Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Partiju PR kantori, saukti par ministrijām

Dainis Lemešonoks, īpaši Pietiek
27.04.2024.
Komentāri (58)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Quo vadis?

29.04.2024. 16:47

»

Хм

Как видно даже тут по комментариям, и избиратель занят борьбой с врагами - русскими и их языком. Это единственное что НА САМОМ ДЕЛЕ волнует избирателя. Так что Единство, можешь спать спокойно, в смысле, работать как раньше...


Jūs sākat pārspīlēt. ;(
Un nevajag runāt par visiem.
Domāju, ka ir tūkstošiem vēlētāju-biznesmeņu, kuriem dziļas ragaviņas Latvijas krievi vai krievu valoda. Viņus interesē tikai ilglaicīgi saprotama nodokļu politika, darba spēka nodrošinājums un potenciālo darbinieku izglītība.
Par ko vēlēt, pasakiet?

Atbildēt

vice

29.04.2024. 14:35

Latvijas laicīgā kultūrvēsture (2024.g.):

Fakti (no publiskā).

2011. gada 6. augustā, mēnesi pirms 11. Saeimas ārkārtas vēlēšanām nodibināja partiju “Vienotība”. Tā izveidojās, saplūstot politiskajiem spēkiem “Jaunais laiks”, “Pilsoniskā savienība” un “Sabiedrība citai politikai”.

Ārkārtas parlamenta vēlēšanās “Vienotība” tika pie 20 mandātiem, tā bija trešā lielākā frakcija Saeimā. Divus mēnešus vēlāk notika apvienotās partijas kongress, kurā pārvēlēja vadītāju un vadības struktūras. Abus notikumus saista kāds fakts – balsu skaitīšanai izmantota sistēma “Balsis”. To nodrošinājis uzņēmums “SOAAR”.

Astoņu gadu garumā uzņēmums “SOAAR” nodrošinājis tehnisko atbalstu iekšējo vēlēšanu rīkošanu partijai “Vienotība”. Pakalpojums uzņēmumam kopumā izmaksājis vairāk nekā 20 tūkstošus.

Taču politiskais spēks par to nav maksājis nevienu centu.

Elektroniskā balsu skaitīšana vēlēšanās Latvijā uzsākta 2010. gadā. 10. Saeimas vēlēšanās to eksperimentāli izmantoja piecos iecirkņos.

Arī partija “Vienotība” vēlējās sekot līdzi laikam un balsis apkopot automātiski.

Kongresos delegāti balso paceļot mandātus, tos uz vietas skaita balsu skaitīšanas komisija. Bet balsošana par partijas vadību notiek ar biļeteniem un vēlēšanu urnām. Tieši šo balsu saskaitīšanu Vienotība vēlējās paātrināt, tāpēc vērsās pie firmas “SOAAR”.

“SOAAR” valdes loceklis Renārs Kadžulis raidījumam stāsta, ka partija to pieprasīja 2011. gadā.

“Tad no 2011. gada, praktiski katru gadu tas tika veikts, līdz 2019. gadam.

2020. gadā es atteicu. […]”

No 2010. gada līdz 2022. gadam “SOAAR” strādāja pie vēlēšanu sistēmu nodrošināšanas.

Faktiem PIEKRĪT GAN R.Kadžulis, GAN Jaunās Krievotības vēzis!

Šo FAKTUS 8 gadus no vietas PĀRBAUDĪJA KNAB (veicot SAVUS tiešos pienākumus jeb precīzāk - NEVEICA, tajā skaitā J.Straume)!

Tātad vismaz 8 REIZES KNAB praktiski ir imitējis pārbaudi, kuras (ikvienas) laikā BŪTU JĀKONSTATĒ prettiesiska rīcība!!!!

Vismaz 8 reizes PĒC KĀRTAS!!!

Tagad (2024.g.) Jaunās Krievotības vēzis lūdz KNAB (kas jau vismaz 8 reizes pēc kārtas) nav pildījis savus pienākumus VĒLREIZ izvērtēt!!!

Šajā gadījumā KNAB jakonstatē ne tikai acīmredzamas Jaunās Krievotības vēža nelikumības, bet arī paša KNAB nolaidība un nekompetence (kas pamatoti ļauj apšāubīt KNAB kompetenci kā tādu)!!

Klāt visam prokremliskās Latvijas medijšļuras klusēšana 13 gadu garumā (ar iepīkstēšanos tikai tad, kad informācija vismaz 2 mēnešus tiek AKTĪVI apspriesta Latvijas sabiedrībā)!!!

Latvijas laicīgā kultūrvēsture un cēloņsakarības!

Kas tur bija ar provinces novada muzeju (medijšļuras 2023.g. GALVENĀ TĒMA), Dziesmu svētku ietekmi uz "klimatneitralitāti" un divu pilngadīgu cilvēku personīgu saraksti pēc pusnakts (2024.g. GALVENĀ TĒMA)?

Atgādinu, ka ķēmu Jēkabu Straumi (KNAB priekšnieks) PĀRVĒLĒJA un IEPRIEKŠĒJO bezdarbību izvērtēja (Saeimā) GAN Jaunās Krievotības vēzis, GAN NA (kas tagad mutīgi kritizē).

Pārvēlēja PĒC TAM, kad parazītiskā Straumes vadītais KNAB VISMAZ 8 reizes pēc kārtas NEBIJA konstatējis VIENU UN TO PAŠU - ACĪMREDZAMO (nenoliedz ne Jaunās Krievotības vēzis, ne R.Kadžulis)!

Prokremliskā Latvijas medijšļura (visa veida) centīgi klusēja ....13 (cik? cik?) ...13 GADUS!!!

No Latvijas laicīgās kultūrvēstures (09.06.2022.g.):

"Esmu pārliecināts, Ka KNAB iesāktais kurss ir pareizs, UN TAS JĀTURPINA ARĪ NĀKAMAJĀ TERMIŅĀ. Pateicos KNAB komandai par nesavtīgu darbu SABIEDRĪBAS LABĀ, kā arī sadarbības partneriem un sabiedrībai par atbalstu cīņā pret korupciju, kā arī gatavību nepieņemt korupciju kā normu un ZIŅOT. GODS pār VARU!"

(Jēkabs Straume, KNAB priekšnieks)

Atbildēt

Es

29.04.2024. 04:41

»

Latvija - neizdevusies valsts

Šis nu gan izraisa smaidu...


Kā, ko? Ievedīs gucuļus un tiešu Briseles pārvaldību. Teritorija taču laba, tikai tie latvieši. Traucē cirst atlikušos mežus, uzstādīt piekrastē vēja ģeneratorus, pārveidot Latviju par Lietuvas tuvo kordonu. Ilgtermiņa mērķu nav, un ilgtermiņā sagaidāmās sekas, pēc 30 neatkarības gadiem, būs nesagremojamas.

Atbildēt

Deģenerāts demences invalīds PēteriZ KarlovZ, tas kurš russkoje govno, дебил из дурки

28.04.2024. 22:07

»

Lai noliktu savu kluci šeit

indullis


atkal nolicis savu kluci šeit russkoje govno Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.04.2024. 22:05

»

Lai noliktu savu kluci šeit

indullis


Kas arī bija jāpierāda - savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma.

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Laba doma

28.04.2024. 20:41

»

Jukums

Kurš Hērakls izmēzīs šos Augeja staļļus? Vai tas vispār ir iespējams


Birokrātijas likvidāciju uzdot Velmeram!Izcils likvidātors !

Atbildēt

Jukums

28.04.2024. 20:32

Kurš Hērakls izmēzīs šos Augeja staļļus? Vai tas vispār ir iespējams?

Atbildēt

russkoje govno Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

28.04.2024. 17:06

»

russkoje govno

durka jinduļis


Deģenerāts demences invalīds PēteriZ KarlovZ, tas kurš russkoje govno Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

Atbildēt

edis

28.04.2024. 13:28

Jaa,kads gan skaugis!Vinam redzieties nepatik,ka kads garigs invalids no rita uzvelk divus izmerus par lielu tupelites,aizmokas lidz ministrijai un iedzer kafiju uz vina rekina...Ka var ta nenovelet dalu savas suri,gruti nopelnitas naudas garigi slimajiem?Negribetu teikt,ka tas ''oz''pec diskriminacijas,rasisma,fasisma u.t.t.Bet,pec Vienotibas logikas tu esi nomelnosanas kampanas atbalstitajs!

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.04.2024. 13:08

»

tavus mulka palagus neviens nelasa

latviesu ieredni turpina zagt


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

28.04.2024. 13:05

»

indullis

durka


Pēteris Karlovs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

Хм

28.04.2024. 12:53

»

russkoje govno

razmazal ork


Слава Украине!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

28.04.2024. 12:51

»

Pilnīgs bulšits

Pilnīgs krieveļa ku- kū


Palaidīšu tevi pa priekšu, kad būs jāatmaksā paņemtais, esi drošs. :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

28.04.2024. 10:38

»

Gusto

Kā lai atbrīvojas no Vienotības, ja ierēdņu armija balso par viņiem pat neapjaušot, ka valsts slīd bankrotā ar viņiem un viņu bērniem


Pietiktu ar personisku norobežošanos no notiekošā, tādējādi atbrīvojot sevi no atbildības par notiekošā sekām. Piemēram, par ārējo parādu runājot...
1. Kaut cik zinošs speciālists uzraksta petīciju par to, ka es, zemāk parakstījies, tāds un tāds neesmu kā vēlētājs deleģējis LV varai tiesības manā vārdā aizņemties [ierēdniecības uzturēšanai], ar ko norobežojos no varas politikas šajā jautājumā un nākotnē atsakos pildīt jebkādas saistības šajā sakarā kā privātpersona.
2. Ļaudis šo paraksta, kopijas tiek nosūtītas visādām Pasaules bankām, SVF, LV "valdībai", "saeimai" u.c., kuriem ar so ir kāds sakars.
3. Jā, vara var mēģināt presēt, bet šeit ir jāatmet latvieša gļēvulība un jāsaprot, ka presēt ir iespēja, kamēr esi parakstījis šo viens, divi, pieci, 100. Kad parakstījuši būs 10000, varai nekādu resursu nepietiks, lai pret visiem ierosinātu lietas, nepietiks ne policistu, ne prokuroru, ne cietumu, lai atgrieztu kontroli pār šo procesu.
Minētais var būt kā personiska garantija Tevis minētā valsts bankrota gadījumā. Varēsi mierīgi atbildēt, ka parādi jaatdod tiem, kuri neparakstīja un kuri no minētajiem aizdevumiem saņēma algas un prēmijas ("mīļotajai" ierēdniecībai). tai pat laikā mūsu "mīļie" aizdevēji jau savlaicīgi būs brīdināti, ka ir iespējamas smagas grūtības ar parādu atgūšanu, lai pēc tam nebubina, ka mēs aizdevām, mēs nezinājām.

Atbildēt

Atcelt nāves soda moratoriju Vienotības biedriem!

28.04.2024. 10:22

Atcelt un piemērot visiem Jaunās un vecās Vienotības biedriem, kas vēl uz šo brīdi nav izstājušies no tām un balsta valstij un tautai naidīgu, noziedzīgu organizāciju, kriminālnoziedznieku grupējumu un genocīda organizātājus, valsts nodevējus - piemērot atbilsotšus sodus , izveidojot speciālu tautas tribunālu, kurā kriminālnoziedznieku uzpirktie dienesti, prokurori un tiesneši netiktu pie lemšanas. Vienotība ir noziedzīga organizācija, tā ir nekavējoši jāaizliedz ar likumu un vēl ātrāk - jāpārtrauc viņiem maksāt nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

Labvēlis

28.04.2024. 09:44

»

Latvija - neizdevusies valsts

... tomēr tēmu autors tā arī nav spējis atklāt līdz galam. Neprofesionāli. Kur Krievijas ietekme, Kremļa roka un Putina aģentūra


Kur židu biedrības ietekme uz visām partijām, kur kaimiņvalstu cionisma interešu bīdīšana, kur žīdu starptautiskās org. noziedzības tīklu pētīšana?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

28.04.2024. 09:39

... tomēr tēmu autors tā arī nav spējis atklāt līdz galam. Neprofesionāli. Kur Krievijas ietekme, Kremļa roka un Putina aģentūra? :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

28.04.2024. 09:37

Šis nu gan izraisa smaidu.
Kad 30 gadus vietējie uzņēmēji vienā laidā kladzina par to, ko Lemešonoks šeit sarakstījis, tad visādi "žurnālisti" izliekas to neredzam, bet, kad ĀRVALSTU INVESTORU PADOMEEEEEEEEEEEEE (!!!) ... tad nu gan ir uguns jumtā! :) "Investori" ir neapmierināti, - kolonijā trūkst resursu, kurus izsūkt metropoles vajadzībām! Ko nu?

Atbildēt

Eduards Lunis

28.04.2024. 08:48

-----Lemešonok!?
-Vai tu savas kurpes arī TIKAI SAŠŅORĒ UZVELKOt, VAI ARĪ SASIEN, LAI NEPINĀS PA KĀJĀM...!?
--- Pastudē Maiklu Hadsonu un pamācies. Jau tālajā 2009. gadā viņš rakstīja -NELAVĒJOTIES VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN LATVIJAS ZAGĻU SODĪŠANU...!?
---cIK GAN TRULAM ,NEATTĪSITAM IR JĀBŪT,LAI NESAPRASTU, KA PAR VISIEM NOZIEGUMIEM-triju karu posts, parādu verdzība, pēdējās vietas-IR JĀATBILD...!?

Atbildēt

Хм

28.04.2024. 08:37

»

frukts

Nu ko tu vari ņemties ar saviem vaņku dvēseles brēcieniem


Вот и ещё одно подтверждение - главное "ваньки", другое ничего не волнует

Atbildēt

Kas nogājis greizi?

28.04.2024. 08:11

»

vice

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis turpina pūt...


Domu aizslīdēšana? Komentārs neattiecas uz raksta tēmu!

Atbildēt

vice

28.04.2024. 07:57

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis turpina pūt!

Medijšļura klusējusi 8 gadus!

Aplokšņu algas!

Mangāna rūdas un asiņaino graudu tranzīta turpināšanās!

Klibās pīles lidojumu orģijas!

Vakar jauna pērle: Ašeradenpratība apgalvo, ka Stūra māja gadā izmaksājot Latvijas budžetam 70 miljonus EUR; dumjā medijšļuras žurnāliste māj ar galvu (reālās izmaksas 70 000 gadā)!

Jaunās Krievotības vēzis, Regresīvie un Zilie Zemnieki jeb "Dinamiskie" praksē!!!!

Jaunās Krievotība likusi viltot Saeimas vēlēšanu rezultātus!

Jaunās Krievotības biroja darbinieki saņēmuši minimālo algu (jābūt grāmatvedībā) un aplokšņu algas (arī ministru prezidenta birojā)!

Jaunās Krievotības kongresu nodrošināšana ar reketieru metodēm (par darbu nav maksāts, bet pakalpojums izmantots)!

VISI Jauno Krievotību "apmelo"!

Visas izmeklēšanas par Jaunās Krievotības vēzi izmeklēs institūcijas, kuras pārrauga un vērtē PATI Jaunā Krievotība!!!

Jaunās Krievotības vēzis un medijšļurpratība 2024!!!

Nav naudas?

AirBaltic glābs ar papildus 200 miljoniem (vismaz) no Latvijas nodokļu maksātāju naudas!

Vienīgā banka, kas Latvijā 2023.g. strādājusi ar zaudējumiem?

Pareizi - Latvijas banka (54 miljoni EUR zaudējumos)!!!

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis turpina pūt!

Atbildēt

Haralds Kalns

28.04.2024. 07:26

GODS UN SLAVA DAINIM LEMEŠONOKAM, PALDIES!!! Par cēloņiem, sakarībām un rezultātu - viss absolūta taisnība!

Atbildēt

Pilsonis

28.04.2024. 06:10

Cienījamais žurnālists aizmirsis šīs “politiskās kloākas” tēvu Levitu, ko šobrīd veido partijās” ievēlētie” trekno algu un silto deputāta vietu kārotāji. Ja partijai ir garantēts septiņkāršots miljonu finansējums no valsts jeb no visu mūsu nodokļu maksātāju naudas, tad šīs partijas beidz kalpot sabiedrībai un to vienīgais mērķis ir maksimāli ilgi noturēties pie “debesu mannas”, ko tām sagādāja viens manā skatījumā nelietis demagogs. Partijas kalpo tautai tikai tad, ja tās finansē to biedri, un vislabāk tautai kalpo masu partijas kā Orbāna Fidesz Ungārijā ar tās 100 000 biedriem un atbalstītājiem. Ja biedru naudu vietā partijas “nopērk” ar tāda Levita iestumtu likumu jeb “dzeguzes olu” Latvijas politikā. Satversme neparedz partiju finansēšanu no valsts puses - partijas tur ir tautas pārstāvju veidotas un finansētas. Šis pašpasludinātais nācijas “tēvs” un konstitūcijas grozītājs izrādījās prasts krāpnieks partiju uzpirkšanas legalizēšanai no birokrātiskās ierēdniecības puses, kura dala naudu. Paši sevi finansē jeb āzis par dārznieku.

Atbildēt

yes

28.04.2024. 00:01

»

nu nu

Siliņa ļoti labi saredz,ko ES ir teikusi,tikai izliekas


pornoaktieri vienmer telo maksligo orgasmu,atkariba no kinoprovju dublu skaita.

Atbildēt

loti labi

27.04.2024. 23:56

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


loti labi uzrakstits,bet sorositiem un neonacistiem briesmigi nepatik.

Atbildēt

patiesībā

27.04.2024. 23:45

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

27.04.2024. 22:26

»

neko pielikt un neko atņemt, viss ir un notiek kā tekstā teikts. Mūsu pašreizējo valsts iekārtu varētu dēvēt arī par ierēdniecības diktatūru, balstītu varas mafijā. Brisele tiek piesaukta kā Dievs, kad vajag argumentus kārtējai afērai


Esmu spiests piekrists maniem vecākiem- mūsu Kārlis izbeidza šo partiju *bardaku*,likumi bija īsi,valsts pārvalde 16 reizes mazāka ! Bijām Eiropas augšā! Desmitiem *činavnieku* dienām spriež par šnabja ierobežošanu! Kaķiem jāsmejas par bezjēdzīgi izpļekaretu mūsu vienīgās dzīves laiku! Āmen!

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

27.04.2024. 21:32

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

jaajaa

27.04.2024. 20:48

...šī ir ierēdņu valsts...un kamēr ES nodrošina iespēju dzīvot uz parāda, tikmār nekādu izmaiņu nebūs...tikai domāju, ka ilgi tā vairs neies cauri, vienkārši nevelk rietumi karu Ukrainā, zaļo kursu utt...naudas piedrukāšana beigsies...:)

Atbildēt

sensàcija

27.04.2024. 20:37

Juri Zeltinu Rojà pakàra vina kaimins K.Karins.
Surogàt cilvéks

Atbildēt

27.04.2024. 20:31

neko pielikt un neko atņemt, viss ir un notiek kā tekstā teikts. Mūsu pašreizējo valsts iekārtu varētu dēvēt arī par ierēdniecības diktatūru, balstītu varas mafijā. Brisele tiek piesaukta kā Dievs, kad vajag argumentus kārtējai afērai.

Atbildēt

Varētu padomāt, ka

27.04.2024. 20:11

»

Patīk laizīt savas olas

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs


tava privātpieredze ir visnotaļ oriģināla - laizīt savas olas, kamēr caureja (jūs tikai iedomājieties "vizualizēt" šamo procedūru - kas var būt labāks par šo! :D ).

Un, pie tam vēl, tev tas patīk (nu ja, kurš gan bez patikšanas ar kaut ko tādu nodarbotos...)! ;)

Atbildēt

nu tad

27.04.2024. 20:02

»

hehe

Te arī pļutkinens. Svētki ostītājiem


sveiciens svētkos, pļutkienen hehe, lai tev labi noiet ar ostīšanos! ;)

Atbildēt

Patīk laizīt savas olas

27.04.2024. 19:14

»

VAU

BRAVISIMO,kā vienmēr KOLOSĀLI poētiski.Tūlīt klātien


Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

Atbildēt

VAU

27.04.2024. 19:10

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


BRAVISIMO,kā vienmēr KOLOSĀLI poētiski.Tūlīt klātien
būse pļutkas bydlo šļura.

Atbildēt

hehe

27.04.2024. 19:09

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Te arī pļutkinens. Svētki ostītājiem.

Atbildēt

Patriotiskais gars

27.04.2024. 19:06

kad tiks paprasīts pienācīgi no tiem,kas deva ziņu--
VISU LATVIJAI!Labs,sakarīgs,izsvērts,analizēts raksts,nevar salīdzināt ar jurģu liepnieka pasakām.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

27.04.2024. 19:06

»

Gusto

Kā lai atbrīvojas no Vienotības, ja ierēdņu armija balso par viņiem pat neapjaušot, ka valsts slīd bankrotā ar viņiem un viņu bērniem


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Viss “jaunais" ir labi aizmirsts vecais." ;)

Un, arī: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts."

Savukārt, kā zināms: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju “titulnācijas” izstrādājumi) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Tāpēc arī: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nicināmi gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

-----------

Mediju ziņa (2008. gads): "Aizvien skaidrāk Latvijā ir redzama šīs pašreizējās valsts politiskās, ekonomiskās un intelektuālās elites krīze - šī elite nav spējīga pildīt savas funkcijas: viņi nevada valsti un atsevišķās jomās nemaz neeksistē, bet intelektuālā elite nav redzama vispār", šādu elementāru atziņu beidzot atļāvies publiski paust arī "biznesa un sabiedrisko attiecību konsultants" M. Bendiks...
-------

"Izskatās - "valsts" iet uz grunti…"
(O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 15.07.2008., Nr.6.)

"Izskatās - "valsts" 'iet uz grunti':
Paliek tikai 'sū#s un štrunti',
Pat no politiskām "shēmām" ~
Kur nu vēl - iekš citām tēmām!...
...
"ELITES" kļūst "valstī" vājas:
"Mutanti" - iekš "augstās mājas",
"Prezidents" - no ZOO-būriem,
"Konsultanti" - lūr gar stūriem.

"KRETĪNI" - pie varas 'kloķiem':
"Lopdakteris" - šefs par 'stroķiem',
"Kāvējs" - 'piķi kulē stūķē',
"Kombainieris" - 'muti brūķē',
"Atombumba" - pastu 'dragā',
"Mārtiņrozei" - 'sū#i vagā',
"Knakstēns" - brunčos 'integrējas',
"Bez(d)vējš" - 'glumāk ieziepējas',
"Seg-ments" - 'utu noēsts kasās',
"Gaismonei" - 'pa ūsām prasās' ~
Vairums - 'grābājas pa virsu',
SISTĒMA - šiem 'piesedz di#su'...

EKONOMIKA - bez prātiem:
'Ačas "maģistriem" - uz kātiem',
"Kreatīvie" - frāzes 'zelē',
'Smadzeņpodos' - skaidas pelē,
"Koncepcijās" - 'spama' plūdi,
Darbos - 'haltūras un sū#i',
"Tāmes" - 'izzīstas no figas',
Rezultātos - brāķi & 'ligas':
Ceļa vietā - totāls grāvis ~
Priekšnieks - n-tos "darbus" 'rāvis',
Vietnieks - 'netrāpījis tēmā',
Brigadieris - 'immer ķēmā'...

INTELEKTS - kā viss šai "valstī":
Primārs 'lielums' - SILI balstīt,
Sekundārais - "stipendijas",
Reizēm - "domas" parodijas,
Reklāmklipos - ZOMBĒŠANA:
"Pozitīva" pļurkstēšana,
TV-kastē, "viedu" 'mūli' ~
Angažējums - 'apmaukt' "pūli":
"Mūdžu cīņās" - 'ačas bolīt',
"Urnu FARSAM" - vairāk solīt ~
'Jevro-faniem' - "Leiputriju",
Brīvdomīgiem - "SYB-Īriju"...
...
Redzams MUĻĶUZEMĒ 'klāri':
No šīs "valsts" drīz paliks pāri,
SILES grausts un Tautas Dainas...
'Nu i - štrunts': nekādas vainas!..."

-------
oriģinālversijas - O.M.© blogā:
C E N Z Ē T S
u.c.
-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

nu nu

27.04.2024. 18:57

Siliņa ļoti labi saredz,ko ES ir teikusi,tikai izliekas .

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...