Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu, Marek, nokomentē šo..

11.07.2019. 17:31

Saimnieks paliek bezspēcīgs…
“Par postījumiem tika informēts gan Valsts meža dienests, gan vietējais mednieku kolektīvs. Meža dienesta darbinieki paņēma siekalu paraugus izpētei. Šorīt atbrauca medību koordinācijas komisija. Brauca apsekot situāciju par pirmajiem postījumiem, taču atbrauca uz pavisam svaigiem…” stāsta Armands Kozulis. “Diemžēl, šobrīd šķiet, ka administratīvās darbības ir tik labvēlīgas vilkiem, cik vien var būt, un saimnieks pelēču priekšā ir praktiski bezspēcīgs, lai sargātu savu īpašumu.”

Atbildēt

sveiks Marek.

11.07.2019. 14:22

http://laukos.la.lv/vilki-uzbruk-madonas-novada-nokostas-aitas-tukstosiem-eiro-vertiba

tur ir arī smukas bildītes klāt, skaties un priecājies, marek, ko tavi mīļie vilciņi izdarījuši. Un nedomā novelt to uz klaiņojošiem suņiem, kā tu parasti to dari

Atbildēt

sveiks Marek.

11.07.2019. 14:20

Madonas novada Ošupes pagasta zemnieku saimniecībā “Zīles”, kas nodarbojas ar aitkopību, vairākus vakarus pēc kārtas paviesojies vilku bars, arī naktī uz šodienu, 11. jūliju.

Neskatoties uz elektrisko ganu, un to, ka pēc pirmajiem uzbrukumiem aitas sadzītas aplokā pie kūts, kopumā savainots un nokosts 71 dzīvnieks.

“Pirmajās divās naktīs, kad vilki iekļuva ar elektrisko ganu apjoztajās ganībās, viņi nokoda 22 pusgadu vecus jērus un piecus nācās nokaut pašam – viņi nebūtu sagaidījuši nākamo dienu. Vēl 26 vakardien nogādājām uz kautuvi – dzīvniekiem bija saplēstas ciskas, kā arī citi nopietni savainojumi.

Drošības nolūkos aitu mammas un šķirnes aitas pārdzinām tuvāk pie kūts, iežogojot sešus hektārus ar specialu tīklveida elektrisko ganu, kas domāts tieši aitām. Taču šajā naktī bars atkal bija klāt un nokostas 12 lielās šķirnes aitu mammas un kādas sešas smagi ievainotas. Nenokostās aitas bija samukušas kūtī.
Netālu purvā notiek izstrāde un ekskavatorists bija redzējis vilcēnus svētdienas, pirmdienas un trešdienas naktī.

Pats elektrisko ganu biju pārbaudīt svētdienas vakarā. Viss bija kārtībā. Uzliku jaunu akumulatoru, pārbaudīju, vai plūst strāva. Taču naktī vilki tik un tā bija tikuši nožogojumā.

Nekas neliecināja, ka vilki būtu iekļuvuši pa žoga apakšu. Viņi ap 90 cm augstajam elektriskajam tīklam bija pārlēkuši, padarījuši posta darbu un izlēkuši ārā… Pēdas zālē liecina, ka vilki ilgi trenkājuši dzīvniekus aplokā.
Pirms nedēļas, strādājot laukā ar traktoru, vilku, kurš bija pienācis pie teķīšu aploka, izdevās nofilmēt. Braucot viņam klāt ar traktoru, pelēci izdevās aizdzīt projām,” tā saimnieks.

Saimnieks paliek bezspēcīgs…
“Par postījumiem tika informēts gan Valsts meža dienests, gan vietējais mednieku kolektīvs. Meža dienesta darbinieki paņēma siekalu paraugus izpētei. Šorīt atbrauca medību koordinācijas komisija. Brauca apsekot situāciju par pirmajiem postījumiem, taču atbrauca uz pavisam svaigiem…” stāsta Armands Kozulis. “Diemžēl, šobrīd šķiet, ka administratīvās darbības ir tik labvēlīgas vilkiem, cik vien var būt, un saimnieks pelēču priekšā ir praktiski bezspēcīgs, lai sargātu savu īpašumu.”


Foto no personiskā arhīva.
Iespējams, gājušas bojā aitas no valsts ģenētiskā fonda
Saimnieks stāsta: “Aitu mammas nevar izaudzēt vienā mirklī. Bojā gāja jaunās aitiņas, tas nozīmē, ka pat gada laikā nespēšu atgūt zaudēto. Nav garantijas, ka vilki neturpinās nākt šonakt un nākamajās naktīs. Protams, var ieslodzīt aitas kūtī, bet ir jūlijs un ir aktīvā ganību sezona. Aitas ir piecos aplokos dažādās vietās. Kopā ap 500 galvām. Protams, veiksim papildus piesardzības pasākumus un naktīs dzīsim lopus kūtī. Nāksies viņus mazliet pabadināt. Tas prasīs arī papildus laiku un cilvēku resursus. Šobrīd ir daudz darbu lopbarības sagatavošanā, kas iekavēsies.Ganāmpulkā jāveic revīzija un tad varēs pateikt precīzus zaudējumus.

Iespējams, gājušas bojā aitas no valsts ģenētiskā fonda, par kurām saimniecībai ir saistības ar Lauku atbalsta dienestu. Kopumā savainots vai beigs uz šo brīdi 71 dzīvnieks. Taču aitas klāj vilna un visi savainojumi uzreiz nav redzami. Tie var sākt pūžņot un pūt un ļoti iespējams, ka bojā ies vēl kāds dzīvnieks.

“Šis ir viens gadījums. Mums saimniecībā ir arī gaļas liellopi, kas ganās kopā ar teļiem. Arī par viņiem vairs neesmu drošs. Kāds teiks, ka šādā situācijā jāizvēlas graudkopība, taču ne visur tas iespējams piemērotu platību dēļ. Ir lauksaimniecības zeme, kas der tikai lopkopībai… Aitas audzējam kopš 1990. gada un kādu brīdi bijām vieni no lielākajiem aitaudzētājiem Latvijā,” tā saimnieks.

Atbildēt

Zariņu Andžs, Medniekiem.lv

07.07.2019. 19:54

neviļus rodas jautājums – kāpēc puslīdz normāli cilvēki kļūst par medniekiem? Es nedaudz padomāju un atradu tam šādus būtiskus iemeslus.
Pirmkārt - tā ir iespēja legāli tikt prom no savas laulenes, un vēl piedevām nakts laikā! Šādu priekšrocību nepiedāvā neviens cits hobijs!

Savukārt medības naktīs ir normāla lieta, tā ka savu sakaru ar sekretāri labāk nemaz nevar nomaskēt. Tu mājās tik pasaki laulenei – šonakt ir pilnmēness, stirnām noteikti būs riests, un jau pēc pusstundas tu esi siltā gultiņā pie sekretāres Elzas sāniem! Ja vēl paveicas, atpakaļceļā var sabraukt kādu zaķi, ko uzrādīt laulenei. Un kas vēl ir lieliski – šajā situācijā nestrādā arī sievas iespēja veikt kontrolzvanus uz mobilo, jo mežā taču jābūt klusam kā pelītei, lapsai ir tik laba dzirde un tā joprojām…
medībās kārtīgs vīrs vēl var atrast to, kas viņam patiešām sagādā prieku. Viņš var nopirkt superdārgu apvidnieku un vēl legāli to padarīt nebaudāmi netīru. Ja nedaudz paveicas, var vēl atrast modeli bez stūres pastiprinātāja vai vismaz ar tik nepārskatāmiem gabarītiem, lai sieva negribētu tam sēsties pie stūres! Un, protams, kārtīgs duncis pie sāniem, ar ko skraidīt apkārt kā Mežonīgajos Rietumos. Respektīvi – no puišeļu viedokļa medības ir perfekts hobijs!

Atbildēt

Kaspars

07.07.2019. 18:12

»

saimniecisks mednieks

Mūsu biedrība „Par zaļu Pierīgu” ir sabiedriska organizācija, kuras mērķis ir rūpēties par vides aizsardzību. Lielās Latvijas ostas atrodas pilsētu teritorijās, loti tuvu dzīvojamajiem rajoniem. Līdz ar to jebkurš pasākums, kas saistās ar ostu attīstību, ietekmē arī ostas tuvumā dzīvojošo cilvēku dzīves...


Tomēr atklāts paliek jautājums – kas patiesībā stāv aiz šīm radikālajām "mednieku" biedrībām. Latvijā tās jāuztver kā spēcīgas lobiju mašinērijas. Daudzie piemēri liek domāt, ka tā tomēr nav tikai pārliecība un ticība idejai.

Atbildēt

pastaldauna sindroms

07.07.2019. 10:10

simpātiskāka būtu fočene, kur vilki un lūši draudzīgi stāv apkārt latvāņu līķu čupai

Atbildēt

?

07.07.2019. 09:06

»

un

vecā dalbajoba kulba pie Zariņa hatas 3822


un kulbā briedis vai lūsītis?

Atbildēt

Ss

07.07.2019. 08:33

»

Dzabaram

Mednieki tiešām ir reāli slimi. Tāds esi arī Tu, jo piebeidzi daudzus skaistus meža dzīvniekus. Bet tu, jefiņ, neesi ne tikai skaists, tu esi pretīgs. Ja to nesaproti, drīz pieredzēsi, ka Dievs nav mazais bērns. Mareks raksta par faktiem un jēgu, ja zini tādus vārdus, un paldies viņam par to...


Birst tik lamu vārdi un apsaukāšanās mednieku virzienā aiz anonīmiem nikiem. Tie linki uz dažādiem atrastiem sev vēlamiem tematiem nav neko vērti. Kur linki uz pētnieciskām publikācijām? Tādas rupeklības nav nācies lasīt nevienā mednieku veidotā komentārā. Nāc ārā no skapja piedalies publiskās apspriedēs ar faktiem un bes lamāšanās.

Atbildēt

nu

06.07.2019. 22:38

»

:)

Es tikai vienu nesaprotu - kādēļ pietiek.com ir rupors arī garā vājiem panuļķiem? Lapsa takš sakarīgs it kā, bet publicēties dod šitādiem


ja Lato uzrakstītu par to pamuļķi Zariņu, zāle vairs pie viņa suņa būdas neaugtu!

Atbildēt

a ko ta nu?

06.07.2019. 20:51

Patiešām PRETĪGA bilde ar truliem ļautiņiem. Ar šodienas ieročiem šādas medības ir pielīdzināmas medībām lopu kūtī.
Pateicoties šādiem cilvēkveidīgiem izstrādājumiem, ūdeņi piesārņoti, zivis iznīkušas, meži izcirsti, pārtika saindēta. Drīz lūšus bērni varēs redzēt zooloģiskajā dārzā.

Atbildēt

Arnolds

06.07.2019. 16:49

Kāds varens idiotu kvorums!

Atbildēt

balinātās dzīvnieces jāaicina dzīvot sev mīļajos apstākļos, mež

06.07.2019. 15:09

vismaz pilsēta nebūs pilna cērnmjaino suņu kaku

Atbildēt

Kādi tur alfa tēviņi?

06.07.2019. 14:10

»

pretīgi

"smuka" bilde asinskārie alfa tēviņi rindā sasēduši


Idioti, kuriem ļauj spēlēties ar ieročiem pret neaizsargātiem dzīvniekiem, kas nespēj pretoties un nogalināt viņus. Runa var būt tikai par dominanti. Tie idioti dominēt mežā vienīgi var un ar ieročiem pret neaizsargātu dzīvnieku. Pret genocīdu viņi ir nespējīgi - vēderu piepilda uz meža rēķina - tātad mežoņi. Prasti mežoņi. Un deģenerāti. Latv. tautas atkritumi.

Atbildēt

pretīgi

06.07.2019. 13:58

"smuka" bilde asinskārie alfa tēviņi rindā sasēduši.....

Atbildēt

Dzabaram

06.07.2019. 12:44

»

Dzabars

Eh,paldies Dievam,ka vīram viss kārtībā, jau bija kļuvis garlaicīgi bez vecā, senīlā muļķa Vilkina, kļuva jau garlaicīgi bez viņa pasniegtajām puspatiesībām. :) Brīnums, ka atkal nebija iepinis savus kliba suņa murgus par Jelovstonas parku


Mednieki tiešām ir reāli slimi. Tāds esi arī Tu, jo piebeidzi daudzus skaistus meža dzīvniekus. Bet tu, jefiņ, neesi ne tikai skaists, tu esi pretīgs. Ja to nesaproti, drīz pieredzēsi, ka Dievs nav mazais bērns. Mareks raksta par faktiem un jēgu, ja zini tādus vārdus, un paldies viņam par to.

Atbildēt

Tie idioti

06.07.2019. 10:55

tèlo nacionàlàs atbrîvošanās "mežabrāļus", kamēr čekisti un komunisti dzīvo pa Saeimu.

Atbildēt

Protams,

06.07.2019. 10:52

»

:-(

Diemźēl pat tiem, kas nokļūst saeimā un valdibă, dzivnieku nogalinăşana skaitās stiligi


lai stobrus nevèrš pret krievu okupantiem un 4. maija varas čekistiem un komunistiem, kas realizè genocîdu... Upurè nevainîgus dzîvnieciñus un tukša tiršana par to aizñem daudz laika.. lai neredzètu ienaidnieku.. aizrijieties ar to meža gału!

Atbildēt

Km

06.07.2019. 10:50

Tie gulošie ir krievu okupanti mežabràłu trofejas..?

Atbildēt

Pārnadži

06.07.2019. 07:40

Ja pārnadži ir tik dikti apdraudēti, ka vilki un lūši ir ģimenēm jāizšauj, kapēc braucot ar vilcienu Rīga - Jelgava, jau aiz Baložiem stirnas bariem ganās gar sliedēm? Un tas nav unikāls novērojums, braucu katru darba dienu un redzu katru reizi. Nekad agrāk pārnadžus tik tuvu piepilsētas šosejām un sliedēm tādā čilliņā ganoties neesmu novērojis. Un man ir 40 gadi, redzējis, varu tā atļauties teikt, eamu jau pietiekoši gana, lai atļautos izdarīt secinājumus. Vilku un mežu trūkums nevarētu būt pie vainas?

Atbildēt

Savejais

06.07.2019. 07:11

Laikam Sarkandaugavā bijis izlaidums un šis indivīds izlaist vasaras brīvlaikā... Pēc raksta ir skaidrs, ka smadzenēs tam vilkinam ir viena rieva un tā pati iedauzīta atsitoties bērnībā pret izlietni

Atbildēt

Bērni un dzīvnieki ir pēdējais, kas rūp šai Saeimai

05.07.2019. 22:34

»

no Jūrmalas

Tāpat kā mežrūpniecības jomā, kur plāno izcirst aizvien jaunākus un jaunākus kokus, arī šajā ziņā valsts pārvaldē vērojams bardaks. Slepkavas sava prieka pēc. Sevis iemūžināšana uz upuru fona ir raksturīga psihiski neveseliem individiem...


100% taisnība. Nopirkts balsojums. Dīls. Tik zemiski un nelietīgi cilvēki nevienā Saeimā vēl nav bijuši.

Atbildēt

Ziģis

05.07.2019. 21:19

Šis čalis gadījumā neraksta arī sižetus dēļ REN-TV?izklausās pēc tās pašas operas

Atbildēt

:)

05.07.2019. 21:13

Es tikai vienu nesaprotu - kādēļ pietiek.com ir rupors arī garā vājiem panuļķiem? Lapsa takš sakarīgs it kā, bet publicēties dod šitādiem?

Atbildēt

Māris

05.07.2019. 19:52

Un kad beidzot šitais pietiek com būs kā normàls portàls , kur komentārus var ievietos nevis jebkurš pamuļķis anonimi , bet reģistrejoties caur soc profiliem? Sèž viens mareks 5 dienas vakarā pir kompja, draudzene protams neiedeva, un tagad tik drukā dusmīgus komentārus. Jāsaprot beidzot cilvēciņi, ka pa saviem vārdiem un darbiem ir jàatbild.

Atbildēt

Māris

05.07.2019. 19:40

Invazīvai sugai mēs varētu pielīdzināt Pilsētnieku Vulgaris, kas domā, ka piens un kotletes aug veikalos, sēž internetā un gudri dirš par to ko nesaprot bet ir redzējis bildēs vai pa televizoru. Kam pieskaitīt Mareku?🤔 nu grūti teikt, bet ar galvu Tev vecīt īsti kārtībā kaut kas nav. Un jā, griķi tomēr garšīgāki tomēr kopā ar kotleti nevis ar citiem griķiem, ne Marek😁

Atbildēt

Janka

05.07.2019. 18:48

Atkal šīs dalbajobs uzcepis rakstu,pilsētā sēžot uz dīvāna gudrs dirst

Atbildēt

no Jūrmalas

05.07.2019. 18:00

Tāpat kā mežrūpniecības jomā, kur plāno izcirst aizvien jaunākus un jaunākus kokus, arī šajā ziņā valsts pārvaldē vērojams bardaks. Slepkavas sava prieka pēc. Sevis iemūžināšana uz upuru fona ir raksturīga psihiski neveseliem individiem
Šo cilvēkveidīgo izstrādājumu morāle bija perfekti redzama, kad apsprieda likumprojektu par mazgadīgo tiesībām lietot medībās šaujamieročus. Arī politiķu vidū, īpaši no " bezkompromisa tiesiskuma" sludinātājiem - Bordāna JKP.

Atbildēt

Tie kropļi ar šaujamajiem

05.07.2019. 17:51

savu dominanti vien spēj izpaust mežā pret neaizsargātiem dzīvniekiem, nevis pret reālajiem ienaidniekiem - žīdiem, komunistiem un čekistiem. Prasti sūdabrāļi, kas pavērš šaujamo pret vājākajiem un neaizsargātākajiem, nevis pret ienaidnieku. Alkohololiķi.

Atbildēt

un

05.07.2019. 15:31

»

lauķis

biznesā nekas tāds neeksistē


kāds vilkiem, lūšiem sakars ar tavu biznesu.Meža gaļu pārdod, vai?Vilkus un lūšus arī konservos liek?

Atbildēt

nu

05.07.2019. 15:29

»

lauķis

kas tas tāds? samaksājiet man par to, un es momentā padarīšos cilvēcīgs


arī nauda nepārvērš neandertālieti pēkšņi par civilizētu homo sapiens. Būs vienkārši primāts ar naudu, kurš domās, ka līdzinās cilvēkam.

Atbildēt

Dzabars

05.07.2019. 15:15

Eh,paldies Dievam,ka vīram viss kārtībā, jau bija kļuvis garlaicīgi bez vecā, senīlā muļķa Vilkina, kļuva jau garlaicīgi bez viņa pasniegtajām puspatiesībām. :) Brīnums, ka atkal nebija iepinis savus kliba suņa murgus par Jelovstonas parku.

Atbildēt

heckler37

05.07.2019. 14:42

NBS noslēguši vispārīgo vienošanos un pasūtījuma līgumu ar Vācijas kompāniju "Heckler & Koch GmbH" par triecienšauteņu "G-36" iegādi, informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa. Papildu triecienšautenēm "G-36", vispārīgā vienošanās un līgums paredz arī cita bruņojuma iegādi. Kopējā iepirkuma līguma summa veido vairāk nekā 13 miljonus eiro.
Delfi, 11.01.2018

Atbildēt

Vo

05.07.2019. 14:07

Pirms Latvijā sākat audzēt un saudzēt plēsīgus zvērus, atļaujiet iedzīvotājiem iegādāties un nēsāt šaujamieročus! Kamēr šādas atļaujas nav, visi vilki, lāči, lūši Latvijā ir likvidējami.

Atbildēt

saimniecisks mednieks

05.07.2019. 13:43

Mūsu biedrība „Par zaļu Pierīgu” ir sabiedriska organizācija, kuras mērķis ir rūpēties par vides aizsardzību. Lielās Latvijas ostas atrodas pilsētu teritorijās, loti tuvu dzīvojamajiem rajoniem. Līdz ar to jebkurš pasākums, kas saistās ar ostu attīstību, ietekmē arī ostas tuvumā dzīvojošo cilvēku dzīves kvalitāti un vidi. Gluži dabiski „Par zaļu Pierīgu” biedriem radās interese par Pasaules Bankas pētījumu.
Taču, interesējoties par šo pētījumu, ir nācies saskarties ar apbrīnojamu ierēdņu nevēlēšanos par to sniegt jebkādu informāciju, kas savukārt vedina uz domām, ka, iespējams, darījumā ar ārvalstu ekspertiem kaut kas nav kārtībā – varbūt tur ir kas negodīgs, iepriekš sarunāts, korumpēts. Jo, ja informācija tiek slēpta, tad „kas čukst, tas melo, kas melo - tas zog...”.


Atbildēt

LA, 1.03.2018

05.07.2019. 13:15

Nav zināms, cik medījuma gaļas pārstrādes uzņēmumu ir Latvijā. A.Melders atklāja, ka medījumu gaļas ēnas tirgus tiek apzināts, vadoties pēc personu sniegtās informācijas, monitorējot masu mediju, sociālo un sludinājumu vietņu sniegto un cita veida informāciju. Lasītāju komentāri rakstos interneta vietnēs par noteiktu tēmu, kaut vai par Grobiņas cehu, arī ir pietiekoši informatīvi. Pēdējo mēnešu laikā šī ir trešā samērā lielā ražotne, ko atklājis dienests.
Patlaban Latvijā medījuma gaļas pārstrāde ir sāpīgs jautājums. Daudzi mednieki meklē iespējas, kā saglabāt nomedīto pēc iespējas ilgāk un drošāk. Protams, visilgāk glabājas konservi. Latvijā ir gana daudz uzņēmumu, kas oficiāli pieņem medījumu, taču šis skaits nav pietiekams. Gaļas nogādāšana uz attālāku pilsētu ir laika un naudas ietilpīgs pasākums, kas sadārdzina galaproduktu. Daudzi gatavo desas un kūpina tās mājas apstākļos, citi pasūta pelmeņus un tur tos saldētavā, taču aktīvi medījot, galvenais mērķis ir atbrīvot ledusskapi, un tad ērtākais variants ir konservi. Protams, vītināta gaļa arī stāv diezgan ilgi, taču tušonka ir ērtāka arī lietošanā – to var izmantot mērcēm, zupām, sautējumiem un likt uz maizes.
Tādēļ daudzi mednieki izvēlas iegādāties autoklāvu konservu pasterizēšanai un nodarbojas ar to paši. Bet, ja konservi padodas labi, kolēģi nogaršo un slavē, likumsakarīgs ir arī viņu lūgums uzņemties gaļas pārstādi pēc pasūtījuma. Taču diemžēl formalitāšu sakārtošana un mājražotāja statusa iegūšana ne visiem šķiet gana vienkārša, turpretī peļņas niša ir plaša un vilinoša. Tādēļ rodas pagrīdes ražotnes. Vienu no tām atklāja februāra nogalē Grobiņā.

Atbildēt

Cinisma un liekulības tirgū

05.07.2019. 12:44

»

lauķis

kas tas tāds? samaksājiet man par to, un es momentā padarīšos cilvēcīgs


Ko Jūs vēlaties nopirkt - sirdsapziņu, empātiju, mēra sajūtu, paškritiku?!

Atbildēt

amizanti

05.07.2019. 12:42

..Līdz ar to konstatējama medību tiesību lietotāja darbība un bezdarbība, kura ir pretrunā ar Medību likumā noteikto sabiedrības interesi medību resursu ilgtermiņa apsaimniekošanas nodrošināšanā.
.. Līdz ar to Valsts meža dienests izsniedz medību atļaujas sadarbības grupai un paši medību tiesību lietotāji šo apjomu sadarbības līguma ietvaros sadala un izmanto.
Šobrīd VMD ir reģistrēti 289 sadarbības līgumi, apvienojot nedaudz mazāk par tūkstoš medību iecirkņiem, kas ir puse no visiem reģistrētajiem medību iecirkņiem.

Atbildēt

tieši tā

05.07.2019. 12:28

»

reptilis

Nu,ļoti liberāls viedoklis -kurš nav ar mums - tos visus uz pāraudzināšanas nometnēm


bezkompromisa tiesiskums, tāpat kā Saeimā

Atbildēt

reptilis

05.07.2019. 12:10

»

nu tad

dodies uz killeriem.lv


Nu,ļoti liberāls viedoklis -kurš nav ar mums - tos visus uz pāraudzināšanas nometnēm:)))

Atbildēt

...

05.07.2019. 12:06

viļķins atkal saņēmis naudu no zaļajiem un izvēmis vecu, atsildītu zupu. Es zaļo vietā tev nemaksātu ne centa par šādu nesakarīgu savārstījumu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....