Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

DD

23.11.2016. 12:47

Izskatās, ka šis Gobzems riktīgi uzminis dažiem uz varžacīm. Samazgains ir šis portāls, kur katrs var ielikt savu anoņimku.

Atbildēt

labais

15.11.2016. 19:12

es kaa niedre supojos vejam lidz, lai nesaluuztu...

Atbildēt

jurists

15.11.2016. 17:45

Gobzems patiešām ir nelietis, kas būtu jāizslēdz no advokātiem.

Atbildēt

Elles katls

15.11.2016. 16:58

Narciss , tu sabojāji Pilsētprojektu!

Atbildēt

un

15.11.2016. 16:24

»

Arnis Olte

Varbūt ir arī kaut kādas nesakārtotas attiecības Gobzema kungam pa privāto biznesu, bet lai tā arī ir - tikai te visiem vaukšķiem gribu uzdot jautājumu - VAI ESAT DZIRDĒJUŠI SŪDZĪBAS NO ZOLITŪDES TRAĢĒDIJĀ CIETOŠAJIEM - tikai lūdzu personīgas sūdzības, nevis viena tante teica. Es personīgi nepazīstu...


personīgais biznes ir ikvienam un rakstura nepilnības arī ir ikvienam. Man nepatīk Gobzems un nekad nav paticis, bet šo jautājumu (par cietušajiem) viņš ir izkustinājis un tas ir labs precedents mūsu "tiesiskajā" valstī, kur par diskrimināciju u.c. pārkāpumiem pret darbinieku (pie tam smagiem un reāliem, nevis formāliem) piespriež morālo kompensāciju EUR 200 !!!!!!!!! Vai tas nav kauns un apsmiekls šai valstij un tiesu sistēmai kopumā?

Atbildēt

Te būs vēl

15.11.2016. 14:22

http://www.slavenibas.lv/zinas/1794/vai-ciena-aldis-gobzems-zolitudes-tiesas-sedes-laika-izklaidejas-interneta/

http://www.latvijasadvokats.lv/article/64/

http://lat.mixnews.lv/lv/eksluzivi/news/15224_grende-pret-gobezemu-advokats-apvainojumus-par-draudesanu-deve-par-smiekligiem/

Atbildēt

he

15.11.2016. 12:20

Izlasiet 2013.gada 2.septembra rakstu "Kas Jauns" portālā "Cits sveiciens Zinību dienā!" un tā komentārus. Ar to man šis kungs vienmēr asociēsies.:)
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/128604/cits-sveiciens-zinibu-diena

Atbildēt

ha

14.11.2016. 22:49

Šis pilsonītis visos laikos ir bijis NELIETIS!
Šā pilsonīša varoņdarbu sarakstā vēl ir reiderisms pret Pilsētprojektu, kad kopā ar Miķelsonu viņš pielietoja šantāžu un iebiedēšanu, lai bandītiem palīdzētu pārņemt šo uzņēmumu.
Šis pilsonūtis pašlaik ir PADOMDEVĒJS UN KONSULTANTS SAEIMAS KAIMIŅDUKSIM. Acīmredzami plāno politisko darbošanos.

Atbildēt

Argo

14.11.2016. 22:03

Juristu interesei varu nosaukt lietas numuru C30384413. Turklāt no Gobzema par labu AS "DNB banka" piedzīta tiek summa 124340,60 EUR. Interesanti, ka tiesvedības gaitā šis "visu cietušo draugs" ir paspējis atbrīvoties no visiem saviem nekustamajiem īpašumiem. Esot dzirdēts, ka pats apgalvojot medijos, ka īpašumus vajadzējis pārdot, lai būtu nauda, jo cietušos taču aizstāvot par velti.
Jūs domājat, ka Gobzems cenšas vienoties ar banku par parāda atmaksu. Nē, viņš draud uztaisīt bankai negatīvu PR, ko jau dara. Draud tiesāties ar bankas juristiem par to, ka no viņa piedzīta nauda!
Tādu tēlu par sevi radīt sabiedrībai kā viņš to prot...tur būtu ko pamācīties jebkuram sabiedrisko attiecību kantorim.
Bet juristu pasaulē daudzi jau ir redzējuši viņa patieso seju. Mums jau tā ir zināma. Tikai masu medijiem un nejuristiem Gobzems joprojām ir labais tēls. Viņi nesaprot, ka šis cilvēks visu dara tikai PR pēc.

Atbildēt

arī pilsonis

14.11.2016. 20:03

»

pilsonis

Kopš kura laika augļotājus sauc par investoriem


nu ne jau par ātro kredītu sniedzējiem runājam. DNB un vēl viena otra banka ar nevietējo krievvalodīgo līkdeguņu kapitālu tomēr , vismaz kādreiz, gana sakarīgus % ņēma. Vai tad grab teikt , ka labāk ir vietējie ātro kredītu izsniedzēji?

Atbildēt

skelets pētīšanai

14.11.2016. 19:17

Atklāšu formulu (diezgan legālu, bet 90'gadu stilā), kā piedzinēji kļūst bagāti.
Kā nu sagadījies, kā ne, bet pētot oficiālās izsoles atklāju faktu: dažiem tiesu izpildītājiem (kā likums miljonāriem), katru mēnesi ir 10x vairāk izsoļu, kā kārtīgajiem tiesu izpildītājiem pa 2-5 gadiem! Un izrādās, ka piedzinēji visu laiku ir vienas un tās pašas bankas, nebaknu kantori, vai namu apsaimniekotāji.
Izrādās pastāv apstāklis, ka kreditori var paši izvēlēties sev vēlamo piedzinēju. Pēc tiesas citi piedzinēji sastāda vienošanās, izsola kustamo mantu, vērš piedziņu pret algu. Bet miljonār-piedzinējiem "sakritības" pēc kreditori uzreiz nosūta vēstuli ar lūgumu vērst piedziņu uz nekustamo īpašumu, kā rezultātā piedzinējam "nav variantu" un pēc kreditoru lūguma uzreiz vērš piedziņu uz nekustamo īpašumu - izsole. Protams nek.īpašums tiek novērtēts "uz aci" un īpašumiem tiek noteiktas smieklīgas sākumcenas. Nu īsāk sakot, pat, ja parādniekam ir pietiekami ienākumi un var maksāt parādu no algas utt., Šie "rwketieri" tiesu izpildītāji tik un tā vērš piedziņu uz nek.īpašumu, jo tad labs % viņiem ieripo kā atlīdzība no izsoles.
Protams, diez vai tur ir kāda likumsakarība. Jo kreditoram tak ir izvēles tiesības izvēlēties tiesu izpildītāju.
Šādi daži tiesu izpildītāji kļūst par miljonāriem legālā veidā.

Puaro.lv pētīšanai.

Atbildēt

Nu nav Gobzems

14.11.2016. 18:16

tāds vienīgais no administratoriem. Līdzīgi Baiba Didrihsone mēģināja DNB "uzcept". Neizdevās. Bet DNB to nācās caur tiesu pierādīt. Nu kādi gan te investori grbēs investēt- nav jābrīnās, ka bankas pošas prom - ne tikai kredītņēmēji nemaksā, bet arī tie kam jāaizstāv kreditoru intereses to nemaz i nemēģina. Ka tik savā kabatā tiktu.

Atbildēt

Viedoklis

14.11.2016. 17:58

Nu ko lai saka, nav jābūt ekstrasensam lai saprastu, ka neviens pa velti neko nedara, jo pat papīrs, kārtridžš maksā naudu, bet te tipa par velti uzņēmies vest lietu, ticat man te nav runa tikai par to, ka saņem atlīdzību no klientiem, bet gan no otras (atbildētāja) puses,par procesa pārtraukšanu. Ne jau ar godīgu jurista darbu var nopelnīt miljonu, bet ja strādā uz abām pusēm... Tāpat par godprātīgumu jau liecina, tas ka savā karjerā vairākus gadus vadījis Maksātnespējas administrāciju, kur tieši viņa valdīšanas laikā tika nobremzēts, lai tiktu pieņemts jauns maksātnespējas likums. Un kā jums šķiet, vai tas ar notika par "bonus".

Atbildēt

Arnis Olte

14.11.2016. 17:22

Varbūt ir arī kaut kādas nesakārtotas attiecības Gobzema kungam pa privāto biznesu, bet lai tā arī ir - tikai te visiem vaukšķiem gribu uzdot jautājumu - VAI ESAT DZIRDĒJUŠI SŪDZĪBAS NO ZOLITŪDES TRAĢĒDIJĀ CIETOŠAJIEM - tikai lūdzu personīgas sūdzības, nevis viena tante teica. Es personīgi nepazīstu viņu, bet pazīstu daudz cietušos, jo tur gāja bojā mana drauga dēls - LŪDZU NEJAUKT ZOLITŪDES TRAĢĒDIJU AR AIZSTĀVJA PERSONĪGO BIZNESU UN RAKSTURA NEPILNĪBĀM

Atbildēt

Osis

14.11.2016. 16:33

Skauģu tukša , bez pierādījumu ,vaukšķēšana..

Atbildēt

pilsonis

14.11.2016. 14:22

Kārtējais pierādījums, ka tiesu spriež par labu bankām.

Atbildēt

Advokats

14.11.2016. 13:52

Gobzems ir divkosis un krapnieks, kursh turklat savtigi izmanto zolitudes tragjedija cietushos.

Atbildēt

Jānis

14.11.2016. 13:15

Vai vienošanās par mierizlīgumu ar Maxima nesatur slepeno pielikumu nerakstītā formā - pa tiešo man - x summa, ja negribat nebeidzamas galvassāpes ar tiesvedību?

Atbildēt

Hihi..

14.11.2016. 11:58

Izmisīgi gaidu konkrētā pilsoņa "atbildi" vai komentāru. Gribu redzēt, kā attaisnosies :)

Atbildēt

Alberta ielas bruģis

14.11.2016. 08:32

Pietiek varētu uzjautāt cietušajiem, vai Aldis šiem par aizstāvību ir lūdzis slēgt atlīdzības līgumus. Piemēram, mana versija ir tāda, ka Aldis jau no paša sākuma zināja, ka šī visa Maximas tiesvedība beigsies ar lieliem izlīgumiem, tādēļ tik izmisīgi meklēja sev aizstāvāmos.

Atbildēt

Skaidrs

13.11.2016. 23:52

Tagad skaidrs, kāpēc tāds naids pret tiesnesi Blūmiņu. Izglītojoša publikācija, paldies!

Atbildēt

Zane

13.11.2016. 23:15

Ziema, izskatās, cik ātri atnāca, tā arī beidzas. Ziemas drēbes sev un ģimenei, riepas un aukstumam piemērots akumulators mašīnai. Apkures rēķini. Glāze sildoša aromātiska konjaka vakarā, kad mierīgi apsēdies un atskaties uz aizejošajā dienā padarīto un plāno ziemas vidū uz nedēļu izrauties no ikdienas, lai dotos ceļojumā uz vietu, kur termometrs rāda +25. Skaista vīzija, piekrīti? Kas trūkst, lai tai ļautos? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Brīdī, kad sērfo uz veiksmes viļņa, neatslābsti, turpini darboties - reģistrējies, paņem savu Džekpotu un piepildi savas dziļākās vēlmes: http://bit.ly/2en6QyG

Atbildēt

he, he

13.11.2016. 22:06

Ja palasa tiesness uzvārdu, kura piedzina no viņa, tad redzams, ka aldis ir atriebies ar mašinu skandālu..

Atbildēt

Viltvārdos

13.11.2016. 22:02

»

Blum

Gobzem, nu tad paraksties. Vizmas zem šī komentāra


Neesmu jūsu minētais cilvēks, tā no malas raugos.

Atbildēt

nu tak sametiet savam aizstāvim tās kapeikas

13.11.2016. 21:32

Nabaga adekvāts. Saprotams, ka tagad visiem, kuri saņem naudiņas no maximas, jāpalīdz arī labajam aizstāvim. Pats šito ielika vai kāds draugs palīdzēja uzrakstīt mazu raksteli? Melnais PR dažkārt var atnest arī baltu naudu.

Atbildēt

pensionāre

13.11.2016. 21:24

Kad griezos pie Gobzema ar lūgumu palīdzēt man uzrakstīt iesniegumu ST par valsts nelikumīgu nopelnītās pensijas atņemšanu daļai pensionāru, viņš pat nevēlējās ieklausīties problēmā pēc būtības. Cita lieta- griezties nevis pret valsti, bet tikai pret MAXIMA-HOMBURG. Jo vairāk izmantojot cietušo un viņu radinieku traģēdijas un visu Latvijas cilvēku sašutumu.

Atbildēt

Blum

13.11.2016. 20:20

»

Viltvārdos

Dokumenti bez parakstiem ir tukši dokumenti


Gobzem, nu tad paraksties. Vizmas zem šī komentāra.

Atbildēt

Domu gājiens

13.11.2016. 20:15

Man šķiet, ka ir bezjēdzīgi kaunināt Gobzemu vai sabiedrībai ''atvērt acis'' par to, kāds lops viņš patiesībā ir. Kauna Gobzemam nav. Viņš dzīvo svētā pārliecībā par savu morālo pārākumu par visiem un par savu īpašu misiju lasīt spriediķus visiem, reizēm, caur medijiem. Jāsaka, ka arī daļa žurnālistu viņam šajā pašreklāmā un tēla spodrināšanā palīdz. Tāpat, arī sabiedrība ir nemaināma. Kas vēlējās ieraudzīt faktus, sen jau zina, ka Gobzems ir liekulis un maita, bet tantuki no ''cietušo biedrības'' turpina salkani skandēt, ''cik jauks cilvēks!'' Manuprāt, tas ir jautājums pie pašiem advokātiem. Kāpēc šis nelietis vēl aizvien nav izmests ārā no profesijas uz visiem laikiem?

Atbildēt

Viltvārdos

13.11.2016. 17:54

Dokumenti bez parakstiem ir tukši dokumenti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...