Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

opā

03.09.2018. 09:59

»

Alexa

Cien.kungs. Diemžēl arī Jūsu pasniegtie dati neatbilst patiesībai. Neapliekamais minimums 200eur pienākas tikai minimālo algu saņēmējiem. Man personīgi uzņēmumā ir 50 darbinieki un šogad, lai izrēķinātu algas, man iepriekšējo divu dienu vietā ir vajadzīga nedēļa, jo šogad jārēķina ir pilnīgi katram ...


Jums grāmatveži tās algas ar kalkulatoru rēķina, ka nedēļu vajag? Un uzņēmumos virs 50 darbiniekiem ir normāli, ka ir atsevišķs algu grāmatvedis, tas var visu mēnesi visas algas rēķināt. Mikro nodoklis ir nodoklis, lai apietu darba spēka nodokļus, kas būtu jāmaksā fiziskai personai kā saimnieciskās darbības veicējam. 9 vai 15% tas ir jebkurā gadījumā ievērojams ietaupījums. Uzņēmums, kam sanāk pirkt materiālus, u.c., ne tikai ieguldīt darbu, mikro nekad nav bijis izdevīgs, jo 9% no apgrozījuma ir par daudz, labāk parastajā režīmā maksāt.

Atbildēt

opā

03.09.2018. 09:55

VSAOI ir nodoklis! Precīzāk, nodoklim pielīdzināms maksājums. Bet darba devēja daļa nav tiešais(!!!) darba spēka nodoklis, kā sauc to kpv grafiku. Tur izskatās, ka ir dažām valstīm samesti visi darbaspēka nodokļi (tiešie/netiešie) ar citu valstu tikai tiešajiem. Dānijā točna nav 25% vai cik tur jāmaksā no algas nodokļos, bet krietni vairāk. Daudzās valstīs darba devējs maksā sociālo papildus algai. Vispār tie "dati" ir kaut kādi sagrābstīti un galīgi nesaprotami jeb vnk tie ir uzzīmēti. No kā jāsecina, ka kpv nodarbojas ar prastu melošanu/faktu sagrozīšanu. Bet ja negribam ieslīgt detaļās, tad vienkāršs jautājums, kāpēc uz 2018.gada vēlēšanām ir jāoperē ar 2013.gada datiem? Tas būtu derējis iepriekšējās vēlēšanās 2014, bet 5 gadu veci dati neko neliecina par pašreizējas Saeimas un valdības darbu.

Atbildēt

Slikti>Nemelo!

30.08.2018. 13:16

Slikti,ka Latvijā,strādājošiem pensionāriem,netiek piemērots pat neapliekamais minimums,līdz ar to saņemot par to pašu darbu mazāku atlīdzību! Vai tad nepietiek jau ar atkārtotu ienākuma nodokļa iekasēšanu no pensijas??

Atbildēt

Bert kā ar nodokli maizei?

30.08.2018. 13:03

"Pasaules attīstītajās valstīs PVN pārtikai ir samazināts.Latvijā PVN pārtikai ir vienāds ar PVN tabakas izstrādājumiem un alkoholiskajiem dzērieniem.
Ņemot vērā,ka lauksaimniecība veido tikai aptuveni 2,5% no iekšzemes kopprodukta,PVN pazemināšana pārtikai (un varbūt paaugstināšana tabakas izstrādājumiem un alkoholiskajiem dzērieniem) būtisku ietekmi uz nodokļu ieņēmumiem neatstātu.Vēl jāievēro fakts,ka pārtiku lauku iedzīvotāji lielākoties patērē,PVN nemaksājot,jo viņi lielāko daļu izaudzē paši.Nodokli mazā mērā maksā arī no tirgos pārdotās lauksaimniecības produkcijas.Reizē ar to pārtikas daļēja vai pilnīga atbrīvošana (kā tas daļēji ir Lielbritānijā un Luksemburgā)no PVN budžetam ir maznozīmīga.Vajadzīga tikai vēlēšanās,lai neatrastu atkal kādu pretargumentu-sarežģīti diferencēt,grūti kontrolēt,nav pierasts,kases aparātiem nav tāda iedalījuma un līdzīgi."
Skat."Latvijas nodokļu politika:salīdzinājums un vērtējums",Latvijas Universitātes lektore,Mag.ekon.un sab.vad.zin.Ilze Sproģe,Komersanta Vēstnesis,Nr.27 (134) 2008.gada 2.jūlijs.http://www.kvestnesis.lv/?menu reset

Atbildēt

Paši vien esat vainīgi

30.08.2018. 12:39

Progresīvo ienākuma nodokli jau sen vajadzēja atjaunot un nevajadzēja to,atšķirībā no citām valstīm,speciāli sarežģīt līdz nepazīšanai!Lai pēc tam nāktos taisnoties!

Atbildēt

Anna

29.08.2018. 13:39

»

Jobanais narkomāns Kaimiņš

melo vienmēr


puišel, 3.septembrī neaizmirsti skaidrā aiziet uz skolu !
Pēc jēlībām redzams, ka nāc no maskačkas...

Atbildēt

versis

29.08.2018. 07:28

Pensionāri mēs par 28.g.atriebsim vecām partijām,kuri ir noveduši mūs pie nabadzības-balsosim par KpVLv.Tira no bandītiem.

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 20:33

»

Interesanti

Izrādās, ka Rīgas lapsām garšo kaķi...


Autors aizmirsis pieminēt, ka, ja Kremlis lapsu aprīko ar videokameru un raidītāju, tad šāda lapsa pilnīgi netraucēti var izspiegot NATO valsts galvaspilsētas infrastruktūru.

Šādas lapsas ir autonomas un Kremlim nav pat jābaro, jo, kā autors ir pareizi norādījis, tās pārtiek no veciem kaķiem.

Atbildēt

Ekonomists

28.08.2018. 17:42

Izskatās ka šis Ļiepiņš varētu būt kāds bērnu, kurš neizprot tabulās veidoto informāciju - tajās ir redzams aprēķins darba algām 1000 eiro, un šobrīd Latvijā šādai summai neapliekamais minimums ir apaļa 0. Un uzrakstīt ka VSAOI nav nodoklis- nu palasiet Latvijas likumus par nodokļiem un nodevām. Puikam vēlu labas sekmes nākamajā mācību gadā!

Atbildēt

leopards

28.08.2018. 16:30

Kpvlv vada augstas klases specialisti,Zakatisovs,Liepiņa,Šmits- visās jomās bus sēčīgas personības ministru amatos,balsosim par KPVlv

Atbildēt

Nav ko piesieties.

28.08.2018. 10:46

KPLV ,kā jaunai partijai ,kura nemaz vēl nav Saeimas apritē ,tas ir pilnīgi piedodami,ja arī ir kļūdījušies.. Tā kā skauģiem un pretiniekiem nav ko piesieties KPV LV ,ja arī ir pielaista kāda kļūda. Ja pati šahiste ,kura jau tik ilgi strādā valdībā pielaiž rupjas kļūdas,tad viņai nu gan tas nav piedodams. Blusas vajag meklēt vecajos novazātajos kažokos,bet nevis jaunajos kažokos ,kuri nemaz vēl nav vilkti mugurā.Un pretinieki gatavi caur adatas aci izlīst ,lai tikai kaut kur piesietos KPVLV,bet veltīgi viņi tērē laiku ,jo KPVLV rullē. Nu ziniet ,kad krējumu kuļ,tad sūkaliņas vienmēr rodās.Tā kā nav ko piesieties jaunajiem. Jaunajiem jāsāk vispirms strādāt ,un tad var prasīt izpratni un labus rezultātus.

Atbildēt

Joske

28.08.2018. 08:25

Balsosim par KpLV-visas lietas savedīs kartībā,tiesīb sargājošās iestādes korumpanti,gatavo čemodānu braukšanai projām,baidās no Srīkes un Kaimiņa,balsosim par kPVLv.

Atbildēt

To dzīvnieku Kaimiņu

28.08.2018. 07:13

vajag piekaut, Lindu izpist, Zakatistovu pieķēdēt pie radiatoriem. Un lai staigā ar radiatoru pa Vecrīgu. Jaunā kosmopolīta, šļuras Zakatistova politika!

Atbildēt

nemelo!

28.08.2018. 05:15

»

Liepiņ?

Jūs esiet tiešām ļoti, ļoti stulbs...


Pensionāra neapliekamo minimumu piemēro VISIEM PENSIONĀRA IENĀKUMIEM nevis tikai pensijai.

Atbildēt

!

28.08.2018. 02:30

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Kāpēc tik gari? Varēji uzrakstīt, esmu īsts latvietis!

Atbildēt

Liepiņ?

27.08.2018. 21:57

»

nemelo!

Tu tiešām esi muļķis! Neapliekamais minimums ir neapliekamas minimums neatkarīgi no ienākuma veida vai tā ir alga, vai pensija, vai bankas procenti


Jūs esiet tiešām ļoti, ļoti stulbs!

Jūs laikam nezinat, ka neapliekamo minimumu var piemērot dažādiem ienākumu veidiem? Pats taču nosaucāt. Kamēr Igaunijā to piemēro strādājošo vecuma pensionāru algām un pensijām atsevišķi, tikmēr Latvijā piemēro tikai vecuma pensijām. Strādājošo pensionāru algām Igaunijā tas ir, Latvijā nav. Latvijas pensionāriem tas iet secen! Ko Jūs vēl nesaprotiet?!

Atbildēt

nemelo!

27.08.2018. 21:50

»

Liepiņ?

Muļķis. Runa ir par algu neapliekamo minimumu, t.i. strādājošo vecuma pensionāru algām Latvijā netiek piemērots neapliekamais minumums. Lasīt protam, tekstu saprast nē


Tu tiešām esi muļķis! Neapliekamais minimums ir neapliekamas minimums neatkarīgi no ienākuma veida vai tā ir alga, vai pensija, vai bankas procenti.

Atbildēt

Interesanti

27.08.2018. 21:46

»

to Pīkols

Viens no Vienotības kaku stumdītājiem


Es, Indulis Durka, pac nesāku!

Atbildēt

to Pīkols

27.08.2018. 21:07

»

Pīkols

Kas ir Imants Liepiņš


Viens no Vienotības kaku stumdītājiem

Atbildēt

Liepiņ?

27.08.2018. 20:28

»

Buba

Lai nu Liepiņš, bet ir jāpierod pie tā, ka Kaimiņš un faktu sagrozīšana ir nedalāmas lietas


Piekrītu. Labāk šahiste un stagnātiski cietpaurainais, bet vismaz pieredzējušais Kučinskis, nekā tas suņubūdas āksts, kas piebeigs pat to, kas ir šobrīd līks un greizs, bet vismaz ir.

Atbildēt

Liepiņ?

27.08.2018. 19:55

»

Alexa

Cien.kungs. Diemžēl arī Jūsu pasniegtie dati neatbilst patiesībai. Neapliekamais minimums 200eur pienākas tikai minimālo algu saņēmējiem. Man personīgi uzņēmumā ir 50 darbinieki un šogad, lai izrēķinātu algas, man iepriekšējo divu dienu vietā ir vajadzīga nedēļa, jo šogad jārēķina ir pilnīgi katram ...


Tas ir šahista domāšanai atbilstošs gājiens ar dinamisko neapliekamo minimumu, ko ir manuāli jārēķina nākošajā lauciņā (taksācijas periodā). Būtu visiem vienkāršāk, ja būtu ieviests tax credit kā UK, un tad pēc deklarācijas iesniegšanas nākošajā gadā persona pati IIeN nodokli nomaksātu par pagājušo gadu un miers.

Dzīvi tā šahiste tikai sarežģījusi. Kāpēc man jākreditē bez maksas valsti?

Atbildēt

Alexa

27.08.2018. 19:25

Cien.kungs. Diemžēl arī Jūsu pasniegtie dati neatbilst patiesībai. Neapliekamais minimums 200eur pienākas tikai minimālo algu saņēmējiem. Man personīgi uzņēmumā ir 50 darbinieki un šogad, lai izrēķinātu algas, man iepriekšējo divu dienu vietā ir vajadzīga nedēļa, jo šogad jārēķina ir pilnīgi katram atsevišķi, ar atseviškām metodēm, katram savadāks nodoklis, minimums utt, jo ir dažādu algu saņēmēji (paldies par to valdībai, milzīga pateicība). Tie, kas saņem minimālo- tie saņem salīdzinoši ar pagājušo gadu mazliet vairāk. Tiem, kam bruto ir mazliet virs 1000eur, tiem neapliekamais vairs nepienākas (fantastika, mega super milzīga alga), tie, kam algas grāmatiņa nav iesniegta IIN nodoklis ir palielināts līdz 23,37%. Un neaizmirstam, ka soc nod ir palielināts gan darbiniekam, gan darba devējam par 0,5%. Personīgi man kā mikrouzņēmuma nodokļa maksātājam, kas sniedz ārpakalpojumu, arī ir palielināts no 9 uz 15% (man diemžēl neviens nolīgto summu nebij ar mieru palielināt, līdzarto arī es saņemu uz rokas mazāk). Plus vēl papildus slodze grāmatvežiem, kuriem jau tā ir ļoti "maz" darba, lai šito sastrebto un sadirsto nodokļu politiku saprastu, izdarītu pareizi, lai pēctam par katru nepareizi aprēķināto centu birokrātiskais aparāts neizd..tu pēc pilnas programmas. atvainojos par rupjajiem izteicieniem, bet krājās.... krājāss... šogada jaunumi, un jauninājumi, mūsu maciņu diemžēl nepapildināja, tikai samazināja...

Atbildēt

Liepiņ?

27.08.2018. 19:13

»

nemelo!

Latvijā pensionāriem neapliekamais minimums ir 250 eiro nevis 0


Muļķis. Runa ir par algu neapliekamo minimumu, t.i. strādājošo vecuma pensionāru algām Latvijā netiek piemērots neapliekamais minumums. Lasīt protam, tekstu saprast nē.

Atbildēt

interesanti

27.08.2018. 18:47

»

melnais PR neatturēs no balsošanas par konkrētu partiju

kā "oriģinālu" ņemam nevis feisbuka ierakstu, bet avotu- OECD lapu. OECD.org...


No kādas naudas pensijas maksā Kipra un Īrija ar saviem 10 un 12% algas nodokļiem?

Atbildēt

pilnīgi

27.08.2018. 17:32

»

Pīkols

Kas ir Imants Liepiņš


nekas.

Atbildēt

Tirsmants Ziepiņš

27.08.2018. 17:27

»

Andrejs

Lembergs pasūtīja šo rakstu


Kas man piķo - tam es kalpo!

Atbildēt

Andrejs

27.08.2018. 17:03

Lembergs pasūtīja šo rakstu !

Atbildēt

Dundagas iela

27.08.2018. 16:29

»

Pīkols

Kas ir Imants Liepiņš


Atļaušos minēt, rusofobiski nacionāli noskaņots "ventspilnieks" ?

Atbildēt

Joksts

27.08.2018. 14:53

Jo vairāk pasūtījuma rakstu par Kaimiņu, jo augstāks viņa reitings ??? Kaimiņš ir tikai viens. Piekrītu, ka no viņa sarakstiem Latgalē, Kurzemē u.c. nav par ko balsot. Baltas lapas, vai ar šmucēm .

Atbildēt

pensionārs

27.08.2018. 14:42

Viss patreiz notiekošais liecina ka pēc vēlēšanām būs pavisam cita koalīcija!!!
Nerodas šaubas ka Kaimiņa partija būs pozīcijā un šobrīd neprognozējams ir tikai viens jautājums:CIK VIETU SAEIMĀ IEGŪS SASKAŅA UN JKP
Raksta autoram liekas ka ir lielas problēmas ar faktu izklāstu un kārtējo reizi redzam manipulāciju ar vārdiem....un klāstot it kā ticamus datus pats aplaužas jo pretruna ir reāli saskatāma.
Secinājums:PASŪTĪJUMRAKSTELIS

Atbildēt

Jobanais narkomāns Kaimiņš

27.08.2018. 14:40

melo vienmēr!

Atbildēt

Reizrēkins

27.08.2018. 14:34

Finanšu ministrijas darbinieks Imants Liepiņš apšauba OECD datus lai partijas biedri varētu turpināt būt pie siles

Atbildēt

Liepiņ?

27.08.2018. 14:31

Lai arī man nepatīk Kaimiņš ar savu KPV LV, šoreiz Liepiņš arī nav pārāk korekts. VSAOI nav nodoklis, protams, bet tas tik un tā ir obligātais maksājums, kas, lai arī kalpo kā apdrošināšānas iemaksa, tiek iekasēta un pārvaldīta kā visparastākais nodoklis.

1.) Liepiņš aizmirsa pieminēt darba devēja VSAOI daļu - ar to noteikti Latvija ir darbspēka nodokļu sloga augšgalā! Tas, ka tas formāli nav nodoklis, nenozīmē, ka to var izslēgt no aprēķina;

2.) Latvijai ir viena augstākajām šāda veida sociālās apdrošināšanas iemaksām Eiropas Savienībā, bet viena no vismazākajām % atdevēm sociālās drošības spilvena jomā - te nu Liepiņš var pats meklēt datus un salīdzināt, cik % tiek atpakaļ pensijām, bezdarbnieku pabalstiem utt.;

3.) Vai Liepiņam šķiet ok šahistes izdomājums par dinamisku neapliekamo minimumu par gadu, ko atgūst pēc gada? Kāpēc pilsoņiem bez maksas būtu jākreditē valsti, labi zinot, ka daļa cilvēku nomirst un nespēs savus pārmaksātos nodokļus pieprasīt atpakaļ? Latvijā šī nepieprasītā nodokļu proporcija var sanākt salīdzinoši pat ļoti liela;

4.) Igaunijā neapliekamais minimums ir 500 eiro un tas tiek piemērots arī strādājošajiem pensionāriem. Cerams, ka Liepiņa kungs par šo nodos ziņu Aivaram, lai viņš var nokaunināt savu šahisti, jo Latvijas pensionāriem tas ir 0.

Tā kā, Liepiņ, šoreiz...

Atbildēt

NIKNAIS

27.08.2018. 14:30

Vajag komunicēt ar tautu, nevis taisnoties pēc sadrītā

Atbildēt

Sagāde

27.08.2018. 14:20

»

A

Siles biedrs ierukšķējās


Nē, man nav nekāda sakara ar politiku (tikai kā vēlētājs) un es nepavisam neesmu pašreizējās valdošās kliķes atbalstītājs.
Par ko balsot, es vēl domāju, bet vairāk sliecos uz JKP ar dažiem strīpojumiem.
Bet laikam jau nav vērts skaidrot, domāšana tev (jā, ar mazo) ir tikai vienā virzienā. Vari nepūlēties man atbildēt.

Atbildēt

pilsonis

27.08.2018. 14:03

Neko nesaku par Kaimiņu, bet, ja viņa partijas sarakstā ir Valsts īpašuma fonda ģenerāldirektora Jāņa Kosīša (kurš savai sievai izkārtoja Saules salonu Rīgas centrā) dēls un šo sarakstu aktīvi reklamē miljonāra Lejieša (GammaA īpašnieka, kurš nemīlēja maksāt darbiniekiem cilvēkcienīgas algas, sauca tos par darba zirgiem, bet pats pirka dārgus džipus) meita, tad es neesmu pārliecināts, ka šis saraksts ir glābiņš.

Atbildēt

A

27.08.2018. 14:02

»

Sagāde

Lol, nau wērc


Siles biedrs ierukšķējās!

Atbildēt

melnais PR neatturēs no balsošanas par konkrētu partiju

27.08.2018. 13:55

kā "oriģinālu" ņemam nevis feisbuka ierakstu, bet avotu- OECD lapu. OECD.org
Tajā dati un ziņas ir iedalīti arī pa valstīm. (Un to nevar nosaukt par "safabricēšanu".)
Intereses pēc paskatījos.
Lūk, kāds (ziņojumā par Latviju) tur teikums (ceru, ka drīkstu citēt.)
Latvia had the 11th highest tax wedge among the 35 OECD member countries in 2017. The country occupied the same position in 2016. The average single worker in Latvia faced a tax wedge of 42.9% in 2017 compared with the OECD average of 35.9%.

(Par to, vai pie mums viss tik rožaini, vai tomēr nē, varētu argumentēt ilgi un dikti. Viens sīkumiņš (pie dokumenta par vecajiem ļaudīm/pensijām. Vecuma nabadzības rādītājs LV seko uzreiz aiz Korejas. Pirms visām lielām mazām bagātām nabagām valstīm. Mums seko Meksika... Bet nu katrs var pats izlasīt OECD.org

Atbildēt

Sagāde

27.08.2018. 13:54

Lol, nau wērc.
Skumji, bet tipiskais kpv vēlētājs ir stulbs kā zābaks.
Tā vietā, lai ko argumentētu, viņš blēj kā aita - visi nomelno kpv. Viss.

Atbildēt

Pīkols

27.08.2018. 13:49

Kas ir Imants Liepiņš?

Atbildēt

!

27.08.2018. 13:48

Jo vairāk pasūtījuma rakstu par Kaimiņu, jo augstāks viņa reitings, viens ir skaidrs ,salīdzinot ar koalīcijas zagļiem, Kaimiņš ir balts kā eņģelis! Veiksmi vēlēšanās un pēc tam pamatīgi izdrāzt zagļu koalīciju, no tā viņi baidās visvairāk, tāpēc jau pasūta šādus rakstus!

Atbildēt

?

27.08.2018. 13:03

?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...