Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jolanta

07.11.2020. 11:23

Ja rakstā būtu patiesība, taud autors neslēptos aiz pseidonīma. Kaut kāda krieva pārdomas citējot, tās nav jāpasludina par Gobzema atmaskošanu. Cilvēki, esiet kritiski, lasot šādas rīmes. Neaizstāvu Gobzemu, bet esmu pret tautas muļķošanu no jebkuras pozīcijas.

Atbildēt

Viedais Manels

05.11.2020. 22:17

Nezinu, kā tur ar vēsturisko atmiņu (manējā krieviem nepatiktu), bet veselā saprāta aizstāvība noteikti liecina par kremlinu aizmuguri ;)

Atbildēt

varētu padomāt, ka

05.11.2020. 14:44

»

yes

Mēkonijkalns ticis pie klaviatūras


trakomājā atslodzes diena?

Atbildēt

yes

05.11.2020. 13:47

Mēkonijkalns ticis pie klaviatūras

Atbildēt

HA

05.11.2020. 11:31

»

kaķim pat jāsmejas

jā, jāmaina, bet ta ne jau Aldis kaut ko mainīs, viņam vispirms jāārstējas pie galvas ārsta


Viens nevar, bet....
Ir vēlamā patiesībā un reālā.
Kas pēc būtības ir partiju programmas?
Tas ir biznesa plāns ideoloģisko mērķu sasniegšanai.
Un kāds ir šis mērķis?
VARA

Un viss pamatā ir vienkārši.
Jāatver acis un jāpaskatās kā interesēs tiek izmantota šī vara.
Un vēl, jo sašķeltāka tauta, jo vieglāk ar viņu tikt galā.

Atbildēt

05.11.2020. 07:35

»

“Mākoņukalna kunkam!”

Vai kāds man teica, ka autors ir no Drošības policijas “izcilības centra”, vai kaut kas tamlīdzīgi...


Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Arī Pietiek ievieš cenzūru un strādā Drošības policijas interesēs

05.11.2020. 06:46

»

Soņa zina labāk

Pirmkārt, Aldim Gobzemam nav stratēģijas, nav augsta valsts amatpersonas stājas, ir pašslavināšanās. Viņš ir pārgudrs, viņš nav vadoša personība, bet zini - Latvijā ēd nost visus, kuri kaut ko labu dara Latvijai, kuri mēģina ienākt politikā un teikt savu vārdu. Latvija ir sabradāta, izvarota, izzagta...


Man vairs neļauj komentāros publicēt garus, rediģētus copy/ paste tekstus pēc mana komentāra “Mākoņkalna kunkam”, ar ko atmaskoju cionisma politiku Latvijā.

Pirms tam nepievienoja komentārus arī rakstītus uzreiz dažreiz, kad Pietiek cenzūrai nepatika.

Atbildēt

auniem

05.11.2020. 00:56

Viss ir daudz vienkāršāk. Ja ir "krīze", pie varas nāk liberālgestapoīdi un griež un amputē, ja "izaugsme" - tad proputinoīdie šleseroīdi un zog uz Vella paraušanu. Tā viņi mētā varu viens otram. Ja vieni prasa likt maskas, otri brēc, ka maskas aizskar viņu brīvību. Un, kamēr tiek izzagti miljardi, debloīdi cīnās, kurš viņiem vairāk nepatīk - fakuilža vai puņķualža.
Vislabāk šo politisko sistēmu raksturo pastāsts par lauku gadatirgus placi. Kamēr divi krāpnieki placī kāvās, veselam baram pamuļķu, kuri blenza uz abiem kaušļiem, kāds trešais - gudrinieks iztīrīja kabatas.
Ir sabiedrības daļa, kas šo elementāro patiesību nespēj un negrib saprast un gadu desmitiem troļļo pietiek vai fakebukā. Daži ir tik dumji, ka to dara par velti! Mazliet apķērīgākie kā točs, lapsa vai aldis nopelna "kokletēm un aliņam". Nez vai žulis arī dabū kokletes, bet gan jau, jo nav badā nomiris un internets arī strādā.
Pamuļķi, uzdodiet sev jautājumu, kāpēc aldis brēc tikai par maskām, bet kā zivs klusē par to, ka martā LV ar skubu iesniedza deklarācijas un atteicās no vairāku cilvēktiesību ievērošanas? Kas vairāk aizskar tavas jo..annās tiesības - maska vai tas, ka tev slimnīcā nogriež skābekli, jo tev ir 70 un kāds ar veterināra diplomu izlemj, ka tev pietiks dzīvot?

Atbildēt

Soņa zina labāk

05.11.2020. 00:07

»

ESMAIJA

Riebās! Pat nelasīju, jau zinot, kas tur nāks ārā...


Pirmkārt, Aldim Gobzemam nav stratēģijas, nav augsta valsts amatpersonas stājas, ir pašslavināšanās. Viņš ir pārgudrs, viņš nav vadoša personība, bet zini - Latvijā ēd nost visus, kuri kaut ko labu dara Latvijai, kuri mēģina ienākt politikā un teikt savu vārdu. Latvija ir sabradāta, izvarota, izzagta, sistēmiski tiek nomelnotas personības, Latvijā neko neļauj būvēt un ražot un tas patīk "lieldraugam" Krievijai. Latvija ir drausmīgu okupācijas seku pakļauta valsts, ko turpina graut. Galvenais - organizētā noziedzība, kas zeļ un plaukst šajā netīrajā pēcokupācijas seku saēstajā sabiedrībā.

Man nav viedokļa, kā no tās "sabiedrības purva" tikt laukā. Labie 18.gada Latvijas likumi un tikumi tiek samīdīti ar likumu un noteikumu iepirkumiem, honorāriem , "veiksmīgā" nomenklatūra cītīgi atstrādā netīros honorārus, taisa jaunus OIKus, slepenus līgumus ar valsti ...

Atbildēt

Copy/ paste komentārus dažiem liedz?

04.11.2020. 23:37

Pietiek, kas notiek, Lapsa?

Atbildēt

Haha

04.11.2020. 23:35

Piektdien no alsos par “ārkārtas situāciju” Jau laboratoriskiem izmeklējumiem piešķirti 15 milj. €. Tostarp masveida testu analīzēm.

Paātrinātajā ES vakcīnu reģistrā Latvijai paredzētas 600 000 vakcīnas.

Atbildēt

Demiurgs

04.11.2020. 22:17

Jā, idiņ Jāni. Būs Gobzems, Pļaviņš, Točs un simti citu. Un tūkstoši citu, vēl dusmīgāku. Tāpēc ka Vienotības dolbojobi ir aizmirsuši, kas viņiem mēnešalgu maksā.Jau 15 gadus viss ir dirsā un laiks to koriģēt.

Atbildēt

RAIMONDS

04.11.2020. 21:53

Nebūtu tādu Gobzemu, ja valdība rūpētos par valsti, godātu pensionārus, skolotājus, medmāsas maznodrošinātos, rosītos lauksaimniecībā, rūpniecībā, neceltu savas algas kamēt valsts ir miljardu desmitus parāds SVF ! Kādu valdība dod piemēru ? Noziedzīga nekompitence visos valsts ešilonos! Piekopjas netiesāšanas un nesaukšanu pie atbildības iepriekšējos varas sasaukumus! Dzīve rit virs likuma ! JĀ TAUTA NO TĀ IR NOGURUSI ! Lūk tāpēc meklē da jel ko,Gobzemu,ļeņinu, staļinu ! Kāpēc man ne centa nesaņemušajam covid atbalstam paredzēto naudu jāpiedalās tās atgriešanā ? Kāpēc man paaugstina īpašuma un citus nodokļus ?!

Atbildēt

kaķim pat jāsmejas

04.11.2020. 21:45

»

HA

Dzīve pēc būtības ir spēle noteiktā laikā, noteiktā telpā pēc noteiktiem noteikumiem


jā, jāmaina, bet ta ne jau Aldis kaut ko mainīs, viņam vispirms jāārstējas pie galvas ārsta..

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

04.11.2020. 21:34

Pietiek ir russofobu klubinsh.

Atbildēt

Ferdinands

04.11.2020. 21:15

Autors ir trāpījis uz pareizas nots. Es vēroju Gobzema darbības šī sasaukuma sākumposmā un tur redzēju nepatīkamu ainu.Neuzticams kadrs.Toties situāciju mūsu fermā viņš pārredz ļoti labi,arī par to covidafēru viņam var tikai piekrist ... :))) Tomēr dziļākie ūdeņi turpat vien ir ,kur bija ... ;)

Atbildēt

Manas domas.

04.11.2020. 21:02

Ilmārs un otrs Armands Pūče.

Atbildēt

nu, nu...

04.11.2020. 20:57

»

Andris

Paldies par reklāmu. Vismaz būs ,kur iegūt alternatīvu informāciju. Žulis jau tas pats Gobzems vien ir... Nu Poikāns kādreiz bija Neo... Paklausieties viņu Rīga 24 preses klubā... Izteikts valdošās kliķes apjūsmotājs... Piekrītu tiem ,kuri uzskata ,ka Gobzems ir valdošās kliķes izvēlēts nākamā saulveža...


Ir gan tev, cilvēciņam liktens. Nevienam nevar ticēt. Neviens tev neko jaunu nepasaka Visus turi aizdomās par kaut kādām savtīgām interesēm, saulvežu lomām. Atliek tikai sēdēt malā un uz visiem caur pieri lūrēt. Bet ēst ta gribās. Tāpēc jāiet vien tai pašai valdošajai kliķei kalpot. Un tieši tas jau viņiem arī ir vajadzīgs!

Atbildēt

Andris

04.11.2020. 20:26

Paldies par reklāmu. Vismaz būs ,kur iegūt alternatīvu informāciju. Žulis jau tas pats Gobzems vien ir... Nu Poikāns kādreiz bija Neo... Paklausieties viņu Rīga 24 preses klubā... Izteikts valdošās kliķes apjūsmotājs... Piekrītu tiem ,kuri uzskata ,ka Gobzems ir valdošās kliķes izvēlēts nākamā saulveža lomai... Vai tad viņš savās runās kko jaunu pasaka... Zīgerists vismaz banānus par velti dalīja...

Atbildēt

Antūns

04.11.2020. 20:01

Mjā... kaut kas ar Pietiek tomēr nav kārtībā. Man komentāru tā arī neizdevās pievienot. Bet necentīšos atkārtot. Lai jau Pietiek vārās savā sulā.

Atbildēt

A

04.11.2020. 19:50

»

:):):):):):):):):):)

Nobīties var no slīpēta un gudra nelieša nevis no pusjukuša, ambicioza pamuļķa


Gobzema sievasmāte ir par korupciju notiesāta alkoholiķe Rota.

Atbildēt

ss

04.11.2020. 19:49

kārtējie rusofoba murgi

Atbildēt

viss ir vienkārši

04.11.2020. 19:21

»

Manfreds84

Pēc raksta izlasīšanas rodas vajadzība paskatīties kalendārā. Sajūta, ka ir gads 1970-75 un lasu laikraksta "Cīņa" pirmo atvērumu


Kāds "mēēēdītājs" un tā kuratori no "specorgāniem" - tādi "autori pietieklapsītāji kazmīšļi mākoņstumdītāji" un citi tamlīdzīgi pietiek.lapsas lumpeņskapja zombīšfanotāji.

Atbildēt

Manfreds84

04.11.2020. 19:17

Pēc raksta izlasīšanas rodas vajadzība paskatīties kalendārā. Sajūta, ka ir gads 1970-75 un lasu laikraksta "Cīņa" pirmo atvērumu.

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

04.11.2020. 19:16

»

!

Sorosītu žurku bars nobijies no Gobzema , driķē pasūtījuma raksteļusc, naudas viņiem diezgan, Latviju iedzinuši ar savu politiku nabagmājas kandidātos


Nobīties var no slīpēta un gudra nelieša nevis no pusjukuša, ambicioza pamuļķa

Atbildēt

luņova

04.11.2020. 18:28

...

Atbildēt

kaut kur jau tam muļķim nauda nāk

04.11.2020. 18:21

un Latvijai NEKO labu darījis nav. Ar ko kopā viņš apkāsa Zolitūdes cietušos?

Atbildēt

hā hā

04.11.2020. 18:20

»

!

Sorosītu žurku bars nobijies no Gobzema , driķē pasūtījuma raksteļusc, naudas viņiem diezgan, Latviju iedzinuši ar savu politiku nabagmājas kandidātos


soross jau gan kopa ar putinu, jo putins organizē krievijas izzagšanu uz sorosa ofšoriem

Atbildēt

to hm

04.11.2020. 18:01

»

hm

Patiesībā jautājums ir ģeopolitisks. Ja ievēlēs Trampu vai ASV sāksies pilsoņu karš, abos gadījumos NATO izzudīs. Amerikāņiem Latvija nešķitīs svarīga un te būtiski mainīsies politikas virziens...


Tādā gadījumā nevajag melīgi uzdoties par atjaunoto Latviju, bet skaidri norādīt patiesos mērķus un atklāti pieņemt krievijas guberņas statusu.
Citādi jūsu okupantu politika izskatās kā zaporožecs ar mercedesa uzlīmēm.

Atbildēt

Pilsoņu komiteja

04.11.2020. 17:53

»

cilveks444

Murgains raksts, murgaina sakritību meklēšana, murgaina vīzija (kārtējā) par Kremļa roku. Kāpēc? Pavisam vienkārši. Tas, ko pauž Gobzems, tas, ko saka Točs, tas, kādus argumentus un faktus liek priekšā rezerves pulkvedis Rublovskis, ir absolūti loģiski, saprātīgi un, visticamāk, vislielākā mērā patiesi...


-Latvijas valdībā un saeimā netiek ievērota Satversme un nepilda likumus, kas iesākās pirms tika izveidota 4.maija kliķe. Tātad esošā valdība nevienu mirkli nav bijusi leģitīma un uzskatāma par slēptu okupācijas turpinājumu.

Atbildēt

hm

04.11.2020. 17:52

Patiesībā jautājums ir ģeopolitisks. Ja ievēlēs Trampu vai ASV sāksies pilsoņu karš, abos gadījumos NATO izzudīs. Amerikāņiem Latvija nešķitīs svarīga un te būtiski mainīsies politikas virziens.
Kā mainīsies, domājiet katrs ar savu samaitāto fantāziju. Bet dažos vēsturiskos posmos ir cilvēki, kuri spēj pavērt nākotnes aizkaru un sajust nākotnes elpu. Varbūr Gobzemam tas ir dots?

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

04.11.2020. 17:38

Ar raksta novērtējumu redzama Latvijas pamatiedzīvotāju un okupantu skaitliskā attiecība mūsu valsts teritorijā.
+52/-47 Tikai nelielais pārsvars vēl pagaidām ir šķērslis lai demokrātiski apvienotos ar kremli.

Atbildēt

ha-ha

04.11.2020. 17:10

»

ESMAIJA

Riebās! Pat nelasīju, jau zinot, kas tur nāks ārā...


Piemirsāt patriotu skaitam E.Graudiņa komandu.

Atbildēt

motorhead 1916

04.11.2020. 16:44

Ko, vellos var ar to Gobzemu njemties? Suns, kursh rej, tachu nekozh. Raustaamaas lelles ne tik.

Atbildēt

Turības bakalaurs Sandis Ģirģens

04.11.2020. 16:25

ir pašiem savs KPV LV kandidāts: VDD plāns Latvijas tuvākai nākotnei

Atbildēt

HA

04.11.2020. 16:21

Dzīve pēc būtības ir spēle noteiktā laikā, noteiktā telpā pēc noteiktiem noteikumiem.
Ja tauta nespēj izdzīvot pēc patreizējās valdības nospraustajiem noteikumiem, ir kaut kas jāmaina.
Lai Aldim veicas

Atbildēt

lauķis

04.11.2020. 15:40

»

ESMAIJA

Riebās! Pat nelasīju, jau zinot, kas tur nāks ārā...


Jā - arī es balsotu par...
Nav jau svarīgi par ko tieši jūs balsojāt,tik un tā jūs nobalsojāt par sistēmu.Atsevišķas sistēmas skrūvītes nevienu un nekur nevedīs,ja nu vienīgi uz elli.Gobzems arī ir sistēmas skrūvīte,par vietu pie siles tas radījums pārdos da jebko un pārdosies da jebkam.

Atbildēt

vecā ziņkārība

04.11.2020. 14:44

Kas ir Indulis Zariņš?Man bija draugs mākslinieks,kurš jau sen miris.Bet Viktors A.nemūžam neies politikā.Esmaija sasapņojusies.

Atbildēt

hmm

04.11.2020. 14:18

aizdomas man ari ir,ka gobzems uz krieviskopusi velk,tomert kaa lai savadak dabuu araa vienotiibu?

Atbildēt

Jurands Orlovs

04.11.2020. 14:18

»

Gobzems

Gobzems nekad nav paticis! Tāds glums... Un re, kur tas suns aprakts! Paldies par rakstu


taa vish i, petuh... tu smirdi...💋

Atbildēt

ESMAIJA

04.11.2020. 14:16

Riebās! Pat nelasīju, jau zinot, kas tur nāks ārā.
Jā - arī es balsotu par Poikānu un ne jau viņš vienīgais var nākt un celt cilvēkus aiz sevis. Es tādu redzu Viktoru Avotiņu, Jūliju Stepaņenko un ne jau tikai... arī Didzis Šmits un Indulis Zariņš... Nepārvērtējams būtu Aivars Lembergs ... bet tieši tie, kas ir reāls drauds pastāvošajai kliķei, tieši tie, kas nekad nelocīsies svešas varas priekšā,bet darīs visu, lai Latvija patiesi būtu brīva, demokrātiska un bagāta valsts. no šīs varas saņems tik iznīcinošu triecienu, ka nez kādam jābūt cilvēkam, lai uz to ietu. Inguna Sudraba - cilvēks, kas saņēma vislielāko tautas uzticību, tūlīt pēc atteikšanās no sadarbības ar Vienotību, kļuva par Krievijas spiedzi... Lembergs, nepūsdams vienā stabulē ar šo pašu Vienotību, līdz mūža galam tiks spīdzināts kā noziedznieks. Tagad nāk viena liecība pēc otras par to, kā apsūdzība tikusi pie viltus liecībām... Drausmīgi. Aldis Gobzems tiek mīcīts pa dubļiem un , izskatās, ka arī velk uz krievu špionu, tajā pašā laikā Jurašs, kam, kā tas uzzināms no masu mēdijiem, ir gadiem bijis kopējas darīšanas ar apšaubāmiem krievu uzņēmējiem, Kariņš, kurš tirgojās ar krievu melnās naudas atmazgātājiem, tam piešķir pelaidi visiem valsts noslēpumiem...

Atbildēt

Dr.Fausts

04.11.2020. 14:14

Kremlim ar tās vadoni no KGB ir prieks, ka Latvijā daudzi izliekas, ka Krievijas (PSRS) okupācija ar tās izvērsto vardarbību pret Latviju nebija. Un Kremlim prieks, ka Latvijā daudzi cenšas iestāstīt, ka tagad ir cita-labā Krievija, cerot uz Jūdasa grašiem.

Atbildēt

cilveks444

04.11.2020. 14:08

Murgains raksts, murgaina sakritību meklēšana, murgaina vīzija (kārtējā) par Kremļa roku. Kāpēc? Pavisam vienkārši. Tas, ko pauž Gobzems, tas, ko saka Točs, tas, kādus argumentus un faktus liek priekšā rezerves pulkvedis Rublovskis, ir absolūti loģiski, saprātīgi un, visticamāk, vislielākā mērā patiesi. Protams, detaļās katrs var kļūdīties, bet, ja jūs redzat, ka šodien spīd saule, tad jūs ticēsiet Rublovskim, kas sacīs, ka spīd saule, nevis Pabrikam, kurš, kā radis, melos, ka ir apmācies un līst lietus, ja jūs redzat, ka uz baltas lapas ir rakstīts teksts ar melniem burtiem, ka to pašu saka arī Točs, tad jūs ticēsiet Točam, nevis, piemēram, Kalnietei, kura deklarēs, ka lapa ir melna, bet teksts ir varavīksnes krāsās, ja jūs redzat, ka Latvijas Saeima un valdība nepilda likumus, ka netiek ievērota Satversme, ka to pašu ziņo Gobzems, tad jūs ņemsiet vērā Gobzema sacīto, nevis viltvārža deklarēto, ka likumi nav jāpilda, kas nozīmē, ka nav “Viens likums – viena taisnība visiem!”. Viss taču ir tik vienkārši. Un, ja nu pēkšņi Krievija tā vietā, lai apmelotu Latviju, saka par mums taisnību, tad būtu jālec gaisā no prieka. Bet jebkurā gadījumā ir pilnīgs stulbums mēģināt patiesības paudējus saistīt ar Krieviju, tikai tāpēc, ka mūsu Latvijas administrācija, kas vada Latviju, savas nolaidības, pērkamības, nodevības dēļ ir iedevusi Krievijas propagandas rokās patiesus datus, kas rāda, ka mēs ejam uz grunti. Un tāpēc, ka tas ir tā, tagad neviens Latvijā vairs nedrīkstēs celt augšā kliķes nodarījumus, saukt viņus pie tiesas, aizstāvēt Latviju un tautu no nodevīgiem nejēgām, kas sagrābuši varu Latvijā. Tas taču ir absurds. Un uz šādu absurdu rīcību mūs, Latvijas iedzīvotājus, kuriem Latvijā ir jādzīvo, cenšas mudināt kliķe un tās pakalpiņi. Atceraties – balsts ir balts, saule ir saule, bet varavīksne ir redzama pie debess juma, nevis Kalnietes murgainajās vīzijās.

Atbildēt

Jau piekto reizi neļauj pievienot komentāru

04.11.2020. 13:59

Vai PIETIEk jau pārdevies?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....