Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

???

08.11.2017. 00:31

Smieklīgi… Ir kāds, kurš tam tic???

Atbildēt

no faktiem

07.11.2017. 16:14

Vienkāši ārprāts,ārprāts,ārprāts,kas notiek?Jā,te ir jārok Vienotības virzienā un dziļi jārok.

Atbildēt

Me

07.11.2017. 14:36

»

šitas

krupis ir OIK tēvs. Tagad grib ielīst atpakaļ politikā muldot un, man ir aizdomas, klaji melojot


Nemuldi, OIK tēvi ir tautas partija un turpinātāji Vienotība. Daniels Pavļuts pirmais sāka revidēt OIK "ieguvumus" valstij.

Atbildēt

Karote

07.11.2017. 14:13

Pavisam nebrīnītos, ja to elektrību vnk dzenā pa riņķi no latvenergo, nosmeļot krējumu. Ideāla afēra, un pārbaudīt to nav kam, jo visur savējie.

Atbildēt

Paija

07.11.2017. 12:20

ķļūda, komentāru tika domāts pievienot pie cita raksta.

Atbildēt

Paija- teātra 1.cēliens

07.11.2017. 12:15

Viss ir smuki saskaņots, tas ir teātra 1.cēliens, lai āboliņai vieglāk būtu "aiziet", nekur jau viņa nepazudīs, vien kāros nākamo naudīgo un VARAS amatu (nodrošinātais un rezervētais vēstnieces "darbs", protams, neskaitās).

Atbildēt

ed

07.11.2017. 09:49

:D :D :D bumerangs

Atbildēt

šitas

07.11.2017. 09:28

krupis ir OIK tēvs. Tagad grib ielīst atpakaļ politikā muldot un, man ir aizdomas, klaji melojot :)

Atbildēt

Kuku

07.11.2017. 08:56

Tagad darbs parlamentārās izmeklēšanas komisijai kurā nav iekļauti Vienotības pārstāvji.

Atbildēt

???

07.11.2017. 07:42

Nepieciešams pārbaudīt vai tie Sadales tīkla skaitītāji "pareizi"uzskaita to elektroenerģiju, kuru iepērk no blēžiem??? Uzticības nav!!!

Atbildēt

Dr. oec. Jurijs

07.11.2017. 05:28

»

tad jau

ozolbābioets ar spiridonovu nosspērušiAS "Augstsprieguma tīkls" padome uz pieciem gadiem tika ievēlēta 2016.gada oktobrī.

Padomes sastāvs:
Dr. sc. ing. Vilnis Krēsliņš - padomes priekšsēdētājs
Dr. oec. Jurijs Spiridonovs - padomes priekšsēdētāja vietnieks
Dr. oec. Olga Bogdanova - padomes locekle

Atbildēt

tad jau

06.11.2017. 22:41

ozolbābioets ar spiridonovu nosspēruši

Atbildēt

No Ziemeļiem

06.11.2017. 22:11

»

Balva par dokumentu iznīcināšanu

AS "Augstsprieguma tīkls" padome uz pieciem gadiem tika ievēlēta 2016.gada oktobrī. Padomes sastāvs...


Kāds sakars O.Bogdanovai ar šo? Nepatīk viņas doktora grāds, vai padomes locekļa amats AST?
Par OIK ir atbildīgs D.Kauliņa vadītais Atjaunojamo resursu departaments.

Atbildēt

Neviens

06.11.2017. 22:03

dokuments nevar pazust ( ja tas ir parakstīts,apstiprināts un reģistrēts lietvedībā)tā pat vien,tātad ir bijusi ieinteresēta persona, lai dokuments pazustu.Te jāsāk rakt un atklāsies interesantas lietas. Pēc lietvedības noteikumiem, dokumenti tiek sagatavoti vismaz divos eksemplāros,kur viens glabājas pie izdevēja iestādes vismaz 10 gadus. Pacietību un veiksmi meklēšanā!

Atbildēt

viedais

06.11.2017. 20:28

Gan jau kādam fleškā tas atzinums būs saglabāts. Bet, ja tas ir pazudis, tad ir skaidrs, ka tur viss bija slikti priekš OIK afēristiem un viņu piesedzējiem kukuļņēmējiem ierēdņiem. M.Knoks ir profesionālis un, ja raka viņš, tad jau kaut ko arī atraka nelabu:) Jāsaka, ka šahistei izvēloties pašu vājāko VIDa ģenerāldirektori tomēr pietika pielikt klāt viņai padomniekos augstas klases juristu, kas to iestādi var pieskatīt. Cik jau nu viņš tur ko var.

Atbildēt

joske

06.11.2017. 19:51

Savulaik biju pie Knoka konsultēties par invalīdu lietām.Tipisks labējās politikas pārstāvis t.i.darba devēju un viņu fašistiskās,prettautiskās politikas vergs.Nekā cilvēciska!Arī Pavļuts-izteikts labējais fašists-3a vergs un tādēļ papīriem jāpazūd,jo tajos ir Rīdzenes praktiskās politikas atainojums,kuru nevēlās publiskot LKP.

Atbildēt

REKĀ

06.11.2017. 19:49

Šī nav valsts, bet krimināls veidojums ar karogu, himnu un ģerboni, kuru vada mūsu pašu bāleliņi un zeltenes. Par kādiem grēkiem tāds sods šai skaistajai zemei ?

Atbildēt

"Kustība Par „pazudušo” OIK slēdzienu!"

06.11.2017. 19:03

Jaundibinātās partijas "Kustība Par „pazudušo” OIK slēdzienu!" valdes priekšsēdētāja amatā ievēlēts bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, savukārt valdē ievēlēti arī Saeimas deputāti Ilze Viņķele un Ints Dālderis.

Atbildēt

Balva par dokumentu iznīcināšanu

06.11.2017. 18:48

AS "Augstsprieguma tīkls" padome uz pieciem gadiem tika ievēlēta 2016.gada oktobrī. Padomes sastāvs:

Ekonomikas doktorei Olgai Bogdanovai ir vairāk kā
10 gadu pieredze darbā valsts pārvaldē – Ekonomikas ministrijā. Patlaban viņa ieņem Ekonomikas ministrijas Enerģijas tirgus un infrastruktūras departamenta direktores amatu, savukārt pirms tam bijusi gan valsts sekretāra vietnieka enerģētikas jautājumos pienākumu izpildītāja, gan arī divus gadus ieņēmusi Enerģijas tirgus un infrastruktūras departamenta direktora vietnieces un Enerģijas tirgus nodaļas vadītājas amatu.

Atbildēt

siska

06.11.2017. 17:43

Kāda zaļā enerģija Latvijā??? Šogad kukurūza nav izaugsi.

Laiž Latvenergo fosilo strāvu iekšā zaļajā vadā un noskaita tik naudiņu.

Aizbrauciet un paskatieties uz tām vietām, kur ražo šo zaļo elektrību, 99% gadījumu tur nekā nav.

Atbildēt

Jurists

06.11.2017. 17:20

"... Man šķiet absurds pieņēmums, ka ministrs varētu kaut ko izdarīt ar ministrijas lietvedību. Tas vienkārši tā nenotiek. Līdz ar ko es aicinātu ministriju nodarboties ar to, kas tai ir jādara un meklēt šos dokumentus rokā, un noskaidrot, kur tad viņi ir palikuši ..."

- Danielam PAVĻUTAM pilnīga taisnība.

Viņu izmeta un izstūma tieši par to, ka pieķērās klāt organizētai noziedzībai. Drīzāk pie tā ir vainīga ministrijas nomenklatūra, kas faktiski sagatavo atbildes un skaidrojumus ministram.

Ministram sataisa cūcības un viņš var neko nesaprast, kas notiek, var provocēt ministra darbu, viņa partiju utt.

Ministrs neliek sava birojam, kuru ir pietiekoši, pārbaudīt svarīgus dokumentus, kas iet uz parakstu, bet viņi ir sliņķi, laiku laikam notrallina.

Un jābūt ministrijas instrukcijā vai citā dokumentā noteikts, kas ir atbildīgs, vismaz solidāri ar ministru par ministra parakstītiem dokumentiem - VISS!.

Par dokumentu zādzību, iznīcināšanu ir JĀIEROSINA IZMEKLĒŠANA, ko jāveic tuvākajos DESMIT GADOS, bet ja tie iet uz tiesu - noteikt, ka jātiesā vismaz DESMIT gadi.

Krita J';anis Bordānsm krita Roberts Ķīlis, krita par upuri Ingrīda CIRCENE, kas uzsāka ieviest kārtību nozarē. Tagad draud Kārlim Šdurskim. Un kas - ZZSa un NA-bas tie paši satelīti "Saskaņa?"

Atbildēt

eksis

06.11.2017. 17:02

Labāk rokam Knoka virzienā. Viņš tagad VIDā policijas apvieno.

Tur gan arī bez viņa viskautkas pazūd.

Atbildēt

ja kas

06.11.2017. 16:55

Lai papīri pazustu, tie nav obligāti jāapēd.

Atbildēt

LV

06.11.2017. 16:46

Šoreiz taču Daniels Pavļuts nebūtu kritizējams? Viņš patiešām sāka revidēt tās OIK, par ko tika izmests no ministra amata. Kāpēc PIETIEK pēc OIK mafijas nerok Vienotības virzienā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...