Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bratka

24.06.2019. 18:40

Lai Lavents latviešu tautai miljardu,ko viņs ir nozadzis no latvijas tautas,Krasovickis ar Karginu arī apzaga latvijas tautu arī par miljardu.Biedri Pavļtam,izveidotu komisiju,lai panāktu miljardus atpakaļ tautai atgriezt.

Atbildēt

Dons

20.06.2019. 15:44

Atcerēsimies! Pavļutam, kā valsts nodevējam, nākamajās Saeimas vēlēšanās, ne bals. Tā ņirgāties par tautu pat Ždanoka nespēj.

Atbildēt

Dons

20.06.2019. 15:08

»

stalins

D.Pavluts nemelo.Nevajag nomelnot


Pavļutam laiks iestāties "Progresīvie" partijā. Tur jau viņu gaida līdzīgi domājošais Putnis

Atbildēt

Aivars Benužs

20.06.2019. 08:13

Mūsdienās, kad informācija ir prece, kas dos pārliecību, ka jūs nemelojat?

Atbildēt

caca

20.06.2019. 07:08

Par šādiem meliem pienāktos atkāpties no visiem valsts amatiem. Blefošana vienmēr ir bijusi viņa raksturojošs elements.

Atbildēt

pareizi

20.06.2019. 07:03

»

Māris M.

Šodien vairāk kā jebkad, ir jārunā par mūsu pagātni, kuru, pie varas esošie žīdsātanisti deformē un vilto...


Latviešu tik var lamāt, kā to dara Priedītis. Citām tautām ir savi izlūkdienesti, kas to nepieļaus.
Un kas var atmaksāt latviešiem par "lielgabalgaļu" , par karošanu svešās armijās? Domājat, tie puiši no kalpu ģimenēm labprāt gāja karā? Saimnieku dēliñiem bija iespēja atpirkties. Vispirms vācieši viņus izmantoja, un, kuri bija palikuši dzīvi, tos krievi represēja. Kas to var atmaksāt? Es neesmu redzējusi savu vecmammu, jo viņa drīz pēc kara nomira, zaudējusi karā divus dēlus.

Atbildēt

stalins

20.06.2019. 05:48

D.Pavluts nemelo.Nevajag nomelnot.

Atbildēt

Māris M.

20.06.2019. 05:03

»

Dzīvnieks D. Pavļuts atbilst cionistu prasībām

saskaņā ar cionistu pirmajam standartam, bēģinot izzagt kopā ar žīdiem no Valsts kases 40 miljonus...


Šodien vairāk kā jebkad, ir jārunā par mūsu pagātni, kuru, pie varas esošie žīdsātanisti deformē un vilto.
Man jau vairāki ir rakstījuši, ka ir problēmas ar LRTT i- vietni,- pavairošanu un komentāru ierakstīšanu… . Tikko kā saņēmu kādas kundzes vēstuli no ASV:


"Es nevaru share, Jūsu postus. Kad to daru, man draud ar 7 dienu block no FB. Jūs varat, jo Jūs tur “rāmjos”, un esat zem novērošanas. FB un Messenger ir žīdmasonu saiti. Es pat nezinu, kā lai Jūs popularizē ? Jo jūsu doto info bloķē, un visus kas grib Jūs shērot, arī bloķē ,vai draud bloķēt. Pirms nav nobloķēta mūsu draudzība, mans tel.nr in Los Angeles…"

Lūk, tik šausmīgas bailes ir pasaules žīdsātanistu bandai noPatiesības, latviešiem un tautastribunals.eu

Atbildēt

Ne tikai

20.06.2019. 04:59

Gatavojoties padziļināt ekonomikas globālo krīzi, tostarp Latvijā, ASV pilsonības fermas dzîvnieks K. Kariņš , dzīvnieka žīda E. Levita skolnieks no Minsteres laikiem, sadarbībā ar židmasoniem izveidojuši slepenu darba grupu, par ko medijos vairs nerunā, skaidras naudas izņemšanai no apgrozības. Uz robežas jādeklarē skaida nauda, ja, robežu šķērsojot, ir vairāk nekā 10 000 €. Ja konstatē, naudu konfiscē.

Jautājums ir atklāts, vai ASV fermas dzīvnieks, K. Kariņš ir nomaksājis nodokļus ASV valsts kasei no šeit, LV, gūtuem ienākumiem?

Dzīvnieks J. Maizītis no SAB nepiešķīra A. Gobzemam pielaidi valsts noslēpumiem, pamatojot ar to, vai pārdodot spekulatīvo īpašumu Rīgā, Skolas ielā 2, dzīvnieks K. Kariņš nav izmantojis ofšoru. Jebkurā gadījumā nav skaidrs, vai dzīvnieks Kariņš nav parādā ASV Valsts kasei nodokļus un vai Kariņš ar to nav kriminālnoziedznieks.

Atbildēt

pareizais

20.06.2019. 03:01

Pauļuts un viņa partija melot prot!

Atbildēt

Sandis virins

20.06.2019. 01:15

»

Daņila ir vatņiks

Toties Raivis Dzintars un Roberts Zīle šajā skolā nav mācījušies, jo ir īsti Latvijas patrioti un ar cionistiem nepinās. Un Egīls Levits ir latvietis


Raivis Dzintars, olafs pulks, ğirts kristovskis, RIMŠĚVICŠ, un arî levits ir "korporăcijas - VENDIU UN LETONIJA
SAVUKĂRT DĂMĂM IR SAVAS KORPORĂCIJAS, KURAS KLUSÍTIŃĂM IZNÍCINA VISU KAS ĂRPUS RÍGAS.
IETEIKTU VAIRĂK LITERATÚRU UN JAUNO ENCIKLOPĚDIJU, TUR VISS IR PAR ŠITIEM SUBJEKTIEM.

Atbildēt

Josefs Flāvijs

19.06.2019. 22:36

Vai sen nebūtu laiks šo farsu pārtraukt ar arestiem? Visa APar banda jau ir nopelnījusi vairākus cietuma termiņus pēc kārtas. Nu un tas bandītu kantoris Rietumu banka, kas pie visām savām kriminālajām shēmām vēl grib uzvārīties uz Holokausta rēķina, vai nebūtu saucams pie kriminālatbildības par antisemītismu un rasu naida kurināšanu?

Atbildēt

Daņila ir vatņiks

19.06.2019. 22:03

»

Dzīvnieks D. Pavļuts

tika apmācīts ASV žīdu banku sloā. Turpat mācījušies I.Rimševics, I. Vņķele, Vjač. Dombrovskis, V. Zatlers u.c. Tur šos lopuus "apgaismoja" 'cionistu Gudro stratēģijā un taktikā. Tagad viņiem jāatpelna viņos ieguldītais


Toties Raivis Dzintars un Roberts Zīle šajā skolā nav mācījušies, jo ir īsti Latvijas patrioti un ar cionistiem nepinās. Un Egīls Levits ir latvietis!

Atbildēt

Gh

19.06.2019. 20:45

Izskatās vismazāk ir zagusi zemnieki un nacionali. Šī valsts strauji tuvojas lielo uznemumu pardosanai jo naudas tacu nav

Atbildēt

metri

19.06.2019. 19:53

Kas te vēl nezināms un nesaprasts- meli un demagoģija- tas ir jau ir tas par ko balsoja šo sprukstiņu velētājiŠitie jau vēl netīrāki par ZZS, kas gadiem ilgi bija netīrības un zaglēnības etalons

Atbildēt

si-si-dra

19.06.2019. 19:10

»

Jurčix

Viens pats Bondars tajā Attīstībai/Par jau ir ko vērts


šitādi rodas no tās pašas vietas, uz kuru regulāri tiek pasūtīti.

Atbildēt

R

19.06.2019. 18:46

vai taisnība, ka šis pats Plūteklis ir arī visLatvijas apzagšānas - OIK shēmas izveidotāju komandā?

Atbildēt

Dzīvnieks D. Pavļuts atbilst cionistu prasībām

19.06.2019. 18:35

saskaņā ar cionistu pirmajam standartam, bēģinot izzagt kopā ar žīdiem no Valsts kases 40 miljonus.


Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

Tur tika apmācīti arī Krievijas dzīvnieki

19.06.2019. 18:32

»

ha-ha

Tur māca visu pasauli


Un no viņiem izveidoja Krievijas oligarhus, kuriem jāapzog Krievij un nauda jātur Šveces un citos ofšoros. Tagad daudziem no viņiem ko fiscē sazagto, apsūdzot naudas atmazgāšanā, narkotiku kontrabandā, terorismā utt. Arī A. Lemberga kurators Meroni dara to pašu.

Atbildēt

jaajaa

19.06.2019. 17:37

...Donaldam tiešām vairs darīt nav ko, lai uz tādiem sīkumiem laiku tērētu...cerams, ka izdosies viņam 20.gadā samazināt pasaules ekonomiku par to pusproci...pēdējā homo sapiens sugas cerība...:)

Atbildēt

...

19.06.2019. 17:19

»

ha-ha

Tur māca visu pasauli


Taisnību saki.Tur māca īstenos ,,līderus,, , un Viņķele tam labs piemērs.

Atbildēt

Dzīvnieks D. Pavļuts

19.06.2019. 16:51

tika apmācīts ASV žīdu banku sloā. Turpat mācījušies I.Rimševics, I. Vņķele, Vjač. Dombrovskis, V. Zatlers u.c. Tur šos lopuus "apgaismoja" 'cionistu Gudro stratēģijā un taktikā. Tagad viņiem jāatpelna viņos ieguldītais.

Atbildēt

Žulis

19.06.2019. 16:50

»

A.P.

Populāra ir “tautas” atsacīšanās uzņemties vainu par levitžīda ievēlēšanu, OIKu, 40 milj. atdošanu ebrejiem, centieniem graut laulības un ģimenes institūtu, aizliegt kurināt ar malku utt. “Tauta” neesot vainīga, “tauta” ir laba! Vainīgi ir “politiķi” - Pavļuts, Kaimiņš, Bordāns, Pūce u.c. “Politiķi” ...


Es vienmēr es vēmis, ka es neesmu vienīgais latviešu mēls, kurš visu nakti kakā gultā. Tādi prātā atpalikuši ir simtiem tūkstošu latviešu. Mēs esam vesela armija prātā atpalikuši latviešu vēmekļi un mēs savējos visur gružam pie siles. Lopiem lopu tiesa. Tas ir mūsu, latviešu deģenerātu, krodo.

Atbildēt

Ozols

19.06.2019. 16:40

bet paskat, cik šie manīgi!Atbrauc, pa vienam paaicina "jutīgākos" deputātus uz pārrunām, iespējams, ka zin šo to noderīgu par deputātu....hmmm....ēnu.
Un tad izsaka piedāvājumu, no kura nav iespējams atteikties, hahahahaha!

Atbildēt

jautaajums

19.06.2019. 16:26

»

Jurčix

Viens pats Bondars tajā Attīstībai/Par jau ir ko vērts


Ka domājat,vai citās partijās kas savādāk?Partijnieki ir kriminālnoziedznieki un sociālie parazīti,pēc definīcijas.

Atbildēt

hm

19.06.2019. 16:25

Ne jau Pietiek, bet žīdiem, žīdu organizācijām, ASV pārstāvjiem pirmām kārtām vajadzētu izrādīt sašutumu, ka viņus nepatiesi apvaino 40 miljonu izspiešanā no Latvijas.
Bet šie visi klusē ... kā ūdeni mutē!
Bet godīgākais, kurš vismaz vēlējās tāds būt un kuluāros runāto paust latviešiem, tika nokristīts par Minhauzenu.
Latvieši ir bauri! Un viņiem nevis jāmeklē 40 miljoni, bet jāpieprasa 400 miljardi par ASV un NATO karaspēka izvietošanu Latvijā. Ja grib karot, lai karo, bet mums vismaz samaksā par šo potenciālo mūsu iznīcināšanas risku!

Atbildēt

Aksels

19.06.2019. 16:17

Ne kauna , ne goda! Pat ausis nekust, melojot... Profesionālis!

Atbildēt

premium

19.06.2019. 16:12

Ķēpausim āža kāja lien ārā!
No visām valsts problēmām, kas jārisina, sāk nodarboties ar pseidoproblēmām!
Vienmēr gatavs izcelties ar pretlatviskām darbībām!
Pats sevi sekmīgi "poltiski" piebeidzis līdzgalam!
Nākotnē - labākajā gadījumā vēstnieks Andorā vai Grenlandē!

Atbildēt

NON

19.06.2019. 16:06

Vispār jau, šitāda šmuce ož pēc demisijas no Jēkabielas komandas. Saeimas deputātam vajadzētu apzināties sekas par apzinātu melošanu. Interesanti, kā pats Pavļuts to tagad skaidro? Ar Pilnmēness fāzes ietekmi vai arī tiešajiem sakariem ar Balto namu.

Atbildēt

FKK

19.06.2019. 15:51

Atnāca Vašingtonā pie atbildīgā ierēdņa likumīgi apmaksāts lobijs. Viņš korekti palūdza ierēdnim apmaiņa pret Donalda nākošās kampaņas atbalstu aizbraukt uz kādu attālu banānu republiku bez banāniem Baltijas jūras krastā. Tur mītot, kāda pāriztapīga tautiņa. Par nelielu, bet taisnīgu samaksu noņems no saviem lēnprātīgajiem pilsoņiem tādu skaidu, kādu varēs. Tad lobijs iesniedza ierēdnim sarakstu ar politikāņiem, kuriem vajadzētu paspaidīt pautus, lai viņi dziedātu pareizajā toņkārtā. Tas plikpauris ir īpaši nadzīgs uz naudu un pareizu tekstu dziedāšanu - lobijs radīja fotogrāfiju ar apvienības “Apzagšanai/Par!” vadošu politiķi. Uz atvadām viņš piebilda - Kāpēc neprasīt, ja var paprasīt? Īpaši, ja pie varas atkal ir šausmīgi badīgie, naudas kārie un pataloģiski iztapīgie “Vājonības,” “Apzagšanai/Par,” “Jaunu komuņagu partija” un “Kaimiņam Pieder Vēders LV” politikāņi.

Un visu parādi diriģē kāds Ķīnas maizē nonācis tumbočkas speciālists, izbijis ledusskapju sīktirgotājs Tukumā.

Atbildēt

A.P.

19.06.2019. 15:45

»

A.P.

Šim primātam taču visa viņa būtība ir fiksēta fizionomijā! Kā to var neredzēt un nesaprast! Jau senie grieķi lieliski zināja, ka cilvēka dvēseles romāns ir jālasa viņa sejā. Domāju: nemelo un nav blefs. Amerikāņi negrib atklāt savu iejaukšanos un lika mūsējiem klusēt. Ebreji noteikti ir panākuši amerikāņu...


Populāra ir “tautas” atsacīšanās uzņemties vainu par levitžīda ievēlēšanu, OIKu, 40 milj. atdošanu ebrejiem, centieniem graut laulības un ģimenes institūtu, aizliegt kurināt ar malku utt. “Tauta” neesot vainīga, “tauta” ir laba! Vainīgi ir “politiķi” - Pavļuts, Kaimiņš, Bordāns, Pūce u.c. “Politiķi” ir slikti, “tauta” ir lieliska! Tāda atruna ir sava veida klasika vietējā politiskajā domā. Tāda atruna ne reti sākās jau nākamajā dienā pēc vēlēšanām, “tautai” agresīvi uzbrūkot “politiķiem”. Tas ir iespējams tāpēc, ka tiek aizmirsta “tautas” līdzdalība, patiesībā – galvenā loma, attiecīgā parlamentārā sastāva ievēlēšanā. Tātad tiek aizmirsts, ka “tauta” pati ir ievēlējusi sliktos “politiķus” un attiecīgi balsojušie pilsoņi ir atbildīgi par saviem “politiķiem”. Šajā sakarā pašlaik svarīgi ir zināt sekojošo. Par Bordānu un bordāniešiem (Jauno konservatīvo partiju) nobalsoja 114 694 balstiesīgie (13,59%); par Kaimiņu un pusdauniem (KPV.LV) nobalsoja 120 264 balstiesīgie (14,25%); par Pavļutu un viņa debilisma laizītājiem (Attīstībai/PAR) nobalsoja 101 685 balstiesīgie (12,04%). Par minētajām trim skaistajām partijām tātad kopā nobalsoja 336 643 balstiesīgie no “tautas” (114 694 + 120 264 + 101 685 336 643). Balsošanā piedalījās 844 925 balstiesīgie. No viņiem tātad 336 643 balsoja par debilajiem, dauniem, bordānblēžiem utt. Skaitļi liecina ne tikai par neadekvātu “politiķu” masveida atbalstīšanu. Liecina arī par “tautas” pilsonisko bezatbildību. No 1 548 673 balstiesīgajiem vēlēšanās piedalījās tikai 54,55%.

Atbildēt

Jurčix

19.06.2019. 15:35

Viens pats Bondars tajā Attīstībai/Par jau ir ko vērts
un tad Jaunups
un tad Pūce ar sievu un biedrību
un tad visi pārējie
šausmas, kur tādi vispār rodas

Atbildēt

viedoklis

19.06.2019. 15:33

Tāds maita un melis Pavļuks!! Par šiem meliem viņam ir jānoliek deputāta mandāts. Un kā vispār kas var būt slepens, ja visiem mums par to jāmaksā! Slepens var būt tikai viņa personīgais, ne valsts!

Atbildēt

A.P.

19.06.2019. 15:27

Šim primātam taču visa viņa būtība ir fiksēta fizionomijā! Kā to var neredzēt un nesaprast! Jau senie grieķi lieliski zināja, ka cilvēka dvēseles romāns ir jālasa viņa sejā. Domāju: nemelo un nav blefs. Amerikāņi negrib atklāt savu iejaukšanos un lika mūsējiem klusēt. Ebreji noteikti ir panākuši amerikāņu valdības kadru iejaukšanos, lai tiktu pie miljoniem. Tā ir ebreju klasiska tehnoloģija, par ko viņus mīl un ciena visā Galaktikā citas tautas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Nācijas tēva" jaunākie melu plūdi

Foto“Nācijas debilais tēvs” (NDT) atkal ir pamatīgi samelojies. Tas notika 2020.gada 21.februārī. NDT meli ir tik šausmīgi, ka latviešu mediji izvairās sniegt informāciju par NDT rīcību 21.februārī. Toties informācija ir krievu valodā, un jau pirmais komentārs pasaka galveno: "Александр Что зтот Дурак несет, уму непостижимо." Arī katrs normāls latvietis momentā saskatīs melu šaušalīgo apjomu. Informācija ir valsts prezidenta mājas lapā. Citēju un cenšos komentēt melus.
Lasīt visu...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valsts

Bieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga...

Foto

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt...

Foto

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

Globālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums...

Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...