Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka
Foto

Pastāsts par skaidu savā acī

Dainis Lemešonoks, īpaši Pietiek
20.07.2016.
Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

u_u

26.07.2016. 12:59

Tak liekat mieru doktoram Libermanim!

Atbildēt

?

21.07.2016. 12:38

»

Lemesis

Ir tikai loģiski, ka uzņēmuma vai iestādes PR darbinieki pērk profesionāli sagatavotus mediju apskatus par savas nozares aktualitātēm. Tas ir nesalīdzināmi izdevīgāk: ziņu aģentūras "rūpnieciski" tiražēts produkts maksā daudz lētāk nekā PR darbinieka laiks, kas tiktu iztērēts šāda produkta "ekskluzīvai...


Paldies! Profesors atziņu visticamāk paudis pirms kara, jo pēc tam viņš Latvijā vairs nedzīvoja. Šāda atziņa būtu vietā tajos laikos un tautsaimniecībā. Arī PR un tēla spodrinātāju metodes tolaik izmantoja tikai vēlēšanās un citās reklāmās. Maz ticams, ka profesors būtu paudis atziņu, ka, lai saražotu vairāk piena, govs galvai jābūt lielākai par rumpi. Sakiet, lūdzu, kāda ir vidējā cena šādiem pakalpojumiem? Vienai slimnīcai vienā gadā?

Atbildēt

Lemesis

21.07.2016. 11:50

»

?

Kāds var atbildēt uz manu jautājumu? It kā valsts iestāde pērk pakalpojumu, lai apkopotu ziņas, kas ir publiskas. Maksā naudu, bet uz ārpusi nodot nedrīkst, jo tas ir valsts slimnīcas īpašums. Kur te loģika, ja ņem vērā, ka katrai valsts slimnīcai ir 2-3 preses sekretāri un piāristi? Viņi tik ļoti noslogoti...


Ir tikai loģiski, ka uzņēmuma vai iestādes PR darbinieki pērk profesionāli sagatavotus mediju apskatus par savas nozares aktualitātēm. Tas ir nesalīdzināmi izdevīgāk: ziņu aģentūras "rūpnieciski" tiražēts produkts maksā daudz lētāk nekā PR darbinieka laiks, kas tiktu iztērēts šāda produkta "ekskluzīvai" sagatavošanai & visu tam nepieciešamo mediju abonēšanai.

PR darbiniekam ir jāveido/jāsargā sava darba devēja reputācija (vai arī jāapmierina tā ego), nevis jānodarbojas ar naturālo saimniekošanu. Tikpat labi mēs varētu brīnīties, kāpēc firma pērk veikalā pienu, ko pieliet klāt pie kafijas, nevis tur pati savu govi - "piens būtu par velti"!

Jāpiekrīt prof. A.P.Aizsilnieka atziņai, ka latviešu nelaime ir mūsu neiznīdējamā ticība naturālās saimniekošanas "izdevīgumam" - atsakoties ieraudzīt izniekotos resursus un, galvenais, cilvēku darba izšķērdēšanu.

Atbildēt

Lemesis

21.07.2016. 11:27

»

agents

Cik sapratu raksts ir par to ,ka meklesim sikas utis . Pa to laiku kads zags miljonus


Tieši vienaldzība pret "sīkām utīm" rada pateicīgu augsni valsts nozagšanai.

Atbildēt

Latvietis

21.07.2016. 09:03

Tipiski latviska saruna par latviešu mēslu tēmu.

Atbildēt

caca

21.07.2016. 07:53

Neko nesapratu.... Nesakarības kalngals.

Atbildēt

?

21.07.2016. 07:30

»

?

Sakiet, lūdzu! Kas tas par tādu mediju monitoringu un cik tāds maksā, kāds mērķis un kādi ieguvumi? Cik sen tāds pakalpojums jau tiek pirkts? Paldies


Kāds var atbildēt uz manu jautājumu? It kā valsts iestāde pērk pakalpojumu, lai apkopotu ziņas, kas ir publiskas. Maksā naudu, bet uz ārpusi nodot nedrīkst, jo tas ir valsts slimnīcas īpašums. Kur te loģika, ja ņem vērā, ka katrai valsts slimnīcai ir 2-3 preses sekretāri un piāristi? Viņi tik ļoti noslogoti? Ir zināms, ka privātie tā dara, ja nepieciešamas analīzes, statistikas u.c., bet valsts slimnīca? No pirmā skata izskatās pēc mamedovlīdzīgas parazītiestādes, kas piesūkusies valsts veselības naudai. Kādus ārpakalpojumus vēl pērk valsts slimnīcas? Godātais autors šo varētu aprakstīt!

Atbildēt

Maurice >>> OU

21.07.2016. 06:01

»

ou

Izcili nesakarīgs raksts. Varbūt autoram viss skaidrs, bet tiem, kuri nav iesaistīti procesā, atliek vien pabrīnīties - raksts diviem


Ja fotogrāfijā pie raksta redzams raksta autors, tad šī ir lieliskā "Svara zuduma Svētā Grāla" reklāma.

Atbildēt

ou

20.07.2016. 22:37

Izcili nesakarīgs raksts. Varbūt autoram viss skaidrs, bet tiem, kuri nav iesaistīti procesā, atliek vien pabrīnīties - raksts diviem!?

Atbildēt

hmmm

20.07.2016. 21:10

Rasnačs par valsts naudu ved skapi, Belēvičs par valsts naudu likvidē dzimumzīmes, Čakšas vadītā slimnīca pa kluso tirgo informāciju ... hmmm, nieki vien ...

Atbildēt

?

20.07.2016. 20:24

Sakiet, lūdzu! Kas tas par tādu mediju monitoringu un cik tāds maksā, kāds mērķis un kādi ieguvumi? Cik sen tāds pakalpojums jau tiek pirkts? Paldies!

Atbildēt

tomēr

20.07.2016. 20:09

Reizēm jau tā utu meklēšana paliek apnicīga... Tomēr te cilvēki var izteikties par netaisnībām.
Šodien saņēmu vēstuli no Amerikas radinieces. Viņi ar interesi lasa LL grāmatas un atzinīgi izsakās par Pietiek.

Atbildēt

pēcis

20.07.2016. 18:47

»

agents

Cik sapratu raksts ir par to ,ka meklesim sikas utis . Pa to laiku kads zags miljonus


Nu mana nodokļos maksātā nauda nav nekāda sīka uts ... . Varjaubūt, ka valsts darbā strādājošajiem (lasi BKUS) ir okej pārdot valsts mantu un gūt sev papildus ienākumus. Tālāk sekos šprices, pārsēji, tabletes ... cilvēku orgāni... Veselības nozarei tieši tāpēc trūkst naudas, ka ikviens valsts algots strādnieks, kas var ko nozagt, to uzreiz dara, lai tik uzvārītos un pofig kas notiek ar valsti. Nav tādu "sīkumu", ja runā par visu mūsu naudu.

Atbildēt

agents

20.07.2016. 18:35

Cik sapratu raksts ir par to ,ka meklesim sikas utis . Pa to laiku kads zags miljonus .

Atbildēt

dižgars

20.07.2016. 18:30

Secinājums no raksta: ko par valsts resursu izsaimniekošanu sevis iepriekš vadītajā iestādē - Bērnu slimnīcā, saka tagadējā Veselības ministre, Čakšas kundze? Tieši viņai vajadzēja rūpēties, lai slimnīcas darbinieki, par nodokļu maksātāju naudu iegādāto pakalpojumu- mediju monitoringu, netirgotu tālāk konkrētajam Libermaņa kungam. Un ko par to saka KNAB?

Atbildēt

Laventa ārstējošais ārsts

20.07.2016. 18:16

Kā informējis Laventa ārstējošais ārsts un "Linezera" slimnīcas direktors Viesturs Boka, Lavents sūdzējies par sāpēm krūtīs. Tiesas process "Bankas Baltija" krimināllietā tika pārtraukts pagājušā gada 25.septembrī Laventa sirdslēkmes dēļ. Rīgas apgabaltiesā šodien bija paredzēts turpināt pārtraukto tiesas procesu, taču jau divas dienas iepriekš sākās problēmas, kad sardzes pulks atteicās konvojēt Laventu uz tiesu. Savukārt ārsti paskaidroja, ka cietuma slimnīcā nav iespējams nodrošināt atbilstošu kardioloģisko aprūpi. Uz tiesu Lavents nav atvests, jo viņa stāvoklis atkal pasliktinājies. Slimnīcas "Linezers" ārsts Jānis Skārds Latvijas Radio teica, ka Laventa stāvoklis ir nestabils, tas prasa novērošanu un ārstēšanu.

Atbildēt

Fēlis

20.07.2016. 18:01

Lai par ko būtu raksts, uzvārds Liberman uzreiz izvilina smaidu. Tas, ka mūsu sabiedrību, kurā dominē ķērciens ,,ķeriet zagli'', pielīdzina ziemeļvalstij, arī izraisa smaidu, bet ne tik ļoti, kā Liberman. P.S. Nemaz tik šķīsti tie ziemeļvalstnieki ar neesot. Paziņa diezgan ilgi nodzīvoja Norvēģijā un izstāstīja, kā viņu bezdarbnieki un nabagi braukā ar bentļiem un jahtām, tā ka čakarē valsti arī tur, un ne mazāk, jo piķis apgrozās lielāks.

Atbildēt

Lemesis

20.07.2016. 17:40

»

pag

un par ko raksts


Par to, kāda nu turpmāk būs (var būt) "dzīve pēc Rasnača skapja".

Atbildēt

pag

20.07.2016. 17:29

un par ko raksts?

Atbildēt

lauķis

20.07.2016. 17:13

... mēs pietuvojamies ziemeļvalstu godprātības standartiem...
Diemžēl tie standarti ir ar stipru smaku.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

FotoSaskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām, četri saskaņieši atšķēlušies un izveidojuši savu “treniņbikšu” frakciju, vairākums zaudēts! Vai latviskā opozīcija beidzot gāzīs korupcijas režīmu, un kādi ir iespējamie scenāriji?
Lasīt visu...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

18

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

FotoLikumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavināto nekustamo īpašumu” anotācija.
Lasīt visu...

21

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

Foto1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.
Lasīt visu...

12

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

FotoLatvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir salīdzināma ar netiešu līdzatbildību.
Lasīt visu...

21

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

FotoTie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa - garīgās bojāejas klienti. Tautas garīgā bojāeja tiešā veidā neattiecas uz visu tautu, bet attiecas tikai uz tautas zināmu (visticamākais – nelielu) daļu.
Lasīt visu...

21

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

FotoCentieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, ne tikai veido draudīgu precedentu FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.
Lasīt visu...

21

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

FotoFinanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina domāt, ka situācija Latvijas finanšu sektorā pēc FKTK veiktās pārmaiņu vadības kopš 2016. gada, kā arī Latvijā līdz šim finanšu pakalpojumu sniedzēju īstenotā uzraudzības pieeja un tās tiesiskais ietvars it kā būtu šķērslis labam valsts novērtējumam Moneyval procesā.  
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 3. Sociālā šizofrenizācija

Zinātnē tiek analizēta parādība vārdā sociālā šizofrenizācija jeb sabiedriskās apziņas šizofrenizācija. Šo parādību izraisa sabiedrības dzīves apstākļi. Tādā gadījumā sabiedrībā...

Foto

Kāpēc LRA ar 5,01% derīgu vēlēšanu zīmju palika zem 5% barjeras, un kāpēc ZZS ar vairāk nekā 5,3% balsu nedabūja vietu

Esmu jau skaidrojis, tak savilkšu...

Foto

Ļaunuma banalitāte

Ļaunumā vienmēr ir zināma banalitātes porcija: ļaunums parasti nevar lepoties ar oriģinalitāti. Ļaunums parasti atkārto citu ļaunumu formātu un trajektoriju, un tas notiek banāli...

Foto

Šīs nav pirmās nopietnās aizdomas saistībā ar Latvijas valsts augstākajiem apbalvojumiem

Saistībā ar pēdējās dienās aktualizēto jautājumu par valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanu un „noklīšanu neceļos”, kā...

Foto

Es kā ignorētā Valsts prezidenta amata kandidāta izvirzītājs esmu vērsies tiesā pret LR Saeimu

28. maijā esmu iesniedzis Augstākajā tiesā pieteikumu, vēršoties pret Latvijas Republikas (LR)...

Foto

Zakatistova un Tamuža stāsts nav unikāls. Par ko klusē Tamužs?

Klaji meli, nepatiesi apgalvojumi, safabricēti fakti un intrigas jau vēsturiski ir bijuši iecienīti instrumenti cīņā par...

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 2. daļa

Turpinājums sarunai ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 1. daļa

Saruna ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Vīzija glamūra inteliģencei

2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā...

Foto

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas...

Foto

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no...

Foto

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

Velmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām,...

Foto

Ir puslīdz skaidrs, kurp dodas NEPLP un LTV. Bet... kur tad tas ir?

Atbilde uz Jāņa Rušenieka 17.05.2019. rakstu «Kurp dodies, LTV un NEPLP?» — šis...

Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Šī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam,...

Foto

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi...

Foto

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

Pietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas...

Foto

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

Vai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs...

Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Esošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu,...

Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...