Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valdis Freimantāls

22.08.2019. 08:48

Latviešu spēks Ir tradicijās, sabiedrības tiesībās biedroties RLB visā Latvijā. Tiesības atńēma 1993. gada 18. februāra naktī! Par to ir jārunā!

Atbildēt

aivarsz

21.08.2019. 12:40

Raksts ir lielisks un PATIESS ! ŠO CILVĒKU-RAKSTA AUTORU vajadzētu iecelt par KULTŪRAS MINISTRU vai vismaz par NEPLP PRIEKŠSĒDĒTĀJU !
Viss ir PAREIZI-Latvijā tiek izničināta kā NACIONĀLA VALSTS,kas šākās jau arf to ,kad "jaunās pases"izdeva ar anglisko (pareizāk ASV) sapratni par nationality -latvian kā pilsonību,kur tagad ,paskatoties jebkura Latvijas pilsoņa pasē -viņš-krievs vai moldāvs ir LATVIAN-LATVIETIS !!! Kaut kur ,kā saka "pasei pakaļā",kas gribēja ,varēja ierakstīt tautību-latvietis vai citu,BET -KAS TO SKATĀS??? VAI UZ VALSTU ROBEŽĀM KĀDS SAPROT LATVISKI UZRAKSTĪTO-TAUTĪBA??? J p PIRMAJĀ LAPĀ I PUNKTS 3. IR 3 VALODĀS -PILSONĪBA/NATINALITY/NATIONALITĒ,tad Tautība ir TIKAI LATVISKI,ko nu pamatā neviens citās valstīs nesaprot !

Atbildēt

Pamazām palēnām

21.08.2019. 08:51

»

Nesatraucies!

4. maija varas noziedznieki mums uzspiež svešas domas, piem., par sūda mazākumtautību tiesībām, minot kājām latviešu intereses un tiesības uz savu valsi un savas valsts naudu


Tiesiskā valstī tāda integrācija atkrīt pati par sevi, jo tiesiski izbeidzot 40.gada okupāciju pēc Ženēvas konvencijas punktiem, te neviens integrējams okupants vairs neatrastos. Par pilsonības došanu nemaz nerunājot, tā anulējama kā neleģitīmas valdības izsniegta, tāpat kā PSRS pilsonība latviešiem.

Atbildēt

Bet pietiek.com "vadiība" ir drosmīgi cilvēki

18.08.2019. 08:02

»

L.Grantiņš H-86

Tas ir PIETIEK uzdevums, atļaut tādas "sarunas ar sevi", jo tās degradē jebkuru veselīgu domu apmaiņu


jo nekas, pilnīgi nekas nav viennozīmīgi. Nebūtu PIETIEK, nebūtu vispār nekādas sabiedriskās domas kustības, nerastos pat aizmetņu latviešu tautas atbrīvošanās cīņu iespējamām koncepcijām, pašapziņas stiprināšanai utt. Domu apmaiņai. Tā, vai citādi.

Atbildēt

Vienīgais, kaut cik sakarīgais ir RB

18.08.2019. 07:51

»

Latviešu tautas atbrīvošanās cīņu strupceļš

Recepte bezgalīgai izkļuvei no strupceļa. Hazāržīdu, komunistu, čekistu, cionistu, kriežīdu utt. nepārtraukta lamāšana, bezgalîga atmaskošana, savas karmas nesapišana, līdzīgi domājošu pajoliņu piesaistīšana lamāšanas un atmaskošanas palielināšanai, neizpildāmu solījumu apsolīšana par to, kā būtu, ja...


no H86 pajoliņiem. Viņa sviests ir viņa aprobežotība. Vienīgais, ko viņš ir labi sapratis ir tas, ka var būt alternatīva latviešu tautas šodienas pārvaldei. Bet viņš ir pietiekami tups, viņš stāv pie atvērtām durvīm, kas ved uz citu latviešu tautas pašpārvaldi. Tomēr viņš nav gatavs ieiet pa tām durvīm citā pasaulē, jo nav sagatavots tam. Grib, bet nevar, jo nezin pietiekami daudz un viņa domas, stratēģija, taktika, ideloģiskā koncepcija nav ieguvušas skaidru un laikmetīgu veidolu. Meklējumi izšķīst, rakstot neko. Viņam papildus "sakāpis galvā" tas, ka cionisti viņu apmānīja, atzīstit par Latvijas VP kandidātu.

Atbildēt

Latviešu tautas atbrīvošanās cīņu strupceļš

18.08.2019. 07:40

»

L.Grantiņš H-86

Tas ir PIETIEK uzdevums, atļaut tādas "sarunas ar sevi", jo tās degradē jebkuru veselīgu domu apmaiņu


Recepte bezgalīgai izkļuvei no strupceļa. Hazāržīdu, komunistu, čekistu, cionistu, kriežīdu utt. nepārtraukta lamāšana, bezgalîga atmaskošana, savas karmas nesapišana, līdzīgi domājošu pajoliņu piesaistīšana lamāšanas un atmaskošanas palielināšanai, neizpildāmu solījumu apsolīšana par to, kā būtu, ja būtu. Gaidas uz lielāka kalibra un mēroga pajoliņiem, kuri atradīs laiku veltīt H86 pajoliņu problemātikai. Vairāk skaistu runu par patiesību, kamēr latviešu tauta, nesagaidot mītiskos eposa varoņus - karavadoņus, izgaisīs starp citām tautām nogurusi, nogurdināta, klausoties skaistus solījumus - totālus melus! Tā turpini, trakais L. Grantiņ H86! Nesapis savu idiota karmu!

Atbildēt

Galvenais, ka ir darba vietas,

17.08.2019. 18:05

»

cilvèkiem

to demagoģisko sviestu jau apnicis mēģināt sagremot. Lai nu politikāņi paši pašapmierinās


kuras apmaksā sveša sviesta kulšanai? Savam sviestam neatliek laika?

Atbildēt

par rakstu un sakarību ar notiekošo "sabiedrības integrācijas fondā"

17.08.2019. 16:27

ir tikai jāpasmaida par Sabiedrības Integrācijas fonda (SIF) problēmām. Šobrīd SIF ir divu ideoloģiju atklāta sadursme, bet valsts plašsaziņa rakstsa par vellns vien zina ko! muld kaut ko par nevalstiskām organizācijām (nvo), neko nepasakot par ideoloģiju , kuru pārstāv šī NVO!! ...nepasaka neko par "politiskās t.i.pilsoniskās nācijas" saskriešanos ar "etniskas nācijas "ideoloģiju! ... Žurnālisti ir tik neizglītoti Latvijā, ka ārprāts! .. Gadījumā, ja žurnāliti ir zinoši, tad tā ir nelietība augstākā mērā - ja žurnālisti izmanto valsts plašsaziņu savas pārliecības sludināšanai t.i. vienas ideoloģijas reklamēšanai. ... Jebkurā gadījumā, šobrīd ir totāls sviests plašsaziņā! - viedokļu neesamība! ... Iespējami apzināti radīts sviests, lai tie, kuriem nav laiks studēt politiku, filosofiju, neko nesaprastu. Varbūt.

Atbildēt

jautājums "pietiek.com" vadībai

17.08.2019. 16:14

lasot viedokļus, var pamanīt , ka kāds prātā nabags tautietis / tautiete sarunājas pats ar sevi. Administrators to var redzēt un izdzēst šādu viedokļu apmaiņas viltojumu. Lūdzu, izdariet to!

Atbildēt

kaķa smiekli

17.08.2019. 14:02

Tiku līdz teikumam, kur autors sašutis par to, ka romiem, redz, neesot raidījumu savā valodā, salidzina šo nožēlojamo mazākumtautību ar krievvalodīgajiem, kuri var klausīties LR4 krievu valodā. ''Aksts, nekas vairāk. Mums tikai vēl čigānu valodas ikdienā trīkst, it kā nepietiktu jau ar pašiem čigāneļiem. Tālāk nemaz nelasu, apnikuši visi šitie bla bla bla, kuru vienīgais vadmotīvs - viss, kas par un ap krieviem, jāiznīcina, jāsamazina utt.

Atbildēt

Iznīcināsim ģimenes!

17.08.2019. 04:40

»

Teds

Viss būtu pareizi, tikai jāatceras, ka arī pilsonības dalīšana piederas pie globālās ideoloģijas. Tā strādā kā instruments tautu sajaukšanai un tālākai debilizēšanai, jo pārtrūkst galvenais, kopienu vienojošais faktors - tautība. Tautība un pilsonība vienmēr tikusi mantota no vecākiem, bet pēdējās desmitgadēs...


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkuību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

Teds

17.08.2019. 00:20

»

Žulis

"KM, lūdzu mēģiniet saprast, ka latviešu valoda bez ideoloģijas nevar neko apvienot! Valoda nav ideoloģija! Valodai ir vajadzīga ideoloģija, kura to aizstāvētu!" - Ļoti labi pateikts! Gribu tikai piebilst, ka šādas ideoloģijas mums nav visas valsts mērogā un no tā arī ceļas visas problēmas. Tā ideoloģija...


Viss būtu pareizi, tikai jāatceras, ka arī pilsonības dalīšana piederas pie globālās ideoloģijas. Tā strādā kā instruments tautu sajaukšanai un tālākai debilizēšanai, jo pārtrūkst galvenais, kopienu vienojošais faktors - tautība. Tautība un pilsonība vienmēr tikusi mantota no vecākiem, bet pēdējās desmitgadēs tas izkropļots un padarīts par tirgus preci un izsmieklu. Nu protams, dzimumu arī drīkstot izvēlēties, bet okupantiem un vakardienas slepkavām tā kļūst par izvēli turpināt okupētās Latvijas izsaimniekošanu un pamattautas piesmiešanu.

Atbildēt

Vara ir aizmirsusi, ka tā ir kalps tautai, bet nevis otrādi

16.08.2019. 19:02

“Lai ļaunums triumfētu ir vajadzīgs tikai viens - lai labi cilvēki neko nedarītu” (Edmunds Burks, Anglijas valstsvīrs)

Atbildēt

NEPLP - augstāko soda mēru!

16.08.2019. 15:58

Visā šai pretvalsitskajai, Kremļa aģentu kliķei, kas saucas NEPLP piespriest augstāko soda mēru!
Tā kā tas būs mūzā ieslodzījums, tad viņi lai klausās 24 stundas diennaktī Solovjova murgus - redzēs, cik ilgi izturēs. Valsts nodevējus - cietumā!

Atbildēt

Šis ir tas, ko sapratu jau sen,

16.08.2019. 15:21

»

Tauta- nācija bija arī bez valsts

Radās priekšnoteikumi pēc 1848. gada franču buržuāziskās tevolūcijas un nācijas uzsāka savu pašnoteikšanos valsts formā. Nācijas pašnoteikšanās valsts formā beidzas sakarā ar globālismu un finansu instrumentu nepiederību valstīm...


bet bija jāpaiet laikam, lai kāds vismaz, šai gad. Žulis, ierunātos par šo problemātiku. Diemžēl Suņdzi Karamāksla internetā izplatīta izkropļotā veidā - nav pieminēti visai sarežģītie deviņu zemju principi un likumi šais principos. Grāmatas veidā Suņdzi Karamāksla pārtultota pilnīgi, bet izdota vien 2011. gadā.

Atbildēt

Tauta- nācija bija arī bez valsts

16.08.2019. 14:53

»

Žulis

"KM, lūdzu mēģiniet saprast, ka latviešu valoda bez ideoloģijas nevar neko apvienot! Valoda nav ideoloģija! Valodai ir vajadzīga ideoloģija, kura to aizstāvētu!" - Ļoti labi pateikts! Gribu tikai piebilst, ka šādas ideoloģijas mums nav visas valsts mērogā un no tā arī ceļas visas problēmas. Tā ideoloģija...


Radās priekšnoteikumi pēc 1848. gada franču buržuāziskās tevolūcijas un nācijas uzsāka savu pašnoteikšanos valsts formā. Nācijas pašnoteikšanās valsts formā beidzas sakarā ar globālismu un finansu instrumentu nepiederību valstīm.

Fokuss pastāv apstāklī, ka man prieks, ka citi sākuši par to domāt. Un proti - pasaules finansu kuratori ebreju impērijas, vai saucat kā gribat, veidolā neizslēdz nācijas pastāvēšanu nevalstiskā formā. Protams, ka valsts darīs visu, lai tā nenoniktu, jo šīs valsts parazitē uz nāciju - tautu kopuma rēķina. Jebkuru pretošanos valsts varai valsts uzskatīs par teroru. Tādēļ atliek "dziļās tautas" jēdziens. "Dziļās tautas" , piem. latviešu nācijas nesadarbošanās ar valsti, bet radot alternatīvu slepenu, mafiozi fašistisku nācijas slāni, kurš neļauj valstij parazitāt uz savu rēķinu genocīda formā. Bet to var realizēt, vien izprotot Suņdzi Karamākslas deviņu zemju principu likumus.

Atbildēt

Un

16.08.2019. 14:43

»

Jums jau es atzinos!

Tad, lūdzu, izlasiet vēlreiz...


Grantiņu H86 arī visi atmaskojuši, kas vien varēja.

Atbildēt

Žulis

16.08.2019. 11:49

"KM, lūdzu mēģiniet saprast, ka latviešu valoda bez ideoloģijas nevar neko apvienot! Valoda nav ideoloģija! Valodai ir vajadzīga ideoloģija, kura to aizstāvētu!" - Ļoti labi pateikts! Gribu tikai piebilst, ka šādas ideoloģijas mums nav visas valsts mērogā un no tā arī ceļas visas problēmas. Tā ideoloģija, ko iemieso mūsu valstī pastāvošā vara neaizstāv ne latviešu valodu, ne latviešu tautu. Tā ir globālas savienības sastāvā esošas teritorijas globālisma ideoloģija. Un arī integrācijas politika pieder šai ideoloģijai. Veidot tā saukto "politisko nāciju" Latvijā ir noziegums pret latviešu tautu. Latviešu tautai pieder šī zeme un šeit ir vienīgā latviešu nācijas dzīves telpa pasaulē! (Par nāciju sauc tautu, kurai ir sava valsts.) Nez kādēļ visi ir pēkšņi aizmirsuši, ka pastāv tāda pilsonības institūcija, kas cilvēkus vieno piederībā Latvijas valstij neatkarīgi no to tautības. Tad kāda mārrutka pēc vēl šeit būtu jāveido kaut kāda politiska nācija?!! Ja gribi būt pilsonis, iegūsti pilsonību - integrējies un dzīvo latviešu zemē. Ja nē - visi ceļi vaļā! Jēdziens "politikā nācija" ir pašos pamatos aplams un izveidots ar mērķi neatgriezeniski likvidēt latviešu tautas tiesības uz savu zemi.

Atbildēt

Ilgvars

16.08.2019. 09:56

Radio 4 komandai: respekts, labs saturs. Paldies par darbu.

Atbildēt

Jums jau es atzinos!

16.08.2019. 09:44

»

L.G- Sandrai Briķei

Kādi krievi, kāda mazākumtautība...?! Krievžīdu salašņas, okupanti un slepkavas


Tad, lūdzu, izlasiet vēlreiz!

Es, Sandra Briķe, nebiju nekāda "īsta muļķe", kad sadarbojos ar LPSR totalitāro sistēmu. To darīju ar tīru sirdsapziņu un savu pārliecību, lai gan mani neviens uz to nespieda, man nebija nekādu šķēršļu atteikties.

Kā citi milicijas darbinieki brīvprātīgi iesaistījos un veicu VDK un prokuratūras operatīvos uzdevumus, safabricējot kriminālprocesus, organizējot noziedzīgas darbības disidentu, nacionāli citādākdomājošo, diskreditēšanai un nosūtīšanai uz cietumu, vai psihiatrisko slimnīcu sazāļošanai un izolēšanai no sabiedrības.. (tagad neviens vairs to nepierādīs, cik tur bija mana un mana vīra vaina, un kuru gan tas vairs interesē).

Biju aktīva un atbildīga milicijas darbiniece, lūdzu to ņemt vērā, lai gan milicijā un VDK, prokuratūrā darba valoda bija krievu valoda, ko man nācās apgūt visā pilnībā.

Man nekā šodien nav pret tā saucamo "kosmopolītismu" un reāli joprojām atpazīstu visas nacionālā naida kurināšanas pazīmes! To pašu milicijā darīja mans vīrs. Abi pilnā mērā izbaudījām visas PSRS varas privilēģijas, kādu mums šodien reāli pietrūkst..

Tad negaidīti uznāca tā saucamā "atmoda", ko, sagraujot PSRS, faktiski, kā šodien visi labi zinām, radīja ārvalstu slependienesti, tostarp ar H86 dbināšanu.

Es personīgi cerēju, ka, mainoties varai, Latvija nebūs brīva atjaunotā 18. novembra republika, kaut tautai tas tika solīts, kas arī piepildījās. Nenotiks lustrācija un VDK darbinieki, tiesneši un prokurori , un komunisti nenožēlos savus pastrādātos "noziegumus" pret tautu, jo tad arī man būtu tas jādara. Klusībā pat cerēju, ka tomēr nenotiek deokupācija..

Vara it kā mainījās, bet iekšlietu un tieslietu sistēmās savas vietas saglabāja arī citi tā saucamie krievu "okupantu pakalpņi", tostarp es un mans vīrs. Es pati vēlāk diemžēl muļķīgi nonācu iekšējā konfliktā ar sevi, gribēju būt godīgāka savā vēlāk jau tiesneses darbā, gribēju nepamatoti un augstprātīgi izcelties, atšķirties, ar ko pilnīgi neattaisnoju uz mani liktās cerības. Gudro stratēģija un taktika izpaudās pat ET rīcībā, nepieņemot izskatīšanai manu "muļķīgo sūdzību" pret LV par atbrīvošanu no tiesneses darba.

Jāteic, ka patiesās zināšanas par cionismu un tā integrācija esošajā varā, man bija pieejamas, bija kļūdaini no manas puses, tās nenovērtējot jau daudz agrāk - tās pat publiski atklātas bijušā 6. Saeimas deputāta, G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem", neieklausījos savos kolēģos, kuri uz to norādīja, ko tagad nožēloju.

Šī grāmata Latvijā ir vienīgā, kura, manuprāt, tagad man jāatzīst, "atklāti un melīgi" sniedz sagrozītus faktus ar citātiem par cionistu mērķiem 6. Saeimas deputātu darbā, pēc kuras it kā vadoties Saeimas juridiskais birojs un Saeimas prezidijs vēl šodien, ar cionistu rokasgrāmatu "Gudro stratēģija un taktika" it kā iedvesmojot ik nākošās Saeimas deputātus "genocīdā pret tautu", lai gan nekad neesam dzīvojuši tik labi kā šodien.

Personīgi domāju, ka jāmeklē risinājums, kā šī G. Valdmaņa grāmata "Starp dzirnakmeņiem", kas mulsina un dezorganizē lasītāju, būtu izņemama no apgrozības, jo tās saturs nepārprotami kurina un veicina nacionālo naidu!

Kad savā iekšējā, nepareizajā "lustrācijā" nonācu konfliktā ar sevi un esošiem kolēģiem, tas visiem, saprotams, sāka traucēt un mani atbrīvoja no tiesneses darba. Tagad es to saprotu pati un pilnā mērā savu rīcībū, konfliktējot par sīkumiem, nožēloju. 


LPSR laikos atbildīgii sadarbojos ar varu, pēc 1991. gada turpināju to darīt un joprojām vēlos piedalīties varas tieslietu sistēmas efektivizēšanā.


Arī Dainis Īvāns, "atmodas rupors" sākotnēji norobežojās no šodienas valsts varas, nonākot pilnīgā nabadzībā, līdz beidzot šodien veiksmīgi ar to sadarbojas, savu "muļķa praksi" atstājot pagātnē.

Atbildēt

janis

16.08.2019. 09:38

Skaidri bija redzams 90. g.kuri spēki veidoja saucamo demokrātiju,komunisti,čekisti kopā ar saviem čekas āģentiem,ko godmanis savervēja 87.g.un viņi visi izveidoja pastāvošo varu 30.gadus,kāpēc nevar noņemt Kalnmejeru,Bičkoviču,tāpēc kā vini ir bijuiesie čekas aģenti.To mēs redzam LU vēlēšanās ,jo tur ir daudz čekistu,un tur vini savu varu parāda,NA un Saskana,šīs abas partijas kuras pakļaujas krievijas diktātam..........

Atbildēt

Fēlis

16.08.2019. 06:45

Līdz brīdim, kamēr paši latvieši savās mājās nesāks runāt tikai latviski, ne kas nemainīsies. Mīļā miera labad pārej uz krievu valodu runājot ar krievu? Nu tad par kādu nahren integrāciju te runā! Gaidāt, ka masmediji ieintegrēs šovinistiski nacistisko vati? Sapņot protams nav kaitīgi, bet kad jauniņa pārdevēja krieviete benzīntankā ar mani runā latviski, bet ienāk vadītāja latviete un sāk runāt ar viņu krieviski... es saprotu, ka latvieši ir nelabojami mīšļi. Ir jau arī objektīvi apstākļi. Normāli tauta var absorbēt ap 15% cittautiešu. Kad to skaits ir lielāks, sākas problēmas. Pie leišiem padumjos laikos bija ap 20% orku un paskat- vienalga viņi tur rada problēmas. Ko tad teikt par Latviju, kur bija jau uz pusēm!

Atbildēt

L.G- Sandrai Briķei

16.08.2019. 01:45

Kādi krievi, kāda mazākumtautība...?! Krievžīdu salašņas, okupanti un slepkavas !

Atbildēt

km darbinieks

16.08.2019. 00:14

vai zināt, kas vada SABIEDRĪBAS INTEGRĀCIJAS UN PILSONISKĀS SABIEDRĪBAS ATTĪSTĪBAS NODAĻU ? - ja nezināt, tad nezināt, ko viņi dara . šī nodaļa ir īpašs stāsts

Atbildēt

Zinošais

15.08.2019. 23:53

Autors jau manuprāt pats norādīja iemeslus - nauda !

Atbildēt

:(

15.08.2019. 22:03

Īstenībā stāsts pierāda ierēdņu TOTĀLO neuzglītotības, vienaldzības un truluma līmeni!!!!!! Valsts ierēdņiem a priori būtu jābūt valsts patriotiem, bet pie muns viņi ir par savu ādu un karjeru sarūpējušos dauņu bariņš baz plašaka skatījuma par norisēm un problēmām valstī.

Atbildēt

Latvis

15.08.2019. 22:02

Bet Radio 4 ir labākas pārraides, kā Radio 1, Radio 2 un vai tas nav iemesls šādam rakstam, lai visu novestu līdz vienādam stulbumam?

Atbildēt

ha-ha

15.08.2019. 21:20

Tā notiek,ja visu valsti pārvalda bijušie komsorgi un komunisti,okupantu atlasītais odžu mudžeklis ar neizrautiem indes zobiem.

Atbildēt

Sabiedrības saliedēšana

15.08.2019. 20:20

Vai tie nav murgi? Kam tērēt naudu,? Kā iespējams PSRS okupantus saliedēt ar latviešiem, pamatnāciju? Stāstot murgus?

Atbildēt

Teds

15.08.2019. 20:08

Tas tādēļ, ka komunistu - čekistu 4.maijas kliķes galvenais balsts ir krievu okupanti un tādēļ tie jācenšas pieintegrēt Latvijai par katru cenu. Deokupācijas gadījumā viņu varai ir momentāls gals un nevajadzīgs piemērs citām cionistu okupētām valstīm.

Atbildēt

dx

15.08.2019. 19:11

Raksta autors varbūt nesaprot, ka LR grib arī krievvalodīgajiem mācīt globālisma un liberālisma idejas un, lai labāk pielektu, tad viņu dzimtajā valodā. Rūpe ir ne tik daudz par nacionālo minoritāšu integrāciju...

Atbildēt

Eduards Lunis

15.08.2019. 18:59

----2009. M. Hadsona pētīkumā -LATVIJAS BEATKARĪBA IR NOZAGTA- ir ieteikums -nekavējoties veikt latvijas varas augšgala noziegumu starptautisku izmekle''sanu un sodīšanu !?
Pagājušo 10 gadu laikā Latvija ir iedzīta veļ lielākos parādos un posts ir jau mērams triju karu apmēra'!?
KĀ LAI ATBILSTOŠI NOSAUC VISUS TOS, KURU VADĪBĀ TAS IR NOTICIS UN NOTIEK...!?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...