Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

stass

28.04.2017. 09:50

unšeit par maizīti:
http://tvriga.com/sabiedriba/213-keriet-zagli-jeb-velesanas-nak

Atbildēt

to nelej ūdeni,bet tu mīzalus

19.04.2017. 22:15

»

nelej udeni,sorosa propogandiste!

ienem balderianus un dodies uz sorositu tvnetapollo


Vai tu re kā tev pautus viņa iespieda starp duravām,ka pārej uz riešanu!

Atbildēt

Nepārsteidz

14.04.2017. 02:08

Ar naudu vien paēdis nebūsi.

Atbildēt

Linda

14.04.2017. 01:20

»

Komentārs

26 gadi. Nedaudz! Ko var gribēt, pārkāpt notikumu loģiskai secībai spēj tikai spēcīgas personības. Diemžēl, Latvijā sis posms ir iezīmējies kā "mazo" vai "veiklo zēnu" laiks. Tādēļ, vēl jo vairāk ir nepieciesams iziet lustrāciju vai veikt atslepenosanu kādu to sagaida sabiedrības vairākums, ne J.M. ...


Latvijā ir tādi darboņi , kuri pateicoties tādam Maizītim sen jau sasnieguši un pārsnieguši Zviedrijas līmeni, ka pietiks viņu bērniem un bērnu bērniem. Nekur jau nepazuda valsts izlaupītā un nozagtā nauda. Un viss taču turpinās.

Atbildēt

Komentārs

13.04.2017. 13:09

26 gadi. Nedaudz! Ko var gribēt, pārkāpt notikumu loģiskai secībai spēj tikai spēcīgas personības. Diemžēl, Latvijā sis posms ir iezīmējies kā "mazo" vai "veiklo zēnu" laiks. Tādēļ, vēl jo vairāk ir nepieciesams iziet lustrāciju vai veikt atslepenosanu kādu to sagaida sabiedrības vairākums, ne J.M. interpretācijā.

Atbildēt

janka

13.04.2017. 13:06

»

pamela

Kaut ko tik absurdu kā Maizīša cīņu par VDK maisu slepenību grūti iedomāties.Kā var NEATKARĪGAS ES,NATO valsts SAB šefs cīnīties par neesošas valsts neliešiem,slepkavām kas nodeva savu valsti un līdzēja slepkavot tās pilsoņus?Tā faktiski ir sadarbība ar tagadejo FSB.Kurš var pieļaut,ka Vācijā kāds slēps...


Mēs dzīvojam komunistu, LPSR represīvo organizāciju locekļu nāvejošos apskāvienos.Kangers grib pielietot čehu komunistiskā režīma atmaskošanas metodi.Čehija nebija okupēta valsts.Latvija bija komunistu okupēta valsts,līdz ar to komunistisko organizāciju nomeklatūra ir uzskatama par valsts nodevējiem un viņu atrašanas valsts pārvaldē ir noziegums pret valsts neatkarību,ko viņi ar savu destruktīvo darbību ir pierādījuši un pierāda.

Atbildēt

Dzintars Kļava

13.04.2017. 10:30

Pieļauju, ka šī vēstule jau nedaudz novēlota, bet labāk vēlāk kā nemaz. Gribēju redzēt biedra atbildi...

Atbildēt

Precīzi

12.04.2017. 23:00

»

atgādinājums

Vēl jau vecā paaudze nav apmirusi, lai neatgādinātu, kāds nelietis ir Ivars Godmanis, Andris Guļāns un Jānis Maizītis...


Ojār, ļoti labi uzrakstīji. Valstī ir tiesiskuma pagrimums. Paskatieties - atklāja mafiju VIDa Finansu policijā. Kalnmeijers teica - šoks, kas notiek VIDā, bet uztraukumam nav pamata. Ko tālāk? Tātad - MĒ TĀDI VISI?!

TV 24 baņķieris nosauc Maksātnespējas administrāciju - bandīti, kuru uzrauga Tieslietu ministrs un kur ir prokuratūra, ja jau "bandīti". Izteikums, kas ir "bandīti", neprecīzs atreferējums, bet vārds bandīti izskanēja saistība ar šo iestādījumu. Ārzemju investīciju padome šo iestādi nosauca - ka šai iestādei vai procesiem tajā .... ir "oarganizētās noziedzības pazīmes"- kur ir prokuratūra. Guļ.

Lūk, Ojār, kādā valstī mēs dzīvojam. Man ir vairāki ;piemēri, ka šī prokuratūra ir bezspēcīga, nolaidīga, ka tai pat Saeimas deputāts sūtījis savulaik nopietnus pierādījumus un lūdzis izmeklēt, bet atbild - likumīgi un pamatoti. Tas nav vienīgais piemērs.

Atbildēt

Manuprāt, noilgums prokuratūrai

12.04.2017. 22:50

»

>>

Tas gan netraucē Maizīša meitai dzīvot kā nierei taukos tā saucamajos puvušajos rietumos - Lielbritānijā, tērējot no latviešu tautas sviedriem atrautos labumus


Mums ir Maizītis, Kalnmeijers, bet, manuprāt, nav porkuratūras. Ir kaut kāds surogāts. Pamēģiniet kaut ko pasūdzēties prokuratūrais. Tukša runa, neko nepanāksiet, uzrakstīs - mūsu atbildi variet pārsūdzēt ....Likumā nav jēdziena, ka "atbildi var pārsūdzēt". Prokuratūrā nav uzraudzības par izmeklēšanu. Var atrast tūkstošiem piemēru, ka lietas novilcina gadiem ilgi, līdz noilgumam un prokuratūra atrakstās - iestājies noilgums, mēs neko nevaram atjaunot vai tml. Ko jūs darījāt 10 gadus, 5 gadus utt.? UZRAUDZĪJĀT - līdz noilgumam?

Arī tiesās lietas neuzrauga - vismaz nav dzirdēts, ka kādu lietu atceļ, noprotestē.
Cilvēks lūdz ierosināt krimināllietu (ak, process pošol) - raksta - atbildi variet pārsūdzēt .....

Atbildēt

atgādinājums

12.04.2017. 16:11

Vēl jau vecā paaudze nav apmirusi, lai neatgādinātu, kāds nelietis ir Ivars Godmanis, Andris Guļāns un Jānis Maizītis.

Ojārs Blumbergs

GĀZI GRĪDĀ!
Iepazinos ar Sergeja Pavlova vēsturisko atskatu LATVIJAS SABIEDRISKO MĒDIJU lapā ar nosaukumu : "Kā beidzās mēģinājumi stipri runāt ar Krieviju par Latvijas Gāzes pārdošanu". Jau raksta nosaukums vien liek domāt ,ka temats necieš noklusēšanu. Atļaušos to papildināt ar līdz šim nepublicētu informāciju.
Būtu nepareizi uzskatīt ,ka autora apgalvojums ,par to, kad sākās problēmas ar GAZPROM par dabasgāzes piegādēm Latvijai attiecināmas uz 1995. gadu. Kā Latvijas Tautas Frontes Tautsaimniecības Komitejas līdzpriekšsēdētājs,kurš šai sabiedriskajā amatā nonācis tieši no Apvienoto Rīgas TEC uzņēmuma,kurā tolaik arī turpinu strādāt direktora vietnieka postenī ,kā paši saprotat,nevarēju taču nezināt,kāda loma LATVIJAS N E A T KA R Ī B Ā ,ja tāda kļūs par notikušu faktu ,būs joprojām vēl ilgi
S A G L A B Ā J U Š AJ A M I E S A T K A R Ī B A I no Krievijas gāzes. Kad 1990. gadā AP balsoju par LATVIJAS neatkarību,apzinājos:
Inčukalna gāzes krātuvē iepildītā gāze nodrošina gāzes patēriņu pie galvenajiem tās lietotājiem -Rīgas termoelektrocentrālēs ,Daugavpilī un Liepājā pirmajā valsts neatkarības gadā un vēl gadu. Šī gāze jau atrodas Latvijā un tās izmantošanu bez militāra spēka iejaukšanās no Krievijas (PSRS) puses maz ticama .Tātad balsojumam 4.Maijā maijā sekos vasara ar smazinātu gāzes patēriņu un ,visticamāk ,Krievija vasarā uzpildīs krātuvi ar jauno gāzi līdz rudenim -tāpat kā tas bijis līdz šim laikam,,jo politiskās attiecības vēl skaidrosies kādu laiku ,bet PSRS gāzes ieguves vietām mēs esam izdevīgi VASARAS gāzes glabātāji,kad visur samazinās patēriņš ,bet KRĀTUVJU KRIEVIJĀ UN PIE TĀS PIRCĒJIEM EIROPĀ PRAKTISKI GAUŽI MAZ. Norēķinu attiecības ,acīmredzot formēsies vēlāk. Turklāt man taču tāpat skaidrs, ka PSRS militārās rūpniecības gigantuzņēmumi Latvijas teritorijā SABRUKS KĀ TĀDI ,KURU PRODUKCIJA ,AUKSTAJAM KARAM NOSLĒDZOTIES ,nevienam nebūs vajadzīga un arī to gāzes un elektroenerģijas patēriņš saruks- dažos pat pilnībā. Un nav spēka ,kas šo militarizēto rūpniecību varētu glābt. Šis process turpināsies arī Krievijā-tātad uz energoresursiem orientētais PSRS EKSPORTS būs vienīgais ,uz ko balstīt PSRS ārējās tirdzniecības bilanci, glābjoties no katastrofas. Šis process dziļi iespiedīsies arī Krievijas ENERGORESURSU galvenajos pircējos -Varšavas līgumvalstu saimnieciskajā dzīvē. Lai radītu jaunas cauruļvadu sistēmas uz citām Eiropas valstīm ,būs vajadzīgi gadi. Tātad ,KRIEVIJA nebūs EKONOMISKI ieinteresēta nedot gāzi Latvijai-kaut vai uz kredīta! Tomēr -pastāv vēl POLITISKĀ ieinteresētība ,kura KRIEVIJĀ -gan tolaik ,gan ŠOLAIK ,šai pasaules untumzemē bijusi noteicēja -par spīti tautas un tās saimniecības interesēm.
Un tā -reāli saprātīgi tērējot ,esam nodrošināti uz vismaz diviem pilniem pirmajiem neatkarības gadiem. Līdzīgs stāvoklis ir arī mūsu elektroenerģētikā. Bet praktiskajā dzīvē var būt pārsteigumi. VARAS STRUKTŪRĀM bagātajā Krievijā viss var notikt! To vēlāk apliecina dzīve-pučs ,varas maiņas ,Krievijas tieksme iejaukties militāros konfliktos jebkurā pasaules nostūrī ,maz rēķinoties ar tautas nabadzību un postu.
Pirmie nopietnie draudi par gāzes piegāžu pārtraukšanu,ja nemaksāsim par piegādēm no Krievijas ,notiek jau drīzi -1991 /92.gg. ,kad Godmaņa valdības laikā aktīvi bijušie komjaunieši pacenšas apklusināt Krievijā dažas attiecīgas amatpersonas ar "čemodāniņa " metodi ,par ko-kā vēlāk izrādās- Godmanis nav zinājis un ļauj pat vaininieku tiesas izmeklēšanu un tiesāšanu. 8)
Apmēram ap to pašu laiku es, būdams Arhitektūras,celtniecības,transporta ,ENERĢĒTIKAS ,sakaru un tām pielipinātās komunālās saimniecības komisijas vadītājs Augstākajā Padomē ,ar dažu sevišķi uzticamu saimniecisko vadītāju atbalstu ,strādājām pie Rīgas,kā visjūtīgākās energoapgādes jomā pilsētas Latvijā, iespējamo izdzīvošanu avārijas apstākļos,kad gāzes-elektrības nav. Tad arī pirmoreiz ieminējos Godmaņa k-gam par "krāsniņām" ,par to krājumiem Baltijas DZELZCEĻA noliktavās ,Baltijas kara apgabala noliktavās,dažādās turisma mantu krātuvēs un,par iespēju tās izgatavot dažādās jo daudzajās Latvijas mehaniskajās darbnīcās ,arī kolhozos un sovhozos ,par nepieciešamību būt gataviem tās uzstādīt gan dzīvojamās mājās ,gan bērnu iestādēs,slimnīcās un jo sevišķi-dārzu mājiņās,tuvāk malkai. Vēlāk Godmanis smagi cieš no šī, tobrīd faktiski ļoti loģiskā projekta,NEBŪDAMS PIE VAINAS !Tiek apņirgts ,apsmiets. Vainīgais esmu es,bet ,diemžēl, prese ,televizija,radio nekādi nav bijuši iekustināmi noņēmt šo lielo vainu no pirmā premjēra pleciem. Šobrīd atklāti pateikšu ko vairāk par šī mana noziedzīgā plāna finesēm ! Ļoti nopietni tika strādāts pie iespējas nodrošināt ar kurināmā resursu PAT bez malkas piegādes,kura Rīgā varētu būt apgrūtināta degvielas trūkuma transportam dēļ . Un nezināms paliks lasītājiem,cik ilgu laiku Rīga būtu varējusi izdzīvot nodedzinot vecos koka žogus ,malkas šķūnīšus ,liekas ,vecas saimniecības ēkas un būdas un daudz citu koka konstrukciju ,pat nevajadzīgu mēbeļu,kokmateriālu krājumu u.tt. Un visbeidzot- cik malkas varētu iegūt Rīgas parkos. Visi Rīgas bērnu dārzi un skolas varēja būt VIENĪGIE,kas spētu sakopot savās telpās bērnus ,lai paglābtu tos no sala ,ja tas būtu vajadzīgs. Un MUMS NEBIJA TIESĪBU ŠOS JAUTĀJUMUS NERISINĀT ,ja BIJĀM NOLĒMUŠI ATGŪT BRĪVĪBU un savu valsti, ar BALTIJAS CEĻA akcijām UN KARSTĀM SIRDĪM varēja nepietikt!.
Šai pat laikā :D ,Krievijas brīdinājumu priekšā ar labu krievu tautības draugu Čehijā palīdzību devām GAZPROMAM no turienes signālu,ka Latvija ved slepenas sarunas par iespējām saņemt gāzi caur Skandināviju ,kā arī sarunas ar bijušajiem narkotiku tirgotājiem Bangkokā par Latvijas gatavošanos līdzdalībai šķidrās gāzes pārvadātāju kuģu būvniecībā,kur tiem bija liela daļa kapitālā ,,jo Tālajos Austrumos tolaik ASV militāro pasūtījumu trūkuma dēļ bija bezpasūtījumu krīzes laiks un šāda Latvijas iesaistīšanās kopīgā projektā ar saviem kuģu būves un remonta uzņēmumiem bija ticama.
Par rakstā minēto LATVIJAS GĀZES privatizāciju ,par detaļām ar iespējamo partneru izvēles iespējām privatizācijā manuprāt ir vērts atcerēties arī šodien. Esmu pilnīgi pārliecināts,ka šai pasākumā DAUDZ LABĀKS PARTNERIS PAR VĀCIJU BŪTU FRANCIJA ,kurai nevar rasties vajadzība veikt teritoriālas apmaiņas darījumus Molotova-Ribentropa garā ,kā piem. Latvija pret KENIGSBERGU ,vai līdzīgi. Jo vairāk jau tādēļ,ka Krievija jau tad sāka nopietnas sarunas par savu lielo naftas vadu būvi uz Eiropu sadarbībā ar Vāciju. Un šodien mēs krievu-vācu kopējā projekta AUGSTĀ AMATĀ atceramies Šrēdera k-gu ,bijušo Vācijas kancleru. Turklāt Francijas gāzes kompānija principā bija gatava IZPIRKT NO LATVIJAS BANKĀM LATVIJAS PRIVATIZĀCIJAS SERTIFIKĀTUS ,lai iegādātos privatizēšanai par sertifikātiem iecerēto daļu. Tas būtu šiem sertifikātiem ļāvis pacelt cenu un pat pavērt ceļu uz to tāļāku tirdzniecību starptautiski,biržās, ar rietumu kapitāla piesaisti Latvijas attīstībai!
Atļaušos apgalvot,ka Krievijas uzstādītā cena par gāzi Latvijai ir NEPIEŅEMAMI AUGSTA, ,jo Latvija visu tās patēriņam paredzēto gāzi SAŅEM no Krievijas vasarā. un VASARAS GĀZEI ,loģiski ,jābūt cenā zemākai,jo tad tās piegādātājiem NAV TIEŠO PATĒRĒTĀJU.
Pūlos ievietot šo rakstu PĀRDOMU slejā,jo cik savādi,ka starp daudzajām atvēlētajām RAKSTU tēmām nav "TAUTSAIMNIECĪBA",neraugoties uz to ka dzīvojam nebūt ne bagātākajā ,nedz rosīgākajā zemē

Atbildēt

>>

12.04.2017. 14:45

»

pamela

Kaut ko tik absurdu kā Maizīša cīņu par VDK maisu slepenību grūti iedomāties.Kā var NEATKARĪGAS ES,NATO valsts SAB šefs cīnīties par neesošas valsts neliešiem,slepkavām kas nodeva savu valsti un līdzēja slepkavot tās pilsoņus?Tā faktiski ir sadarbība ar tagadejo FSB.Kurš var pieļaut,ka Vācijā kāds slēps...


Tas gan netraucē Maizīša meitai dzīvot kā nierei taukos tā saucamajos puvušajos rietumos - Lielbritānijā, tērējot no latviešu tautas sviedriem atrautos labumus.
Tauta nav aizmirsusi Maizīša uzticamības prokurori Sebri un vienu otru vēl, kas bija pieķerta ar kukuļiem.

Atbildēt

pamela

12.04.2017. 14:01

Kaut ko tik absurdu kā Maizīša cīņu par VDK maisu slepenību grūti iedomāties.Kā var NEATKARĪGAS ES,NATO valsts SAB šefs cīnīties par neesošas valsts neliešiem,slepkavām kas nodeva savu valsti un līdzēja slepkavot tās pilsoņus?Tā faktiski ir sadarbība ar tagadejo FSB.Kurš var pieļaut,ka Vācijā kāds slēps STAZI,SS,SD utt.sarakstus?Maizītim radu žēl tiem neliešiem.KAS žēloja manus radus kad tos šāva,sūtīja uz Gulagu miršanai?KO jūs aizstāvat Maizīti?Latvijas un latviešu slepkavas!Pat ja strp "ekonom."stučītājiem ir kaut viens nevainīgu pils.apmelotājs,tie visi atmaskojami,jo ekonom.stučītājiem nebija ko baidīties.Mēs vēl arvien dzīvojam VDK skāvienos un atkarībā un valsti vada "bijušie".

Atbildēt

Arvīds Kalme

12.04.2017. 12:12

»

>> V.K.

Nekā personīga, visi esam vienā jūgā. Un tomēr, "guļot" pieņemti likumi konkrēti un tiesi ietekmē ikvienu Latvijas iedzīvotāju


Tomēr vajadzētu izprast jēdziena "noslēpums" būtību. Visbiežāk taču tiek slēpts kaut kas slikts, neglīts, nepatīkams vai pat noziedzīgs, Paliek iespaids, ka pie mums ar skaļo jēdzieniem "konidenciāls", "valsts noslēpums" , "ierobežotas pieejamība" utml., tiek mēģināts pasargāt visādu "veiklo zēnu", kas ir tikuši pie "teikšanas un valdīšanas", reputāciju, nepieļaujot atklāt šo "zēnu" neglītās vai pat noziedzīgās izdarības. Domājams, Ka valstiski aizsargājama "noslēpuma" jēdzienu vajadzētu likuma kārtā strikti formulēt, izslēdzot iespējas to savtīgiem nolūkiem kāda indivīda vai to grupas interesēs. Mēs visi, vismaz vārdos, taču it kā esam pat "atklātu sabiedrību" ! Manipulācijas ar plaši izplatīto jēdzienu "komercnoslēpums" būtībā liecina, ka attiecīgā indivīda vai pat organizācijas īstenie nolūki nu nav diez cik godīgi un tajos prevalē savtīgums vai pat cerības ko "piešmaukt" un piemānīt....

Atbildēt

>> V.K.

12.04.2017. 11:46

Nekā personīga, visi esam vienā jūgā. Un tomēr, "guļot" pieņemti likumi konkrēti un tiesi ietekmē ikvienu Latvijas iedzīvotāju.

Atbildēt

>>>

12.04.2017. 09:31

16 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis, tostarp Vācija un Francija, plāno izveidot kopīgu Eiropas prokuratūru, lai cīnītos pret krāpniecību, pirmdien paziņojis bloks. “16 dalībvalstis informēja trīs ES institūcijas par savu nodomu sākt sadarbību, lai izveidotu Eiropas prokuratūru,” norādīts Eiropadomes paziņojumā. Lai cīnītos pret krāpšanu, kuras dēļ ES gadā [...]

Bet kur palikusi Latvijas astoņkāja banda ar visu nolādēto nelieti Jāni Maizīti?

Atbildēt

milda

11.04.2017. 23:33

Gan Saeimas gan pašvaldību deputātu kandidātu anketas ir papildināmas ar ailīti par partijā esību okupācijas laikā. Tas pats attiecas par tiesnešiem, tajā skaitā komunistiem Andri Gulānu un Eduardu Pupovu, kuru ģimenes darugs Jānis Maizitis bija iebidits par generalprokuroru un nodrosinajis labklajibu Ruditei Abolinai un citiem saviem svojakiem.

Atbildēt

es

11.04.2017. 23:27

Neticiet varai,ka VDK komisija neko nespēj! Vara nespēj beigt kalpot okup.varai. Padomju varas VISI datu nesēji ir publiskojami nekavējoties!

Atbildēt

pamela

11.04.2017. 23:26

Valdi,atrodi ģen.Johansona atmiņu grāmatu.Tur ir kas interesants,pat par mūsu "demokrātijas"un "neatkarības"pirmo premjeru "super"Godmani.Maizītis gvelž,ka lustrācija notiek pie vēlēšanu sarakstu pārbaudes.TAS IR PILNĪGS BLEFS,jo kā tad Godmanis tika ievēlēts un vēl tādā amatā ar pielaidēm.Redz arī kundzei pielaide un amats uz goda ,pie sāniem Kozlovskim!Un tad te Maizītis gvelž par lustrāciju.Tā būtu man,ne VDK kadriem,kuri turpina "neatkarīgā"Latvijā šiverēt un to klusi graut.Maitu lijas turpina šiverēt.Tapēc jau tā uztraucas Mežviets lai mēs viņus nekritizējam.Čomaki,pienāks arī jūsu kārta stāties Dieva tiesas priekšā un tā būs barga!

Atbildēt

V.K.

11.04.2017. 23:24

70% Latvijas iedzīvotāju neuzticas Saeimas deputātiem, uzskatot mūs par visu nelaimju cēloni. 3% iedzīvotāju gatavi nolinčot deputātus.
Arī man pēc visām netaisnībām, beztiesiskuma, vienaldzības, ko piedzīvoju saskarsmē ar policiju, prokuratūru, tiesu, tiesu izpildītājiem, bāriņtiesu, un citām valsts un pašvaldības institūcijām, kad loģisku secinājuma virkne liecina, ka mani bērni prettiesiski ir aizvesti ar specdienestu ziņu, būtu vēlēšanās linčotu deputātus, ja nezinātu, ka mēs, deputāti, paši esam sīkas skrūvītes lielā mehānismā.
Mūsu valstī neievēro valsts labas pārvaldes principus - mēs neesam labi saimnieki savā zemē.
Esmu ievērojis, ka pat godājami deputāti, kuros daudzi ieklausās, neizprot, kas ir labas valsts pārvaldes principi - kā organizēt, vadīt, plānot, kontrolēt darbus, lai valsts virzītos uz priekšu un sasniegtu nospraustos mērķus.
Mēs saprotam - lai uzkāptu Everestā, un izdzīvotu, ir nepieciešama rūpīga maršruta un cilvēkresursu plānošana, savlaicīga ekipējuma iegāde, iepazīšanās ar vietējiem apstākļiem un vēsturisko informāciju. Jāveic pienākumu sadale un jāizstrādā rīcības plāns. Bet diemžēl valstī mēs aizmirstam nospraust mērķus, kurp dosimies, izveidot stratēģiju un rīcības programmu ar atbildīgajām personām, izmaksām, termiņiem, kā sasniegt mērķus.
Ikviens labi saprot, ka uzņēmuma darbiniekam jādod skaidru uzdevumu un motivāciju paveikt darbu.
Bet nesaprotam, ka valsts aparāta atalgojumam arī ir jābūt tieši saistītam ar sasniegtajiem uzdevumiem.
Un tagad! Kāpēc?! Ar vēsu prātu izvērtējot Atmodas notikumus, redzam, ka par Latvijas neatkarību tolaik nobalsoja 36 oficiāli čekas aģentu, nerunājot par ziņotāju skaitu. Latvijā realizētais atmodas scenārijs ir “copy paste” - tāds pats kā
citās bijušās PSRS republikās.
Pirmais iekšlietu ministrs Godmaņa valdībā bija paredzēts Johansona kungs - tā laika VDK priekšsēdētājs.
1993. gada 16. janvārī tika panākta vienošanās, kura liecina par sadarbību starp CIP un VDK.
Mūsu valsts pārvaldes aparāta pamatu ir būvējuši specdienesti, tā ir manipulējama un nav motivēta sasniegt kopīgus valstiskus mērķus, kas uzlabotu iedzīvotāju labklājību.
Tas izskaidro - kāpēc daudzi politiķi, piemēram, Repše, Zatlers, Šķēle u.c. nāca ar labām iecerēm celt saulaino Latvijas nākotni tā arī neko nepaveica. Valsts pārvalde Latvijā noris aizkulišu spēlēs. Tā rezultātā tiek būvēti “zelta tilti” - atsevišķu ļaužu labklājība aug, bet valsts un iedzīvotāju dzīves līmenis paliek tāds, kāds tas ir. To, ka mūsu valsts pārvaldi joprojām regulē specdienesti, var apliecināt arī, piemēram, Naudiņa kungs.
Arī ASV jaunais prezidents Tramps norāda, ka ar valsts varu manipulē specdienesti. Piemēram, dodot nepatiesu informāciju, ka Huseina rokās ir masu iznīcināšanas ieroči, izprovocēja karu Irākā. “Daesh” un imigrantu plūsma būtībā ir šīs informācijas sekas.
Panākam, ka valsts aparāts, ir motivēts celt valsts un tās iedzīvotāju labklājību, aizstāvēt viņu tiesības. Pārtraucam veidot manipulējamu tiesu varu!
Parūpējamies par savu dzīvību – veicam darbu tā, lai iedzīvotāji mūs godātu un cienītu ne mazāk kā Singapūras vadītāju Li Kuan Ju, kurš mazo un nabadzīgo Singapūru spēja pārvērst plaukstošā un ietekmīgā valstī, nevis vēlētos nolinčot!

MES TICAM, MUMS IZDOSIES!
ESAM LABI SAIMNIEKI SAVĀ ZEMĒ.

Atbildēt

V.K.

11.04.2017. 23:22

Pastāvēs, kas pārvērtīsies vai ko neatļāva pateikt Saeimas sēdē
1914. gadā izcilais Latvijas valstsvīrs Kārlis Ulmanis sacīja viedus vārdus - par labklājīgas valsts pamatu. "Kādi ļaudis mums ir vajadzīgi?
-Ļaudis nenopērkami un stingri pret bagātības kārdinājumiem, godīgi gan mazās, gan lielās lietās.
-Ļaudis - vīrišķīgi darbā un nepaguruši nesekmēs, kuru centieni sniedzas pāri pašlabuma meklēšanas robežām.
-Ļaudis, kurus nevada divējādas likumības - vienas privātajā, bet citas atklātajā dzīvē.
-Pilsoņi, kam sabiedriskais labums augstāk par pašlabumu stāv. Īsiem vārdiem sakot - mums vairāk ir vajadzīgi ļaudis, nevis statūti un instrukcijas."
Labklājīgas valsts pamats tie esam mēs - cilvēki, mūsu vērtības, cieņa pret sevi, saviem tautas brāļiem un valsti, kā arī nelokāma pārliecība un ticība, ka valsts attīstība ir atkarīga tikai no mūsu pašu spēkiem un darba.
Lielus mērķus un sapņus valsts un tauta var sasniegt tikai, izskaužot savstarpējās intrigas un radot kopīgu valsts attīstības vīziju. Plecu pie pleca virzoties uz kopīgu mērķi, tautsaimniecības izaugsmi un tautas labklājību.
Tauta mums ir uzticējusi uzdevumu attīstīt valsti, un mums ir jāattaisno tās cerības uz labāku dzīvi. Taču realitāte ir skarba - valsts parāds 25 saimniekošanas gados sasniedzis 10 miljardus eiro, uzņēmumi pamet valsti, jo neredz šeit attīstības iespējas, tauta dzīvo pie nabadzības sliekšņa un 370 tūkstoši aktīvu un darba spējīgu laužu ir bijuši spiesti pamest savu dzimteni. Vai tas ir labākais rādītājs Saeimas līdz šim paveiktajam darbam?
Mēs zinām, kādas summas uzņēmēji maksā, par saņemtiem valsts pasūtījumiem. Laikā, kad es veicu aktīvu uzņēmējdarbību, uzņēmēji maksāja 5-10% no pasūtījuma vērtības, mūsdienās tie ir 10-50% no peļņas, dažs labs piemin misteru 20% no Rīgas. Bankas pelna simtiem miljonu eiro gadā, pateicoties Latvijas iedzīvotāju ieguldījumiem, un tas notiek tāpēc, ka ir likvidētas valsts bankas un netiek atbalstītas krājaizdevu sabiedrības. Un cik pelna maksātnespējas administratori, Zvērināti tiesu izpildītāji, kurus esam atbalstījuši ar likumiem? Pastāvošajā situācijā deputātam, kurš atbalsta šīs shēmas, būtu jāsaņem vismaz pusmiljons eiro gadā, kā pateicības naudu.
Kolēģi, nebūsim kalpi, kas sevis pārvaldītajā valstī uzlasa pabiras no izmanīgu darboņu galda. Nepārdosim lēti tautas dāvāto uzticību, kļūstot par sīkām skrūvītēm balsošanas mašinērijā, ļaujot atsevišķiem darboņiem uz tautas nodokļu rēķina labi nopelnīt.
Sekosim Raiņa vārdiem - Pastāvēs, kas pārvērtīsies!, mainīsimies paši - izvirzīsim tautas labklājību kā primāro, kā galveno, kā neatliekamo, nevis papildināsim ietekmīgu darboņu makus. Un tad, attīstot valsts labklājību, būsim pelnījuši saņemt valstsvīru cienīgas algas, arī miljonus, ja būsim pelnījuši.
Es apzinos, ka manas aktivitātes ir netīkamas politisko aizkulišu spēlētājiem, zinu, ka esmu traucēklis darboņiem, kas savu turību ceļ uz valsts budžeta rēķina. Vienam otram uzņēmumam, piemēram, SKONTO, peļņa uz valsts pasūtījumu rēķina ir līdzvērtīga budžetam, kas tika atvēlēts visu skolotāju gada algas pielikumam. Turklāt darboņiem, peļņa no nodokļu maksātāju naudas dod spēku, kā marionetes, raustīt ne tikai atsevišķus deputātus, bet arī partijas, dažreiz pat mēdijus.
Karā katrs liek lietā savus līdzekļus - atkarībā no sirdsapziņas un godaprāta. Taču es Jūs cilvēcīgi lūdzu - pārtrauciet pret manu personu vērstās darbības un intrigas, kas tiek vērptas, izmantojot VDK gūtās zināšanas un paņēmienus. Šādā veidā tiek postīta arī manu bērnu dzīve. Un tas jau ir grēks Dieva priekšā.

Atbildēt

Sunis

11.04.2017. 20:44

Re kā, neveiksminieks Vilors Eihamanis, Grantiņa draugs rakstās!
A Grantiņš nekad nestāsta par savu baškīrisko izcelsmi un sadarbību čeku.
Skali klaigā par citiem, cerot ka viņu nepamanīs.
Vēsture par Grantinu daudz zin.
Tagad Grantiņš simulēs slimību, lai nebrauktu uz tiesu. A vajadzētu iesēdināt veco provokatoru.

Atbildēt

VDK

10.04.2017. 17:03

Ja Milbergs "Sakoļskis" nebija VDK, tad kas viņš bija ...!? :)
Varbūt netīšām nonāca VDK "piecīšu" sarakstā, vai kā ...?
Varbūt K.Rancāns piesedza...?

Atbildēt

VDK

10.04.2017. 17:01

Lai arī VDK "Sakoļskis" pastāsta par sevi un Klementīnu....!

Atbildēt

VDK

10.04.2017. 17:00

Klementīn Rancān, pastāsti par sevi un VDK un saviem draugiem ....!?
Ko tu klusē ....?!
DP tāpat jau zina ...!

Atbildēt

Žuļs

10.04.2017. 11:05

»

Tu jau parakst;iji?

https://manabalss.lv/par-piespiedu-nomas-zemes-kadastralo-vertibu/show...


ŽUĻA MURGI-LATVIEŠU DEĢENERĀTA MĪZALAS.

Atbildēt

Tu jau parakst;iji?

09.04.2017. 22:22

»

Re, kur piesitiens

http://news.lv/Rigas_Balss/2005/07/19/taisniguma-restaurators


https://manabalss.lv/par-piespiedu-nomas-zemes-kadastralo-vertibu/show

Vajag "restaurēt" kadastrālo vērtību, kas bija līdz 2008.gadam, ar ko valsts vara sodīja tautu, kā tīrīt tautas kabatas: negrib administrēt nodokļus, par to uzliek kā sodu tautai.

Ja "TAUTA PRET ŠLITKI"organizētu šādu parakstu vākšanu, būtu daudz jēgas, viss nostātos savā vietā. Savāciet kādu 50 000 parakstu. Aktuālā iniciatīva, kurā teikt ka "Zemei zem daudzdzīvokļu mājām jābūt
būt šo māju īpašumā" netiks pieņemta budžeta alkatības dēļ, pie tam iniciatīvā nav juridiskas motivācijas.
(1) ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ https://manabalss.lv/zemei-jabut-maju-iedzivotaju-ipasuma/show

(2) PAR PAMATOTU NEKUSTAMA ĪPAŠUMA NODOKLI https://manabalss.lv/par-grozijumiem-valsts-kadastra-likuma-67-panta/show

(3) PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU
https://manabalss.lv/par-piespiedu-nomas-zemes-kadastralo-vertibu/show

IZLASI VISAS TRĪS INICIATĪVAS! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! un paraksti visas trīs.

Atbildēt

Re, kur piesitiens

09.04.2017. 22:00

»

VDK

Dzīvokļu īpašnieku „lobists” un čekistu draugs- Klementijs Rancāns...


http://news.lv/Rigas_Balss/2005/07/19/taisniguma-restaurators

Taisnīguma restaurators
Autors: Silvija Veckalne
Datums: 19.07.2005
Izdevums: Rīgas Balss
Rubrika: Rīdzinieks
Par satikšanos ar pensionēto juristu Klementiju Rancānu daudzi trūcīgie rīdzinieki pateicas Dievam.

Atbildēt

Tu redzi, kā uzkodies

09.04.2017. 21:53

»

VDK

Dzīvokļu īpašnieku „lobists” un čekistu draugs- Klementijs Rancāns...


Pat draugus atrod starp čekistiem, kas esot Roberts Milbergs (vai tad Milbergs strādāja čekā, hmm), bet kuru nekad sejā Rancāns, visticamāk, nav redzējis un nepazīst.
Kāds varētu būt Rancānam sakars ar Rīcības partiju, nav manīts, jo ar Rancānu esmu bijis saskarsmē un daudz ko esam pārrunājuši. Komunisma piesitiens - kādēļ tik maigi - piesitiens. Kas tas tāds par brīnumu?

Drīzāk tu esi dubultaģents un šlitkes kalps vai tu esi pats šlitke, kuram bail no juridiskas argumentācijas. Patiesība kož acīs?

Atbildēt

ixs

09.04.2017. 20:54

»

VDK

Dzīvokļu īpašnieku „lobists” un čekistu draugs- Klementijs Rancāns...


Jānis Maizītis grib būt vienīgais karalis.

Ne tikai Klementiju Rancānu un Robertu Milbergu pastūma malā, bet stums malā arī Roberta Milberga meitas Daci Milbergu un Kristu Milbergu.

Vēl vairāk, jaunie grib tikt vaļā arī no Ivara Godmaņa un Aivara Borovkova.

Iekšlietu ministrijas valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei nav atjaunota pielaide darbam ar valsts noslēpumu, kas nozīmē, ka viņa, visticamāk, vairs nevarēs pildīt valsts sekretāres pienākumus, atsaucoties avotiem valdībā vēsta LTV ziņas..


Šogad Pētersonei-Godmanei beidzies pielaides termiņš un atkārtoti lemjot par tās pagarināšanu, pielaide neesot iedota..

Valsts sekretāre šobrīd atrodas atvaļinājumā ārpus Latvijas. Lūgta komentēt šo informāciju, Pētersone-Godmane ar sarakstes starpniecību atbildēja, ka nevar to komentēt, jo par pielaides nepagarināšanu nav informēta..

Atbildēt

09.04.2017. 19:42

ir tava dzimtene, blēdīgais krasts...

Atbildēt

VDK

09.04.2017. 19:08

Dzīvokļu īpašnieku „lobists” un čekistu draugs- Klementijs Rancāns.
Patiesībā viņa idejas un raksti ir ar KOMUNISMA piesitienu, kurus karsti atbalsta ļoti destruktīva organizācija Eiropas Savienības pretinieki- Eiroskeptiķu rīcības partija!!!
Nonsens- šis tips ir bijis iekundzējies VDK darbības pārtraukšanas valdības komisijas locekļa amatā!
Vārdu sakot īsumā palasot internetā n-tos viņa rakstus un informāciju K.Rancāns par sevi rada šizofrēniska populista iespaidu, kurš nodarbojas ar politisko „tūrismu” un nerod mieru savā vecumā.
Pēc publiski pieejamas informācijas izrādās K.Rancānam draugos ir čekisti, tādi kā Roberts Milbergs ar segvārdu „Sakoļskis” , tad rodas jautājums- Kas patiesībā bija un ir vecais PSRS prokurors Maskavas skolas absolvents„jurists”?
Ir skaidrs, ka šāda cilvēka darbības ir ļoti kritiski vērtējamas un apšaubāmas, jo neviens Maskavas skolas beigušais tāpat vien nestrādāja PSRS IM struktūrās tādos amatos!
Varbūt arī Klementijs Rancāns patiesībā ir VDK aģents???!!!
Kas notiek Latvijā?

Atbildēt

???

09.04.2017. 19:06

Kāpēc mans komentārs nepieliekas...?!

Atbildēt

Ja tu zini

09.04.2017. 00:02

»

Tā ir tava nelaime

Varbūt - nezināšana nav nelaime. Nelaime ir tad, kad tu esi "trollis" vai mauc virsū visam latviskajam, visam valstiskajam pēc sazvērestības teorijas, nomelno visus pēc kārtas...


Krievu laika izmeklētāji un prokurori kukuļus neņēma, lietas izmeklēja patstāvīgi, bez norādījumiem. Operi gan krita nežēlastībā bieži, sevišķi OBXSS.

Tagad izmeklētāju nav - visi operatīvie darbinieki un pakļauto policijas, KNABa priekšnieka.Jā, likumā priekšniekiem vieta nav ierādīta, bet sevišķi izraudzītam, ieceltam izmeklēšanas priekšniekam. Piemēram, Juta Strīķe bija izmeklēšanas priekšniece, bet Streļčenoks un citi priekšnieki, kā varēja nojaut, terorizēja viņu un prasīja atskaiti par katru minūti. Tā bija aršana ar diegiem, nevis darbs. Tur arī bija strīds un neapmierinātība, kad Juta neļāvās komandēt. To tauta nezina, ka ir iecelts izmeklēšanas priekšnieks un viņš nepakļaujas iestādes priekšniekam. Vienīgais variants - izmeklēšanu jāpārceļ ministrijas pārraudzībā, bet strādā policijas, KNABa iestādē.
Mūsu variants, kā tagad organizēta izmeklēšana - korupcija, iejaukšanās, terorizēšana un pie tādiem apstākļiem, pie šādas organizācijas nekad neradīsies kvalificēti izmeklētāji- viņus vienmēr vada, dod norādījumus un tirda. Nav arī īstas prokuratūras uzraudzības. .

Atbildēt

copy

08.04.2017. 19:23

»

Tā ir tava nelaime

Varbūt - nezināšana nav nelaime. Nelaime ir tad, kad tu esi "trollis" vai mauc virsū visam latviskajam, visam valstiskajam pēc sazvērestības teorijas, nomelno visus pēc kārtas...


Varbūt pats nedir$, kur nevajag. Melīgā šļura. Gadījumi ar KNAB vairāk nekā skaidri norādīja, ka nekāda izmeklēšana nenotiek un ka izēd ārā tos, kuri godīgi strādāja. Un neviens stukačs, ne VDK darbinieks nav notiesāts.

Atbildēt

Kainšvainlībtdihs

08.04.2017. 18:24

ja mūsu kaimiņvalstīs tie kas labprātīgi pieteicās pirms maisu atvēršanas, vieglāk tika cauri, tad mūsējie šo iespēju ir palaiduši garām. Maisi ir steidzami obligāti jāver vāļā, tajos figurējošie purni visi ir jāpublicē (tautai jāzin savi varoņi, un lai nepieļautu liktenīgas kļūdas nākotnē), un tiem ir jāpiemēro mantas konfiskācija, un pret katru jāierosina lieta, lai noskaidrotu vai gadījienā attiecīgajam nav jāatsēž par kaitējumu valstij. Kaut kādas atrunas par pārāk sensitīvu saturu maisos, un atvēršanas atlikšana liecina tikai par to, ka maisu saturs ietekmē valstiski svaŗīgus jautājumus, un vēljoprojām atrodas augstos amatos.

Atbildēt

Fakts ir fakts

08.04.2017. 01:21

Ja ir VDK aģenta kartiņa un viņš ir reģistrēts žurnālā - sadarbības fakts pierādīts kā 100 % un nav jāzīlē, jo lai nonāktu līdz kartiņai un reģistrācijai, bija jāsavāv vesels sējums informācijas par vervējamo un jāsaņem no viņa vairāki ziņojumi. Kādu kaitējumu kurā reizē nodarīja šis aģents vai varbūt bija kā "balasts", tā ir cita opera. Kam vajag, lai vērtē un sūdzas, bet ne jau vēsturnieki to darīs, ka izvērtēs sadarbības svarīgumu. To var izvērtēt tikai pats aģents un operatīvais VDK štata darbinieks, ar kuru kopā strādāja. PAT PERSONĪGO LIETU UN "DARBA LIETU" SAŅEMOT NO MASKAVAS PIEVĀRTES, neko neuzzināsi pa īstam 50 - 50 patiesības. Kādēļ tā - tas ir pagarš stāsts.

Ja kas saka, ka kartiņa nav pierādījums sadarbībai - tam jānorauj ausis. Lūk - tiesa procesi, kuros iztiesājās, ka "nav sadarbojies" - tie ir meli, tās ir 100% "kriminālas" tiesas, kas atbilst stukaču taisītam likumam par sadarbības konstatēšanu.

Atbildēt

Tā ir tava nelaime

08.04.2017. 01:04

»

copy

Nemaz nebrīnītos par to. Kur visi tie vanckari palika pēc PSRS sabrukšanas? Nu labi, kāds klusi iešmauca valstiskajā sektorā, kāds vēl kaut kur lietas bīda, bet liela daļa, visticamākais, tā arī palika iekšlietās. No simtiem vecperdeļu ar dažādu pakāpju rangiem NEVIENS netika aizturēts vai ielikts cietumā...


Varbūt - nezināšana nav nelaime. Nelaime ir tad, kad tu esi "trollis" vai mauc virsū visam latviskajam, visam valstiskajam pēc sazvērestības teorijas, nomelno visus pēc kārtas.

Krievu laika izmeklētāji un prokurori ir, bija un palika patstāvīgi, neietekmējami un labi pārzināja darbu.Tā kā viņi nepakļāvās, neklausīja nomenklatūru, pie naudas un varas tikušos "vanckarus" - viņus padzina. Retais vēl ir pie sprices, izņemot AT tiesnešus. Pat Vaira savulaik pateica - jāpadzen padomju laika prokurori, jo viņi "pirmajā dienā" nesniedz ziņas viņai kā prezidentei par pedofīliju, pēc kā Skrastiņš arī atkāpās. Bet kad atnāca Maizītis - MK pieprasījis esot viņam padzīt visus izdienas pensijas gadus (50) sasniegušos prokurorus/ Un iztīrīja,. 27 gadi pagāja un vēl nav speciālistu, kas izmeklē svarīgas lietas.

Tā ka nemuldi par prokuroriem - komunistiem. Tevi pašu jāliek cietumā par valsti un personības apkaunojošiem komentātriem.

Bet KALNOZOLS savam ZZS-esam taisa reklāmu un pēc hūtes komandas gan jau uzbrūk Maizītim, kurš nepatīk hūtei un caur viņu it kā Vienotībai, kura nav pie vainas cik aiz naga melns. Vienotība bez satelītiem - koalīcijas neko nelēma.

Atbildēt

Liliana

07.04.2017. 22:09

»

chekisti pie varas

kukulitis pats ir vdk maisos, tapec tos neatver


Tur maisos daudzi no viniem,jo SIS sistemas ietvaros bijuso nav- tas pats VDK.Tur nav bijuso: Visi viens otru pazist pa gabalu un zin ari visus kompromatus.

Atbildēt

L

07.04.2017. 22:01

»

!

Šis Kalnozols ir vēl stulbāks par kaimiņduksi


Laikam tas IR SAB darbinieku komentars?

Atbildēt

!

07.04.2017. 20:32

Šis Kalnozols ir vēl stulbāks par kaimiņduksi.
Sit sievietes un nesakarīgi muld.

Atbildēt

NUNU

07.04.2017. 20:09

Kalnozols sev taisa reklāmu, kas domāta muļķiem. Likumu par drošības iestāžu darbu izstrādāja un akceptēja Saeima. Tostarp viņš kā deputāts. Vajadzēja jau agrāk pieprasīt arī Kažociņa demisiju, jo SAB vadītājiem nav tiesību atkāpties no likumā noteiktajām normām. Kalnozola tiešais pienākums ir ierosināt grozījumus SAB darbā, nevis izlikties par muļķi, maldinot publiku.Jeb tāds viņš patiešām arī ir.

Atbildēt

nieva

07.04.2017. 20:00

Prokurors pēc definīcijas nevar būt godīgs pilsonis, bet, ja viņš ir bijis ģenerālprokurors un nav nošāvies redzot bardaku šajā valstī, tad ir šaubas par viņa lojalitāti šīs valsts nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

copy

07.04.2017. 19:20

»

Jā, bet

Nu nav jau uz SAB tikai VDK ietekme. Vairāk gan izskatās, ka SAB īstenībā ir VDK filiāle. Piemēram SAB visu laiku modri sargā čekas dokumentus, atsakoties tos izsniegt pētīšanai. Tāpēc SAB vajadzētu pārdēvēt par ČAB (Čekistu aizsardzības biroju). Tas būtu tuvāk patiesībai


Nemaz nebrīnītos par to. Kur visi tie vanckari palika pēc PSRS sabrukšanas? Nu labi, kāds klusi iešmauca valstiskajā sektorā, kāds vēl kaut kur lietas bīda, bet liela daļa, visticamākais, tā arī palika iekšlietās. No simtiem vecperdeļu ar dažādu pakāpju rangiem NEVIENS netika aizturēts vai ielikts cietumā. NEVIENS!!! Viņi tur kopš neatkarības atgūšanas sēž un kruķī lietas. Tā ka nav ko brīnīties, ka arī 3A ir brīvībā, ka netiek izmeklēta neviena korupcijas lieta, kur summa ir lielāka par miljonu, ka ir bijušas slepkavības bez izmeklēšanām utt.

Atbildēt

copy

07.04.2017. 19:12

Virsraksta labojums: Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties, vai iedzeriet indi.

Atbildēt

chekisti pie varas

07.04.2017. 18:24

kukulitis pats ir vdk maisos, tapec tos neatver.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...