Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

maļēnīts

09.11.2017. 20:38

V rokaspuisis Alūksnes mēra vietnieks Adlers V ir "ziedojis" vairākus tūkstošus. Zinot šo "jauko" ģimenīti, viņi par suņa $ūdu no savas kabatas neziedotu. Paceļas jautājums, kur viņi ņēma šos tūkstošus?

Atbildēt

Ansis

08.11.2017. 19:20

Ar riebumu tikai var lasīt vienotības vāvuļošanu, tas ir teātris lētticīgiem ļautiņiem, ar vienu vienīgo mērķi tikt atkal pie siles.

Atbildēt

Pakostņiks

08.11.2017. 18:17

»

Naivais

Es vēl ticu Vienotībai, ja jau reiz saņēmās un izslēdza Āboltiņu. Visi pārējie, izņemot pašu Vienotību,sen jau bija sapratuši, kas grauj partiju...


Audzēja izgriešana var palīdzēt slimniekam, bet ne līķim.
Vienaldzība ir līķis.

Atbildēt

pesimists

08.11.2017. 17:35

vemjotība jau sen ir parādījusi, ko viņa spēj. vairāk es neko tādu nevēlos redzēt! vemjotībai ir vieta tikai politiskajā mēslainē!

Atbildēt

Naivais

08.11.2017. 15:11

Es vēl ticu Vienotībai, ja jau reiz saņēmās un izslēdza Āboltiņu. Visi pārējie, izņemot pašu Vienotību,sen jau bija sapratuši, kas grauj partiju.
Un, ja ne Vienotība, par ko tad balsosim nākamajās vēlēšanās? Ašerādenam vēl ir laiks pierādīt, ka partijas saknes vēl dzīvas. Un tik vienkārši - jāsāk ar OIK. Lai veicas!

Atbildēt

lasītājs

08.11.2017. 10:53

PIETIEK,gaidu S.Āboltiņas gaitu hronoloģisku izklāstu.Paldies.

Atbildēt

ghavrs

07.11.2017. 22:54

Par vēlu mīlēc,,,bet citādi derētu restes.

Atbildēt

Taisnîba

07.11.2017. 22:50

»

Gribas kliegt

Kamēr Jūs kasāties , bariem sēžat idiotiskās komisijās , lietuvieši būvē automaģistrāles , attīsta kūrortus


Ari es to daru un smejos par śiem idiotiem. Kad man łauj smieties.

Atbildēt

Gribas kliegt

07.11.2017. 22:45

Kamēr Jūs kasāties , bariem sēžat idiotiskās komisijās , lietuvieši būvē automaģistrāles , attīsta kūrortus!

Atbildēt

Solča jau

07.11.2017. 22:29

»

kas notiek

neticu, domāju ka tā ir Solčas shēma, lai viņu tauta sāktu žēlot!!! Un atkal tiktu pie troņa


vairāk kā pusgadu stāsta žurnālistiem par deputāta
mandāta nolikšanu un pāriešanu uz ĀM, tikai realitāte ir pavisam cita. Piezīdusies Saeimai kā dēle,netaisās atstāt ne vienu amatu, tikai turpina sevis cildināšanu, kaut jau augustā varēja nolikt mīksto mandātu un paceltu galvu aiziet. Būtu vismaz minimālo cilvēcīgo cieņu saglabājusi pret sevi. Tagad kavē visu pagastu, vainojot visus citus.

Atbildēt

juju

07.11.2017. 22:17

ašerādens cer izbraukt no sava skandāla uz cita rēķina, nez kā būs, diez vai pats ar sausām kājām izies. āboltiņa tāpat neko neatstās, spriežot pēc viņas iepriekšējās prakses.

Atbildēt

Nožēlojami.

07.11.2017. 21:40

Kad Āboltiņa publiski paziņojusi, ka aiziet no politikas, Ašeradens viņu padzen no partijas. Tas patiešām ir ciniski un pretīgi. Ašeradenam būtu jāgriežas tiesībsargājošajās iestādēs, lai palīdz atrast dokumentus, kuri pierāda OIK afēru. Pavļuts uzsāka cīņu pret OIK , un zaudēja ekonomikas ministra amatu. Dokumenti ar pierādījumiem par nelikumībām pazuduši ministrijā.

Atbildēt

temida

07.11.2017. 20:31


Ašerādins labāk būtu pateicis kā līdz 30 decembrim partija nodzēsīs ap 500 t eur parādu ???!!! Tūlīt piedziņu sāks 240 t eur !!!

Atbildēt

ironiskais

07.11.2017. 20:29

Kādu vēl interesē kaut kāda tur vienotība?:)

Atbildēt

Katrà laikà

07.11.2017. 20:10

katrai partijai ir zinàmi uzdevumi un sakritîbas veiksmes gadîjumà, lai noturètos varas olimpà ar tautas mandàtu. Augstpràtîbu demonstrèja tikai ćekiste, VDK darbone S. Àboltiña, zem viñas zinàśanu un augstpràtîbas lietussarga savàcàs bars idiotu, tukśdirsèju, kàdi arî ir SmiltènsKirsis un Aśeradens. Vienotîbas uzdevumu ar citu atbalstu pildîja Dombrovskis, vèlàk, visu saćakarèjot, piebeidza kompartijniece Straujuma. Visi darbojàs konsekventi paślabumam. Galvenais Vienotîbas uzdevums izpildîts- pèc Zatlera un ćekista Godmaña diversijas ar Parex, valstij zaudèjot 2 miljardus LVL, LV Dombrovkis un Vienotîba pèctecîgà, uz diversijàm pret LV ekonomiku vèrstà darbîbà LV ieveda paràdu SVF/PB purvà. Visa tà rezultàtà paràdi palielinàs un VID terors paplaśinàs un padziłinàs, aizdzenot tûkstośiem cilvèku sveśumà.

Atbildēt

Nīgrais

07.11.2017. 20:01

Ašers dikti grib izlikties eiroorientēts, tik tie lozungi tādi kā no PSRS 30.-50. gadiem.

Visa šī manifesta būtība - izraudzītie ienaidnieki ir neitralizēti un kad ir sūdi (t.i. - tuvojas vēlēšanas), tad partijas masām arvien ciešāk jāsakļaujas ap partijas kodolu (valdi) un personīgi biedru Staļ.., piedodiet, biedru Ašeradenu.

Atbildēt

Pēteris

07.11.2017. 19:58

»

:((

Pagājušo gadu 200 miljoni tika izņemti no tautas maciņiem OIK trekno runču dzīrēm. Tipiska afēra


Gada laikā no valsts budžeta izzog ap 3,5 miljardi eiro!!! Tā ir trešā daļa budžeta. Kā mums derētu kāds trakais, kurš pusi no zagļu elites saliktu būrī, bet otru pusi vienkārši nolaistu no kājas!

Atbildēt

Klaudijs

07.11.2017. 19:29

Arvien vairāk sāk izskatīties, ka Āboltiņas izmešana bija iestudēts piāra pasākums.

Atbildēt

Latvietiņš

07.11.2017. 19:17

Vai, cik jauka runa! Es esmu ļoti dziļi kustināts un aizgrābts. Lūk, viena īsta partija, par kuru visiem kā trakiem ir jāskrien un jābalso! Man pat asaras saskrēja acīs. Kāda apņēmība! Kāds cīņas spars! Kāda nesavtīga vēlme kalpot tautai! Ar steigu ir jādodas tam Ašerādenam palīgā to karogu celt augšā, citādi viņš viens celdams vēl bruku var dabūt. Kuri no mums nav uz to celšanu tik spējīgi, tiem vajag piedalīties tajā vērtību slaucīšanā ārā no tās tepiķa apakšas.Visas tās intrigas un ķildas ir jāliek malā. Ir jāsakopo visi spēki nākamajām Saeimas vēlēšanām. Un nevajag tos spēkus žēlot, jo pēc tam jau varēs sēžot ērtajos Saeimas krēslos pietiekami labi atpūsties un arī tās intrigas padzīt un pashēmot, ja kādam uznāks tāda vēlēšanās. Lai dzīvo Latvijas gaišā nākotne mūsu pārdzimušās "Vienotības" saulvežu vadībā! Urrā,biedri!

Atbildēt

š

07.11.2017. 19:11

Nu man personīgi izskatījās, ka tieši ši ĀB-hiēna bija tā, kas grāva Vienotību, un tas, ka pēc visiem publikas protestiem, gadiem nespēja no tās hiēnas tikt vaļā, tas man šķiet arī bija iemesls Vienotības pagrimumam. Varbūt arī nekas vēl nav zaudēts, ja publiski savas kļūdas atzīs un klupinātāju noliks pie vietas būdā, nevis pie siles - Tas izšķirs reanimācijas rezultātu. Lielā puse jau izdarīta, nosaucot hiēnu savā vārdā: INTRIGANTE, skaļi, kaut ko tādu pati hiēna nekad nepiekristu "iestudēt".

Atbildēt

kas notiek

07.11.2017. 19:10

neticu, domāju ka tā ir Solčas shēma, lai viņu tauta sāktu žēlot!!! Un atkal tiktu pie troņa

Atbildēt

ESMAIJA

07.11.2017. 18:43

Iekams nebūs atrisināta tumbočkas un balsu pirkšanas sāga un blakus kā sargkareivji stāvēs Kampars, Zaķis un tāds pajoliņš kā Ķirsis (kā viņš sevi pierādīja pirms pašvaldību vēlēšanām)tā mobilizēšanās nekāda nesanāks. Beidziet runāt un rakstīt, bet pierādiet ar darbiem.Pie garā publicētā saraksta pievienojiet uzvārdus un... pārtrauciet šo lietu, blēžus uz cietumu un naudu cilvēkiem atgriezt! Tā būs mobilizācija.

Atbildēt

cietums gaida

07.11.2017. 18:24

Āboltiņas aizmuguriska izslēgšana ir smieklīga!. Īstais iemesls ir, ka Ašerādens gribēja savā vietā EM-jā iebīdīt savu rokaspuisi, pastulbo karjeristu Ķirsi. Tas būtu centīgi strādājis, lai noklusētu skandālu ap Vienotības draugiem un kukuļotājiem - OIK naudas saņēmējiem!
Ašerādenam un Pavļutam par 1031 atļaujām OIK firmām, kas lielākajā vairākumā fiktīvi saņem palielinātā tarifa samaksu, ir jāsēž cietumā! Siltums ražots netiek un faktiski to nav kur likt! Gan jau arī Kampars tur barojās.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

07.11.2017. 18:17

Arvils Ašeradens - ekonomikas ministrs vai sagaidišu atbildi u savu Sūdzibu
Rīga2017. gada 31. oktobris
Sūdzība
(Par Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (turpmāk – PTAC) direktores B.Vītoliņa bezdarbību)
Ņemot vērā, ka patērētāju tiesību aizsardzības politika Latvijā tiek izstrādāta un koordinēta Ekonomikas ministrijā. Politikas mērķis ir nodrošināt augstu patērētāju tiesību aizsardzību, iegādājoties preces un pakalpojumus. Ekonomikas ministrija izstrādā un īsteno politiku arī tirdzniecības nozarē, tai skaitā izstrādā nozari reglamentējošo tiesību aktu un attīstības plānošanas dokumentu projektus. Galvenā no institūcijām, kas uzrauga patērētāju tiesību regulējošo normatīvo aktu izpildi, sniedz palīdzību patērētāju konfliktu risināšanā, ir Ekonomikas ministrijas pārraudzībā esošais Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC). PTAC elektroniskā mājas lapa pieejama www.ptac.gov.lv, sniedzu Jums šādu informāciju:

Patērētāju tiesību aizsardzības centra direktore B.Vītoliņa uz manu sūdzību, ar savu 08.09.2017. Nr. 5.-3/6232 /S-1533, lai nenodrošināt patērētāju tiesības un Latvijas Republikas Satversmes 100.panta garantijas, ka ari Civillikuma 1221.pantu, nosacījumus, sniedza šādu informāciju:
„Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (turpmāk – PTAC) 2017.gada 31.augustā saņemts Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa pārsūtīts Jūsu iesniegums par SIA “Rimi Latvia” aizliegumu veikalā fotografēt.
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs informē, ka normatīvie akti tieši neregulē jautājumus, kas saistīti fotografēšanas atļaušanu vai aizliegšanu veikalos, līdz ar to PTAC nav iespējams Jums sniegt informāciju, vai SIA “Rimi Latvia” bija tiesīga aizliegt Jums fotogrāfēt veikalā.
Iesniegumā norādīts, ka SIA “Rimi Latvija” ir pārkāpusi Jūsu Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (turpmāk – PTAL) 3.panta trešajā daļā noteiktās tiesības, Civillikuma 1221.pantu un Latvijas Republikas Satversmes 100.pantu.
PTAC skaidro, ka PTAL 3.panta trešajā daļā noteikts, ka patērētāja tiesības ir pārkāptas, ja nav nodrošināta iespēja saņemt vispusīgu un pilnīgu informāciju par preci vai pakalpojumu vai preces vai pakalpojuma cenu. No minētā panta izriet patērētāja tiesības iepazīties ar preci un tās cenu. Aizliegums preci fotografēt šīs patērētāja tiesības neietekmē, jo iepazīties ar preci un tās cenu var to nefotografējot.
Attiecībā uz Jūsu norādīto Civillikuma 1221.panta pārkāpumu un Latvijas Republikas Satversmes 100.panta pārkāpumu PTAC norāda, ka nav kompetenta sniegt Jums informāciju, vai SIA “Rimi Latvia” ir pārkāpusi minētās normas. Informējam, ja Jūsu ieskatā SIA “Rimi Latvia” ir pārkāpusi Jūsu tiesības, Jums ir tiesības vērsties tiesā vispārējā civiltiesiskajā kārtībā, prasot Jums radīto zaudējumu un nodarītā morālā kaitējuma atlīdzību.
Ņemot vērā minēto, Jūsu iesniegums ir izskatīts.

Šis dokuments ir parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un satur laika zīmogu.

Direktore B.Vītoliņa”

Komentari:
Atsauce uz to, ka normatīvie akti tieši neregulē jautājumus, kas saistīti fotografēšanas atļaušanu vai aizliegšanu veikalos, vai SIA “Rimi Latvia” bija tiesīga aizliegt Jums fotogrāfēt veikalā, nevar būt par pamatojumiem lai SIA “Rimi Latvia” bija tiesīga aizliegt man fotogrāfēt veikalā.

Ar direktores teikto, ka Aizliegums preci fotografēt šīs patērētāja tiesības neietekmē, jo iepazīties ar preci un tās cenu var to nefotografējot. direktore ierobežoja manas tiesības veikt iepazīties ar preci un tās cenu manā izvēlēta veidā.

Bez tam Jūsu direktore pārkāpa arī normu, ka, interpretējot Informācijas atklātības likuma noteikumus Satversmes tiesa jau 1999.gadā atzinusi, ka tiesības iegūt informāciju ir neierobežotas, ciktāl likums nenosaka pretējo (sk.Latvijas Republikas Satversmes tiesas 1999.gada 6.jūnija spriedumu lietā Nr.04 – 02 (99)). Saskaņā ar Satversmes tiesas likuma 32.panta otro daļu, Satversmes tiesas spriedums un tajā sniegtā attiecīgās tiesību normas interpretācija ir obligāta visām valsts un pašvaldību institūcijām (arī tiesām) un amatpersonām, kā arī fiziskajām un juridiskajām personām.

Sakarā ar minēto lūdzu Ekonomikas ministriju veikt nepieciešamu darbību, lai aizsargāt, gan manas patērētāju tiesības, gan Satversmes 100.panta garantijas.

Atbildēt

e

07.11.2017. 18:15

bilde laba!

Atbildēt

Nobeigumā vēl varēja piemetināt

07.11.2017. 17:59

Šodien stāvam bezdibeņa priekšā, bet jau rīt spersim lielu soli uz priekšu :)

Atbildēt

:)))

07.11.2017. 17:53

"Līdz vēlēšanām atlicis nepilns gads – tik mums ir laika, lai pierādītu vēlētājiem, ka Vienotības asinsrite ir stabila" - tak jums nekas vairs nav jāpierāda! Jūs jau esat to pierādījuši - Jums ir stabila mazasinība! Anēmiska... :)))

Atbildēt

:))

07.11.2017. 17:47

„Es esmu gatavs veltīt visus savus spēkus, lai mobilizētu partiju un padarītu to par jaudīgu un mūsdienīgu politisko spēku” - un tāpēc veltīšu visus savus spēkus, lai paliktu Em un piesegtu OIK afēru?... :))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...