Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no malas

25.11.2022. 13:51

»

paklau

neaicini bet papēti pats


man viss diezgan skaidrs, vienkārši iegribējās "palīdzēt" ļaudīm, kuri vairāk tic savai (vai citu, mērķtiecīgi "pasniegtai") fantāzijai.

Atbildēt

Jumis

23.11.2022. 12:47

...(plus kādas 700 publikācijas periodikā) ....

ja raksta autoram ir tik daudz publikācijas, tad jau var gandrīz nešaubīgi teikt, ka ir varai pietuvinātais...vai vismaz tāds bijis...Jo nepietuvināto publikācijas noraida gandrīz 100% gadījumu...

Atbildēt

straumeverpeškelemartinson....

16.11.2022. 14:24

visi viena tēva bērni?????????????????????????kuļtura

Atbildēt

prata

13.11.2022. 23:00

Nav ko ķert kreņķi- polirakstniekiem tagad liels pieprasījums. Vairums jau nio tiem darboņām vispār nespēj teikumu uzrakstīt. Un maksā jau tur labāk nekā par grāmatām. Bet tekstiņus medijiem ko šiem runāt- tā vispār medusmaize! Šajā feiku pasaulē jau neviens nevar palikt ar skaidru prātu

Atbildēt

vajadzētu precizēt autora identitāti

13.11.2022. 20:42

entuāzists vai āzis?

Atbildēt

šī ģimene mūžīgi būs pie sadales

13.11.2022. 20:15

vērpe un sieva krastiņa - šitais pārītis Latvijā (laikam jau divdesmit gadus KKFondā ) nosaka , kuram dot un kuram nedot finansējumu. Draugu būšana, pazīšanās utt. - ne viens vien ir sūdzējies par šo midzeni, kurā iekļūt var tikai ģimenei lojālie.

pietiek.com reiz bja pat raksts par šo ģimenes ligzdu, kas savstarpēji viens otram izpalīdz par valsts naudu.(K.Vērpe un E.Vērpe- dēls tēvam prasa finansējumu savam projektam, loģiski kurš tēvs atteiks dēlam, kā tur tas juceklis beidzās, nepasekoju .. )

Atbildēt

Tribunāls

13.11.2022. 19:31

Par naktssargu tā jau būtu apžēlošana,nevis taisnīgs spriedums.

Atbildēt

mars

13.11.2022. 19:27

jau vairāk kā 20 gadus sēž vienā ienesīgā vietā, kā vecca mēebele ar brrežņjeva dogmām, finnanssēem - savējieem draudziņiem,paziņjām, huntas režjīma
piepras.izpildei. uzpirktie medija žurnaļug- huntas

Atbildēt

HT

13.11.2022. 13:25

»

Hm

Kurš tagad vada VKKF


Vada Edgars Vērpe.

VKKF padomes sastāvs

Dace Bluķe
- padomes priekšsēdētāja
Dace Jurka

Edgars Saksons

Līga Šulca

Anete Karlsone

Agnese Lāce

Agrita Ozola

Alise Ģelze

Inga Bodnarjuka-Mrazauskas

Nauris Puntulis

Ināra Dundure

Māris Čačka

Kārlis Krūmiņš


VKKF Literatūras nozares ekspertu komisija

Maira Dobele
Maira Dobele. Dokumentālā kino režisore, rakstniece un publiciste. Ar literatūras un kino nozarēm saistītu starptautisku projektu vadītāja.


Inga Bondarjuka- Mrazauskas - literarūras ekspertu komisijas priekšsēdētāja.
Latvijas literatūras eksporta platformas "Latvian Literature" vadītāja, kultūras menedžere ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi literatūras un grāmatniecības projektu īstenošanā.

Aluse Nīgale.


Zanda Gūtmane.   Literatūrzinātniece un recenzente, Liepājas Universitātes profesore un pētniece. Pieredze kultūras projektu un literatūras vērtēšanā.


Anna Rancāne.   Dzejniece, dramaturģe. Kā literāro tekstu autore piedalījusies vairākos kultūras projektos Latgalē. Ikdienā strādā Rēzeknes novada pašvaldībā.

Ingmāra Balode. Dzejniece, atdzejotāja, tulkotāja, redaktore. Nodarbojas galvenokārt ar poļu mūsdienu literatūru, tulko un atdzejo arī no vairākām citām valodām. Vieslektore  Latvijas Kultūras akadēmijā. Ilggadēja pieredze kultūras medijos satura radīšanas un redakcijas darbā; pieredze arī starptautiskos kultūras projektos, literatūras jomas un starpnozaru ekspertu komisijās.

Vita Mekša.  Jūrmalas Centrālās bibliotēkas vecākā bibliotekāre. Kopš 2007. gada pieredze projektu izstrādē bibliotēku un muzeju darbā, literāru pasākumu un izstāžu veidošanā.

Atbildēt

HT

13.11.2022. 13:24

»

no malas

kādā sakarā Vērpes bilde?! Aizdomas, ka "ielicējiem" kārtējo reizi nav nekādas sajēgas par tēmu


Valsts kultūrkapitāla fonda darbinieki
 

Vārds uzvārds
Amats
E-pasts
Tālrunis


Edgars Vērpe
direktors

Atbildēt

no malas

13.11.2022. 13:17

»

Hm

Kurš tagad vada VKKF


ko nozīmē "vada"? Varbūt tomēr šajā gadījumā svarīgi ir naudas sadales lēmumu pieņēmēji? (un tas nu noteikti nav Vērpe)

Atbildēt

Atis Priedītis

13.11.2022. 11:34

Kancelēšanas iemesls var būt arī tīri politisks. Latvijā šobrīd nav iespējams izdot grāmatas, kurās tiek rakstīts par patiesām VDK vajāšanām okupācijas beigu periodā. Jo neskatoties uz to, ka šādu vajāšanu esamība pasaulē tiek atzīta, Latvijā tā tiek pilnībā noklusēta. Pārāk daudz Latvijas slavenību bija šajās vajāšanās iesaistīts un cilvēki neko par to uzzināt nedrīkst.

Atbildēt

no malas

13.11.2022. 11:21

kādā sakarā Vērpes bilde?! Aizdomas, ka "ielicējiem" kārtējo reizi nav nekādas sajēgas par tēmu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...