Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sarkazilzaļoranžie

16.09.2022. 10:58

parazīti...nav jau variantu-dusts vai turpinās parazitēt...krč apmācāmi labojami nav, Darbam neder, šamaņotāji. Mūs māca ēst virzu gārsu , pašu mātītēm ānēm 120 kg no krējuma. Es ar tiem kopā 70 gadus, labāki nepaliek, no paaudzes paaudzē parazīti...skolatājas vīrs zog naudu 20 000 toreiz, cietums 25 g...nauda neatrodas. Tik daudz 'skolotāju' satikts no turienes podiņas un kašiņas...ai ai ai

Atbildēt

Lasītājs

14.09.2022. 15:41

»

nubet

nav jāmeklē kuri jūk prātā,prātā jukusi ir visa latvija,ķekavas pašvaldība izskata iespēju kurināt ar graudiem!!!,šķeldu,gāzi,elektrību aizstāt ar graudiem., nu,vai latvija nav jukusi prātā,ka šķelda,kura būtībā ir atkritumi ,ir dārgāka par graudiem..., un šo nenormālību cenšas pasniegt kā dabisku procesu...


Sen jau Latvijā ir tādas krāsnis kurās var dedzināt graudus, Somijā ražotas iekārtas. To tak gadus desmit atpakaļ pa tv kasti rādīja! Esot tikai tā nelabi ap dūšu, ka ar maizi jākurina, bet graudi lētāki par skaidām!!! Trako māja ne valsts!

Atbildēt

nubet

14.09.2022. 12:54

nav jāmeklē kuri jūk prātā,prātā jukusi ir visa latvija,ķekavas pašvaldība izskata iespēju kurināt ar graudiem!!!,šķeldu,gāzi,elektrību aizstāt ar graudiem., nu,vai latvija nav jukusi prātā,ka šķelda,kura būtībā ir atkritumi ,ir dārgāka par graudiem..., un šo nenormālību cenšas pasniegt kā dabisku procesu,tikai jukušie var pieņemt ,ka krūmi un koksnes atgriezumi var būt dārgāki par labību.

Atbildēt

he, he

14.09.2022. 12:25

https://www.youtube.com/shorts/RTCumYgoLw8

Atbildēt

Bet protams

14.09.2022. 12:17

»

Aprobežotība!

Nu un kur ir Pavļuta vaina


Kāda tur vaina! Viss būs labi, kad sapotēsies! Vēl maskas vajadzētu likt valkāt, lai gripa nelīp!

Atbildēt

biedri G.Gūte:

14.09.2022. 12:12

Tad te vietā jautājums Jums: Kapēc šodien, kad tiesa pēdējā lasījumā izskata Vonzoviča sūdzību pret L.Lapsu, Jūs nestāvat pie tiesas ar plakātu, un neprasast taisnīgu spriedumu kolaborantam?

Atbildēt

Infa

14.09.2022. 10:33

»

Briedis

Beidz dirst cepliti par maximu, ja jau neko nejēdz! Protams, ka maximai ir kada dala atbildības, bet ne jau kā re un re. Palasi veco būvniecības likumu. Varbut tev kļūs skaidrāks


Parasti sākas demagoģiska vārdu spēle, lai aizietu no pamatjautājuma.

Pēc Zolitūdes traģēdijas bija jāsēž Pūcem un vēl dažiem! Pavļutam arī bija daļa atbildības.
Toreiz lietas sačakarēšana laikam arvien paliek viena no agresīvākajām un plaši izspēlētajām polittiesiskajām spēlēm, kādu izdevies izspēlēt savējo glābšanai no atbildības.

Atbildēt

AB

14.09.2022. 10:28

Vēsture atkārtojas.
Līdzīgi 90.gadu Maskavā varu dalīja Solncevas, Ļubercu un Orehovas bandītiskie grupējumi.

Atbildēt

Ko darīt ar paristiem?

14.09.2022. 09:51

»

Aprobežotība!

Nu un kur ir Pavļuta vaina


Visa šī partija būtu jāsamet oktobra temperatūras Daugavas ūdenī un ar ķekšiem jākontrolē, lai šie sūdi neuzpeld. Katrs otrais sorosīts, pediņš vai korumpants, tas pats Pavļuts būtu jāvelk uz giljotīnu par zelta gultām un teroru pret tautu, pildot globālistu pavēles. Ceru , ka arī PVO biroja izdemolēšana Vecrīgā ir tikai laika jautājums, tautai jāzin savi varoņi. Un no šī ofisa var nākst arī citi norādījumi.Pavļut, tautai ir tiesības uz pašaizsardzību!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

14.09.2022. 09:11

»

Briedis

Beidz dirst cepliti par maximu, ja jau neko nejēdz! Protams, ka maximai ir kada dala atbildības, bet ne jau kā re un re. Palasi veco būvniecības likumu. Varbut tev kļūs skaidrāks


Protams, protams - traģēdijā vainojama Zolitūde nevis MAXIMA!
Tas tik vēlreiz apliecina Svilāna kunga augsto profesionālismu un to, ka MAXIMA nerārmaksāja nevienu centu, pārpērkot viņu no zviedru bankas ar mērķi "atmazgāt" savu zīmolu.

Atbildēt

Es

14.09.2022. 07:59

Teātris tautai. Pēc vēlēšanām paspiedīs zaglīgās rokas, apkamps apspļaudītās muguras un turpinās koalīcijā drāzt valsti, izrīkoties ar iedzīvotājiem kā ar dzimtcilvēkiem un izzagt valsts naudu.

Atbildēt

Best Strogonovs

14.09.2022. 07:31

Vaina nav smagi kritizētajos politiķos, bet apstāklī - amatos savēlēti un iecelti antiprofesionāļi, profāni, Pabriks var būt korķis jebkurai pudelei, Kariņš premjers jebkurā Āfrikas valstī, Pavļuts universāls menedžeris jebkādai valdībai. Viņi visi savā ziņā ir ideāli.
Liela varbūtība, pēc 1.oktobra var brīnīties visi, pat viedie politologi nav spējīgi prognozēt rezultātu. Kolapsēt mēs varam kau līdz jaunajam gadam.

Atbildēt

Vorkuta

13.09.2022. 23:53

»

vcv

ceru visus esosos un bijusos jenotus tiesaas


Protams, ka kremļa aģentus tiesās, kā sarkanos un zaļos, tā raibi pumpainos un kolorādo strīpainos.

Atbildēt

Briedis

13.09.2022. 20:53

»

Ojārs Paceplītis

Būsim izteikumos korekti - sabruka nevis Rīgas mikrorajons/apkaime, bet leišu lielveikals. Tāpēc notikušais tā arī ir saucams - MAXIMA traģēdija...


Beidz dirst cepliti par maximu, ja jau neko nejēdz! Protams, ka maximai ir kada dala atbildības, bet ne jau kā re un re. Palasi veco būvniecības likumu. Varbut tev kļūs skaidrāks.

Atbildēt

Jūsmiņš

13.09.2022. 20:04

Pareizi iepriekš komentos teikts: trīs izcili noderīgi idioti, kuri tēlo politiķus. Bondars krāpnieks, Pūce - melis, stāvvietu epopeja, Pauļuts - piānists veselībnieks, daudzu miljonu izpļerarētājs.
Šādus vēlēt atkal? Tas ir tas pats, kas kāpt uz grābekļa, vēl sliktāk, jo šie dala miljonus, grābeklītis tikai atgādina.

Atbildēt

vice

13.09.2022. 19:11

Nenoliedzami totāli nejēgas un mazspējnieki, ar un bez Kariņa.
Pilnīgi lieki, ne tikai nākamajā Saeimā!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

13.09.2022. 18:59

Pabriks kā politiķis ir nejēga- nodokļu maksātāju naudas ķernātājs 2.5% no IKP apmērā, it kā valsts drošības interesēs, piesedzoties ar NATO uzstādījumiem! Nedrīkstēja pieļaut Arestoviča personīgo apsvērumu paušanu Latvijas informatīvajā telpā, jo viņš ir Ukrainas prezidenta biroja vadītāja Jermaka pakalpiņš- propogandists, bez mandāta paust valsts oficiālo viedokli, bet Jermaks ir Krievijas FSB šefa Patruševa specaģents, Ukrainas likumīgās varas graušanai no iekšienes!!!

Atbildēt

Žulis

13.09.2022. 18:13

Izskatās, ka Vienotība nolēmusi upurēt paristus, lai pati paliktu zirgā un varētu diriģēt nākamo blēžu, klaunu un noderīgo kretīnu parādi.

Atbildēt

Ir lietas, ko var vērot mūžīgi

13.09.2022. 18:09

Ūdeni, kur peld Progresīvie, uguni, kurā deg JKP un visnotaļ erotisko grupņiku, kurā Paristi drāž jenotus stīvā 69 satvērienā.
Izlasīju visu Kamasutru no viena vāka līdz otram.Tagad sēžu un raudu.
Viņi taču beigās neapprecējās!

Atbildēt

šitos trīs zeļļus

13.09.2022. 17:53

labāk redzēt ejam,nekā nākam...Tie ir tie lielie ciņītāji par homoseksuāļu "tiesībām" un mistisko ebreju apdāvināšanu līdz pasaules galam.tas arī viss,izņemot zārka naglu dzīšanu veselības aprūpē.

Atbildēt

vcv

13.09.2022. 17:19

ceru visus esosos un bijusos jenotus tiesaas

Atbildēt

Bet

13.09.2022. 15:42

Nu Pauļuts strādā! Pa rādio viens gudrenieks ziņoja, ka ceturtā pote būs! Un kāda! Visam palīdzēs.

Atbildēt

pabriks

13.09.2022. 15:13

paldies mierkalnam par asistenci!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

13.09.2022. 15:02

Būsim izteikumos korekti - sabruka nevis Rīgas mikrorajons/apkaime, bet leišu lielveikals. Tāpēc notikušais tā arī ir saucams - MAXIMA traģēdija!
Ja par zirnekļu cīņām burkā - tad lai tik ņemas. Ja varētu tai burkai uzlikt vāku, tad būtu pavisam labi. Taču ir skaidrs, ka tie zirnekļi, kuri pakāpsies uz kritušo pretinieku un kolēģu mugurām, ne tikai izrāpsies no burkas, bet tiks atkal godā celti!

Atbildēt

Un

13.09.2022. 14:46

Zirnekļu cīņas burkā. Šie varētu viens otru nokost. Vieglāk elpot būtu.

Atbildēt

skatoties uz to bildi

13.09.2022. 14:37

»

Ko mēs bildē redzam?

Trīs izcili noderīgus idiotus, kuri tēlo politiķus


Man atkal prātā nāk dziesma... reiz ruksīši bij trīs. Tikai šitiem katram ir vismaz viena riktīga cūcība, vispār, jau divas.

Atbildēt

patiesībā

13.09.2022. 14:27

»

Ko mēs bildē redzam?

Trīs izcili noderīgus idiotus, kuri tēlo politiķus


ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Atbildēt

Ko mēs bildē redzam?

13.09.2022. 14:21

Trīs izcili noderīgus idiotus, kuri tēlo politiķus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...