Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Par tēmu

16.04.2018. 06:24

»

Savādais

Ojārs Skudra ir viens no erudītākajiem LU mācībspēkiem. Īsts zinātnieka tips. Viņa studiju laikā čeka ļoti intensīvi strādāja, lai izraudzītos nākamo savu paaudzi starp studējošajiem. Kāpēc jaunībā izvēlas cilvēks to vai citu - katram savi motīvi. Iespējams, Skudras gadījumā, lauku puisis vēlējās veidot...


Varbūt tādēļ, ka kungs strādā ar visvērtīgāko, kas mums ir - ar jaunajiem un, zināmā mērā, turpina noteikt kādā Latvijā mēs dzīvosim.
Nav nekā baisāka par gudrību bez morāles, īpaši, komplektā ar skolotāja/pasniedzēja arodu.
Arguments, ka cilvēki mainās neiztur kritiku un nav pietiekams. Jau ceturtdaļgadsimtu, katram, kas pie tā ir nonācis, ir iespēja mēģināt atgūt savu pašcieņu un "attīrīt" savas attiecības ar sabiedrību.

Atbildēt

Savādais

15.04.2018. 07:51

Ojārs Skudra ir viens no erudītākajiem LU mācībspēkiem. Īsts zinātnieka tips. Viņa studiju laikā čeka ļoti intensīvi strādāja, lai izraudzītos nākamo savu paaudzi starp studējošajiem. Kāpēc jaunībā izvēlas cilvēks to vai citu - katram savi motīvi. Iespējams, Skudras gadījumā, lauku puisis vēlējās veidot savu karjeru galvaspilsētā... Šīs publikācijas sakarā pārsteidz, lūk, kas: starp Skudras paaudzes Latvijas kompartijas CK bijušajiem un arī ierindas kompartijas biedriem tak ir ļoti dažādi ļaudis, kas, laikiem mainoties, padomju okupācijai beidzoties, izšķīrās būt tur vai citur. Ir Ždanoka, Gapoņenko un vēl, kas kļuva aktīvi naidīgi Latvijas atjaunotajai valstij un kas nekur no Latvijas prom nedevās, ir Godmanis, Brigmanis, Ventspils Hūte, arī Grava-Gore-Kreituse sava vīra Aivara Kreitusa aizsegā un pulka citi, kas būtu saucami pie atbildības par plaša mēroga finansiālo kaitējumu Latvijas valstij un tautai. Taču pietiek.com izvēlas tiesāt Ojāru Skudru, kas bijis lojāls Latvijas valstij un nodevies zinātnieka karjerai. Kāpēc tieši zem sitiena jāpaliek tieši tādi kā Skudra???

Atbildēt

agnese

13.04.2018. 15:22

Lasu,lasu,nesaprotu,kur ir citi gudrie...,bez pagātnes,bez tagadnes ,bez nākotnes..Ir vienādi runājoši,vienādi domājoši...nu gluži vienādi cāļi vistu kūtī...vai tā ir tā saucamā zombēšana Man ir grūti saprast _nu gluži kā senos laikos, visiem jādomā vienādi...,ja savādāk domā tu esi pret visu un visiem...nu gluži ienaidnieks...žēl

Atbildēt

jans

13.04.2018. 11:58

Sabiedrība ir pakļauta evolūcijai,liberāļi izvilka no mēslaines sapuvušo oligarhu kapitālismu pgajušā gatsimta sākumu un tagat brīnās ka neiet

Atbildēt

janis

12.04.2018. 23:07

Jā,nožēlojams liktenis.
Padomju propaganda par rietumiem bija pareiza.Bandīti.Neticu kārtējam ķīmijas blefam.
Arī otram banditam,Krievijas,neticu.Abas rullē vieni un tie paši.Pie mums-viss tas pats.

Atbildēt

to Normunds

12.04.2018. 17:53

A. Grûtupa Observators, darbs, kuru viņš uzrakstīja kā bij. LPSRprokuratūras prokurors, vēlāk apmeklējot VDK arhīvus, atklāj, ka, lai kļūtu par augsta līmeņa kompartijas funkcionāru, kāds ir Skudra, vispirms jākļūst par ziņotāju VDK, lai iegūtu uzticību un būtu lojāls varai. Tā Aivars Šlomo dēls Lembergs tika ar pederastijas aktu kompromitēts un savervēts VDK kā ziņotājs, vēlāk kļuva par kompartijas funkcionāru līdz līmenim, kad PSKP Primakovs viņu norīkoja uz Ventspili ar mērķi pārņemt un kontrolēt Ventspils ostas ekonomiku. To viņš, prasti maldinot pensionārus un lētticīgos dara vēl šodien.

Atbildēt

Normunds

12.04.2018. 16:08

»

Lai kāds pasaka vēl,

ka Skudra nav bijis čekists, varbūt, pat VDK virsnieks


Kompartijas funkcionāri nebija čekisti, jo bija čekistu uzraugi.

Atbildēt

Sorry

12.04.2018. 14:12

ASV droni lido 18 km augstumā, bet Krievijas sasniedzamība 17, 3 km , teoretiskā, praktiskā zemāk. Atškirība 700 m.

Atbildēt

Piekrītu, jo redzēju to raidījumu

12.04.2018. 14:09

»

blondā

nesen kādā diskusiju raidījumā TVRīga 24 Skudra tā izpildījās par Kataloniju un Pudžemonu, ka bija kauns klausīties... nekā viņš nav pārkrāsojies. kauns, ka tādi strādā Universitātē


Viss žīdu cionistu garā, Skudra min pa cionistu taku, gudri un klusi, jo komunisms bija tas pats cionisms citā foormā. Maldinošā formā. Kataloniešu neatkarība nav paredzēta ES projekta plānos.

Virs Krimas lido droni -8 km augstumā, arī virs Krievijas un citur, izškirtspēja uz zemes līdz 0.3 m. ASV droni bez nosēšanās 40 stundas. Krievija varētu pārtvert, bet nekā, teoretiskā sasniedzamība 11 300 m, praktiski zemāk. ASV droni ir nesasniedzami, lido ar vai bez atpazīstamības signāliem.. Lai Krievija redz, ka to kontrolē.

Praktiski Krievija izverš kiberkaru mediju telpā, bet nezin, ka Latvijā vēlēšanu balsis saskaita Cimdars saskaņā ar valsts noslēpumu.. Bet zaļie cilvēciņi var noderēt.. Kā Lembergs, Vējonis, Kučinskis...

Atbildēt

Vaira3000

12.04.2018. 13:08

»

Kerija

A man pofig, ko Skudra darījis 100 gadus atpakaļ, man pašai ir pietiekams prāts, lai vērtētu lekcijās stāstīto un izlasāmos rakstus. Skudra negruzī studentus, drīzāk ironiski ieņirdz, arī par sevi


A tev ar tik leetu triku kaa ironiska ienirgsana acis var aizmaaleet tik lielaa apmeraa, ka tu domaa, ka tas uriins ko vins tev feisaa lej ir zelta lietus.

Atbildēt

Muļķības

12.04.2018. 12:16

»

Nu

Komunisti lēnām apmirs, betliberastus gan vajag trenkāt kā plušķainus suņus. Sevišķi vēlēšanās legāli iepurnot


komunisti un čekisti izaudzinajuši savus līõdziniekus Raivi Dzintaru, Dombravu, Parādnieku utt.Iemācījuši tukštiršana un veģetēšanā, melos un liekulūbā, siles pašlabumos.

Atbildēt

Pietiek. com izslèguśi nule

12.04.2018. 12:01

opciju, ka no mobilā komentāros nevar atbildēt citiem komentāriem. Izskatās, ka tiek darīts viss, lai mazinātu komentēšanu no mobiliem telefoniem. Jau iepriekš tika izslēgta opcija palielināt komentāra laukumu un izlasīt uzrakstīto. Tagad tik sīkiem burtiem jāraksta, ka , citiem to izlasot, zūd cieņa pret komentētāju komentāra gramatisko kļūdu dēļ.

Tagad sākuši, sākot ar Skudru, bez Priedīša slavēt vecos LSRS laikus. It kā netieši. Bet fakts.

Atbildēt

Antons

12.04.2018. 09:52

Zinoš un gudrs ārpolitikas specialists. Interesanti klausīties viņa viedoklī par daudziem starptautiskiem jautājumiem. Zina svešvalodas. Operēt ar 40 gadus vecu informāciju un ar to pazemot cienījamu cilvēku ir amorāli. Tā ir tipiska šodienas atsevišku žurnalistu -šaurpierīšu zemas intiliģences raksturīga iezīme. Ne uz ko vairāk viņi bieži vien nav spējīgi.

Atbildēt

Karote

12.04.2018. 09:51

Labs! Tā vaajdzētu visus šitos komuņakus vilkt gaismiņā. Citādi, baisie eiropas vērtību trubadūri, eksperti. Informētības līmenis šiem arī vecais palicis, izlasa kādu NYTimes, kā senlaikos Pravdu, un tik atgremo gudros ģīmjos.

Atbildēt

OIK

12.04.2018. 08:13

Vai tagadējie OIK zagšanu organizatori Kampars, Pūce, Pavļuta, Dombrovskis, Reizniece-Ozola, Patmalnieks un Co ir labāki? Skudra nelīda katram makā apzagt!, bet šodienas tūdaliņi zog atklāti un nesodīti.

Atbildēt

Kerija

12.04.2018. 07:45

A man pofig, ko Skudra darījis 100 gadus atpakaļ, man pašai ir pietiekams prāts, lai vērtētu lekcijās stāstīto un izlasāmos rakstus. Skudra negruzī studentus, drīzāk ironiski ieņirdz, arī par sevi.

Atbildēt

Purvs

12.04.2018. 07:29

Kura maizi ēd,tā dziesmu dzied

Atbildēt

Kā Rokpelnis, draņķis,

12.04.2018. 06:45

ne tikaiziņona par sabiedrības noskanojumu, bet pats saviem "progresīvās cilvēces" tēliem to veidoja!

Ja tagad Skudra dos kaut cik adekvātus komentārus par starptautisko situāciju, tomēr bija jāpadzen no augstskolu mācību spēkiem un vispār no sabiedriskās dzīves kā dUdzi citi. Šādi skudras ir Trojas zirgi.

Pilnas augstskolas un iestādes, valdība ar šāām skudrām un borovkoviem, čekas un VDK noziedzniekiem.

Atbildēt

Lai kāds pasaka vēl,

12.04.2018. 06:40

ka Skudra nav bijis čekists, varbūt, pat VDK virsnieks!

Atbildēt

Nu

12.04.2018. 06:31

Komunisti lēnām apmirs, betliberastus gan vajag trenkāt kā plušķainus suņus. Sevišķi vēlēšanās legāli iepurnot.

Atbildēt

xx

12.04.2018. 00:53

»

vilis

Ir tādas kļūdas,kuras mēs piedodam.Gudrais nekautrējas mainīt savas domas


Ja cilvēkam jāmaina domas , kā viņs var būt gudrs ? Ko tu saproti ar vārdu gudrs ? katrs , kurš gudrā ģīmī runā sviestu ? Vai tu pats esi gudrs ?

Atbildēt

Tadēļ

12.04.2018. 00:12

»

Sandra

Sātana tarakāni, kas tagad valda, ir vēl sliktāki


jau arī valda ar staļinistu metodēm, ka nav izvilkti gaismā un nosodīti okupācijas režīma uzturētāji.

Atbildēt

Sandra

11.04.2018. 22:07

»

Remus

Cilvēka uzskati var mainīties, citi tos maina apzināti, bet cilvēks nevar izmainīt savus tikumus. Iestāšanās komunistu-okupantu partijā bija tikai viens mērķis, uzkundzēties vairākumam, parazitēt un gūt labumus, gatavība nodot savu tautu un laizīties ap okupētājiem


Tie, kas tagad uzkundzējušies ir daudz pretīgāki cilvēku nīdēji, bet vai nu tauta nav spējīga saredzēt vai negrib. Ja kāds nezin, kas tagad patiesībā notiek, tad griezieties pie manis!

Atbildēt

Sandra

11.04.2018. 22:05

»

Uldis

Ne tikai Skudra, vēl ir Gore - Kreituse, Stranga un daudzi citi, kuri sen pelnījuši barot tārpus


Barot tārpus pelnījuši šīsdienas zagļi, kas tautu noveduši līdz nabadzībai un radījuši valstī tādu haosu, ka cilvēki valsti pametuši, jo nav droši šajā valstī. Tā politika vismaz bija stabila, bet tagad cilvēku var tiranizēt, un nav kam pat pasūdzēties, jo grupējumi savējos piesedz!

Atbildēt

SS

11.04.2018. 21:10

Jauki dzīvot Latvijā, šādi cilvēki māca jauniešus un valda pār valsti .Jautājums cik komunistu un komjaunieśu ir izbraukuši strâdât uz ārzemēm,maz viņiem te patām ir labi.

Atbildēt

:D

11.04.2018. 21:09

»

B

ierējās sorosa tarakāns,smieklīgi


Kā tad! Visi, kas nav okupanti vai tautas nodevēji komunisti, tagad ir sorosisti. :D

Nu jā, fašistu palamu tak paņēmāt sev... :DDD

Atbildēt

Huligāns

11.04.2018. 20:17

»

Opis

Vispār jau cilvēka uzskati var mainīties laika gaitā. Tas nav nekāds jaunums


Piekrītu, uzskati var mainīties.
Tomēr, tā kā esmu viņu dzirdējis gan tais laikos, gan patlaban, šaubos, vai Skudram ir kādi savi uzskati bijuši agrāk un tagad. Izskatās, ka viņā galvenais uzskats visos laikos ir bijis un ir "pareizi runāt". Tiešām neapskaužu tos studentus kam nākas klausīties šāda hameleona pļāpāšanu.

Atbildēt

psrs

11.04.2018. 20:04

»

vilis

Ir tādas kļūdas,kuras mēs piedodam.Gudrais nekautrējas mainīt savas domas


Nu ja, atkal atgrieztos vecie laiki, varētu gudri nekautrējoties atkal mainīt domas atpakaļ.

Atbildēt

Remus

11.04.2018. 19:38

Cilvēka uzskati var mainīties, citi tos maina apzināti, bet cilvēks nevar izmainīt savus tikumus. Iestāšanās komunistu-okupantu partijā bija tikai viens mērķis, uzkundzēties vairākumam, parazitēt un gūt labumus, gatavība nodot savu tautu un laizīties ap okupētājiem.

Atbildēt

to PIETIEK

11.04.2018. 18:56

Ar ko Bulciņa-Maizītis un vesels bars tiesībsargājošo iestāžu darbinieki-bijušie komunisti ir labāki? Par viņiem tikai mazāk zināms tautai. Un 1.vietā liekams Brigmanis! Un tauta atkal par viņu nobalsos! Jau pūta, ka Saeimā dabūšot 30 vietas.

Atbildēt

blondā

11.04.2018. 18:40

nesen kādā diskusiju raidījumā TVRīga 24 Skudra tā izpildījās par Kataloniju un Pudžemonu, ka bija kauns klausīties... nekā viņš nav pārkrāsojies. kauns, ka tādi strādā Universitātē.

Atbildēt

vilis

11.04.2018. 18:02

Ir tādas kļūdas,kuras mēs piedodam.Gudrais nekautrējas mainīt savas domas

Atbildēt

Opis

11.04.2018. 18:00

Vispār jau cilvēka uzskati var mainīties laika gaitā. Tas nav nekāds jaunums.

Atbildēt

Kuilis

11.04.2018. 17:06

Rindā jau iestājies Delfi orakuls Āris Jansons un politiskais gaišreģis Kārlis Daukšts. Abi kārtīgi pārkrāsojušies un plunčinās jauno latviešu pederastu izdevumos. Jaunie latvieši ir tik stulbi, ka viņi neiztiek bez pārkrāsotiem pautiem no lettu idiotu bara.

Atbildēt

VDK republikai 100

11.04.2018. 16:47

Atmodas gaišie spēki ir neuzveicami!

Atbildēt

Loliiiita

11.04.2018. 16:47

Vai! Fui, ka LATVIJAS UNIVERSITĀTĒ (!!!!) strādā šādi tipi.

Atbildēt

hi hi

11.04.2018. 16:28

nu ne janki un otanieši miera un demokrātijas NESĒJI.Cerams,SĪRIJĀ dabūs kā pienākās jau sen,cerams tiešām tēvocim semam uzsākot karadarbību nogrābsies mozesa un dāvida dēli,"atbrīvosies" pieeja piespiest mieram ukrppabanderiešu huntu DONBASA PATRIOTIEM.Varbūt pat ARGENTĪNA no koloniālās impērijas atgūs MALVĪNU salas.Žēl ka gitlers tā neko nav "mācījis"spranču makarona,sadomājis līst SĪRIJĀ pret Asadu!?

Atbildēt

:D

11.04.2018. 16:22

Pareizi ir. Šitie sarkanie tarakāni pa vienam vien jāsāk vilkt laukā no alām. Citādi tauta nezinās, kuri būs jāizdod atjaunotās Latvijas drošības iestādēm pēc patiesas neatkarības atgūšanas un tagadējo drošības iestāžu ģenerāltīrīšanas. :D

Atbildēt

nu gnu

11.04.2018. 16:14

skudra uc radio prātotāji ir neticami vāji....kā pašiem nav kauna prātuļot kā tantiņām...

Atbildēt

??

11.04.2018. 16:11

Ar ko zveriigais kapitaalisms ir labaaks?

Atbildēt

Lauku pāķis

11.04.2018. 15:42

Pietiek nožēlojami....ja jau tad jau vajadzēja sākt ar lembergu, brigmani, dažādiem bērziņiem utt.,

Atbildēt

NON

11.04.2018. 15:12

labprātāk klausos O. Skudras redzējumu, nekā kāda "progresīvā un pareizā" nesakarīgos murgus. Absolūti netraucē, ka viņš dzīvojis un darbojies padomju sistēmā, jo labi zinu, kas toreiz bija kas. Ja tagad kāds censonis cer sev izsist kapitālu,aplejot citus ar mēsliem, tā ir viņa paša problēma.Patīk Skudras redzējums, analīze un arī viedoklis, jo tas nav vienos vārtos, kā vairumam mūsu politkomentētāju.

Atbildēt

Endija

11.04.2018. 15:11

Jebkura cilvēka uzskati dzīvē var mainīties, jo apstākļi, kuros viņš dzīvo arī var mainīties. Un ļoti, ļoti daudzi, pat neapzinoties, tiem pielāgojas.

Atbildēt

Nu gan A. Priedītis

11.04.2018. 14:32

varēs vemt ar prieku! Skudra un Priedītis taisīti no viena sūda,

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...