Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pienaks briidis

15.12.2015. 21:10

Shis bleedis tur ilgi neseedees!

Atbildēt

runcīc

30.10.2014. 23:07

»

smecers

Draugi mīļie.Neviens neko nezin,bet tikai rej.Vilsona kunga fīres,jau sākās daudz ātrāk, Stendes pilsētas domē, kad viņš vēl bija domes deputāts.Pirms četriem gadiem tautas partijai nekas nesanāca,bet rēja briesmīgi cik viss Talsu novadā ir slikti.Tagad pats Vilsona kungs ir salicis amatos visus draugus...


Visi normālie cilvēki, ieskaitot godīgo pagasta pārvaldnieku, tika "laipni" palūgti uzrakstīt atlūgumu pēc paša vēlēšanās...Kas tad Talsiem var veikties, "spicei" taču sarkanā fūrija labakais draugs...

Atbildēt

no meža

13.06.2014. 15:01

Izrādās Vilsons mazgā rokas nevainībā- viņš nav neko lieku nocirtis pašvaldības mežā, tie jau tie uzņēmēji paši uz savu roku lieki nogāzuši vairākus simtus kubikmetru lietkosni, ne jau malku. Malka nozāgēta tikai apm. 60 m3. Galvenais, lietkoksne aizvesta, un tikai tad pēc vairākām dienām sekojusi uzmērīšana? Kā to var izdarīt? Viss vienīgi meli un krāpšanās. Tagad Vilsons liek aizmirst šo faktu, esot jāskatās kas ar tiem mežiem noticis pēc jaunā novada izveides, kad viņš vēl nebija direktors, bet direktora amatu ieņēma glumais šeptmanis Tropiņš. Tas, tad, nu lūk , jākar pie lielā zvana, lai atzīstas cik no pašvaldības nokrāpis gan meža naudu, gan projektu naudu (otkatu), summa esot barga, jo šeptējušies esot uz nebēdu gan ar celtniecības objektu "otkatiem", gan ūdenssaimniecības objektu "otkatiem".Sevišķi daudz piķi esot pagrābuši no jauno ielu un ceļu izbūves objektiem. Tā viss rullē uz priekšu, veči sēž mīkstos un naudīgos krēslos vēl arvien. Nelīdz ne "Pietiek", ne KNAB, ne kāds cits, kā saka visi gali ūdenī!

Atbildēt

Kloķis

22.05.2014. 10:09

Ja vēl strādā, tad drīzumā noraksies un pats sapratīs! Lētais iekrita un nezināšana neatbrīvo no atbildības. Cik vērts ir tikai paraksts?

Atbildēt

MD

22.05.2014. 10:03

vai tāds vēl strādā????

Atbildēt

ierindnieks 2

15.05.2014. 10:17

Vilsons ir reti rafinēts blēdis un krāpnieks, kādreiz Stendē pārdeva uzņēmumu Agro par bargu naudu, pēc bilances plaukstošu uzņēmumu. Vēlāk izrādījās, grāmatvede datus mākslīgi sagrozījusi un bilanci uzskaistinājusi. Pircējs, uzzinot patiesību bija šokā - nopircis tikai tukšu čaulu, bet bija jau par vēlu , darījums noticis!Un šāds blēdis šobrīd saimnieko liela novada pašvaldībā, kā izpiddirektors, vājprāts, āzis par dārznieku! Viņam jau uz pieres "uzrakstīts",kas par putnu {aplūkojiet fotogrāfiju). Pašvaldībā rīkojas un uzvedas kā diktators, neviena cita darbinieka viedoklis nav svarīgs ,reti uzklausa atšķirīgus viedokļus. Tirāns, atbrīvoja ilggadīgus pašvaldības darbiniekus pirmspensijas vecumā, pamatojoties uz nodaļu reorganizāciju, likvidējot darba vietas. Nepagāja ilgs laiks pieņēma darbā savējos paziņas vai radus tajos pašos amatos, tikai nosaucot savādāk. Šeit ir jākliedz pilnā balsī, lai visa Valsts sadzird, kādi nelieši saimnieko Talsu novada pašvaldībā!Visām tiesībsargājošajām organizācijām būtu jādodas pārbaudīt šī blēža rīcību. Pašvaldības darbinieki arī visi iebaidīti, jo no tirāna Vilsona atkarīgs būt vai nebūt darbā šajā pašvaldībā. Demokrātiju šeit nepazīst! Cilvēki spiesti anonīmi izteikties un publiski paust savu viedokli - ĀRPRĀTS!

Atbildēt

parakstītājam

07.05.2014. 20:13

p.s. nezināšana neatbrīvo no atbildības, vai tikai neesi " tikai" parakstījis vēl ko šai īsajā laikā!!!

Atbildēt

padomniece

06.05.2014. 21:30

Tā Talsu novadā tagad notiek. Skumji. Kas saskata likumpārkāpumus un atļaujas uz to norādīt, tie slikti un tie tiek atlaisti. Bet ne jau nu tikai pašvaldībā tā ir. Arī VID - atbildīgi darbinieki, kā Balinska piesedz sava civilvīra kriminālās darbības gadiem un visi dzīvo cepuri kuldami.Labi laiki tagad Talsos.

Atbildēt

deniss

06.05.2014. 19:56

oyy Mister Vilson!!!

Atbildēt

V.Paeglis

04.05.2014. 19:59

Sveiki, mani sauc V.Paeglis un es strādāju AS Latvijas valsts ceļi Limbažu nodaļā. Vēlos Jums darīt zināmu, ka es, kā valsts pārvaldē strādājošais, regulāri organizēju koku izciršanu citu īpašumos. Kokus zāģēšanu ceļa malās veicu bez saskaņojumiem un atļaujām, nebrīdinot zemes īpašniekus. Nozāģētos kokus atdotu tam, kas tos nozāģē par velti. Ja kādam ir interese tikt pie naudas,zvaniet man.
P.s. šādi strādāju jau gadiem, ir pieredze. Problēmu gadījumā nodrošinu citu valsts pārvaldes darbinieku atbalstu.

Atbildēt

xy

04.05.2014. 08:34

Talsos valda Tautas partija... kuras redzamākie dēli un meitas pirms pērnā gada pašvaldību vēlēšanām veikli sastājās pa 3 partijām. Ja to visu izdomāja Vilsons - tad saturieties, Talsi, ne tas vien būs...

Atbildēt

zutis

03.05.2014. 17:34

»

Gatis

Kur vēlētājiem solītais, tukš gaiss, bet pilni savi konti, kur ir to komentāri, kas balsoja un iebalsoja šos! Kur ir šīs partijas biedru komentāri, par savu līdera izdarībām, vai arī bez tiem, kas ievēlēti, citu vairs nav? Laikam jau kauns pārējiem un nožēla par izvēli un tā tas turpināsies vēl 4 gadus...


Vilsons ar gudru ziņu nebija kandidātu sarakstā, jo zināja, ka būtu lielāko mīnusu skaists pašvaldību vēlēšanu vēsturē. Un tad jau kungs ar tādu reitingu nevarētu tikt pie izpilddirektora amata.

Atbildēt

elata

03.05.2014. 11:38

Paskataties,komunālaja dienestā arī salikti savējie! Dēli,meitas- deputātiem- vienkārši,kaut kur ir savējie darbā jāieliek, lai pašam nav jāstutē bērni,vismaz algu-bet ļoti kārtīgu algu- saņem,miers mājās!!! Ha-Ha!!! Gan jau turpinājums tam visam sekos.

Atbildēt

paregis

03.05.2014. 11:33

gan jau ar to SIA Pašam gungam ir kāda saistība, tāpat Pietiek.com varētu papētīt kāda saistība ir ar laidzes pārvaldes vadītājas vīru

Atbildēt

Dino

02.05.2014. 10:34

»

aaa

ja nu Talsu Vēstis, bet pārējie tak neies pret maizes tēvu


Diemžēl Talsu TV te ir bezspēcīgi, lai cik dīvaini neskanētu, jo TV drīkst rādīt tos sižetus, kurus dome atļauj!!!

Atbildēt

Gatis

02.05.2014. 10:25

Kur vēlētājiem solītais, tukš gaiss, bet pilni savi konti, kur ir to komentāri, kas balsoja un iebalsoja šos! Kur ir šīs partijas biedru komentāri, par savu līdera izdarībām, vai arī bez tiem, kas ievēlēti, citu vairs nav? Laikam jau kauns pārējiem un nožēla par izvēli un tā tas turpināsies vēl 4 gadus?

Atbildēt

cip-cik

02.05.2014. 10:00

Būs atkal iekritis....rokot, ne to vien uzraks, cik pats nav noracis..........

Atbildēt

zviedrīte

01.05.2014. 23:35

protams rīgas jenoti visu iztirgo zviedriem tāpēc reģionālie viņu partiju darboņi skatās un arī domā kas mēs sliktāki gribam riecienu.

Atbildēt

pie varas novadā ir vienotība un reformu partija

01.05.2014. 23:34

tieši vienotības un reformu partijas garā augsta tiesiskuma un jenotīguma paraugs reformējot un izrevidējot zaļo muļķu zemīti ...

Atbildēt

pie varas novadā ir vienotība un reformu partija

01.05.2014. 23:34

tieši vienotības un reformu partijas garā augsta tiesiskuma un jenotīguma paraugs reformējot un izrevidējot zaļo muļķu zemīti ...

Atbildēt

atriebība

01.05.2014. 10:02

te viss ož pēc Vienotības atriebības Talseniekiem, neparakstīja Sadarbības līgumu, piešņāca Vienotību un nesanāca skaists šovs. Tagad Vienotība atriebjas tiem. Vienotībai ar saviem resursiem gan jau daudz materiālu uzkrājusi.

Atbildēt

ATB OTTO

01.05.2014. 08:43

»

Otto

Pietiek cepties! To iegūto baļķu vērtība knapi nosedz darbu izmaksas. Dzīvojot Talsos ir redzams, ka beidzot novads tiek sakārtots, jo no siltajām vietiņām pašvaldības amatos beidzot atlaisti slaisti. Protams, ka pašvaldības direktors tajos vēlas redzēt cilvēkus, kurus pazīst un par kuriem zina, ka ...


Dzīvojot Talsos ir redzams, ka atgriežas 90-gadi, kurus nevēlamies! Šaušana ielās, atlaišanas, savu cilvēku ielikšana vietā bez konkursiem, rebes, pērk un pārdod savējiem, algas palielina tik sev, pakļautajās iestādēs iekārto radus un radu draugus. Pietiek cepties, tā tik vien gribētu????
Tā neko knapi nosedz darbu izmaksas, rakstā runa par vairākiem desmit tūkstoš eiro vai baļķi, kā malka pārdota???

Atbildēt

Otto

01.05.2014. 08:26

Pietiek cepties! To iegūto baļķu vērtība knapi nosedz darbu izmaksas. Dzīvojot Talsos ir redzams, ka beidzot novads tiek sakārtots, jo no siltajām vietiņām pašvaldības amatos beidzot atlaisti slaisti. Protams, ka pašvaldības direktors tajos vēlas redzēt cilvēkus, kurus pazīst un par kuriem zina, ka tie māk un var strādāt. Ar godīgumu atlaistajiem te nav nekāda sakara, tāpēc arī visādas kļauzas rodas.

Atbildēt

smecers

30.04.2014. 21:43

»

Modris

Latvijas nelaime, sākot ar Straujumas, beidzot ar šo te Vilsonu, ka nezina ko paraksta, par ko tad naudu šie saņem un tādi līgumi netiek parakstīti nezinot, bet visticamāk, juristiem tika pasūtīts tādu sagatavot.Tagad jācer, ka KNAB parādīs sevi ne tikai iekšējās ķildās


Draugi mīļie.Neviens neko nezin,bet tikai rej.Vilsona kunga fīres,jau sākās daudz ātrāk, Stendes pilsētas domē, kad viņš vēl bija domes deputāts.Pirms četriem gadiem tautas partijai nekas nesanāca,bet rēja briesmīgi cik viss Talsu novadā ir slikti.Tagad pats Vilsona kungs ir salicis amatos visus draugus ,radus,paziņas,lai varētu shēmot bez bēdas.Ja nebūtu godīgs pagasta pārvaldnieks ,šie baļķi sen jau būtu pārdoti.Gan jau kāds normāls cilvēks atradīsies,kas spēs šo klanu apstādināt.Lai veicas Talsiem.

Atbildēt

mmmmm

30.04.2014. 20:09

saka ar Stendi un turpina novadā.

Atbildēt

aaaa

30.04.2014. 18:43

»

aaa

ja nu Talsu Vēstis, bet pārējie tak neies pret maizes tēvu


agrāk gāja pret vadību un bija objektīvi sižeti, tagad varbūt viss mainījies, jo tiešām - žurnālistiku tur neredz vienīgi PR. "Talsu vēstis" gan ietur neitralitāti un objektivitāti.

Atbildēt

TAS

30.04.2014. 17:45

Iepriekšējam izpilddirektoram Tropiņam, gan šādi kāzusi pa 100 000 EUR negadījās, kaut atšķirībā no šī Štokija, alga bija mazāka, padomnieces ar nebija, vai tik nav jāliek atpakaļ tas??????

Atbildēt

MR

30.04.2014. 16:46

Aldis Vilsons sarunā ar Pietiek aizbildinājās, ka viņš tikai parakstījis līgumu - pipec, pipec, pipec-ja ņe vinavataja on sam prišol!

Atbildēt

novērotājs

30.04.2014. 13:11

Tāpēc jau Vilsons to Stendes blēdi Zemīti apstiprināja amatā, lai būtu savējais, vieglāk šeftes taisīt.

Atbildēt

Kamene

30.04.2014. 12:06

»

TV

Gan jau "Talsu televīzijas", "Talsu novadu ziņu", "Talsu vēstis" žurnālisti veiks savu žurnālistisko izmeklēšanu, ne tas vien atklāsies


Visi šie iepriekšminētie mediji, ne reizi vien ir likuši saprast, ka neies pret pastāvošo valdību.... Skumji!

Atbildēt

TV

30.04.2014. 08:28

Gan jau "Talsu televīzijas", "Talsu novadu ziņu", "Talsu vēstis" žurnālisti veiks savu žurnālistisko izmeklēšanu, ne tas vien atklāsies.

Atbildēt

Zeperis

30.04.2014. 08:16

Čalis sāk saimniekot...

Atbildēt

Bardaks

30.04.2014. 06:53

Nu pilnīgs sviests. Es arī būtu ar mieru noslēgt tādu līgumu. Varbūt VID un EP jāpakrata tas uzņēmums, negribēs vairs līst tādos pasākumos un ilgi atcerēsies.

Atbildēt

Fēlis

30.04.2014. 06:09

Cilvēki aiz mantkārības jau vienkārši jūk prātā. Ja kremlini piedāvātu par labu samaksu Latviju pārdot, droši vien daudzi ar prieku to arī izdarītu. Lai nolādēti tie, kuri sagrāba varu 91ajā.

Atbildēt

Idiotisms turpinās

29.04.2014. 22:38

»

postīšana turpinās

Latvijas mežu izpostīšana ar kailcirtēm uzņēma apgriezienus Dombrovska valdīšanas laikā, lai aizpildītu robus budžetā. "Latvijas meži" nav nekas cits kā oligarhu mafija


1. Kailcirtes ir tradicionāls meža apsaimniekošanas paņēmiens, ko cilvēki izmanto jau simtiem gadu, ar Dombrovski tām nav nekāda sakara,
2. Rakstā minētie notikumi norisinājušies konkrētas pašvaldības mežā un ar Latvijas mežiem tam nav nekāda sakara.
Bet tas nedrīkst traucēt idiota klaigām. Raksts varētu būt kaut par ginekoloģiju, tāpat gan jau atrastu kā komentārā kailcirtes un Latvijas mežus pievilkt.

Atbildēt

1ciemā

29.04.2014. 22:22

Vilsons kļuvis par PIETIEK.COM zvaigzni, vai tik padomniece šim netaisa PR, nesen saistībā ar Stendi ar bija minēts.

Atbildēt

Pārbaudītājs

29.04.2014. 20:18

Iepriekš pietiek.com uzrunāja ka pārbaudīt, tagad pašu jāpārbauda - SVIESTS

Atbildēt

Astoņklājis

29.04.2014. 20:10

Tie tikai pumpuriņi, turpinājums sekos - pakalpojumus bez iepirkuma sniedz izredzējušie, remontdarbus un būvniecību pietuvinātie - gaidām pieņemšanas - nodošanas aktus, vai visi apjomi un materiālu specifikācijas atbilst realitātei!!!

Atbildēt

Modris

29.04.2014. 20:02

»

Viesturs

Te jau zirgam skaidrs, ka izpildirektoru ir uzmetuši paša juristi, laikam stingri viņiem, ko ieriebis un šie šādā veidā atriebās


Latvijas nelaime, sākot ar Straujumas, beidzot ar šo te Vilsonu, ka nezina ko paraksta, par ko tad naudu šie saņem un tādi līgumi netiek parakstīti nezinot, bet visticamāk, juristiem tika pasūtīts tādu sagatavot.Tagad jācer, ka KNAB parādīs sevi ne tikai iekšējās ķildās.

Atbildēt

Viesturs

29.04.2014. 19:45

Te jau zirgam skaidrs, ka izpildirektoru ir uzmetuši paša juristi, laikam stingri viņiem, ko ieriebis un šie šādā veidā atriebās.

Atbildēt

karaks

29.04.2014. 19:31

Sviests!! Kur vēl tālāk? Secinājums - atgriežas 90-tie gadi un stils! Kauna traips novadam.

Atbildēt

postīšana turpinās

29.04.2014. 19:14

Latvijas mežu izpostīšana ar kailcirtēm uzņēma apgriezienus Dombrovska valdīšanas laikā, lai aizpildītu robus budžetā. "Latvijas meži" nav nekas cits kā oligarhu mafija.

Atbildēt

Maija

29.04.2014. 18:54

acis pasaka visu, tādiem nekad nepietiek, kā tādus vēlē par partijas vadītājiem, komandē domi un tās priekšsēdētāju, kauns.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

21

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

FotoNevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem un Ministru kabineta ar ierosinājumiem grozījumiem noteikumos, kas regulē aptieku izvietojumu saistībā ar pēdējā laikā aktualizēto medikamentu pieejamības un to dārdzību Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

FotoMežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža koku krājas pieaugums, proti, koksne, ko augšanas procesā saražo koki, saskaņā ar Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” veiktajiem pētījumiem veido apmēram 26 miljonus kubikmetru gadā, no tā izmantojam apmēram 16 līdz 17 miljonus kubikmetru, bet vismaz 6 miljoni kubikmetru koksnes atmirst citu faktoru – kukaiņu, slimību, vēja un sniega – dēļ. Tā rezultātā ik gadu koksnes krāja Latvijas mežos palielinās par aptuveni 3 līdz 4 miljoniem kubikmetru.
Lasīt visu...

12

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

FotoManiem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā pārvarēt pašreizējo krīzi. Viena - sarežģīta un godīga, otra - ātra un gļēva.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...