Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvietis

10.11.2022. 19:13

Pavļutam un CO būtu jāsēž uz apsūdzēto sola par aizliegumiem cilvēkiem saņemt veselības pakalpojumus kaut kāda covida dēļ. Zem covida slēpjoties, pavļuta un CO kompānijai bija izdevīgi valsts naudu izsaimniekot.

Atbildēt

Kad to pimpi

09.11.2022. 21:23

Sāks tiesāt?

Atbildēt

Nu

09.11.2022. 18:28

»

Vecs vīrs

noliec malā pravdu 09.11.2022. 10:06...


par šo skaidrojumu - žetons!

Atbildēt

Vecs vīrs

09.11.2022. 17:24

noliec malā pravdu 09.11.2022. 10:06
un palasi "Dienas Bizness" un, iespējams, spēsi atrast informāciju ka LR ražošana, salīdzinājumā ar neefektīvo LPSR, ir augusi vismaz 350! reizes. ----Nu ko lai saka, man ir padomju laika izglītība, ir augstākā izglītība, esmu pārdzīvojis gan Brežņeva, gan Andropova laikus, kad kinoteātros dienas seansos pārbaudīja cilvēku darba laikus. Vienīgi vienalga kādi laiki lai nebūtu, ar muļķiem runāt nekad nav paticis. Par to 350 reižu produkcijas palielinājumu skaidrojums ābečnieku līmenī. Maiznieks izcep 100 kukuļus maizes un pārdod katru par 1 eiro. Sākas krīze, gāze kļūst dārgāka, elektrība , milti, cepameļļa, viss kļūst dārgāks. Maiznieks jau tagad cep 75 maizes kukulīšus un tirgo tos par 2 eiro gabalā. Agrāk dienā ietirgoja 100 eiro, tagad ietirgo 150 eiro. Tev to pasniedz kā izaugsmi, kā sasniegumu, ja agrāk 100 ģimenēs katru dienu apēda vienu kukulīti maizes, tagad daļa ģimeņu vairs nevar pieēst pilnu vēderu, bet tev publicē datus ka salīdzinot ar pagājušo gadu maiznieka ieņēmumi palielinājušies par 50 %. Te arī akmens žurnālistu dārzā, nevajag sagrozīt īstenību.

Atbildēt

Pirātu partija

09.11.2022. 13:39

Līdzjūtība visiem sadurstītiem, no covid afēras cietušiem.
Marmacētu mafija ar nopirko PVO un uzpirktiem ieredņiem īstenoja genocīdu pret lētticīgiem cilvēkiem.
Farmacētu mafija Latvijā savu plānu realizācijā iesaistīja zilo mafiju, pakaļpiedziņas veidīgos papļūtus.
Valstij ir nodarīts liels ekonomisks posts.
Cilvēki cieš no blaknēm, bet savas muļķibas dēļ tie tos nesaista ar durstīšanu. ES katru mēnesi mirst 300. sadurti bērni. Ļoti daudz cilvekiem blaknes. SLIMO TIKAI SADURTIE!
Muļķošana turpinās un stulbākos aicina durties ar ceturto, komplekso vakcīnu, lai nobeigtu līdz galam imunitāti. Arī vakcīnas pret gribu ir uztaisītas uz mRNS bāzes. Ziliem no fakcinācijas piemetas mērkaķubakas, kas ir tīri zilo-sadurto slimība.
P.S. Kas būs tālāk. Farmācijas mafija turpinās durstīt, un lai būtu iemesls indēs partikas un higiēnas preces. Lielākais skandāls būs ar kolu, apmēram uz zs. Tādas kompānijas pēc skandāla nebūs. Sadurtos ņems prom čupām, vai tie mocīsies ar blaknēm.

Atbildēt

hi hi

09.11.2022. 13:14

»

Muļķis

var uzrakstīt kaut ko tādu. 350 reizes augusi ražošana Latvijā? Vai nu melis, vai muļķis. Latvijā šodien pakalpojumi sastāda 80% no IKP (iekšzemez kopprodukta), agrāk 70% bija ražošana, tagad tikai 20%. Kaut ko tik stulbu bez seguma un pamatojuma negaidīju


protams skribelē zombēts pastalsorosists,šie var uztriept 10 000x augusi ražošana,šiem jo sliktāk jo labāk,ienāk daudze sorosa zaļo,ja tēlot idiotu un citiem pasniegt murgojumu.Šiem atstāti trīs padomijas GESi,bet elektrības trūkst,strādāt prāta nav.

Atbildēt

Mārtiņš

09.11.2022. 13:13

Kad zaglīgais pamuļķis Bondars atdos Krājbankā nozagto naudu Paulam u.c. pensionāriem? Vai atpirksies?

Atbildēt

Muļķis

09.11.2022. 13:01

»

noliec malā pravdu

un palasi "Dienas Bizness" un, iespējams, spēsi atrast informāciju ka LR ražošana, salīdzinājumā ar neefektīvo LPSR, ir augusi vismaz 350! reizes. Atšķirība ir tikai tāda, ka, priekš tā, vairs nevajag ievest valstī pufaikās ģerbtus cilvēkizstrādājumus, kuri ar visiem zābakiem kāpj uz poda malas, šņauc...


var uzrakstīt kaut ko tādu. 350 reizes augusi ražošana Latvijā? Vai nu melis, vai muļķis. Latvijā šodien pakalpojumi sastāda 80% no IKP (iekšzemez kopprodukta), agrāk 70% bija ražošana, tagad tikai 20%. Kaut ko tik stulbu bez seguma un pamatojuma negaidīju.

Atbildēt

Puņķi

09.11.2022. 12:57

»

vv

"Esot palielinātas valsts rezerves (?), un nozare esot gatava satricinājumiem, ja tādi būs", pavisam nesen gadījums ar paziņu, nežēlīgas sāpes galvas apvidū, neizturēja, piezvanīja ātrajiem, pa telefonu noteica diagnozi, un pateica ka štrunts, nav mirstama kaite, šī dāma visus "brīvibas" gadus maksā...


Pēdējā atskaite par valsts materiālajām rezervēm ir sniegta 2010. gadā, pēc tam visi iepirkumi notiek tikai ar slepenajām stratēģiskajām rezervēm - tātad valsts materiālās rezerves NAV vispār.

Atbildēt

vispār jau smadeņnu nepeietiekamība

09.11.2022. 12:23

katrs gudrs spēj nopelnīt godīgi

Atbildēt

vv

09.11.2022. 10:34

"Esot palielinātas valsts rezerves (?), un nozare esot gatava satricinājumiem, ja tādi būs", pavisam nesen gadījums ar paziņu, nežēlīgas sāpes galvas apvidū, neizturēja, piezvanīja ātrajiem, pa telefonu noteica diagnozi, un pateica ka štrunts, nav mirstama kaite, šī dāma visus "brīvibas" gadus maksā milzīgus nodokļus, nekādi konverti, bet rezultātā viņu pasūta, labi ka nebija insults vai kāds vads galvā plīsis, lai gan diagnoze vēl nav, un tad rodas jautājums, kāpēc jāmaksā nodokļi?

Atbildēt

noliec malā pravdu

09.11.2022. 10:06

»

Vecs vīrs

Tikai idioti savas vecās rūpnīcas nolīdzina līdz ar zemi, zaudē savus klientus un kontaktus, tad ņems kredītus pirks darbaldus un domās ko ražot. Gudri cilvēki savas rūpnīcas modernizē. Tikai kretīni savas kļūdas neatzīst un karina visiem sovoku ideoloģiju. Apskaties kā uz piemēru ražotni "Jauda". Tevis...


un palasi "Dienas Bizness" un, iespējams, spēsi atrast informāciju ka LR ražošana, salīdzinājumā ar neefektīvo LPSR, ir augusi vismaz 350! reizes. Atšķirība ir tikai tāda, ka, priekš tā, vairs nevajag ievest valstī pufaikās ģerbtus cilvēkizstrādājumus, kuri ar visiem zābakiem kāpj uz poda malas, šņauc degunu uz trotuāra, nemitīgi piemin māti un vieglas uzvedības sievieti utt..
Mums ir tādi uzņēmumi, kā, piemēram: SAF Tehnika, Mikrotīkls u.c., kuri ražo ļoti pieprasītas lietas, par kurām maksā nekaulējoties.

Atbildēt

vēl viens vecs vīrs

09.11.2022. 08:16

Grozi kā gribi, Vecam vīram taisnība!

Atbildēt

Vecs vīrs

09.11.2022. 07:55

Tikai nāk no tavas mutes, jo tu pats neko jēdzīgu nevari izdomāt.

Atbildēt

09.11.2022. 07:29

»

Vecais nīgrais onkulis

Vēl viens sovoku raudātājs...


Bet tas ir krievu teiciens klaun

Atbildēt

Vecs vīrs

09.11.2022. 01:48

Tikai idioti savas vecās rūpnīcas nolīdzina līdz ar zemi, zaudē savus klientus un kontaktus, tad ņems kredītus pirks darbaldus un domās ko ražot. Gudri cilvēki savas rūpnīcas modernizē. Tikai kretīni savas kļūdas neatzīst un karina visiem sovoku ideoloģiju. Apskaties kā uz piemēru ražotni "Jauda". Tevis nicinātā "sovoku" laikā, tiešām nepievilcīga un netīra ražotne. Tagad moderna ar jaunākiem lāzerdarbaldiem un mpdernām tehnoloģijām apgādāta ražotne ar vairāk nekā 40 valstu noieta tirgu. Ēkas renovētas, ražošanas tehnoloģijas visaugstākā līmenī.Nezin kāpēc poļi, indieši pirka mūsu likvidēto rūpnīcu darba galdus un iekārtas.Mūsu bāleliņi-idioti taisīja "ātro biznesu", man viens motociklu mehāniķis bija liecinieks pie virpu pārdevēja. Pircējs sarunā par 300Ls pirkt veco krievu virpu, samaksā naudu un pasauc savus "krāvējus". Atnāk trīs vīri un ar kuvaldām sada6za virpas čuguna korpusu un pa daļām krauj auto, lai vestu uz metālu pieņemšanas punktu. Nopērk par 300 Ls, nodod metālā par 500 Ls. Bizness un idiota cienīga peļņa. Ķīnieši arī savu labklājību nesarūpēja vienā gadā. Paskaties 60to un 70to gadu Ķīnas fotogrāfijas, viņi nemaz nebija tik pārtikuši un paskaties tagadējās fotogrāfijas. Tas saucas neatlaidīgs darbs, neviens no debesīm ķīniešiem modernās rūpnīcas vienā dienā neuzdāvināja.

Atbildēt

Vecais nīgrais onkulis

08.11.2022. 23:29

»

Vecs vīrs

Drīz man bus 70 un ar skaudību vēroju Ķīnu un Honkongu. Vēl būdams skolnieks TV vēroju Ķīnas militārās 60to gadu parādes ar ķīniešu kravas auto Jiefang CA-30 “Atbrīvošanās” (ZIL-157) II WW ar II WW “Katjušām” Paši ķīnieši, tērpušies "Mao frenčos" uz velosipēdiem, kā bites stropā devās rupnīcās. Ne viņiem...


Vēl viens sovoku raudātājs.
Kā pa 30 gadiem ir noriebušies šie ņaudētāji pēc sovoku absolūti nekonkurētspējīgajām rūpnīcām, kuru lielākais ražošanas sasniegums bija būt par migrantu sūkņiem.
Tādiem kā tu ārstēties ir par vēlu. Kā saka, kupraino tikai zārks izārstēs.

Atbildēt

Gustavs

08.11.2022. 21:51

»

Vecs vīrs

Drīz man bus 70 un ar skaudību vēroju Ķīnu un Honkongu. Vēl būdams skolnieks TV vēroju Ķīnas militārās 60to gadu parādes ar ķīniešu kravas auto Jiefang CA-30 “Atbrīvošanās” (ZIL-157) II WW ar II WW “Katjušām” Paši ķīnieši, tērpušies "Mao frenčos" uz velosipēdiem, kā bites stropā devās rupnīcās. Ne viņiem...


urā ražotās mikroshēmas izmantoja galvenokārt PSRS militārā kompleksa un kosmosa nozares vajadzībām.Galvenais ka ne tikai visu izsaimniekojām un izzagām, mēs pat ar savu aizņemšanos esam apzaguši ne tikai savus bērnus, bet pat mazmazbērnus,Ļoti labi teikts: LV gandrīz pilnībā strādāja uz Krievijas vajadzību apmierināšanu, un vispirms jau bruņojuma jomā...

Kā jūs kaut ko apzagāt-tad pie tā tikai paši vien esat vainīgi...bet to tu pasaki tiem, kas te 90-os gados prihvatizēja par sviestmaizi valsts īpašumus..

Atbildēt

Vecs vīrs

08.11.2022. 21:07

Drīz man bus 70 un ar skaudību vēroju Ķīnu un Honkongu. Vēl būdams skolnieks TV vēroju Ķīnas militārās 60to gadu parādes ar ķīniešu kravas auto Jiefang CA-30 “Atbrīvošanās” (ZIL-157) II WW ar II WW “Katjušām” Paši ķīnieši, tērpušies "Mao frenčos" uz velosipēdiem, kā bites stropā devās rupnīcās. Ne viņiem naftas, ne gāzes, ne daudz mežu. Tad viniem bija katra ciematā pa domnai, cīņa ar zvirbuļiem, bet viņi pieļautās kļūdas laboja, būvē kosmosa raķetes, ir savi taikonauti, pašiem sava orbitālā kosmosa stacija. Tagad pat ASV ir spiesta cienīt Ķīnu. Mazā Honkonga ar savam mikroshēmām spēj ietekmēt un bremzēt visas pasaules autobūvi. Kādiem idi**iem jābūt lai nogremdētu LPSR ar attīstītu rūpniecību (elektrovilcieni, tramvaji, mikroautobusi, elektronika un aparātbūve- radio, tel.centrāles un aparāti, mopēdi. Rīgas pusvadītāju rūpnīca "Alfa", pēc 1971. gada Rīgas pusvadītāju ierīču ražošanas apvienība "Alfa" bija Latvijas elektronisko iekārtu ražošanas uzņēmums Rīgā un Gulbenē, kurā ražotās mikroshēmas izmantoja galvenokārt PSRS militārā kompleksa un kosmosa nozares vajadzībām.Galvenais ka ne tikai visu izsaimniekojām un izzagām, mēs pat ar savu aizņemšanos esam apzaguši ne tikai savus bērnus, bet pat mazmazbērnus, tagad Karins atkal aizņemsies. Žēl ka varbūt neredzēšu finālu, būtu jāārstējas, bet pie ārsta netieku – rindas, slimnīcā ari netieku. Bērnības draugi mirst ka “mušas”, vienam pat 4tās stadijas vēzis, bet no augusta gaida rindā uz audzēja apstarošanu, varbūt novembra beigās,vai decembra sākumā tiks, 4tā stadija un tāda maza 3, vai 4 mēnešu pauze. Tā ka zēni pielieciet sev vēl pie algas, pielieciet lai arābu šeihi un krievu millers jūs apskauž. Lai par mistriem strādā pianisti un gidi. Lai par vannas istabas iekārtojumu, valstī nomaina piena produktu iepakojumu, lai banku krīzi var atrisināt nakts privātā vizītē. Var redzēt ka Ķīnas valsti vada gudri cilvēki, valstī progress, ekonomiskā izaugsme, izskausta nabadzība. Tagad pilna Eiropa ar Ķīniešu tūristiem. Honkonga arī nebūvē kosmosa un aviācijas bāzes kuģus, bet viņi strādā augsto tehnoloģiju jomā un finansu jomā. Honkonga ir 58 reizes mazāka par Latviju.

Atbildēt

Antūns

08.11.2022. 20:47

Viņš vēl TIKTOKĀ krievu valodā ierakstījis savu bēdu stāstu- kā sliktais kankariņš viņus uzmetis. Krāns , nekas vairāk.

Atbildēt

bet protams

08.11.2022. 20:35

bildē redzamas trīs politiskās demences stadijas.

Atbildēt

Bildē

08.11.2022. 20:28

trīs pajolīši,kuri domā,ka izspruks no soda,vēl jautājums par dārgo vakcīnbiroju-kā Kariņš un Levits to pieļāva?akk,pareizi,viņi taču bija sajūsmā par savām kabatām,lai bezmatis dara savas lietas,ko tad viņi...

Atbildēt

Haralds Kalns

08.11.2022. 20:16

Bildē redzamā trijotne ir galvenie no tiem, kuru dēļ labklājība Latvijā ir "gandrīz kā Singapūrā"! Savādāk jau viņi tā neņirgtu.

Atbildēt

gud

08.11.2022. 18:49

Laba bilde Narciss pa kreisi , demagogs ( tuikšpļūtis ) pa labi .NEKOMPET STABULĒTĀJS PA CENTRU

Atbildēt

ty

08.11.2022. 18:46

»

Pūķis

Pavļutu tiesās par Covid afēra, cilvēku slepkavošanu ar vakcīnām, naudas zagšanu. Pavļuks ar kompāniju pavadīs dzīvi cietumā


Ne visi sapņi piepildās !!
Bet BAIGI DERĒTU lisakam kādi gadi 15 pasēdēt Ar kompanjoniem . Pats jau viņš par trulu lai ko tādu safleitētu

Atbildēt

lūgums

08.11.2022. 18:24

»

Bb

Īsāk


Tikai neapvainojiet cūkas.

Atbildēt

Pūķis

08.11.2022. 18:19

Pavļutu tiesās par Covid afēra, cilvēku slepkavošanu ar vakcīnām, naudas zagšanu. Pavļuks ar kompāniju pavadīs dzīvi cietumā

Atbildēt

Bb

08.11.2022. 18:18

Īsāk.

Nošaut nedrīkst apžēlot.

Atbildēt

Patriotiskais gars

08.11.2022. 17:19

Jā,diemžēl pavļutas irā otra suprun,divas zābakas irā pāris,sorosistu pāris,sorosistu iefiltrēšanās valstīs,organizācijās,struktūrās uz Planētas fenomināli-šaušalīga,arī ameru ēzeļu rindās.FOREVER ZILOŅI.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...