Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sarkazilzaļoranžie

16.09.2022. 10:58

parazīti...nav jau variantu-dusts vai turpinās parazitēt...krč apmācāmi labojami nav, Darbam neder, šamaņotāji. Mūs māca ēst virzu gārsu , pašu mātītēm ānēm 120 kg no krējuma. Es ar tiem kopā 70 gadus, labāki nepaliek, no paaudzes paaudzē parazīti...skolatājas vīrs zog naudu 20 000 toreiz, cietums 25 g...nauda neatrodas. Tik daudz 'skolotāju' satikts no turienes podiņas un kašiņas...ai ai ai

Atbildēt

Lasītājs

14.09.2022. 15:41

»

nubet

nav jāmeklē kuri jūk prātā,prātā jukusi ir visa latvija,ķekavas pašvaldība izskata iespēju kurināt ar graudiem!!!,šķeldu,gāzi,elektrību aizstāt ar graudiem., nu,vai latvija nav jukusi prātā,ka šķelda,kura būtībā ir atkritumi ,ir dārgāka par graudiem..., un šo nenormālību cenšas pasniegt kā dabisku procesu...


Sen jau Latvijā ir tādas krāsnis kurās var dedzināt graudus, Somijā ražotas iekārtas. To tak gadus desmit atpakaļ pa tv kasti rādīja! Esot tikai tā nelabi ap dūšu, ka ar maizi jākurina, bet graudi lētāki par skaidām!!! Trako māja ne valsts!

Atbildēt

nubet

14.09.2022. 12:54

nav jāmeklē kuri jūk prātā,prātā jukusi ir visa latvija,ķekavas pašvaldība izskata iespēju kurināt ar graudiem!!!,šķeldu,gāzi,elektrību aizstāt ar graudiem., nu,vai latvija nav jukusi prātā,ka šķelda,kura būtībā ir atkritumi ,ir dārgāka par graudiem..., un šo nenormālību cenšas pasniegt kā dabisku procesu,tikai jukušie var pieņemt ,ka krūmi un koksnes atgriezumi var būt dārgāki par labību.

Atbildēt

he, he

14.09.2022. 12:25

https://www.youtube.com/shorts/RTCumYgoLw8

Atbildēt

Bet protams

14.09.2022. 12:17

»

Aprobežotība!

Nu un kur ir Pavļuta vaina


Kāda tur vaina! Viss būs labi, kad sapotēsies! Vēl maskas vajadzētu likt valkāt, lai gripa nelīp!

Atbildēt

biedri G.Gūte:

14.09.2022. 12:12

Tad te vietā jautājums Jums: Kapēc šodien, kad tiesa pēdējā lasījumā izskata Vonzoviča sūdzību pret L.Lapsu, Jūs nestāvat pie tiesas ar plakātu, un neprasast taisnīgu spriedumu kolaborantam?

Atbildēt

Infa

14.09.2022. 10:33

»

Briedis

Beidz dirst cepliti par maximu, ja jau neko nejēdz! Protams, ka maximai ir kada dala atbildības, bet ne jau kā re un re. Palasi veco būvniecības likumu. Varbut tev kļūs skaidrāks


Parasti sākas demagoģiska vārdu spēle, lai aizietu no pamatjautājuma.

Pēc Zolitūdes traģēdijas bija jāsēž Pūcem un vēl dažiem! Pavļutam arī bija daļa atbildības.
Toreiz lietas sačakarēšana laikam arvien paliek viena no agresīvākajām un plaši izspēlētajām polittiesiskajām spēlēm, kādu izdevies izspēlēt savējo glābšanai no atbildības.

Atbildēt

AB

14.09.2022. 10:28

Vēsture atkārtojas.
Līdzīgi 90.gadu Maskavā varu dalīja Solncevas, Ļubercu un Orehovas bandītiskie grupējumi.

Atbildēt

Ko darīt ar paristiem?

14.09.2022. 09:51

»

Aprobežotība!

Nu un kur ir Pavļuta vaina


Visa šī partija būtu jāsamet oktobra temperatūras Daugavas ūdenī un ar ķekšiem jākontrolē, lai šie sūdi neuzpeld. Katrs otrais sorosīts, pediņš vai korumpants, tas pats Pavļuts būtu jāvelk uz giljotīnu par zelta gultām un teroru pret tautu, pildot globālistu pavēles. Ceru , ka arī PVO biroja izdemolēšana Vecrīgā ir tikai laika jautājums, tautai jāzin savi varoņi. Un no šī ofisa var nākst arī citi norādījumi.Pavļut, tautai ir tiesības uz pašaizsardzību!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

14.09.2022. 09:11

»

Briedis

Beidz dirst cepliti par maximu, ja jau neko nejēdz! Protams, ka maximai ir kada dala atbildības, bet ne jau kā re un re. Palasi veco būvniecības likumu. Varbut tev kļūs skaidrāks


Protams, protams - traģēdijā vainojama Zolitūde nevis MAXIMA!
Tas tik vēlreiz apliecina Svilāna kunga augsto profesionālismu un to, ka MAXIMA nerārmaksāja nevienu centu, pārpērkot viņu no zviedru bankas ar mērķi "atmazgāt" savu zīmolu.

Atbildēt

Es

14.09.2022. 07:59

Teātris tautai. Pēc vēlēšanām paspiedīs zaglīgās rokas, apkamps apspļaudītās muguras un turpinās koalīcijā drāzt valsti, izrīkoties ar iedzīvotājiem kā ar dzimtcilvēkiem un izzagt valsts naudu.

Atbildēt

Best Strogonovs

14.09.2022. 07:31

Vaina nav smagi kritizētajos politiķos, bet apstāklī - amatos savēlēti un iecelti antiprofesionāļi, profāni, Pabriks var būt korķis jebkurai pudelei, Kariņš premjers jebkurā Āfrikas valstī, Pavļuts universāls menedžeris jebkādai valdībai. Viņi visi savā ziņā ir ideāli.
Liela varbūtība, pēc 1.oktobra var brīnīties visi, pat viedie politologi nav spējīgi prognozēt rezultātu. Kolapsēt mēs varam kau līdz jaunajam gadam.

Atbildēt

Vorkuta

13.09.2022. 23:53

»

vcv

ceru visus esosos un bijusos jenotus tiesaas


Protams, ka kremļa aģentus tiesās, kā sarkanos un zaļos, tā raibi pumpainos un kolorādo strīpainos.

Atbildēt

Briedis

13.09.2022. 20:53

»

Ojārs Paceplītis

Būsim izteikumos korekti - sabruka nevis Rīgas mikrorajons/apkaime, bet leišu lielveikals. Tāpēc notikušais tā arī ir saucams - MAXIMA traģēdija...


Beidz dirst cepliti par maximu, ja jau neko nejēdz! Protams, ka maximai ir kada dala atbildības, bet ne jau kā re un re. Palasi veco būvniecības likumu. Varbut tev kļūs skaidrāks.

Atbildēt

Jūsmiņš

13.09.2022. 20:04

Pareizi iepriekš komentos teikts: trīs izcili noderīgi idioti, kuri tēlo politiķus. Bondars krāpnieks, Pūce - melis, stāvvietu epopeja, Pauļuts - piānists veselībnieks, daudzu miljonu izpļerarētājs.
Šādus vēlēt atkal? Tas ir tas pats, kas kāpt uz grābekļa, vēl sliktāk, jo šie dala miljonus, grābeklītis tikai atgādina.

Atbildēt

vice

13.09.2022. 19:11

Nenoliedzami totāli nejēgas un mazspējnieki, ar un bez Kariņa.
Pilnīgi lieki, ne tikai nākamajā Saeimā!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

13.09.2022. 18:59

Pabriks kā politiķis ir nejēga- nodokļu maksātāju naudas ķernātājs 2.5% no IKP apmērā, it kā valsts drošības interesēs, piesedzoties ar NATO uzstādījumiem! Nedrīkstēja pieļaut Arestoviča personīgo apsvērumu paušanu Latvijas informatīvajā telpā, jo viņš ir Ukrainas prezidenta biroja vadītāja Jermaka pakalpiņš- propogandists, bez mandāta paust valsts oficiālo viedokli, bet Jermaks ir Krievijas FSB šefa Patruševa specaģents, Ukrainas likumīgās varas graušanai no iekšienes!!!

Atbildēt

Žulis

13.09.2022. 18:13

Izskatās, ka Vienotība nolēmusi upurēt paristus, lai pati paliktu zirgā un varētu diriģēt nākamo blēžu, klaunu un noderīgo kretīnu parādi.

Atbildēt

Ir lietas, ko var vērot mūžīgi

13.09.2022. 18:09

Ūdeni, kur peld Progresīvie, uguni, kurā deg JKP un visnotaļ erotisko grupņiku, kurā Paristi drāž jenotus stīvā 69 satvērienā.
Izlasīju visu Kamasutru no viena vāka līdz otram.Tagad sēžu un raudu.
Viņi taču beigās neapprecējās!

Atbildēt

šitos trīs zeļļus

13.09.2022. 17:53

labāk redzēt ejam,nekā nākam...Tie ir tie lielie ciņītāji par homoseksuāļu "tiesībām" un mistisko ebreju apdāvināšanu līdz pasaules galam.tas arī viss,izņemot zārka naglu dzīšanu veselības aprūpē.

Atbildēt

vcv

13.09.2022. 17:19

ceru visus esosos un bijusos jenotus tiesaas

Atbildēt

Bet

13.09.2022. 15:42

Nu Pauļuts strādā! Pa rādio viens gudrenieks ziņoja, ka ceturtā pote būs! Un kāda! Visam palīdzēs.

Atbildēt

pabriks

13.09.2022. 15:13

paldies mierkalnam par asistenci!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

13.09.2022. 15:02

Būsim izteikumos korekti - sabruka nevis Rīgas mikrorajons/apkaime, bet leišu lielveikals. Tāpēc notikušais tā arī ir saucams - MAXIMA traģēdija!
Ja par zirnekļu cīņām burkā - tad lai tik ņemas. Ja varētu tai burkai uzlikt vāku, tad būtu pavisam labi. Taču ir skaidrs, ka tie zirnekļi, kuri pakāpsies uz kritušo pretinieku un kolēģu mugurām, ne tikai izrāpsies no burkas, bet tiks atkal godā celti!

Atbildēt

Un

13.09.2022. 14:46

Zirnekļu cīņas burkā. Šie varētu viens otru nokost. Vieglāk elpot būtu.

Atbildēt

skatoties uz to bildi

13.09.2022. 14:37

»

Ko mēs bildē redzam?

Trīs izcili noderīgus idiotus, kuri tēlo politiķus


Man atkal prātā nāk dziesma... reiz ruksīši bij trīs. Tikai šitiem katram ir vismaz viena riktīga cūcība, vispār, jau divas.

Atbildēt

patiesībā

13.09.2022. 14:27

»

Ko mēs bildē redzam?

Trīs izcili noderīgus idiotus, kuri tēlo politiķus


ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Atbildēt

Ko mēs bildē redzam?

13.09.2022. 14:21

Trīs izcili noderīgus idiotus, kuri tēlo politiķus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...