Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

par kadu naudu

01.09.2022. 17:43

»

Apinis nav daudz labaaks

Taapat potes, aptiekas


No siles atstumtā žēlabas.

Atbildēt

Apinis nav daudz labaaks

01.09.2022. 15:48

Taapat potes, aptiekas..

Atbildēt

millers

01.09.2022. 14:13

»

west

Vai papļūts nevarētu izkrist pa logu


var, vajag palīdzēt, lai gan, es labāk to kropli nošpricētu ar nebeidzamām vakcīnām, tā teikt, uz veselību

Atbildēt

west

01.09.2022. 11:52

Vai papļūts nevarētu izkrist pa logu?🤔

Atbildēt

Par pedarastijas partija

01.09.2022. 10:24

Propogandēd bezdzimuma pārošanos ir viegli, bet tas nav valsti vadīt!

Atbildēt

HT

01.09.2022. 08:13

»

fakts

Kovidiņš nekrīt nekur atšķirībā no šmurdjaka un ķīmiskās pneimonijas kas komplektā ar plaušu ventilatoru garantē mokpilnu nāvi


ANO PVO rekomendācijas bija “ventilatori” pie pirmām covida pazīmēm.

Stradiņos ieradās dzīvspriecīgi cilvēki un Pavļuta “nāves roka” ar PVO rekomendācijām viņus nobendēja ar plaušu ventilatoriem, reāli sadedzinot plaušas un nosmacējot. Lai nebūtu ekspertīzes, ar MK noteikumiem iepakoja melnos maisos, radiem liedza pirms apbedīšanas atvērt un apraka. Pulcēties kapis bija ierobežojumi. Tauta bezspēcībā noskatījās.

Visā medicīnas sistēmā notika diversija.

Kāpēc Levits, Kariņš, Viņķele, Pavļuts un PVO Latvijas biroja aģenti- profesori nav pakārti vai nolinčoti, tas nav saprotams.

Atbildēt

fakts

01.09.2022. 05:04

»

ak vai

kovidiņš krita uz galvu,vai tika arī urīnceļiem


Kovidiņš nekrīt nekur atšķirībā no šmurdjaka un ķīmiskās pneimonijas kas komplektā ar plaušu ventilatoru garantē mokpilnu nāvi.

Atbildēt

Pavļuts

31.08.2022. 22:50

staigā ar cilpu kaklā.

Atbildēt

galvenais ārsts un galvenā grāmatvede

31.08.2022. 21:16

Drapinis būtu labāk centies attīstīt sevi mācoties klavierspēli no lapas ar desmit pirkstiem un divām kājām.Aizvakardienas cilvēciņš.

Atbildēt

Vienkārši es

31.08.2022. 19:55

Mūsu valstī pat iedzīvotāju veselību netiek domāts.Visa padomes, vakcinācijas biroji,zelta gultas tamvisamir nauda un ļoti liela nauda.Tikt pie speciālista ir problēmas,vienīgi par samaksu tūlīt un uzreiz.Kā to izskaidrot?Tad vēl šie govis testi,tu cilvēks gaidi rindā vairākus mēnešus lai noskaidrotu problēmu un varētu uzsākt ārstēšanu bet govis pozitīvs un nekā.Varbūt beidzam muldēt par mirstību no COVID,bet pasakām skaidri un gaiši,nav àrstetas kaites un COVID tikai nāvi pasteidzināja.

Atbildēt

tikai jau zagšana

31.08.2022. 19:41

un nekā cita

Atbildēt

Un

31.08.2022. 18:51

Mana gaidu vēstule ir īsa. Nē pavļutizācijai! Kariņa kliķei- nē!

Atbildēt

Huntas trollis

31.08.2022. 18:26

1. Kovidafēras laikā nostiprinājās hunta, jau 13.03.2020. K. Kariņa valdībai paziņojot ANO, ka LV “uz pandēmijas laiku” Latvijā neievēros cilvēktiesības.

2. Kā nostiprinājās huntas vara? E. Levita akceptētā K. Kariņa varas hunta izveidojās pēc noteiktas shēmas. Vispirms 13. Saeimas pr-jas I. Mūrnieces vadībā, manipulējot ar 13. Saeimas lētticību un juridisko nekompetenci, 13. Saeima nobalsoja par atļauju K. Kariņa valdībai izdot MK noteikumus pandēmijas laikā, par kuriem 13. Saeimai nav jābalso. Kad tas tika nodarīts, pie K. Kariņa ieradās augsta ANO PVO biroja amatpersona un rekomendēja K. Kariņam “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”. Tauta ar 13.03.2020. atņemtām cilvēktiesībām bija padarīta par “pūli” bez cilvēktiesībām. K. Kariņš, izmantodams sava amata pilnvaras, vienpersonīgi ar savu rezolūciju uzdeva ministrei I. Viņķelei “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”. Par ministri Viņķeli iecēla pats K. Kariņš, kaut I. Viņķele netika ievēlēta 13. Saeimā. I. Viņķelei nebija šķēršļu nepildīt K. Kariņa uzdevumu “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”.

3. Hunta, izdodot vairākus MK noteikumus, vēlāk ar jauno ministru D. Pavļutu veicināja un piedalījās noziegumos Latvijā pret cilvēcību gan medicīnas, gan izglītības, gan ekonomikas jomā, gan cilvēktiesību jomā, palielinot valsts ārējo parādu globālo farmācijas kompāniju interesēs.

4. Rakstā atspoguļoto tiesas nolēmumu juridiskā pamatotība meklējama citā aspektā. Tiesai ir tiesības ar savu faktisko rīcību - vieniem pierādījumiem piešķirt nozīmi tiesas procesā, citiem nepiešķirt. Latvijas likumdošana neparedz apstrīdēt tiesas faktisko rīcību.Vēršoties Eiropas tiesā cilvēktiesību jomā, Eiropas tiesa pieprasa ar lietu iziet visas valsts tiesas instances. Eiropas tiesa neparedz iejaukties “suverēnas valsts” tiesību sistēmā. Arī valdības lēmumi par paziņojumiem cilvēktiesību jomā ANO attiecas tikai uz valsts iekšējo kompetenci. Tas, kas raksta autoram Latvijas tiesas nolēmumos šķiet pirmsķietami prettieski, nenozīmē pilnīgi neko, jo jāsaprot, ka E. Levits un K. Kariņš, izdodot lēmumus cilvēktiesību jomā, pilnībā apzinās šo lēmumu patiesās sekas sabiedrībai un pūlim. E. Levita, I. Mūrnieces, K. Kariņa uzveidotā valsts varas hunta pilnā mērā apzinās, ka Latvijas tieslietu sistēma ir nevarīga Latvijas huntas lēmumu priekšā arī starptautiskajā tiesību nozīmē.

5. Latvijas varas hunta sadarbojas ar Davosas ekonomikas foruma līderiem Pasaules bankas stratēģijas ietvaros, kas ir tikai huntas kā finanšu korporācijas komercnoslēpums, hunta realizē Pasaules bankas intereses. Hunta sadarbībā ar “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresu”, kura prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā, ir vērstas uz Latvijas valsts iznīcināšanu, pašvaldības nošķirot no huntas finanšu korporācijas iekšējām komercinteresēm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...