Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:38

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

Ārija

05.02.2021. 12:11

Kāda nekaunība no veselibas ministra,cik ilgi ministri smiesies par tautu.Man jautājums vai nepietiks.Kad visi saņems sodus?

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

04.02.2021. 10:53

Kovid-19 (covid-19) sērga ir vājinājusi gan mūsu tautas pašapziņu, gan arī mūsu Tēvzemes ekonomiku. Ministru kabinets ir pagarinājis ārkārtējo situāciju līdz 6. aprīlim. Daudzus no mums šī ziņa ir nepatīkami pārsteigusi. Lai gan ārkārtējās situācijas laiks var šķist smags katram no mums, tomēr neļausimies panikai un neapmierinātībai. Saglabāsim sirdī mieru un vēsu prātu. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim uz galda māla svečturī tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Lūgsim visvarenā Pērkona – Debesu Tēva – svētību. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons sniedz mums gribasspēku nepadoties un pārvarēt šo krīzi! Lai Pērkons mūs svētī!
Ar drosmi un patriotismu, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Pērkons #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #saticība #miers #drosme

Atbildēt

gunars

03.02.2021. 13:23

»

Valentina

...noslepenoti dati ka Astra zeneka neder senioriem kurus gatavojas masveidā vakcinēt??? Vai ka Sputņiks ienāks


Interesanti. Ja Krievijas vakcina ir tik slikta, ka par to blaustas latviesi interneta, tad vai mediki Vacija, Griekija, Ungarija un Izraila ir neizglitoti un stulbi??

Atbildēt

gunars

03.02.2021. 10:46

»

Precīzi

Ļoti precīzi noformulēts! Cilvēkiem jābeidz sevi mānīt ka mums ir valdība un valsts. Zeme jau sen pieder Zviedriem, jo loģiski ka viņu bankas ir šeit (vēsture atkārtojas - Zviedru laiki jau nav tik senā pagātnē un nekas jau nenotiek tāpat vien), uzņēmumi pieder ārzemniekiem, un ASV armija ir Latvijā...


Un tas ir tikai mazakais, lai ari loti svarigs. Gandriz visi lielveikali pieder arzemju firmam, mezi pieder arzmniekiem un tiek izcirsti uz nebedu, kapu zonas tiek apbuvetas, mazai biznes pakapeniski tiek iznicinats, Latvijas paradu jau nevares atdot cetras paaudzes.Esmu latvietis,un man ir kauns, ka visu to ir pastradajusi pasi latviesi aiz savas alkatibas. Gandriz visas citas jomas mes esam pedejas vietas Eiropa. Biju barikades un ticeju nakotnei, bet tagad atceru dienas man liekas ka izsmiekls.Notiekosais ar covid ir vel viens pieradijums par musu valdibas nespeju.

Atbildēt

Precīzi

02.02.2021. 10:53

»

gunars

Atveriet acis un saciet logiski domat. Nekadas valsts jau sen vairs nav, bet ir ES nomales tritorija kuru apdzivo latviski runajosi iedzivotaji


Ļoti precīzi noformulēts! Cilvēkiem jābeidz sevi mānīt ka mums ir valdība un valsts. Zeme jau sen pieder Zviedriem, jo loģiski ka viņu bankas ir šeit (vēsture atkārtojas - Zviedru laiki jau nav tik senā pagātnē un nekas jau nenotiek tāpat vien), uzņēmumi pieder ārzemniekiem, un ASV armija ir Latvijā. Ja paskatās šobrīd uz ASV vēlēšanām, cik vispār vienkārši ir tikt ievēlētām (skaitāmās mašīnas un skaitītāji paši saskaita balsis kā vajag), te tiešām kāds vēl domā ka Latvijā ir valdība kas strādā valsts labā?

Atbildēt

gunars

02.02.2021. 09:47

»

Oskars

Piekrītu. Loģiski


Atveriet acis un saciet logiski domat. Nekadas valsts jau sen vairs nav, bet ir ES nomales tritorija kuru apdzivo latviski runajosi iedzivotaji.

Atbildēt

Prezis

01.02.2021. 22:02

»

Kumēdiņš

Šitik prettautiska valdība pat krievu laikos nebija.Tajos laikos tevi kaut kur aizveda. Bet tagad, bezatbildīgi, nepasūtot vakcīnas,ļauj nomirt tūkstošiem te pat Latvijā.Vai tiešām šos neliešus ne viens nav spējīgs sodīt par to,ka viņu pēc mirst cilvēki...


Un ko visas tautas prezidents? Izskatās ka mīkstmiesis, jeb nespējnieks jau no sākta gala.Tak būtu atlaidis visu šito sastiķēto deputāteļu varzju, iecēlis īstenu profesionāļu pagaidu valdību un izsludinājis ārkārtas vēlēšanas.

Atbildēt

Kumēdiņš

01.02.2021. 21:55

»

uzticīgais pūdelis

Uzteicama apņemšanās nenodot saimniekus un barotājus


Šitik prettautiska valdība pat krievu laikos nebija.Tajos laikos tevi kaut kur aizveda. Bet tagad, bezatbildīgi, nepasūtot vakcīnas,ļauj nomirt tūkstošiem te pat Latvijā.Vai tiešām šos neliešus ne viens nav spējīgs sodīt par to,ka viņu pēc mirst cilvēki.

Nuu kas,kas, viņus tiesās?

Atbildēt

Kumēdiņš

01.02.2021. 21:42

Vai tiešām šajā valstī nav institūcijas,kas var saukt pie atbildības valdību, kas pret savu tautu izrīkojās tā it kā būtu šo teritoriju okupējuši un tagad visi iedzīvotāji ir jānovāc no trases.Manuprāt valdība ir viena neliešu banda.Kur ir mana vakcīna, maitas gabali?

Atbildēt

Valentina

01.02.2021. 17:50

...noslepenoti dati ka Astra zeneka neder senioriem kurus gatavojas masveidā vakcinēt??? Vai ka Sputņiks ienāks?

Atbildēt

atturībnieks,nesmēķētājs

01.02.2021. 15:44

»

Pilsone

Apsolīja, ka turpinās viņķeles iesākto...vai viņš liks savu parakstu zem cilvēku nāvēm, kuri būs miruši no vakcīnas blaknēm? Vienkārši neģēlis, trūkst vārdu


Tas taču ievēlēta politiķa solījums.Launāki ir tika priekšvēlēšanu solijumi.

Atbildēt

Pox, poxdemokrāts

01.02.2021. 14:38

»

Hi, hi

Taču ne jau kājā


Labak hi hi astē! :)

Atbildēt

Spoks

01.02.2021. 13:52

»

ho

Ievēlē sievietes, kuras ir vientuļas, neapmierinātas ar dzīvi, mazliet aizrāvušās ar alkoholu un vīriešu nīšanu. Man ir vairākas šādas radinieces un visas nobalsoja par aparistiem...


Armands Puče tādus latviešus sauc par aitām un pat uzrakstīja grāmatu, kuru tiem aitām būtu jādāvina, lai atgrieztos saprāts un neiebalso ar lielu balsu skaitu Gobzemu.

Atbildēt

piskariņš

01.02.2021. 13:52

pidžlatviešu valodas bakalaurs : collect vienus izdzimteņus vai visus izdzimteņus

Atbildēt

Vova the Vagabond

01.02.2021. 13:32

»

Alla

Kas šādus ievēlē


Iedomājieties situāciju – Jūs esiet izsaucis taksometru, bet pie stūres sēž vadītājs ar smaidu, kā Kariņam! Vai Jūs kāptu tajā iekšā?

Atbildēt

ES

01.02.2021. 12:22

»

Janis pret Korupciju Oik

Gribu Sputnik nopirkt Aptieka


Kāds sakars šķēlem ar OIK? jA PATĪK MULDĒT, TAD TIK TURPINIET VIEN, BET TAS JAU NAV NOSLĒPJAMS, KA oik dzemdēja Kariņš. Par to visi dokumenti ir atrodami, bet acīmredzot jūsu prātiņš par vāju, lai to atrastu

Atbildēt

ho

01.02.2021. 11:56

»

Alla

Kas šādus ievēlē


Ievēlē sievietes, kuras ir vientuļas, neapmierinātas ar dzīvi, mazliet aizrāvušās ar alkoholu un vīriešu nīšanu. Man ir vairākas šādas radinieces un visas nobalsoja par aparistiem.
Savukārt tie radinieki vīrieši, kurus interesē tikai nauda, mašīna un materiālās vērtības, un kuriem kultūra un valsts pie vienas vietas - tie nobalsoja par KPV lv.
Atbilde - šādus ievēlē pastulbi un lopu līmenī esoši latvieši un latvietes.

Atbildēt

Pilsone

01.02.2021. 11:43

»

Alla

Kas šādus ievēlē


Tādus ievēl tādi paši, partijai pietuvinātie, bet normālam vēlētājam NAV kam uzticēties, jo pie stūres ir tukši populisti un nelieši.

Atbildēt

Pilsone

01.02.2021. 11:40

»

Kariņ!

Sāc funktierēt laicīgi,kā atlaist šo Minhauzenu


Apsolīja, ka turpinās viņķeles iesākto...vai viņš liks savu parakstu zem cilvēku nāvēm, kuri būs miruši no vakcīnas blaknēm? Vienkārši neģēlis, trūkst vārdu.

Atbildēt

Alla

01.02.2021. 11:36

Kas šādus ievēlē???

Atbildēt

Lasītājs

01.02.2021. 11:25

»

Neesam

Nu neesam vienīgā. Šobrīd visā pasaulē globālistu ieceltās valdības uzvedās tieši tā. Paskatieties kas šobrīd notiek ASV un daudzi jautājumi atkritīs paši no sevis. Valdības šobrīd pilda konkrētus uzdevumus un ar valsts pārvaldi vai saimnieciskumu tam vairs sen nav nekāda sakara. Īpaši šobrīd valstīm...


Amerika to var atļauties, jo ir liela ar 340-miljoniem iedzīvotāju. Ja kas, sadalīsies atsevišķos štatos un dzīvos katrs pēc saviem likumiem. Bet kas būs ar mazo Latviju? Mūs tak "aprīs" kaimiņu valstis. Un netikai Krievija, tā pati Lietuva to var izdarīt.

Atbildēt

piekrītu

01.02.2021. 11:16

»

diemžēl fakts

ka visas personas,kuras bija iesaistītas vakcīnu apjoma pasūtīšanā ir zināmas un paliek neatbildēts tikai viens jautājums...


redzēju TV kā viena tante locījās kā saglumējis desas lunķis, stāstot, ka tas ir kolektīvs lēmums. Tad jāatbrīvo viss kolektīvs, kurš nolēmis nāvei dažus desmitus cilvēku, kuri varēja izdzīvot. Ar darba uzteikumā ierakstītu- ZAUDĒJIS DARBA DEVĒJA UZTICĪBU. Atlaišana nekavējoties.
Var kļūdīties- bet 800 000 pret 97 000 - KO VIŅI PĪPĒJA?

Atbildēt

Vova the Vagabond

01.02.2021. 10:51

Pederastiem pirmajā vietā vienmēr un visur ir pati pederastu būšana (bez tautību un ticību izšķirības). Tāpēc šī «kustība» jau pēc savas būtības ir internacionāla. Pederastam, tāpat kā īstam proletārietim, nav tēvzemes. Ir bīstami šīs cunftes locekļiem uzticēt atbildīgus posteņus polītiskā, militārā un informācijas laukā.

(Uldis Ģērmanis, Solnā, 12.07.1997.)

Atbildēt

viedokis

01.02.2021. 10:42

Acīmredzot Veselības ministrijā, Zāļu aģentūrā u.c.valda haoss. Pietiek paskatīties uz šiem nožēlojamiem ierēdņiem, kas nav spē'jīgi paskaisdrot, kas/kad/ko lēmis.

Atbildēt

Neesam

01.02.2021. 10:15

»

Esam malēnieši?

Man izskatās, ka laikam esam pasaulē vienīgā valsts, kurā amatos ieceļ nevis izcilus profesionāļus, bet gan vidēja līmeņa cilvēciņus bez zināšanām attiecīgajā nozarē. Nav jau māksla iestāties kādā partijā, pabļaustīties, bet pēc tam katrs dziedātājs, aktierītis, ķermeņa apakšdaļu daiļi aprakstošs skribentiņš...


Nu neesam vienīgā. Šobrīd visā pasaulē globālistu ieceltās valdības uzvedās tieši tā. Paskatieties kas šobrīd notiek ASV un daudzi jautājumi atkritīs paši no sevis. Valdības šobrīd pilda konkrētus uzdevumus un ar valsts pārvaldi vai saimnieciskumu tam vairs sen nav nekāda sakara. Īpaši šobrīd valstīm atmet diez gan lielus "otkatus", lai valdības nodarbojas ar to sadali un apguvi un izpilda konkrētus pasūtījumus. Tam nav vajadzīgas nekādas izglītības, jo uzdevumu ir skaidri uzrakstīti. Tas arī viss. Cik ilgi tautas to pieļaus, tas jau ir cits jautājums!

Atbildēt

Ministram

01.02.2021. 10:13

Vai pašam nav kauns par savu nespēju, par meliem, mahinācijām, paša nekopto izskatu, kredītiem bankās, šķirtajām ģimenēm, par neprofesionalitāti, zināšanu un vadības spēju trūkumu???

Atbildēt

Esam malēnieši?

01.02.2021. 10:08

Man izskatās, ka laikam esam pasaulē vienīgā valsts, kurā amatos ieceļ nevis izcilus profesionāļus, bet gan vidēja līmeņa cilvēciņus bez zināšanām attiecīgajā nozarē. Nav jau māksla iestāties kādā partijā, pabļaustīties, bet pēc tam katrs dziedātājs, aktierītis, ķermeņa apakšdaļu daiļi aprakstošs skribentiņš , sociālais darbinieks, zivsaimnieks, pianists kļūst par valsts veselības, ekonomikas, izglītības, labklājības noteicējiem. Vēl tikai trūkst likuma, kurā būtu noteikts, ka turpmāk mājām logus vairs nevajadzēs iebūvēt, jo , kā malēnieši, turpmāk gaismu telpās nesīsim maisos...

Atbildēt

diemžēl fakts

01.02.2021. 10:04

ka visas personas,kuras bija iesaistītas vakcīnu apjoma pasūtīšanā ir zināmas un paliek neatbildēts tikai viens jautājums...
KĀDS SODA MĒRS IR PIEMĒROJAMS KATRAI PERSONAI?
Demokrātiskā valstī atšķirībā no postpadomju iekārtas kolektīvā atbildība nepastāv un ir izmeklšānas izpildinstitūcijas,kuras veic darbības iespējamo vainīgo saukšanai pie atbildības.
Pavļuta kungs var savu darbu pienākumu nepildītājus sodīt ar maksimālo mēru..ATBRĪVOŠANU NO DARBA.
Sabiedrībā baumo ka visi dažādu sanāksmju...apspriežu...komisijas sēžu...un cita veida koncepciju izstrādātāju uzvārdi un vārdi.... ieskaitot ieņemamos amatus ....esot zināmi.
Pie lemšanas ir bijuši dažādos amatos strādājošie un to skaits nav liels.
Jācer ka JKP teiks savu vārdu jo šis izskatās pēc apzināta lēmuma nepildīt ES piedāvāto vakcīnu apjoma pasūtīšanas.
Te nav neviena neskaidra jautājuma par ko sabiedrībā jāved diskusijas.
Arī noslepenojama informācija šeit nevar būt ka apskatīšanas vērts priekšlikums!

Atbildēt

!!

01.02.2021. 09:53

tā vien šķiet, ka visa tā padarīšana ir relativitātes teorijas līmenī

Atbildēt

Arī lasītājs ( ne krievs. ne ukrainis )

01.02.2021. 08:53

Latvijas valdība ( arī parlaments)sāk līdzināties Krievijas valdībai, gan iedomības,stulbuma, un "svarīgas slepenības " dēļ. Nezināšanu, muļķību, neizdarību cenšas noslēpt ar slepenības zīmogu. Tai skaitā arī nelikumību. Tas jau izskatās pēc sistēmas un par to nekas nav. Jau ir seni precedenti.

Atbildēt

millers

01.02.2021. 07:32

iespricējiet paulutim petroleju kājā,lai palēkā,tad var būt,ka sāks domāt ,lai gan,šis process viņam svešs

Atbildēt

Soģis

01.02.2021. 07:26

Paristus drīz tā noslepenos , ka ar vilku suņiem un tiesu ekspertiem huj atradīs. Dzīvnieki, ellē degsiet!

Atbildēt

Q

01.02.2021. 07:04

Ko gan citu jūs cerējat sagaidīt no Sorosa pederastu partijas biedra Pavļuta, kā tikai slepenību visu mūsu kopējās budžeta naudas izsaimniekošanā un izzagšanā!

Atbildēt

Indullis Durka

01.02.2021. 05:06

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Neatkarīgi no tā, vai testaments ir publisks vai privāts, jāņem vērā Civillikumā noteiktie neatņemamās daļas tiesīgie – tuvākie radinieki, kuriem pienākas puse no mantojuma, kuru viņi mantotu, ja nebūtu testamenta. Neatņemamās daļas tiesīgie ir laulātais un bērni, kā arī mirušo bērnu mazbērni. Ja bērnu nav, neatņemamās daļas tiesīgie ir laulātais, tēvs un māte.

Atbildēt

nu ko

01.02.2021. 00:17

Starp citu Latvija ir vienīgā Eiropas valsts, kas neuzdod datus par novakcinēto skaitu. Noslepeno, jo kauns par tik mazu skaitli.

Atbildēt

paga paga

01.02.2021. 00:00

Rūpes par tautu visā spožumā! Tāpēc arī tāda nolaidība vakcīnu iegādē. Jo valdība nekad nav strādājusi tautas interesēs.Nekad. Tikai savu kabatu. Būtībā par šāda dokumenta noslepenošanu vajag iesniegt Eiropas tiesā par cilvēktiesību pārkāpumu slepenojot cilvēku veselībai svarigu informāciju.

Atbildēt

.....Tu esi ĻOTI ļauns cilvēks, Pauļut!

31.01.2021. 23:39

Saprotams....te ir iedzīvojies jau pavisam labi pasaules vareno takšelis kādā mazā eiropas nostūrī.......Te tiks pildītas norādes no dikti lielas tālienes, Levits visu kontrolēs......Liels sods Jums, zemais kalps pienāktos.......

Atbildēt

nevajag muldēt

31.01.2021. 23:33

Pavļuts nevar noslepenot valdības lēmumu, tehniski to var izdarīt tikai valdība pati.

Atbildēt

:-))

31.01.2021. 22:39

Projekts bija publicēts MK :-))

Atbildēt

Nāves grupējums

31.01.2021. 22:31

Izskatās ka noliegtajai konspirācijas teorijai ir taisnība.Tiek slēptas pēdas.Tie maitas ar Levitu priekšgalā saprata ka nervozā Viņķele var izpļāpāties un ātri nomainīja.Tādu gājienu tikai idiots nepamanīs.
Vecais ağents Levits pat steidzīgi epastu kareklim rakstīja pa nakti jo bij steidzīgi lauku tante jānoņem savādāk viss aizietu ne pa plānu.Valdības nāves eskadrons turpina savu gājienu.
49gadā to sauca deportācija,bet tagad pa moderno...
Kā krievu žīdi saka-komar nosa nepodtočit:)

Atbildēt

solīts makā nekrīt!

31.01.2021. 22:24

»

vispār

Latvija ir pasūtījusi vakcīns jau 3 miljoniem iedzīvotāju


Un cik vakcīnas saņems?
Es domāju, ka liela daļa aizies neceļos un nonāks melnajā tirgū - Krievijā un ārpus ES šīs vakcīnas būs uz izķeršanu.
Un visu būs ļoti viegli noslēpt, jo vakcīnām ir īss uzglabāšanas termiņš. Pianists pateiks, ka cilvēki negribēja vakcinēties un tāpēc vakcīnas tika utilizētas. Bet patiesībā vakcīnas aizceļos tur, kur ir maksātājs.

Atbildēt

Tas lops

31.01.2021. 22:02

labu galu neņems.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....