Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:38

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

Ārija

05.02.2021. 12:11

Kāda nekaunība no veselibas ministra,cik ilgi ministri smiesies par tautu.Man jautājums vai nepietiks.Kad visi saņems sodus?

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

04.02.2021. 10:53

Kovid-19 (covid-19) sērga ir vājinājusi gan mūsu tautas pašapziņu, gan arī mūsu Tēvzemes ekonomiku. Ministru kabinets ir pagarinājis ārkārtējo situāciju līdz 6. aprīlim. Daudzus no mums šī ziņa ir nepatīkami pārsteigusi. Lai gan ārkārtējās situācijas laiks var šķist smags katram no mums, tomēr neļausimies panikai un neapmierinātībai. Saglabāsim sirdī mieru un vēsu prātu. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim uz galda māla svečturī tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Lūgsim visvarenā Pērkona – Debesu Tēva – svētību. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons sniedz mums gribasspēku nepadoties un pārvarēt šo krīzi! Lai Pērkons mūs svētī!
Ar drosmi un patriotismu, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Pērkons #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #saticība #miers #drosme

Atbildēt

gunars

03.02.2021. 13:23

»

Valentina

...noslepenoti dati ka Astra zeneka neder senioriem kurus gatavojas masveidā vakcinēt??? Vai ka Sputņiks ienāks


Interesanti. Ja Krievijas vakcina ir tik slikta, ka par to blaustas latviesi interneta, tad vai mediki Vacija, Griekija, Ungarija un Izraila ir neizglitoti un stulbi??

Atbildēt

gunars

03.02.2021. 10:46

»

Precīzi

Ļoti precīzi noformulēts! Cilvēkiem jābeidz sevi mānīt ka mums ir valdība un valsts. Zeme jau sen pieder Zviedriem, jo loģiski ka viņu bankas ir šeit (vēsture atkārtojas - Zviedru laiki jau nav tik senā pagātnē un nekas jau nenotiek tāpat vien), uzņēmumi pieder ārzemniekiem, un ASV armija ir Latvijā...


Un tas ir tikai mazakais, lai ari loti svarigs. Gandriz visi lielveikali pieder arzemju firmam, mezi pieder arzmniekiem un tiek izcirsti uz nebedu, kapu zonas tiek apbuvetas, mazai biznes pakapeniski tiek iznicinats, Latvijas paradu jau nevares atdot cetras paaudzes.Esmu latvietis,un man ir kauns, ka visu to ir pastradajusi pasi latviesi aiz savas alkatibas. Gandriz visas citas jomas mes esam pedejas vietas Eiropa. Biju barikades un ticeju nakotnei, bet tagad atceru dienas man liekas ka izsmiekls.Notiekosais ar covid ir vel viens pieradijums par musu valdibas nespeju.

Atbildēt

Precīzi

02.02.2021. 10:53

»

gunars

Atveriet acis un saciet logiski domat. Nekadas valsts jau sen vairs nav, bet ir ES nomales tritorija kuru apdzivo latviski runajosi iedzivotaji


Ļoti precīzi noformulēts! Cilvēkiem jābeidz sevi mānīt ka mums ir valdība un valsts. Zeme jau sen pieder Zviedriem, jo loģiski ka viņu bankas ir šeit (vēsture atkārtojas - Zviedru laiki jau nav tik senā pagātnē un nekas jau nenotiek tāpat vien), uzņēmumi pieder ārzemniekiem, un ASV armija ir Latvijā. Ja paskatās šobrīd uz ASV vēlēšanām, cik vispār vienkārši ir tikt ievēlētām (skaitāmās mašīnas un skaitītāji paši saskaita balsis kā vajag), te tiešām kāds vēl domā ka Latvijā ir valdība kas strādā valsts labā?

Atbildēt

gunars

02.02.2021. 09:47

»

Oskars

Piekrītu. Loģiski


Atveriet acis un saciet logiski domat. Nekadas valsts jau sen vairs nav, bet ir ES nomales tritorija kuru apdzivo latviski runajosi iedzivotaji.

Atbildēt

Prezis

01.02.2021. 22:02

»

Kumēdiņš

Šitik prettautiska valdība pat krievu laikos nebija.Tajos laikos tevi kaut kur aizveda. Bet tagad, bezatbildīgi, nepasūtot vakcīnas,ļauj nomirt tūkstošiem te pat Latvijā.Vai tiešām šos neliešus ne viens nav spējīgs sodīt par to,ka viņu pēc mirst cilvēki...


Un ko visas tautas prezidents? Izskatās ka mīkstmiesis, jeb nespējnieks jau no sākta gala.Tak būtu atlaidis visu šito sastiķēto deputāteļu varzju, iecēlis īstenu profesionāļu pagaidu valdību un izsludinājis ārkārtas vēlēšanas.

Atbildēt

Kumēdiņš

01.02.2021. 21:55

»

uzticīgais pūdelis

Uzteicama apņemšanās nenodot saimniekus un barotājus


Šitik prettautiska valdība pat krievu laikos nebija.Tajos laikos tevi kaut kur aizveda. Bet tagad, bezatbildīgi, nepasūtot vakcīnas,ļauj nomirt tūkstošiem te pat Latvijā.Vai tiešām šos neliešus ne viens nav spējīgs sodīt par to,ka viņu pēc mirst cilvēki.

Nuu kas,kas, viņus tiesās?

Atbildēt

Kumēdiņš

01.02.2021. 21:42

Vai tiešām šajā valstī nav institūcijas,kas var saukt pie atbildības valdību, kas pret savu tautu izrīkojās tā it kā būtu šo teritoriju okupējuši un tagad visi iedzīvotāji ir jānovāc no trases.Manuprāt valdība ir viena neliešu banda.Kur ir mana vakcīna, maitas gabali?

Atbildēt

Valentina

01.02.2021. 17:50

...noslepenoti dati ka Astra zeneka neder senioriem kurus gatavojas masveidā vakcinēt??? Vai ka Sputņiks ienāks?

Atbildēt

atturībnieks,nesmēķētājs

01.02.2021. 15:44

»

Pilsone

Apsolīja, ka turpinās viņķeles iesākto...vai viņš liks savu parakstu zem cilvēku nāvēm, kuri būs miruši no vakcīnas blaknēm? Vienkārši neģēlis, trūkst vārdu


Tas taču ievēlēta politiķa solījums.Launāki ir tika priekšvēlēšanu solijumi.

Atbildēt

Pox, poxdemokrāts

01.02.2021. 14:38

»

Hi, hi

Taču ne jau kājā


Labak hi hi astē! :)

Atbildēt

Spoks

01.02.2021. 13:52

»

ho

Ievēlē sievietes, kuras ir vientuļas, neapmierinātas ar dzīvi, mazliet aizrāvušās ar alkoholu un vīriešu nīšanu. Man ir vairākas šādas radinieces un visas nobalsoja par aparistiem...


Armands Puče tādus latviešus sauc par aitām un pat uzrakstīja grāmatu, kuru tiem aitām būtu jādāvina, lai atgrieztos saprāts un neiebalso ar lielu balsu skaitu Gobzemu.

Atbildēt

piskariņš

01.02.2021. 13:52

pidžlatviešu valodas bakalaurs : collect vienus izdzimteņus vai visus izdzimteņus

Atbildēt

Vova the Vagabond

01.02.2021. 13:32

»

Alla

Kas šādus ievēlē


Iedomājieties situāciju – Jūs esiet izsaucis taksometru, bet pie stūres sēž vadītājs ar smaidu, kā Kariņam! Vai Jūs kāptu tajā iekšā?

Atbildēt

ES

01.02.2021. 12:22

»

Janis pret Korupciju Oik

Gribu Sputnik nopirkt Aptieka


Kāds sakars šķēlem ar OIK? jA PATĪK MULDĒT, TAD TIK TURPINIET VIEN, BET TAS JAU NAV NOSLĒPJAMS, KA oik dzemdēja Kariņš. Par to visi dokumenti ir atrodami, bet acīmredzot jūsu prātiņš par vāju, lai to atrastu

Atbildēt

ho

01.02.2021. 11:56

»

Alla

Kas šādus ievēlē


Ievēlē sievietes, kuras ir vientuļas, neapmierinātas ar dzīvi, mazliet aizrāvušās ar alkoholu un vīriešu nīšanu. Man ir vairākas šādas radinieces un visas nobalsoja par aparistiem.
Savukārt tie radinieki vīrieši, kurus interesē tikai nauda, mašīna un materiālās vērtības, un kuriem kultūra un valsts pie vienas vietas - tie nobalsoja par KPV lv.
Atbilde - šādus ievēlē pastulbi un lopu līmenī esoši latvieši un latvietes.

Atbildēt

Pilsone

01.02.2021. 11:43

»

Alla

Kas šādus ievēlē


Tādus ievēl tādi paši, partijai pietuvinātie, bet normālam vēlētājam NAV kam uzticēties, jo pie stūres ir tukši populisti un nelieši.

Atbildēt

Pilsone

01.02.2021. 11:40

»

Kariņ!

Sāc funktierēt laicīgi,kā atlaist šo Minhauzenu


Apsolīja, ka turpinās viņķeles iesākto...vai viņš liks savu parakstu zem cilvēku nāvēm, kuri būs miruši no vakcīnas blaknēm? Vienkārši neģēlis, trūkst vārdu.

Atbildēt

Alla

01.02.2021. 11:36

Kas šādus ievēlē???

Atbildēt

Lasītājs

01.02.2021. 11:25

»

Neesam

Nu neesam vienīgā. Šobrīd visā pasaulē globālistu ieceltās valdības uzvedās tieši tā. Paskatieties kas šobrīd notiek ASV un daudzi jautājumi atkritīs paši no sevis. Valdības šobrīd pilda konkrētus uzdevumus un ar valsts pārvaldi vai saimnieciskumu tam vairs sen nav nekāda sakara. Īpaši šobrīd valstīm...


Amerika to var atļauties, jo ir liela ar 340-miljoniem iedzīvotāju. Ja kas, sadalīsies atsevišķos štatos un dzīvos katrs pēc saviem likumiem. Bet kas būs ar mazo Latviju? Mūs tak "aprīs" kaimiņu valstis. Un netikai Krievija, tā pati Lietuva to var izdarīt.

Atbildēt

piekrītu

01.02.2021. 11:16

»

diemžēl fakts

ka visas personas,kuras bija iesaistītas vakcīnu apjoma pasūtīšanā ir zināmas un paliek neatbildēts tikai viens jautājums...


redzēju TV kā viena tante locījās kā saglumējis desas lunķis, stāstot, ka tas ir kolektīvs lēmums. Tad jāatbrīvo viss kolektīvs, kurš nolēmis nāvei dažus desmitus cilvēku, kuri varēja izdzīvot. Ar darba uzteikumā ierakstītu- ZAUDĒJIS DARBA DEVĒJA UZTICĪBU. Atlaišana nekavējoties.
Var kļūdīties- bet 800 000 pret 97 000 - KO VIŅI PĪPĒJA?

Atbildēt

Vova the Vagabond

01.02.2021. 10:51

Pederastiem pirmajā vietā vienmēr un visur ir pati pederastu būšana (bez tautību un ticību izšķirības). Tāpēc šī «kustība» jau pēc savas būtības ir internacionāla. Pederastam, tāpat kā īstam proletārietim, nav tēvzemes. Ir bīstami šīs cunftes locekļiem uzticēt atbildīgus posteņus polītiskā, militārā un informācijas laukā.

(Uldis Ģērmanis, Solnā, 12.07.1997.)

Atbildēt

viedokis

01.02.2021. 10:42

Acīmredzot Veselības ministrijā, Zāļu aģentūrā u.c.valda haoss. Pietiek paskatīties uz šiem nožēlojamiem ierēdņiem, kas nav spē'jīgi paskaisdrot, kas/kad/ko lēmis.

Atbildēt

Neesam

01.02.2021. 10:15

»

Esam malēnieši?

Man izskatās, ka laikam esam pasaulē vienīgā valsts, kurā amatos ieceļ nevis izcilus profesionāļus, bet gan vidēja līmeņa cilvēciņus bez zināšanām attiecīgajā nozarē. Nav jau māksla iestāties kādā partijā, pabļaustīties, bet pēc tam katrs dziedātājs, aktierītis, ķermeņa apakšdaļu daiļi aprakstošs skribentiņš...


Nu neesam vienīgā. Šobrīd visā pasaulē globālistu ieceltās valdības uzvedās tieši tā. Paskatieties kas šobrīd notiek ASV un daudzi jautājumi atkritīs paši no sevis. Valdības šobrīd pilda konkrētus uzdevumus un ar valsts pārvaldi vai saimnieciskumu tam vairs sen nav nekāda sakara. Īpaši šobrīd valstīm atmet diez gan lielus "otkatus", lai valdības nodarbojas ar to sadali un apguvi un izpilda konkrētus pasūtījumus. Tam nav vajadzīgas nekādas izglītības, jo uzdevumu ir skaidri uzrakstīti. Tas arī viss. Cik ilgi tautas to pieļaus, tas jau ir cits jautājums!

Atbildēt

Ministram

01.02.2021. 10:13

Vai pašam nav kauns par savu nespēju, par meliem, mahinācijām, paša nekopto izskatu, kredītiem bankās, šķirtajām ģimenēm, par neprofesionalitāti, zināšanu un vadības spēju trūkumu???

Atbildēt

Esam malēnieši?

01.02.2021. 10:08

Man izskatās, ka laikam esam pasaulē vienīgā valsts, kurā amatos ieceļ nevis izcilus profesionāļus, bet gan vidēja līmeņa cilvēciņus bez zināšanām attiecīgajā nozarē. Nav jau māksla iestāties kādā partijā, pabļaustīties, bet pēc tam katrs dziedātājs, aktierītis, ķermeņa apakšdaļu daiļi aprakstošs skribentiņš , sociālais darbinieks, zivsaimnieks, pianists kļūst par valsts veselības, ekonomikas, izglītības, labklājības noteicējiem. Vēl tikai trūkst likuma, kurā būtu noteikts, ka turpmāk mājām logus vairs nevajadzēs iebūvēt, jo , kā malēnieši, turpmāk gaismu telpās nesīsim maisos...

Atbildēt

diemžēl fakts

01.02.2021. 10:04

ka visas personas,kuras bija iesaistītas vakcīnu apjoma pasūtīšanā ir zināmas un paliek neatbildēts tikai viens jautājums...
KĀDS SODA MĒRS IR PIEMĒROJAMS KATRAI PERSONAI?
Demokrātiskā valstī atšķirībā no postpadomju iekārtas kolektīvā atbildība nepastāv un ir izmeklšānas izpildinstitūcijas,kuras veic darbības iespējamo vainīgo saukšanai pie atbildības.
Pavļuta kungs var savu darbu pienākumu nepildītājus sodīt ar maksimālo mēru..ATBRĪVOŠANU NO DARBA.
Sabiedrībā baumo ka visi dažādu sanāksmju...apspriežu...komisijas sēžu...un cita veida koncepciju izstrādātāju uzvārdi un vārdi.... ieskaitot ieņemamos amatus ....esot zināmi.
Pie lemšanas ir bijuši dažādos amatos strādājošie un to skaits nav liels.
Jācer ka JKP teiks savu vārdu jo šis izskatās pēc apzināta lēmuma nepildīt ES piedāvāto vakcīnu apjoma pasūtīšanas.
Te nav neviena neskaidra jautājuma par ko sabiedrībā jāved diskusijas.
Arī noslepenojama informācija šeit nevar būt ka apskatīšanas vērts priekšlikums!

Atbildēt

!!

01.02.2021. 09:53

tā vien šķiet, ka visa tā padarīšana ir relativitātes teorijas līmenī

Atbildēt

Arī lasītājs ( ne krievs. ne ukrainis )

01.02.2021. 08:53

Latvijas valdība ( arī parlaments)sāk līdzināties Krievijas valdībai, gan iedomības,stulbuma, un "svarīgas slepenības " dēļ. Nezināšanu, muļķību, neizdarību cenšas noslēpt ar slepenības zīmogu. Tai skaitā arī nelikumību. Tas jau izskatās pēc sistēmas un par to nekas nav. Jau ir seni precedenti.

Atbildēt

millers

01.02.2021. 07:32

iespricējiet paulutim petroleju kājā,lai palēkā,tad var būt,ka sāks domāt ,lai gan,šis process viņam svešs

Atbildēt

Soģis

01.02.2021. 07:26

Paristus drīz tā noslepenos , ka ar vilku suņiem un tiesu ekspertiem huj atradīs. Dzīvnieki, ellē degsiet!

Atbildēt

Q

01.02.2021. 07:04

Ko gan citu jūs cerējat sagaidīt no Sorosa pederastu partijas biedra Pavļuta, kā tikai slepenību visu mūsu kopējās budžeta naudas izsaimniekošanā un izzagšanā!

Atbildēt

Indullis Durka

01.02.2021. 05:06

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Neatkarīgi no tā, vai testaments ir publisks vai privāts, jāņem vērā Civillikumā noteiktie neatņemamās daļas tiesīgie – tuvākie radinieki, kuriem pienākas puse no mantojuma, kuru viņi mantotu, ja nebūtu testamenta. Neatņemamās daļas tiesīgie ir laulātais un bērni, kā arī mirušo bērnu mazbērni. Ja bērnu nav, neatņemamās daļas tiesīgie ir laulātais, tēvs un māte.

Atbildēt

nu ko

01.02.2021. 00:17

Starp citu Latvija ir vienīgā Eiropas valsts, kas neuzdod datus par novakcinēto skaitu. Noslepeno, jo kauns par tik mazu skaitli.

Atbildēt

paga paga

01.02.2021. 00:00

Rūpes par tautu visā spožumā! Tāpēc arī tāda nolaidība vakcīnu iegādē. Jo valdība nekad nav strādājusi tautas interesēs.Nekad. Tikai savu kabatu. Būtībā par šāda dokumenta noslepenošanu vajag iesniegt Eiropas tiesā par cilvēktiesību pārkāpumu slepenojot cilvēku veselībai svarigu informāciju.

Atbildēt

.....Tu esi ĻOTI ļauns cilvēks, Pauļut!

31.01.2021. 23:39

Saprotams....te ir iedzīvojies jau pavisam labi pasaules vareno takšelis kādā mazā eiropas nostūrī.......Te tiks pildītas norādes no dikti lielas tālienes, Levits visu kontrolēs......Liels sods Jums, zemais kalps pienāktos.......

Atbildēt

nevajag muldēt

31.01.2021. 23:33

Pavļuts nevar noslepenot valdības lēmumu, tehniski to var izdarīt tikai valdība pati.

Atbildēt

:-))

31.01.2021. 22:39

Projekts bija publicēts MK :-))

Atbildēt

Nāves grupējums

31.01.2021. 22:31

Izskatās ka noliegtajai konspirācijas teorijai ir taisnība.Tiek slēptas pēdas.Tie maitas ar Levitu priekšgalā saprata ka nervozā Viņķele var izpļāpāties un ātri nomainīja.Tādu gājienu tikai idiots nepamanīs.
Vecais ağents Levits pat steidzīgi epastu kareklim rakstīja pa nakti jo bij steidzīgi lauku tante jānoņem savādāk viss aizietu ne pa plānu.Valdības nāves eskadrons turpina savu gājienu.
49gadā to sauca deportācija,bet tagad pa moderno...
Kā krievu žīdi saka-komar nosa nepodtočit:)

Atbildēt

solīts makā nekrīt!

31.01.2021. 22:24

»

vispār

Latvija ir pasūtījusi vakcīns jau 3 miljoniem iedzīvotāju


Un cik vakcīnas saņems?
Es domāju, ka liela daļa aizies neceļos un nonāks melnajā tirgū - Krievijā un ārpus ES šīs vakcīnas būs uz izķeršanu.
Un visu būs ļoti viegli noslēpt, jo vakcīnām ir īss uzglabāšanas termiņš. Pianists pateiks, ka cilvēki negribēja vakcinēties un tāpēc vakcīnas tika utilizētas. Bet patiesībā vakcīnas aizceļos tur, kur ir maksātājs.

Atbildēt

Tas lops

31.01.2021. 22:02

labu galu neņems.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

21

Karikatūrists varas kalpībā

Foto“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri reklamējās uz sava pretmeta Gunāra Astras fona.
Lasīt visu...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...