Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lietus

04.06.2017. 16:22

vai jums nav apnicis nemties ap siem cekas maisiem un lidzigiem tuudiem. Beidziet rakaties pagatne,ir jadzivo sodienai un nakotnei.Vai Latvija viss sodien ir ideali? Cilveki brauc projam, izklist pa pasauli.Kas bus ar Latviju pec 5 - 10 gadiem? Kasjadara lai to visu apturetu? Mani tas uztrauc, nevis vai kads no maisa kandide vai ne.

Atbildēt

Nav asprātīgi

04.06.2017. 14:32

»


Neapnīk malt vienu un to pašu ?

Atbildēt

ha-ha

04.06.2017. 13:57

»

Nubet protams

Nu kā tad bez čekistiem mēs iztiksim ? Jau 30 gadus negrib atvērt čekas maisus, jo laikam jau tad tie saraksti paliktu stipri plānāki. Nonsens !!!! Ukraiņi 2 nedēļu laikā nopublicēja visus čekistus


Čekistu priekšniekiem -komunistu dažādu līmeņu nomeklatūrai-joprojam nav nekādi ierobežojumi,kas liek šaubīties pat par neatkarības atgūšanas gaitas patieso norisi un mērķiem.Valsts televīzijas paketē ir ietvertas okupētājvalsts visnegantāko propogandistu programmas.Kāpēc NA un DP pieļauj tik atklātu pretvalstisku darbību?Domāju ka tas notiek neatklāto čekas aģentu un atklāto bijušo komunistu un komsorgu sadarbības rezultatā.

Atbildēt

Gagiks Carukjans

03.06.2017. 19:39

»

w

zaķis no kgb kules viesnīcu "Rīga" pārdeva citiem čekas darboņiem....cik nopelnīja


Par viesnīcas “Rīga” īpašnieci privatizējot 2001.gada februārī kļuva Latvijas Universitāte un firma “Hotel Investments”. “Hotel Investments” īpašumu sākotnēji ieķīlāja, bet pēc tam pārdeva “Lateko bankai”, kas to pārdeva SIA “Mira-G”.
Viesnīca “Rīga” atrodas Vecrīgā, Aspazijas bulvārī 22. Kopš 19.gadsimta otrās puses šajā vietā atradās slavenā “Romas” viesnīca. Tā tika uzcelta 1878.gadā pēc pirmā latviešu profesionālā arhitekta Jāņa Fridriha Baumaņa projekta eklektisma stilā, izmantojot itāļu renesanses laika arhitektūras iezīmes. Otrā pasaules kara laikā ēka tika sagrauta.

Atbildēt

tu

03.06.2017. 16:29

»

Maniaks

2020. gads nav tālu


atkal neesi iedzēris stiprās zāles ko tev, mēsls, gadiem ilgi izraksta tavs galvasdakteris?

Atbildēt

w

03.06.2017. 14:52

zaķis no kgb kules viesnīcu "Rīga" pārdeva citiem čekas darboņiem....cik nopelnīja????

Atbildēt

Maniaks

02.06.2017. 22:43

»

Meli

Aivars Borovkovs nekad nav biji čekas virsnieks - tikai izmeklētājs un augstas klases izmeklētgājs, patiess, gudrs un sevišķi godīgs, tādēļ, nekultivē melus


Viña vieta ar tàdu raksturojumu, nosûtot politiski ieslodzîto Grantiñu pie kriminàliem cietumà ir vieta kopà ar komentètàju uz eśafota.,Ar parastu izmeklètàju Maskava, apejot ćekas vadîtàju Johansonu, nerunàtu. Johansons raksta savos memuàros, Sèdèjàm ar Godmani un Borovkovu, dzèràm tèju un spriedàm par Latvijas VDK izveidi. Maskava Johansonam neuzticèjàs, jo Johansons negàja Trubiña un armijas generàłu konflikta eskalàcijas cełu Johansons raksta - Sapratu, ka Maskava ar Borovkovu un Godmani vienojuśies bez manis ( par Latvijas VDK izveidi). Johansons arî raksta, ka tieśi borovkovs iesaistîts dałas no ćekas dokumentiem nogàdè Maskavà. Daudz ko Johansons uzrakstîjis arî starp darba rindiñàm, kas skaidri saprotams ikvienam.Pèc śî darba izlasîśanas palieku pie savàm domàm, ka Borovkovs un Godmanis ir Krievijas FSB diversanti Latvijà.

Atbildēt

Finka pareģojums

02.06.2017. 21:13

"Latvija neatkarību atgūs, kad gads no abiem galiem būs lasāms vienādi. Plīvos sarkanbaltsarkanie karogi, būs daudz runu un dziesmu, bet pie varas paliks vecie čekisti un komunisti, kuri izzags valsti un iedzīs tautu izmisumā. Viņi valdīs ilgus gadus, pat izgaugs jauna paaudze, bet tad, es nevaru pateitkt kā tas īsti notiks, viss pēkšņi mainīsies un pie varas nonāks cilvēki, kas sauks pie atbildības valsts un pašvaldību izzadzējus. Viņi muks gan uz rietumiem, gan uz austrumiem, bet visi tiks atgriezti Latvijā notiesāšanai, sodi būs bargi. Tikas konfiscēti sazagtie īpašumi un banku konti, nauda ieplūdīs valsts kasē. Tauta brīnīsies kā varēja tik daudz izzagt."
Tas laiks tuvojas.... būs interesanti.

Atbildēt

Nubet protams

02.06.2017. 20:32

Nu kā tad bez čekistiem mēs iztiksim ? Jau 30 gadus negrib atvērt čekas maisus, jo laikam jau tad tie saraksti paliktu stipri plānāki. Nonsens !!!! Ukraiņi 2 nedēļu laikā nopublicēja visus čekistus.

Atbildēt

degradācija

02.06.2017. 19:08

Zaķis-Trusis ielīda par rektoru Celmiņa uztaisītajā kaktu augstskolā: Sociālo tehnoloģiju ... Pēc tam to diplomu tirgotāju arteli aizklapēja ciet! Atliek līst par deputātu!

Atbildēt

Maniaks

02.06.2017. 18:11

»

Žulis

Ko varam secināt


Cekistu un ćekistu vara. Plîvo sarkanbaltsarkanie karogi un dzird runas par brîvîbu, bet ir tikai viena brîvîba izsmiet, pazemot un apzagt latvieśu tautu. Piedaloties cekistu ( kompartijas CK darbinieki ir cekisti kà Brigmanis, Lembergs, bij. VP Bèrziñś un ćekisti kà VDK virsnieks Borovkovs, zinàtniskais lîdzstràdnieks Godmanis, Zîle no NA) un ćekistu 4. Maija republikas vèlèśanàs, katrs atbalsta śo latvieśu tautai naidîgo varu.

Atbildēt

Antons Mikoss

02.06.2017. 17:32

Drīkst balotēties....,"PSRS vai attiecīgo Latvijas PSR Valsts drošības komitejas plānošanas ....".

Ieplānoja, kurš stukačs, cik kopā, cik saņems par kādu lietas izstrādi, un tagad cienījams cilvēks.

Atbildēt

Balts etniskais

02.06.2017. 08:07

Man nāca ausīs, ka tie maisi nemaz nav Latvijā! Jau sen uz Pleskavu aizvesti un patīrīti! Kangari pacentās. Kā ar diviem vagoniem naudu-rubli, tā ar maisiem. Izrādīsies ka puse no Latvijas būs bijuši Stukači! Ar Zaķa ziņu arī tika nelikumīgi iztirgota Rīgas viesnīca!Un cik par to iebāza kabatā? "Kavalieris"

Atbildēt

Žulis

02.06.2017. 07:18

Ko varam secināt?
1) SAB ir jāpārdēvē par ČAB (Čekistu aizsardzības biroju)
2) Čekistu un čekas stukaču aizsardzība ir svarīga, neatņemama jaundibinātās 4. maija republikas politikas daļa,
3)Piedaloties šādās vēlēšanās, mēs atbalstām čekistu varas diktatūru Latvijā.

Atbildēt

Ne-pietiek

01.06.2017. 23:00

Ja indivīds iesniedza tiesā un saņēma spriedumu - ka "nav sadarbojiesw"vai nav pierādījumu, ka sadatbojies - viņš tiek svītrots no ;cvekas stukaču saraksta - pareizāk - nevis svītrots, bet viņu turpmāk neuzskata par āģentu, nav tiesiski cilāt kartiņu, kaut simtreiz skaidrs - bija savervēts, uz viņu aģenta kartiņa maisā un aģentu reģistrācijas grāmata ir. Anekdote tāpat kā par okupāciju: okupācija bija, bet okupantu nav, aģentus VDK (čeka) vervēja, bet neviens nav sadarbojies.

Atbildēt

Re kā

01.06.2017. 22:09

Tautai vēlot saeimu pašai jānobalso atvērt un publiskot čekas maisu saturu t, mēs visi zinām kā intereses pārstāv 100 diputāti, ar atsevišķiem izņēmumiem.

Atbildēt

zaķis met cilpas

01.06.2017. 22:07

Ja visus stukačus svītrotu no sarakstiem, tur būtu tikai baltas lapas. Lai kandidē! Mēsli pie mēsliem vienkopus, vieglāk saprast, kas ir kas

Atbildēt

Par jaunām vēsmām

01.06.2017. 22:06

Pārmaiņas pensionāru valstī (LV) nevar notikt, ja paskatās tad 68% sarakstos pirmspensijas un pensijas vecumā, jaunajiem vietu tikpat kā nav, kad būs vēlētāja intereses aizstāvētas un varēs balsot tautieši ārpus LV? Kad būs vēlētājiem draudzīgi nobalsošanas laiki, nevis kā šobrīd līdz 15, darba laiks parasti līdz 17, bet saeimas kuiļoiem jau tautas intereses neinteresē....

Atbildēt

Vai viņš ir Zaķa biedrs?

01.06.2017. 20:14

Indriķis Muižnieks (dzimis 1953. gada 9. jūlijā) ir latviešu biologs, Latvijas Universitātes profesors. Kopš 2015. gada Latvijas Universitātes rektors.

Atbildēt

kartiņa

01.06.2017. 18:54

Zakis (po kļičke TRUSIS) ir mūsējais. Centīgs līdējs un āmurs.

Atbildēt

west

01.06.2017. 18:10

Vēmiens nāk

Atbildēt

Čekists ir 3* ordeņa virsnieks :)

01.06.2017. 17:34

Triju Zvaigžņu ordenis saņemts no VDK folkloristes VVF rokām.


Apbalvojumi un pagodinājumi
Latvijas Zinātņu akadēmijas M. Keldiša balva, 1986.
Krievijas Zinātņu akadēmijas S. Vavilova medaļa, 1988.
Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieks, 2000.

Atbildēt

Sūdīgi

01.06.2017. 17:08

šis profesors lieki kautrējas, es viņu cienu, bet lai nosauc savu kļičku-segvārdu. Cits cienījams profesors bija ,,Aija" (viņu atkoda citi), bet tas, kas ,,Kalns", šo pseidonīmu pateica presē publiski - un nekas slikts nav noticis. Jāpublicē visi, ko ne???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...