Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vnk

04.06.2020. 09:28

»

Pats zem dažādiem nikiem raksti komentārus un pats saviem komentāriem piekrīti un tos slavē


neredzu nepieciešamību speciāli tavai mēslu bedrei atcerēties kādu vienu niku

Atbildēt

ES liberāldemokrāti

03.06.2020. 14:41

»

Attīstībai/PAR

nozīmē attīstīt diversijas pret Latvijas ekonomiku, samazināt iedzīvotāju skaitu un dzimstību, attīstīt augošu valsts ārējo parādu un atkarību no jauniem aizdevēju noteikumiem. Ījābs, Eiropas Parlamenta deputāts no Attīstībai/PAR strādā Eiropas Parrlamentā liberāldemokrātu grupā. Kas ir liberāldemokrāti...


Tā ir prokremliskā šļura, kas zvērīgi nīst eiropiešus un nodarbojas ar sabotāžu. A/Par, tas būtu tas pats, kas Rinkēvičs/ģimenes vērtības. OIK/Par, zagšana/Par, pederastija/Par, kalpošana kremlim/Par, tas jau būtu pareizāk.

Atbildēt

03.06.2020. 13:52

»

piekrītu

šito murgu nevienam notirgot neizdosies


Pats zem dažādiem nikiem raksti komentārus un pats saviem komentāriem piekrīti un tos slavē?
Kā teiktu krievi: "melko plavaješ, žopu vidna" (Sekli peldi, tava di.sa redzama)

Atbildēt

Attīstībai/PAR

03.06.2020. 12:50

»

Žulis

Bet autorei visu cieņu par šo uzdrīkstēšanos atklātībai parādīt kaut nelielu daļu no šeit iedibinātās valsts izzagšanas un tautas aplaupīšanas sistēmas. Kaut variāk būtu šādu rakstu, jo ielākā tautas daļa skatoties TV un lasot presē to propagandas cukurūdentiņu par mūsu valstī notiekošajām sakārtošanām...


nozīmē attīstīt diversijas pret Latvijas ekonomiku, samazināt iedzīvotāju skaitu un dzimstību, attīstīt augošu valsts ārējo parādu un atkarību no jauniem aizdevēju noteikumiem. Ījābs, Eiropas Parlamenta deputāts no Attīstībai/PAR strādā Eiropas Parrlamentā liberāldemokrātu grupā. Kas ir liberāldemokrāti? Ķirzaka ar zivs galvu - ne zivs, ne rāpulis. Vienā gadījumā uzstāsies kā liberāļi globālās finansu korporokrātijas interesēs, citā reizē tēlos demokrātus tautas interesēs. Ne īsti ebreji, ne īsti žīdi! Kabalisti.

Atbildēt

Žulis

03.06.2020. 12:21

Bet autorei visu cieņu par šo uzdrīkstēšanos atklātībai parādīt kaut nelielu daļu no šeit iedibinātās valsts izzagšanas un tautas aplaupīšanas sistēmas. Kaut variāk būtu šādu rakstu, jo ielākā tautas daļa skatoties TV un lasot presē to propagandas cukurūdentiņu par mūsu valstī notiekošajām sakārtošanām, uzlabošanām, reorganizācijām, optimizācijām un valdības nenogurstošajām rūpēm, pat nenojauš kas te īstenībā notiek!

Atbildēt

Žulis

03.06.2020. 12:08

»

Pēteris

Fūūū... Beidzot izlasīju Lolitas opusa visas trīs daļas. Teikšu godīgi, sen tik garu un nepierādītiem apgalvojumiem bagātu sacerējumu neesmu lasījis. Īpaši patika apgalvojums, ka kosmētikas uzņēmums "Dzintars" pēc būtības ir nodokļu izkrāpšanas shēma. Taču - kur ir kaut viens vērā ņemams pierādījums...


Tu zini, trollīt, kur ir pierādījumi? Izberzē acis un paskaties apkārt! Pierādījumi ir uz katra soļa. Tā ir nabadzība valstī, kas radusies neskatoties uz vēl parādos aizņemtajiem vairāk kā desmit miljardiem. Tā ir "nespēja sakārtot" nevienu nozari visu šo 30 neatkarības gadu laikā. Tas ir hronisks līdzekļu trūkums medicīnai, izglītībai, zinātnei, neskatoties uz to, ka ap 70% no saviem ienākumiem mēs nomaksājam nodokļos. Paskaiti cik kopā pa visiem šiem gadiem nodokļu naudas ir aprijušas tādas iestādes kā VID, KAB u.c., bet kāda ir atdeve? Kāds ir sausais atlikums no šo iestāžzu darbības? Ja jau visi mūsu valsts pārvaldē un uzraudzības - kontroles iestādēs ir tik godīgi, visi apzinīgi pilda savus darba pienākumus, tad KUR IR PALIKUŠAS TĀS MILZĪGĀS NAUDAS SUMMAS, kas pa šiem gadiem ir iekasētas nodokļos, paņemtas uz kredīta, bet līdz tautsaimniecībai un sociālajām sfērām tā arī nav nonākušas???? Varbūt tu, pierādījumu kārais trollīti, varēsi man paskaidrot?

Atbildēt

Raksts ir ļoti labs,

03.06.2020. 10:14

»

Ezis

Raksti pilnīgs s*ds, L.L. Taču varēja pats izlasīt un pateikt, ka nav ko iegūt no tos lasot un tērējot laiku. Nu galīgi garām


jo pilnā mērā reālistiski atspoguļo 4. maija korporācijas mahinācijas un valsts politiku.

Autores skatījums uz atspoguļoto ir no sabiedrības viedokļa, kura naivi tic, ka Latvija ir “atjaunotā 18. novembra republika”, ko 4. maija varas korporācija cītīgi nolej publikai.

Latvija ar valsts un visu tās iedzīvotaju kopējo ārējo parādu ir korporācija ar VDD kontrolēto partokrātiju liberālisma politikas apstākļos. Liberālisms ir globālās finansu korporokrātijas, kas finansē Latvijas 4. maija korporāciju, varas politika.

Ja Latvijā būtu demokrātija E. Levits neiedrošinātos ignorēt vairākuma - tautas tiesības uz valsts medicīnas aprūpi un neignorētu spēkā esošu likumu par algu palielināšanu mediķiem. Kāda drosmīga persona aicina sodīt E. Levitu nošaujot.

Atbildēt

Ezis

03.06.2020. 09:14

Raksti pilnīgs s*ds, L.L. Taču varēja pats izlasīt un pateikt, ka nav ko iegūt no tos lasot un tērējot laiku. Nu galīgi garām.

Atbildēt

Reiris

03.06.2020. 08:27

Ar VID caur starpniekiem vuenmer visu var sakartot, naudu mīl visi.

Atbildēt

Хм

03.06.2020. 08:19

»

Pēteris

Fūūū... Beidzot izlasīju Lolitas opusa visas trīs daļas. Teikšu godīgi, sen tik garu un nepierādītiem apgalvojumiem bagātu sacerējumu neesmu lasījis. Īpaši patika apgalvojums, ka kosmētikas uzņēmums "Dzintars" pēc būtības ir nodokļu izkrāpšanas shēma. Taču - kur ir kaut viens vērā ņemams pierādījums...


Это было бы глупостью, если бы не были известны владельцы, которые делают долги на одних фирмах, открывают другие, а вид стоит дурачка "ой, а что мы можем сделать". Почему то в случае малых фирм и долгов могут многое сделать, устраивая постоянно такие проверки, что мало не покажется. А тут " Ничего не можем".

Atbildēt

Tās nav muļkības

03.06.2020. 08:00

P.s. Ir vispārzināms ka KRĪZE esot lielo iespēju laiks ! Lielo iespēju laiks DAŽIEM, jo vielas nezūdamības likums saka ka 2 miljardi nevar tā vienkārši pazust, tāpat kā citi likumi un vēsturiskā pieredze saka ka par to vienmēr maksā "renģēdājs" !

Atbildēt

Tās nav muļkības

03.06.2020. 07:55

»

Pēteris

Fūūū... Beidzot izlasīju Lolitas opusa visas trīs daļas. Teikšu godīgi, sen tik garu un nepierādītiem apgalvojumiem bagātu sacerējumu neesmu lasījis. Īpaši patika apgalvojums, ka kosmētikas uzņēmums "Dzintars" pēc būtības ir nodokļu izkrāpšanas shēma. Taču - kur ir kaut viens vērā ņemams pierādījums...


Ir vispārzināms, ka VID "intensīvi strādā" lai piedzītu dažu desmitu vai simtu nodokļu "parādu" no viekāršajiem algas sanēmējiem, bet joprojām "palaiž garām" kaut vai tādus kā "Dzintars" !
Varam paskatīties un salīdzināt piemēram G.Bojāra un "aizliegtā paņēmiena" tiesības un resursus ar VID un redzamos rezultātus.
Vai Pēlēkās kundze "Pandu" beidzot ir atradusi vai meklē joprojām ??!??!??

Atbildēt

Pēteris

03.06.2020. 06:18

Fūūū... Beidzot izlasīju Lolitas opusa visas trīs daļas. Teikšu godīgi, sen tik garu un nepierādītiem apgalvojumiem bagātu sacerējumu neesmu lasījis. Īpaši patika apgalvojums, ka kosmētikas uzņēmums "Dzintars" pēc būtības ir nodokļu izkrāpšanas shēma. Taču - kur ir kaut viens vērā ņemams pierādījums? Gluži tāpat, kā viszinīgās norādes uz VID struktūrvienību, tostarp Nodokļu un muitas policijas, saistību ar nodokļu izkrāpšanu. Apgalvojumu ticamība svārstās no "nevienam nav noslēpums" līdz " visi taču zina". Protams, protams - VID emisāri skraida pa Latviju un piedāvā - kurš grib kaut ko izkrāpt vai atmazgāt? Lūdzu pie mums, dzīvajā rindā un tikai par 10% no summas! Pilnīgas muļķības...

Atbildēt

burgerainais

02.06.2020. 22:35

Lasīju,lasīju,līdz pat beigām.Radās iespaids,ka autore piesplinājusi bikses.Pasūtījumu jāmāk atstrādāt,mīlīt,palasiet NRA arhīvus.

Atbildēt

Viņi tikai ņem piemēru

02.06.2020. 21:41

»

VID

Kad tas viss beigsies! Tā ir visatļautība, kas


no E. Levita, kas uzspļāva likumam par mediķu algu palielināšanu, bet pandēmijas “miglā” valsts parādu palielināja par 4 miljardiem €. Jaunzeme un Podiņš ir tikai Levita skolnieki.

Atbildēt

123

02.06.2020. 21:34

Mackeviča procesus VK vajadzētu baudīt!

Atbildēt

?

02.06.2020. 21:15

Kam tā rokasgrāmata tiks gatavota???? Vai ģenerālim un viņa padotajiem??? Podiņam un NMPP šīs lietas nebija jāšķeļ kā rieksti jau gadus 10 un jāsūta vajāties??? Par ko ģenerālis, ja tur vieni diletanti, kam vēl pamācības vajag šādās lietās?!?! Var tikai nojaust kvalitāti sarežģītu shēmu lietās. Nav nekāds brīnums, ka būvnieku lietu un citas met atpakaļ prokurori, jo viņi ar tādiem sūdīgi atsrādātiem procesiem neies uz tiesu blamēties un dabūt attaisnojošus spriedumus. Cerams, ka Valsts Kontrole ar savu revīziju beidzot izdzenās to Podiņ-Prusaku midzeni. Var tikai iedomāties kā prusaki tagad pa koridoriem skraida apčurājušies :))) Gan jau Podiņš ar saviem draugiem augstos amatos visādi mēģinās izsprukt no šīs pārbaudes, apelējot pie izmeklēšanas noslēpuma utt. No Jaunzemes kontroles par lietām viņam jau ar Reira-Čerņecka svētību izdevās. Tik ļoti izdevās, ka Jaunzemei pat amnēzija iestājās - neesot bijusi šāda rezolūcija :)))

Atbildēt

Nodevēj

02.06.2020. 20:58

»

Diemzel

Latvija ir nožēlojama un neizdevusies valsts


Latvijas Republikas ienaidnieka nāve arī būs nožēlojama, bet izdevusies

Atbildēt

VID

02.06.2020. 20:23

Kad tas viss beigsies! Tā ir visatļautība, kas
valda VID! Jaunzeme ar Podiņu uzskata, ka uz viņiem likumi neattiecas, vairo korupcijas perēkli! Piesedz nelikumības, slēpj darbinieku likumpārkāpumus!

Atbildēt

Jānis

02.06.2020. 19:52

Kopš VID vada Jaunzeme, tas atkal ir kļuvis par korupcijas perēkli. Pilnīga nulle, ne vadītāja.

Atbildēt

Jā, bet

02.06.2020. 19:44

»

Aha!

Lolitas Bargās literārais talants ir ģeniāls. Tik labi dažs varētu uzraut vai nu heroīna, vai labas samaksas par padarīto dēļ. Dažu uz šādu jaunradi virza iekšējā pārliecība, kā vajadzētu risināties lietām uz labas saimniekošanas pamatiem. Bet beigu galā tas pats - nekas. Ļautiņi izlasa, nobalso par...


Pirms "tēvišķīgi pamāci" raksta autori, iesaku noskatīties desmit īsfilmu sēriju ar nosaukumu "The Fall of the Cabal" vai krievu tulkojumā "Крах Тайного Заговора". Varbūt uzzināsi priekš sevis ko jaunu.

Atbildēt

:))

02.06.2020. 18:36

Skaidrs ka čekista Savicka Nordeka serviss no nodokļu parādiem izlīda

Atbildēt

Bārtiņš Mondars

02.06.2020. 18:09

Autoram žetons par nika izvēli!!!

Atbildēt

?

02.06.2020. 17:59

Vajadzēja arī gari un plaši gremdēties vēstures ekskursos, pieminēt sen pagājušo gadu bijušo milici un 90-to bezpreģela gadu šptmani Belkinu, lai beigās nonāktu pie galamērķa - Covid-19 laika pasūtījumu galda jauno pakalpojumu par 10% sakartot nodokļu parādus.
Taču sākotnējais jautājums jau nekur nav palicis - kuriem tad to pakalpojumu vajag? Ja jau gatavi maksāt 10% un varbūt vēl vairāk, tad jau ir pieprasījums. Ja pieprasījuma nebūs, nebūs pasūtījuma galda, tas vienkārši iznīks, jo būs bez darba. Tā kā jāsāk tomēr ir ar tiem, kas izmanto šādus pakalpojumus.

Atbildēt

Aha!

02.06.2020. 17:30

»

ha-ha

Nezin kāpēc nosapņoju,kā milzīgās valsts ierēdniecības liela daļa tiek nodarbināta valsts izlaupīšanā,jo citādi nav izskaidrojama mazās valsts milzīgā ierēdņu skaita nodarbinātība


Lolitas Bargās literārais talants ir ģeniāls. Tik labi dažs varētu uzraut vai nu heroīna, vai labas samaksas par padarīto dēļ. Dažu uz šādu jaunradi virza iekšējā pārliecība, kā vajadzētu risināties lietām uz labas saimniekošanas pamatiem. Bet beigu galā tas pats - nekas. Ļautiņi izlasa, nobalso par rakstu un aizmirst.

Ko lai saka? Tie, kuru shēmas atklāj Lolita, arī nelasa viņas darbus, noteikti nelasa, bet strādā pie jaunām shēmām. Liberālisma - brīvības apstākļos. Kas tad dod šīs iespējas? ES un Latvijas likumdošana. Un tur nekas nav maināms! Tie, kuri to vēl nav sapratuši, sapratīs, kad būs par vēlu un būs “godīgo nabagu šķirā”.
Ceturtā maija korporācija ir globālās pārnacionālās finansu korporokràtijas daļa, korporokrātijai ar aizdevumiem valstij uzturot šo 4. maija korporāciju, strādā pēc sava smadzeņu centra - Romas kluba programas jau piecdesmit gadus -
1. globālās ekonomikas deindustrializācija (ar mākslīgām finanšu krīzēm, šobrīd pandēmiju),
2. valstu suverenitātes mazināšana (ar SVF, PB, FRS aizdevumiem valstīm slepeniem tautām aizdevumu nosacījumiem),
3. iedzīvotāju skaita samazināšana no 6.7 miljardiem uz vienu miljardu),
4. Pasaules valdības izveidošana, kuru lūgs haosa apstàkļos izveidot parādos nonākušās valstis ar savu maksātnespēju.
Ja LB to visu zinàtu, viņa neapcerētu sekas, bet cēloņus.

No LB rakstu konteksta izriet, ka viņa svēti tic , ka dzīvo suverēnā Latvijā, tajā, ko 4. maija korporācija pasniedz sabiedrībai kā “atjaunoto 18. novembra republiku” un atliek tikai uzlabot, pa riktīgam uzlabot šo valsts kororāciju un visi būs laimīgi.

LB raksti ir oda naivumam un nezināšanai.

Atbildēt

millers

02.06.2020. 17:21

paradas infa.,vai kas mainas? saja mulku zeme viss pa vecam. idiots tas,kas nezog,nesmauc .normalu--nav .but godigam--kauns

Atbildēt

to lauķis

02.06.2020. 17:12

»

lauķis

Atļausiet oponēt,Latvija nav neizdevusies valsts,Latvija ir kolonija ar koloniālu valdību


Kolonija tev pida-rasam, kam 24h dienaktī smadzenes drāž Kiseļ TV, Solovjinnij Pojmjot un Slivnoi Bačok Skobejeva, tāpat, kā taviem krievu sugas brāļiem. Tu esi viņu vergs, ko baro ar sūdiem, bet tu vēl aplaizies.

Atbildēt

lauķis

02.06.2020. 17:07

»

Diemzel

Latvija ir nožēlojama un neizdevusies valsts


Atļausiet oponēt,Latvija nav neizdevusies valsts,Latvija ir kolonija ar koloniālu valdību.

Atbildēt

ha-ha

02.06.2020. 16:41

Nezin kāpēc nosapņoju,kā milzīgās valsts ierēdniecības liela daļa tiek nodarbināta valsts izlaupīšanā,jo citādi nav izskaidrojama mazās valsts milzīgā ierēdņu skaita nodarbinātība.


Atbildēt

Poo

02.06.2020. 16:17

»

Vigoškins

Kamēr nebūs reālu cietumsodu par aplokšņu algu maksāšanu-tikmēr visa cīņa ar aplokšņu algām būs tikai tukša muldēšana


Un, kad būs tie “reālie cietumsodi”, tad būs kas sēdēs un kas nē
Visi zin par tādām vai šitādām blēdībām - zelta tiltiem, 20%, pat aiz rokas noķer ar puscitronu auto bagāžniekā - un?

Atbildēt

Neza

02.06.2020. 16:06

»

zane

Ļoļa, turēt naudu n26 ir lētāk un ērtāk, un kontu var atvērt bez problēmām


Pāstāsti, lūdzu, kā latviešu bremzēm, kuri ir nokavējuši iespēju atvērt kontu N26, to var izdarīt pašlaik?

Atbildēt

Jā, bet

02.06.2020. 16:06

»

Vigoškins

Kamēr nebūs reālu cietumsodu par aplokšņu algu maksāšanu-tikmēr visa cīņa ar aplokšņu algām būs tikai tukša muldēšana


Vai tiešām vēl neesi sapratis, ka vaina nav aplokšņu algu maksātājos?

Atbildēt

Vigoškins

02.06.2020. 16:04

Ja Gan Bei blēžu bariņš dabūtu pa 5-8 gadi reāla cietumsoda,tad ekonomiskais efekts būtu mērams milonos-jo blēžu bars nobītos.

Atbildēt

Diemzel

02.06.2020. 15:52

Latvija ir nožēlojama un neizdevusies valsts

Atbildēt

Vigoškins

02.06.2020. 15:36

Kamēr nebūs reālu cietumsodu par aplokšņu algu maksāšanu-tikmēr visa cīņa ar aplokšņu algām būs tikai tukša muldēšana.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

02.06.2020. 15:30

Turpat VID vadītāja paziņo, ka "top rokasgrāmata, kā apkarot aplokšņu algas".

Kur to grāmatu var dabūt? Ir aizdomas, ka pēc ilgiem laikiem latvieši būs sarakstījuši kādu izcili humorīgu gabalu. Vēlos izsmieties no sirds!

Atbildēt

zore

02.06.2020. 15:26

Jā, nodokļu parādi jau norakstīti par 900 miljoniem. Tikai muļķi neizmanto šo iespēju

Atbildēt

Q

02.06.2020. 15:22

VID valsts izzagšanas dienests, tā būtu pareizāk!

Atbildēt

zane

02.06.2020. 15:19

Ļoļa, turēt naudu n26 ir lētāk un ērtāk, un kontu var atvērt bez problēmām

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...