Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Pavļuta vakcīnu kurss

Sabiedriska aktīvista RR viedoklis
27.03.2022.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

uh, kādi uzvārdi

16.04.2022. 17:57

Artūrs Grīgs, no Pusšmucānu dzimtas

Atbildēt

ludis

28.03.2022. 17:18

»

millers

plikpaurainais mēsls, kurš nobeigsies kopā ar putinu


ko tev putins sliktu izdarīja? arī lika sēdēt būrī un potēties?

Atbildēt

Yap

28.03.2022. 17:03

»

Tas tiešām ir interesanti, ka kara stāvoklis nav izsludināts. Labi, Krievijai savi aspekti, utt.., bet Ukraina - aicina jauniešus karot, bet kara stāvokli Ukraina nav izsludinājusi. tas tiešām ir interesanti. Kaut kā jocīgi tas viss izskatās


Tieši šo gribēju kaut kad paprasīt.Vārds vārda.Par Krieviju apmeram skaidrs,to mums politinformatori izskaidroja,bet kāpēc Ukraina neizsludina?Visiem jāsaka ,ka tur karš,tad ko gaida ukraini?Nu paskaidrojiet man muļķim to…

Atbildēt

badžoo

28.03.2022. 16:34

»

Tikai viens jautājums

Kad šo plikpauraino izdzimteni tiesās


Kā vienmēr - nekad. Nav jau bomzis kuru par smagu noziegumu kā maizes un desas zagšanu uzreiz čokā. :-)))

Atbildēt

konti pildās

28.03.2022. 16:16

Pelavmaiss Levits Rigas pili blusojas, bet Pavļuts un Knariņš trekni nopelna!

Atbildēt

kurā tiesā

28.03.2022. 14:20

»

Tikai viens jautājums

Kad šo plikpauraino izdzimteni tiesās


taču nedomājat, ka č tiesa........tām viena problēma-sekss ar burkānu, jo večierm viņas riebjas

Atbildēt

Tikai viens jautājums

28.03.2022. 14:18

Kad šo plikpauraino izdzimteni tiesās ?

Atbildēt

Zaldis Vatlers- Vatņiks

28.03.2022. 14:09


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Oligarhi!

Kā vēsta ietekmīgais britu laikraksts “The moon”, joprojām fani nebeidzot jūsmot par tautā mīlēto Latvijas valsts eksprezidentu Zaldi Vatleru.

Fanus uzjautrinot viņa ekselence, kurš augstajā valsts krēslā nonāca Rīgas Zoodārzā un joprojām nezinot, kas viņš esot.

Savulaik, būdams prezidents, tautai tuvs kļuva, jo no salmiem pašrocīgi darinājis “oligarhu lelles” un publiski dedzinājis Daugavas krastā, rituālam piešķirot saturisku jēgu ar vārdiem :”Tagad jūs zināt, kas jūs esat!”


Viņa ekselence Zaldis Vatlers, lai noskaidrotu, kas viņš patiesībā ir, sarakstījis leģendāro brošūru “Kas es esmu?” Vairākās intervijās ārzemju presei atzinis, ka tomēr nav ticis skaidrībā par savu personu arī pēc brošūras iznākšanas klajā.

Apsēsts ar šo jautājumu, viņa ekselence, izliecies pa savas ģimenes mītnes logu, aicina: “Zvaniet saviem radiem un draugiem uz Krieviju katru dienu! Varbūt tomēr kāds zin! Man zīlniece norādīja pareizo virzienu un apgalvoja, ka tas ir “pareizais virziens”, uzsvēra Vatlers, paužot, ka, noskaidrojot katram un ikvienam visu par sevi, “tas esot ceļš uz brīvību un pilnīgu neatkarību”.”

Lielāko daļu runas zoodārza Vatlers, teica krieviski, runas sākumā pateicoties klātesošajiem par nebeidzamo interesi par viņa personību.

Bijušais Valsts prezidents uzsvēra, ka vissliktākais, kas ar viņu varētu notikt, būtu nenoskaidrot, kas viņš ir bijis.

Vatlers norādīja, ka pasaules gudrākie prāti ar laiku to tomēr sapratīšot, kas viņš patiesībā esot bijis, arī pēc viņa došanās “pēdējā ceļā pie eņģeļiem”.


https://jauns.lv/raksts/zinas/490963-zatlers-aicina-zvanit-pazistamajiem-krievija-un-stastit-par-putina-sakto-karu-ukraina

Atbildēt

Sandra Klaniete

28.03.2022. 14:08

»

Tas tiešām ir interesanti, ka kara stāvoklis nav izsludināts. Labi, Krievijai savi aspekti, utt.., bet Ukraina - aicina jauniešus karot, bet kara stāvokli Ukraina nav izsludinājusi. tas tiešām ir interesanti. Kaut kā jocīgi tas viss izskatās


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Biedri!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

Arī es esmu sakārtojusies "X stundai" ar savu manikīru un pedikīru, un es nekad negribēšu atvērties pretiniekam! Pilnīgi pievienojos Keitai Sīpeniecei no Latvijas!

Ukraiņu tautas cīņa par savu “nacionālo tautastērpu” ir apvienojusi pasauli globāli un Eiropu kā kontingentu, kas šobrīd ir tik vienots, kā nekad!

Vairs politikā nav jāgrābstās kā pa miglu. Eiropai beidzot stāv pārliecība ar “politisko un militāro gribu” (as a grip for to grip), lai stātos pretī Kremļa asiņainam zvēram, kas jau noplūdis asinīm un asinīm pieplūdušiem acu āboliem raugas no Kremļa!

Ukrainas nākotne ir Eiropas Savienībā un pirmais solis šajā ceļā ir kandidātvalsts statusa piešķiršana Ukrainai.

Eiropas Tautas partijas (ETP) grupenfīreri ir lielākie un spēkpilnīgākie Eiropas Parlamentā kopš 1999.gada.

Pašlaik par naudas pabalstiem un politatbalstu Ukrainai labēji centriskajā politiskajā grupā fano 178 deputāti no visām ES dalībvalstīm.

Nevalstisko organizāciju “VoteWatch Europe” un “Wotewestern sewers” reitingos Sandra Klaniete ierindota starp 100 ietekmīgākajiem Eiropas Parlamenta deputātiem.

Atbildēt

Valstu suverenitāte tiek iznīcināta ar vakcinācijas valsts finanšu parādiem

28.03.2022. 14:05

»

margo

kovviddfassistti plāno jaunu vakcion.( daudzefektīv. par esošo iedarb.uz smadzenee), slim izplattību rudenii. Ziņa ka martā jauna vakcinna ieplānota.Vietējais režiiims berzēejas pie finansu siles- gaidda...


Cilvēkkapitālu atsvešina no valsts un paša. Personība tiekiznīcināta cīņā par izdzīvošanu. Sabiedrības nav kā tādas.

Atbildēt

margo

28.03.2022. 13:42

kovviddfassistti plāno jaunu vakcion.( daudzefektīv. par esošo iedarb.uz smadzenee), slim izplattību rudenii. Ziņa ka martā jauna vakcinna ieplānota.Vietējais režiiims berzēejas pie finansu siles- gaidda.
lielais farmācijas bizness nevar apstāties.
kārtējie medic.kliiniskie 3 fāzu pētījumi uz cilv.
Bizness rulleee

Atbildēt

millers

28.03.2022. 13:17

plikpaurainais mēsls, kurš nobeigsies kopā ar putinu

Atbildēt

Santa

28.03.2022. 12:52

Izmetu izdzertās pudeles. Kaimiņu bomzis mani izlamāja, ka saplacināju- esot depozīta 0.10, kas tagad vējā. Nu bet RIMI NEBIJA pie cenas NORĀDES! Atceros, Vācijā visām bundžām cena + 020 uz tās pašas zīmītes tai pašā rindiņā.

Atbildēt

28.03.2022. 12:16

»

paardomas

Komentāros pazuduši visi kovidaģitatori un šausmīgo stāstu stāstnieki.Tas briesmīgais vīrus joprojām nav izdalīts un nav neviena zinātniska pierādījuma tā esamībai.Lai piemirstu kovidafēristus klajā laista jauna sērija,karš Ukrainā.Karastāvoklis gan nav izsludināts ne no vienas ne no otras puses.Kāpēc...


Tas tiešām ir interesanti, ka kara stāvoklis nav izsludināts. Labi, Krievijai savi aspekti, utt.., bet Ukraina - aicina jauniešus karot, bet kara stāvokli Ukraina nav izsludinājusi. tas tiešām ir interesanti. Kaut kā jocīgi tas viss izskatās!

Atbildēt

Trīs bioloģiskie ieroči

28.03.2022. 12:10

»

...

Vispār jau, Bils kaut kādā tur konferencē ar nožēlu atzina, ka omikrons darbojas kā vakcīna. Tad varbūt reiz pietiek


Pirmais “no Ķīnas”, otrs “no Indijas”, trešais no “Dinvidāfrikas”. Ticami? Unticami, ka no Jelgavas tika izplatīts omikrons.. kur kādus 70-100gramus piemeta...

Atbildēt

...

28.03.2022. 10:52

Vispār jau, Bils kaut kādā tur konferencē ar nožēlu atzina, ka omikrons darbojas kā vakcīna. Tad varbūt reiz pietiek?

Atbildēt

RP

28.03.2022. 10:34

»

puteklis

ģenerālprokuratūrā sēž viņķele, kurai gadījās kļūda - netīšām nenopirka vakcīnas. un rindā aiz viņas stāsies pavļuts, kurš nopirka, tā lai "nepietrūktu" nevienam


Viņķelei tikai lielais paldies par vakcīnu sabremzēšanu! Tiklīdz viņu atstādināja no ministrēšanas, sacīju , ka būsim viņai pateicīgi, ka neslimo ar naudaskāri.

Atbildēt

gf

28.03.2022. 09:58

Lai kā visi ārstētājiun valdītāji cerētu uz to, ka ''pateicoties'' karam kovidafēru varēs paslaucīt zem tepiķa...NECERIET! Nekas netiks aizmirsts! Pirmās būs vēlēšanas, viss pārējais sekojoši.

Atbildēt

Huntologs

28.03.2022. 09:35

»

paardomas

Komentāros pazuduši visi kovidaģitatori un šausmīgo stāstu stāstnieki.Tas briesmīgais vīrus joprojām nav izdalīts un nav neviena zinātniska pierādījuma tā esamībai.Lai piemirstu kovidafēristus klajā laista jauna sērija,karš Ukrainā.Karastāvoklis gan nav izsludināts ne no vienas ne no otras puses.Kāpēc...


Jap, nevakcinēto nāves ziema. 3 gadu - nē, 30 gadu laikā - nekad nevienā izdevumā vai medijā neesmu pamanījis veselīga dzīvesveida propagandu, intensīvu un pat apnicīgu stāstīšanu par to, kā izvairīties no diabēta, aptaukošanās un visām tām problēmām, kas daudziem rodas novecojot, bet vēl ne tuvu neesot veciem. Šai varai cilvēks nenozīmē neko, izņemot slaucamu govi birokrātu un partokrātu ērtībām. Kāpēc strādāt praktiski, ja var vienkārši saņemt naudu par koncepcijām, saskaņošanām, plānošanu uz papīra utt.? Kāpēc nezagt naudu un neizmest to zemē masveidīgam maznozīmīgam testam, ja to var apgūt? Kāpēc nenoteikt komandantstundu jau tā pusmirušās pilsētelēs un neizrādīt policejisku attieksmi pret pasu pilsoņiem, ja var nodarboties ar sociopolitisku eksperimentu?

Un tad tie paši diršļauki nāk TV ekrānos stāstīt, ka mums esot jāsadodas rokās un jāsolidarizējas.... POŠOL NAHUI, SKAZOČNIJ DALBAJOB PĻŪT!

Atbildēt

Austrumi Krievijai pēc Izraēlas plāna

28.03.2022. 08:31

»

Jau sākotnējais cionistu plāns ar Zeļenski, žīdu nacistu

ir Ukrainu sadalīt 4 daļās...


Dienvidi pēc Izraēlas plāna cionistu jaunajai izraēlai. Atlikusī varētu palikt Ukrainai ar Kijevu, bez peejas Melnajai jūrai.

SSSR armijas dienā 23-24 februārī uzsāka Ukrainas sadali, bet līdz 7. maijam jāpabeidz, lai 9. var svinēt krievu nacistu svētkus.

Krievu nacisti- našisti mabadzību un trūkumu aizbāzīs ar savu tukšo lepnību par veļikuju mogučuju huju..

Atbildēt

Jau sākotnējais cionistu plāns ar Zeļenski, žīdu nacistu

28.03.2022. 08:26

»

Klusais

Ja Ukraina uzvarēs, tad arī šos tiesās tribunāls. Nākamais mēnesis izšķirs, kas notiks


ir Ukrainu sadalīt 4 daļās.

Grivnu nomainīs ar šekeli

PASAULĒ Šodien 14:45
  Jauns.lv / LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins var mēģināt uzspiest Ukrainai "Korejas scenāriju", to sadalot starp reģioniem, kas atrodas Kijivas un Krievijas spēku kontrolē, paziņojis Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes priekšnieks Kirilo Budanovs.

Pēc neveiksmēm un sakarā ar neiespējamību gāzt Ukrainas centrālo varu Putins jau maina galvenos operatīvos virzienus - tie ir dienvidi un austrumi," sacīja Budanovs.
"Faktiski tas ir mēģinājums izveidot Ukrainā Dienvidkoreju un Ziemeļkoreju. Jo norīt visu valsti viņš tiešām nav spējīgs."

Pēc viņa teiktā, Krievijas puse mēģinās "sadzīt okupētās teritorijas vienā kvazivalstiskā veidojumā", kuru stādīs pretim neatkarīgai Ukrainai.
"Mēs jau redzam mēģinājumu izveidot paralēlas varasiestādes okupētajās teritorijās un piespiest cilvēkus atteikties no grivnas. Iespējams, viņiem iegribēsies par to patirgoties arī starptautiskā līmenī," pavēstīja Budanovs.

Atbildēt

Klusais

28.03.2022. 08:07

Ja Ukraina uzvarēs, tad arī šos tiesās tribunāls. Nākamais mēnesis izšķirs, kas notiks.

Atbildēt

Pātaga

28.03.2022. 07:42

Pavļukam tajā plikajā paurī, prātiņa gallīgi nav palicis! Tādā garā viņi visi stūrē, pa taisno uz cietumu

Atbildēt

Beidzot dakters Apinis pat atzinis, ka kovids ir bioloģiskais ierocis

28.03.2022. 07:28

»

paardomas

Komentāros pazuduši visi kovidaģitatori un šausmīgo stāstu stāstnieki.Tas briesmīgais vīrus joprojām nav izdalīts un nav neviena zinātniska pierādījuma tā esamībai.Lai piemirstu kovidafēristus klajā laista jauna sērija,karš Ukrainā.Karastāvoklis gan nav izsludināts ne no vienas ne no otras puses.Kāpēc...


Cionistu plānotāji, kas izprovocēja Krimas okupāciju, karu Ukrainā, noved Krievijas iedzīvotājus pārslēgties no TV uz savu ledusskapi un bezdarbu. Tikai neviens nestāsta to, ka no zeķes izviktos usd kruevi apmaina pret rubļiem pēc izdevīgā kursa un iepērk griķus un cukuru, izrādot savu aprobežotību. Jo Krievija simtprocentīgi sevi nodrošina ar graudiem, minerālmēsliem, cukuru.

Ja 90. eksportētāju valūtu bija 90 procenti ar likumu jāapmaina pret rubļiem, tad šodien tie ir 80 procenti.

Sankcijas pret Krieviju skars mūs visus. Arī karš Ukrainā.

Kopējie mērķi deindustrializācija, iedzīvotāju skaita samazināšana, valstu suverenitātes un demokrātijas mazināšana ir sasniegtie mērķi.

Putins un Levits nav pakārti.

Atbildēt

Nost putinfašistus!

28.03.2022. 07:27

Mūsu valdībai Jekelna uzvaras piemineklis jāiznīcina!

Atbildēt

paardomas

28.03.2022. 07:05

Komentāros pazuduši visi kovidaģitatori un šausmīgo stāstu stāstnieki.Tas briesmīgais vīrus joprojām nav izdalīts un nav neviena zinātniska pierādījuma tā esamībai.Lai piemirstu kovidafēristus klajā laista jauna sērija,karš Ukrainā.Karastāvoklis gan nav izsludināts ne no vienas ne no otras puses.Kāpēc???
Toties par to ka visa Eiropas ekonomika ir iznīcināta neviens nestāsta.

Atbildēt

kariņ,

28.03.2022. 07:05

skaties, kādu smirdīgu JKP sesku Rancānu esi ielaidis sev blakus nacionālās drošības padomē smērēt valsts politiku nacionālās drošības jomā un izskatīt ar nacionālo drošību saistītos plānus

Atbildēt

Ironiski

28.03.2022. 06:49

»

Kovidfašistiem

Vīruss ir atceļams momentā, kad pašiem vajag patēlot, pulcēties un izrādīties. Ironiski, ka tieši šobrīd sapotētie slimiņo


ka ANO PVO eksperti neiesaka potēt 4 poti, jo “tas sagrautu imunitāti”.

Es personīgi neesmu potējies ne reizi, bet pār ietu 2019. gada štamu, izslimoju 2021. gada deltas variantu un omikronu pirms nedēļas. Manir 70 gadu. Praktiski esmu vesels, bet enerģijas ir vairāk nekā purms 2019. gada. Jo nelietoju ārstu izrakstīto ķīmiju medikamentis, bet ziedputekšņus, ķiplokus, aronijas, medu, pīlādžus, godži ogas, spiruline un citus dabiskos uztura bagātinātājus...

Atbildēt

Kāpēc genocīds?

28.03.2022. 06:43

»

Jā, pret tiem 62 000 Latvijas iedzīvotāju tika veikts ekonomikas genocīds

Ekonomikas slepkavas un iedzīvotāju slepkavas Levits, Mūrniece (NA), Kariņš, Pavļuts par savu darbu saņem labu atalgojumu


Tāpēc, ka tie 62 000 jau netika izolēti no sabiedrības. Teorētiski tas tika panākts propagandas līdzekļos, bet praktiski tie cilvēki bija starp mums un nenodarītu lielāku kaitējumu, ja atrastos darbvietās. Bioloģiskais ierocis kovid vīruss izplatās un tika izplatīts praktiski.

Uz šī ieroča rēķina ar cilvēktiesību ierobežojumiem un ierobežotām tiesībām uz darbu panāca tiešu neatgriezenisku genocīdu.

Levits, Kariņš, Mūrniece, Pavļuts ir slepkavas. Nebija viņiem šķēršļu atkāptues no saviem amatiem, kuros paši pieņēma un piespieda realizēt genocīda lēmumus.

Atbildēt

Jā, pret tiem 62 000 Latvijas iedzīvotāju tika veikts ekonomikas genocīds

28.03.2022. 06:33

»

O)O

Es varu tikai atkārtot savu viedokli - šī valdība un deputāti kuri balsoja par covid genocida un izzagšanas shēmu ir jāpakar pie brīvības pieminekļa un katrs no 62000+ cilvēku kuriem viņi aizliedza strādāt un visi kuri tika apzagti un spiesti nēsāt uzpurņus varētu garām ejot sist viņus ar koku kurā ...


Ekonomikas slepkavas un iedzīvotāju slepkavas Levits, Mūrniece (NA), Kariņš, Pavļuts par savu darbu saņem labu atalgojumu.

Kovidafēristi joprojām plāno vakcināciju un jaunu vīrusu izplatīšanu rudenī.

Atbildēt

Kovidfašistiem

28.03.2022. 06:33

»

Vienkārši es

Cik nesen ķēra tos kuri vienojas braukt kopā,jo lūk tas ir noziegums,bet tagad pats Kariņš aicina kopereties.Cik ātri kažoks uz otru pusi


Vīruss ir atceļams momentā, kad pašiem vajag patēlot, pulcēties un izrādīties. Ironiski, ka tieši šobrīd sapotētie slimiņo.

Atbildēt

Nolādētie kovidfašisti

28.03.2022. 06:29

Cilvēka veselībā saskatīts bizness.

Atbildēt

Bioloģiskais ierocis kovid vīrusi savu darbu paveica spīdoši

28.03.2022. 06:25

»

O)O

Es varu tikai atkārtot savu viedokli - šī valdība un deputāti kuri balsoja par covid genocida un izzagšanas shēmu ir jāpakar pie brīvības pieminekļa un katrs no 62000+ cilvēku kuriem viņi aizliedza strādāt un visi kuri tika apzagti un spiesti nēsāt uzpurņus varētu garām ejot sist viņus ar koku kurā ...


Sasniegta ekonomikas iznīcināšana - deindustrializācija ar iedzīvotāju skaita samazināšanu dažādis ceļis.

Izprovocētā Krimas okupācija noveda pie sankcijām un kara, kara bēgļiem un mirušiem. Lieliskska deindustrializācija tieši nobombardējot rūpnīcas, infrastruktūras un iedzīvotājus.

Lieliska Davisas foruma un Romas kluba plānu realizācija.

Vislielākaisefekts tiks sasniegts Krievijas teritorijā. Tagad tur zem iztikas minimuma dzīvo 30 procentu iedzīvotāju. Ekonomika tiek sagrauta, tā atgriezīsies pie kuvaldas. Tas iepriecina.

Atbildēt

O)O

28.03.2022. 01:38

Es varu tikai atkārtot savu viedokli - šī valdība un deputāti kuri balsoja par covid genocida un izzagšanas shēmu ir jāpakar pie brīvības pieminekļa un katrs no 62000+ cilvēku kuriem viņi aizliedza strādāt un visi kuri tika apzagti un spiesti nēsāt uzpurņus varētu garām ejot sist viņus ar koku kurā būtu sadzītas naglas.
Te nekas cits vairs nepalīdzēs.

Atbildēt

viesis

27.03.2022. 23:33

Nezinu, vakcīnticīgie ir tādi paši kā Putinticīgie,- nekādi argumenti, loģika, saprāts, uz viņiem neiedarbojas :( nelabi paliek gan no vieniem gan otriem :(

Atbildēt

jurisx

27.03.2022. 22:01

Pretīgi purni...

Atbildēt

Toms Lūsis

27.03.2022. 21:55

Vajag vairāk vakcinēties, tad žurnālistiem vairāk maksās!

Atbildēt

par Latviju

27.03.2022. 21:25

Jekelna uzvaras piemineklis valdībai jāiznīcina!

Atbildēt

Jukums

27.03.2022. 20:58

Beidzot ir jāliekas mierā ar tām vakcīnām, tā vietā beidzot ir jābūt pieejamai normālai medicīniskajai palīdzībai!

Atbildēt

Ierosinājums

27.03.2022. 20:13

Sadauzīt un izkārt pilsētas centrā atgādinājumam !

Atbildēt

kaķa smiekli

27.03.2022. 20:09

»

taisnu tiesu

visai Covid biznesa bandai Levitzam, Knariņam, Pavļutam


Uz ģenerālprokuratūru cerības nav ko likt, jo pats ģenerālprokurors ir *skapī*, savējais līdz matu galiņiem. ))
Pamazām tādi tik iebīdīti visos svarīgākajos amatos. It kā ar ieks- un ārlietām nepeitiktu.

Atbildēt

ko no pamuļķiem citu gaidīt

27.03.2022. 19:41

labi vēl, ja tā nav vslsts sabotāža, no č visu var sagaidīt

Atbildēt

Džordžs Soross

27.03.2022. 18:14

Mans kabatas pidorgs Pauļuts var justies relaksā. Kurš gan viņu aiztiks vai tiesās? Ar otkatiem dalās, savējos velk, ko vairāk vajag? Nebūs kam tādu llērumu sašpricēt? Atradīs veidu kā lohus uz ceļiem nolikt. Noteiks, ka rudenī nevakcinētie uz ielas nedrīkst iziet un būs darīts. Vēlēšanas šis lidojošais praids atcels vai noviltos, no kā viņiem baidīties? Pagalmā atkal normāls fašisms, operēt viegli. Prese manā kabatā, komenti nogriezti, auni seko dzltenzilām lupatiņām, var dupsī ņemt, pat nepamanīs. Pat pedofīla un narkomāna Baidena Hantera izpeldējušās lietiņas uz kara fona nevienu neinteresē. Tā kā urb taisni, mans plikpaurainais draugs, tikai Z stundā gan manies aizlaisties, lai krievi Tevi latviešiem neizdod.Tad Tevi ar plikām rokām gabalos saraus, man pa gabalu redzams, ka Tevi ļaudis ne pārāk mīl un līdz cietumam nenogādās.

Atbildēt

Krišjānis Kankars-Pampars

27.03.2022. 17:45

»

Vienkārši es

Cik nesen ķēra tos kuri vienojas braukt kopā,jo lūk tas ir noziegums,bet tagad pats Kariņš aicina kopereties.Cik ātri kažoks uz otru pusi



Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti!

Ministru prezidents Krišjānis Kankars-Pampars par sankciju pret KF sekām: “Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta prāmis" Kankars- Pampars uzsvēra, Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Premjers zin prognozēt, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Kankars-Pampars uzsvēra, ka patlaban būtiski saprast, ka “jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt”, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar negatīvu pieaugumu un viņš zinot tādus pionierus šajā jomā un ne vienu vien!

Neesot tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

"Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!”

"Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt," sacīja Krišjānis Kankars- Pampars. Tāpēc premjers sniedza būtiskus padomus no savas gudrību lādes.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

Nogrūž un pērk jaunas vakcīnas

27.03.2022. 17:17

Par cik lielu summu ieplānots palielināt vēl valsts parādu un mūsu visu?

Atbildēt

Vienkārši es

27.03.2022. 17:02

Cik nesen ķēra tos kuri vienojas braukt kopā,jo lūk tas ir noziegums,bet tagad pats Kariņš aicina kopereties.Cik ātri kažoks uz otru pusi.

Atbildēt

puteklis

27.03.2022. 16:20

»

Protams, protams

Ģenerālprokuratūra kā reizi ir tā vieta kur nodarbojas ar "mazumiņiem


ģenerālprokuratūrā sēž viņķele, kurai gadījās kļūda - netīšām nenopirka vakcīnas. un rindā aiz viņas stāsies pavļuts, kurš nopirka, tā lai "nepietrūktu" nevienam

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...