Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu, Marek, nokomentē šo..

11.07.2019. 17:31

Saimnieks paliek bezspēcīgs…
“Par postījumiem tika informēts gan Valsts meža dienests, gan vietējais mednieku kolektīvs. Meža dienesta darbinieki paņēma siekalu paraugus izpētei. Šorīt atbrauca medību koordinācijas komisija. Brauca apsekot situāciju par pirmajiem postījumiem, taču atbrauca uz pavisam svaigiem…” stāsta Armands Kozulis. “Diemžēl, šobrīd šķiet, ka administratīvās darbības ir tik labvēlīgas vilkiem, cik vien var būt, un saimnieks pelēču priekšā ir praktiski bezspēcīgs, lai sargātu savu īpašumu.”

Atbildēt

sveiks Marek.

11.07.2019. 14:22

http://laukos.la.lv/vilki-uzbruk-madonas-novada-nokostas-aitas-tukstosiem-eiro-vertiba

tur ir arī smukas bildītes klāt, skaties un priecājies, marek, ko tavi mīļie vilciņi izdarījuši. Un nedomā novelt to uz klaiņojošiem suņiem, kā tu parasti to dari

Atbildēt

sveiks Marek.

11.07.2019. 14:20

Madonas novada Ošupes pagasta zemnieku saimniecībā “Zīles”, kas nodarbojas ar aitkopību, vairākus vakarus pēc kārtas paviesojies vilku bars, arī naktī uz šodienu, 11. jūliju.

Neskatoties uz elektrisko ganu, un to, ka pēc pirmajiem uzbrukumiem aitas sadzītas aplokā pie kūts, kopumā savainots un nokosts 71 dzīvnieks.

“Pirmajās divās naktīs, kad vilki iekļuva ar elektrisko ganu apjoztajās ganībās, viņi nokoda 22 pusgadu vecus jērus un piecus nācās nokaut pašam – viņi nebūtu sagaidījuši nākamo dienu. Vēl 26 vakardien nogādājām uz kautuvi – dzīvniekiem bija saplēstas ciskas, kā arī citi nopietni savainojumi.

Drošības nolūkos aitu mammas un šķirnes aitas pārdzinām tuvāk pie kūts, iežogojot sešus hektārus ar specialu tīklveida elektrisko ganu, kas domāts tieši aitām. Taču šajā naktī bars atkal bija klāt un nokostas 12 lielās šķirnes aitu mammas un kādas sešas smagi ievainotas. Nenokostās aitas bija samukušas kūtī.
Netālu purvā notiek izstrāde un ekskavatorists bija redzējis vilcēnus svētdienas, pirmdienas un trešdienas naktī.

Pats elektrisko ganu biju pārbaudīt svētdienas vakarā. Viss bija kārtībā. Uzliku jaunu akumulatoru, pārbaudīju, vai plūst strāva. Taču naktī vilki tik un tā bija tikuši nožogojumā.

Nekas neliecināja, ka vilki būtu iekļuvuši pa žoga apakšu. Viņi ap 90 cm augstajam elektriskajam tīklam bija pārlēkuši, padarījuši posta darbu un izlēkuši ārā… Pēdas zālē liecina, ka vilki ilgi trenkājuši dzīvniekus aplokā.
Pirms nedēļas, strādājot laukā ar traktoru, vilku, kurš bija pienācis pie teķīšu aploka, izdevās nofilmēt. Braucot viņam klāt ar traktoru, pelēci izdevās aizdzīt projām,” tā saimnieks.

Saimnieks paliek bezspēcīgs…
“Par postījumiem tika informēts gan Valsts meža dienests, gan vietējais mednieku kolektīvs. Meža dienesta darbinieki paņēma siekalu paraugus izpētei. Šorīt atbrauca medību koordinācijas komisija. Brauca apsekot situāciju par pirmajiem postījumiem, taču atbrauca uz pavisam svaigiem…” stāsta Armands Kozulis. “Diemžēl, šobrīd šķiet, ka administratīvās darbības ir tik labvēlīgas vilkiem, cik vien var būt, un saimnieks pelēču priekšā ir praktiski bezspēcīgs, lai sargātu savu īpašumu.”


Foto no personiskā arhīva.
Iespējams, gājušas bojā aitas no valsts ģenētiskā fonda
Saimnieks stāsta: “Aitu mammas nevar izaudzēt vienā mirklī. Bojā gāja jaunās aitiņas, tas nozīmē, ka pat gada laikā nespēšu atgūt zaudēto. Nav garantijas, ka vilki neturpinās nākt šonakt un nākamajās naktīs. Protams, var ieslodzīt aitas kūtī, bet ir jūlijs un ir aktīvā ganību sezona. Aitas ir piecos aplokos dažādās vietās. Kopā ap 500 galvām. Protams, veiksim papildus piesardzības pasākumus un naktīs dzīsim lopus kūtī. Nāksies viņus mazliet pabadināt. Tas prasīs arī papildus laiku un cilvēku resursus. Šobrīd ir daudz darbu lopbarības sagatavošanā, kas iekavēsies.Ganāmpulkā jāveic revīzija un tad varēs pateikt precīzus zaudējumus.

Iespējams, gājušas bojā aitas no valsts ģenētiskā fonda, par kurām saimniecībai ir saistības ar Lauku atbalsta dienestu. Kopumā savainots vai beigs uz šo brīdi 71 dzīvnieks. Taču aitas klāj vilna un visi savainojumi uzreiz nav redzami. Tie var sākt pūžņot un pūt un ļoti iespējams, ka bojā ies vēl kāds dzīvnieks.

“Šis ir viens gadījums. Mums saimniecībā ir arī gaļas liellopi, kas ganās kopā ar teļiem. Arī par viņiem vairs neesmu drošs. Kāds teiks, ka šādā situācijā jāizvēlas graudkopība, taču ne visur tas iespējams piemērotu platību dēļ. Ir lauksaimniecības zeme, kas der tikai lopkopībai… Aitas audzējam kopš 1990. gada un kādu brīdi bijām vieni no lielākajiem aitaudzētājiem Latvijā,” tā saimnieks.

Atbildēt

Zariņu Andžs, Medniekiem.lv

07.07.2019. 19:54

neviļus rodas jautājums – kāpēc puslīdz normāli cilvēki kļūst par medniekiem? Es nedaudz padomāju un atradu tam šādus būtiskus iemeslus.
Pirmkārt - tā ir iespēja legāli tikt prom no savas laulenes, un vēl piedevām nakts laikā! Šādu priekšrocību nepiedāvā neviens cits hobijs!

Savukārt medības naktīs ir normāla lieta, tā ka savu sakaru ar sekretāri labāk nemaz nevar nomaskēt. Tu mājās tik pasaki laulenei – šonakt ir pilnmēness, stirnām noteikti būs riests, un jau pēc pusstundas tu esi siltā gultiņā pie sekretāres Elzas sāniem! Ja vēl paveicas, atpakaļceļā var sabraukt kādu zaķi, ko uzrādīt laulenei. Un kas vēl ir lieliski – šajā situācijā nestrādā arī sievas iespēja veikt kontrolzvanus uz mobilo, jo mežā taču jābūt klusam kā pelītei, lapsai ir tik laba dzirde un tā joprojām…
medībās kārtīgs vīrs vēl var atrast to, kas viņam patiešām sagādā prieku. Viņš var nopirkt superdārgu apvidnieku un vēl legāli to padarīt nebaudāmi netīru. Ja nedaudz paveicas, var vēl atrast modeli bez stūres pastiprinātāja vai vismaz ar tik nepārskatāmiem gabarītiem, lai sieva negribētu tam sēsties pie stūres! Un, protams, kārtīgs duncis pie sāniem, ar ko skraidīt apkārt kā Mežonīgajos Rietumos. Respektīvi – no puišeļu viedokļa medības ir perfekts hobijs!

Atbildēt

Kaspars

07.07.2019. 18:12

»

saimniecisks mednieks

Mūsu biedrība „Par zaļu Pierīgu” ir sabiedriska organizācija, kuras mērķis ir rūpēties par vides aizsardzību. Lielās Latvijas ostas atrodas pilsētu teritorijās, loti tuvu dzīvojamajiem rajoniem. Līdz ar to jebkurš pasākums, kas saistās ar ostu attīstību, ietekmē arī ostas tuvumā dzīvojošo cilvēku dzīves...


Tomēr atklāts paliek jautājums – kas patiesībā stāv aiz šīm radikālajām "mednieku" biedrībām. Latvijā tās jāuztver kā spēcīgas lobiju mašinērijas. Daudzie piemēri liek domāt, ka tā tomēr nav tikai pārliecība un ticība idejai.

Atbildēt

pastaldauna sindroms

07.07.2019. 10:10

simpātiskāka būtu fočene, kur vilki un lūši draudzīgi stāv apkārt latvāņu līķu čupai

Atbildēt

?

07.07.2019. 09:06

»

un

vecā dalbajoba kulba pie Zariņa hatas 3822


un kulbā briedis vai lūsītis?

Atbildēt

Ss

07.07.2019. 08:33

»

Dzabaram

Mednieki tiešām ir reāli slimi. Tāds esi arī Tu, jo piebeidzi daudzus skaistus meža dzīvniekus. Bet tu, jefiņ, neesi ne tikai skaists, tu esi pretīgs. Ja to nesaproti, drīz pieredzēsi, ka Dievs nav mazais bērns. Mareks raksta par faktiem un jēgu, ja zini tādus vārdus, un paldies viņam par to...


Birst tik lamu vārdi un apsaukāšanās mednieku virzienā aiz anonīmiem nikiem. Tie linki uz dažādiem atrastiem sev vēlamiem tematiem nav neko vērti. Kur linki uz pētnieciskām publikācijām? Tādas rupeklības nav nācies lasīt nevienā mednieku veidotā komentārā. Nāc ārā no skapja piedalies publiskās apspriedēs ar faktiem un bes lamāšanās.

Atbildēt

nu

06.07.2019. 22:38

»

:)

Es tikai vienu nesaprotu - kādēļ pietiek.com ir rupors arī garā vājiem panuļķiem? Lapsa takš sakarīgs it kā, bet publicēties dod šitādiem


ja Lato uzrakstītu par to pamuļķi Zariņu, zāle vairs pie viņa suņa būdas neaugtu!

Atbildēt

a ko ta nu?

06.07.2019. 20:51

Patiešām PRETĪGA bilde ar truliem ļautiņiem. Ar šodienas ieročiem šādas medības ir pielīdzināmas medībām lopu kūtī.
Pateicoties šādiem cilvēkveidīgiem izstrādājumiem, ūdeņi piesārņoti, zivis iznīkušas, meži izcirsti, pārtika saindēta. Drīz lūšus bērni varēs redzēt zooloģiskajā dārzā.

Atbildēt

Arnolds

06.07.2019. 16:49

Kāds varens idiotu kvorums!

Atbildēt

balinātās dzīvnieces jāaicina dzīvot sev mīļajos apstākļos, mež

06.07.2019. 15:09

vismaz pilsēta nebūs pilna cērnmjaino suņu kaku

Atbildēt

Kādi tur alfa tēviņi?

06.07.2019. 14:10

»

pretīgi

"smuka" bilde asinskārie alfa tēviņi rindā sasēduši


Idioti, kuriem ļauj spēlēties ar ieročiem pret neaizsargātiem dzīvniekiem, kas nespēj pretoties un nogalināt viņus. Runa var būt tikai par dominanti. Tie idioti dominēt mežā vienīgi var un ar ieročiem pret neaizsargātu dzīvnieku. Pret genocīdu viņi ir nespējīgi - vēderu piepilda uz meža rēķina - tātad mežoņi. Prasti mežoņi. Un deģenerāti. Latv. tautas atkritumi.

Atbildēt

pretīgi

06.07.2019. 13:58

"smuka" bilde asinskārie alfa tēviņi rindā sasēduši.....

Atbildēt

Dzabaram

06.07.2019. 12:44

»

Dzabars

Eh,paldies Dievam,ka vīram viss kārtībā, jau bija kļuvis garlaicīgi bez vecā, senīlā muļķa Vilkina, kļuva jau garlaicīgi bez viņa pasniegtajām puspatiesībām. :) Brīnums, ka atkal nebija iepinis savus kliba suņa murgus par Jelovstonas parku


Mednieki tiešām ir reāli slimi. Tāds esi arī Tu, jo piebeidzi daudzus skaistus meža dzīvniekus. Bet tu, jefiņ, neesi ne tikai skaists, tu esi pretīgs. Ja to nesaproti, drīz pieredzēsi, ka Dievs nav mazais bērns. Mareks raksta par faktiem un jēgu, ja zini tādus vārdus, un paldies viņam par to.

Atbildēt

Tie idioti

06.07.2019. 10:55

tèlo nacionàlàs atbrîvošanās "mežabrāļus", kamēr čekisti un komunisti dzīvo pa Saeimu.

Atbildēt

Protams,

06.07.2019. 10:52

»

:-(

Diemźēl pat tiem, kas nokļūst saeimā un valdibă, dzivnieku nogalinăşana skaitās stiligi


lai stobrus nevèrš pret krievu okupantiem un 4. maija varas čekistiem un komunistiem, kas realizè genocîdu... Upurè nevainîgus dzîvnieciñus un tukša tiršana par to aizñem daudz laika.. lai neredzètu ienaidnieku.. aizrijieties ar to meža gału!

Atbildēt

Km

06.07.2019. 10:50

Tie gulošie ir krievu okupanti mežabràłu trofejas..?

Atbildēt

Pārnadži

06.07.2019. 07:40

Ja pārnadži ir tik dikti apdraudēti, ka vilki un lūši ir ģimenēm jāizšauj, kapēc braucot ar vilcienu Rīga - Jelgava, jau aiz Baložiem stirnas bariem ganās gar sliedēm? Un tas nav unikāls novērojums, braucu katru darba dienu un redzu katru reizi. Nekad agrāk pārnadžus tik tuvu piepilsētas šosejām un sliedēm tādā čilliņā ganoties neesmu novērojis. Un man ir 40 gadi, redzējis, varu tā atļauties teikt, eamu jau pietiekoši gana, lai atļautos izdarīt secinājumus. Vilku un mežu trūkums nevarētu būt pie vainas?

Atbildēt

Savejais

06.07.2019. 07:11

Laikam Sarkandaugavā bijis izlaidums un šis indivīds izlaist vasaras brīvlaikā... Pēc raksta ir skaidrs, ka smadzenēs tam vilkinam ir viena rieva un tā pati iedauzīta atsitoties bērnībā pret izlietni

Atbildēt

Bērni un dzīvnieki ir pēdējais, kas rūp šai Saeimai

05.07.2019. 22:34

»

no Jūrmalas

Tāpat kā mežrūpniecības jomā, kur plāno izcirst aizvien jaunākus un jaunākus kokus, arī šajā ziņā valsts pārvaldē vērojams bardaks. Slepkavas sava prieka pēc. Sevis iemūžināšana uz upuru fona ir raksturīga psihiski neveseliem individiem...


100% taisnība. Nopirkts balsojums. Dīls. Tik zemiski un nelietīgi cilvēki nevienā Saeimā vēl nav bijuši.

Atbildēt

Ziģis

05.07.2019. 21:19

Šis čalis gadījumā neraksta arī sižetus dēļ REN-TV?izklausās pēc tās pašas operas

Atbildēt

:)

05.07.2019. 21:13

Es tikai vienu nesaprotu - kādēļ pietiek.com ir rupors arī garā vājiem panuļķiem? Lapsa takš sakarīgs it kā, bet publicēties dod šitādiem?

Atbildēt

Māris

05.07.2019. 19:52

Un kad beidzot šitais pietiek com būs kā normàls portàls , kur komentārus var ievietos nevis jebkurš pamuļķis anonimi , bet reģistrejoties caur soc profiliem? Sèž viens mareks 5 dienas vakarā pir kompja, draudzene protams neiedeva, un tagad tik drukā dusmīgus komentārus. Jāsaprot beidzot cilvēciņi, ka pa saviem vārdiem un darbiem ir jàatbild.

Atbildēt

Māris

05.07.2019. 19:40

Invazīvai sugai mēs varētu pielīdzināt Pilsētnieku Vulgaris, kas domā, ka piens un kotletes aug veikalos, sēž internetā un gudri dirš par to ko nesaprot bet ir redzējis bildēs vai pa televizoru. Kam pieskaitīt Mareku?🤔 nu grūti teikt, bet ar galvu Tev vecīt īsti kārtībā kaut kas nav. Un jā, griķi tomēr garšīgāki tomēr kopā ar kotleti nevis ar citiem griķiem, ne Marek😁

Atbildēt

Janka

05.07.2019. 18:48

Atkal šīs dalbajobs uzcepis rakstu,pilsētā sēžot uz dīvāna gudrs dirst

Atbildēt

no Jūrmalas

05.07.2019. 18:00

Tāpat kā mežrūpniecības jomā, kur plāno izcirst aizvien jaunākus un jaunākus kokus, arī šajā ziņā valsts pārvaldē vērojams bardaks. Slepkavas sava prieka pēc. Sevis iemūžināšana uz upuru fona ir raksturīga psihiski neveseliem individiem
Šo cilvēkveidīgo izstrādājumu morāle bija perfekti redzama, kad apsprieda likumprojektu par mazgadīgo tiesībām lietot medībās šaujamieročus. Arī politiķu vidū, īpaši no " bezkompromisa tiesiskuma" sludinātājiem - Bordāna JKP.

Atbildēt

Tie kropļi ar šaujamajiem

05.07.2019. 17:51

savu dominanti vien spēj izpaust mežā pret neaizsargātiem dzīvniekiem, nevis pret reālajiem ienaidniekiem - žīdiem, komunistiem un čekistiem. Prasti sūdabrāļi, kas pavērš šaujamo pret vājākajiem un neaizsargātākajiem, nevis pret ienaidnieku. Alkohololiķi.

Atbildēt

un

05.07.2019. 15:31

»

lauķis

biznesā nekas tāds neeksistē


kāds vilkiem, lūšiem sakars ar tavu biznesu.Meža gaļu pārdod, vai?Vilkus un lūšus arī konservos liek?

Atbildēt

nu

05.07.2019. 15:29

»

lauķis

kas tas tāds? samaksājiet man par to, un es momentā padarīšos cilvēcīgs


arī nauda nepārvērš neandertālieti pēkšņi par civilizētu homo sapiens. Būs vienkārši primāts ar naudu, kurš domās, ka līdzinās cilvēkam.

Atbildēt

Dzabars

05.07.2019. 15:15

Eh,paldies Dievam,ka vīram viss kārtībā, jau bija kļuvis garlaicīgi bez vecā, senīlā muļķa Vilkina, kļuva jau garlaicīgi bez viņa pasniegtajām puspatiesībām. :) Brīnums, ka atkal nebija iepinis savus kliba suņa murgus par Jelovstonas parku.

Atbildēt

heckler37

05.07.2019. 14:42

NBS noslēguši vispārīgo vienošanos un pasūtījuma līgumu ar Vācijas kompāniju "Heckler & Koch GmbH" par triecienšauteņu "G-36" iegādi, informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa. Papildu triecienšautenēm "G-36", vispārīgā vienošanās un līgums paredz arī cita bruņojuma iegādi. Kopējā iepirkuma līguma summa veido vairāk nekā 13 miljonus eiro.
Delfi, 11.01.2018

Atbildēt

Vo

05.07.2019. 14:07

Pirms Latvijā sākat audzēt un saudzēt plēsīgus zvērus, atļaujiet iedzīvotājiem iegādāties un nēsāt šaujamieročus! Kamēr šādas atļaujas nav, visi vilki, lāči, lūši Latvijā ir likvidējami.

Atbildēt

saimniecisks mednieks

05.07.2019. 13:43

Mūsu biedrība „Par zaļu Pierīgu” ir sabiedriska organizācija, kuras mērķis ir rūpēties par vides aizsardzību. Lielās Latvijas ostas atrodas pilsētu teritorijās, loti tuvu dzīvojamajiem rajoniem. Līdz ar to jebkurš pasākums, kas saistās ar ostu attīstību, ietekmē arī ostas tuvumā dzīvojošo cilvēku dzīves kvalitāti un vidi. Gluži dabiski „Par zaļu Pierīgu” biedriem radās interese par Pasaules Bankas pētījumu.
Taču, interesējoties par šo pētījumu, ir nācies saskarties ar apbrīnojamu ierēdņu nevēlēšanos par to sniegt jebkādu informāciju, kas savukārt vedina uz domām, ka, iespējams, darījumā ar ārvalstu ekspertiem kaut kas nav kārtībā – varbūt tur ir kas negodīgs, iepriekš sarunāts, korumpēts. Jo, ja informācija tiek slēpta, tad „kas čukst, tas melo, kas melo - tas zog...”.


Atbildēt

LA, 1.03.2018

05.07.2019. 13:15

Nav zināms, cik medījuma gaļas pārstrādes uzņēmumu ir Latvijā. A.Melders atklāja, ka medījumu gaļas ēnas tirgus tiek apzināts, vadoties pēc personu sniegtās informācijas, monitorējot masu mediju, sociālo un sludinājumu vietņu sniegto un cita veida informāciju. Lasītāju komentāri rakstos interneta vietnēs par noteiktu tēmu, kaut vai par Grobiņas cehu, arī ir pietiekoši informatīvi. Pēdējo mēnešu laikā šī ir trešā samērā lielā ražotne, ko atklājis dienests.
Patlaban Latvijā medījuma gaļas pārstrāde ir sāpīgs jautājums. Daudzi mednieki meklē iespējas, kā saglabāt nomedīto pēc iespējas ilgāk un drošāk. Protams, visilgāk glabājas konservi. Latvijā ir gana daudz uzņēmumu, kas oficiāli pieņem medījumu, taču šis skaits nav pietiekams. Gaļas nogādāšana uz attālāku pilsētu ir laika un naudas ietilpīgs pasākums, kas sadārdzina galaproduktu. Daudzi gatavo desas un kūpina tās mājas apstākļos, citi pasūta pelmeņus un tur tos saldētavā, taču aktīvi medījot, galvenais mērķis ir atbrīvot ledusskapi, un tad ērtākais variants ir konservi. Protams, vītināta gaļa arī stāv diezgan ilgi, taču tušonka ir ērtāka arī lietošanā – to var izmantot mērcēm, zupām, sautējumiem un likt uz maizes.
Tādēļ daudzi mednieki izvēlas iegādāties autoklāvu konservu pasterizēšanai un nodarbojas ar to paši. Bet, ja konservi padodas labi, kolēģi nogaršo un slavē, likumsakarīgs ir arī viņu lūgums uzņemties gaļas pārstādi pēc pasūtījuma. Taču diemžēl formalitāšu sakārtošana un mājražotāja statusa iegūšana ne visiem šķiet gana vienkārša, turpretī peļņas niša ir plaša un vilinoša. Tādēļ rodas pagrīdes ražotnes. Vienu no tām atklāja februāra nogalē Grobiņā.

Atbildēt

Cinisma un liekulības tirgū

05.07.2019. 12:44

»

lauķis

kas tas tāds? samaksājiet man par to, un es momentā padarīšos cilvēcīgs


Ko Jūs vēlaties nopirkt - sirdsapziņu, empātiju, mēra sajūtu, paškritiku?!

Atbildēt

amizanti

05.07.2019. 12:42

..Līdz ar to konstatējama medību tiesību lietotāja darbība un bezdarbība, kura ir pretrunā ar Medību likumā noteikto sabiedrības interesi medību resursu ilgtermiņa apsaimniekošanas nodrošināšanā.
.. Līdz ar to Valsts meža dienests izsniedz medību atļaujas sadarbības grupai un paši medību tiesību lietotāji šo apjomu sadarbības līguma ietvaros sadala un izmanto.
Šobrīd VMD ir reģistrēti 289 sadarbības līgumi, apvienojot nedaudz mazāk par tūkstoš medību iecirkņiem, kas ir puse no visiem reģistrētajiem medību iecirkņiem.

Atbildēt

tieši tā

05.07.2019. 12:28

»

reptilis

Nu,ļoti liberāls viedoklis -kurš nav ar mums - tos visus uz pāraudzināšanas nometnēm


bezkompromisa tiesiskums, tāpat kā Saeimā

Atbildēt

reptilis

05.07.2019. 12:10

»

nu tad

dodies uz killeriem.lv


Nu,ļoti liberāls viedoklis -kurš nav ar mums - tos visus uz pāraudzināšanas nometnēm:)))

Atbildēt

...

05.07.2019. 12:06

viļķins atkal saņēmis naudu no zaļajiem un izvēmis vecu, atsildītu zupu. Es zaļo vietā tev nemaksātu ne centa par šādu nesakarīgu savārstījumu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...