Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Pati nevainība

Leonards Inkins
26.03.2022.
Komentāri (263)

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

konstantins

11.04.2022. 01:29

»

Хм

И по логике автора делаем совершенно правильно. Поэтому теперь такие претензии нельзя выдвигать...


ko te klabini savā suņa rašista valodā? Ej iemācies latviski, ja uzskati, ka te esi piederīgs!

Atbildēt

Skolnieciņš

08.04.2022. 04:42

»

Zee

Lai Dievs palīdz Putinam uzvarēt sliktos nacisma banderoviešus


Slims esi vai esi ebrejs? Palasi rabīna Mozus garadarbus, kur ebreji izkava 7 tautas, lai tiktu pie zemes. Un ebreji to darīja ar sektantisku fanātismu...
Ebreju cilts Dievs Jahve ir vecais Velns. Dievs Jehova ir vecais Velns. Kristiešu Dievs ir vecais Velns.

Atbildēt

Zee

31.03.2022. 22:30

»

ir krievijas gāze

tu taču saproti, ka tāda - latvijas gāze - nav


Latvijai is sava gāze. Vajag uzturā vairāk lietot pākšaugus.

Atbildēt

Dievs

30.03.2022. 21:33

ir jâatbrîvo pasaule no krievijas
Ir jânomêtâ tá ar atombumbâm
Cita varianta nav

Atbildēt

Ana

29.03.2022. 19:15

Tas, ka tas daikts tur joprojām stāv un katru gadu tiek publiski masveidā apčurāts, ir indiktors tam, kas mums joprojām ir par cilvēkiem pie varas, kas šež pa vietām, un kas ir pielemšanas un neko citu. Viņi visi skaisti runā, piekopj vērienīgu biznesu un pirms katrām vēlēšanām sola visiem dabesu mannu, tomēr projām ejot top redzams, ka viņu pakaļas ir tadā pazīstami iesarkanā krāsā.
Kad šādi mēsli pa parkiem un pilsētu skvēriem tiks savākti un izmesti atkritumos, kas ir vienīgā tiem piemērotā vieta, tad Latvija arī būs brīva.
Kamēr tiek loloti un apkopti bezjēdzīgi daikti un sarūsējuši metāllūžnu gabali, kamēr mūsu cilvēki, kas šos mēslus novāc tiek vajāti un tiesāti, kamēr kremļa ielikteņiem iešķeļ ordeņus, kamēr par valstij naidīgu kremļa propogandu un necieņas izrādīšanu netiek atņemta pilsonība un šie cilvēki netiek izraidīti no valsts, Latvijas PSR rullē, un tā nekur nav vēl zudusi.

Atbildēt

Skolnieciņš

29.03.2022. 10:58

»

Zbigņevs

NEKAVĒJOTIES NOJAUKT TO OKUPANTU PAŠAPMIERINĀŠANĀS DAIKTU


Pilnībā piekrītu. Pārdaugavā šo komunistiskās partijas regāliju ir jānovāc! No okupantu varas simbola ir jāizgriež kubs, kurā ir redzams pieminekļa fragments, un jāizveido savu Grūto parkas nomaļā Latvijas vietā.
Opupantu varas simbola vietā ir jāuzbūvē pagānisku svētvietu ar Dieva Pērkona, Dievietes Māras un Dievietes Laimas elkiem. Ar kadiķīšiem un pīlādzīšiem. Ar svētakmeņos izgrebtām senlatvju spēka zīmēm.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Zbigņevs

29.03.2022. 08:24

»

prževaļskis

Zbigņevus nekavējoties izpeldināt Daugavā , varbūt kā vista perētāja nāks pie prāta, kaut izskatās klīnisks gadījums, kuru var labot tikai kaps


NEKAVĒJOTIES NOJAUKT TO OKUPANTU PAŠAPMIERINĀŠANĀS DAIKTU!

bet ar trakumsērgu slimos prževaļskus nošpricēt

Atbildēt

Skolnieciņš

29.03.2022. 06:21

»

Kas ir grēks?

Bībeles atbilde...


Bībele ir tikai nožēlojams senebreju mitoloģijas un ebreju monoteisma apkopojums, ko sarakstīja ebreji, balstoties uz Talmūdu un Toru, lai apčakarētu gojus (neebrejus). Bībele ir pārsātināta ar lielebreju šovinismu un cionismu. Nav ko brīnīties, jo Bībeli sarakstīja ebreji. Es ebrejejiem neticu un netaisos ebrejus pielūgt, jo ebreji ir ļoti gluma tautiņa. Bijušie Simona Šustina un Pētera (Pjotra) Krupņikova klieti manus vārdus apstiprinās.
Labāk iepazīsties ar seno skandināvu politeisko ticību, tad arī tapsi gudrāks. Izlasi Veco Edu un Jauno Edu. Tad arī tapsi gudrs. Citādi Tu esi lupata, ko ebreji mīda ar savām tupelēm. Un Tu vel sludini šo lielebreju šovinismu! Kauns! Fuj!!!
Ar cieņu, Solnieciņš

Atbildēt

nacists

28.03.2022. 18:53

»

neonacisti un sorosidi latvia nosals

https://sputniknewslv.com/20220328/latvijas-gaze-nespes-maksat-par-krievijas-gazi-rublos-21114171.html


Nākošā ziemā krievu necilvēku nosals daudz vairāk, nekā iepriekšējā, jo gāze un ogles, kā šoziem bija Barnaulā, tiks pāŗdotas uz ārzemēm, lai kompensētu Putina maciņiem simtiem miljardus sankciju radītos zaudējumus, ne bet bada nāve ievāks vairākus miljonus lielu ražu. Nu jau krievi masveidā atgriezīsies pie gadsimtos ierastā kanibālisma un nekādi sorosīti vairs neglābs. Neuzdrīkstēsies, lai pašus nenobeidz.

Atbildēt

neonacisti un sorosidi latvia nosals

28.03.2022. 17:39

https://sputniknewslv.com/20220328/latvijas-gaze-nespes-maksat-par-krievijas-gazi-rublos-21114171.html

Atbildēt

neviens tev liekuli vairs netic

28.03.2022. 17:10

»

Kas ir grēks?

Bībeles atbilde...


ja dievs mani radīja pēc savas līdzības, tad iznāk, ka viņam laulības normu pārkāpšana, elkdievība, zagšana, piedzeršanās, izspiešana, slepkavība un spiritisms nav sveši. viņš vainos protams tevi. bet pats sev piedos

Atbildēt

Kas ir grēks?

28.03.2022. 16:45

Bībeles atbilde
Grēks ir jebkura rīcība, emocija vai doma, kas ir pretrunā Dieva normām. Grēks ir Dieva likumu pārkāpšana, izdarot kaut ko tādu, kas ir nepareizs, netaisnīgs Dieva acīs. (1. Jāņa 3:4; 5:17.) Bībelē par grēku dažreiz tiek uzskatīta arī bezdarbība, proti, ja cilvēks zina, kā būtu pareizi rīkoties, bet to nedara. (Jēkaba 4:17.)

Bībeles oriģinālvalodās vārdi, kas tulkoti ”grēks” un ”grēkot”, nozīmē ”netrāpīt mērķī”. Piemēram, senajā Izraēlā bija īpaši karavīri, kas, metot ar lingu akmeņus, ”nekļūdījās ne par mata tiesu”. Šo izteicienu tulkojot burtiski, būtu jāraksta, ka viņi ”negrēkoja”. (Tiesnešu 20:16.) Tātad grēkot nozīmē neievērot Dieva taisnīgās normas.

Tā kā Dievs ir Radītājs, viņam ir tiesības noteikt normas, pēc kādām cilvēkiem ir jādzīvo. (Atklāsmes 4:11.) Mēs esam atbildīgi viņam par savu rīcību. (Romiešiem 14:12.)

Vai ir iespējams negrēkot nemaz?
Nē, nav iespējams. Bībelē ir teikts, ka ”visi ir grēkojuši, un visiem trūkst dievišķās slavas”. (Romiešiem 3:23; 1. Ķēniņu 8:46; Pulcētājs 7:20; 1. Jāņa 1:8.) Kāpēc tā ir noticis?

Pirmie cilvēki, Ādams un Ieva, sākumā bija bezgrēcīgi. Viņi bija radīti pilnīgi, pēc Dieva tēla. (1. Mozus 1:27.) Tomēr, nepaklausot Dievam, viņi zaudēja savu pilnību. (1. Mozus 3:5, 6, 17—19.) Kad viņiem dzima bērni, tie pārmantoja šo grēku un nepilnību jau no dzimšanas. (Romiešiem 5:12.) Kā atzina izraēliešu ķēniņš Dāvids: ”Es esmu jau piedzimis vainīgs.” (Psalms 51:5.)

Vai daži grēki ir sliktāki par citiem?
Jā, ir. Piemēram, Bībelē ir teikts, ka cilvēki Sodomā bija ”ļauni” un ”smagi grēkoja” un ka viņu grēks ”bija ļoti smags”. (1. Mozus 13:13; 18:20.) Apdomāsim trīs faktorus, kas nosaka to, cik nopietns ir izdarītais grēks.

Grēka smagums. Bībelē mēs tiekam brīdināti izvairīties no tādiem smagiem grēkiem kā laulības normu pārkāpšana, elkdievība, zagšana, piedzeršanās, izspiešana, slepkavība un spiritisms. (1. Korintiešiem 6:9—11; Atklāsmes 21:8.) Bībelē minēti arī mazāk smagi, netīši grēki, piemēram, vārdi vai rīcība, kas sāpina citus. (Sālamana pamācības 12:18; Efesiešiem 4:31, 32.) Tomēr Rakstos mēs tiekam mudināti neuzskatīt šos netīšos grēkus par nesvarīgiem, jo tie var mūs novest pie daudz nopietnākiem Dieva likumu pārkāpumiem. (Mateja 5:27, 28.)

Motīvs. Daži grēki ir saistīti ar to, ka cilvēks nezina Dieva prasības. (Apustuļu darbi 17:30; 1. Timotejam 1:13.) Kaut gan Bībelē šādi grēki nav attaisnoti, tie ir nošķirti no apzinātas Dieva likumu pārkāpšanas. (4. Mozus 15:30, 31.) Apzināti grēki nāk no ”ļaunas sirds”. (Jeremijas 16:12.)

Biežums. Bībelē ir nodalīts grēks, kas tiek izdarīts vienreiz, no atkārtotas grēkošanas ilgākā laika periodā. (1. Jāņa 3:4—8.) Tie, kas ”tīši grēko” arī pēc tam, kad ir uzzinājuši, kā būtu pareizi rīkoties, saņems nelabvēlīgu spriedumu no Dieva. (Ebrejiem 10:26, 27.)

Izdarot smagu grēku, cilvēks var justies satriekts un vainas apziņas nomākts. Piemēram, ķēniņš Dāvids rakstīja: ”Mani pārkāpumi sniedzas pāri manai galvai, tie ir kā smaga nasta, ko nespēju nest.” (Psalms 38:4.) Tomēr arī šādos gadījumos Bībele neatstāj bez cerības: ”Lai ļaundaris atstāj savu ceļu, lai nekrietnais atmet savus nodomus! Lai viņš atgriežas pie Jehovas, kas būs pret viņu žēlsirdīgs, — pie mūsu Dieva, kas piedos labprāt.” (Jesajas 55:7.)

Atbildēt

Valstnegribis...

28.03.2022. 15:52

»

Zbigņevs

NEKAVĒJOTIES NOJAUKT TO OKUPANTU PAŠAPMIERINĀŠANĀS DAIKTU


Latviešu politiķi drīzāk bikses piečurās, nevis uzdrošināsies stabam ķerties klāt!!! Arī dāsnie kukuļi no kaimiņiem, lai neko neuzsāktu, dara savu. Arī sabiedrība ir par tizlu, lai pieprasītu politiķu izšķirīgu rīcību!

Atbildēt

Tu

28.03.2022. 15:51

»

Es

Ja esi slims, ārstējies. Lai gan lasītājiem vienalga, vari arī nosprāgt un atbrīvot šo vietu no saviem bezdējumiem


No kā ārstēties, no tā, ka man patīk izpētīt jūs, cilvēces kaitīgākos organismus un jūsu barvedi?

Atbildēt

krievu kroplim

28.03.2022. 15:47

»

nelej udeni

Latvija nelikumigi atrodas asv un nato okupanti


Tā nav dirsā drāztu krievu plānprātiņu daļa, kam Latvijā jāatrodas. Tev un līdzīgiem asinskāriem civilizācijas atkritumiem noteikti nē.

Atbildēt

to krievu kazarmu maukas bērns

28.03.2022. 15:44

»

to pidarskapī nodzītā šmara

atkal tev tā pederastija, priekšā un pakaļā... laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako


Mana atbilde bija ne tev, mēslam, bet krievu kazarmās nodzītai šmarai, kas sevi nosaukusi par mildu, par Latvijas pederastiem no krievmīlošu sorosītu un citu plānprātiņu aprindām!

Atbildēt

civilizācijai lielkie pinkeni

28.03.2022. 14:49

dažādu līmeņu glupuma

Atbildēt

to prošmandofka

28.03.2022. 14:07

»

to prošmandofka

Kolektīvā putina sodam ir jābūt tik baisam, lai šis būtu pēdējais krievu karš un nolādētiem kropļiem, kas cenšas tos necilvēkus attaisnot, arī


Šis vēmiens nu ļoti līdzinās nekontrolējamas agonijas konvulsijām.
Tramīgas priekšnojautas, visticamāk?

Atbildēt

tie, kam ir smadzenes, izvēlas šo zināt un saprast

28.03.2022. 14:03

»

to prošmandofka

Kolektīvā putina sodam ir jābūt tik baisam, lai šis būtu pēdējais krievu karš un nolādētiem kropļiem, kas cenšas tos necilvēkus attaisnot, arī


Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA (un, visbiežāk, arī uz savu tuvinieku, draugu, domubiedru) privātādas.

Karmas bumerangs ir neizbēgams: ko citiem novēli vai nodari - pats dabūsi atpakaļ vismaz dubultā, pēc pilnas programmas un ar visiem tuviniekiem līdz 7 augumam.

Atbildēt

Хм

28.03.2022. 13:39

»

Kolektīvās atbildības bumerangs

Atgādināt kā jūs krievi visus vāciešus par fašistiem lamājat vēl šobaltdien. Un daļēji arī visus pārējos, kas krieviem neļauj sevi apzagt


И по логике автора делаем совершенно правильно. Поэтому теперь такие претензии нельзя выдвигать.
И автор должен понимать, что например те же беларусы значит имеют право всех латышей винить за участие латышей в карательных батальонах немцев на территории Беларуси.

Atbildēt

to krievu kazarmās nodzītā šmara

28.03.2022. 11:48

»

milda

Saprotu,ka Latvijas ārlietu ministrs asi un rupji vēršas pret Krieviju, būdams pederasts viņš personīgu iemeslu dēļ neieredz Krieviju , jo tā šādus deģenerātus neatbalsta, bet personīgo nepatiku nedrīkst padarīt par valsts politiku, analogi var secināt, ka visi šie`sašutumu izrādošie ir Latvijas pederasti...


Būdams pederasts, Latvijas ārlietu ministrs saposa Zatleru vizītei pie pederasta Putina un iedeva tam līdzi savu iecienītāko vazelīnu. Būdams pederasts, tas centās pierunāt arī Prezidentu, Bērziņa kungu, braukt pie Putina svinēt 9. maiju, tikai godavīrs protams atteicās. Pederasti: Šlesers un Ušakovs, ļoti mīl krievus un krieviju.

Atbildēt

Tu

28.03.2022. 11:42

»

Es

Ļoti slidena ir tā kolektīvās vainas teorija. Ir jau piemirsies, kā totalitāras lielvalstis pirms apt. gadsimta meklēja vienas vai otras tautas kolektīvo vainu kā ieganstu. Un tagad šīs naidpilnās idejas atkal sāk figurēt...


Pirms mazais paranoidālais sadistiskais pederasts, Putins, nebija "nomočījis atejās" 50 000 čečenu bērnu, tā mēsla reitings bija grīdas līstes līmenī, bet pēc tam kļuva visu krievu mīlēts barvedis. Kas attiecas uz krieviem, tieši vietā ir kolektīvā atbildība, jo 30 gadu laikā visiem krieviem bija iespēja uzmeklēt savas saknes un atgūt cilvēku sejas un vairs nebūt krieviem.

Atbildēt

to prošmandofka

28.03.2022. 11:33

»

inese

cik pretīgi tie vietējie nacisti, kas rupji apsaukājas un aicina iznīdēt Krieviju kā tautu un izrēķināties ar Putinu, jūs neesat Latvijas patrioti , bet mēsli ,kuriem vieta būtu zooloģiskā dārzā būri kopā ar primātiem


Kolektīvā putina sodam ir jābūt tik baisam, lai šis būtu pēdējais krievu karš un nolādētiem kropļiem, kas cenšas tos necilvēkus attaisnot, arī.

Atbildēt

Kolektīvās atbildības bumerangs

28.03.2022. 11:31

»

Хм

Ļoti slidena ir tā kolektīvās vainas teorija...


Atgādināt kā jūs krievi visus vāciešus par fašistiem lamājat vēl šobaltdien. Un daļēji arī visus pārējos, kas krieviem neļauj sevi apzagt.

Atbildēt

milda

28.03.2022. 11:30

Saprotu,ka Latvijas ārlietu ministrs asi un rupji vēršas pret Krieviju, būdams pederasts viņš personīgu iemeslu dēļ neieredz Krieviju , jo tā šādus deģenerātus neatbalsta, bet personīgo nepatiku nedrīkst padarīt par valsts politiku, analogi var secināt, ka visi šie`sašutumu izrādošie ir Latvijas pederasti no sorosīti, naciķu un citu plānprātiņu aprindām!

Atbildēt

Хм

28.03.2022. 10:28

»

Es

Ļoti slidena ir tā kolektīvās vainas teorija. Ir jau piemirsies, kā totalitāras lielvalstis pirms apt. gadsimta meklēja vienas vai otras tautas kolektīvo vainu kā ieganstu. Un tagad šīs naidpilnās idejas atkal sāk figurēt...


Ļoti slidena ir tā kolektīvās vainas teorija.
Эта теория хороша, пока ты про кого-то другого так считаешь и пишешь. НО как только такая теория поворачивается в твою сторону, происходит чудо. Вдруг оказывается, что нельзя на весь народ переносить вину за действия некоторых, и это нечестно и т.д. и т.п.

Atbildēt

Хм

28.03.2022. 10:22

На латделфи интервью с Фрейбергой, как она плачет каждый день. И все сильнее ощущение, что начинается вторая волна, только если раньше было "кто не скаче, тот москать", то теперь "кто не плачет, тот москаль".
И вот сижу и думаю, почему Фрейберга плачет именно по украинским детям? Почему не плачет по африканским детям? Украинские с каким-то знаком качества? И почему ее не трогает трагедия африканских детей?
Кто не плачет, тот москаль?

Atbildēt

Es

28.03.2022. 09:43

»

inese

Kuriniet, kuriniet naidu pret Krieviju un krieviem, tas viss jums atnāks atpakaļ 100%, un jūs neglābs ne ASV, ne NATO, Ukraina tam labs piemērs un Latvijas tāpat kā Ukrainas dēļ neviens nesāks pasaules karu, savu NATO 5. pantu variet uzspraust atejā uz nagliņas


Šobrīd šūmēšanās notiek tāpēc, ka ir vilnis, ir pacēlums, uz kura var vindsērfingot politiskiem mērķiem. Pēc pusgada pēkšņo Ukrainas draugu (un karodziņu vicinātāju, profilizētāju) skaits būs nokrities ievērojami, tāpēc pagaidām netrūkst ļaužu, kas saprot, ka ir jātver mirklis, nepārtraukti saglabājot uzvilktu stāvokli - spriedzi un neziņu. Cilvēkam ir sava dzīve, viņš normālos apstākļos un pie normālas saprašanas nevar izdegt un ziedoties kādas citas tālas valsts labā. Kaut kad tas viss beidzas.

Atbildēt

Es

28.03.2022. 09:40

Ļoti slidena ir tā kolektīvās vainas teorija. Ir jau piemirsies, kā totalitāras lielvalstis pirms apt. gadsimta meklēja vienas vai otras tautas kolektīvo vainu kā ieganstu. Un tagad šīs naidpilnās idejas atkal sāk figurēt.

Tīri ilustratīvi, vai autors personiski izjustu ģimeniski kopīgu atbildību, ja viņa māte kā padauza būtu inficējusi ar sifilisu daļu mazpilsētas vīriešu? Vai viņa pieaugušie brāļi būtu regulāri apzaguši darba devējus? Tie ir vienkāršoti piemēri ļoti triviālos mērogos, ja salīdzina ar karu un lielu nāciju, un tomēr.

Faktiski autors netieši pasaka, ka nacistu pretenzijas pret ebrejiem, čigāniem un citiem ir attaisnojamas. Viņiem visiem meklēja un atrada kolektīvo vainu kā nācijai. Ieņemot kaut uz pusi līdzīgu nostāju, mēs atkrītam attīstībā par gadiem 400.

Atbildēt

prževaļskis

28.03.2022. 09:12

»

Zbigņevs

NEKAVĒJOTIES NOJAUKT TO OKUPANTU PAŠAPMIERINĀŠANĀS DAIKTU


Zbigņevus nekavējoties izpeldināt Daugavā , varbūt kā vista perētāja nāks pie prāta, kaut izskatās klīnisks gadījums, kuru var labot tikai kaps!

Atbildēt

Zbigņevs

28.03.2022. 09:02

NEKAVĒJOTIES NOJAUKT TO OKUPANTU PAŠAPMIERINĀŠANĀS DAIKTU!

Atbildēt

inese

28.03.2022. 08:01

Kuriniet, kuriniet naidu pret Krieviju un krieviem, tas viss jums atnāks atpakaļ 100%, un jūs neglābs ne ASV, ne NATO, Ukraina tam labs piemērs un Latvijas tāpat kā Ukrainas dēļ neviens nesāks pasaules karu, savu NATO 5. pantu variet uzspraust atejā uz nagliņas!

Atbildēt

skolotājs

28.03.2022. 07:51

»

Skolnieciņš

Inese, Krievija nav tauta! Krievija ir valsts, kur krievi ir apspieduši pārējās nekrievu tautas. Putins nav Krievija, Putins un Putina hunta ir noziedznieki, kas nozaguši Krievijā dzīvojošajām tautām tiesības lemt savu likteni. Vladimirs Putins ir uzurpators. Nekas vairāk šis cilvēks nav...


Skolnieciņš nav nekāds latvietis , bet parasts pederasts , kas ir starptautiska deģenerātu apvienība, Putins ir pasaules līderis cīņa ar globālistiem un pederastiem, Putinu ir ievēlējusi tauta, viņu atbalsta gandrīz 80% iedzīvotāju, saki, kas ir ievēlējis mūsu prezidentu, 100 Saeimas klīniskie partiju idioti? Ej un pielūdz savus dievturu dievus un pastumdi kakas, tas tev pederastam padodas labāk, nekā rakstīt stulbus komentārus!

Atbildēt

Skolnieciņš

28.03.2022. 07:41

»

inese

cik pretīgi tie vietējie nacisti, kas rupji apsaukājas un aicina iznīdēt Krieviju kā tautu un izrēķināties ar Putinu, jūs neesat Latvijas patrioti , bet mēsli ,kuriem vieta būtu zooloģiskā dārzā būri kopā ar primātiem


Inese, Krievija nav tauta! Krievija ir valsts, kur krievi ir apspieduši pārējās nekrievu tautas. Putins nav Krievija, Putins un Putina hunta ir noziedznieki, kas nozaguši Krievijā dzīvojošajām tautām tiesības lemt savu likteni. Vladimirs Putins ir uzurpators. Nekas vairāk šis cilvēks nav.
Inese, aizstāvot putinismu, Tu kļūsti līdzvainīga Putina un Putina huntas noziegumos. Tev to vajag? Tu viņu slikto karmu velc uz sevi....
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

inese

28.03.2022. 05:14

cik pretīgi tie vietējie nacisti, kas rupji apsaukājas un aicina iznīdēt Krieviju kā tautu un izrēķināties ar Putinu, jūs neesat Latvijas patrioti , bet mēsli ,kuriem vieta būtu zooloģiskā dārzā būri kopā ar primātiem!

Atbildēt

Karote

28.03.2022. 02:26

Putina gājiens, protams, ir orku, jeb pagātnes konvulsija pret neizbēgamo nākotni.Vienlaikus, arī jautājums, vai rietumu "vērtības" ir nākotne, ,kurā loģiski nomiedzot putinisma tipa imperiālismus,etc. viss tā arī paliks, iestāsies stagnējoša visiem saprotama kārtība.Ieskatoties- tā pati vien stagnācija, iedomas , un tās pašas ilgas pēc iluzoras stabilitātes no kuras barojies putinisms. Pieņemu, ka arī tad, kad labie uzvarēs sliktos, attīstība turpināsies, un būs jāmainās arī uzvarētājiem.

Atbildēt

Krievija - lupatu ielāpu deķis

28.03.2022. 01:42

»

ОБЫЧНЫЙ ДЕНЬ НА РОССИИ - ХРОНИКА ДЕГРАДАЦИИ

...


Paskaties Krievijas nacionālo sastāvu u nepeimin, ka Krievijā dzīvo ķīnieši, latviei un daudzas citas tautas.

Teritorija - visa kā salasītu lupatu sašuvums vienā deķī - okupāvvija, okupācija, okupācija no malu malām, jau gadu simteņos.

Bet krievi visur slavinās - tā ir krievu zeme, jau simts, divi, gtrīs simti gadu.

Viņi nesaprot, ka okupācijai nav noilguma pat 1000 gadu. Ja tauta okupēta - un tā nekad nevar tikt uzskatita par piedeīgu Krievijai. Visām tautām jādod savas pašnoteikšanāss tiesības, bet ir bet ... daudzas tautas ir pārkrievotas, inīcināta tās valoda, nav pat sava apgabala robežu.

Bet ne par to stāsts!

Visi šie Krievijas "lupatu savienojumi" ir pierādījums, ka Krievijas agresijai nav ne sākuma, ne gala, jau gadu simteņos tā izvērš STARPTAUTISKU AGRESIJU pret mazākām tautām un iekļauj savā sastāvā, kas pierāda, ka Krievijā visas varas ir krimināli sodāmas.

Ne velti Krievija, krievi raud, ka viņus neciena, ka Rietumi ir slikti - neklausa viņus, nepazemojas viņiem, neklanās, neievieš visur okupantu privilēģijas, nedod viņiem priekšroku utt, un tjpr.

Tā valsts nav ne pārvaldām, ne pārskatāma, tajā nekad, nekur nav kārtības. Es biju kādā metalkombināta kopsapiulcē, kur piedalījas ap 1000 cilvēku. Tribīnē nāca un gaja runāt priekšnieki, ģenerāldirektori, ministri un zini - visi kā viens runāja MAT- PEREMAT, BĻ. perebļ... H u ... un Na ...i utt. Nevarēju saprast, kur es atrodos, iekļuvis esmu badā, kur.

Biju aizbraucis ciemos vissavienības komjaunatnes triecienobjektā pie radiniekiem, kuri tur bija iesaukti strādāt un kopā ieradāmies sapulcē. Soks!

Un teiksi, ka Krievija izrāpos no nabadzības, no diskultūras, no bardaka ....? No turienes nevarēju atlidot mājās ap 3 nedēļas, jo visi, kas lidoja uz Rīgu, visiem bija miruši vecāki (visi 200 pasažieru brauca uz Rīgu abedīt mirušos (ha, ha) vai citi tuvinieki, telegrammas un biļete uz pirmo roku.

Bija, ka dišpečers aicināja - ir 5 -10 brīvas, nopērciet biļeti, gaidam lidmašīna. Pazuda kasiere, kamēt lidmašīna izlidoja.
Tad kads ieteica lidot uz otru pusi - uz Sibīriju, no turienes vēl kaut kr, pa gabaliem un tā tiksi mājās. Tā arī darīju, izdevās.

Atbildēt

Zombifans

27.03.2022. 22:24

»


Teikšu skaidrā latviešu valodā-krievi Ukrainā obosraļis !

Atbildēt

tad jau labi

27.03.2022. 22:04

»

neonacisti zaude

kapec latviesu sorositu mediji nepublice zinas no ukrainas frontes linijas reala laika


Ja neonacisti zaudē, tad Ukrainas armija šos drīz patrieks no Ukrainas.

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...