stulbību loks sašaurināsies! Cik, tu stulbeni, vari atkārtoties un nemaz neattīstīties? Sāc kaut ko vismaz darīt jēdzīgu! Ja ne, tad pārej no taizeļa un punšu.

Atbildēt

un nav nekā jauna šajā Dieva pasaulē...

06.09.2018. 16:45

...
Sauc 'naciķi' "pie urnām!" Tautu,
Kas, truli NOZOMBĒTA, bļautu,
Ka "krievi nāk!!!" un 'sūkās jeņķiem',
Līdz - 'su(t)kas' tiks pie "goda" beņķiem.
.
Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Būs 'rukšķiem zobos SILES mala',
Bet "vaukšķi" - uzturēs šo "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

MUĻĶU zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

formula

06.09.2018. 16:30

Krišiņ ,ja tu šeit nepārstāvi varas esošo kliķi un tās pirmsvēlēšanas klonus , tad esi mazohists? Tev patīk,ka šī kliķe desmitiem gadu tevi un tavu ģimeni izģērbj pliku?

Atbildēt

Muļķim

06.09.2018. 16:19

»

Ups

Cik raksturīgi! Kad nav ko teikt par lietu, tad ķeras klāt komatiem


Kāda var būt lieta, ja netiek lietota pareiza valoda. Tikai latviešu stulbenis var prasīt runāt par lietu cūkas valodā!

Atbildēt

!

06.09.2018. 15:27

Tad ir jājautā, kuras partijas reklāma nav latviešu elektorāta zombēšanas projekts? Faktiski neviena partija nepildīs savus solījumus, tas ir skaidrs pat pēdējam pamuļķim!

Atbildēt

Joske

06.09.2018. 15:26

Te cits viedoklis par "Soglasie":
http://www.iarex.ru/articles/59731.html

Atbildēt

Dīvaini

06.09.2018. 15:25

Sākot balsojumu par rakstu, bija plus 5 un mīnus 5. Nospiežot uz plusu, balsojums beidzās plus 6 mīnuss 7. Tātad pievienojot 1 punktu plusam tas pievienojās, vienlaicīgi ar 2 mīnusa punktiem. Vai Pietiek politika vairs nav neitrāla, bet prokremliska?

Atbildēt

R.Rododendrs

06.09.2018. 15:22

Vai kāds ievēroja, ka Putina foto visticamāk bez saskaņošanas ir nozagta no Time vāka foto?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

06.09.2018. 14:16

Kur gan rodas tādi tipi ar deklasētu elementu valodu? Vai tiešām latvietim ir jārunā kā cūkai - "jāpacepās" u.tml. Latvieši "cepās" ap savu valodu jau 30 un vairāk gadus. Taču savu literāro valodu neprot un runā kā mežoņi visur: radio, TV, raksta kā neizskoloti mēsli. Latviešu lingvistiskā vieplība strauji progresē. Krievi, ebreji, poļi, baltkrievi, igauņi runā daudz labākā latviešu valodā nekā titulnācijas padibenes. Šajā portālā deģenerāti troļļi Žulis, Buba ir leksiskas smirdoņas, kuras laiku pa laikam papildina kāds gļēvs latviešu puveklis, slēpjoties kā "Pietiek lasītājs" vai ar kādu kretīnisku "niku".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...