Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Paši vainīgi, ka mirst?!

Jānis Urbanovičs
13.12.2021.
Komentāri (42)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ruddy

18.12.2021. 22:30

Veselībpratības līdēstības profesori Kariņš un Pavļuts varētu izskaidrot kā tieši vakcinācijas sertifikāts izmantojasm COVID-19 ārstēšanā - vai ar to jāslauka puņķains deguns, vai jāuztin kāsītī, vai arī pelni jāšņauc pēc nodedzināšanas? Un kā izmantot mobīlo versiju?

Atbildēt

Nirnberga

18.12.2021. 12:33

Šos divus ir jāpakar kā pirmos. Bet ne kā pēdējos, pārējos pēc tam.

Atbildēt

Opis

14.12.2021. 22:12

»

fakts

Kremļa sulainis atkal melo...


Tikai nedirs...

Atbildēt

šai afērai

14.12.2021. 15:01

»

Visiem viena Vakcîna

Vakcineties, lai tauta neizmirst


ir tieši pretējs mērķis...

Atbildēt

Danuta

14.12.2021. 14:37

Padzīt tos visus ēzeļus no Latvijas, lai veinreiz beidz ņirgāties par cilvēkiem.

Atbildēt

Ja

14.12.2021. 13:41

»

Šmertj

nākšu pie tevis naktī


Idiots , esi! Ja nav ko jedzigu teikt, tad nepiecuka catu! Mana sapiga pieredze lauj man runat tausnibu, pat, ja kadam ta nepatik. Tapec, aizveries!

Atbildēt

viss ir vienkārši

14.12.2021. 13:27

»

Vakcinēties

pret ko


pret stulbumu.

Atbildēt

Aktuāli.

14.12.2021. 10:57

Divu ārstu saruna ,uzsāksim ārstēšanu a varbūt ,lai pacients dzīvo.

Atbildēt

Visiem viena Vakcîna

14.12.2021. 09:55

Vakcineties, lai tauta neizmirst!

Atbildēt

Kaža

14.12.2021. 09:48

Veselības un sociālās aprüpes sistėmu tādā stāvoklī ir noveduši okupācijas režïma aktïvisti-komunisti,komsorgi un viņu padotie čekisti un čekas aģenti,kuri kuplā skaitā tika iefiltrėti veselïbas un sociālaja sistėmā un darbojas tur ar labām sekmēm,augstiem amatiem un milzu algām joprojam.Nav vekts obligātais pėcokupäcijas process un valsts finanse ietekmes aģentus un potenciālos spiegus no valsts budžeta,tāpat, ka nekautrējoties maksa kompensācijas, milzu pensijas bijušajiem okupācijas režïma aktīvakajiem pakalpiņiem.

Atbildēt

Atbilde

14.12.2021. 09:26

Atbilde ir virspusē. Nerunājot par to, ka Covid ārstēšana Latvijā notiek vienkārši ieslēdzot cilvēku uz 10 dienām četrās sienās liedzot jebkādu medicīnisko palīdzību (pirmais iemesls), tā saucamās kvotas un piekļuve speciālistiem jau ilgi pirms Covida tika nodrošināta tikai 6 mēnešus. No jūlija pie daudziem speciālistiem kvotas jau bija beigušās un kā gan nē, ja Latvijā ir aizvērtas visas iespējamās slimnīcas, atstājot uz visu Latviju tikai dažas. Visā Ogres rajonā tika slēgta vienīgā slimnīca, kas nozīmē ka līdz Rīgai šobrīd no Madlienas piem. jābrauc aptuveni 2 stundas lai nokļutu pie ārsta, ņemot vērā ka transports kursē 2 reizes dienā. Jautājums par to, vai tas tiek darīts cilvēku un veselības vārdā domāju ka lieks. Vairāk par to, valdības ar lielu izcilību pilda plānu iedzīvotāju samazināšanai Latvijā - no 2.5 šobrīd ir labākajā gadījumā 1.5 miljoni. Cipariem pretī melot ir grūti un noticēt ka tā ir tikai sakritība šodien jau ir neiespējami!

Atbildēt

lauķis

14.12.2021. 08:01

»

Ivars

Var patikt vai nepatikt saskaņa, bet šajā jautājumā tai ir taisnība. Lai tiktu pie ģimenes ārsta ir jāgaida 2-3 nedēļas un pat tad kad esi pie viņa ticis, paceļas jautājums par ārsta attieksmi pret pacientu un savu profesiju, savu pienākumu. Uz izmeklējumiem ir jāgaida mēnešiem, bet dažiem pat gadiem...


Manā dzimtā ir savs ģimenes ārsts,netestēts un nesadurts.Aptieka ir aiz loga.Rindā nav jāstāv.
Pārējam gan piekrītu,lai gan komunistu laikā arī viss nebija tik skaisti kā zīmēja bildēs.Bija PSRS tagad ir Eiropas Padomju Sociālistisko Republiku savienība,īsāk sakot verdzība un beztiesiskums.

Atbildēt

Ivars

14.12.2021. 05:57

Var patikt vai nepatikt saskaņa, bet šajā jautājumā tai ir taisnība. Lai tiktu pie ģimenes ārsta ir jāgaida 2-3 nedēļas un pat tad kad esi pie viņa ticis, paceļas jautājums par ārsta attieksmi pret pacientu un savu profesiju, savu pienākumu. Uz izmeklējumiem ir jāgaida mēnešiem, bet dažiem pat gadiem. Uz speciālista konsultācijām arī jāgaida mēnešiem. Būsim godīgi, rodas iespaids ka apzināti tiek novilcināts laiks ar mērķi lai slimnieks pats tiek galā ar savām veselības problēmām un netraucē ar tādiem sīkumiem valsti. Komunistu valdīšanas laikā man nekad nebija problēmas saņem medicīnisko palīdzību. Acīmredzot komunisti saprata ka vesela sabiedrība, vesels cilvēks ir vērtība valstī, bet šiem brīvību mīlošajiem vērtība ir tikai naudai ja cilvēks ir ražošanas instruments kuru var nomainīt ar citu jebkurā mirklī. Kādēļ par viņu lai rūpētos?

Atbildēt

Jukums

14.12.2021. 04:39

Diemžēl, mēs visi redzam un zinām kādā valstī dzīvojam. Tā ir sociāli ļoti netaisnīga un nevienlīdzīga valsts. Turklāt, daudzās balsis, kuras uz šo faktu norāda, vienkārši tiek ignorētas. Un ir nožēlojami, ka sociālā netaisnība un sociālā drošība, šajā pandēmijas laikā tiek vēl vairāk apzināti pastiprināta un izmantota pat, kā ierocis, pret tiem, kuri atsakās vakcinēties. Bet, nevakcinēšanās, ļoti lielā mērā, taču ir tāpēc, ka lielākā daļa cilvēki neuzticas valdībai un, tādā veidā, pauž savu protestu. Jo - savādāk nedzird. Un, kā redzam, nedzird joprojām. Ne tikai Kariņa un Pavļuta nemitīgi piekoptā ierobežojumu un represiju taktika, bet pat šībrīža labklājjības ministra izteikumi liecina, ka valdības politika ir vērsta uz to, lai cilvēki nepārziemotu. Kurā valstī vēl tā ir?

Atbildēt

DonnaRaker

14.12.2021. 02:02

Par darbu tiešsaistē es saņemu vairāk nekā 💵$90 līdz 💵$400 stundā. Es dzirdēju par šo darbu pirms 3 mēnešiem, un pēc pievienošanās tam esmu nopelnījis viegli 💵$10 000 bez tiešsaistes darba prasmēm. Vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē…
Lūk, es sāku.…………>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Bunkurs 13

14.12.2021. 00:26

Urlabonič, par Latviešu valodas iznīcināšanas referendumu Tu pats zini, kas gaidāma. Labāk spried tiesu pats sev - tā būs nesāpīgāk.

Atbildēt

Ja

13.12.2021. 22:44

»

hm

Drīzāk te vietā būtu teiciens - kā ārstē, tā mirst...


Precizi! Jabeidz vainot pacientus, bet jamekle patiesie mirstibas celoni! Liela dala arstu tiesam nav varoni. Un, tikai nevajag uzbrukt! Pec pieredzes, godigi varu teikt- nav. Algas plus piemaksas sanak covid nodalas labas. Arstam savas mainas laika ir godigi jadara savs darbs, nevis jakliedz par izsikumu. VM ir japarskata algoritmi, jamekle jaunas iespejas. Visu vasaru vareja gatavoties, meklet zales, apmacit specialistus, ieguldit lielas naudas specializetas slimnicas. Nekas netika izdarits, pienaca rudens, miruso kalni. Tika gadati jauni ventilesanas / naves aparati, nevis gadats, lai slimnieki nenonaktu naves dzirnavas. Godigie arsti netika uzklausiti, pasule zinami algoritmi pat netika apskatiti, tikai izsmieti. Kadiem bus jaatbild par tukstosu valsts pilsonu noslepkavosanu gaisa dienas laika!

Atbildēt

Viss pateikts MK 720 pirmajā teikumā:

13.12.2021. 22:04

"Lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi un mazinātu novēršamo mirstību..."
MAZINĀTU NOVĒRŠAMO MIRSTĪBU - saturiski tas nozīmē, ka to mirstību, ko varētu novērst, ir jāsamazina!!! Respektīvi, jāpalielina nenovēršamās mirstības skaits - un to noziedzīgā valdība arī realizē praksē!

Atbildēt

hm

13.12.2021. 21:20

Drīzāk te vietā būtu teiciens - kā ārstē, tā mirst.
C19 vienīgā palīdzība slimniekam - skābekļa maska. Vai ar to pietiek, la izveseļotos, bet smagos slimības gadījumos - nenomirtu?
Otrs ārstniecības elements - gulēšana uz vēdera.
Viss!
Profilaktiskie pasākumi - uzliek pa sāls sistēmai, iedod paēst un iešpricē prettrombu šprici.
Ja pieejams svaigs gaiss, nevis palātā piesmakušais, vai c19 slimniekus tāpēc vajag vest uz slimnīcu? Izveseļoties vai nomirt taču var arī mājas apstākļos. Ģimenes ārsts pakonsultē gulēšanas un elpošanas sakarā, ko ārsti slimnīcā bieži aizmirst un veseļojies!
Es teiktu, ka visvairāk slimnieku nāvēs vainīgi ārsti, kuri nav sagatavoti slimības ārstēšanai. Un VM, kuri nekoordinē ārstniecības procesu.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

13.12.2021. 20:50

»

Žulis

Izskatās, ka tā īsti neesiet sapratis, par ko es runāju savā komentārā. Es neslavēju saskaņiešus. Es aicinu palūkoties pēc tiem " čekas kuratoriem, komuņagām un viņu pēcnācējiem" tajās partijās, kuras visu laiku tos mūsu tautas draugus ir tēlojušas. Par tiem, kas atklāti demonstrē savu nekaunību tāpat...


Tā ir, bet kādas var būt vienkāršo cilvēku izredzes pret organizētu militāru struktūru, kuru atbalsta visu līmeņu noziedzīgie grupējumi un nelegālie migranti, kas ievesti no Krievijas un sastāda 37% no iedzīvotāju kopskaita.
Vārds hibrīdkarš ir izdomāts, lai apzīmētu militāru operāciju, kurā netiek lietotas formas un atpazīšanas zīmes, kur derīgas visas metodes, uzpirkšanu, iebaidīšanu, ekonomiskās sviras un arī letālu iznākumu kara upuriem ieskaitot.

Atbildēt

Aģents 007

13.12.2021. 20:32

Izraēlā Veselības ministrija (IHM) ir brīdinājusi, ka iedzīvotājiem ir jāgatavojas nebeidzamam Covid-19 vakcīnu un revakcinācijas injekciju klāstam.
Valsts jau ir uz robežas, lai apstiprinātu savu ceturto obligāto revakcināciju, tomēr IHM vakcinācijas padomdevējas komitejas loceklis un Izraēlas lielākās slimnīcas vadītāja vietnieks profesors Arnons Afeks saka, ka piektā, sestā un septītā injekcija, kam seko bezgalīgs skaits vakcināciju. injekcijas pēc tam – ir paredzēts kā nākamais darba kārtībā.
Afeks paziņoja: “Tie, kas domā, ka mums nevajadzēs lietot vairāk pastiprinātāju, kļūdās. Mums vajadzēs izpildīt 4., 5., 6., 7. šāvienu.
Profesors turpināja, norādot: "Kamēr pandēmija turpināsies tādās vietās kā Āfrika, kur vakcinēti ir tikai daži, attīstīsies jauni COVID-19 varianti un nepieciešamība aizsargāties pret tiem ar vakcīnām."
Tā kā ir pienācis Omicron variants, Izraēla tagad palielina savus tirāniskos pasākumus, lai mēģinātu noturēt pilsoņus panikā un nodrošināt, ka viņi ievēro ierobežojumus un vakcinācijas pret saaukstēšanos, kas skar tikai pilnībā vakcinētos.
Šķiet, ka Pfizer izpilddirektors Alberts Burla ir sajūsmā par šo paziņojumu, parādot, ka viņš, šķiet, sadarbojas ar Izraēlas valdību, lai piespiestu viņa uzņēmumu uzbrukt izraēliešiem.
Līdz šim Pfizer ar savām vakcīnām ir nopelnījis miljardus, vienlaikus spējot izvairīties no jebkādas atbildības, kas saistīta ar viņu sitienu izraisītajām blakusparādībām.
Lai gan, pēc Bourla domām, cilvēkiem ir “vajadzība” saņemt “ikgadējo revakcināciju”, ti, iemesls, lai turpinātu pelnīt naudu no durkļiem un tiem, kas tām pakļaujas.
Neskatoties uz to, ka pēc Pfizer vakcīnām saslimst daudzi cilvēki, bieži vien padarot cilvēkus infekciozākus – tādējādi izplatot Omicron un citus variantus –, Bourla un Izraēlas valdība pieprasa, lai iedzīvotāji stāvētu rindā, lai saņemtu tik daudz vakcināciju, cik viņiem ir pasūtīts.
Pfizer plāno ieviest trīs devu "pastiprināšanas" injekciju sēriju, kas īpaši paredzēta Omicron variantam, kas būs pieejama pēc dažiem mēnešiem.
Problēma ir tā, ka darba kārtība turpināsies tikai tad, ja cilvēki to ievēros un sastāsies rindā, lai saņemtu papildu šāvienu. Tas beidzas, kad cilvēki nesaka vairāk un iestājas pret medicīnisko tirāniju.

Atbildēt

Žulis

13.12.2021. 20:11

»

Tālavas taurētājs

Ja nolaižamies tādās kategorijās, tad Hitlers ar Staļiņu arī ir labas lietas teikuši un pat darījuši. Nemaz nerunājot par viņu denšķikiem citās valstīs (5.kolona), kas solīja pa labi un pa kreisi, ķīseļa upes ar mannas krastiem. Tikai neskataties uz mūsu darbiem (līgums ar putina partiju), okupantu ...


Izskatās, ka tā īsti neesiet sapratis, par ko es runāju savā komentārā. Es neslavēju saskaņiešus. Es aicinu palūkoties pēc tiem " čekas kuratoriem, komuņagām un viņu pēcnācējiem" tajās partijās, kuras visu laiku tos mūsu tautas draugus ir tēlojušas. Par tiem, kas atklāti demonstrē savu nekaunību tāpat viss ir skaidrs. Korridā arī toreadors, lai novērstu vērša uzmanību no sevis un zobena, vicina vērsim pie deguna sarkanu apmetni. Un vērsis domādams, ka lielākais ienaidnieks ir apmetnis, tam nikni uzbrūk. Latviešu tauta mūsu politiskajā korridā visus šos 30 gadus ir bijusi vērša lomā. Un saskaņieši ir kalpojuši par ideālu sarkano apmetni.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

13.12.2021. 19:40

»

Žulis

Un ko nepareizu šeit uzrakstīja Urbanovičs? Jā, viņš ir "saskaņietis", "prokremliskais", es pat teiktu, ka zināmā mērā viņš ir latviešu tautas ienaidnieks, bet.... Kur tad ir tie latviešu tautas "draugi"? Ooo, viņi, atšķirībā no Urbanoviča gadu gadiem ir sēdējuši valdošajā koalīcijā un cītīgi strādājuši...


Ja nolaižamies tādās kategorijās, tad Hitlers ar Staļiņu arī ir labas lietas teikuši un pat darījuši. Nemaz nerunājot par viņu denšķikiem citās valstīs (5.kolona), kas solīja pa labi un pa kreisi, ķīseļa upes ar mannas krastiem. Tikai neskataties uz mūsu darbiem (līgums ar putina partiju), okupantu valodas iebāšana visur kur vien var iebāzt, kara noziegumu slēpšana, okupantu tiesības atjaunotajā Latvijā. Visa tā ārprātīgā nekaunība jau sen ir pāri galvai. Kādi tur nacionālie, ja no sākta gala tos čekas kurātori vada un pilns ar komuņagu pēcnācējiem.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

13.12.2021. 19:36

»

autoram

Vainīgi gan tikai paßi- nevakcionèjas un apdraud citus


Manā skatījumā Saskaņas politiķis tomēr labticīgi kļūdās par augstās mirstības īsto cēloni.

Ir gandrīz divkāršojusies mirstība no sirds infarkta un insulta (smadzeņu trombozes), kopš cilvēkus sāka potēt ar Pfizer/Moderna gēnu terapeitikas mRNS injekcijām. Šo vakcīnu injekciju sastāvā ir Covid vīrusa pilnā S proteīna gēns laboratorijā sintezētas mRNS nukleīnskābes veidā. Tā ir ģenētiski aktīva toksiska viela, kas sabojā cilvēka DNS genomu, un līdz 2020.gadam pasaulē klīniskajā medicīnā šādu terpeitiku sauca par gēnu terapiju.

Fakts ir redzams pēc grafikiem, kur paugstinātā mirstība korelē ar periodu, kad Latvijā sāka lietot jaunā veida ģenētiskās Covid vīrusa pilnā piķa S proteīna mRNS vakcīnas. Ja cilvēks nomirst pēc šādas potes izraisītiem genoma bojājumiem un tam sekojošas pēkšņas citokīnu vētras, tad tests uzrādīs Covid pīķa proteīna RNS nukleīnskābju klātbūtni tāpat kā īstā vīrusa gadījumā, un cietušais no letālās potes tiks pieskaitīts no Covid mirušajiem.

Zinātnieki eksperimentāli novērojuši un aprakstījuši kā Covid pīķa proteīns sabojā cilvēka genomu, bloķējot DNS kļūdu labošanu un izraisot mutācijas, kas noved pie adaptīvās imunitātes B un T šūnu pēkšņas “sajukšanas prātā” (zinātnieki lietoja terminu - Covid piķa proteīns lokalizējas šūnas kodolā un nolaupa DNS kļūdu labošanas mehānismu un adaptīvās imunitātes mašinēriju).

Pilns Zviedrijas bioķīmiķu un ģenētiķu eksperimentālo pētījumu rezultāts ar visiem cilveka genoma bojājuma pakāpes mērījumiem, ko izraisīja Covid pīķa S proteīns, angļu valodā publicets 2021.gada 13.oktobrī PDF šeit:

Avots:
SARS–CoV–2 pīķa proteīns pasliktina DNS bojājumu izlabošanu un kavē V(D)J rekombināciju cilvēka audu paraugos

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf

Zviedrijas zinātnieki savā pētījumā par Covid pīķa proteīna iedarbību uz cilvēka DNS ģenētisko gēnu kodu raksta sekojošo:

“Mehāniski, mēs atklājām, ka pīķa proteīns lokalizējas šūnu kodolā un kavē DNS bojājumu izlabošanu, bloķējot DNS bojājumu galveno labošanas proteīnu BRCA1 un 53BP1 mobilizēšanu bojājuma vietā”.

Zviedrijas zinātnieki Ūmeo un Stokholmas universitātēs, kurās ir pasaules vismodernākās iekārtas genoma izpētē, savos elektroniskajos mikroskopos un ķīmiskās luminiscences skaneros mehāniski (burtiski) ieraudzīja Covid pīķa S proteīnu cilvēka audu šūnu kodolos, kur tam nevajadzēja būt, turklāt ne tikai integrējušos, bet aktīvi bloķējot genoma DNS kļūdu (mutāciju) dabisko labošanas mehānismu, šūnām daloties.  

Sabojātais genoms imūnšūnu DNS savukārt tāpat kā lēnas toksiskas iedarbības inde noved pie letāliem pēkšņiem infarktiem un nāvējošām trombozēm ilgākā laika posmā pēc bioķīmiskās injekcijas izdarīšanas. Bailes un Covid histērija šo nāvējošo ģenētiski modificēto injekciju destruktīvo iedarbību uz cilvēka organismu gan paātrina, tur nu ārstam ir daļēja taisnība.

Tāpēc es neuzskatu cilvēkus pašus vainīgus. Nāvējošas šāda jauna veida ģenētisku mRNS vakcīnu blaknes šodien ir pasaulē šajā jomā vadošo zinātnieku pierādīts fakts. Šie fakti agri vai vēlu būs jāatzīst arī pasaules politiķiem, kas iepirkuši miljoniem devu Pfizer mRNS vakcīnas par nodokļu maksātāju naudu.

Globālās farmācijas kompānijas agrāk noliedza, ka mRNS vakcīnas varot ietekmēt genomu. Klīniskajos šo kompāniju vakcīnu drošības pētījumos ģenētiskā iedarbība vispār netika pētīta. Tagad, kad zinātnieki atklājuši patiesību, letālas blaknes kā pēkšņi un negaidīti infarkti un insulti vairākas nedēļas vai pat mēnešus pēc potēšanās ar mRNS vakcīnām palielina mirstību. Amerikāņu ģenētiķi izpētījuši, cik bieži tas notiek. Viņi konstatējuši eksperimentāli, izmantojot cilvēka audus, ka cilvēka genoma sabojāsana, Covid pīķa proteīna daļām (“himērām”, ko organisma imūnsistēma uzskata par īstu vīrusu un sāk autoimūni apkarot pati savas šūnas) integrējoties DNS, notiek līdz 1% no 100 zinātnieku atkārtoto eksperimentu gadījumiem.

Pilns ASV zinātnieku pētījums publicēts šeit:

“Reversi transkriptēta SARS-CoV-2 RNS nukleīnskābe var integrēties kultivētu cilvēka šūnu genomā un var tikt ekspresēta (diagnosticēta) pacienta audos”.

Avots:
https://www.pnas.org/content/pnas/118/21/e2105968118.full.pdf

ASV zinātnieki savos eksperimentos atklāja, ka Covid vīrusa daļas RNS nukleīnskābju veidā spēja līdz pat 1% gadījumu integrēties cilvēka genoma šūnu kodolā un DNS, šūnām daloties, izmantojot reversās transkriptāzes procesu.  Tas visai loģiski izskaidro arī daudziem cilvēkiem piedzīvotās smagās blaknes pēc mRNS vakcīnas.  Pēc pirmās Pfizer potes tikai 1 no 100 cilvēkiem pastāv risks sabojāt savu genomu.  Otro Pfizer poti saņemot, risks divkāršojas un smagas blaknes būs jau 1 cilvēkam no 50. Trešo poti ssņemot, genoms tiks sabojāts jau 1 no 25.

ASV zinātnieku mērījumi par genoma bojājumiem dod iespēju ar datu zinātnes palīdzību aprēķināt mirstības pieaugumu no mRNS pīķa S proteīna vakcīnu blaknēm Latvijā.

Kariņa valdība šogad pavasarī par 23 miljoniem eiro iepirka 1.4 miljons devu Pfizer/BioNTech vakcīnu partiju, stāstot visiem, cik tās esot drošas un efektīvas:

Avots:
skaties.lv/zinas/kar..-pret-covid-19-devu/

Ikviens var matemātiski aprēķināt, ka no aptuveni 700,000 cilvēku, kuri varētu būt Latvijā saņēmuši abas Pfizer potes, šo mRNS vakcīnu injekciju sastāvā esošais Covid vīrusa pīķa proteīna gēns sabojās genomu un imunitāti līdz 14,000 vakcinēto cilvēku (1 no 50). Ja šogad, kopš Latvijā sāka potēt ar mRNS vakcīnām, no Covid miruši ap 4000 cilvēku, tad šis aprēķins rāda, ka no mRNS blaknēm, lielākoties no pēkšņiem insultiem un infarktiem, tuvākajos gados nomirs vai smagi saslims aptuveni 3,5 reizes lielāks skaits cilvēku, nekā no Covid vīrusa. Tas būs redzams arī paaugstinātajos mirstības rādītājos no pēkšņa insulta, infarkta, audzējiem un smagām neiroloģiskām sasalimšanām, ko Latvijas valstiskie vakcīnu dīleri šobrīd slēpj no sabiedrības par 2020. un 2021. gadu (par 2019.gadu dati ir pieejami). Ilgstoši to noslēpt nebūs iespējams, jo mirušo piederīgie un ārsti arvien vairāk sāk par šādām pēksņām un negaidītām vakcinēto cilvēku nāvēm runāt.

Precīzi ir iespējams noteikt vai cilvēks ir miris ar vakcīnas sabojātu genomu, izmantojot gēnu sekvencēšanas Sangera metodi, piederīgajiem pieprasot sekciju un šūnu DNS pārbaudi ar šo metodi uz Covid pīķa proteīna nukleīnskābju daļu klātesamību šūnu kodolā. Ja pēc vakcīnas Sangera tests uzrāda pīķa proteīna daļu esamību paņemtā šūnu parauga DNS kodolā, tad cilvēka slepkava ir šī mRNS vakcīna.

Sangera gēnu sekvencēšana būs faktiski vienīgais rīks, ar ko vakcinētie cilvēki ar Pfizer/Moderna gēnu terapeitiku, kas cietīs no ģenētiskām imunitāti graujošām blaknēm, varēs pierādīt cēloņsakarību ar Pfizer poti, lai saņemtu kompensāciju. Tā gan neuzlabos cietušo dzīves kvalitāti, jo Pfizer/Moderna gēnu terapijas vakcīnu sabojātā genoma dēļ daudziem būs jāievēro līdzīga pašizolācija un ārstēšanās kurss ar medikamentu kokteili pret letālu citokīnu vētras iznākumu tāpat kā HIV slimniekiem, turklāt visas turpmākās dzīves garumā.

Atbildēt

vispārjau

13.12.2021. 18:28

»

Elmars

Visvairāk citus apdraud vaksācijas fanātiķi


vaksācijas fanātiķes ir sievietes, kuras ar to neapdraud nevienu citu (izņemot sevi, iespējams)..

Atbildēt

slepkavas jātiesā

13.12.2021. 17:39

Levitz/Knariņ kliķe ir ne tikai zagļi un meļi, bet arī tautas slepkavas!

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

13.12.2021. 17:20

"Eiropas Savienībā vidēji veselības aprūpes budžets veido 7% no iekšzemes kopprodukta; Latvijā – 4,5%."
Ir pilnīgi nebūtiski, cik % vai cik žīdu rubļu (eur) veido veselības aprūpes finansējumu, būtiski ir, kam šī nauda tiek novirzīta. Ja nauda aiziet medicīnas darbinieku (tiem, kas strādā) atalgojumam, materiālu un aparatūras iegādei, iespējams, ar krietni mazāku % pietiktu, lai medicīnisko aprūpi nodrošinātu augstā līmenī. Savukārt, ja finansējums aiziet ierēdniecībai "vadlīniju izstrādāšanai", simtu aģentūru (kuras nodarbojas ar hvz ko, sorry; apgūst līdzekļus) uzturēšanai un citām, tikpat vajadzīgām aktivitātēm, tur ne tikai ar 7%, bet 27 un 37% nepietiks: ar LV ierēdniecības "kapacitāti" (no fizikas - ietilpību) līdzekļu apgūšanā var salīdzināties tikai Melnais caurums, kurš iesūc visu, aplaizās un vēl paprasa...

Atbildēt

fakts

13.12.2021. 17:10

Kremļa sulainis atkal melo!
"mirstība ar diagnosticētu COVID-19 ir piecas reizes augstāka nekā vidēji Eiropas Savienībā un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs"

Fakts- 5x zemāka mirstība ir tikai trijās Eiropas valstīs Islandē, Norvēģijā un Somijā. Savukārt nevienā no lielajām Eiropas valstīm mirstība nav pat divreiz zemāka kā Latvijā.

Atbildēt

Žulis

13.12.2021. 16:48

Un ko nepareizu šeit uzrakstīja Urbanovičs? Jā, viņš ir "saskaņietis", "prokremliskais", es pat teiktu, ka zināmā mērā viņš ir latviešu tautas ienaidnieks, bet.... Kur tad ir tie latviešu tautas "draugi"? Ooo, viņi, atšķirībā no Urbanoviča gadu gadiem ir sēdējuši valdošajā koalīcijā un cītīgi strādājuši, lai šodien Urbanovičs savā rakstā varētu uzdot šos jautājumus. Un ja kāds šeit teiks, ka Urbanovičs un viņam līdzīgie šādus rakstus raksta, lai iegūtu tā saucamo politisko kapitālu, tad es gan domāju, ka šo politisko kapitālu īstenībā ar savu nelietīgo bezdarbību un noziedzīgo līdzdalību valsts izputināšanā un tautas postā dzīšanā ir kaldinājuši tā saucamie "nacionāļi". Tādi urbanoviči vienkārši paņem to, ko viņiem uz paplātes ir pasniegušas visas tā saaucamās "latviskās" partijas ar VL/TB/LNNK priekšgalā.

Atbildēt

lauķis

13.12.2021. 16:43

»

autoram

Vainīgi gan tikai paßi- nevakcionèjas un apdraud citus


Vai trešo dozu jau saņēmi!ESI APZINĪGS UN ŠPRICĒJIES!
Kovidreliģiozajam mirt pirms kārtējās dozas saņemšanas ir vislielākais grēks.

Atbildēt

Elmars

13.12.2021. 16:40

»

autoram

Vainīgi gan tikai paßi- nevakcionèjas un apdraud citus


Visvairāk citus apdraud vaksācijas fanātiķi.

Atbildēt

Elmars

13.12.2021. 16:39

Nevajag stresot, 15. decembrī uz darbu neies ap 70000 Latvijas Pilsoņu... BET 13 saeimas vēlēšanās par knariņa parteigenosēm balsoja 56000 LR Pilsoņu. Drebiet bailēs nožēlojamie jenoti, vēlēšanas nav aiz kalniem.

Atbildēt

autoram

13.12.2021. 16:26

Vainīgi gan tikai paßi- nevakcionèjas un apdraud citus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....