Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skaisti vārdi Latvijai

04.11.2020. 13:37

Kremlis ar vienā vietā iebāztu roku...

Atbildēt

ha-ha

04.11.2020. 13:20

»

Žulis

Palūkosimies uz Latvijas informatīvo telpu mazliet no malas. Tātad, no vienas puses šeit var atrast nopietnu un pamatotu valdošās varas kritiku. No otras puses valdošās kliķes rupori informatīvo telpu piebļauj ar valdošā režīma slavinājumiem, “kļūdu” attaisnojumiem un apgalvojumiem, ka mūsu valstī pa...


Visai dīvaina ir baurošana par Kremļa troļļiem un vienlaicīga Kremļa propogandas pasniegšana uz šķīvīša ar zelta maliņu,kā arī varas uzkrītošā komsormogošanās t.i.Kremlim uzticīgu,vismaz pagātnē,personāžu koncentrācija varā.

Atbildēt

Nesen

04.11.2020. 13:18

»

009

Tiešām lieliski uzrakstīts. Dod dievs to saprast iespējami daudziem


Žulis aicināja iet uz Gobzema parādi...

Atbildēt

Pietiek!

04.11.2020. 13:04

Neievienot komentārus ar PIETIEK cenzūru! Nu gan vienreiz pieriebies!

Atbildēt

Gobzems

04.11.2020. 13:02

Gobzems nekad nav paticis! Tāds glums... Un re, kur tas suns aprakts! Paldies par rakstu!!

Atbildēt

Manas domas.

04.11.2020. 12:27

Žulim vienmēr cepuri nost. Es saskatu tagad vienu projektu no megafarmai, cilvēkus grib novest līdz obligātai vakcinācijai. Polija, Vācijā, Krievija izskan vēlme to izdarīt, Latvijā uzbāzīgi reklamē to visu. Dzēsa ārā komentus, kas ir pret. Par ko atdot savas balsis, par godīgiem cilvēkiem, kam nauda mazsvarīgāka pa tautu. Viens tāds, kuru es aicinu tautai pakalpot ir Ilmārs Poikāns, Ilmār piedalies. Mums jāzin tādi tautieši un jābīda uz augšu kalpot tautai. Kurš vēl būtu vērts apspriest, rakstiet komentētāji.

Atbildēt

Žulis

04.11.2020. 11:48

Palūkosimies uz Latvijas informatīvo telpu mazliet no malas. Tātad, no vienas puses šeit var atrast nopietnu un pamatotu valdošās varas kritiku. No otras puses valdošās kliķes rupori informatīvo telpu piebļauj ar valdošā režīma slavinājumiem, “kļūdu” attaisnojumiem un apgalvojumiem, ka mūsu valstī pa lielam “viss ir kārtībā” un valsts “sekmīgi pārvar visas grūtības”. Ja otrās puses kontingents ir visai vienots savā sastāvā, tad pirmo, jeb režīma kritiķu sastāvs ir visai raibs. Šeit ir pārstāvētas gan tādas aprindas, kas reāli vēlas atjaunot patiesi suverēnu, nacionālu Latvijas valsti, gan aprindas, kam vienkārši ir pieriebusies valdošās kliķes realizētā bezkaunīgā valsts izzagšana, bet kas domā, ka Latviju var glābt esošā režīma uzlabojumi, gan arī prokrieviskie, latviešu tautai naidīgie spēki, kas izmanto informatīvā kara paņēmienus Krievijas interesēs. Jau labu laiku novēroju, ka valdošais režīms ir atradis “ģeniālu” risinājumu, kā cīnīties pret saviem oponentiem.
Izejot no “galma mēdiju” propagandētās atziņas, ka Latvijā “pa lielam” viss ir kārtībā, visi režīma kritiķi tiek pasniegti kā šīs “labās kārtības” ienaidnieki, kas kalpo kremlim un Putinam, vai vismaz kā šajā rakstā – kalpo kremļa un Putina interesēm. Un šeit vienā “katlā” tiek sajaukti gan nacionālās idejas pārstāvji, gan režīma ekonomiskās politikas kritiķi, gan kremļa ietekmes aģenti. Aprēķins šeit vienkāršs – tautai ir jāsaprot, ka tie, kas tautu tā “mazliet” apzog un “mazliet” apkrāpj, īstenībā jau nemaz nav tik slikti. Bet tur, aiz robežas tajā kremlī sēdošais Putins – lūk, tie gan ir īsti briesmoņi! Un patreizējie tautas apzadzēji un apkrāpēji ir vienīgais gaišais spēks, kas spēj Latvijā dzīvojošos no tām “briesmoņu ordām” pasargāt. Šādā veidā tiek panākts, ka cilvēki katru, kas kritizē valdošo varu sāk uzlūkot ar neticību un aizdomām. Šo neticību un aizdomās vēl pavairo mēdijos tiražēti uz reāliem vai sadomātiem faktiem balstīti kompromitējoši materiāli par režīma kritiķiem. Iznākums ir tāds, ka reizēm protestā pret pastāvošajām nejēdzībām valstī izdodas mazliet saorganizēties vieniem, bet otrie, trešie, ceturtie… stāv maliņā un ar aizdomām vai neticību noskatās. Protests ātri vien izsīkst. Citā reizē protestā saorganizējas otrie, bet tagad maliņā stāv pirmie un visi pārējie. Tad trešie, ceturtie…. Tā tas bez kādiem rezultātiem sīki protesti turpinās visu šo laiku. Rezultātā latviešu tauta nu jau 30 gadu garumā ir ļāvusi sevi netraucēti apzagt un postā dzīt.
Savukārt, ja runājam par kremļa interesēm Latvijā, tad kādas tās ir īstenībā? Maldāties, ja domājat, ka kremļa intereses ir Latvijā dzīvojošo krievvalodīgo aizstāvība vai krievu valodas ieviešana Latvijā. Arī Latvijas pievienošana Krievijai no stratēģiskā viedokļa nemaz nav tik nozīmīga, kā to cenšas iztēloties mūsu valdošā režīma propaganda. (Dažu simtu kilometru attālums mūsdienu raķetēm un kara tehnikai nav būtisks šķērslis.) Krievijas interesēs ir lai tās pierobežā (Latviijas teritorijā) neizveidotos ekonomiski spēcīga, patstāvīga, vienota, nacionāla valsts, kas ar savu ekonomisko potenciālu būtu nepieejama Krievijas kapitāla iespaidam un varētu kalpot par piemēru citām tautām, tai skaitā arī krievu tautai. Krievijas interesēs ir lai mēs būtu nabadzīgi, beztiesīgi, sašķelti. Lai Latvijā netraucēti varētu saimniekot Krievijas kapitāls, lai mēs un šeit dzīvojošie krievvalodīgie varētu kalpot kā Krievijas piektā kolona Eiropas savienībā un NATO. Un tieši to pa šiem gadiem ir panācis valdošais režīms. Tātad, kas īstenībā darbojas Krievijas interesēs – šis režīms, vai tā kritiķi?

Atbildēt

!

04.11.2020. 11:39

Sorosītu žurku bars nobijies no Gobzema , driķē pasūtījuma raksteļusc, naudas viņiem diezgan, Latviju iedzinuši ar savu politiku nabagmājas kandidātos!

Atbildēt

lauķis

04.11.2020. 11:14

»

jojo

ES atkal domāju, ka krievu propogandas mašinērija vienkārši izmanto Gobzemu, kurš ir gatavs uz visu un pagaulties zem jebkura, lai tikai tik pie jebkādas kaut nedaudz reālas varas. Bet džeku var saprast- vienreiz jau viņš gāja uz visu banku- pazaudēja visu, bet neemigrēja kā bija solījis, tagad viņš...


ES atkal domāju ka vara ir globāla,ka Kremlis arī pakļaujas šai varai,ka Gzems ir nākamā saulveža projekts.
Es domāju ka katram ir dota izvēle,būt cilvēkam,būt aitai vai kāmītim,būt noderīgam idiotam.
Gobzems noteikti nav cilvēks.

Atbildēt

Maskavas spalvainā roka

04.11.2020. 10:57

Manējais ir šis Mākoņtēvs

Atbildēt

CNN

04.11.2020. 10:46

Esot aizdomas par Levita sakariem ar KGB

Atbildēt

par ko balso gaulaiters karins latvija ?

04.11.2020. 09:54

makonkaln,labak noskaidro par ko balso gaulaiters karins latvija !

Atbildēt

Sondars

04.11.2020. 09:47

Jānis Mākoņkalns veic pasūtijuma darbu, jeb ir noderīgs idiots -izsakot spekulăcijas?

https://www.youtube.com/watch?v _u6zA8wB5EY

Atbildēt

latvijas cnn tv neskatos !

04.11.2020. 09:42

»

jucis

Paldies autoram par reklāmu. Līdz šim nezināju par tādu СЭЛФИ, tagad zināšu, kur iegūt jaunumus par notiekošo valstī


es ari noteikti apskatisos,citadi tikai Aivara Lemberga un Jana Sondora alternativie viedokli parsvara youtuba.

Atbildēt

?

04.11.2020. 09:37

kas stav aiz makonkalna,sorositi vai nacionalie atkritumi ?

Atbildēt

jojo

04.11.2020. 09:33

ES atkal domāju, ka krievu propogandas mašinērija vienkārši izmanto Gobzemu, kurš ir gatavs uz visu un pagaulties zem jebkura, lai tikai tik pie jebkādas kaut nedaudz reālas varas. Bet džeku var saprast- vienreiz jau viņš gāja uz visu banku- pazaudēja visu, bet neemigrēja kā bija solījis, tagad viņš sola jebko un gatavs protestēt pret jebko, lai tikai radītu ilūziju, ka viņš ir opozicionārs esošajai varai. bet viņa atbalstītājiem ir jāsaprot, ka, ja piemēram, valdība pateiktu, ka ar rītdienu sejas maskas kategoriski ir ailiegtas, tad Gobzems būtu pirmais, kurš atrastu 100 zinātnieku pētījumus, cik tās ir labas un nēsātu cauru dienu gan uz mutes, gan oakaļas. Ļoti žēl to vienkāršo cilvēku, kuri paši to nesaprot, ka Gobzems vienkārši viņus izmanto, jo viņam ir skaidrs, ka trešās iespējas viņam vairs nebūs, tad viņš kļūs smieklīgs pat parastiem kotlešēdājiem un ka runa nekad nav bijusi par maskām, bet gan par sirdsapziņu.

Atbildēt

Mjā

04.11.2020. 09:31

Tautas gudrība saka; 'izsalcis neej veikalā iepirkties'.Šobrīd 'izsalkušā'statusā vērojams AG un tas vedina uz viegli manipulējamu nākamo 'nācijas glābēju',kurš ies uz visu banku sevis apliecināšanai.Ja arī izdosies savākt vajadzīgās dvēseles partijas dibināšanai,tas arī būs viss,jo atcerēsimies 'slepeno ieroci'vajadzīgo kadru izvēlē - SAB un tas nozīmē neko vairāk kā opozīcija

Atbildēt

GEO

04.11.2020. 09:30

Gaidām arī Ingūnas iznākšanu.

Atbildēt

“Mākoņukalna kunkam!”

04.11.2020. 08:57

Vai kāds man teica, ka autors ir no Drošības policijas “izcilības centra”, vai kaut kas tamlīdzīgi?

Gobzema sapulcē “apvienotajiem kotlešēdājiem” tiešām visu runu vadlīnija bija krievi + latvieši družba narodov.

Ja jau VDD aktīvi seko A. Gobzema izdarībām kosmopolītisma vairošanā, tad kā lai izskaidro, ka policiju Gobzema kotlešēdāju sapulcē neredzēja? Neredzēja, ka tā tramdītu sanākušos ievērot 2 m distanci. Un vēl - nesekoja policijas sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par runu mītiņā krievu valodā, neievērojot valsts valodas likumu!

Ka tik vien tas neliecina, ka Krievijas specdienestu darbības ir vienā maisā bāžamas ar VDD darbībām? Jo gan Vienotība, gan Saskaņa, gan JKP, Attīstībai PAR un NA, KPLV ir veci VDD projekti. Novecojuši. Tad nu “valsts upuris” A. Gobzems - izslēdza no advokatūras, nedeva pielaidi valsts noslēpumiem (hmm nav vēl nopelnījis, bet varbūt jau ir?) būs nākošais VDD Trojas zirgs tautiņās? Neredz taču jaunu un akīvu Latvijas glābēju, noderīgu idiotu, kuriem nu A. Gobzems norādīs ar VDD virzību uz Saeimu noderīgo idiotu simtniekam utt! Tad nu A. Gobzemam tie jāmeklē ar skala uguni! Un šovu! Klauna šovu!

Policija gan bija ļoti, ļoti aktīva, kad nesen bija protesta gājiens pret maskām, piespiedu vakcināciju un piespiedu čipizāciju!

Pa lielam cionistu specdienestu politika Krievijā neatšķiras no tādas pat cionistu politikas Latvijā. Pretrunas tiek uzturētas vien pēc principa - skaldi un valdi.

Krievijā valsts korporāciju pārstāv Kremļa vara, kas saaugusi ar oligarhātu, kuru savukārt ofšoros kontrolē ASV un Izraēlas specdienesti caut globālo finansu korporokrātiju.

Bet, lai uzturētu mītu par krievu nacionālismu Krievijā, Putins un specdienesti ar karu Donbasā un Krimas ieņemšanu - “podņaļi russkova čeloveka s koļen”.

Bet Latvijā ar kolaborantu NA tiek uzturēts mīts, ka Latvijā ir “atjaunotā 18. novembra republika”, bet patiesībā cionistu 4. maija valsts korporācija, kura ar parādu politiku globālai finanšu korporokrātijai ir sveša un naidīga latviešu tautai.

Kā redzam - ne ar ko pilnībā neatšķiras Krievijas valsts korporācija no Latvijas valsts korporācijas, “Mākoņukalna kunks”!

Atbildēt

Paldies par reklāmu

04.11.2020. 08:56

Atbalstīšu jebkuru, kurš apsolīs pielikt pie sienas pašreizējo "eliti"! Ar vārdiem "pielikt pie sienas", es, protams, domāju viņu bildi pielikt😁

Atbildēt

009

04.11.2020. 08:43

Interesanti - kur trennē tādu meistarību demagoģijā un varas aizstāvēšanā? Neticu ka autors ir tik stulbs lai pats nesaprastu ko dara. Drīzāk jau pa savam gudrs.

Atbildēt

jucis

04.11.2020. 08:43

Paldies autoram par reklāmu. Līdz šim nezināju par tādu СЭЛФИ, tagad zināšu, kur iegūt jaunumus par notiekošo valstī.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...