Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

DD

23.11.2016. 12:47

Izskatās, ka šis Gobzems riktīgi uzminis dažiem uz varžacīm. Samazgains ir šis portāls, kur katrs var ielikt savu anoņimku.

Atbildēt

labais

15.11.2016. 19:12

es kaa niedre supojos vejam lidz, lai nesaluuztu...

Atbildēt

jurists

15.11.2016. 17:45

Gobzems patiešām ir nelietis, kas būtu jāizslēdz no advokātiem.

Atbildēt

Elles katls

15.11.2016. 16:58

Narciss , tu sabojāji Pilsētprojektu!

Atbildēt

un

15.11.2016. 16:24

»

Arnis Olte

Varbūt ir arī kaut kādas nesakārtotas attiecības Gobzema kungam pa privāto biznesu, bet lai tā arī ir - tikai te visiem vaukšķiem gribu uzdot jautājumu - VAI ESAT DZIRDĒJUŠI SŪDZĪBAS NO ZOLITŪDES TRAĢĒDIJĀ CIETOŠAJIEM - tikai lūdzu personīgas sūdzības, nevis viena tante teica. Es personīgi nepazīstu...


personīgais biznes ir ikvienam un rakstura nepilnības arī ir ikvienam. Man nepatīk Gobzems un nekad nav paticis, bet šo jautājumu (par cietušajiem) viņš ir izkustinājis un tas ir labs precedents mūsu "tiesiskajā" valstī, kur par diskrimināciju u.c. pārkāpumiem pret darbinieku (pie tam smagiem un reāliem, nevis formāliem) piespriež morālo kompensāciju EUR 200 !!!!!!!!! Vai tas nav kauns un apsmiekls šai valstij un tiesu sistēmai kopumā?

Atbildēt

Te būs vēl

15.11.2016. 14:22

http://www.slavenibas.lv/zinas/1794/vai-ciena-aldis-gobzems-zolitudes-tiesas-sedes-laika-izklaidejas-interneta/

http://www.latvijasadvokats.lv/article/64/

http://lat.mixnews.lv/lv/eksluzivi/news/15224_grende-pret-gobezemu-advokats-apvainojumus-par-draudesanu-deve-par-smiekligiem/

Atbildēt

he

15.11.2016. 12:20

Izlasiet 2013.gada 2.septembra rakstu "Kas Jauns" portālā "Cits sveiciens Zinību dienā!" un tā komentārus. Ar to man šis kungs vienmēr asociēsies.:)
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/128604/cits-sveiciens-zinibu-diena

Atbildēt

ha

14.11.2016. 22:49

Šis pilsonītis visos laikos ir bijis NELIETIS!
Šā pilsonīša varoņdarbu sarakstā vēl ir reiderisms pret Pilsētprojektu, kad kopā ar Miķelsonu viņš pielietoja šantāžu un iebiedēšanu, lai bandītiem palīdzētu pārņemt šo uzņēmumu.
Šis pilsonūtis pašlaik ir PADOMDEVĒJS UN KONSULTANTS SAEIMAS KAIMIŅDUKSIM. Acīmredzami plāno politisko darbošanos.

Atbildēt

Argo

14.11.2016. 22:03

Juristu interesei varu nosaukt lietas numuru C30384413. Turklāt no Gobzema par labu AS "DNB banka" piedzīta tiek summa 124340,60 EUR. Interesanti, ka tiesvedības gaitā šis "visu cietušo draugs" ir paspējis atbrīvoties no visiem saviem nekustamajiem īpašumiem. Esot dzirdēts, ka pats apgalvojot medijos, ka īpašumus vajadzējis pārdot, lai būtu nauda, jo cietušos taču aizstāvot par velti.
Jūs domājat, ka Gobzems cenšas vienoties ar banku par parāda atmaksu. Nē, viņš draud uztaisīt bankai negatīvu PR, ko jau dara. Draud tiesāties ar bankas juristiem par to, ka no viņa piedzīta nauda!
Tādu tēlu par sevi radīt sabiedrībai kā viņš to prot...tur būtu ko pamācīties jebkuram sabiedrisko attiecību kantorim.
Bet juristu pasaulē daudzi jau ir redzējuši viņa patieso seju. Mums jau tā ir zināma. Tikai masu medijiem un nejuristiem Gobzems joprojām ir labais tēls. Viņi nesaprot, ka šis cilvēks visu dara tikai PR pēc.

Atbildēt

arī pilsonis

14.11.2016. 20:03

»

pilsonis

Kopš kura laika augļotājus sauc par investoriem


nu ne jau par ātro kredītu sniedzējiem runājam. DNB un vēl viena otra banka ar nevietējo krievvalodīgo līkdeguņu kapitālu tomēr , vismaz kādreiz, gana sakarīgus % ņēma. Vai tad grab teikt , ka labāk ir vietējie ātro kredītu izsniedzēji?

Atbildēt

skelets pētīšanai

14.11.2016. 19:17

Atklāšu formulu (diezgan legālu, bet 90'gadu stilā), kā piedzinēji kļūst bagāti.
Kā nu sagadījies, kā ne, bet pētot oficiālās izsoles atklāju faktu: dažiem tiesu izpildītājiem (kā likums miljonāriem), katru mēnesi ir 10x vairāk izsoļu, kā kārtīgajiem tiesu izpildītājiem pa 2-5 gadiem! Un izrādās, ka piedzinēji visu laiku ir vienas un tās pašas bankas, nebaknu kantori, vai namu apsaimniekotāji.
Izrādās pastāv apstāklis, ka kreditori var paši izvēlēties sev vēlamo piedzinēju. Pēc tiesas citi piedzinēji sastāda vienošanās, izsola kustamo mantu, vērš piedziņu pret algu. Bet miljonār-piedzinējiem "sakritības" pēc kreditori uzreiz nosūta vēstuli ar lūgumu vērst piedziņu uz nekustamo īpašumu, kā rezultātā piedzinējam "nav variantu" un pēc kreditoru lūguma uzreiz vērš piedziņu uz nekustamo īpašumu - izsole. Protams nek.īpašums tiek novērtēts "uz aci" un īpašumiem tiek noteiktas smieklīgas sākumcenas. Nu īsāk sakot, pat, ja parādniekam ir pietiekami ienākumi un var maksāt parādu no algas utt., Šie "rwketieri" tiesu izpildītāji tik un tā vērš piedziņu uz nek.īpašumu, jo tad labs % viņiem ieripo kā atlīdzība no izsoles.
Protams, diez vai tur ir kāda likumsakarība. Jo kreditoram tak ir izvēles tiesības izvēlēties tiesu izpildītāju.
Šādi daži tiesu izpildītāji kļūst par miljonāriem legālā veidā.

Puaro.lv pētīšanai.

Atbildēt

Nu nav Gobzems

14.11.2016. 18:16

tāds vienīgais no administratoriem. Līdzīgi Baiba Didrihsone mēģināja DNB "uzcept". Neizdevās. Bet DNB to nācās caur tiesu pierādīt. Nu kādi gan te investori grbēs investēt- nav jābrīnās, ka bankas pošas prom - ne tikai kredītņēmēji nemaksā, bet arī tie kam jāaizstāv kreditoru intereses to nemaz i nemēģina. Ka tik savā kabatā tiktu.

Atbildēt

Viedoklis

14.11.2016. 17:58

Nu ko lai saka, nav jābūt ekstrasensam lai saprastu, ka neviens pa velti neko nedara, jo pat papīrs, kārtridžš maksā naudu, bet te tipa par velti uzņēmies vest lietu, ticat man te nav runa tikai par to, ka saņem atlīdzību no klientiem, bet gan no otras (atbildētāja) puses,par procesa pārtraukšanu. Ne jau ar godīgu jurista darbu var nopelnīt miljonu, bet ja strādā uz abām pusēm... Tāpat par godprātīgumu jau liecina, tas ka savā karjerā vairākus gadus vadījis Maksātnespējas administrāciju, kur tieši viņa valdīšanas laikā tika nobremzēts, lai tiktu pieņemts jauns maksātnespējas likums. Un kā jums šķiet, vai tas ar notika par "bonus".

Atbildēt

Arnis Olte

14.11.2016. 17:22

Varbūt ir arī kaut kādas nesakārtotas attiecības Gobzema kungam pa privāto biznesu, bet lai tā arī ir - tikai te visiem vaukšķiem gribu uzdot jautājumu - VAI ESAT DZIRDĒJUŠI SŪDZĪBAS NO ZOLITŪDES TRAĢĒDIJĀ CIETOŠAJIEM - tikai lūdzu personīgas sūdzības, nevis viena tante teica. Es personīgi nepazīstu viņu, bet pazīstu daudz cietušos, jo tur gāja bojā mana drauga dēls - LŪDZU NEJAUKT ZOLITŪDES TRAĢĒDIJU AR AIZSTĀVJA PERSONĪGO BIZNESU UN RAKSTURA NEPILNĪBĀM

Atbildēt

Osis

14.11.2016. 16:33

Skauģu tukša , bez pierādījumu ,vaukšķēšana..

Atbildēt

pilsonis

14.11.2016. 14:22

Kārtējais pierādījums, ka tiesu spriež par labu bankām.

Atbildēt

Advokats

14.11.2016. 13:52

Gobzems ir divkosis un krapnieks, kursh turklat savtigi izmanto zolitudes tragjedija cietushos.

Atbildēt

Jānis

14.11.2016. 13:15

Vai vienošanās par mierizlīgumu ar Maxima nesatur slepeno pielikumu nerakstītā formā - pa tiešo man - x summa, ja negribat nebeidzamas galvassāpes ar tiesvedību?

Atbildēt

Hihi..

14.11.2016. 11:58

Izmisīgi gaidu konkrētā pilsoņa "atbildi" vai komentāru. Gribu redzēt, kā attaisnosies :)

Atbildēt

Alberta ielas bruģis

14.11.2016. 08:32

Pietiek varētu uzjautāt cietušajiem, vai Aldis šiem par aizstāvību ir lūdzis slēgt atlīdzības līgumus. Piemēram, mana versija ir tāda, ka Aldis jau no paša sākuma zināja, ka šī visa Maximas tiesvedība beigsies ar lieliem izlīgumiem, tādēļ tik izmisīgi meklēja sev aizstāvāmos.

Atbildēt

Skaidrs

13.11.2016. 23:52

Tagad skaidrs, kāpēc tāds naids pret tiesnesi Blūmiņu. Izglītojoša publikācija, paldies!

Atbildēt

Zane

13.11.2016. 23:15

Ziema, izskatās, cik ātri atnāca, tā arī beidzas. Ziemas drēbes sev un ģimenei, riepas un aukstumam piemērots akumulators mašīnai. Apkures rēķini. Glāze sildoša aromātiska konjaka vakarā, kad mierīgi apsēdies un atskaties uz aizejošajā dienā padarīto un plāno ziemas vidū uz nedēļu izrauties no ikdienas, lai dotos ceļojumā uz vietu, kur termometrs rāda +25. Skaista vīzija, piekrīti? Kas trūkst, lai tai ļautos? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Brīdī, kad sērfo uz veiksmes viļņa, neatslābsti, turpini darboties - reģistrējies, paņem savu Džekpotu un piepildi savas dziļākās vēlmes: http://bit.ly/2en6QyG

Atbildēt

he, he

13.11.2016. 22:06

Ja palasa tiesness uzvārdu, kura piedzina no viņa, tad redzams, ka aldis ir atriebies ar mašinu skandālu..

Atbildēt

Viltvārdos

13.11.2016. 22:02

»

Blum

Gobzem, nu tad paraksties. Vizmas zem šī komentāra


Neesmu jūsu minētais cilvēks, tā no malas raugos.

Atbildēt

nu tak sametiet savam aizstāvim tās kapeikas

13.11.2016. 21:32

Nabaga adekvāts. Saprotams, ka tagad visiem, kuri saņem naudiņas no maximas, jāpalīdz arī labajam aizstāvim. Pats šito ielika vai kāds draugs palīdzēja uzrakstīt mazu raksteli? Melnais PR dažkārt var atnest arī baltu naudu.

Atbildēt

pensionāre

13.11.2016. 21:24

Kad griezos pie Gobzema ar lūgumu palīdzēt man uzrakstīt iesniegumu ST par valsts nelikumīgu nopelnītās pensijas atņemšanu daļai pensionāru, viņš pat nevēlējās ieklausīties problēmā pēc būtības. Cita lieta- griezties nevis pret valsti, bet tikai pret MAXIMA-HOMBURG. Jo vairāk izmantojot cietušo un viņu radinieku traģēdijas un visu Latvijas cilvēku sašutumu.

Atbildēt

Blum

13.11.2016. 20:20

»

Viltvārdos

Dokumenti bez parakstiem ir tukši dokumenti


Gobzem, nu tad paraksties. Vizmas zem šī komentāra.

Atbildēt

Domu gājiens

13.11.2016. 20:15

Man šķiet, ka ir bezjēdzīgi kaunināt Gobzemu vai sabiedrībai ''atvērt acis'' par to, kāds lops viņš patiesībā ir. Kauna Gobzemam nav. Viņš dzīvo svētā pārliecībā par savu morālo pārākumu par visiem un par savu īpašu misiju lasīt spriediķus visiem, reizēm, caur medijiem. Jāsaka, ka arī daļa žurnālistu viņam šajā pašreklāmā un tēla spodrināšanā palīdz. Tāpat, arī sabiedrība ir nemaināma. Kas vēlējās ieraudzīt faktus, sen jau zina, ka Gobzems ir liekulis un maita, bet tantuki no ''cietušo biedrības'' turpina salkani skandēt, ''cik jauks cilvēks!'' Manuprāt, tas ir jautājums pie pašiem advokātiem. Kāpēc šis nelietis vēl aizvien nav izmests ārā no profesijas uz visiem laikiem?

Atbildēt

Viltvārdos

13.11.2016. 17:54

Dokumenti bez parakstiem ir tukši dokumenti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...