Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

stass

28.04.2017. 08:50

unšeit par maizīti:
http://tvriga.com/sabiedriba/213-keriet-zagli-jeb-velesanas-nak

Atbildēt

to nelej ūdeni,bet tu mīzalus

19.04.2017. 21:15

»

nelej udeni,sorosa propogandiste!

ienem balderianus un dodies uz sorositu tvnetapollo


Vai tu re kā tev pautus viņa iespieda starp duravām,ka pārej uz riešanu!

Atbildēt

Nepārsteidz

14.04.2017. 01:08

Ar naudu vien paēdis nebūsi.

Atbildēt

Linda

14.04.2017. 00:20

»

Komentārs

26 gadi. Nedaudz! Ko var gribēt, pārkāpt notikumu loģiskai secībai spēj tikai spēcīgas personības. Diemžēl, Latvijā sis posms ir iezīmējies kā "mazo" vai "veiklo zēnu" laiks. Tādēļ, vēl jo vairāk ir nepieciesams iziet lustrāciju vai veikt atslepenosanu kādu to sagaida sabiedrības vairākums, ne J.M. ...


Latvijā ir tādi darboņi , kuri pateicoties tādam Maizītim sen jau sasnieguši un pārsnieguši Zviedrijas līmeni, ka pietiks viņu bērniem un bērnu bērniem. Nekur jau nepazuda valsts izlaupītā un nozagtā nauda. Un viss taču turpinās.

Atbildēt

Komentārs

13.04.2017. 12:09

26 gadi. Nedaudz! Ko var gribēt, pārkāpt notikumu loģiskai secībai spēj tikai spēcīgas personības. Diemžēl, Latvijā sis posms ir iezīmējies kā "mazo" vai "veiklo zēnu" laiks. Tādēļ, vēl jo vairāk ir nepieciesams iziet lustrāciju vai veikt atslepenosanu kādu to sagaida sabiedrības vairākums, ne J.M. interpretācijā.

Atbildēt

janka

13.04.2017. 12:06

»

pamela

Kaut ko tik absurdu kā Maizīša cīņu par VDK maisu slepenību grūti iedomāties.Kā var NEATKARĪGAS ES,NATO valsts SAB šefs cīnīties par neesošas valsts neliešiem,slepkavām kas nodeva savu valsti un līdzēja slepkavot tās pilsoņus?Tā faktiski ir sadarbība ar tagadejo FSB.Kurš var pieļaut,ka Vācijā kāds slēps...


Mēs dzīvojam komunistu, LPSR represīvo organizāciju locekļu nāvejošos apskāvienos.Kangers grib pielietot čehu komunistiskā režīma atmaskošanas metodi.Čehija nebija okupēta valsts.Latvija bija komunistu okupēta valsts,līdz ar to komunistisko organizāciju nomeklatūra ir uzskatama par valsts nodevējiem un viņu atrašanas valsts pārvaldē ir noziegums pret valsts neatkarību,ko viņi ar savu destruktīvo darbību ir pierādījuši un pierāda.

Atbildēt

Dzintars Kļava

13.04.2017. 09:30

Pieļauju, ka šī vēstule jau nedaudz novēlota, bet labāk vēlāk kā nemaz. Gribēju redzēt biedra atbildi...

Atbildēt

Precīzi

12.04.2017. 22:00

»

atgādinājums

Vēl jau vecā paaudze nav apmirusi, lai neatgādinātu, kāds nelietis ir Ivars Godmanis, Andris Guļāns un Jānis Maizītis...


Ojār, ļoti labi uzrakstīji. Valstī ir tiesiskuma pagrimums. Paskatieties - atklāja mafiju VIDa Finansu policijā. Kalnmeijers teica - šoks, kas notiek VIDā, bet uztraukumam nav pamata. Ko tālāk? Tātad - MĒ TĀDI VISI?!

TV 24 baņķieris nosauc Maksātnespējas administrāciju - bandīti, kuru uzrauga Tieslietu ministrs un kur ir prokuratūra, ja jau "bandīti". Izteikums, kas ir "bandīti", neprecīzs atreferējums, bet vārds bandīti izskanēja saistība ar šo iestādījumu. Ārzemju investīciju padome šo iestādi nosauca - ka šai iestādei vai procesiem tajā .... ir "oarganizētās noziedzības pazīmes"- kur ir prokuratūra. Guļ.

Lūk, Ojār, kādā valstī mēs dzīvojam. Man ir vairāki ;piemēri, ka šī prokuratūra ir bezspēcīga, nolaidīga, ka tai pat Saeimas deputāts sūtījis savulaik nopietnus pierādījumus un lūdzis izmeklēt, bet atbild - likumīgi un pamatoti. Tas nav vienīgais piemērs.

Atbildēt

Manuprāt, noilgums prokuratūrai

12.04.2017. 21:50

»

>>

Tas gan netraucē Maizīša meitai dzīvot kā nierei taukos tā saucamajos puvušajos rietumos - Lielbritānijā, tērējot no latviešu tautas sviedriem atrautos labumus


Mums ir Maizītis, Kalnmeijers, bet, manuprāt, nav porkuratūras. Ir kaut kāds surogāts. Pamēģiniet kaut ko pasūdzēties prokuratūrais. Tukša runa, neko nepanāksiet, uzrakstīs - mūsu atbildi variet pārsūdzēt ....Likumā nav jēdziena, ka "atbildi var pārsūdzēt". Prokuratūrā nav uzraudzības par izmeklēšanu. Var atrast tūkstošiem piemēru, ka lietas novilcina gadiem ilgi, līdz noilgumam un prokuratūra atrakstās - iestājies noilgums, mēs neko nevaram atjaunot vai tml. Ko jūs darījāt 10 gadus, 5 gadus utt.? UZRAUDZĪJĀT - līdz noilgumam?

Arī tiesās lietas neuzrauga - vismaz nav dzirdēts, ka kādu lietu atceļ, noprotestē.
Cilvēks lūdz ierosināt krimināllietu (ak, process pošol) - raksta - atbildi variet pārsūdzēt .....

Atbildēt

atgādinājums

12.04.2017. 15:11

Vēl jau vecā paaudze nav apmirusi, lai neatgādinātu, kāds nelietis ir Ivars Godmanis, Andris Guļāns un Jānis Maizītis.

Ojārs Blumbergs

GĀZI GRĪDĀ!
Iepazinos ar Sergeja Pavlova vēsturisko atskatu LATVIJAS SABIEDRISKO MĒDIJU lapā ar nosaukumu : "Kā beidzās mēģinājumi stipri runāt ar Krieviju par Latvijas Gāzes pārdošanu". Jau raksta nosaukums vien liek domāt ,ka temats necieš noklusēšanu. Atļaušos to papildināt ar līdz šim nepublicētu informāciju.
Būtu nepareizi uzskatīt ,ka autora apgalvojums ,par to, kad sākās problēmas ar GAZPROM par dabasgāzes piegādēm Latvijai attiecināmas uz 1995. gadu. Kā Latvijas Tautas Frontes Tautsaimniecības Komitejas līdzpriekšsēdētājs,kurš šai sabiedriskajā amatā nonācis tieši no Apvienoto Rīgas TEC uzņēmuma,kurā tolaik arī turpinu strādāt direktora vietnieka postenī ,kā paši saprotat,nevarēju taču nezināt,kāda loma LATVIJAS N E A T KA R Ī B Ā ,ja tāda kļūs par notikušu faktu ,būs joprojām vēl ilgi
S A G L A B Ā J U Š AJ A M I E S A T K A R Ī B A I no Krievijas gāzes. Kad 1990. gadā AP balsoju par LATVIJAS neatkarību,apzinājos:
Inčukalna gāzes krātuvē iepildītā gāze nodrošina gāzes patēriņu pie galvenajiem tās lietotājiem -Rīgas termoelektrocentrālēs ,Daugavpilī un Liepājā pirmajā valsts neatkarības gadā un vēl gadu. Šī gāze jau atrodas Latvijā un tās izmantošanu bez militāra spēka iejaukšanās no Krievijas (PSRS) puses maz ticama .Tātad balsojumam 4.Maijā maijā sekos vasara ar smazinātu gāzes patēriņu un ,visticamāk ,Krievija vasarā uzpildīs krātuvi ar jauno gāzi līdz rudenim -tāpat kā tas bijis līdz šim laikam,,jo politiskās attiecības vēl skaidrosies kādu laiku ,bet PSRS gāzes ieguves vietām mēs esam izdevīgi VASARAS gāzes glabātāji,kad visur samazinās patēriņš ,bet KRĀTUVJU KRIEVIJĀ UN PIE TĀS PIRCĒJIEM EIROPĀ PRAKTISKI GAUŽI MAZ. Norēķinu attiecības ,acīmredzot formēsies vēlāk. Turklāt man taču tāpat skaidrs, ka PSRS militārās rūpniecības gigantuzņēmumi Latvijas teritorijā SABRUKS KĀ TĀDI ,KURU PRODUKCIJA ,AUKSTAJAM KARAM NOSLĒDZOTIES ,nevienam nebūs vajadzīga un arī to gāzes un elektroenerģijas patēriņš saruks- dažos pat pilnībā. Un nav spēka ,kas šo militarizēto rūpniecību varētu glābt. Šis process turpināsies arī Krievijā-tātad uz energoresursiem orientētais PSRS EKSPORTS būs vienīgais ,uz ko balstīt PSRS ārējās tirdzniecības bilanci, glābjoties no katastrofas. Šis process dziļi iespiedīsies arī Krievijas ENERGORESURSU galvenajos pircējos -Varšavas līgumvalstu saimnieciskajā dzīvē. Lai radītu jaunas cauruļvadu sistēmas uz citām Eiropas valstīm ,būs vajadzīgi gadi. Tātad ,KRIEVIJA nebūs EKONOMISKI ieinteresēta nedot gāzi Latvijai-kaut vai uz kredīta! Tomēr -pastāv vēl POLITISKĀ ieinteresētība ,kura KRIEVIJĀ -gan tolaik ,gan ŠOLAIK ,šai pasaules untumzemē bijusi noteicēja -par spīti tautas un tās saimniecības interesēm.
Un tā -reāli saprātīgi tērējot ,esam nodrošināti uz vismaz diviem pilniem pirmajiem neatkarības gadiem. Līdzīgs stāvoklis ir arī mūsu elektroenerģētikā. Bet praktiskajā dzīvē var būt pārsteigumi. VARAS STRUKTŪRĀM bagātajā Krievijā viss var notikt! To vēlāk apliecina dzīve-pučs ,varas maiņas ,Krievijas tieksme iejaukties militāros konfliktos jebkurā pasaules nostūrī ,maz rēķinoties ar tautas nabadzību un postu.
Pirmie nopietnie draudi par gāzes piegāžu pārtraukšanu,ja nemaksāsim par piegādēm no Krievijas ,notiek jau drīzi -1991 /92.gg. ,kad Godmaņa valdības laikā aktīvi bijušie komjaunieši pacenšas apklusināt Krievijā dažas attiecīgas amatpersonas ar "čemodāniņa " metodi ,par ko-kā vēlāk izrādās- Godmanis nav zinājis un ļauj pat vaininieku tiesas izmeklēšanu un tiesāšanu. 8)
Apmēram ap to pašu laiku es, būdams Arhitektūras,celtniecības,transporta ,ENERĢĒTIKAS ,sakaru un tām pielipinātās komunālās saimniecības komisijas vadītājs Augstākajā Padomē ,ar dažu sevišķi uzticamu saimniecisko vadītāju atbalstu ,strādājām pie Rīgas,kā visjūtīgākās energoapgādes jomā pilsētas Latvijā, iespējamo izdzīvošanu avārijas apstākļos,kad gāzes-elektrības nav. Tad arī pirmoreiz ieminējos Godmaņa k-gam par "krāsniņām" ,par to krājumiem Baltijas DZELZCEĻA noliktavās ,Baltijas kara apgabala noliktavās,dažādās turisma mantu krātuvēs un,par iespēju tās izgatavot dažādās jo daudzajās Latvijas mehaniskajās darbnīcās ,arī kolhozos un sovhozos ,par nepieciešamību būt gataviem tās uzstādīt gan dzīvojamās mājās ,gan bērnu iestādēs,slimnīcās un jo sevišķi-dārzu mājiņās,tuvāk malkai. Vēlāk Godmanis smagi cieš no šī, tobrīd faktiski ļoti loģiskā projekta,NEBŪDAMS PIE VAINAS !Tiek apņirgts ,apsmiets. Vainīgais esmu es,bet ,diemžēl, prese ,televizija,radio nekādi nav bijuši iekustināmi noņēmt šo lielo vainu no pirmā premjēra pleciem. Šobrīd atklāti pateikšu ko vairāk par šī mana noziedzīgā plāna finesēm ! Ļoti nopietni tika strādāts pie iespējas nodrošināt ar kurināmā resursu PAT bez malkas piegādes,kura Rīgā varētu būt apgrūtināta degvielas trūkuma transportam dēļ . Un nezināms paliks lasītājiem,cik ilgu laiku Rīga būtu varējusi izdzīvot nodedzinot vecos koka žogus ,malkas šķūnīšus ,liekas ,vecas saimniecības ēkas un būdas un daudz citu koka konstrukciju ,pat nevajadzīgu mēbeļu,kokmateriālu krājumu u.tt. Un visbeidzot- cik malkas varētu iegūt Rīgas parkos. Visi Rīgas bērnu dārzi un skolas varēja būt VIENĪGIE,kas spētu sakopot savās telpās bērnus ,lai paglābtu tos no sala ,ja tas būtu vajadzīgs. Un MUMS NEBIJA TIESĪBU ŠOS JAUTĀJUMUS NERISINĀT ,ja BIJĀM NOLĒMUŠI ATGŪT BRĪVĪBU un savu valsti, ar BALTIJAS CEĻA akcijām UN KARSTĀM SIRDĪM varēja nepietikt!.
Šai pat laikā :D ,Krievijas brīdinājumu priekšā ar labu krievu tautības draugu Čehijā palīdzību devām GAZPROMAM no turienes signālu,ka Latvija ved slepenas sarunas par iespējām saņemt gāzi caur Skandināviju ,kā arī sarunas ar bijušajiem narkotiku tirgotājiem Bangkokā par Latvijas gatavošanos līdzdalībai šķidrās gāzes pārvadātāju kuģu būvniecībā,kur tiem bija liela daļa kapitālā ,,jo Tālajos Austrumos tolaik ASV militāro pasūtījumu trūkuma dēļ bija bezpasūtījumu krīzes laiks un šāda Latvijas iesaistīšanās kopīgā projektā ar saviem kuģu būves un remonta uzņēmumiem bija ticama.
Par rakstā minēto LATVIJAS GĀZES privatizāciju ,par detaļām ar iespējamo partneru izvēles iespējām privatizācijā manuprāt ir vērts atcerēties arī šodien. Esmu pilnīgi pārliecināts,ka šai pasākumā DAUDZ LABĀKS PARTNERIS PAR VĀCIJU BŪTU FRANCIJA ,kurai nevar rasties vajadzība veikt teritoriālas apmaiņas darījumus Molotova-Ribentropa garā ,kā piem. Latvija pret KENIGSBERGU ,vai līdzīgi. Jo vairāk jau tādēļ,ka Krievija jau tad sāka nopietnas sarunas par savu lielo naftas vadu būvi uz Eiropu sadarbībā ar Vāciju. Un šodien mēs krievu-vācu kopējā projekta AUGSTĀ AMATĀ atceramies Šrēdera k-gu ,bijušo Vācijas kancleru. Turklāt Francijas gāzes kompānija principā bija gatava IZPIRKT NO LATVIJAS BANKĀM LATVIJAS PRIVATIZĀCIJAS SERTIFIKĀTUS ,lai iegādātos privatizēšanai par sertifikātiem iecerēto daļu. Tas būtu šiem sertifikātiem ļāvis pacelt cenu un pat pavērt ceļu uz to tāļāku tirdzniecību starptautiski,biržās, ar rietumu kapitāla piesaisti Latvijas attīstībai!
Atļaušos apgalvot,ka Krievijas uzstādītā cena par gāzi Latvijai ir NEPIEŅEMAMI AUGSTA, ,jo Latvija visu tās patēriņam paredzēto gāzi SAŅEM no Krievijas vasarā. un VASARAS GĀZEI ,loģiski ,jābūt cenā zemākai,jo tad tās piegādātājiem NAV TIEŠO PATĒRĒTĀJU.
Pūlos ievietot šo rakstu PĀRDOMU slejā,jo cik savādi,ka starp daudzajām atvēlētajām RAKSTU tēmām nav "TAUTSAIMNIECĪBA",neraugoties uz to ka dzīvojam nebūt ne bagātākajā ,nedz rosīgākajā zemē

Atbildēt

>>

12.04.2017. 13:45

»

pamela

Kaut ko tik absurdu kā Maizīša cīņu par VDK maisu slepenību grūti iedomāties.Kā var NEATKARĪGAS ES,NATO valsts SAB šefs cīnīties par neesošas valsts neliešiem,slepkavām kas nodeva savu valsti un līdzēja slepkavot tās pilsoņus?Tā faktiski ir sadarbība ar tagadejo FSB.Kurš var pieļaut,ka Vācijā kāds slēps...


Tas gan netraucē Maizīša meitai dzīvot kā nierei taukos tā saucamajos puvušajos rietumos - Lielbritānijā, tērējot no latviešu tautas sviedriem atrautos labumus.
Tauta nav aizmirsusi Maizīša uzticamības prokurori Sebri un vienu otru vēl, kas bija pieķerta ar kukuļiem.

Atbildēt

pamela

12.04.2017. 13:01

Kaut ko tik absurdu kā Maizīša cīņu par VDK maisu slepenību grūti iedomāties.Kā var NEATKARĪGAS ES,NATO valsts SAB šefs cīnīties par neesošas valsts neliešiem,slepkavām kas nodeva savu valsti un līdzēja slepkavot tās pilsoņus?Tā faktiski ir sadarbība ar tagadejo FSB.Kurš var pieļaut,ka Vācijā kāds slēps STAZI,SS,SD utt.sarakstus?Maizītim radu žēl tiem neliešiem.KAS žēloja manus radus kad tos šāva,sūtīja uz Gulagu miršanai?KO jūs aizstāvat Maizīti?Latvijas un latviešu slepkavas!Pat ja strp "ekonom."stučītājiem ir kaut viens nevainīgu pils.apmelotājs,tie visi atmaskojami,jo ekonom.stučītājiem nebija ko baidīties.Mēs vēl arvien dzīvojam VDK skāvienos un atkarībā un valsti vada "bijušie".

Atbildēt

Arvīds Kalme

12.04.2017. 11:12

»

>> V.K.

Nekā personīga, visi esam vienā jūgā. Un tomēr, "guļot" pieņemti likumi konkrēti un tiesi ietekmē ikvienu Latvijas iedzīvotāju


Tomēr vajadzētu izprast jēdziena "noslēpums" būtību. Visbiežāk taču tiek slēpts kaut kas slikts, neglīts, nepatīkams vai pat noziedzīgs, Paliek iespaids, ka pie mums ar skaļo jēdzieniem "konidenciāls", "valsts noslēpums" , "ierobežotas pieejamība" utml., tiek mēģināts pasargāt visādu "veiklo zēnu", kas ir tikuši pie "teikšanas un valdīšanas", reputāciju, nepieļaujot atklāt šo "zēnu" neglītās vai pat noziedzīgās izdarības. Domājams, Ka valstiski aizsargājama "noslēpuma" jēdzienu vajadzētu likuma kārtā strikti formulēt, izslēdzot iespējas to savtīgiem nolūkiem kāda indivīda vai to grupas interesēs. Mēs visi, vismaz vārdos, taču it kā esam pat "atklātu sabiedrību" ! Manipulācijas ar plaši izplatīto jēdzienu "komercnoslēpums" būtībā liecina, ka attiecīgā indivīda vai pat organizācijas īstenie nolūki nu nav diez cik godīgi un tajos prevalē savtīgums vai pat cerības ko "piešmaukt" un piemānīt....

Atbildēt

>> V.K.

12.04.2017. 10:46

Nekā personīga, visi esam vienā jūgā. Un tomēr, "guļot" pieņemti likumi konkrēti un tiesi ietekmē ikvienu Latvijas iedzīvotāju.

Atbildēt

>>>

12.04.2017. 08:31

16 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis, tostarp Vācija un Francija, plāno izveidot kopīgu Eiropas prokuratūru, lai cīnītos pret krāpniecību, pirmdien paziņojis bloks. “16 dalībvalstis informēja trīs ES institūcijas par savu nodomu sākt sadarbību, lai izveidotu Eiropas prokuratūru,” norādīts Eiropadomes paziņojumā. Lai cīnītos pret krāpšanu, kuras dēļ ES gadā [...]

Bet kur palikusi Latvijas astoņkāja banda ar visu nolādēto nelieti Jāni Maizīti?

Atbildēt

milda

11.04.2017. 22:33

Gan Saeimas gan pašvaldību deputātu kandidātu anketas ir papildināmas ar ailīti par partijā esību okupācijas laikā. Tas pats attiecas par tiesnešiem, tajā skaitā komunistiem Andri Gulānu un Eduardu Pupovu, kuru ģimenes darugs Jānis Maizitis bija iebidits par generalprokuroru un nodrosinajis labklajibu Ruditei Abolinai un citiem saviem svojakiem.

Atbildēt

es

11.04.2017. 22:27

Neticiet varai,ka VDK komisija neko nespēj! Vara nespēj beigt kalpot okup.varai. Padomju varas VISI datu nesēji ir publiskojami nekavējoties!

Atbildēt

pamela

11.04.2017. 22:26

Valdi,atrodi ģen.Johansona atmiņu grāmatu.Tur ir kas interesants,pat par mūsu "demokrātijas"un "neatkarības"pirmo premjeru "super"Godmani.Maizītis gvelž,ka lustrācija notiek pie vēlēšanu sarakstu pārbaudes.TAS IR PILNĪGS BLEFS,jo kā tad Godmanis tika ievēlēts un vēl tādā amatā ar pielaidēm.Redz arī kundzei pielaide un amats uz goda ,pie sāniem Kozlovskim!Un tad te Maizītis gvelž par lustrāciju.Tā būtu man,ne VDK kadriem,kuri turpina "neatkarīgā"Latvijā šiverēt un to klusi graut.Maitu lijas turpina šiverēt.Tapēc jau tā uztraucas Mežviets lai mēs viņus nekritizējam.Čomaki,pienāks arī jūsu kārta stāties Dieva tiesas priekšā un tā būs barga!

Atbildēt

V.K.

11.04.2017. 22:24

70% Latvijas iedzīvotāju neuzticas Saeimas deputātiem, uzskatot mūs par visu nelaimju cēloni. 3% iedzīvotāju gatavi nolinčot deputātus.
Arī man pēc visām netaisnībām, beztiesiskuma, vienaldzības, ko piedzīvoju saskarsmē ar policiju, prokuratūru, tiesu, tiesu izpildītājiem, bāriņtiesu, un citām valsts un pašvaldības institūcijām, kad loģisku secinājuma virkne liecina, ka mani bērni prettiesiski ir aizvesti ar specdienestu ziņu, būtu vēlēšanās linčotu deputātus, ja nezinātu, ka mēs, deputāti, paši esam sīkas skrūvītes lielā mehānismā.
Mūsu valstī neievēro valsts labas pārvaldes principus - mēs neesam labi saimnieki savā zemē.
Esmu ievērojis, ka pat godājami deputāti, kuros daudzi ieklausās, neizprot, kas ir labas valsts pārvaldes principi - kā organizēt, vadīt, plānot, kontrolēt darbus, lai valsts virzītos uz priekšu un sasniegtu nospraustos mērķus.
Mēs saprotam - lai uzkāptu Everestā, un izdzīvotu, ir nepieciešama rūpīga maršruta un cilvēkresursu plānošana, savlaicīga ekipējuma iegāde, iepazīšanās ar vietējiem apstākļiem un vēsturisko informāciju. Jāveic pienākumu sadale un jāizstrādā rīcības plāns. Bet diemžēl valstī mēs aizmirstam nospraust mērķus, kurp dosimies, izveidot stratēģiju un rīcības programmu ar atbildīgajām personām, izmaksām, termiņiem, kā sasniegt mērķus.
Ikviens labi saprot, ka uzņēmuma darbiniekam jādod skaidru uzdevumu un motivāciju paveikt darbu.
Bet nesaprotam, ka valsts aparāta atalgojumam arī ir jābūt tieši saistītam ar sasniegtajiem uzdevumiem.
Un tagad! Kāpēc?! Ar vēsu prātu izvērtējot Atmodas notikumus, redzam, ka par Latvijas neatkarību tolaik nobalsoja 36 oficiāli čekas aģentu, nerunājot par ziņotāju skaitu. Latvijā realizētais atmodas scenārijs ir “copy paste” - tāds pats kā
citās bijušās PSRS republikās.
Pirmais iekšlietu ministrs Godmaņa valdībā bija paredzēts Johansona kungs - tā laika VDK priekšsēdētājs.
1993. gada 16. janvārī tika panākta vienošanās, kura liecina par sadarbību starp CIP un VDK.
Mūsu valsts pārvaldes aparāta pamatu ir būvējuši specdienesti, tā ir manipulējama un nav motivēta sasniegt kopīgus valstiskus mērķus, kas uzlabotu iedzīvotāju labklājību.
Tas izskaidro - kāpēc daudzi politiķi, piemēram, Repše, Zatlers, Šķēle u.c. nāca ar labām iecerēm celt saulaino Latvijas nākotni tā arī neko nepaveica. Valsts pārvalde Latvijā noris aizkulišu spēlēs. Tā rezultātā tiek būvēti “zelta tilti” - atsevišķu ļaužu labklājība aug, bet valsts un iedzīvotāju dzīves līmenis paliek tāds, kāds tas ir. To, ka mūsu valsts pārvaldi joprojām regulē specdienesti, var apliecināt arī, piemēram, Naudiņa kungs.
Arī ASV jaunais prezidents Tramps norāda, ka ar valsts varu manipulē specdienesti. Piemēram, dodot nepatiesu informāciju, ka Huseina rokās ir masu iznīcināšanas ieroči, izprovocēja karu Irākā. “Daesh” un imigrantu plūsma būtībā ir šīs informācijas sekas.
Panākam, ka valsts aparāts, ir motivēts celt valsts un tās iedzīvotāju labklājību, aizstāvēt viņu tiesības. Pārtraucam veidot manipulējamu tiesu varu!
Parūpējamies par savu dzīvību – veicam darbu tā, lai iedzīvotāji mūs godātu un cienītu ne mazāk kā Singapūras vadītāju Li Kuan Ju, kurš mazo un nabadzīgo Singapūru spēja pārvērst plaukstošā un ietekmīgā valstī, nevis vēlētos nolinčot!

MES TICAM, MUMS IZDOSIES!
ESAM LABI SAIMNIEKI SAVĀ ZEMĒ.

Atbildēt

V.K.

11.04.2017. 22:22

Pastāvēs, kas pārvērtīsies vai ko neatļāva pateikt Saeimas sēdē
1914. gadā izcilais Latvijas valstsvīrs Kārlis Ulmanis sacīja viedus vārdus - par labklājīgas valsts pamatu. "Kādi ļaudis mums ir vajadzīgi?
-Ļaudis nenopērkami un stingri pret bagātības kārdinājumiem, godīgi gan mazās, gan lielās lietās.
-Ļaudis - vīrišķīgi darbā un nepaguruši nesekmēs, kuru centieni sniedzas pāri pašlabuma meklēšanas robežām.
-Ļaudis, kurus nevada divējādas likumības - vienas privātajā, bet citas atklātajā dzīvē.
-Pilsoņi, kam sabiedriskais labums augstāk par pašlabumu stāv. Īsiem vārdiem sakot - mums vairāk ir vajadzīgi ļaudis, nevis statūti un instrukcijas."
Labklājīgas valsts pamats tie esam mēs - cilvēki, mūsu vērtības, cieņa pret sevi, saviem tautas brāļiem un valsti, kā arī nelokāma pārliecība un ticība, ka valsts attīstība ir atkarīga tikai no mūsu pašu spēkiem un darba.
Lielus mērķus un sapņus valsts un tauta var sasniegt tikai, izskaužot savstarpējās intrigas un radot kopīgu valsts attīstības vīziju. Plecu pie pleca virzoties uz kopīgu mērķi, tautsaimniecības izaugsmi un tautas labklājību.
Tauta mums ir uzticējusi uzdevumu attīstīt valsti, un mums ir jāattaisno tās cerības uz labāku dzīvi. Taču realitāte ir skarba - valsts parāds 25 saimniekošanas gados sasniedzis 10 miljardus eiro, uzņēmumi pamet valsti, jo neredz šeit attīstības iespējas, tauta dzīvo pie nabadzības sliekšņa un 370 tūkstoši aktīvu un darba spējīgu laužu ir bijuši spiesti pamest savu dzimteni. Vai tas ir labākais rādītājs Saeimas līdz šim paveiktajam darbam?
Mēs zinām, kādas summas uzņēmēji maksā, par saņemtiem valsts pasūtījumiem. Laikā, kad es veicu aktīvu uzņēmējdarbību, uzņēmēji maksāja 5-10% no pasūtījuma vērtības, mūsdienās tie ir 10-50% no peļņas, dažs labs piemin misteru 20% no Rīgas. Bankas pelna simtiem miljonu eiro gadā, pateicoties Latvijas iedzīvotāju ieguldījumiem, un tas notiek tāpēc, ka ir likvidētas valsts bankas un netiek atbalstītas krājaizdevu sabiedrības. Un cik pelna maksātnespējas administratori, Zvērināti tiesu izpildītāji, kurus esam atbalstījuši ar likumiem? Pastāvošajā situācijā deputātam, kurš atbalsta šīs shēmas, būtu jāsaņem vismaz pusmiljons eiro gadā, kā pateicības naudu.
Kolēģi, nebūsim kalpi, kas sevis pārvaldītajā valstī uzlasa pabiras no izmanīgu darboņu galda. Nepārdosim lēti tautas dāvāto uzticību, kļūstot par sīkām skrūvītēm balsošanas mašinērijā, ļaujot atsevišķiem darboņiem uz tautas nodokļu rēķina labi nopelnīt.
Sekosim Raiņa vārdiem - Pastāvēs, kas pārvērtīsies!, mainīsimies paši - izvirzīsim tautas labklājību kā primāro, kā galveno, kā neatliekamo, nevis papildināsim ietekmīgu darboņu makus. Un tad, attīstot valsts labklājību, būsim pelnījuši saņemt valstsvīru cienīgas algas, arī miljonus, ja būsim pelnījuši.
Es apzinos, ka manas aktivitātes ir netīkamas politisko aizkulišu spēlētājiem, zinu, ka esmu traucēklis darboņiem, kas savu turību ceļ uz valsts budžeta rēķina. Vienam otram uzņēmumam, piemēram, SKONTO, peļņa uz valsts pasūtījumu rēķina ir līdzvērtīga budžetam, kas tika atvēlēts visu skolotāju gada algas pielikumam. Turklāt darboņiem, peļņa no nodokļu maksātāju naudas dod spēku, kā marionetes, raustīt ne tikai atsevišķus deputātus, bet arī partijas, dažreiz pat mēdijus.
Karā katrs liek lietā savus līdzekļus - atkarībā no sirdsapziņas un godaprāta. Taču es Jūs cilvēcīgi lūdzu - pārtrauciet pret manu personu vērstās darbības un intrigas, kas tiek vērptas, izmantojot VDK gūtās zināšanas un paņēmienus. Šādā veidā tiek postīta arī manu bērnu dzīve. Un tas jau ir grēks Dieva priekšā.

Atbildēt

Sunis

11.04.2017. 19:44

Re kā, neveiksminieks Vilors Eihamanis, Grantiņa draugs rakstās!
A Grantiņš nekad nestāsta par savu baškīrisko izcelsmi un sadarbību čeku.
Skali klaigā par citiem, cerot ka viņu nepamanīs.
Vēsture par Grantinu daudz zin.
Tagad Grantiņš simulēs slimību, lai nebrauktu uz tiesu. A vajadzētu iesēdināt veco provokatoru.

Atbildēt

VDK

10.04.2017. 16:03

Ja Milbergs "Sakoļskis" nebija VDK, tad kas viņš bija ...!? :)
Varbūt netīšām nonāca VDK "piecīšu" sarakstā, vai kā ...?
Varbūt K.Rancāns piesedza...?

Atbildēt

VDK

10.04.2017. 16:01

Lai arī VDK "Sakoļskis" pastāsta par sevi un Klementīnu....!

Atbildēt

VDK

10.04.2017. 16:00

Klementīn Rancān, pastāsti par sevi un VDK un saviem draugiem ....!?
Ko tu klusē ....?!
DP tāpat jau zina ...!

Atbildēt

Žuļs

10.04.2017. 10:05

»

Tu jau parakst;iji?

https://manabalss.lv/par-piespiedu-nomas-zemes-kadastralo-vertibu/show...


ŽUĻA MURGI-LATVIEŠU DEĢENERĀTA MĪZALAS.

Atbildēt

Tu jau parakst;iji?

09.04.2017. 21:22

»

Re, kur piesitiens

http://news.lv/Rigas_Balss/2005/07/19/taisniguma-restaurators


https://manabalss.lv/par-piespiedu-nomas-zemes-kadastralo-vertibu/show

Vajag "restaurēt" kadastrālo vērtību, kas bija līdz 2008.gadam, ar ko valsts vara sodīja tautu, kā tīrīt tautas kabatas: negrib administrēt nodokļus, par to uzliek kā sodu tautai.

Ja "TAUTA PRET ŠLITKI"organizētu šādu parakstu vākšanu, būtu daudz jēgas, viss nostātos savā vietā. Savāciet kādu 50 000 parakstu. Aktuālā iniciatīva, kurā teikt ka "Zemei zem daudzdzīvokļu mājām jābūt
būt šo māju īpašumā" netiks pieņemta budžeta alkatības dēļ, pie tam iniciatīvā nav juridiskas motivācijas.
(1) ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ https://manabalss.lv/zemei-jabut-maju-iedzivotaju-ipasuma/show

(2) PAR PAMATOTU NEKUSTAMA ĪPAŠUMA NODOKLI https://manabalss.lv/par-grozijumiem-valsts-kadastra-likuma-67-panta/show

(3) PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU
https://manabalss.lv/par-piespiedu-nomas-zemes-kadastralo-vertibu/show

IZLASI VISAS TRĪS INICIATĪVAS! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! un paraksti visas trīs.

Atbildēt

Re, kur piesitiens

09.04.2017. 21:00

»

VDK

Dzīvokļu īpašnieku „lobists” un čekistu draugs- Klementijs Rancāns...


http://news.lv/Rigas_Balss/2005/07/19/taisniguma-restaurators

Taisnīguma restaurators
Autors: Silvija Veckalne
Datums: 19.07.2005
Izdevums: Rīgas Balss
Rubrika: Rīdzinieks
Par satikšanos ar pensionēto juristu Klementiju Rancānu daudzi trūcīgie rīdzinieki pateicas Dievam.

Atbildēt

Tu redzi, kā uzkodies

09.04.2017. 20:53

»

VDK

Dzīvokļu īpašnieku „lobists” un čekistu draugs- Klementijs Rancāns...


Pat draugus atrod starp čekistiem, kas esot Roberts Milbergs (vai tad Milbergs strādāja čekā, hmm), bet kuru nekad sejā Rancāns, visticamāk, nav redzējis un nepazīst.
Kāds varētu būt Rancānam sakars ar Rīcības partiju, nav manīts, jo ar Rancānu esmu bijis saskarsmē un daudz ko esam pārrunājuši. Komunisma piesitiens - kādēļ tik maigi - piesitiens. Kas tas tāds par brīnumu?

Drīzāk tu esi dubultaģents un šlitkes kalps vai tu esi pats šlitke, kuram bail no juridiskas argumentācijas. Patiesība kož acīs?

Atbildēt

ixs

09.04.2017. 19:54

»

VDK

Dzīvokļu īpašnieku „lobists” un čekistu draugs- Klementijs Rancāns...


Jānis Maizītis grib būt vienīgais karalis.

Ne tikai Klementiju Rancānu un Robertu Milbergu pastūma malā, bet stums malā arī Roberta Milberga meitas Daci Milbergu un Kristu Milbergu.

Vēl vairāk, jaunie grib tikt vaļā arī no Ivara Godmaņa un Aivara Borovkova.

Iekšlietu ministrijas valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei nav atjaunota pielaide darbam ar valsts noslēpumu, kas nozīmē, ka viņa, visticamāk, vairs nevarēs pildīt valsts sekretāres pienākumus, atsaucoties avotiem valdībā vēsta LTV ziņas..


Šogad Pētersonei-Godmanei beidzies pielaides termiņš un atkārtoti lemjot par tās pagarināšanu, pielaide neesot iedota..

Valsts sekretāre šobrīd atrodas atvaļinājumā ārpus Latvijas. Lūgta komentēt šo informāciju, Pētersone-Godmane ar sarakstes starpniecību atbildēja, ka nevar to komentēt, jo par pielaides nepagarināšanu nav informēta..

Atbildēt

09.04.2017. 18:42

ir tava dzimtene, blēdīgais krasts...

Atbildēt

VDK

09.04.2017. 18:08

Dzīvokļu īpašnieku „lobists” un čekistu draugs- Klementijs Rancāns.
Patiesībā viņa idejas un raksti ir ar KOMUNISMA piesitienu, kurus karsti atbalsta ļoti destruktīva organizācija Eiropas Savienības pretinieki- Eiroskeptiķu rīcības partija!!!
Nonsens- šis tips ir bijis iekundzējies VDK darbības pārtraukšanas valdības komisijas locekļa amatā!
Vārdu sakot īsumā palasot internetā n-tos viņa rakstus un informāciju K.Rancāns par sevi rada šizofrēniska populista iespaidu, kurš nodarbojas ar politisko „tūrismu” un nerod mieru savā vecumā.
Pēc publiski pieejamas informācijas izrādās K.Rancānam draugos ir čekisti, tādi kā Roberts Milbergs ar segvārdu „Sakoļskis” , tad rodas jautājums- Kas patiesībā bija un ir vecais PSRS prokurors Maskavas skolas absolvents„jurists”?
Ir skaidrs, ka šāda cilvēka darbības ir ļoti kritiski vērtējamas un apšaubāmas, jo neviens Maskavas skolas beigušais tāpat vien nestrādāja PSRS IM struktūrās tādos amatos!
Varbūt arī Klementijs Rancāns patiesībā ir VDK aģents???!!!
Kas notiek Latvijā?

Atbildēt

???

09.04.2017. 18:06

Kāpēc mans komentārs nepieliekas...?!

Atbildēt

Ja tu zini

08.04.2017. 23:02

»

Tā ir tava nelaime

Varbūt - nezināšana nav nelaime. Nelaime ir tad, kad tu esi "trollis" vai mauc virsū visam latviskajam, visam valstiskajam pēc sazvērestības teorijas, nomelno visus pēc kārtas...


Krievu laika izmeklētāji un prokurori kukuļus neņēma, lietas izmeklēja patstāvīgi, bez norādījumiem. Operi gan krita nežēlastībā bieži, sevišķi OBXSS.

Tagad izmeklētāju nav - visi operatīvie darbinieki un pakļauto policijas, KNABa priekšnieka.Jā, likumā priekšniekiem vieta nav ierādīta, bet sevišķi izraudzītam, ieceltam izmeklēšanas priekšniekam. Piemēram, Juta Strīķe bija izmeklēšanas priekšniece, bet Streļčenoks un citi priekšnieki, kā varēja nojaut, terorizēja viņu un prasīja atskaiti par katru minūti. Tā bija aršana ar diegiem, nevis darbs. Tur arī bija strīds un neapmierinātība, kad Juta neļāvās komandēt. To tauta nezina, ka ir iecelts izmeklēšanas priekšnieks un viņš nepakļaujas iestādes priekšniekam. Vienīgais variants - izmeklēšanu jāpārceļ ministrijas pārraudzībā, bet strādā policijas, KNABa iestādē.
Mūsu variants, kā tagad organizēta izmeklēšana - korupcija, iejaukšanās, terorizēšana un pie tādiem apstākļiem, pie šādas organizācijas nekad neradīsies kvalificēti izmeklētāji- viņus vienmēr vada, dod norādījumus un tirda. Nav arī īstas prokuratūras uzraudzības. .

Atbildēt

copy

08.04.2017. 18:23

»

Tā ir tava nelaime

Varbūt - nezināšana nav nelaime. Nelaime ir tad, kad tu esi "trollis" vai mauc virsū visam latviskajam, visam valstiskajam pēc sazvērestības teorijas, nomelno visus pēc kārtas...


Varbūt pats nedir$, kur nevajag. Melīgā šļura. Gadījumi ar KNAB vairāk nekā skaidri norādīja, ka nekāda izmeklēšana nenotiek un ka izēd ārā tos, kuri godīgi strādāja. Un neviens stukačs, ne VDK darbinieks nav notiesāts.

Atbildēt

Kainšvainlībtdihs

08.04.2017. 17:24

ja mūsu kaimiņvalstīs tie kas labprātīgi pieteicās pirms maisu atvēršanas, vieglāk tika cauri, tad mūsējie šo iespēju ir palaiduši garām. Maisi ir steidzami obligāti jāver vāļā, tajos figurējošie purni visi ir jāpublicē (tautai jāzin savi varoņi, un lai nepieļautu liktenīgas kļūdas nākotnē), un tiem ir jāpiemēro mantas konfiskācija, un pret katru jāierosina lieta, lai noskaidrotu vai gadījienā attiecīgajam nav jāatsēž par kaitējumu valstij. Kaut kādas atrunas par pārāk sensitīvu saturu maisos, un atvēršanas atlikšana liecina tikai par to, ka maisu saturs ietekmē valstiski svaŗīgus jautājumus, un vēljoprojām atrodas augstos amatos.

Atbildēt

Fakts ir fakts

08.04.2017. 00:21

Ja ir VDK aģenta kartiņa un viņš ir reģistrēts žurnālā - sadarbības fakts pierādīts kā 100 % un nav jāzīlē, jo lai nonāktu līdz kartiņai un reģistrācijai, bija jāsavāv vesels sējums informācijas par vervējamo un jāsaņem no viņa vairāki ziņojumi. Kādu kaitējumu kurā reizē nodarīja šis aģents vai varbūt bija kā "balasts", tā ir cita opera. Kam vajag, lai vērtē un sūdzas, bet ne jau vēsturnieki to darīs, ka izvērtēs sadarbības svarīgumu. To var izvērtēt tikai pats aģents un operatīvais VDK štata darbinieks, ar kuru kopā strādāja. PAT PERSONĪGO LIETU UN "DARBA LIETU" SAŅEMOT NO MASKAVAS PIEVĀRTES, neko neuzzināsi pa īstam 50 - 50 patiesības. Kādēļ tā - tas ir pagarš stāsts.

Ja kas saka, ka kartiņa nav pierādījums sadarbībai - tam jānorauj ausis. Lūk - tiesa procesi, kuros iztiesājās, ka "nav sadarbojies" - tie ir meli, tās ir 100% "kriminālas" tiesas, kas atbilst stukaču taisītam likumam par sadarbības konstatēšanu.

Atbildēt

Tā ir tava nelaime

08.04.2017. 00:04

»

copy

Nemaz nebrīnītos par to. Kur visi tie vanckari palika pēc PSRS sabrukšanas? Nu labi, kāds klusi iešmauca valstiskajā sektorā, kāds vēl kaut kur lietas bīda, bet liela daļa, visticamākais, tā arī palika iekšlietās. No simtiem vecperdeļu ar dažādu pakāpju rangiem NEVIENS netika aizturēts vai ielikts cietumā...


Varbūt - nezināšana nav nelaime. Nelaime ir tad, kad tu esi "trollis" vai mauc virsū visam latviskajam, visam valstiskajam pēc sazvērestības teorijas, nomelno visus pēc kārtas.

Krievu laika izmeklētāji un prokurori ir, bija un palika patstāvīgi, neietekmējami un labi pārzināja darbu.Tā kā viņi nepakļāvās, neklausīja nomenklatūru, pie naudas un varas tikušos "vanckarus" - viņus padzina. Retais vēl ir pie sprices, izņemot AT tiesnešus. Pat Vaira savulaik pateica - jāpadzen padomju laika prokurori, jo viņi "pirmajā dienā" nesniedz ziņas viņai kā prezidentei par pedofīliju, pēc kā Skrastiņš arī atkāpās. Bet kad atnāca Maizītis - MK pieprasījis esot viņam padzīt visus izdienas pensijas gadus (50) sasniegušos prokurorus/ Un iztīrīja,. 27 gadi pagāja un vēl nav speciālistu, kas izmeklē svarīgas lietas.

Tā ka nemuldi par prokuroriem - komunistiem. Tevi pašu jāliek cietumā par valsti un personības apkaunojošiem komentātriem.

Bet KALNOZOLS savam ZZS-esam taisa reklāmu un pēc hūtes komandas gan jau uzbrūk Maizītim, kurš nepatīk hūtei un caur viņu it kā Vienotībai, kura nav pie vainas cik aiz naga melns. Vienotība bez satelītiem - koalīcijas neko nelēma.

Atbildēt

Liliana

07.04.2017. 21:09

»

chekisti pie varas

kukulitis pats ir vdk maisos, tapec tos neatver


Tur maisos daudzi no viniem,jo SIS sistemas ietvaros bijuso nav- tas pats VDK.Tur nav bijuso: Visi viens otru pazist pa gabalu un zin ari visus kompromatus.

Atbildēt

L

07.04.2017. 21:01

»

!

Šis Kalnozols ir vēl stulbāks par kaimiņduksi


Laikam tas IR SAB darbinieku komentars?

Atbildēt

!

07.04.2017. 19:32

Šis Kalnozols ir vēl stulbāks par kaimiņduksi.
Sit sievietes un nesakarīgi muld.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

07.04.2017. 19:16

»


Zemas kvalitātes demagoģisks sacerējums.Kaut kā jau savējie jāaizstāv... .

Atbildēt

NUNU

07.04.2017. 19:09

Kalnozols sev taisa reklāmu, kas domāta muļķiem. Likumu par drošības iestāžu darbu izstrādāja un akceptēja Saeima. Tostarp viņš kā deputāts. Vajadzēja jau agrāk pieprasīt arī Kažociņa demisiju, jo SAB vadītājiem nav tiesību atkāpties no likumā noteiktajām normām. Kalnozola tiešais pienākums ir ierosināt grozījumus SAB darbā, nevis izlikties par muļķi, maldinot publiku.Jeb tāds viņš patiešām arī ir.

Atbildēt

nieva

07.04.2017. 19:00

Prokurors pēc definīcijas nevar būt godīgs pilsonis, bet, ja viņš ir bijis ģenerālprokurors un nav nošāvies redzot bardaku šajā valstī, tad ir šaubas par viņa lojalitāti šīs valsts nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

copy

07.04.2017. 18:20

»

Jā, bet

Nu nav jau uz SAB tikai VDK ietekme. Vairāk gan izskatās, ka SAB īstenībā ir VDK filiāle. Piemēram SAB visu laiku modri sargā čekas dokumentus, atsakoties tos izsniegt pētīšanai. Tāpēc SAB vajadzētu pārdēvēt par ČAB (Čekistu aizsardzības biroju). Tas būtu tuvāk patiesībai


Nemaz nebrīnītos par to. Kur visi tie vanckari palika pēc PSRS sabrukšanas? Nu labi, kāds klusi iešmauca valstiskajā sektorā, kāds vēl kaut kur lietas bīda, bet liela daļa, visticamākais, tā arī palika iekšlietās. No simtiem vecperdeļu ar dažādu pakāpju rangiem NEVIENS netika aizturēts vai ielikts cietumā. NEVIENS!!! Viņi tur kopš neatkarības atgūšanas sēž un kruķī lietas. Tā ka nav ko brīnīties, ka arī 3A ir brīvībā, ka netiek izmeklēta neviena korupcijas lieta, kur summa ir lielāka par miljonu, ka ir bijušas slepkavības bez izmeklēšanām utt.

Atbildēt

copy

07.04.2017. 18:12

Virsraksta labojums: Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties, vai iedzeriet indi.

Atbildēt

chekisti pie varas

07.04.2017. 17:24

kukulitis pats ir vdk maisos, tapec tos neatver.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...