Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvietis

10.11.2022. 19:13

Pavļutam un CO būtu jāsēž uz apsūdzēto sola par aizliegumiem cilvēkiem saņemt veselības pakalpojumus kaut kāda covida dēļ. Zem covida slēpjoties, pavļuta un CO kompānijai bija izdevīgi valsts naudu izsaimniekot.

Atbildēt

Kad to pimpi

09.11.2022. 21:23

Sāks tiesāt?

Atbildēt

Nu

09.11.2022. 18:28

»

Vecs vīrs

noliec malā pravdu 09.11.2022. 10:06...


par šo skaidrojumu - žetons!

Atbildēt

Vecs vīrs

09.11.2022. 17:24

noliec malā pravdu 09.11.2022. 10:06
un palasi "Dienas Bizness" un, iespējams, spēsi atrast informāciju ka LR ražošana, salīdzinājumā ar neefektīvo LPSR, ir augusi vismaz 350! reizes. ----Nu ko lai saka, man ir padomju laika izglītība, ir augstākā izglītība, esmu pārdzīvojis gan Brežņeva, gan Andropova laikus, kad kinoteātros dienas seansos pārbaudīja cilvēku darba laikus. Vienīgi vienalga kādi laiki lai nebūtu, ar muļķiem runāt nekad nav paticis. Par to 350 reižu produkcijas palielinājumu skaidrojums ābečnieku līmenī. Maiznieks izcep 100 kukuļus maizes un pārdod katru par 1 eiro. Sākas krīze, gāze kļūst dārgāka, elektrība , milti, cepameļļa, viss kļūst dārgāks. Maiznieks jau tagad cep 75 maizes kukulīšus un tirgo tos par 2 eiro gabalā. Agrāk dienā ietirgoja 100 eiro, tagad ietirgo 150 eiro. Tev to pasniedz kā izaugsmi, kā sasniegumu, ja agrāk 100 ģimenēs katru dienu apēda vienu kukulīti maizes, tagad daļa ģimeņu vairs nevar pieēst pilnu vēderu, bet tev publicē datus ka salīdzinot ar pagājušo gadu maiznieka ieņēmumi palielinājušies par 50 %. Te arī akmens žurnālistu dārzā, nevajag sagrozīt īstenību.

Atbildēt

Pirātu partija

09.11.2022. 13:39

Līdzjūtība visiem sadurstītiem, no covid afēras cietušiem.
Marmacētu mafija ar nopirko PVO un uzpirktiem ieredņiem īstenoja genocīdu pret lētticīgiem cilvēkiem.
Farmacētu mafija Latvijā savu plānu realizācijā iesaistīja zilo mafiju, pakaļpiedziņas veidīgos papļūtus.
Valstij ir nodarīts liels ekonomisks posts.
Cilvēki cieš no blaknēm, bet savas muļķibas dēļ tie tos nesaista ar durstīšanu. ES katru mēnesi mirst 300. sadurti bērni. Ļoti daudz cilvekiem blaknes. SLIMO TIKAI SADURTIE!
Muļķošana turpinās un stulbākos aicina durties ar ceturto, komplekso vakcīnu, lai nobeigtu līdz galam imunitāti. Arī vakcīnas pret gribu ir uztaisītas uz mRNS bāzes. Ziliem no fakcinācijas piemetas mērkaķubakas, kas ir tīri zilo-sadurto slimība.
P.S. Kas būs tālāk. Farmācijas mafija turpinās durstīt, un lai būtu iemesls indēs partikas un higiēnas preces. Lielākais skandāls būs ar kolu, apmēram uz zs. Tādas kompānijas pēc skandāla nebūs. Sadurtos ņems prom čupām, vai tie mocīsies ar blaknēm.

Atbildēt

hi hi

09.11.2022. 13:14

»

Muļķis

var uzrakstīt kaut ko tādu. 350 reizes augusi ražošana Latvijā? Vai nu melis, vai muļķis. Latvijā šodien pakalpojumi sastāda 80% no IKP (iekšzemez kopprodukta), agrāk 70% bija ražošana, tagad tikai 20%. Kaut ko tik stulbu bez seguma un pamatojuma negaidīju


protams skribelē zombēts pastalsorosists,šie var uztriept 10 000x augusi ražošana,šiem jo sliktāk jo labāk,ienāk daudze sorosa zaļo,ja tēlot idiotu un citiem pasniegt murgojumu.Šiem atstāti trīs padomijas GESi,bet elektrības trūkst,strādāt prāta nav.

Atbildēt

Mārtiņš

09.11.2022. 13:13

Kad zaglīgais pamuļķis Bondars atdos Krājbankā nozagto naudu Paulam u.c. pensionāriem? Vai atpirksies?

Atbildēt

Muļķis

09.11.2022. 13:01

»

noliec malā pravdu

un palasi "Dienas Bizness" un, iespējams, spēsi atrast informāciju ka LR ražošana, salīdzinājumā ar neefektīvo LPSR, ir augusi vismaz 350! reizes. Atšķirība ir tikai tāda, ka, priekš tā, vairs nevajag ievest valstī pufaikās ģerbtus cilvēkizstrādājumus, kuri ar visiem zābakiem kāpj uz poda malas, šņauc...


var uzrakstīt kaut ko tādu. 350 reizes augusi ražošana Latvijā? Vai nu melis, vai muļķis. Latvijā šodien pakalpojumi sastāda 80% no IKP (iekšzemez kopprodukta), agrāk 70% bija ražošana, tagad tikai 20%. Kaut ko tik stulbu bez seguma un pamatojuma negaidīju.

Atbildēt

Puņķi

09.11.2022. 12:57

»

vv

"Esot palielinātas valsts rezerves (?), un nozare esot gatava satricinājumiem, ja tādi būs", pavisam nesen gadījums ar paziņu, nežēlīgas sāpes galvas apvidū, neizturēja, piezvanīja ātrajiem, pa telefonu noteica diagnozi, un pateica ka štrunts, nav mirstama kaite, šī dāma visus "brīvibas" gadus maksā...


Pēdējā atskaite par valsts materiālajām rezervēm ir sniegta 2010. gadā, pēc tam visi iepirkumi notiek tikai ar slepenajām stratēģiskajām rezervēm - tātad valsts materiālās rezerves NAV vispār.

Atbildēt

vispār jau smadeņnu nepeietiekamība

09.11.2022. 12:23

katrs gudrs spēj nopelnīt godīgi

Atbildēt

vv

09.11.2022. 10:34

"Esot palielinātas valsts rezerves (?), un nozare esot gatava satricinājumiem, ja tādi būs", pavisam nesen gadījums ar paziņu, nežēlīgas sāpes galvas apvidū, neizturēja, piezvanīja ātrajiem, pa telefonu noteica diagnozi, un pateica ka štrunts, nav mirstama kaite, šī dāma visus "brīvibas" gadus maksā milzīgus nodokļus, nekādi konverti, bet rezultātā viņu pasūta, labi ka nebija insults vai kāds vads galvā plīsis, lai gan diagnoze vēl nav, un tad rodas jautājums, kāpēc jāmaksā nodokļi?

Atbildēt

noliec malā pravdu

09.11.2022. 10:06

»

Vecs vīrs

Tikai idioti savas vecās rūpnīcas nolīdzina līdz ar zemi, zaudē savus klientus un kontaktus, tad ņems kredītus pirks darbaldus un domās ko ražot. Gudri cilvēki savas rūpnīcas modernizē. Tikai kretīni savas kļūdas neatzīst un karina visiem sovoku ideoloģiju. Apskaties kā uz piemēru ražotni "Jauda". Tevis...


un palasi "Dienas Bizness" un, iespējams, spēsi atrast informāciju ka LR ražošana, salīdzinājumā ar neefektīvo LPSR, ir augusi vismaz 350! reizes. Atšķirība ir tikai tāda, ka, priekš tā, vairs nevajag ievest valstī pufaikās ģerbtus cilvēkizstrādājumus, kuri ar visiem zābakiem kāpj uz poda malas, šņauc degunu uz trotuāra, nemitīgi piemin māti un vieglas uzvedības sievieti utt..
Mums ir tādi uzņēmumi, kā, piemēram: SAF Tehnika, Mikrotīkls u.c., kuri ražo ļoti pieprasītas lietas, par kurām maksā nekaulējoties.

Atbildēt

vēl viens vecs vīrs

09.11.2022. 08:16

Grozi kā gribi, Vecam vīram taisnība!

Atbildēt

Vecs vīrs

09.11.2022. 07:55

Tikai nāk no tavas mutes, jo tu pats neko jēdzīgu nevari izdomāt.

Atbildēt

09.11.2022. 07:29

»

Vecais nīgrais onkulis

Vēl viens sovoku raudātājs...


Bet tas ir krievu teiciens klaun

Atbildēt

Vecs vīrs

09.11.2022. 01:48

Tikai idioti savas vecās rūpnīcas nolīdzina līdz ar zemi, zaudē savus klientus un kontaktus, tad ņems kredītus pirks darbaldus un domās ko ražot. Gudri cilvēki savas rūpnīcas modernizē. Tikai kretīni savas kļūdas neatzīst un karina visiem sovoku ideoloģiju. Apskaties kā uz piemēru ražotni "Jauda". Tevis nicinātā "sovoku" laikā, tiešām nepievilcīga un netīra ražotne. Tagad moderna ar jaunākiem lāzerdarbaldiem un mpdernām tehnoloģijām apgādāta ražotne ar vairāk nekā 40 valstu noieta tirgu. Ēkas renovētas, ražošanas tehnoloģijas visaugstākā līmenī.Nezin kāpēc poļi, indieši pirka mūsu likvidēto rūpnīcu darba galdus un iekārtas.Mūsu bāleliņi-idioti taisīja "ātro biznesu", man viens motociklu mehāniķis bija liecinieks pie virpu pārdevēja. Pircējs sarunā par 300Ls pirkt veco krievu virpu, samaksā naudu un pasauc savus "krāvējus". Atnāk trīs vīri un ar kuvaldām sada6za virpas čuguna korpusu un pa daļām krauj auto, lai vestu uz metālu pieņemšanas punktu. Nopērk par 300 Ls, nodod metālā par 500 Ls. Bizness un idiota cienīga peļņa. Ķīnieši arī savu labklājību nesarūpēja vienā gadā. Paskaties 60to un 70to gadu Ķīnas fotogrāfijas, viņi nemaz nebija tik pārtikuši un paskaties tagadējās fotogrāfijas. Tas saucas neatlaidīgs darbs, neviens no debesīm ķīniešiem modernās rūpnīcas vienā dienā neuzdāvināja.

Atbildēt

Vecais nīgrais onkulis

08.11.2022. 23:29

»

Vecs vīrs

Drīz man bus 70 un ar skaudību vēroju Ķīnu un Honkongu. Vēl būdams skolnieks TV vēroju Ķīnas militārās 60to gadu parādes ar ķīniešu kravas auto Jiefang CA-30 “Atbrīvošanās” (ZIL-157) II WW ar II WW “Katjušām” Paši ķīnieši, tērpušies "Mao frenčos" uz velosipēdiem, kā bites stropā devās rupnīcās. Ne viņiem...


Vēl viens sovoku raudātājs.
Kā pa 30 gadiem ir noriebušies šie ņaudētāji pēc sovoku absolūti nekonkurētspējīgajām rūpnīcām, kuru lielākais ražošanas sasniegums bija būt par migrantu sūkņiem.
Tādiem kā tu ārstēties ir par vēlu. Kā saka, kupraino tikai zārks izārstēs.

Atbildēt

Gustavs

08.11.2022. 21:51

»

Vecs vīrs

Drīz man bus 70 un ar skaudību vēroju Ķīnu un Honkongu. Vēl būdams skolnieks TV vēroju Ķīnas militārās 60to gadu parādes ar ķīniešu kravas auto Jiefang CA-30 “Atbrīvošanās” (ZIL-157) II WW ar II WW “Katjušām” Paši ķīnieši, tērpušies "Mao frenčos" uz velosipēdiem, kā bites stropā devās rupnīcās. Ne viņiem...


urā ražotās mikroshēmas izmantoja galvenokārt PSRS militārā kompleksa un kosmosa nozares vajadzībām.Galvenais ka ne tikai visu izsaimniekojām un izzagām, mēs pat ar savu aizņemšanos esam apzaguši ne tikai savus bērnus, bet pat mazmazbērnus,Ļoti labi teikts: LV gandrīz pilnībā strādāja uz Krievijas vajadzību apmierināšanu, un vispirms jau bruņojuma jomā...

Kā jūs kaut ko apzagāt-tad pie tā tikai paši vien esat vainīgi...bet to tu pasaki tiem, kas te 90-os gados prihvatizēja par sviestmaizi valsts īpašumus..

Atbildēt

Vecs vīrs

08.11.2022. 21:07

Drīz man bus 70 un ar skaudību vēroju Ķīnu un Honkongu. Vēl būdams skolnieks TV vēroju Ķīnas militārās 60to gadu parādes ar ķīniešu kravas auto Jiefang CA-30 “Atbrīvošanās” (ZIL-157) II WW ar II WW “Katjušām” Paši ķīnieši, tērpušies "Mao frenčos" uz velosipēdiem, kā bites stropā devās rupnīcās. Ne viņiem naftas, ne gāzes, ne daudz mežu. Tad viniem bija katra ciematā pa domnai, cīņa ar zvirbuļiem, bet viņi pieļautās kļūdas laboja, būvē kosmosa raķetes, ir savi taikonauti, pašiem sava orbitālā kosmosa stacija. Tagad pat ASV ir spiesta cienīt Ķīnu. Mazā Honkonga ar savam mikroshēmām spēj ietekmēt un bremzēt visas pasaules autobūvi. Kādiem idi**iem jābūt lai nogremdētu LPSR ar attīstītu rūpniecību (elektrovilcieni, tramvaji, mikroautobusi, elektronika un aparātbūve- radio, tel.centrāles un aparāti, mopēdi. Rīgas pusvadītāju rūpnīca "Alfa", pēc 1971. gada Rīgas pusvadītāju ierīču ražošanas apvienība "Alfa" bija Latvijas elektronisko iekārtu ražošanas uzņēmums Rīgā un Gulbenē, kurā ražotās mikroshēmas izmantoja galvenokārt PSRS militārā kompleksa un kosmosa nozares vajadzībām.Galvenais ka ne tikai visu izsaimniekojām un izzagām, mēs pat ar savu aizņemšanos esam apzaguši ne tikai savus bērnus, bet pat mazmazbērnus, tagad Karins atkal aizņemsies. Žēl ka varbūt neredzēšu finālu, būtu jāārstējas, bet pie ārsta netieku – rindas, slimnīcā ari netieku. Bērnības draugi mirst ka “mušas”, vienam pat 4tās stadijas vēzis, bet no augusta gaida rindā uz audzēja apstarošanu, varbūt novembra beigās,vai decembra sākumā tiks, 4tā stadija un tāda maza 3, vai 4 mēnešu pauze. Tā ka zēni pielieciet sev vēl pie algas, pielieciet lai arābu šeihi un krievu millers jūs apskauž. Lai par mistriem strādā pianisti un gidi. Lai par vannas istabas iekārtojumu, valstī nomaina piena produktu iepakojumu, lai banku krīzi var atrisināt nakts privātā vizītē. Var redzēt ka Ķīnas valsti vada gudri cilvēki, valstī progress, ekonomiskā izaugsme, izskausta nabadzība. Tagad pilna Eiropa ar Ķīniešu tūristiem. Honkonga arī nebūvē kosmosa un aviācijas bāzes kuģus, bet viņi strādā augsto tehnoloģiju jomā un finansu jomā. Honkonga ir 58 reizes mazāka par Latviju.

Atbildēt

Antūns

08.11.2022. 20:47

Viņš vēl TIKTOKĀ krievu valodā ierakstījis savu bēdu stāstu- kā sliktais kankariņš viņus uzmetis. Krāns , nekas vairāk.

Atbildēt

bet protams

08.11.2022. 20:35

bildē redzamas trīs politiskās demences stadijas.

Atbildēt

Bildē

08.11.2022. 20:28

trīs pajolīši,kuri domā,ka izspruks no soda,vēl jautājums par dārgo vakcīnbiroju-kā Kariņš un Levits to pieļāva?akk,pareizi,viņi taču bija sajūsmā par savām kabatām,lai bezmatis dara savas lietas,ko tad viņi...

Atbildēt

Haralds Kalns

08.11.2022. 20:16

Bildē redzamā trijotne ir galvenie no tiem, kuru dēļ labklājība Latvijā ir "gandrīz kā Singapūrā"! Savādāk jau viņi tā neņirgtu.

Atbildēt

gud

08.11.2022. 18:49

Laba bilde Narciss pa kreisi , demagogs ( tuikšpļūtis ) pa labi .NEKOMPET STABULĒTĀJS PA CENTRU

Atbildēt

ty

08.11.2022. 18:46

»

Pūķis

Pavļutu tiesās par Covid afēra, cilvēku slepkavošanu ar vakcīnām, naudas zagšanu. Pavļuks ar kompāniju pavadīs dzīvi cietumā


Ne visi sapņi piepildās !!
Bet BAIGI DERĒTU lisakam kādi gadi 15 pasēdēt Ar kompanjoniem . Pats jau viņš par trulu lai ko tādu safleitētu

Atbildēt

lūgums

08.11.2022. 18:24

»

Bb

Īsāk


Tikai neapvainojiet cūkas.

Atbildēt

Pūķis

08.11.2022. 18:19

Pavļutu tiesās par Covid afēra, cilvēku slepkavošanu ar vakcīnām, naudas zagšanu. Pavļuks ar kompāniju pavadīs dzīvi cietumā

Atbildēt

Bb

08.11.2022. 18:18

Īsāk.

Nošaut nedrīkst apžēlot.

Atbildēt

Patriotiskais gars

08.11.2022. 17:19

Jā,diemžēl pavļutas irā otra suprun,divas zābakas irā pāris,sorosistu pāris,sorosistu iefiltrēšanās valstīs,organizācijās,struktūrās uz Planētas fenomināli-šaušalīga,arī ameru ēzeļu rindās.FOREVER ZILOŅI.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...