Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:38

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

Ārija

05.02.2021. 12:11

Kāda nekaunība no veselibas ministra,cik ilgi ministri smiesies par tautu.Man jautājums vai nepietiks.Kad visi saņems sodus?

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

04.02.2021. 10:53

Kovid-19 (covid-19) sērga ir vājinājusi gan mūsu tautas pašapziņu, gan arī mūsu Tēvzemes ekonomiku. Ministru kabinets ir pagarinājis ārkārtējo situāciju līdz 6. aprīlim. Daudzus no mums šī ziņa ir nepatīkami pārsteigusi. Lai gan ārkārtējās situācijas laiks var šķist smags katram no mums, tomēr neļausimies panikai un neapmierinātībai. Saglabāsim sirdī mieru un vēsu prātu. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim uz galda māla svečturī tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Lūgsim visvarenā Pērkona – Debesu Tēva – svētību. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons sniedz mums gribasspēku nepadoties un pārvarēt šo krīzi! Lai Pērkons mūs svētī!
Ar drosmi un patriotismu, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Pērkons #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #saticība #miers #drosme

Atbildēt

gunars

03.02.2021. 13:23

»

Valentina

...noslepenoti dati ka Astra zeneka neder senioriem kurus gatavojas masveidā vakcinēt??? Vai ka Sputņiks ienāks


Interesanti. Ja Krievijas vakcina ir tik slikta, ka par to blaustas latviesi interneta, tad vai mediki Vacija, Griekija, Ungarija un Izraila ir neizglitoti un stulbi??

Atbildēt

gunars

03.02.2021. 10:46

»

Precīzi

Ļoti precīzi noformulēts! Cilvēkiem jābeidz sevi mānīt ka mums ir valdība un valsts. Zeme jau sen pieder Zviedriem, jo loģiski ka viņu bankas ir šeit (vēsture atkārtojas - Zviedru laiki jau nav tik senā pagātnē un nekas jau nenotiek tāpat vien), uzņēmumi pieder ārzemniekiem, un ASV armija ir Latvijā...


Un tas ir tikai mazakais, lai ari loti svarigs. Gandriz visi lielveikali pieder arzemju firmam, mezi pieder arzmniekiem un tiek izcirsti uz nebedu, kapu zonas tiek apbuvetas, mazai biznes pakapeniski tiek iznicinats, Latvijas paradu jau nevares atdot cetras paaudzes.Esmu latvietis,un man ir kauns, ka visu to ir pastradajusi pasi latviesi aiz savas alkatibas. Gandriz visas citas jomas mes esam pedejas vietas Eiropa. Biju barikades un ticeju nakotnei, bet tagad atceru dienas man liekas ka izsmiekls.Notiekosais ar covid ir vel viens pieradijums par musu valdibas nespeju.

Atbildēt

Precīzi

02.02.2021. 10:53

»

gunars

Atveriet acis un saciet logiski domat. Nekadas valsts jau sen vairs nav, bet ir ES nomales tritorija kuru apdzivo latviski runajosi iedzivotaji


Ļoti precīzi noformulēts! Cilvēkiem jābeidz sevi mānīt ka mums ir valdība un valsts. Zeme jau sen pieder Zviedriem, jo loģiski ka viņu bankas ir šeit (vēsture atkārtojas - Zviedru laiki jau nav tik senā pagātnē un nekas jau nenotiek tāpat vien), uzņēmumi pieder ārzemniekiem, un ASV armija ir Latvijā. Ja paskatās šobrīd uz ASV vēlēšanām, cik vispār vienkārši ir tikt ievēlētām (skaitāmās mašīnas un skaitītāji paši saskaita balsis kā vajag), te tiešām kāds vēl domā ka Latvijā ir valdība kas strādā valsts labā?

Atbildēt

gunars

02.02.2021. 09:47

»

Oskars

Piekrītu. Loģiski


Atveriet acis un saciet logiski domat. Nekadas valsts jau sen vairs nav, bet ir ES nomales tritorija kuru apdzivo latviski runajosi iedzivotaji.

Atbildēt

Prezis

01.02.2021. 22:02

»

Kumēdiņš

Šitik prettautiska valdība pat krievu laikos nebija.Tajos laikos tevi kaut kur aizveda. Bet tagad, bezatbildīgi, nepasūtot vakcīnas,ļauj nomirt tūkstošiem te pat Latvijā.Vai tiešām šos neliešus ne viens nav spējīgs sodīt par to,ka viņu pēc mirst cilvēki...


Un ko visas tautas prezidents? Izskatās ka mīkstmiesis, jeb nespējnieks jau no sākta gala.Tak būtu atlaidis visu šito sastiķēto deputāteļu varzju, iecēlis īstenu profesionāļu pagaidu valdību un izsludinājis ārkārtas vēlēšanas.

Atbildēt

Kumēdiņš

01.02.2021. 21:55

»

uzticīgais pūdelis

Uzteicama apņemšanās nenodot saimniekus un barotājus


Šitik prettautiska valdība pat krievu laikos nebija.Tajos laikos tevi kaut kur aizveda. Bet tagad, bezatbildīgi, nepasūtot vakcīnas,ļauj nomirt tūkstošiem te pat Latvijā.Vai tiešām šos neliešus ne viens nav spējīgs sodīt par to,ka viņu pēc mirst cilvēki.

Nuu kas,kas, viņus tiesās?

Atbildēt

Kumēdiņš

01.02.2021. 21:42

Vai tiešām šajā valstī nav institūcijas,kas var saukt pie atbildības valdību, kas pret savu tautu izrīkojās tā it kā būtu šo teritoriju okupējuši un tagad visi iedzīvotāji ir jānovāc no trases.Manuprāt valdība ir viena neliešu banda.Kur ir mana vakcīna, maitas gabali?

Atbildēt

Valentina

01.02.2021. 17:50

...noslepenoti dati ka Astra zeneka neder senioriem kurus gatavojas masveidā vakcinēt??? Vai ka Sputņiks ienāks?

Atbildēt

atturībnieks,nesmēķētājs

01.02.2021. 15:44

»

Pilsone

Apsolīja, ka turpinās viņķeles iesākto...vai viņš liks savu parakstu zem cilvēku nāvēm, kuri būs miruši no vakcīnas blaknēm? Vienkārši neģēlis, trūkst vārdu


Tas taču ievēlēta politiķa solījums.Launāki ir tika priekšvēlēšanu solijumi.

Atbildēt

Pox, poxdemokrāts

01.02.2021. 14:38

»

Hi, hi

Taču ne jau kājā


Labak hi hi astē! :)

Atbildēt

Spoks

01.02.2021. 13:52

»

ho

Ievēlē sievietes, kuras ir vientuļas, neapmierinātas ar dzīvi, mazliet aizrāvušās ar alkoholu un vīriešu nīšanu. Man ir vairākas šādas radinieces un visas nobalsoja par aparistiem...


Armands Puče tādus latviešus sauc par aitām un pat uzrakstīja grāmatu, kuru tiem aitām būtu jādāvina, lai atgrieztos saprāts un neiebalso ar lielu balsu skaitu Gobzemu.

Atbildēt

piskariņš

01.02.2021. 13:52

pidžlatviešu valodas bakalaurs : collect vienus izdzimteņus vai visus izdzimteņus

Atbildēt

Vova the Vagabond

01.02.2021. 13:32

»

Alla

Kas šādus ievēlē


Iedomājieties situāciju – Jūs esiet izsaucis taksometru, bet pie stūres sēž vadītājs ar smaidu, kā Kariņam! Vai Jūs kāptu tajā iekšā?

Atbildēt

ES

01.02.2021. 12:22

»

Janis pret Korupciju Oik

Gribu Sputnik nopirkt Aptieka


Kāds sakars šķēlem ar OIK? jA PATĪK MULDĒT, TAD TIK TURPINIET VIEN, BET TAS JAU NAV NOSLĒPJAMS, KA oik dzemdēja Kariņš. Par to visi dokumenti ir atrodami, bet acīmredzot jūsu prātiņš par vāju, lai to atrastu

Atbildēt

ho

01.02.2021. 11:56

»

Alla

Kas šādus ievēlē


Ievēlē sievietes, kuras ir vientuļas, neapmierinātas ar dzīvi, mazliet aizrāvušās ar alkoholu un vīriešu nīšanu. Man ir vairākas šādas radinieces un visas nobalsoja par aparistiem.
Savukārt tie radinieki vīrieši, kurus interesē tikai nauda, mašīna un materiālās vērtības, un kuriem kultūra un valsts pie vienas vietas - tie nobalsoja par KPV lv.
Atbilde - šādus ievēlē pastulbi un lopu līmenī esoši latvieši un latvietes.

Atbildēt

Pilsone

01.02.2021. 11:43

»

Alla

Kas šādus ievēlē


Tādus ievēl tādi paši, partijai pietuvinātie, bet normālam vēlētājam NAV kam uzticēties, jo pie stūres ir tukši populisti un nelieši.

Atbildēt

Pilsone

01.02.2021. 11:40

»

Kariņ!

Sāc funktierēt laicīgi,kā atlaist šo Minhauzenu


Apsolīja, ka turpinās viņķeles iesākto...vai viņš liks savu parakstu zem cilvēku nāvēm, kuri būs miruši no vakcīnas blaknēm? Vienkārši neģēlis, trūkst vārdu.

Atbildēt

Alla

01.02.2021. 11:36

Kas šādus ievēlē???

Atbildēt

Lasītājs

01.02.2021. 11:25

»

Neesam

Nu neesam vienīgā. Šobrīd visā pasaulē globālistu ieceltās valdības uzvedās tieši tā. Paskatieties kas šobrīd notiek ASV un daudzi jautājumi atkritīs paši no sevis. Valdības šobrīd pilda konkrētus uzdevumus un ar valsts pārvaldi vai saimnieciskumu tam vairs sen nav nekāda sakara. Īpaši šobrīd valstīm...


Amerika to var atļauties, jo ir liela ar 340-miljoniem iedzīvotāju. Ja kas, sadalīsies atsevišķos štatos un dzīvos katrs pēc saviem likumiem. Bet kas būs ar mazo Latviju? Mūs tak "aprīs" kaimiņu valstis. Un netikai Krievija, tā pati Lietuva to var izdarīt.

Atbildēt

piekrītu

01.02.2021. 11:16

»

diemžēl fakts

ka visas personas,kuras bija iesaistītas vakcīnu apjoma pasūtīšanā ir zināmas un paliek neatbildēts tikai viens jautājums...


redzēju TV kā viena tante locījās kā saglumējis desas lunķis, stāstot, ka tas ir kolektīvs lēmums. Tad jāatbrīvo viss kolektīvs, kurš nolēmis nāvei dažus desmitus cilvēku, kuri varēja izdzīvot. Ar darba uzteikumā ierakstītu- ZAUDĒJIS DARBA DEVĒJA UZTICĪBU. Atlaišana nekavējoties.
Var kļūdīties- bet 800 000 pret 97 000 - KO VIŅI PĪPĒJA?

Atbildēt

Vova the Vagabond

01.02.2021. 10:51

Pederastiem pirmajā vietā vienmēr un visur ir pati pederastu būšana (bez tautību un ticību izšķirības). Tāpēc šī «kustība» jau pēc savas būtības ir internacionāla. Pederastam, tāpat kā īstam proletārietim, nav tēvzemes. Ir bīstami šīs cunftes locekļiem uzticēt atbildīgus posteņus polītiskā, militārā un informācijas laukā.

(Uldis Ģērmanis, Solnā, 12.07.1997.)

Atbildēt

viedokis

01.02.2021. 10:42

Acīmredzot Veselības ministrijā, Zāļu aģentūrā u.c.valda haoss. Pietiek paskatīties uz šiem nožēlojamiem ierēdņiem, kas nav spē'jīgi paskaisdrot, kas/kad/ko lēmis.

Atbildēt

Neesam

01.02.2021. 10:15

»

Esam malēnieši?

Man izskatās, ka laikam esam pasaulē vienīgā valsts, kurā amatos ieceļ nevis izcilus profesionāļus, bet gan vidēja līmeņa cilvēciņus bez zināšanām attiecīgajā nozarē. Nav jau māksla iestāties kādā partijā, pabļaustīties, bet pēc tam katrs dziedātājs, aktierītis, ķermeņa apakšdaļu daiļi aprakstošs skribentiņš...


Nu neesam vienīgā. Šobrīd visā pasaulē globālistu ieceltās valdības uzvedās tieši tā. Paskatieties kas šobrīd notiek ASV un daudzi jautājumi atkritīs paši no sevis. Valdības šobrīd pilda konkrētus uzdevumus un ar valsts pārvaldi vai saimnieciskumu tam vairs sen nav nekāda sakara. Īpaši šobrīd valstīm atmet diez gan lielus "otkatus", lai valdības nodarbojas ar to sadali un apguvi un izpilda konkrētus pasūtījumus. Tam nav vajadzīgas nekādas izglītības, jo uzdevumu ir skaidri uzrakstīti. Tas arī viss. Cik ilgi tautas to pieļaus, tas jau ir cits jautājums!

Atbildēt

Ministram

01.02.2021. 10:13

Vai pašam nav kauns par savu nespēju, par meliem, mahinācijām, paša nekopto izskatu, kredītiem bankās, šķirtajām ģimenēm, par neprofesionalitāti, zināšanu un vadības spēju trūkumu???

Atbildēt

Esam malēnieši?

01.02.2021. 10:08

Man izskatās, ka laikam esam pasaulē vienīgā valsts, kurā amatos ieceļ nevis izcilus profesionāļus, bet gan vidēja līmeņa cilvēciņus bez zināšanām attiecīgajā nozarē. Nav jau māksla iestāties kādā partijā, pabļaustīties, bet pēc tam katrs dziedātājs, aktierītis, ķermeņa apakšdaļu daiļi aprakstošs skribentiņš , sociālais darbinieks, zivsaimnieks, pianists kļūst par valsts veselības, ekonomikas, izglītības, labklājības noteicējiem. Vēl tikai trūkst likuma, kurā būtu noteikts, ka turpmāk mājām logus vairs nevajadzēs iebūvēt, jo , kā malēnieši, turpmāk gaismu telpās nesīsim maisos...

Atbildēt

diemžēl fakts

01.02.2021. 10:04

ka visas personas,kuras bija iesaistītas vakcīnu apjoma pasūtīšanā ir zināmas un paliek neatbildēts tikai viens jautājums...
KĀDS SODA MĒRS IR PIEMĒROJAMS KATRAI PERSONAI?
Demokrātiskā valstī atšķirībā no postpadomju iekārtas kolektīvā atbildība nepastāv un ir izmeklšānas izpildinstitūcijas,kuras veic darbības iespējamo vainīgo saukšanai pie atbildības.
Pavļuta kungs var savu darbu pienākumu nepildītājus sodīt ar maksimālo mēru..ATBRĪVOŠANU NO DARBA.
Sabiedrībā baumo ka visi dažādu sanāksmju...apspriežu...komisijas sēžu...un cita veida koncepciju izstrādātāju uzvārdi un vārdi.... ieskaitot ieņemamos amatus ....esot zināmi.
Pie lemšanas ir bijuši dažādos amatos strādājošie un to skaits nav liels.
Jācer ka JKP teiks savu vārdu jo šis izskatās pēc apzināta lēmuma nepildīt ES piedāvāto vakcīnu apjoma pasūtīšanas.
Te nav neviena neskaidra jautājuma par ko sabiedrībā jāved diskusijas.
Arī noslepenojama informācija šeit nevar būt ka apskatīšanas vērts priekšlikums!

Atbildēt

!!

01.02.2021. 09:53

tā vien šķiet, ka visa tā padarīšana ir relativitātes teorijas līmenī

Atbildēt

Arī lasītājs ( ne krievs. ne ukrainis )

01.02.2021. 08:53

Latvijas valdība ( arī parlaments)sāk līdzināties Krievijas valdībai, gan iedomības,stulbuma, un "svarīgas slepenības " dēļ. Nezināšanu, muļķību, neizdarību cenšas noslēpt ar slepenības zīmogu. Tai skaitā arī nelikumību. Tas jau izskatās pēc sistēmas un par to nekas nav. Jau ir seni precedenti.

Atbildēt

millers

01.02.2021. 07:32

iespricējiet paulutim petroleju kājā,lai palēkā,tad var būt,ka sāks domāt ,lai gan,šis process viņam svešs

Atbildēt

Soģis

01.02.2021. 07:26

Paristus drīz tā noslepenos , ka ar vilku suņiem un tiesu ekspertiem huj atradīs. Dzīvnieki, ellē degsiet!

Atbildēt

Q

01.02.2021. 07:04

Ko gan citu jūs cerējat sagaidīt no Sorosa pederastu partijas biedra Pavļuta, kā tikai slepenību visu mūsu kopējās budžeta naudas izsaimniekošanā un izzagšanā!

Atbildēt

Indullis Durka

01.02.2021. 05:06

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Neatkarīgi no tā, vai testaments ir publisks vai privāts, jāņem vērā Civillikumā noteiktie neatņemamās daļas tiesīgie – tuvākie radinieki, kuriem pienākas puse no mantojuma, kuru viņi mantotu, ja nebūtu testamenta. Neatņemamās daļas tiesīgie ir laulātais un bērni, kā arī mirušo bērnu mazbērni. Ja bērnu nav, neatņemamās daļas tiesīgie ir laulātais, tēvs un māte.

Atbildēt

nu ko

01.02.2021. 00:17

Starp citu Latvija ir vienīgā Eiropas valsts, kas neuzdod datus par novakcinēto skaitu. Noslepeno, jo kauns par tik mazu skaitli.

Atbildēt

paga paga

01.02.2021. 00:00

Rūpes par tautu visā spožumā! Tāpēc arī tāda nolaidība vakcīnu iegādē. Jo valdība nekad nav strādājusi tautas interesēs.Nekad. Tikai savu kabatu. Būtībā par šāda dokumenta noslepenošanu vajag iesniegt Eiropas tiesā par cilvēktiesību pārkāpumu slepenojot cilvēku veselībai svarigu informāciju.

Atbildēt

.....Tu esi ĻOTI ļauns cilvēks, Pauļut!

31.01.2021. 23:39

Saprotams....te ir iedzīvojies jau pavisam labi pasaules vareno takšelis kādā mazā eiropas nostūrī.......Te tiks pildītas norādes no dikti lielas tālienes, Levits visu kontrolēs......Liels sods Jums, zemais kalps pienāktos.......

Atbildēt

nevajag muldēt

31.01.2021. 23:33

Pavļuts nevar noslepenot valdības lēmumu, tehniski to var izdarīt tikai valdība pati.

Atbildēt

:-))

31.01.2021. 22:39

Projekts bija publicēts MK :-))

Atbildēt

Nāves grupējums

31.01.2021. 22:31

Izskatās ka noliegtajai konspirācijas teorijai ir taisnība.Tiek slēptas pēdas.Tie maitas ar Levitu priekšgalā saprata ka nervozā Viņķele var izpļāpāties un ātri nomainīja.Tādu gājienu tikai idiots nepamanīs.
Vecais ağents Levits pat steidzīgi epastu kareklim rakstīja pa nakti jo bij steidzīgi lauku tante jānoņem savādāk viss aizietu ne pa plānu.Valdības nāves eskadrons turpina savu gājienu.
49gadā to sauca deportācija,bet tagad pa moderno...
Kā krievu žīdi saka-komar nosa nepodtočit:)

Atbildēt

solīts makā nekrīt!

31.01.2021. 22:24

»

vispār

Latvija ir pasūtījusi vakcīns jau 3 miljoniem iedzīvotāju


Un cik vakcīnas saņems?
Es domāju, ka liela daļa aizies neceļos un nonāks melnajā tirgū - Krievijā un ārpus ES šīs vakcīnas būs uz izķeršanu.
Un visu būs ļoti viegli noslēpt, jo vakcīnām ir īss uzglabāšanas termiņš. Pianists pateiks, ka cilvēki negribēja vakcinēties un tāpēc vakcīnas tika utilizētas. Bet patiesībā vakcīnas aizceļos tur, kur ir maksātājs.

Atbildēt

Tas lops

31.01.2021. 22:02

labu galu neņems.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....