Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LC pederastam

31.05.2020. 22:50

»

>>

Firmas RANG dibinātājs un vienīgais īpašnieks Guntars Krasts. Jā, tas pats G.Krasts – bijušais premjers. Secinājumi nav nepieciešami. Tāpat viss skaidrs


R.A.N.G. īpašnieks bija Lukačs, bet Zīles un Krasta kungi ar to kopā mācījās. Tad jau iznāk, ka visi tavējie, kuri beidza RPI, arī bija R.A.N.G. īpašnieki

Atbildēt

Atejā dzimis Dikļu milicis

30.05.2020. 17:33

»

vēsture

Turpat blakus Straujuma grozījās


Straujuma Laimdota : “Es nezinu, es tiko no Ķīnas!”

Atbildēt

vēsture

30.05.2020. 15:38

»

letiņs NY

Nē, tur vēl bija čekists Lakučš un Roberts Zīle


Turpat blakus Straujuma grozījās!

Atbildēt

Vai nebija tā?

30.05.2020. 09:39

Vai nebija tā, ka tur bija iefortelējies par padomnieku vai ko tamlīdzīgu advokāts A.Kreics un viņam vēlāk tad tika tāds smuks pārvaldāms kumosiņš kā Ķemeru sanatorijas maksātnespēja vai kaut kas tamlīdzīgs... vēl avīzē publikācija bija par to

Atbildēt

pietiek lapsītājs

30.05.2020. 02:16

»

Pietiek serverim

Komentārus dzēš LL vai VDD


Kāda starpība, ja sūc paliek sūc un smird tikpat riebīgi neatkarīgi no krāsas un šķidrības?

Atbildēt

Pietiek serverim

30.05.2020. 01:38

Komentārus dzēš LL vai VDD?

Atbildēt

Tomēr

29.05.2020. 22:15

»

57 gadi

Interesantā laikā dzīvojam, tā teikt pārmaiņu laikā. Kas no tām pārmaiņām sanāks, dievs vien zin. Zinu tikai vienu, nu vismaz man tā šķiet/rādās, ka visu sa..sa psrs. Tas komunisma krāns, kuru iedzina Latvijas dzemdē ir radījis visu šo, par ko raksta pietiek un Lolita. Rodas mazliet tāda kā nolemtības...


Ir vērts atcerēties, ka psrs laikos ments, prokurors, tiesnesis, advokāts utt. mierīgi varējis dabūt "sroku" un atsēdēt "sarkanā zonā". Šodien IDB no sirds raksta "otkazņakus" cietušiem no mentu bezpriģela. Bet prokuroru, kas veic amata noziegumu, pie atbildības saukt ir nereāli.

Atbildēt

57 gadi

29.05.2020. 20:58

Interesantā laikā dzīvojam, tā teikt pārmaiņu laikā. Kas no tām pārmaiņām sanāks, dievs vien zin. Zinu tikai vienu, nu vismaz man tā šķiet/rādās, ka visu sa..sa psrs. Tas komunisma krāns, kuru iedzina Latvijas dzemdē ir radījis visu šo, par ko raksta pietiek un Lolita. Rodas mazliet tāda kā nolemtības sajūta, sajūta, ka nebūs labāk.

Atbildēt

viss ir vienkārši

29.05.2020. 20:48

Kāds "mēēēdijs" un tā kuratori - tādi "autori", "bargās kundzes", pietieklapsītāji, kasmīšļi un citi tamlīdzīgi zombiji.

Atbildēt

Tici man

29.05.2020. 20:08

»

jibiorio

Vai taisnība, ka ENAPā varēja par 30 tkt latu pasūtīt krimināllietu pret jebkuru personu


Šodien mentenē var uzsākt kriminālprocesu pret jebkuru personu nosacīti bezmaksas. Ja ir pareizie gali.
Var pasūtīt kriminālprocesu ar notiesājošu spriedumu. Korumpētie menti, prokurori, tiesneši strādā vienotā saliedētā komandā.

Un nekāds IDB nelīdzēs.
IDB prokuroru un tiesnešu amata noziegumus neizmeklē.
KNAB no iesniedzējiem kratās vaļā.

Atbildēt

bez pederasta un krievmīļa Rinkēviča

29.05.2020. 19:05

»

Edgars Rinkevičs

Latvija ir neizdevusies valsts un tas ir arī mans nopelns, ar ko lepojos


Bildē vēl ir Jurašs, Strīķis, Freimanis, Meļņiks, Mežvilks, Lazdiņš, Zatlers, Ņikiforovs, Maizītis, Lagzdiņš, Sparāns, Kozlovskis, Āboltiņa, Burijs, Bunkuss, Sozinovs un citi mūdži.

Atbildēt

ja

29.05.2020. 16:27

plus mūsu č

Atbildēt

prokurors Pavļiks ne Morozovs

29.05.2020. 13:35

uz krieviju tukšā ibrauca tūkstošiem kravas mašīnu....jo īstas kontrabandas bedres bija muitas noliktavas- katrai partijas bezmaz vai savas...ja atceramies tādu firmu kā RANG. ūdeni spirta vietā uz Balkrieviju - kaut kā tas tā pazuda, noklusa..

90.gadu lielo degvienas kontrabandas krimināllietu - tā pa kluso izbeidza prokuratūrā....

Atbildēt

XXXL

29.05.2020. 11:30

»

Edgars Rinkevičs

Latvija ir neizdevusies valsts un tas ir arī mans nopelns, ar ko lepojos


paldies edikam par izaicinājumu,varēšanu,atklātību,pirmais no sorosoīdiem,kurš sarkst no kauna traipa!

Atbildēt

??

29.05.2020. 11:30

Kur tad tiek noklusētā pērn izskalojošā informācija par finanšu policista Roberta Dirnēna un viņa brāļa Kaspara Aleksandrova "finanšu impēriju"? Tak bija raidījumi “Aizliegtais paņēmiens” atklājumi, Krimināllietas. Rakstīja par to kā naudas izcelsme nezināma,un tas rada aizdomas, ka tā iegūta naudas atmazgāšanas shēmās, kas, pērkot īpašumus, legalizēta. Par ko vel tik nerakstīja? Ha ha ha finanšu policista brālis Kaspars Aleksandrovs, visticamāk, ir saistāms ar vienu no Latvijā lielākajiem naudas apgrozīšanas grupējumiem, kas apkalpo uzņēmumus pievienotās vērtības nodokļa (PVN) optimizēšanā un iegūšanā.

Savukārt finanšu policista Roberta Dirnēna varā bijusi iespēja vai nu izmeklēt aizdomīgus darījumus, par kuriem informācija nākusi no Valsts ieņēmuma dienesta datu bāzēm, vai nu neizmeklēt, kas dod iespēju saņemt kukuļus par “acu pievēršanu”.

Atbildēt

Maks

29.05.2020. 09:42

Vladimirs Vinks, Dmitrijs Mironovs.., tie bija tikai daži no melnā biznesa darboņiem, kuri ar atsevišķu Ģenerālprokuratūras prokuroru labvēlību tika cauri sveikā no krimināllietām, kur tagad sagaida noilgumu.

Atbildēt

007

29.05.2020. 09:34

SKELE BALTIKOVA VASKEVIC TAGAD ARMENS.KAS ABIEM ATMET DOLJU.

Atbildēt

te nu mēs esam

29.05.2020. 09:33

Bet precizējot šo situāciju: tā ir Kariņ/Levit valdošā kliķe...tāda īsteni latviska...

Atbildēt

janis

29.05.2020. 09:31

»

hi hi

malacis tas rinka,atzīstās,bet par to nekas nebūs


AIZMIRSAT vIKTORU MONTIKU SOZINOVU TOKMACOVU NO 3 BIROJA MILICUS VILKACUS.

Atbildēt

hi hi

29.05.2020. 07:36

»

Edgars Rinkevičs

Latvija ir neizdevusies valsts un tas ir arī mans nopelns, ar ko lepojos


malacis tas rinka,atzīstās,bet par to nekas nebūs?!

Atbildēt

jarekinas ar garam rindam medicinas pakalpojumu sanemsanai mulku zeme

29.05.2020. 07:30

»

Edgars Rinkevičs

Latvija ir neizdevusies valsts un tas ir arī mans nopelns, ar ko lepojos


pirms pandemijas rinda pie arsta bija gada garuma! tagad bus garaka rinda?

Atbildēt

vai

29.05.2020. 01:01

Ja paskatās, kas mārupē, babītē un citur pierīgā villu sacelts in ar kādām masīnām braukā... Kur mums tie plaukstosie uznēmēji, kas to var atlauties. Sagaidīt visiem ienākuma auditus, un 80% māju varētu konfiscey kā noziedzīgi iegūtu mantu. Bet tam vid rokas par īsu. Jādzenā futbolklubi, mācītāji utt.

Atbildēt

sīkais žuļiks

29.05.2020. 00:38

Jā, treknajos gados gadījās vienu tādu ppr iegādāties. Samaksāju 90 Ls, ierakstīju kādu summu un kādas preces gribēju, pilnīgi randomā. Viss pvn no ierakstītās summas bija tīrais ieguvums - kā zemē atrasts naudas maks. Interesanti, ka tā sia, kas "izrakstīja" šo ppr, pēc tam vēl ilgus gadus turpināja darboties un bija arī pvn reģistrā. Nupat apskatījos, ka tikai 2019.gadā nolikvidēta.

Atbildēt

Edgars Rinkevičs

29.05.2020. 00:04

Latvija ir neizdevusies valsts un tas ir arī mans nopelns, ar ko lepojos.

Atbildēt

Lolita Maigā

28.05.2020. 22:42

»

Niknais

Paldies, vispārīgi, bet diezgan precīzi


Bargā - ar to bandītisko "pārvikšanu" no okupācijas laikiem kā ir, tā ir, bet patiesībā - muļķības, pārvikās sīkumi, toties radās jauni bandītiskie milži. No kā? No priekšnieku bezatbildības un alkatības, ne no krievu laika režīma. Arī likumdošana , kas ir tagad - ļot palīzd veidoties organizētajau noziedzībai.

Lolita, kā var "pārvilkties" - līdz 1990. gada 4. maijam knpi 18 -22, vairāk, kad beidz augsskolu, ko viņi varēja "pārvikt"? Kā tikko sāka strādāt, redzēja, ka paliek nesodīti, kur tik paveries - zog, laupa un pat augšas grābj ko vien var un tā piedzima jaunie bandīši. Ja nopietna darba organizācija, nopietnas prasības un pieskatīšana - bandītsms ir mnimāls. Bet pie mums no vietas korupcija, krāpšana, likumu apiešana un bezatbildība. Man savā laikā kukuļus nedeva, jo zināja, ka neņemu, bet visapkārt varēja manīt - naudīgi kolēģi, kaut alga vienāda. Krievu laikā bija tikai atsevišķi grupējumi no OBHSS, kur kukuļoja un patiesi vairāk krievi, ukraiņi. Tolaik ĶRIEVVALOD:ĪGO"nebija, tagad krievu nav, ir tikai "krievvalodīgie".

Atbildēt

Niknais

28.05.2020. 22:25

Paldies, vispārīgi, bet diezgan precīzi.
Vēl bija itrā līmeņa firmas, kas atprečoja pavadzīmes jau par 10%

Atbildēt

?

28.05.2020. 17:42

Vai tiešām divi raksti ar žēlabainiem vēstures apcerējumiem ir tikai tāpēc, lai beidzot trešajā nonāktu pie galvenā: shēmām Covid-19 laikā?

Atbildēt

jibiorio

28.05.2020. 17:19

Vai taisnība, ka ENAPā varēja par 30 tkt latu pasūtīt krimināllietu pret jebkuru personu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Brīdis, kad Saeimas deputāts vairs nespēj atšķirt vēlamo no īstā

FotoSaeimas deputāts no Nacionālās apvienības Aleksnadrs Kiršteins kārtējo reizi acīmredzot aizmirsa iedzert zāles un rezultātā uzrakstīja tekstu, kas atgādina nelīdzsvarotas politikas zinātnes studentes panikas lēkmi. Teksts ir uzrakstīts Kiršteinam raksturīgā stilā, un autors diemžēl nekādus negaidītus pārsteigumus mums nesagādā. Bet pievērst nelielu uzmanību interesantākajiem teksta fragmentiem joprojām gribētos.
Lasīt visu...

21

Krievijas armija iznīcināja Mariupoli ne tikai patoloģiskā naida pret „Azov” kareivjiem dēļ

FotoNežēlīgās kaujas par Mariupoli nebija tikai tādēļ, ka Putins tāpat kā mūsu pašu radikālā liberalitāte patoloģiski neieredzēja “Азов” karavīrus. Mērķis, pirmkārt, bija modernizētais metalurģiskais kombināts “Азовсталь”, kas ražoja četrdesmit veidu tēraudu.
Lasīt visu...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem...

Foto

Labklājība

Dzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs...

Foto

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

Straujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību...

Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...