Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pavļuta vakcīnu kurss

Sabiedriska aktīvista RR viedoklis
27.03.2022.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

uh, kādi uzvārdi

16.04.2022. 17:57

Artūrs Grīgs, no Pusšmucānu dzimtas

Atbildēt

ludis

28.03.2022. 17:18

»

millers

plikpaurainais mēsls, kurš nobeigsies kopā ar putinu


ko tev putins sliktu izdarīja? arī lika sēdēt būrī un potēties?

Atbildēt

Yap

28.03.2022. 17:03

»

Tas tiešām ir interesanti, ka kara stāvoklis nav izsludināts. Labi, Krievijai savi aspekti, utt.., bet Ukraina - aicina jauniešus karot, bet kara stāvokli Ukraina nav izsludinājusi. tas tiešām ir interesanti. Kaut kā jocīgi tas viss izskatās


Tieši šo gribēju kaut kad paprasīt.Vārds vārda.Par Krieviju apmeram skaidrs,to mums politinformatori izskaidroja,bet kāpēc Ukraina neizsludina?Visiem jāsaka ,ka tur karš,tad ko gaida ukraini?Nu paskaidrojiet man muļķim to…

Atbildēt

badžoo

28.03.2022. 16:34

»

Tikai viens jautājums

Kad šo plikpauraino izdzimteni tiesās


Kā vienmēr - nekad. Nav jau bomzis kuru par smagu noziegumu kā maizes un desas zagšanu uzreiz čokā. :-)))

Atbildēt

konti pildās

28.03.2022. 16:16

Pelavmaiss Levits Rigas pili blusojas, bet Pavļuts un Knariņš trekni nopelna!

Atbildēt

kurā tiesā

28.03.2022. 14:20

»

Tikai viens jautājums

Kad šo plikpauraino izdzimteni tiesās


taču nedomājat, ka č tiesa........tām viena problēma-sekss ar burkānu, jo večierm viņas riebjas

Atbildēt

Tikai viens jautājums

28.03.2022. 14:18

Kad šo plikpauraino izdzimteni tiesās ?

Atbildēt

Zaldis Vatlers- Vatņiks

28.03.2022. 14:09


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Oligarhi!

Kā vēsta ietekmīgais britu laikraksts “The moon”, joprojām fani nebeidzot jūsmot par tautā mīlēto Latvijas valsts eksprezidentu Zaldi Vatleru.

Fanus uzjautrinot viņa ekselence, kurš augstajā valsts krēslā nonāca Rīgas Zoodārzā un joprojām nezinot, kas viņš esot.

Savulaik, būdams prezidents, tautai tuvs kļuva, jo no salmiem pašrocīgi darinājis “oligarhu lelles” un publiski dedzinājis Daugavas krastā, rituālam piešķirot saturisku jēgu ar vārdiem :”Tagad jūs zināt, kas jūs esat!”


Viņa ekselence Zaldis Vatlers, lai noskaidrotu, kas viņš patiesībā ir, sarakstījis leģendāro brošūru “Kas es esmu?” Vairākās intervijās ārzemju presei atzinis, ka tomēr nav ticis skaidrībā par savu personu arī pēc brošūras iznākšanas klajā.

Apsēsts ar šo jautājumu, viņa ekselence, izliecies pa savas ģimenes mītnes logu, aicina: “Zvaniet saviem radiem un draugiem uz Krieviju katru dienu! Varbūt tomēr kāds zin! Man zīlniece norādīja pareizo virzienu un apgalvoja, ka tas ir “pareizais virziens”, uzsvēra Vatlers, paužot, ka, noskaidrojot katram un ikvienam visu par sevi, “tas esot ceļš uz brīvību un pilnīgu neatkarību”.”

Lielāko daļu runas zoodārza Vatlers, teica krieviski, runas sākumā pateicoties klātesošajiem par nebeidzamo interesi par viņa personību.

Bijušais Valsts prezidents uzsvēra, ka vissliktākais, kas ar viņu varētu notikt, būtu nenoskaidrot, kas viņš ir bijis.

Vatlers norādīja, ka pasaules gudrākie prāti ar laiku to tomēr sapratīšot, kas viņš patiesībā esot bijis, arī pēc viņa došanās “pēdējā ceļā pie eņģeļiem”.


https://jauns.lv/raksts/zinas/490963-zatlers-aicina-zvanit-pazistamajiem-krievija-un-stastit-par-putina-sakto-karu-ukraina

Atbildēt

Sandra Klaniete

28.03.2022. 14:08

»

Tas tiešām ir interesanti, ka kara stāvoklis nav izsludināts. Labi, Krievijai savi aspekti, utt.., bet Ukraina - aicina jauniešus karot, bet kara stāvokli Ukraina nav izsludinājusi. tas tiešām ir interesanti. Kaut kā jocīgi tas viss izskatās


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Biedri!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

Arī es esmu sakārtojusies "X stundai" ar savu manikīru un pedikīru, un es nekad negribēšu atvērties pretiniekam! Pilnīgi pievienojos Keitai Sīpeniecei no Latvijas!

Ukraiņu tautas cīņa par savu “nacionālo tautastērpu” ir apvienojusi pasauli globāli un Eiropu kā kontingentu, kas šobrīd ir tik vienots, kā nekad!

Vairs politikā nav jāgrābstās kā pa miglu. Eiropai beidzot stāv pārliecība ar “politisko un militāro gribu” (as a grip for to grip), lai stātos pretī Kremļa asiņainam zvēram, kas jau noplūdis asinīm un asinīm pieplūdušiem acu āboliem raugas no Kremļa!

Ukrainas nākotne ir Eiropas Savienībā un pirmais solis šajā ceļā ir kandidātvalsts statusa piešķiršana Ukrainai.

Eiropas Tautas partijas (ETP) grupenfīreri ir lielākie un spēkpilnīgākie Eiropas Parlamentā kopš 1999.gada.

Pašlaik par naudas pabalstiem un politatbalstu Ukrainai labēji centriskajā politiskajā grupā fano 178 deputāti no visām ES dalībvalstīm.

Nevalstisko organizāciju “VoteWatch Europe” un “Wotewestern sewers” reitingos Sandra Klaniete ierindota starp 100 ietekmīgākajiem Eiropas Parlamenta deputātiem.

Atbildēt

Valstu suverenitāte tiek iznīcināta ar vakcinācijas valsts finanšu parādiem

28.03.2022. 14:05

»

margo

kovviddfassistti plāno jaunu vakcion.( daudzefektīv. par esošo iedarb.uz smadzenee), slim izplattību rudenii. Ziņa ka martā jauna vakcinna ieplānota.Vietējais režiiims berzēejas pie finansu siles- gaidda...


Cilvēkkapitālu atsvešina no valsts un paša. Personība tiekiznīcināta cīņā par izdzīvošanu. Sabiedrības nav kā tādas.

Atbildēt

margo

28.03.2022. 13:42

kovviddfassistti plāno jaunu vakcion.( daudzefektīv. par esošo iedarb.uz smadzenee), slim izplattību rudenii. Ziņa ka martā jauna vakcinna ieplānota.Vietējais režiiims berzēejas pie finansu siles- gaidda.
lielais farmācijas bizness nevar apstāties.
kārtējie medic.kliiniskie 3 fāzu pētījumi uz cilv.
Bizness rulleee

Atbildēt

millers

28.03.2022. 13:17

plikpaurainais mēsls, kurš nobeigsies kopā ar putinu

Atbildēt

Santa

28.03.2022. 12:52

Izmetu izdzertās pudeles. Kaimiņu bomzis mani izlamāja, ka saplacināju- esot depozīta 0.10, kas tagad vējā. Nu bet RIMI NEBIJA pie cenas NORĀDES! Atceros, Vācijā visām bundžām cena + 020 uz tās pašas zīmītes tai pašā rindiņā.

Atbildēt

28.03.2022. 12:16

»

paardomas

Komentāros pazuduši visi kovidaģitatori un šausmīgo stāstu stāstnieki.Tas briesmīgais vīrus joprojām nav izdalīts un nav neviena zinātniska pierādījuma tā esamībai.Lai piemirstu kovidafēristus klajā laista jauna sērija,karš Ukrainā.Karastāvoklis gan nav izsludināts ne no vienas ne no otras puses.Kāpēc...


Tas tiešām ir interesanti, ka kara stāvoklis nav izsludināts. Labi, Krievijai savi aspekti, utt.., bet Ukraina - aicina jauniešus karot, bet kara stāvokli Ukraina nav izsludinājusi. tas tiešām ir interesanti. Kaut kā jocīgi tas viss izskatās!

Atbildēt

Trīs bioloģiskie ieroči

28.03.2022. 12:10

»

...

Vispār jau, Bils kaut kādā tur konferencē ar nožēlu atzina, ka omikrons darbojas kā vakcīna. Tad varbūt reiz pietiek


Pirmais “no Ķīnas”, otrs “no Indijas”, trešais no “Dinvidāfrikas”. Ticami? Unticami, ka no Jelgavas tika izplatīts omikrons.. kur kādus 70-100gramus piemeta...

Atbildēt

...

28.03.2022. 10:52

Vispār jau, Bils kaut kādā tur konferencē ar nožēlu atzina, ka omikrons darbojas kā vakcīna. Tad varbūt reiz pietiek?

Atbildēt

RP

28.03.2022. 10:34

»

puteklis

ģenerālprokuratūrā sēž viņķele, kurai gadījās kļūda - netīšām nenopirka vakcīnas. un rindā aiz viņas stāsies pavļuts, kurš nopirka, tā lai "nepietrūktu" nevienam


Viņķelei tikai lielais paldies par vakcīnu sabremzēšanu! Tiklīdz viņu atstādināja no ministrēšanas, sacīju , ka būsim viņai pateicīgi, ka neslimo ar naudaskāri.

Atbildēt

gf

28.03.2022. 09:58

Lai kā visi ārstētājiun valdītāji cerētu uz to, ka ''pateicoties'' karam kovidafēru varēs paslaucīt zem tepiķa...NECERIET! Nekas netiks aizmirsts! Pirmās būs vēlēšanas, viss pārējais sekojoši.

Atbildēt

Huntologs

28.03.2022. 09:35

»

paardomas

Komentāros pazuduši visi kovidaģitatori un šausmīgo stāstu stāstnieki.Tas briesmīgais vīrus joprojām nav izdalīts un nav neviena zinātniska pierādījuma tā esamībai.Lai piemirstu kovidafēristus klajā laista jauna sērija,karš Ukrainā.Karastāvoklis gan nav izsludināts ne no vienas ne no otras puses.Kāpēc...


Jap, nevakcinēto nāves ziema. 3 gadu - nē, 30 gadu laikā - nekad nevienā izdevumā vai medijā neesmu pamanījis veselīga dzīvesveida propagandu, intensīvu un pat apnicīgu stāstīšanu par to, kā izvairīties no diabēta, aptaukošanās un visām tām problēmām, kas daudziem rodas novecojot, bet vēl ne tuvu neesot veciem. Šai varai cilvēks nenozīmē neko, izņemot slaucamu govi birokrātu un partokrātu ērtībām. Kāpēc strādāt praktiski, ja var vienkārši saņemt naudu par koncepcijām, saskaņošanām, plānošanu uz papīra utt.? Kāpēc nezagt naudu un neizmest to zemē masveidīgam maznozīmīgam testam, ja to var apgūt? Kāpēc nenoteikt komandantstundu jau tā pusmirušās pilsētelēs un neizrādīt policejisku attieksmi pret pasu pilsoņiem, ja var nodarboties ar sociopolitisku eksperimentu?

Un tad tie paši diršļauki nāk TV ekrānos stāstīt, ka mums esot jāsadodas rokās un jāsolidarizējas.... POŠOL NAHUI, SKAZOČNIJ DALBAJOB PĻŪT!

Atbildēt

Austrumi Krievijai pēc Izraēlas plāna

28.03.2022. 08:31

»

Jau sākotnējais cionistu plāns ar Zeļenski, žīdu nacistu

ir Ukrainu sadalīt 4 daļās...


Dienvidi pēc Izraēlas plāna cionistu jaunajai izraēlai. Atlikusī varētu palikt Ukrainai ar Kijevu, bez peejas Melnajai jūrai.

SSSR armijas dienā 23-24 februārī uzsāka Ukrainas sadali, bet līdz 7. maijam jāpabeidz, lai 9. var svinēt krievu nacistu svētkus.

Krievu nacisti- našisti mabadzību un trūkumu aizbāzīs ar savu tukšo lepnību par veļikuju mogučuju huju..

Atbildēt

Jau sākotnējais cionistu plāns ar Zeļenski, žīdu nacistu

28.03.2022. 08:26

»

Klusais

Ja Ukraina uzvarēs, tad arī šos tiesās tribunāls. Nākamais mēnesis izšķirs, kas notiks


ir Ukrainu sadalīt 4 daļās.

Grivnu nomainīs ar šekeli

PASAULĒ Šodien 14:45
  Jauns.lv / LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins var mēģināt uzspiest Ukrainai "Korejas scenāriju", to sadalot starp reģioniem, kas atrodas Kijivas un Krievijas spēku kontrolē, paziņojis Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes priekšnieks Kirilo Budanovs.

Pēc neveiksmēm un sakarā ar neiespējamību gāzt Ukrainas centrālo varu Putins jau maina galvenos operatīvos virzienus - tie ir dienvidi un austrumi," sacīja Budanovs.
"Faktiski tas ir mēģinājums izveidot Ukrainā Dienvidkoreju un Ziemeļkoreju. Jo norīt visu valsti viņš tiešām nav spējīgs."

Pēc viņa teiktā, Krievijas puse mēģinās "sadzīt okupētās teritorijas vienā kvazivalstiskā veidojumā", kuru stādīs pretim neatkarīgai Ukrainai.
"Mēs jau redzam mēģinājumu izveidot paralēlas varasiestādes okupētajās teritorijās un piespiest cilvēkus atteikties no grivnas. Iespējams, viņiem iegribēsies par to patirgoties arī starptautiskā līmenī," pavēstīja Budanovs.

Atbildēt

Klusais

28.03.2022. 08:07

Ja Ukraina uzvarēs, tad arī šos tiesās tribunāls. Nākamais mēnesis izšķirs, kas notiks.

Atbildēt

Pātaga

28.03.2022. 07:42

Pavļukam tajā plikajā paurī, prātiņa gallīgi nav palicis! Tādā garā viņi visi stūrē, pa taisno uz cietumu

Atbildēt

Beidzot dakters Apinis pat atzinis, ka kovids ir bioloģiskais ierocis

28.03.2022. 07:28

»

paardomas

Komentāros pazuduši visi kovidaģitatori un šausmīgo stāstu stāstnieki.Tas briesmīgais vīrus joprojām nav izdalīts un nav neviena zinātniska pierādījuma tā esamībai.Lai piemirstu kovidafēristus klajā laista jauna sērija,karš Ukrainā.Karastāvoklis gan nav izsludināts ne no vienas ne no otras puses.Kāpēc...


Cionistu plānotāji, kas izprovocēja Krimas okupāciju, karu Ukrainā, noved Krievijas iedzīvotājus pārslēgties no TV uz savu ledusskapi un bezdarbu. Tikai neviens nestāsta to, ka no zeķes izviktos usd kruevi apmaina pret rubļiem pēc izdevīgā kursa un iepērk griķus un cukuru, izrādot savu aprobežotību. Jo Krievija simtprocentīgi sevi nodrošina ar graudiem, minerālmēsliem, cukuru.

Ja 90. eksportētāju valūtu bija 90 procenti ar likumu jāapmaina pret rubļiem, tad šodien tie ir 80 procenti.

Sankcijas pret Krieviju skars mūs visus. Arī karš Ukrainā.

Kopējie mērķi deindustrializācija, iedzīvotāju skaita samazināšana, valstu suverenitātes un demokrātijas mazināšana ir sasniegtie mērķi.

Putins un Levits nav pakārti.

Atbildēt

Nost putinfašistus!

28.03.2022. 07:27

Mūsu valdībai Jekelna uzvaras piemineklis jāiznīcina!

Atbildēt

paardomas

28.03.2022. 07:05

Komentāros pazuduši visi kovidaģitatori un šausmīgo stāstu stāstnieki.Tas briesmīgais vīrus joprojām nav izdalīts un nav neviena zinātniska pierādījuma tā esamībai.Lai piemirstu kovidafēristus klajā laista jauna sērija,karš Ukrainā.Karastāvoklis gan nav izsludināts ne no vienas ne no otras puses.Kāpēc???
Toties par to ka visa Eiropas ekonomika ir iznīcināta neviens nestāsta.

Atbildēt

kariņ,

28.03.2022. 07:05

skaties, kādu smirdīgu JKP sesku Rancānu esi ielaidis sev blakus nacionālās drošības padomē smērēt valsts politiku nacionālās drošības jomā un izskatīt ar nacionālo drošību saistītos plānus

Atbildēt

Ironiski

28.03.2022. 06:49

»

Kovidfašistiem

Vīruss ir atceļams momentā, kad pašiem vajag patēlot, pulcēties un izrādīties. Ironiski, ka tieši šobrīd sapotētie slimiņo


ka ANO PVO eksperti neiesaka potēt 4 poti, jo “tas sagrautu imunitāti”.

Es personīgi neesmu potējies ne reizi, bet pār ietu 2019. gada štamu, izslimoju 2021. gada deltas variantu un omikronu pirms nedēļas. Manir 70 gadu. Praktiski esmu vesels, bet enerģijas ir vairāk nekā purms 2019. gada. Jo nelietoju ārstu izrakstīto ķīmiju medikamentis, bet ziedputekšņus, ķiplokus, aronijas, medu, pīlādžus, godži ogas, spiruline un citus dabiskos uztura bagātinātājus...

Atbildēt

Kāpēc genocīds?

28.03.2022. 06:43

»

Jā, pret tiem 62 000 Latvijas iedzīvotāju tika veikts ekonomikas genocīds

Ekonomikas slepkavas un iedzīvotāju slepkavas Levits, Mūrniece (NA), Kariņš, Pavļuts par savu darbu saņem labu atalgojumu


Tāpēc, ka tie 62 000 jau netika izolēti no sabiedrības. Teorētiski tas tika panākts propagandas līdzekļos, bet praktiski tie cilvēki bija starp mums un nenodarītu lielāku kaitējumu, ja atrastos darbvietās. Bioloģiskais ierocis kovid vīruss izplatās un tika izplatīts praktiski.

Uz šī ieroča rēķina ar cilvēktiesību ierobežojumiem un ierobežotām tiesībām uz darbu panāca tiešu neatgriezenisku genocīdu.

Levits, Kariņš, Mūrniece, Pavļuts ir slepkavas. Nebija viņiem šķēršļu atkāptues no saviem amatiem, kuros paši pieņēma un piespieda realizēt genocīda lēmumus.

Atbildēt

Jā, pret tiem 62 000 Latvijas iedzīvotāju tika veikts ekonomikas genocīds

28.03.2022. 06:33

»

O)O

Es varu tikai atkārtot savu viedokli - šī valdība un deputāti kuri balsoja par covid genocida un izzagšanas shēmu ir jāpakar pie brīvības pieminekļa un katrs no 62000+ cilvēku kuriem viņi aizliedza strādāt un visi kuri tika apzagti un spiesti nēsāt uzpurņus varētu garām ejot sist viņus ar koku kurā ...


Ekonomikas slepkavas un iedzīvotāju slepkavas Levits, Mūrniece (NA), Kariņš, Pavļuts par savu darbu saņem labu atalgojumu.

Kovidafēristi joprojām plāno vakcināciju un jaunu vīrusu izplatīšanu rudenī.

Atbildēt

Kovidfašistiem

28.03.2022. 06:33

»

Vienkārši es

Cik nesen ķēra tos kuri vienojas braukt kopā,jo lūk tas ir noziegums,bet tagad pats Kariņš aicina kopereties.Cik ātri kažoks uz otru pusi


Vīruss ir atceļams momentā, kad pašiem vajag patēlot, pulcēties un izrādīties. Ironiski, ka tieši šobrīd sapotētie slimiņo.

Atbildēt

Nolādētie kovidfašisti

28.03.2022. 06:29

Cilvēka veselībā saskatīts bizness.

Atbildēt

Bioloģiskais ierocis kovid vīrusi savu darbu paveica spīdoši

28.03.2022. 06:25

»

O)O

Es varu tikai atkārtot savu viedokli - šī valdība un deputāti kuri balsoja par covid genocida un izzagšanas shēmu ir jāpakar pie brīvības pieminekļa un katrs no 62000+ cilvēku kuriem viņi aizliedza strādāt un visi kuri tika apzagti un spiesti nēsāt uzpurņus varētu garām ejot sist viņus ar koku kurā ...


Sasniegta ekonomikas iznīcināšana - deindustrializācija ar iedzīvotāju skaita samazināšanu dažādis ceļis.

Izprovocētā Krimas okupācija noveda pie sankcijām un kara, kara bēgļiem un mirušiem. Lieliskska deindustrializācija tieši nobombardējot rūpnīcas, infrastruktūras un iedzīvotājus.

Lieliska Davisas foruma un Romas kluba plānu realizācija.

Vislielākaisefekts tiks sasniegts Krievijas teritorijā. Tagad tur zem iztikas minimuma dzīvo 30 procentu iedzīvotāju. Ekonomika tiek sagrauta, tā atgriezīsies pie kuvaldas. Tas iepriecina.

Atbildēt

O)O

28.03.2022. 01:38

Es varu tikai atkārtot savu viedokli - šī valdība un deputāti kuri balsoja par covid genocida un izzagšanas shēmu ir jāpakar pie brīvības pieminekļa un katrs no 62000+ cilvēku kuriem viņi aizliedza strādāt un visi kuri tika apzagti un spiesti nēsāt uzpurņus varētu garām ejot sist viņus ar koku kurā būtu sadzītas naglas.
Te nekas cits vairs nepalīdzēs.

Atbildēt

viesis

27.03.2022. 23:33

Nezinu, vakcīnticīgie ir tādi paši kā Putinticīgie,- nekādi argumenti, loģika, saprāts, uz viņiem neiedarbojas :( nelabi paliek gan no vieniem gan otriem :(

Atbildēt

jurisx

27.03.2022. 22:01

Pretīgi purni...

Atbildēt

Toms Lūsis

27.03.2022. 21:55

Vajag vairāk vakcinēties, tad žurnālistiem vairāk maksās!

Atbildēt

par Latviju

27.03.2022. 21:25

Jekelna uzvaras piemineklis valdībai jāiznīcina!

Atbildēt

Jukums

27.03.2022. 20:58

Beidzot ir jāliekas mierā ar tām vakcīnām, tā vietā beidzot ir jābūt pieejamai normālai medicīniskajai palīdzībai!

Atbildēt

Ierosinājums

27.03.2022. 20:13

Sadauzīt un izkārt pilsētas centrā atgādinājumam !

Atbildēt

kaķa smiekli

27.03.2022. 20:09

»

taisnu tiesu

visai Covid biznesa bandai Levitzam, Knariņam, Pavļutam


Uz ģenerālprokuratūru cerības nav ko likt, jo pats ģenerālprokurors ir *skapī*, savējais līdz matu galiņiem. ))
Pamazām tādi tik iebīdīti visos svarīgākajos amatos. It kā ar ieks- un ārlietām nepeitiktu.

Atbildēt

ko no pamuļķiem citu gaidīt

27.03.2022. 19:41

labi vēl, ja tā nav vslsts sabotāža, no č visu var sagaidīt

Atbildēt

Džordžs Soross

27.03.2022. 18:14

Mans kabatas pidorgs Pauļuts var justies relaksā. Kurš gan viņu aiztiks vai tiesās? Ar otkatiem dalās, savējos velk, ko vairāk vajag? Nebūs kam tādu llērumu sašpricēt? Atradīs veidu kā lohus uz ceļiem nolikt. Noteiks, ka rudenī nevakcinētie uz ielas nedrīkst iziet un būs darīts. Vēlēšanas šis lidojošais praids atcels vai noviltos, no kā viņiem baidīties? Pagalmā atkal normāls fašisms, operēt viegli. Prese manā kabatā, komenti nogriezti, auni seko dzltenzilām lupatiņām, var dupsī ņemt, pat nepamanīs. Pat pedofīla un narkomāna Baidena Hantera izpeldējušās lietiņas uz kara fona nevienu neinteresē. Tā kā urb taisni, mans plikpaurainais draugs, tikai Z stundā gan manies aizlaisties, lai krievi Tevi latviešiem neizdod.Tad Tevi ar plikām rokām gabalos saraus, man pa gabalu redzams, ka Tevi ļaudis ne pārāk mīl un līdz cietumam nenogādās.

Atbildēt

Krišjānis Kankars-Pampars

27.03.2022. 17:45

»

Vienkārši es

Cik nesen ķēra tos kuri vienojas braukt kopā,jo lūk tas ir noziegums,bet tagad pats Kariņš aicina kopereties.Cik ātri kažoks uz otru pusiDraugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti!

Ministru prezidents Krišjānis Kankars-Pampars par sankciju pret KF sekām: “Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta prāmis" Kankars- Pampars uzsvēra, Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Premjers zin prognozēt, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Kankars-Pampars uzsvēra, ka patlaban būtiski saprast, ka “jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt”, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar negatīvu pieaugumu un viņš zinot tādus pionierus šajā jomā un ne vienu vien!

Neesot tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

"Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!”

"Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt," sacīja Krišjānis Kankars- Pampars. Tāpēc premjers sniedza būtiskus padomus no savas gudrību lādes.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

Nogrūž un pērk jaunas vakcīnas

27.03.2022. 17:17

Par cik lielu summu ieplānots palielināt vēl valsts parādu un mūsu visu?

Atbildēt

Vienkārši es

27.03.2022. 17:02

Cik nesen ķēra tos kuri vienojas braukt kopā,jo lūk tas ir noziegums,bet tagad pats Kariņš aicina kopereties.Cik ātri kažoks uz otru pusi.

Atbildēt

puteklis

27.03.2022. 16:20

»

Protams, protams

Ģenerālprokuratūra kā reizi ir tā vieta kur nodarbojas ar "mazumiņiem


ģenerālprokuratūrā sēž viņķele, kurai gadījās kļūda - netīšām nenopirka vakcīnas. un rindā aiz viņas stāsies pavļuts, kurš nopirka, tā lai "nepietrūktu" nevienam

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...