Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pastāsts par skaidu savā acī

Dainis Lemešonoks, īpaši Pietiek
20.07.2016.
Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

u_u

26.07.2016. 13:59

Tak liekat mieru doktoram Libermanim!

Atbildēt

?

21.07.2016. 13:38

»

Lemesis

Ir tikai loģiski, ka uzņēmuma vai iestādes PR darbinieki pērk profesionāli sagatavotus mediju apskatus par savas nozares aktualitātēm. Tas ir nesalīdzināmi izdevīgāk: ziņu aģentūras "rūpnieciski" tiražēts produkts maksā daudz lētāk nekā PR darbinieka laiks, kas tiktu iztērēts šāda produkta "ekskluzīvai...


Paldies! Profesors atziņu visticamāk paudis pirms kara, jo pēc tam viņš Latvijā vairs nedzīvoja. Šāda atziņa būtu vietā tajos laikos un tautsaimniecībā. Arī PR un tēla spodrinātāju metodes tolaik izmantoja tikai vēlēšanās un citās reklāmās. Maz ticams, ka profesors būtu paudis atziņu, ka, lai saražotu vairāk piena, govs galvai jābūt lielākai par rumpi. Sakiet, lūdzu, kāda ir vidējā cena šādiem pakalpojumiem? Vienai slimnīcai vienā gadā?

Atbildēt

Lemesis

21.07.2016. 12:50

»

?

Kāds var atbildēt uz manu jautājumu? It kā valsts iestāde pērk pakalpojumu, lai apkopotu ziņas, kas ir publiskas. Maksā naudu, bet uz ārpusi nodot nedrīkst, jo tas ir valsts slimnīcas īpašums. Kur te loģika, ja ņem vērā, ka katrai valsts slimnīcai ir 2-3 preses sekretāri un piāristi? Viņi tik ļoti noslogoti...


Ir tikai loģiski, ka uzņēmuma vai iestādes PR darbinieki pērk profesionāli sagatavotus mediju apskatus par savas nozares aktualitātēm. Tas ir nesalīdzināmi izdevīgāk: ziņu aģentūras "rūpnieciski" tiražēts produkts maksā daudz lētāk nekā PR darbinieka laiks, kas tiktu iztērēts šāda produkta "ekskluzīvai" sagatavošanai & visu tam nepieciešamo mediju abonēšanai.

PR darbiniekam ir jāveido/jāsargā sava darba devēja reputācija (vai arī jāapmierina tā ego), nevis jānodarbojas ar naturālo saimniekošanu. Tikpat labi mēs varētu brīnīties, kāpēc firma pērk veikalā pienu, ko pieliet klāt pie kafijas, nevis tur pati savu govi - "piens būtu par velti"!

Jāpiekrīt prof. A.P.Aizsilnieka atziņai, ka latviešu nelaime ir mūsu neiznīdējamā ticība naturālās saimniekošanas "izdevīgumam" - atsakoties ieraudzīt izniekotos resursus un, galvenais, cilvēku darba izšķērdēšanu.

Atbildēt

Lemesis

21.07.2016. 12:27

»

agents

Cik sapratu raksts ir par to ,ka meklesim sikas utis . Pa to laiku kads zags miljonus


Tieši vienaldzība pret "sīkām utīm" rada pateicīgu augsni valsts nozagšanai.

Atbildēt

Latvietis

21.07.2016. 10:03

Tipiski latviska saruna par latviešu mēslu tēmu.

Atbildēt

caca

21.07.2016. 08:53

Neko nesapratu.... Nesakarības kalngals.

Atbildēt

?

21.07.2016. 08:30

»

?

Sakiet, lūdzu! Kas tas par tādu mediju monitoringu un cik tāds maksā, kāds mērķis un kādi ieguvumi? Cik sen tāds pakalpojums jau tiek pirkts? Paldies


Kāds var atbildēt uz manu jautājumu? It kā valsts iestāde pērk pakalpojumu, lai apkopotu ziņas, kas ir publiskas. Maksā naudu, bet uz ārpusi nodot nedrīkst, jo tas ir valsts slimnīcas īpašums. Kur te loģika, ja ņem vērā, ka katrai valsts slimnīcai ir 2-3 preses sekretāri un piāristi? Viņi tik ļoti noslogoti? Ir zināms, ka privātie tā dara, ja nepieciešamas analīzes, statistikas u.c., bet valsts slimnīca? No pirmā skata izskatās pēc mamedovlīdzīgas parazītiestādes, kas piesūkusies valsts veselības naudai. Kādus ārpakalpojumus vēl pērk valsts slimnīcas? Godātais autors šo varētu aprakstīt!

Atbildēt

Maurice >>> OU

21.07.2016. 07:01

»

ou

Izcili nesakarīgs raksts. Varbūt autoram viss skaidrs, bet tiem, kuri nav iesaistīti procesā, atliek vien pabrīnīties - raksts diviem


Ja fotogrāfijā pie raksta redzams raksta autors, tad šī ir lieliskā "Svara zuduma Svētā Grāla" reklāma.

Atbildēt

ou

20.07.2016. 23:37

Izcili nesakarīgs raksts. Varbūt autoram viss skaidrs, bet tiem, kuri nav iesaistīti procesā, atliek vien pabrīnīties - raksts diviem!?

Atbildēt

hmmm

20.07.2016. 22:10

Rasnačs par valsts naudu ved skapi, Belēvičs par valsts naudu likvidē dzimumzīmes, Čakšas vadītā slimnīca pa kluso tirgo informāciju ... hmmm, nieki vien ...

Atbildēt

?

20.07.2016. 21:24

Sakiet, lūdzu! Kas tas par tādu mediju monitoringu un cik tāds maksā, kāds mērķis un kādi ieguvumi? Cik sen tāds pakalpojums jau tiek pirkts? Paldies!

Atbildēt

tomēr

20.07.2016. 21:09

Reizēm jau tā utu meklēšana paliek apnicīga... Tomēr te cilvēki var izteikties par netaisnībām.
Šodien saņēmu vēstuli no Amerikas radinieces. Viņi ar interesi lasa LL grāmatas un atzinīgi izsakās par Pietiek.

Atbildēt

pēcis

20.07.2016. 19:47

»

agents

Cik sapratu raksts ir par to ,ka meklesim sikas utis . Pa to laiku kads zags miljonus


Nu mana nodokļos maksātā nauda nav nekāda sīka uts ... . Varjaubūt, ka valsts darbā strādājošajiem (lasi BKUS) ir okej pārdot valsts mantu un gūt sev papildus ienākumus. Tālāk sekos šprices, pārsēji, tabletes ... cilvēku orgāni... Veselības nozarei tieši tāpēc trūkst naudas, ka ikviens valsts algots strādnieks, kas var ko nozagt, to uzreiz dara, lai tik uzvārītos un pofig kas notiek ar valsti. Nav tādu "sīkumu", ja runā par visu mūsu naudu.

Atbildēt

agents

20.07.2016. 19:35

Cik sapratu raksts ir par to ,ka meklesim sikas utis . Pa to laiku kads zags miljonus .

Atbildēt

dižgars

20.07.2016. 19:30

Secinājums no raksta: ko par valsts resursu izsaimniekošanu sevis iepriekš vadītajā iestādē - Bērnu slimnīcā, saka tagadējā Veselības ministre, Čakšas kundze? Tieši viņai vajadzēja rūpēties, lai slimnīcas darbinieki, par nodokļu maksātāju naudu iegādāto pakalpojumu- mediju monitoringu, netirgotu tālāk konkrētajam Libermaņa kungam. Un ko par to saka KNAB?

Atbildēt

Laventa ārstējošais ārsts

20.07.2016. 19:16

Kā informējis Laventa ārstējošais ārsts un "Linezera" slimnīcas direktors Viesturs Boka, Lavents sūdzējies par sāpēm krūtīs. Tiesas process "Bankas Baltija" krimināllietā tika pārtraukts pagājušā gada 25.septembrī Laventa sirdslēkmes dēļ. Rīgas apgabaltiesā šodien bija paredzēts turpināt pārtraukto tiesas procesu, taču jau divas dienas iepriekš sākās problēmas, kad sardzes pulks atteicās konvojēt Laventu uz tiesu. Savukārt ārsti paskaidroja, ka cietuma slimnīcā nav iespējams nodrošināt atbilstošu kardioloģisko aprūpi. Uz tiesu Lavents nav atvests, jo viņa stāvoklis atkal pasliktinājies. Slimnīcas "Linezers" ārsts Jānis Skārds Latvijas Radio teica, ka Laventa stāvoklis ir nestabils, tas prasa novērošanu un ārstēšanu.

Atbildēt

Fēlis

20.07.2016. 19:01

Lai par ko būtu raksts, uzvārds Liberman uzreiz izvilina smaidu. Tas, ka mūsu sabiedrību, kurā dominē ķērciens ,,ķeriet zagli'', pielīdzina ziemeļvalstij, arī izraisa smaidu, bet ne tik ļoti, kā Liberman. P.S. Nemaz tik šķīsti tie ziemeļvalstnieki ar neesot. Paziņa diezgan ilgi nodzīvoja Norvēģijā un izstāstīja, kā viņu bezdarbnieki un nabagi braukā ar bentļiem un jahtām, tā ka čakarē valsti arī tur, un ne mazāk, jo piķis apgrozās lielāks.

Atbildēt

Lemesis

20.07.2016. 18:40

»

pag

un par ko raksts


Par to, kāda nu turpmāk būs (var būt) "dzīve pēc Rasnača skapja".

Atbildēt

pag

20.07.2016. 18:29

un par ko raksts?

Atbildēt

lauķis

20.07.2016. 18:13

... mēs pietuvojamies ziemeļvalstu godprātības standartiem...
Diemžēl tie standarti ir ar stipru smaku.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...