Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

28.08.2022. 10:52

»

a

velti draudi - kaķa lāsti debesīs nekāpj


Tie nav nekādi draudi un pat ne vēme. Latviešiem jau ir vairākas sēru dienas, un, pagaidām, nekas neliecina, ka nebūs vēl. Šī brīža histērija ir balstīta uz ticību, ka ASV sargās (un nosargās) latviju. Atliek tikai ASV pamukt, kas nav nekas īpašs - īsti nav tādas vietas pasaulē, no kuras ASV nebūtu bēgušas, pamaetot sabiedrotos viņu liktenim, un - viss. Kārtējā sēru diena. Izskatās, ka koalīcijas politiķi ir aizguvuši mafijas metodes - viņi viens otram liek izdarīt tādas lietas, pēc kurām atpakaļceļa vairs nav.

Atbildēt

JL6260

27.08.2022. 11:03

Vienotības Par seksa vakari uz Pionieru pils baltā Steinway & Sons bija neaizmirstami.

Atbildēt

Nu

27.08.2022. 10:36

»

kaut kā slikta uzspiešana

ir par puķina naudu...maz, ka izzog budžetu, vēl tautu pazemo


Protams, par Putina naudu. A kāpēc ne par Kadafi vai Huseina? Ak pareizi, tie abi ir miruši. Putina vainas dēļ. Putins darīja arī visu lai iznīcinātu Sīriju, bet gaišie demokrātiskie spēki to izglāba, tā ka Abass vēl ir pie varas.

Atbildēt

Nu

27.08.2022. 03:14

Savukārt, visi politiķi Rīgas Domē un Saeimā, kuri pieļāva pieminekļu iznīcināšanu (kā arī viņu pēcnācēji), ir ieguvuši Gabriela Garsijas Markesa "100 vientulības gados" minēto pelnu zīmi. Var jau smieties, bet viņi ir nolemti.

Atbildēt

Nu

27.08.2022. 03:00

»

Nu nu

Krievija paliks gan, bet tikai savā vēsturiskajā teritorijā. Bet NATO un Eiropa pastāvēs. Vismaz pārskatāmā nākotnē, bet Krievija gan jau 20-to gadu beigās sadalīsies pa sastāvdaļām


Un no kādiem avotiem tiek saņemta informācija, kas ļauj izdarīt šādus secinājumus? Pagaidām gan vācieši sākuši satraukties, ka Krievija demilitarizē nevis Ukrainu, bet NATO. Visi vecie lūžņi jau ir uz Ukrainu nosūtīti un, rezultātā, likvidēti vai pārdoti tālāk. Nu, resnāki ukri ir palikuši. Tagad ir problēma.

Atbildēt

Kūšiņpavļuti dragā

26.08.2022. 16:29

»

Kremlim noderīgais idiots Pavļuts

Pavļuts un visa “Attīstībai/Par” ir noderīgie Kremlim idioti, kuri piesedzoties ar viesu, kas pa rokai pagadās, faktiski kalpo Kremlim, sabotē Latvijas ekonomiku un sociālo mieru - tieši apdraud Latvijas drošību un attīstību. Pavļutam ir jāsēž cietumā, bet “Attīstībai/Par” ir jāaizliedz un visi biedri...


To jau kovida laikā varēja labi redzēt, ka A/paristi ar kariņu fanātiski un, dienžēl, ar sekmēm, kaitēja sabiedrības psiholoģiskai, vispārējai veselībai, iecirta desmitgades robus izglītībā, ekonomikā viss ūplī (piem, igauņi neko neslēdza, un ir vēl vairāk atrāvušies visās jomās), ir tikai vājprātīgi miljardu aizņēmumi, kas izpļekarēti airbaltikos un gultās, kuru cena, visticamāk, neatbilst to lietderībai un izārstēto skaitam. Kam šāda valdīkļu rīcība izdevīga? Protams, kremlim un putlerstānai. Kas ir pavļuks? Laikam var vilkt paralēles.

Atbildēt

Skolnieciņš

26.08.2022. 14:46

Я считаю Вторую мировую войну бессмысленной, бесславной, скотской войной. В этой войне два тоталитарных режима — Третий Рейх и Советская Россия — хотели захватить и поделить Европу, а в дальнейшем весь остальной мир. Но эти два монстра не смогли поделить Польшу, и в итоге Третий Рейх пал, а Советская Россия захватила восточною Европу.
Советские солдаты делятся на две группы — те которые воевали в пределах Советского Союза (состояние границ до 1939. года) и те кто воевал за пределами Советского Союза. Первая группа людей это жертвы тоталитаризма. Им приходилась подчиняться коммунистической партии под страхом смерти. Вторая группа людей военные преступники, которые распространяли русский тоталитаризм в мир. Я не вижу разницу между нацистами (националсоциалистами) и коммунистами, которые кровавым образом строили коммунизм живя в социализме. Зло есть зло. Победобесие это тоже разновидность зла.
Хвала Богам, Вторая мировая война закончилась. К сожалению, победобесие в Российской Федерации ещё осталось. Не надо жить прошлым, надо жить будущем. Есть ли у России будущее? Я думаю, что нет. Но на всё воля Богов.
С уважением, Скольниециньш ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Pišjānis Rudzītis

26.08.2022. 14:36

»

kopus dullums labumā neies

Tas, kurš nespiedz sajūsmā par okupekļa nojaukšanu, ir moskalis!? Bara instinkts un vandālisms šodien saķērušies rokās kā pediņi praidā ... Kurp slājam? Uz saulaino tāli vai vēstures mēslaini


Vienaldzīgie lohi, kam viss vienalga (...kam tas piemineklis traucē...), ka tik pakaļa siltumā, ir vēl kaitīgāki par moskaļiem. Bara trulums (...labāk klusēt, viedokli nepaust, ja nu tas man kādreiz atspēlējas...). Tādi reiz aizslās uz vēstures mēslaini. CIETI!

Atbildēt

Kremlim noderīgais idiots Pavļuts

26.08.2022. 14:31

Pavļuts un visa “Attīstībai/Par” ir noderīgie Kremlim idioti, kuri piesedzoties ar viesu, kas pa rokai pagadās, faktiski kalpo Kremlim, sabotē Latvijas ekonomiku un sociālo mieru - tieši apdraud Latvijas drošību un attīstību. Pavļutam ir jāsēž cietumā, bet “Attīstībai/Par” ir jāaizliedz un visi biedri jāarestē.

Atbildēt

nu jā

26.08.2022. 11:12

Visticamāk, ka bijušais komjaunietis pat neiedomājās par vēsturisko kontekstu un tāpēc automātiski to nosauca par atbrīvotāju pieminekli. Tāpat kā, aizstāvot varavīkšņaino karogu, neaizdomājas, ka tā ir tikai kreisā liberālisma ideoloģijas sastāvdaļa ar visām no tā izejošām sekām. Neskatoties uz visu savu smalko izglītību, kritisko domāšanu viņš tāpat nav iemācījies. Par viņu kā veselības ministru, vispār, nerunāsim.

Atbildēt

tikai komunisti šarikovi

26.08.2022. 10:49

bāž visos caurumos

Atbildēt

čangaļiem grūti laiki

26.08.2022. 10:48

pat vai žēl paliek...visi viņu krāsainie dievi brūk...nu netaisīja DIEVS SVEŠAI SIEVAI BĒRNUS.........................................

Atbildēt

Antrra

26.08.2022. 09:41

Ne jau viņš viens tāds. Visi dižie integratori, kas internacionālisma vārdā bija gatavi vajāt un pārmācīt vecmodīgos latviešus... Nu sāk saskatīt, kādam velnam kalpojuši. Un daži vēl tagad,jo nauda nesmird.

Atbildēt

A.L.P.

26.08.2022. 09:19

Tas ir baismīgi kādi mēsli ir Latvijas varas rindās ! Un būs taču cilvēciņi ,kas par tādiem balsos !

Atbildēt

Jūgu zeme

26.08.2022. 09:17

Latvija nav bijusi brīva pasaules vējos vienmēr svaidīta turpu no lilvarām Krievija, ASV nekur nav bijusi brīvība visur pakłaušanās un verdzība.

Kalpa gars, kangara gars, kad tas beigsies?!

Atbildēt

Donkihota darbi

26.08.2022. 09:01

Ja nu ir kāds pretīgs , glumjš mūlis, tad tas ir šis.

Atbildēt

Derdz

25.08.2022. 23:47

Kas prata vakcinēties c19 5g gebelss

Atbildēt

Nu

25.08.2022. 21:35

Vienīgais, lēmuma par pieminekļu nojaukšanu pieņēmējiem jāsaprot, ka viņi ir uzlikuši zīmogu, ja ne savai, tad savu bērnu nākotnei. Ne jau visi varēs emigrēt. Kriminālprocess Krievijā vietējiem varoņiem var šķist smieklīgs, jo viņi uzskata, ka ar krieviju viņus nekas nesaistīs nekad. Ja, nejauši, neiebrauks Krievijā vai Baltkrievijā. Tad var nākties tur ilgi uzkavēties. Un viņu bērni būs persona non grata. NATO un Eiropa izbeigsies, bet Krievija paliks. Ar pieminekļiem jau visādiem staķiem, kariņiem un citiem fufližņikiem viegli karot - tie nesit pretī. Bet gan jau pienāks arī viņu stunda.

Atbildēt

25.08.2022. 20:56

Paldies par rakstu!

Atbildēt

nesaturēts saturs

25.08.2022. 20:44

Tas esot bijis pirms viss apgriezies otrādi 24.februārī, visi iepriekšējie jumti nobraukuši, sākusies jauna realitāte un viss iepriekšējais palicis "tajā dzīvē".

Atbildēt

mc

25.08.2022. 20:33

»

autoram

Šie paristi visi it tāadi, bez izņēmuma


Piekrītu,glumekļi un iznireļi.Sliktāki ir tikai naciki un JV.

Atbildēt

autoram

25.08.2022. 19:13

Šie paristi visi it tāadi, bez izņēmuma

Atbildēt

un

25.08.2022. 18:00

»

Nost

Nost ar pāvpļūti, balsojam par Kramiņu


svītrojam Smanu

Atbildēt

Antūns

25.08.2022. 17:59

»

Mjā

Ja taisies balsot par Kramiņu, tad okupantu pieminēkļa nojaukšana bija kļūda


Mjā ir Toma Lūša pakaļlaiža. Bez smadzenēm. Tajā kompaškā, protams, Smans un Lindenblate ir darvas piliens medū, bet kur tad ir tie tīrie un pūkainie?

Atbildēt

Pēdējais joske

25.08.2022. 17:56

»

dakteris aikāsāp

Ir jau labi,bet kur tu esi redzējis kliedzošu Levitu un vēl par Krievijas uzvaru


Pēdējā uzruna veltīta tautai, ja Nemaldos vakar katrā rīta ziņas bija, bet vēlāk pazuda Dieva zīd

Atbildēt

Pēdējais joske

25.08.2022. 17:22

Jā, vēsturei vairs nav nozīmes, tad atgādinu tudaļām, kur visi Krievijas iekarotāji šodien, Levits arī kliedz par Krievijas uzvaru, bet reāli pienāks laiks kad grabs savu pēdējo čemodanu, un muks ko var kā arī visi lielie patrioti kā agrāk, par visu būs jāatbild, bet tagad kā jūs sakāt vēsture mainās, jā mainīsies tiks iznīcināti katra patriota ģimenē, mazbērni un tā tālāk, visu dzimtu, pilnīgi, lai pēc gadiem 30tadu mazbērnu nesāk jaunu uzvaras gājienu, tādēļ jāiznīcina būs no galvas līdz astei

Atbildēt

Un

25.08.2022. 16:47

»

Mjā

Ja taisies balsot par Kramiņu, tad okupantu pieminēkļa nojaukšana bija kļūda


kur Kramiņš ir izteicies pret okupekļa nojaukšanu?
Es arī taisos par viņu balsot.

Atbildēt

opis

25.08.2022. 16:45

Jā plikpļūtim jāmeklē juni saimnieki...............

Atbildēt

be care

25.08.2022. 16:41

tā notiek, kad mēle iet pa priekšu smadzenēm. šodien to vajadzētu atcerēties dažiem cītīgiem skribentiem un arī pārlieku kvēliem komentētājiem, jo ....nekas šajā pasaulē nestāv uz vietas

Atbildēt

paldies par atgādinājumu!

25.08.2022. 16:33

tieši tā runāja šis pavļuts.Bija jau piemirsies.Nav ko brīnīties par visādiem briežiem,ja šāds tips ir valdībā.

Atbildēt

ha-ha

25.08.2022. 16:31

Tā!Tas nu ir izdarīts!Toties okupantu mošķi vēl lūr no visiem stūriem.Vara sastāv gandrīz visa no diplomētiem okupantu ideologiem,NB pat ir šāda ideologa slavas istaba.Prezidentu štats,Rigas pils,ES piebāzta ar šādu ideologu atliekām.Patreiz tv ekrāna platās profesionala okupācijas laiku profesionāla ziedu licēja utt.Šodiena ir tikai gara ceļa sākums!

Atbildēt

ieteikums

25.08.2022. 15:13

Vai cienījamai Āboltiņas kundzei nav vajadzīgs palīgs Itālijā vai Albānijā?

Atbildēt

kopus dullums labumā neies

25.08.2022. 15:13

Tas, kurš nespiedz sajūsmā par okupekļa nojaukšanu, ir moskalis!? Bara instinkts un vandālisms šodien saķērušies rokās kā pediņi praidā ... Kurp slājam? Uz saulaino tāli vai vēstures mēslaini?

Atbildēt

Mjā

25.08.2022. 14:49

»

Nost

Nost ar pāvpļūti, balsojam par Kramiņu


Ja taisies balsot par Kramiņu, tad okupantu pieminēkļa nojaukšana bija kļūda.

Atbildēt

Nost

25.08.2022. 14:21

Nost ar pāvpļūti, balsojam par Kramiņu!
Tā ir vienīgā iespēja neiebalsot Saeimā atkal to daudzsološo un neko nedarošo baru, kurš ir tagad izklīdis pa tiem daudzajiem pulciņiem, kurus daži dēvē par partijām, lai visi kopā atkal satiktos pie siles.
Balsojam par sarakstu Nr.4

Atbildēt

ak vaiii

25.08.2022. 12:34

orgānam ar ausīm tuvojas pārmaiņu vēji ...

Atbildēt

č paliek č

25.08.2022. 11:59

pat muzikants nesanāca

Atbildēt

millers

25.08.2022. 11:39

poplut, ja tevi nenoklopēja kovid laikā, tad neceri, ka viss ir aiz muguras, bet, tavu mīlestību pret komuņaku betona klučiem pirms vēlēšanām atcerēsies daudzi, kuri vēlētos ielauzt tavu dumjo pauri

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...