Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ak, Pavļuts

10.09.2022. 10:04

iepirka?Un ko tad ierēdņi klusēja un piekrita no Pavļuta ministrijas?

Atbildēt

Osis

07.09.2022. 11:10

Viss ir skaidrs kā gaiša diena,Pavļuts un co,cerēja ka visi uz pasūtījuma skries vakcinēties,bet tad viņu plāni tika izjaukti,nesanāca kā gribēja.bet vakcīnas jau iepirktas,un ko nu?

Atbildēt

vara sen zināja

05.09.2022. 14:11

ka nekādas epidēmijas nav. Tikai postīja un zaga.Kariņš ar Pavļutu ir atbildīgs ar to un sēdēs vienā kamerā.Ja netiks nosisti pa ceļam uz cietumu

Atbildēt

ne jau tikai vakcīnas

05.09.2022. 09:56

miljoni izdalīti par 20%

Atbildēt

Doloresa Kudrjavceva

05.09.2022. 02:44

»

valds

daudz ziņas ir, ka vakcīnas vairs- nešpricēs ,bet...


100% piekriitu

Atbildēt

Papļuts

04.09.2022. 13:52

Pirmkārt ir melots ka Ltvija nav sūtījusi medicīnas materiālus Ukrainai, otrkārt, brīdī kad vakcīnas tika sūtītas uz nikaragvu, tur notika tieši šo pašu vakcīnu klīniskie izmēģinājumi, t.i. vakcīnas bija pa brīvu visiem gribētājiem.

Atbildēt

Durda

03.09.2022. 13:31

»

kā vienmēr

Troļļi smirdēs vienmēr


Vakcīnas iepirka bezjēdzīgi - ja imunitāte iestājas divu mēnešu laikā, tad tās nespēlēja vispār nekādu lomu saslimstības samazināšanā.

Atbildēt

bet

03.09.2022. 10:21

»

ja viņš būs ievēlēts

tad vēlēšanas vilto


vai ir pārliecība, ka tās vispār notiks?

Atbildēt

kā vienmēr

02.09.2022. 19:56

Troļļi smirdēs vienmēr!
Kad nenopirka visas pieejamās vakcīnas, kvieca kāpēc neiepirka, kad iepirka, tad kviec kāpēc iepirka.

Atbildēt

ja viņš būs ievēlēts

02.09.2022. 19:09

tad vēlēšanas vilto

Atbildēt

valds

02.09.2022. 16:14

daudz ziņas ir, ka vakcīnas vairs- nešpricēs ,bet
ielies -mutē, rīklē. Tad jau tās efektīvās, uzlabotās,iedarbīgās šķīdumu, kas pretosies iemānīs ar ēdamo. vājprātīgs genocīds cilv. samazin. Un
farmācijas miljard bizness un huntas režīmam-miljoni viņu rīklē. nekas tāpat vien-bez maksas-nav

Atbildēt

Krišjānis Kariņš

02.09.2022. 13:03

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselence Levita kungs! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas!

4. Maija valsts valsts finanšu korporācijas drošība, “politiskās nācijas veidošana” un “ekonomiska izaugsme” ir mūsu Jaunas Vienotības galvenie uzdevumi 14. Saeimā!

Es nesaku “izaugsme ekonomikā”, bet saku “ekonomiska izaugsme”. Tas nozīmē, ka izaugsme ekonomikā ir vēl tālu aiz kalniem, draugi, un daudziem būs jasavelk jostas ciešāk! Varbūt pat jāsalst. Un jāsamazina patēriņš!


18.06.2022

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kandidāts Ministru prezidenta amatam pēc 14. Saeimas vēlēšanām esmu atkal es, KARIŅŠ ARTURS KRIŠJĀNIS kā Latvijas pilsonis un Karins Arturs Krisjanis kā ASV pilsonis– partiju biedri mani šodien vienbalsīgi nominēja partiju korporācijas VIENOTĪBA domes un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēdē.

Daudzi, mīļie draugi, no Latvijas zemes nācijpūļa nezin, kas ir Jaunā Vienotība. Un tas nav brīnums, jo visās Latvijas partijās partijas biedri ir tikai viens procents no visas Latvijas zemes iedzīvotājiem.

Tāpēc populāri izskaidroju, kas ir Jaunā Vienotība. JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, korporācija, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents KARIŅŠ ARTURS KRIŠJĀNIS

Es šodien pateicos par izteikto uzticību un darba novērtējumu, atkārtoti uzticot man atbildību būt par valdības vadītāja amata kandidātu un vienlaikus izsaku pateicību VDD iestādei par doto un uzturēto augstākās pakāpes pielaidi 4. Maija valsts finanšu korporācijas noslēpumiem, tostarp visiem komercnoslēpumiem.

Galvenās prioritātes JAUNĀS VIENOTĪBAS darbā, manuprāt, ir “4. Maija valsts finanšu korporācijas iekšējās un ārējās drošības stiprināšana” un “vienotas politiskās nācijas veidošana”.

Daudziem var rasties jautājumi, kā no pūļa, kuru esam izveidojuši no Latvijas tautas, 13.03.2020. pandēmijas laikā atsakoties no cilvēktiesībām, paziņojot ANO, varam izvirzīt mērķi Latvijā izveidot “vienotu politisku nāciju”. Sākšu ar to!

Ja mēs atskatāmies uz 13. Saeimā sasniegtajiem Saeimas koalīcijas un VDD panākumiem, nevaram neievērot, ka “vienotu politiski pakļauto pūli” nostiprinājām lielās kovidpandēmijas laikā ar stingri un secīgi izdotiem MK noteikumiem, sadarbībā ar 13. Saeimu, ANO PVO un stingri pieturoties pie mūsu globālo sadarbības partneru - ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa izstrādātā 2021.-2026. gadu plāna prioritātēm:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Tomēr visnoturīgākā sadarbība mums turpinājās ar globālo finanšu korporāciju - Pasaules Banku varas principu nostiprināšanā valstī saskaņā ar The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija mums ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam un mēs no tās ar naudas aizdevumu procentu maksājumu saistībām nevarēsim arī turpmāk atkāpties, vienlaikus samazinot sociālos maksājumus “vienotajai politiskajai nācijai” un palielinot “NATO iemaksājamās summas papildus procentdaļas”.

Tomēr gribu vērst Jūsu uzmanību uz 13. Saeimas sasniegto izcilo balsojumu par “pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadītājam” laika periodā pirms 14. Saeimas vēlēšanām un vienlaikus uzsākot jaunas VDD ēkas celtniecību Rīgā, Teikas rajonā un nostiprinot visaptverošas VDD digitālās pūļa kontroles spējas “Latvijas valsts finanšu korporācijas iekšējās un ārējās drošības stiprināšanai un vienotas politiskās nācijas veidošanā no pūļa”.

Tie ir mūsu Jaunās Vienotības galvenie izaicinājumi 14. Saeimā, kas droši ļaus mums turpināt uzsākto stingro politiskās pārvaldes kursu, par ko nešaubāmies.


Kā jau teicu, mēs turpināsim manas valdības uzsākto kursu. Mēs jau esam lēmuši par aizsardzības finansējuma palielinājumu līdz 2,5% no iekšzemes kopprodukta turpmākajos trīs gados. Tas ir solis mūsu drošības stiprināšanā, bet es esmu pārliecināts, ka nākamajos četros gados mums būs jālemj par vēl lielāka finansējuma piešķiršanu kopējai drošībai.

Tautā, ko ar 13.03.2020. lēmumu kovidpandēmijā esam padarījuši par beztiesisku pūli, ko varam droši dēvēt par “kriminālo provinci”, bet galējos latviešu nacionālistus par “etniskiem teroristiem”, tomēr runā, ka esam izveidojuši huntu, kas neatbilst patiesībai, un šādas runas mums jānoliek malā uzreiz. Un mēs nerunāsim arī par sašķeltu sabiedrību, jo tad tā tāda nebūs realitātē. Tas jāsaprot. Arī jaundibināmo Valsts aizsardzības dienestu daudzi karstgalvji nodēvējuši pat par “huntas aizsardzības dienestu”, kas neatbilst nekādai patiesībai.

Es tomēr uzsvaru lieku uz jautājumu, ka tiks palielināts kareivju skaits, uzlabots ekipējums un turpināts arī darbs pie NATO spēku klātbūtnes palielināšanas Latvijā. 

Esmu pārliecināts, ka Latvijas valstspiederīgo pūlim un valstij jāturpina visiem iespējamiem līdzekļiem sniegt atbalstu Ukrainai un stingri jāiestājas “par ekonomiskām sankcijām pret Krieviju un Baltkrieviju”, jo, manuprāt, Krievijas zaudējums karā ir vienīgais veids, kā nodrošināt mieru un drošību Eiropā, kas ir arī Latvijas 4. Maija valsts finanšu korporācijas attīstības pamats.

Ko es domāju ar vārdu savienojumu “ekonomiskām sankcijām”, nesakot “sankcijām ekonomikā”? Es ar to domāju, ka sankcijām pret Krievijas ekonomiku jābūt visai samērīgām. Uz to arī bieži savos izteikumos tieši un netieši norādījis Valsts prezidents LEVITS EGILS.


Šis hibrīda apstākļu karš nozīmē, ka dzīve kļūst dārgāka. Mēs visi to redzam – pārtikas, degvielas, apkures cenās. Tā ir  kara Ukrainā ietekme, ko finansē globālās finanšu korporācijas ar savu “lendlīzes banku biznesu” abās Ukrainas kara frontes pusēs, ko arī Krievijai globālās finanšu korporācijas ļauj darīt un tā to cenšas izmantot savā labā. Šādos apstākļos mums ir pienākums un atbildība palīdzēt Latvijas zemes iedzīvotājiem un miljoniem bēgļu no Ukrainas Latvijā, īpaši tiem, kuriem rocība ir mazāka. Valdība vienmēr lems par Labklājības ministrijas sagatavoto piedāvājumu “slepeni kodētas atbalsta sistēmas iedzīvotājiem ieviešanu”.

Tomēr hibrīda apstākļu karš ir parādījis to, ka mums vairs nav laika laipot. Ir tikai divas izvēles – vai nu atbalsti Latviju, ar kuru mēs domājam 4. Maija valsts finanšu korporāciju Pasaules Bankas 1. fāzes stratēģijā un tās pamatvērtībās, vai arī esi pret tām.

Esmu pārliecināts, ka piederība 4. Maija valsts finanšu korporācijai nav balstīta etniskā piederībā, bet tajā, vai cilvēkkapitāla vienība respektē latviešu valodu kā vienīgo 4. maija valsts finanšu korporācijas izvēlēto valodu korporācijas iekšējai lietošanai, respektē Satversmi un formālās kopīgās vērtības “vienotas kosmopolītiskas un internacionālas politiskas nācijas” vajadzībām.

4. Maija valsts finanšu korporācijai ar VDD spēkiem jāturpina strādāt ar pūļa cilvēkkpitāla vienībām, kuras neatbalsta šo valsts finanšu korporāciju un tās pamatvērtības, un jāizbeidz aklā iecietība pret tiem, kuri sludina un atbalsta tikai “Krievijas valsts finanšu korporācijas varas propagandu”. Ar VDD ieviesto dzīvē kovidpandēmijas laikā sabiedrības digitalizāciju un mākslīgo algoritmu intelektu sabiedrības totālajā kontrolē tas nav vairs pieļaujams!

Pilnīga pāreja uz izglītību latviešu valodā skolās un vēršanās ar visu likuma bardzību pret tiem, kuri šajos kara apstākļos uzdrošinās graut mūsu 4. Maija valsts finanšu korporācijas brīvības un neatkarības pamatus – tas ir ceļš, kā veidot “vienotu kosmopolītisku un internacionālu politisko nāciju”.


Tā ir mūsu valsts finanšu korporācija, mēs, kosmopolītiskais un internacionālais pūlis, paši veidojam savas Latvijas zemes ģeopolitisko nākotni.

Šo 31 gadu laikā esam pievienojušies Rietumu tā saucamo demokrātisko valstu saimei, iestājušies ES, NATO, OECD, mūsu makos ir eiro. Tas palīdz nodrošināt zināmu stabilitāti valstī un ar dalību ES un NATO stabilitāte ir radusies pati par sevi - ar direktīvām un ietekmi no ārpuses. Daudzi no mums esam strādājuši, lai to atbalstītu, un daudzi no mums ar to ir tapuši ievērojami materiāli turīgāki un mums tas ir jāturpina darīt, lai noturētu, aizstāvētu un attīstītu mūsu Latvijas zemes 4. Maija finanšu korporāciju sadarbībā ar globālām finanšu korporācijām kā Pasaules Banka un citas, no kā tieši ir atkarīga mūsu nākotne “tirgus neredzamās rokas sakārtotās ekonomikas apstākļos”.


29.08.2022
Partiju korporācijas JAUNĀ VIENOTĪBA valde šodien, pamatojoties uz savu koncepciju “vienotas politiskās nācijas veidošana”, tomēr lēmusi atteikt dalību tajās priekšvēlēšanu debatēs, uz kurām plānots aicināt “ it kā smagos noziegumos apsūdzēto un pirmajā tiesu instancē notiesāto, kā arī it kā par korupciju no ASV puses sankcionēto LEMBERGU AIVARU.”

Atbildēt

lauķis

02.09.2022. 11:52

»

O)O

Eh jūs nabaga muļķi, vakcīnu pirkšanas shēmas ir kā pile jūrā ja salīdzina ar to kādus parādus uztaisīja šī psihiski slimā, dēmoniskā valdība kuras vienīgais uzdevums ir Latvijā dzīvojošo cilvēku genocīds un kādus zaudējumus Latvijas ekonomika un cilvēkiem sagādāja "lokadauni" un aizliegums nevakcinētajiem...


Pret lauzni nav paņēmienu ja nav cita laužņa.Pagaidām lauznis ir kolonijas pārvaldnieku rokās,pagaidām.
Sistēma ir radījusi bendi kas iznīcina cilvēkus kas ir kopā ar sistēmu tomēr varneši šoreiz ir pārrēķinājusies jo bende iznīcinās arī neradības.Paliks tikai ar dvēseli esošie.

Atbildēt

O)O

02.09.2022. 10:57

Eh jūs nabaga muļķi, vakcīnu pirkšanas shēmas ir kā pile jūrā ja salīdzina ar to kādus parādus uztaisīja šī psihiski slimā, dēmoniskā valdība kuras vienīgais uzdevums ir Latvijā dzīvojošo cilvēku genocīds un kādus zaudējumus Latvijas ekonomika un cilvēkiem sagādāja "lokadauni" un aizliegums nevakcinētajiem strādāt un novakcinēto cilvēku veselības problēmas...
Par to būtu jātiesā visu valdību un deputātus kas par to balsoja AR NĀVES SODU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bet tagad vēl pa virsu ir nolemts papildus TOTĀLI APZAGT CILVĒKUS sadārdzinot visu cilvēka eksistencei nepieciešamo - elektrību, gāzi, apkuri, nemaz nerunājot jau par tā katastrofālo inflāciju, kas ir minimums 20% šogad...
Tikai nāvessodu šie psihopāti ir pelnījuši, tikai un vienīgi.
Bet ko dara tauta? Neko, vispār neko. Nu ja viss ir ok tauta nu tad viņi tā arī turpinās.

Atbildēt

nu nu

02.09.2022. 10:41

»

ierēcu

Tikai īpaši intelektuāli apdāvināta persona uzdodot kaudzi stulbu jautājumu, no kuriem neviens nav par izmaksām, var apgalvot, ka no viņa slēpjot un cenšas noklusēt patiesos zaudējumus no vakcīnu iepirkumiem


Tu vari rēkt,kamēr paliks slikta dūša,bet mūjābelis izvairās no atbildības,ar tik pretīgu darbošanos var arī pazaudēt darbu,par ko,protams,šaubos,jo te ir Latvija,kur aiztāv dažus lielos mērgļus.Viņš ir noziedznieks.

Atbildēt

Liana

02.09.2022. 10:00

»

ierēcu

Tikai īpaši intelektuāli apdāvināta persona uzdodot kaudzi stulbu jautājumu, no kuriem neviens nav par izmaksām, var apgalvot, ka no viņa slēpjot un cenšas noklusēt patiesos zaudējumus no vakcīnu iepirkumiem


jāpiekrīt, ka raksts ir par sekām - piespiedu dāvināšanu sakarā ar termiņa notecēšanu. Kā tika izskaitļota nepieciešamība šajā gadā iepirkt 4.5 miljonus devu t.i 3 devas pilnīgi visiem pieaugušajiem vai 2.5 devas, potējot arī bērnus. Labi, kaut kas paliktu 2023.gadam, bet kaut kas jau arī bija no 2021. gada iepirkuma. Vai Zavadska tagad mēģina glābt situāciju apgalvojot, ka katram obligāti divas devas rudenī jāsaņem? Rēķini kā gribi, tas iepirkums ir neadekvāts.

Atbildēt

JĀA, vinķeļu glābšana

02.09.2022. 09:14

Puisietim izmakSā arvien DĀRGĀK !!... grūta dzīve partijsilēs....bet JĀTURĀS !?

Atbildēt

millers

02.09.2022. 07:51

»

Vakseris

Tūlīt vēl iepirks uzlabotās vakcīnas. Pavļuatam galvenais pārdzīvot vēlēšanas tad varēs atkal špricēt


špricēt papļutu tik ilgi, līdz notirina kājeles, bet, par saeimu lai aizmirst, klimpermanis, hrena

Atbildēt

lauķis

02.09.2022. 04:48

»

Folcs

Nebrīnos, ka švābel ar putler vienojies par šo karu un hsosu ,sadalījuši ietekmes teritorijas, izraisīja migrantu vājprātu Eiropā utt. lai saņemtu to, kad pēc šīs "vienošsnās pienākas


Apmēram tā jau ir tikai švābel un putler ir pavēļu izpildītāji.
Slava Ukrainai kā jaunajai "Apsolītai zemei"!

Atbildēt

Gatavībā 14. Saeimai

02.09.2022. 04:43


1. Jaunā VIENOTĪBA
Arturs Krišjānis Kariņš
Dzimšanas gads: 1964
Pilsonības valsts: Latvija, Amerikas Savienotās Valstis
Dzīvesvieta: Rīga
Tautība: Latvietis/latviete
Izglītības pakāpe: Augstākā izglītība
Informācija publicēta deputāta kandidāta sniegtajā redakcijā kandidātu saraksta iesniegšanas dienā. Par informācijas patiesumu atbild deputāta kandidāts.
Izglītības iestāde Absolvēšanas gads Specialitāte
Pensilvānijas universitāte 1996 PhD grāds, specialitāte lingvistikā
Pensilvānijas universitāte 1988 B. A. grāds, specialitāte lingvistikā
Augstskola "Sv. Jāņa koledža" 1986 Bakalaura studijas matemātikā, filozofijā un literatūrā
Darbavieta Amats
Valsts kanceleja Latvijas Republikas Ministru prezidents
Politisko partiju apvienība "Jaunā VIENOTĪBA" Valdes priekšsēdētājs
Partija "VIENOTĪBA" Valdes loceklis
Nekustamā īpašuma veids Atrašanās vieta Piezīme
Pārējie Latvija, Rīga īpašumā
Pārējie Latvija, Ainaži kopīpašumā
Transportlīdzekļa veids Marka Ražošanas gads Reģistrācijas gads Piezīme
Vieglā automašīna TOYOTA YARIS HYBRID 2013 2013 īpašumā
Mopēds APRILIA SR 50 2015 2015 īpašumā
Laiva TERHI 440 2007 2007 īpašumā
Kapitāla veids Komercsabiedrības nosaukums Reģistrācijas numurs Adrese Skaits Vērtība Valūta
Akcijas Caterpillar Inc. Amerikas Savienotās Valstis, , Peoria, Illinois 12,00 2 480,88 USD
Akcijas First Solar Inc. Amerikas Savienotās Valstis, 85281 USA, Tempe, Arizona, 85281USA 10,00 871,60 USD
Akcijas General Electric Co. Amerikas Savienotās Valstis, , Boston, MA 02210 25,00 2 361,75 USD
Akcijas Lilly Eli&Co Amerikas Savienotās Valstis, , Indianapolis, Indiana 46285 USA 55,00 15 192,10 USD
Akcijas Wabtec Corporation Amerikas Savienotās Valstis, 30 Isabella Street, Pittsburgh, PA 15212 - USA 1,00 92,11 USD
Akcijas Dow Inc. Amerikas Savienotās Valstis, , Midland, Michigan 10,00 567,20 USD
Akcijas Corteva Inc Amerikas Savienotās Valstis, Chestnut Run Plaza 735, Wilmington, Delaware 10,00 472,80 USD
Akcijas Dupont de Nemours Inc. Amerikas Savienotās Valstis, , Wilmington, Delaware 10,00 807,80 USD
Bezskaidrās naudas uzkrājums Valūta Uzkrājumu turētāja nosaukums Reģistrācijas numurs Adrese
72 957,28 EUR "Swedbank" AS 40003074764 Latvija, Balasta dambis 15, Rīga
34 418,52 USD "Swedbank" AS 40003074764 Latvija, Balasta dambis 15, Rīga
59 943,38 EUR KBC bank Beļģija, , Brisele
13 654,61 USD PNC bank Amerikas Savienotās Valstis, , Pittsburg
19 712,54 USD Charles Schwab Amerikas Savienotās Valstis, , New York
31 734,02 USD Morgan Stanley Amerikas Savienotās Valstis, , Washington
197 166,46 USD Morgan Stanley pensiju fonds Amerikas Savienotās Valstis, , Washington
Deputātu kandidāts ir norādījis (-usi), ka:
nav sadarbojies (-usies) ar PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs.
Pēdējais atjauninājums veikts: 01.09.2022
😀😀😀😀😀😀VIENOTĪBARīgaEdgars Rinkēvičs
1. Jaunā VIENOTĪBA
Edgars Rinkēvičs
Dzimšanas gads: 1973
Pilsonības valsts: Latvija
Dzīvesvieta: Jūrmala
Tautība: Latvietis/latviete
Izglītības pakāpe: Augstākā izglītība
Informācija publicēta deputāta kandidāta sniegtajā redakcijā kandidātu saraksta iesniegšanas dienā. Par informācijas patiesumu atbild deputāta kandidāts.
Izglītības iestāde Absolvēšanas gads Specialitāte
Latvijas Universitāte 1995 Vēstures bakalaurs
Latvijas Universitāte 1998 Politikas zinātnes maģistrs starptautiskajās attiecībās
ASV Nacionālās aizsardzības universitāte 2000 Nacionālās drošības resursu stratēģijas maģistrs
Jūrmalas 4.vidusskola 1991 nav
Darbavieta Amats
Ministru kabinets (Valsts kanceleja) Ārlietu ministrs
Partija Vienotība Valdes loceklis
UNESCO Latvijas Nacionālā komisija Viceprezidents
Nekustamā īpašuma veids Atrašanās vieta Piezīme
Dzīvoklis Latvija, Rīga lietošanā
Bezskaidrās naudas uzkrājums Valūta Uzkrājumu turētāja nosaukums Reģistrācijas numurs Adrese
433 835,78 EUR "Swedbank" AS 40003074764 Latvija, Balasta dambis 15, Rīga
421,38 EUR Revolut Lielbritānija, Cheapside 107, Londona
4 161,05 EUR Swedbank Life Insurance SE Latvijas filiāle 40003899708 Latvija, Balasta dambis 15, Rīga
10 158,01 EUR "Swedbank Atklātais Pensiju Fonds" AS 40003606528 Latvija, Balasta dambis 15, Rīga
Deputātu kandidāts ir norādījis (-usi), ka:
nav sadarbojies (-usies) ar PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs.
Pēdējais atjauninājums veikts: 01.09.2022. plkst. 17.53


😀😀 😀😀😀😀😀


1. Jaunā VIENOTĪBA
Jānis Reirs
Dzimšanas gads: 1961
Pilsonības valsts: Latvija
Dzīvesvieta: Rīga
Tautība: Latvietis/latviete
Izglītības pakāpe: Augstākā izglītība
Informācija publicēta deputāta kandidāta sniegtajā redakcijā kandidātu saraksta iesniegšanas dienā. Par informācijas patiesumu atbild deputāta kandidāts.
Izglītības iestāde Absolvēšanas gads Specialitāte
Latvijas Universitāte 1991 Ekonomists
Darbavieta Amats
Valsts kanceleja Finanšu ministrs
Politiskā partija "Vienotība" Valdes loceklis
Politisko partiju apvienība "Jaunā VIENOTĪBA" Valdes loceklis
Nekustamā īpašuma veids Atrašanās vieta Piezīme
Dzīvoklis Latvija, Rīga īpašumā
Pārējie Latvija, Rojas pag. kopīpašumā
Transportlīdzekļa veids Marka Ražošanas gads Reģistrācijas gads Piezīme
Vieglā automašīna JAGUAR F-PACE 2021 2021 valdījumā
Kapitāla veids Komercsabiedrības nosaukums Reģistrācijas numurs Adrese Skaits Vērtība Valūta
Akcijas Akciju sabiedrība "LATVIJAS NACIONĀLAIS AUTOPĀRVADĀTĀJU CENTRS" 40003009463 Latvija, Skaistkalnes iela 1, Rīga 1 400,00 1 400,00 EUR
Bezskaidrās naudas uzkrājums Valūta Uzkrājumu turētāja nosaukums Reģistrācijas numurs Adrese
77 539,77 EUR "Swedbank" AS 40003074764 Latvija, Balasta dambis 15, Rīga
877,56 EUR Akciju sabiedrība "Citadele banka" 40103303559 Latvija, Republikas laukums 2A, Rīga
Parādsaistību summa Valūta
54 534,27 EUR
Aizdevuma summa Valūta
20 000,00 EUR
Deputātu kandidāts ir norādījis (-usi), ka:
nav sadarbojies (-usies) ar PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs.
Pēdējais atjauninājums veikts: 01.09.2022. plkst. 17.53

Atbildēt

ES

01.09.2022. 23:49

Latvijā vajag divas partijas- krievu un latviešu! Un pietiek nodokļu maksātāju naudu bārstīt partijām.

Atbildēt

ES

01.09.2022. 22:05

Nu, Ekonomikas ministrijai jāsavelk gali, cik nolaidīgi izlietoti nodokļu maksātāju līdzekļi un summu jāpiedzen no pautpļukas partijas. Anāliem gājieniem nebūs vietas vēlēšanu listēs.
Tas komponists jau pats neatvilkās, viņu ievilka. Nevajag pļūtīt.

Atbildēt

Folcs

01.09.2022. 21:39

»

HT

Ekonomikas slepkavas...


Nebrīnos, ka švābel ar putler vienojies par šo karu un hsosu ,sadalījuši ietekmes teritorijas, izraisīja migrantu vājprātu Eiropā utt. lai saņemtu to, kad pēc šīs "vienošsnās pienākas".

Atbildēt

tie tik špricē un cilvēki mirst

01.09.2022. 21:03

un cik Latvijas iedzīvotāju ir miruši īsakā vai ilgākā laika posmā pēc šļuras špticēm, ko atkal jāslēpj?

Atbildēt

HT

01.09.2022. 20:55

Ekonomikas slepkavas

Levits, Kariņš, Bordāns “pandēmijas” un lokauna apstākļos darīja visu saskaņā ar Pasaules Bankas naudas aizdevēju norādēm LV.. Viena no norādēm ir līdz 2025. gadam LV iedzīvotāju skaitu samazināt uz pusi. Internetā bija pueejams saraksts par visām valstīm. Diemžēl globālajā tīmekī vairs navatrodas. Atceros, kaKrievijai saazinājums bija par divām trešdaļām.

Satversmes un Satversmes tiesas spriedumu vietā tagad ir Pasaules Bankas izdoto Latvijai slepeno parādzīmju nosacījumi.

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, BORDĀNS JĀNIS, PVĻUTS DANIELS, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Palielinot valsts parādu, ar “pandēmijas” un lokdaunu starpniecību valstis, kas ir parādā PB, tiesiski un ekonomikā novājina ar mērķi ieviest haosu un sociālos nemierus, kā aprakstīts K. Švābes grāmatā Covid-19 Lielais restarts, lai valstu valdības vērstos pie inkluzīvā kapitālisma globālo korporāciju padomes Vatikānā nepārvaramas varas - parādu un sociālā haosa apstākļos ar lūgumu pārņemt valstu parādsaistības un pārņemt valsts varu globālajai pasaules korporāciju vadībai.

Inkluzīvā kapitālisma būtība ir komunisma un kapitālisma miksējums, masām atņemot tiesības uz īpašumu un citas cilvēktiesības elektroniskā koncentrācijas nometnē ar privātu armiju, apsardzi, privātu sabiedrības kontroli, privātu policiju, privātu prokuratūru, privātu tiesu un privātām ieslodzījumu iestādēm.

Atbildēt

Haralds Kalns

01.09.2022. 20:46

AUSEKLIS LAZDIŅŠ Tautas kanālā skaidri un gaiši vēsta, ka vara no pavalstniekiem slēpj informāciju par pieņemtiem lēmumiem un likumiem, kuri ir bez parakstiem un citu tiesisku atribūtiku, tā padarot varu neleģitīmu!!!

Atbildēt

Nūu

01.09.2022. 20:43

»

ES

Pietiek stilā! Kad vilciens atstājis tikai dūmus, tad tikai izdomā skriet vilcienam pakaļ. Jājautā bija, kāpēc Viņķele vēl nav aiz restēm? Nevis, kurš atvilka šo flīģeļa entuziastu


Tas muzikants jsu pats pielīda karniņam ar milj... apguves plāniem, jo viņčele bija pret ēvas biroja izveidi... kurkažiņam tas viss šķita ok, un vinčiks tika izņemts no vietas..., jo ūdi ar to zivadskus ženeku sanāca...

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

01.09.2022. 19:46

Ārprāts, tā šķiesties ar naudu! ... un tajā pat laikā palikt slimnīcām parādā par līgumos ar NVD paredzētajiem ārstniecības pakalpojumiem!

Atbildēt

ES

01.09.2022. 19:39

Pietiek stilā! Kad vilciens atstājis tikai dūmus, tad tikai izdomā skriet vilcienam pakaļ. Jājautā bija, kāpēc Viņķele vēl nav aiz restēm? Nevis, kurš atvilka šo flīģeļa entuziastu.

Atbildēt

Derdz

01.09.2022. 19:35

»

ierēcu

Tikai īpaši intelektuāli apdāvināta persona uzdodot kaudzi stulbu jautājumu, no kuriem neviens nav par izmaksām, var apgalvot, ka no viņa slēpjot un cenšas noklusēt patiesos zaudējumus no vakcīnu iepirkumiem


Varbūt jāsāk ar līgumu iepazīšanos kādiem noteikumiem noslegts starp valsti un vakcīnu ražotāju vai Briselites noslēgto, kas attiecas uz mums. Varbūt nevar atteikties no dažiem nosacījumiem, ka ir jāiegādājas noteikts daudzums atbilstoši iedzīvotāju skaitam un cik devās katram nepieciešams tad kad samazinās vai beidzās vakcīnas aizsardzības ilgums nevis sertifikāts termiņš, neskatoties uz to ka vakcīnas nepierāda drošumu un efektivitāti vīrusa ierosinātas infekcijas novēršana, jo vakcinētie inficējas un slimo, utt, līdz ar to nav vakcīnas kuras noverš pašu inficēšanās procesu cilvēka organisma, lai neizraisītu inficēšanās pazīmes, simptomus, saslimšanu, utt, nāvi. Tas ir būtiski. Tāpēc joprojām vakcina tiek meklēta, un klīniskie pētījumi norit. Bet, daži laikam ir medikamentu fanātiķi tā lietošana.

Atbildēt

ierēcu

01.09.2022. 19:15

Tikai īpaši intelektuāli apdāvināta persona uzdodot kaudzi stulbu jautājumu, no kuriem neviens nav par izmaksām, var apgalvot, ka no viņa slēpjot un cenšas noklusēt patiesos zaudējumus no vakcīnu iepirkumiem.

Atbildēt

Vakseris

01.09.2022. 18:51

Tūlīt vēl iepirks uzlabotās vakcīnas. Pavļuatam galvenais pārdzīvot vēlēšanas tad varēs atkal špricēt.

Atbildēt

Huntas trollis

01.09.2022. 18:38

Haoss Pavļuta ministrēšanas laikā.

Vadāmā Haosa teorija mūsdienu bibrīda kara apstākļos, Vatikānam atzīstot, ka karš sākās 2013. gadā.

Vadāmā haosa teorija. Aktuāli.

https://youtu.be/fQNwZU3J6-s

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....