Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

???

08.11.2017. 00:31

Smieklīgi… Ir kāds, kurš tam tic???

Atbildēt

no faktiem

07.11.2017. 16:14

Vienkāši ārprāts,ārprāts,ārprāts,kas notiek?Jā,te ir jārok Vienotības virzienā un dziļi jārok.

Atbildēt

Me

07.11.2017. 14:36

»

šitas

krupis ir OIK tēvs. Tagad grib ielīst atpakaļ politikā muldot un, man ir aizdomas, klaji melojot


Nemuldi, OIK tēvi ir tautas partija un turpinātāji Vienotība. Daniels Pavļuts pirmais sāka revidēt OIK "ieguvumus" valstij.

Atbildēt

Karote

07.11.2017. 14:13

Pavisam nebrīnītos, ja to elektrību vnk dzenā pa riņķi no latvenergo, nosmeļot krējumu. Ideāla afēra, un pārbaudīt to nav kam, jo visur savējie.

Atbildēt

Paija

07.11.2017. 12:20

ķļūda, komentāru tika domāts pievienot pie cita raksta.

Atbildēt

Paija- teātra 1.cēliens

07.11.2017. 12:15

Viss ir smuki saskaņots, tas ir teātra 1.cēliens, lai āboliņai vieglāk būtu "aiziet", nekur jau viņa nepazudīs, vien kāros nākamo naudīgo un VARAS amatu (nodrošinātais un rezervētais vēstnieces "darbs", protams, neskaitās).

Atbildēt

ed

07.11.2017. 09:49

:D :D :D bumerangs

Atbildēt

šitas

07.11.2017. 09:28

krupis ir OIK tēvs. Tagad grib ielīst atpakaļ politikā muldot un, man ir aizdomas, klaji melojot :)

Atbildēt

Kuku

07.11.2017. 08:56

Tagad darbs parlamentārās izmeklēšanas komisijai kurā nav iekļauti Vienotības pārstāvji.

Atbildēt

???

07.11.2017. 07:42

Nepieciešams pārbaudīt vai tie Sadales tīkla skaitītāji "pareizi"uzskaita to elektroenerģiju, kuru iepērk no blēžiem??? Uzticības nav!!!

Atbildēt

Dr. oec. Jurijs

07.11.2017. 05:28

»

tad jau

ozolbābioets ar spiridonovu nosspērušiAS "Augstsprieguma tīkls" padome uz pieciem gadiem tika ievēlēta 2016.gada oktobrī.

Padomes sastāvs:
Dr. sc. ing. Vilnis Krēsliņš - padomes priekšsēdētājs
Dr. oec. Jurijs Spiridonovs - padomes priekšsēdētāja vietnieks
Dr. oec. Olga Bogdanova - padomes locekle

Atbildēt

tad jau

06.11.2017. 22:41

ozolbābioets ar spiridonovu nosspēruši

Atbildēt

No Ziemeļiem

06.11.2017. 22:11

»

Balva par dokumentu iznīcināšanu

AS "Augstsprieguma tīkls" padome uz pieciem gadiem tika ievēlēta 2016.gada oktobrī. Padomes sastāvs...


Kāds sakars O.Bogdanovai ar šo? Nepatīk viņas doktora grāds, vai padomes locekļa amats AST?
Par OIK ir atbildīgs D.Kauliņa vadītais Atjaunojamo resursu departaments.

Atbildēt

Neviens

06.11.2017. 22:03

dokuments nevar pazust ( ja tas ir parakstīts,apstiprināts un reģistrēts lietvedībā)tā pat vien,tātad ir bijusi ieinteresēta persona, lai dokuments pazustu.Te jāsāk rakt un atklāsies interesantas lietas. Pēc lietvedības noteikumiem, dokumenti tiek sagatavoti vismaz divos eksemplāros,kur viens glabājas pie izdevēja iestādes vismaz 10 gadus. Pacietību un veiksmi meklēšanā!

Atbildēt

viedais

06.11.2017. 20:28

Gan jau kādam fleškā tas atzinums būs saglabāts. Bet, ja tas ir pazudis, tad ir skaidrs, ka tur viss bija slikti priekš OIK afēristiem un viņu piesedzējiem kukuļņēmējiem ierēdņiem. M.Knoks ir profesionālis un, ja raka viņš, tad jau kaut ko arī atraka nelabu:) Jāsaka, ka šahistei izvēloties pašu vājāko VIDa ģenerāldirektori tomēr pietika pielikt klāt viņai padomniekos augstas klases juristu, kas to iestādi var pieskatīt. Cik jau nu viņš tur ko var.

Atbildēt

joske

06.11.2017. 19:51

Savulaik biju pie Knoka konsultēties par invalīdu lietām.Tipisks labējās politikas pārstāvis t.i.darba devēju un viņu fašistiskās,prettautiskās politikas vergs.Nekā cilvēciska!Arī Pavļuts-izteikts labējais fašists-3a vergs un tādēļ papīriem jāpazūd,jo tajos ir Rīdzenes praktiskās politikas atainojums,kuru nevēlās publiskot LKP.

Atbildēt

REKĀ

06.11.2017. 19:49

Šī nav valsts, bet krimināls veidojums ar karogu, himnu un ģerboni, kuru vada mūsu pašu bāleliņi un zeltenes. Par kādiem grēkiem tāds sods šai skaistajai zemei ?

Atbildēt

"Kustība Par „pazudušo” OIK slēdzienu!"

06.11.2017. 19:03

Jaundibinātās partijas "Kustība Par „pazudušo” OIK slēdzienu!" valdes priekšsēdētāja amatā ievēlēts bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, savukārt valdē ievēlēti arī Saeimas deputāti Ilze Viņķele un Ints Dālderis.

Atbildēt

Balva par dokumentu iznīcināšanu

06.11.2017. 18:48

AS "Augstsprieguma tīkls" padome uz pieciem gadiem tika ievēlēta 2016.gada oktobrī. Padomes sastāvs:

Ekonomikas doktorei Olgai Bogdanovai ir vairāk kā
10 gadu pieredze darbā valsts pārvaldē – Ekonomikas ministrijā. Patlaban viņa ieņem Ekonomikas ministrijas Enerģijas tirgus un infrastruktūras departamenta direktores amatu, savukārt pirms tam bijusi gan valsts sekretāra vietnieka enerģētikas jautājumos pienākumu izpildītāja, gan arī divus gadus ieņēmusi Enerģijas tirgus un infrastruktūras departamenta direktora vietnieces un Enerģijas tirgus nodaļas vadītājas amatu.

Atbildēt

siska

06.11.2017. 17:43

Kāda zaļā enerģija Latvijā??? Šogad kukurūza nav izaugsi.

Laiž Latvenergo fosilo strāvu iekšā zaļajā vadā un noskaita tik naudiņu.

Aizbrauciet un paskatieties uz tām vietām, kur ražo šo zaļo elektrību, 99% gadījumu tur nekā nav.

Atbildēt

Jurists

06.11.2017. 17:20

"... Man šķiet absurds pieņēmums, ka ministrs varētu kaut ko izdarīt ar ministrijas lietvedību. Tas vienkārši tā nenotiek. Līdz ar ko es aicinātu ministriju nodarboties ar to, kas tai ir jādara un meklēt šos dokumentus rokā, un noskaidrot, kur tad viņi ir palikuši ..."

- Danielam PAVĻUTAM pilnīga taisnība.

Viņu izmeta un izstūma tieši par to, ka pieķērās klāt organizētai noziedzībai. Drīzāk pie tā ir vainīga ministrijas nomenklatūra, kas faktiski sagatavo atbildes un skaidrojumus ministram.

Ministram sataisa cūcības un viņš var neko nesaprast, kas notiek, var provocēt ministra darbu, viņa partiju utt.

Ministrs neliek sava birojam, kuru ir pietiekoši, pārbaudīt svarīgus dokumentus, kas iet uz parakstu, bet viņi ir sliņķi, laiku laikam notrallina.

Un jābūt ministrijas instrukcijā vai citā dokumentā noteikts, kas ir atbildīgs, vismaz solidāri ar ministru par ministra parakstītiem dokumentiem - VISS!.

Par dokumentu zādzību, iznīcināšanu ir JĀIEROSINA IZMEKLĒŠANA, ko jāveic tuvākajos DESMIT GADOS, bet ja tie iet uz tiesu - noteikt, ka jātiesā vismaz DESMIT gadi.

Krita J';anis Bordānsm krita Roberts Ķīlis, krita par upuri Ingrīda CIRCENE, kas uzsāka ieviest kārtību nozarē. Tagad draud Kārlim Šdurskim. Un kas - ZZSa un NA-bas tie paši satelīti "Saskaņa?"

Atbildēt

eksis

06.11.2017. 17:02

Labāk rokam Knoka virzienā. Viņš tagad VIDā policijas apvieno.

Tur gan arī bez viņa viskautkas pazūd.

Atbildēt

ja kas

06.11.2017. 16:55

Lai papīri pazustu, tie nav obligāti jāapēd.

Atbildēt

LV

06.11.2017. 16:46

Šoreiz taču Daniels Pavļuts nebūtu kritizējams? Viņš patiešām sāka revidēt tās OIK, par ko tika izmests no ministra amata. Kāpēc PIETIEK pēc OIK mafijas nerok Vienotības virzienā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....