Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

maļēnīts

09.11.2017. 21:38

V rokaspuisis Alūksnes mēra vietnieks Adlers V ir "ziedojis" vairākus tūkstošus. Zinot šo "jauko" ģimenīti, viņi par suņa $ūdu no savas kabatas neziedotu. Paceļas jautājums, kur viņi ņēma šos tūkstošus?

Atbildēt

Ansis

08.11.2017. 20:20

Ar riebumu tikai var lasīt vienotības vāvuļošanu, tas ir teātris lētticīgiem ļautiņiem, ar vienu vienīgo mērķi tikt atkal pie siles.

Atbildēt

Pakostņiks

08.11.2017. 19:17

»

Naivais

Es vēl ticu Vienotībai, ja jau reiz saņēmās un izslēdza Āboltiņu. Visi pārējie, izņemot pašu Vienotību,sen jau bija sapratuši, kas grauj partiju...


Audzēja izgriešana var palīdzēt slimniekam, bet ne līķim.
Vienaldzība ir līķis.

Atbildēt

pesimists

08.11.2017. 18:35

vemjotība jau sen ir parādījusi, ko viņa spēj. vairāk es neko tādu nevēlos redzēt! vemjotībai ir vieta tikai politiskajā mēslainē!

Atbildēt

Naivais

08.11.2017. 16:11

Es vēl ticu Vienotībai, ja jau reiz saņēmās un izslēdza Āboltiņu. Visi pārējie, izņemot pašu Vienotību,sen jau bija sapratuši, kas grauj partiju.
Un, ja ne Vienotība, par ko tad balsosim nākamajās vēlēšanās? Ašerādenam vēl ir laiks pierādīt, ka partijas saknes vēl dzīvas. Un tik vienkārši - jāsāk ar OIK. Lai veicas!

Atbildēt

lasītājs

08.11.2017. 11:53

PIETIEK,gaidu S.Āboltiņas gaitu hronoloģisku izklāstu.Paldies.

Atbildēt

ghavrs

07.11.2017. 23:54

Par vēlu mīlēc,,,bet citādi derētu restes.

Atbildēt

Taisnîba

07.11.2017. 23:50

»

Gribas kliegt

Kamēr Jūs kasāties , bariem sēžat idiotiskās komisijās , lietuvieši būvē automaģistrāles , attīsta kūrortus


Ari es to daru un smejos par śiem idiotiem. Kad man łauj smieties.

Atbildēt

Gribas kliegt

07.11.2017. 23:45

Kamēr Jūs kasāties , bariem sēžat idiotiskās komisijās , lietuvieši būvē automaģistrāles , attīsta kūrortus!

Atbildēt

Solča jau

07.11.2017. 23:29

»

kas notiek

neticu, domāju ka tā ir Solčas shēma, lai viņu tauta sāktu žēlot!!! Un atkal tiktu pie troņa


vairāk kā pusgadu stāsta žurnālistiem par deputāta
mandāta nolikšanu un pāriešanu uz ĀM, tikai realitāte ir pavisam cita. Piezīdusies Saeimai kā dēle,netaisās atstāt ne vienu amatu, tikai turpina sevis cildināšanu, kaut jau augustā varēja nolikt mīksto mandātu un paceltu galvu aiziet. Būtu vismaz minimālo cilvēcīgo cieņu saglabājusi pret sevi. Tagad kavē visu pagastu, vainojot visus citus.

Atbildēt

juju

07.11.2017. 23:17

ašerādens cer izbraukt no sava skandāla uz cita rēķina, nez kā būs, diez vai pats ar sausām kājām izies. āboltiņa tāpat neko neatstās, spriežot pēc viņas iepriekšējās prakses.

Atbildēt

Nožēlojami.

07.11.2017. 22:40

Kad Āboltiņa publiski paziņojusi, ka aiziet no politikas, Ašeradens viņu padzen no partijas. Tas patiešām ir ciniski un pretīgi. Ašeradenam būtu jāgriežas tiesībsargājošajās iestādēs, lai palīdz atrast dokumentus, kuri pierāda OIK afēru. Pavļuts uzsāka cīņu pret OIK , un zaudēja ekonomikas ministra amatu. Dokumenti ar pierādījumiem par nelikumībām pazuduši ministrijā.

Atbildēt

temida

07.11.2017. 21:31


Ašerādins labāk būtu pateicis kā līdz 30 decembrim partija nodzēsīs ap 500 t eur parādu ???!!! Tūlīt piedziņu sāks 240 t eur !!!

Atbildēt

ironiskais

07.11.2017. 21:29

Kādu vēl interesē kaut kāda tur vienotība?:)

Atbildēt

Katrà laikà

07.11.2017. 21:10

katrai partijai ir zinàmi uzdevumi un sakritîbas veiksmes gadîjumà, lai noturètos varas olimpà ar tautas mandàtu. Augstpràtîbu demonstrèja tikai ćekiste, VDK darbone S. Àboltiña, zem viñas zinàśanu un augstpràtîbas lietussarga savàcàs bars idiotu, tukśdirsèju, kàdi arî ir SmiltènsKirsis un Aśeradens. Vienotîbas uzdevumu ar citu atbalstu pildîja Dombrovskis, vèlàk, visu saćakarèjot, piebeidza kompartijniece Straujuma. Visi darbojàs konsekventi paślabumam. Galvenais Vienotîbas uzdevums izpildîts- pèc Zatlera un ćekista Godmaña diversijas ar Parex, valstij zaudèjot 2 miljardus LVL, LV Dombrovkis un Vienotîba pèctecîgà, uz diversijàm pret LV ekonomiku vèrstà darbîbà LV ieveda paràdu SVF/PB purvà. Visa tà rezultàtà paràdi palielinàs un VID terors paplaśinàs un padziłinàs, aizdzenot tûkstośiem cilvèku sveśumà.

Atbildēt

Nīgrais

07.11.2017. 21:01

Ašers dikti grib izlikties eiroorientēts, tik tie lozungi tādi kā no PSRS 30.-50. gadiem.

Visa šī manifesta būtība - izraudzītie ienaidnieki ir neitralizēti un kad ir sūdi (t.i. - tuvojas vēlēšanas), tad partijas masām arvien ciešāk jāsakļaujas ap partijas kodolu (valdi) un personīgi biedru Staļ.., piedodiet, biedru Ašeradenu.

Atbildēt

Pēteris

07.11.2017. 20:58

»

:((

Pagājušo gadu 200 miljoni tika izņemti no tautas maciņiem OIK trekno runču dzīrēm. Tipiska afēra


Gada laikā no valsts budžeta izzog ap 3,5 miljardi eiro!!! Tā ir trešā daļa budžeta. Kā mums derētu kāds trakais, kurš pusi no zagļu elites saliktu būrī, bet otru pusi vienkārši nolaistu no kājas!

Atbildēt

Klaudijs

07.11.2017. 20:29

Arvien vairāk sāk izskatīties, ka Āboltiņas izmešana bija iestudēts piāra pasākums.

Atbildēt

Latvietiņš

07.11.2017. 20:17

Vai, cik jauka runa! Es esmu ļoti dziļi kustināts un aizgrābts. Lūk, viena īsta partija, par kuru visiem kā trakiem ir jāskrien un jābalso! Man pat asaras saskrēja acīs. Kāda apņēmība! Kāds cīņas spars! Kāda nesavtīga vēlme kalpot tautai! Ar steigu ir jādodas tam Ašerādenam palīgā to karogu celt augšā, citādi viņš viens celdams vēl bruku var dabūt. Kuri no mums nav uz to celšanu tik spējīgi, tiem vajag piedalīties tajā vērtību slaucīšanā ārā no tās tepiķa apakšas.Visas tās intrigas un ķildas ir jāliek malā. Ir jāsakopo visi spēki nākamajām Saeimas vēlēšanām. Un nevajag tos spēkus žēlot, jo pēc tam jau varēs sēžot ērtajos Saeimas krēslos pietiekami labi atpūsties un arī tās intrigas padzīt un pashēmot, ja kādam uznāks tāda vēlēšanās. Lai dzīvo Latvijas gaišā nākotne mūsu pārdzimušās "Vienotības" saulvežu vadībā! Urrā,biedri!

Atbildēt

š

07.11.2017. 20:11

Nu man personīgi izskatījās, ka tieši ši ĀB-hiēna bija tā, kas grāva Vienotību, un tas, ka pēc visiem publikas protestiem, gadiem nespēja no tās hiēnas tikt vaļā, tas man šķiet arī bija iemesls Vienotības pagrimumam. Varbūt arī nekas vēl nav zaudēts, ja publiski savas kļūdas atzīs un klupinātāju noliks pie vietas būdā, nevis pie siles - Tas izšķirs reanimācijas rezultātu. Lielā puse jau izdarīta, nosaucot hiēnu savā vārdā: INTRIGANTE, skaļi, kaut ko tādu pati hiēna nekad nepiekristu "iestudēt".

Atbildēt

kas notiek

07.11.2017. 20:10

neticu, domāju ka tā ir Solčas shēma, lai viņu tauta sāktu žēlot!!! Un atkal tiktu pie troņa

Atbildēt

ESMAIJA

07.11.2017. 19:43

Iekams nebūs atrisināta tumbočkas un balsu pirkšanas sāga un blakus kā sargkareivji stāvēs Kampars, Zaķis un tāds pajoliņš kā Ķirsis (kā viņš sevi pierādīja pirms pašvaldību vēlēšanām)tā mobilizēšanās nekāda nesanāks. Beidziet runāt un rakstīt, bet pierādiet ar darbiem.Pie garā publicētā saraksta pievienojiet uzvārdus un... pārtrauciet šo lietu, blēžus uz cietumu un naudu cilvēkiem atgriezt! Tā būs mobilizācija.

Atbildēt

cietums gaida

07.11.2017. 19:24

Āboltiņas aizmuguriska izslēgšana ir smieklīga!. Īstais iemesls ir, ka Ašerādens gribēja savā vietā EM-jā iebīdīt savu rokaspuisi, pastulbo karjeristu Ķirsi. Tas būtu centīgi strādājis, lai noklusētu skandālu ap Vienotības draugiem un kukuļotājiem - OIK naudas saņēmējiem!
Ašerādenam un Pavļutam par 1031 atļaujām OIK firmām, kas lielākajā vairākumā fiktīvi saņem palielinātā tarifa samaksu, ir jāsēž cietumā! Siltums ražots netiek un faktiski to nav kur likt! Gan jau arī Kampars tur barojās.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

07.11.2017. 19:17

Arvils Ašeradens - ekonomikas ministrs vai sagaidišu atbildi u savu Sūdzibu
Rīga2017. gada 31. oktobris
Sūdzība
(Par Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (turpmāk – PTAC) direktores B.Vītoliņa bezdarbību)
Ņemot vērā, ka patērētāju tiesību aizsardzības politika Latvijā tiek izstrādāta un koordinēta Ekonomikas ministrijā. Politikas mērķis ir nodrošināt augstu patērētāju tiesību aizsardzību, iegādājoties preces un pakalpojumus. Ekonomikas ministrija izstrādā un īsteno politiku arī tirdzniecības nozarē, tai skaitā izstrādā nozari reglamentējošo tiesību aktu un attīstības plānošanas dokumentu projektus. Galvenā no institūcijām, kas uzrauga patērētāju tiesību regulējošo normatīvo aktu izpildi, sniedz palīdzību patērētāju konfliktu risināšanā, ir Ekonomikas ministrijas pārraudzībā esošais Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC). PTAC elektroniskā mājas lapa pieejama www.ptac.gov.lv, sniedzu Jums šādu informāciju:

Patērētāju tiesību aizsardzības centra direktore B.Vītoliņa uz manu sūdzību, ar savu 08.09.2017. Nr. 5.-3/6232 /S-1533, lai nenodrošināt patērētāju tiesības un Latvijas Republikas Satversmes 100.panta garantijas, ka ari Civillikuma 1221.pantu, nosacījumus, sniedza šādu informāciju:
„Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (turpmāk – PTAC) 2017.gada 31.augustā saņemts Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa pārsūtīts Jūsu iesniegums par SIA “Rimi Latvia” aizliegumu veikalā fotografēt.
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs informē, ka normatīvie akti tieši neregulē jautājumus, kas saistīti fotografēšanas atļaušanu vai aizliegšanu veikalos, līdz ar to PTAC nav iespējams Jums sniegt informāciju, vai SIA “Rimi Latvia” bija tiesīga aizliegt Jums fotogrāfēt veikalā.
Iesniegumā norādīts, ka SIA “Rimi Latvija” ir pārkāpusi Jūsu Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (turpmāk – PTAL) 3.panta trešajā daļā noteiktās tiesības, Civillikuma 1221.pantu un Latvijas Republikas Satversmes 100.pantu.
PTAC skaidro, ka PTAL 3.panta trešajā daļā noteikts, ka patērētāja tiesības ir pārkāptas, ja nav nodrošināta iespēja saņemt vispusīgu un pilnīgu informāciju par preci vai pakalpojumu vai preces vai pakalpojuma cenu. No minētā panta izriet patērētāja tiesības iepazīties ar preci un tās cenu. Aizliegums preci fotografēt šīs patērētāja tiesības neietekmē, jo iepazīties ar preci un tās cenu var to nefotografējot.
Attiecībā uz Jūsu norādīto Civillikuma 1221.panta pārkāpumu un Latvijas Republikas Satversmes 100.panta pārkāpumu PTAC norāda, ka nav kompetenta sniegt Jums informāciju, vai SIA “Rimi Latvia” ir pārkāpusi minētās normas. Informējam, ja Jūsu ieskatā SIA “Rimi Latvia” ir pārkāpusi Jūsu tiesības, Jums ir tiesības vērsties tiesā vispārējā civiltiesiskajā kārtībā, prasot Jums radīto zaudējumu un nodarītā morālā kaitējuma atlīdzību.
Ņemot vērā minēto, Jūsu iesniegums ir izskatīts.

Šis dokuments ir parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un satur laika zīmogu.

Direktore B.Vītoliņa”

Komentari:
Atsauce uz to, ka normatīvie akti tieši neregulē jautājumus, kas saistīti fotografēšanas atļaušanu vai aizliegšanu veikalos, vai SIA “Rimi Latvia” bija tiesīga aizliegt Jums fotogrāfēt veikalā, nevar būt par pamatojumiem lai SIA “Rimi Latvia” bija tiesīga aizliegt man fotogrāfēt veikalā.

Ar direktores teikto, ka Aizliegums preci fotografēt šīs patērētāja tiesības neietekmē, jo iepazīties ar preci un tās cenu var to nefotografējot. direktore ierobežoja manas tiesības veikt iepazīties ar preci un tās cenu manā izvēlēta veidā.

Bez tam Jūsu direktore pārkāpa arī normu, ka, interpretējot Informācijas atklātības likuma noteikumus Satversmes tiesa jau 1999.gadā atzinusi, ka tiesības iegūt informāciju ir neierobežotas, ciktāl likums nenosaka pretējo (sk.Latvijas Republikas Satversmes tiesas 1999.gada 6.jūnija spriedumu lietā Nr.04 – 02 (99)). Saskaņā ar Satversmes tiesas likuma 32.panta otro daļu, Satversmes tiesas spriedums un tajā sniegtā attiecīgās tiesību normas interpretācija ir obligāta visām valsts un pašvaldību institūcijām (arī tiesām) un amatpersonām, kā arī fiziskajām un juridiskajām personām.

Sakarā ar minēto lūdzu Ekonomikas ministriju veikt nepieciešamu darbību, lai aizsargāt, gan manas patērētāju tiesības, gan Satversmes 100.panta garantijas.

Atbildēt

e

07.11.2017. 19:15

bilde laba!

Atbildēt

Nobeigumā vēl varēja piemetināt

07.11.2017. 18:59

Šodien stāvam bezdibeņa priekšā, bet jau rīt spersim lielu soli uz priekšu :)

Atbildēt

:)))

07.11.2017. 18:53

"Līdz vēlēšanām atlicis nepilns gads – tik mums ir laika, lai pierādītu vēlētājiem, ka Vienotības asinsrite ir stabila" - tak jums nekas vairs nav jāpierāda! Jūs jau esat to pierādījuši - Jums ir stabila mazasinība! Anēmiska... :)))

Atbildēt

:))

07.11.2017. 18:47

„Es esmu gatavs veltīt visus savus spēkus, lai mobilizētu partiju un padarītu to par jaudīgu un mūsdienīgu politisko spēku” - un tāpēc veltīšu visus savus spēkus, lai paliktu Em un piesegtu OIK afēru?... :))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...