Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu

17.05.2022. 13:19

»

Pārfrazējot Veidenbaumu.

"Zem kājām varmākas taisnību mīs...


interesanti, ziemeļkoreja pievienojusies "globālistu sazvērestībai"vai "atbalsta Bilu Geitu', vai papildina "kapitālistu farmācijas milžu jeb Bigfarmas maciņus", vai vienojusies ar "masoniem vai cionistiem par zelta miljardu"- kāds var pateikt no tiem, kas apstrīd kovida eksistenci un vakcīnas, kuru no šiem variantiem izvēlējusies Ziemeļkoreja?Jeb tie jau meli,ko tiražē "uzpirktie mediji" ka Ziemeļkorejā kovids?

Atbildēt

Protams, ka Izdevusies valsts

17.05.2022. 12:56

»

Latvija izdevusies valsts

Jo mums ir tādi ministri kā zilie Rinka un Golubaja, Covid biznesmens Pavļute, plušķis židelis Prezis,... turpināt


Cerams, ka Krievijas sastāvā guberņas statusu mums piešķirtu!

Atbildēt

ko pie tādiem ej???

15.05.2022. 18:21

»

aa

gan nezinu, kas strādā mazāk un nekvalitatīvāk kā ārsti, bet saņem vairāk kā citi un nekad nav gana


ā, gudrie vairs tikai par naudu vai rinda gadu...nevajadzēja jūsējiem līst medicīnā un vēl mazāk to menedžēt

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

15.05.2022. 14:13

»

Latvija - neizdevusies valsts

Tā kā 99,99% mediķu covid laikā pierādīja un parādīja sevi kā esošās varas pakaļlaižus, tad šī ziņa ir pat smieklīga un jautra. Vienīgā, kura ir pelnījusi algas paaugstinājumu izrādījās Marina Kornatovska. Parējie? ... nostājās pret tauta varas pusē. Nu, un ... tagad vara uzmeta pašus. Vai nav smieklīgi...“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

'MOTO': "Galvenais - lai SISTĒMA vismaz 'pa lielam nebremzē'!…" ;)

"Bet citādi - VISS rullē un pa košo!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

(...)
Par laimi - šajā "valstī" CITĀ ziņā,
Viss "rullē perfekti" (gvelž plašsaziņa):
"Gan valdība par pavalstniekiem gādā,
Gan sabiedrība (lojāla!) daudz strādā ~
Ne kāds pa SILI bradā, rukšķu barā,
Ne "glupais pūlis" streso, vīlies varā,
Ne daži "sugas biedri" rij un laupa,
Ne daudzi "pārējie" pa grasim taupa,
Gan svētkus svin (pie TV tŗuli tupot),
Gan "kampaņās" 'ņem dalību' (pa glupo),
Gan "sašutinās", ja kas nav pa prātam
(Gan "lumpe.ņiem", gan varas "aparātam"),
Pat - "demisijas" pieprasa, vai sodus
(Ja "masām" šķiet, ka daži "nogāž podus") ~
Tad "MĒS" pa "pagalītei sārtā metam",
"Caur svilpi tvaiku nolaižot" (pa retam!)...
...
Bet citādi – šeit, "euro.latv[ĀN]ijā",
Pa košo rullē VISS - kā "Leiputrijā":
Šeit piena upes ķīseļkrastus mērcē
(Ne - SILE smako rukšķu viŗcas tērcē),
Un putras kalniem - bieza zafte virsū
(Ne - viss un vienmēr sanāk kā caur ..."ķēķi"),
Uz naudas (SVEŠAS) - Milda (VĒL), kā dzīva
(Ne - LATU nokauj "euro" sērga sīva),
Gan darba netrūkst ļautiņiem, gan maizes
(Ne - "simtlatnieku" / "emigrantu" šaizes),
Gan "pensīšos" var bezrūpīgi "kūkot"
(Ne - ubaggrašus "pašval.dauņos" lūkot),
Pat grūtdienīšiem pieciešami klājas
(Ne - cer, ka šie "pa fikso atstieps kājas") ~
Par šito - "tautai" prieks, kas "valsti" ciena
(Kur TIKAI "ļečīšanu" 'laiž pēc piena')!!!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

gadījuma rakstura pakalpiņš

15.05.2022. 09:23

Nu lūk - tas pats vecais repšes sauklis: Bet kā var nesolīt?! Arī saskatīt savienojošo līniju starp "jauno laiku" un "jauno jenotību" nemaz nav problemātiski. Tātad - Ukrainai neatteica, zināmajām organizācijām 40 miljonus neatteica, bet mediķiem - atteica. Raksturīgi arī, ka kaut kāda "prasību mīkstināšana" ne pie kā jēdzīga nenoved. Lūk, zeļenskis, kaut arī komiķis, bet savas prasības nevis mīkstina bet tieši otrādi, un rezultātā visu tagad arī saņem. Ā, "viņiem cita mentalitāte".

Atbildēt

Golubeva Marija

15.05.2022. 05:17

»

Latvija izdevusies valsts

Jo mums ir tādi ministri kā zilie Rinka un Golubaja, Covid biznesmens Pavļute, plušķis židelis Prezis,... turpināt


Draugi! Dāmas un nedāmas! Homoseksuāļi un biseksuāļi! Transvestīti! Godātā Rinkevičas kundze!

Es kā Iekšlietu ministrijas ministre teikšu tā. Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm.

Speciālo uzdevumu bataljonam, reaģējot uz politiskām pūļa masu nekārtībām, ir īpaši uzdevumi no elektrošokeru pielietošanas līdz jaudīgu ūdensmetēju un trokšņa granātu piemērošanai.

Speciālo uzdevumu bataljons šodien veic vingrinājumus slepena poligona teritorijā, īpaši pievēršoties maigākām spēka izpausmēm. Es aicinātu ekektrošokerus aizstāt ar stekiem un rokudzelžiem. Īstiem rokudzelžiem, nevis erotiskā arsenāla seksuālām rotaļlietām, politiski nepakļaujoties seksuāli stiprākajam personas “aizturēšanas orgasma” laikā.

Gaidāmi aicinājumi uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā, kas šoreiz nav saistīts ar VDD plāniem un būtu operatīvais provokāciju uzdevums, lai identificētu “latviešu etniskos teroristus” vai “Kremļa aģentu žīdu kolonu”.

Citā “riskanto situāciju plānošanā” ar policijas provokācijām, kad policisti ir iefiltrēti “dažādos politiskās varavīksnes grupējumos”, mums ir jāvadās ne tikai no policijas operatīvajiem apsvērumiem, bet arī jāņem vērā plašāks sabiedriskais un ģeopolitiskais konteksts, lai ministram katru reizi 10. maijā nenāktos demisionēt. Tie visi ir visai slidīgi jautājumi. Tikai kopīgi ar Valsts prezidentu un Rinkevičas kundzi no Ārlietu ministrijas saskaņojami.

Tas attiecas arī uz veiksmīgo risinājumu gan Ukrainas traģēdijas fotogrāfiju izvietojumam, gan ar Ukrainas karogu Latvijas teritorijā plašu pielietošanu.

Operatīvo pasākumu kontekstā ar provokāciju “dot brīvības, kas nav aizliegtas ar likumu”, piemēram ziedu nolikšanu piemiņas vietās, ir panākts ievērojams rezultāts, sabiedrības drošības nodrošināšanā. Es esmu pietiekami gudra, lai visu VDD operatīvo darbu plānotu un saprastu un man katram nav jāstāsta viss, ko zinu.

Atklāšu tikai tādu sīkumu, ka Uzvaras laukuma visa apkārtne ir noklāta ar nepamanāmām novērošanas kamerām. Ikviens policists ir aprīkots ar mobilu novērošanas un ieraksta kameru, kas ir sasaistē ar Rīgas pilsētas operatīvas novērošanas centru.

Operatīvi iegūtā informācija uzrāda arī atsevišķu policistu nelojalitāti policijas vadībai un neatbilstību ieņemajamam amatam.

Ir nekavējoši jāuzlabo policistu meistarība šo trūkumu novēršanā, lai nepieļautu, ka “krievvalodīga agresora karoga nēsātājam” pašvaldības policists nespēj izskaidrot piemērojamā likuma normu, kas to aizliedz darīt.

Līdz ar to saistībā ar notikumiem 10. maijā pie padomju pieminekļa Pārdaugavā Valsts policija pagaidām sākusi tikai pirmos trīs kriminālprocesus un 20 administratīvā pārkāpuma procesus.

Divi kriminālprocesi sākti pēc Krimināllikuma panta par genocīda, noziegumu pret cilvēci, noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanu. Viena no šīm lietām sākta pret jaunieti, kurš pie pieminekļa staigāja ar Krievijas karogu. Abas lietas nodos izmeklēšanai Valsts drošības dienestā (VDD).

Ir jāņem vērā ikkatras rīcības sociāli psiholoģiskā ietekme un sodīšanas sistēmas ar ievērojamiem naudas sodiem efektivitāte.

Ziedu novākšana ar traktoru nākošajā rītausmā bija rīcība, kas notiek katru gadu pēc šī 9. maija pasākuma, tāpēc aizvainošanās ir uzspēlēta un ir pilnīgi nevietā.

Latvijas pilsoniskās nācijas izveides neveiksmes ir mūsu kopīgas neveiksmes. Es tagad teikšu, ka konflikti sabiedrībā ir auglīga augsne VDD operatīvajām darbībām, nodrošinot sabiedrisko drošību.

Jo dziļāki ir etniskie konflikti, jo drošāka sabiedrība.

Latvijas krievvalodīgajiem šobrīd jātiek galā pašiem.

Personīgi mana atbildība ir valsts gatavība nodrošināt piemērotu atalgojumu policijas darbiniekiem, tos neaizstājot vien ar novērošanas kamerām.

Tādēļ pieturēšis pie VDD izveidotas tradīcijas mūsu veidoto un kontrolēto partiju Vienotīb, Jaunā Vienotība, Attīstībai PAR, NA un Saskaņa konteksā un savā politiskajā reklāmā aicinu krievvalodīgajien okupantiem un latviešiem censties rūpēties KOPĀ par valsts drošību, kaut sabiedrība ir sašķelta, kā nekad iepriekš kopš 1991. gada.

Pārpublicēts no Twittber

Atbildēt

Maija

15.05.2022. 04:12

Kāpēc tik liela starpība, starp vidējā medicīniskā personāla un ārstu algām!...Cik saņem sociālais darbinieks?... Latvija tika iepludinātas milzīgas naudas summas no Fondiem, kur, ellē, viss tas ir palicis?...Tagad vēl maksāsiet jūdiem 40 miljonus!...Kāpēc Valsts slimnīcās pirmāmkārtam tiek arstēti Privātprakšu klienti...Sievietes mēnešiem gaida rindās, lai tiktu uz Valsts medicīnu!...Latvijas Valsts medicīna ir veiksmīgs bizness! Un tāpēc, tas ir koks ar 2 galiem....Avena banda Valdībā ir izsaimniekojusi milzīgas naudas summas! Un tāpēc Dāniēel, ej Dirst!..Un dirst lai iet tie ubagotāji ar saviem zārkiem!

Atbildēt

Nuga

14.05.2022. 21:08

Algas tika "garantētas" pandēmijas laikā, gluži tāpat kā visi pagaidu lēmumi. Tagad ministriju un seimu grūtgalvīšiem jāpārskata viss un jāvērš par labu.

Atbildēt

Latvija izdevusies valsts

14.05.2022. 19:47

Jo mums ir tādi ministri kā zilie Rinka un Golubaja, Covid biznesmens Pavļute, plušķis židelis Prezis,... turpināt!

Atbildēt

Vai ne tā

14.05.2022. 19:15

Katram cilvēkam vajag savu lāci apskaut?

Atbildēt

te daži plebeji neprotas

14.05.2022. 18:52

štrunts par jūsu algām, bet piemeinekļa nojaukšanai ar naudu nožņaudzāties! Patriotismu esat nodzēruši! saziedots tikai 200 000!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.05.2022. 16:28

»

tad nerej Latviju

rej čangaļu stabiņus pudencijas...avena branžu.Menedžeri atradušies citiem... Kur mana vaina? par ko pats balso??? par žigolo/ zagļiem bļondariem? PSRS jau zagt varēja cik grib, pat prokuri attaisnojot teica-zog jau visi...TIKAI NEDOD DIEVS, APZAGT KOMUNISTU...tagad dauzdi to sekmīgi turpina. Izzaga...


Ir tāds teiciens, ka katra tauta atbild par to, ko dara tās valdība, tāpēc nav ko te streločņikus meklēt. Latvijā ir 290 tūkstoši to, kuri saņem algas no budžetiem. Katru mēnesi. Un vēl prēmijas, piemaksas ... Ja tas bars viss vēl strādātu par to algu, mums te būtu jābūt piena upēm ķīseļa krastos, bet viss diemžēl virzās pretējā virzienā gadu no gada. Latvija? :) Ar katru gadu tā kā valsts priekš manis kā priekš iedzīvotāja kļūst aizvien dārgāka un bezjēdzīgāka.

Atbildēt

Laiks negaida...

14.05.2022. 16:21

»

kkk

Plikpauri uz tiesu


Ne tikai Golubevai, bet visiem A/P ministriem, ir jāizsaka neuzticība!!! Šie liberastu piedēkļi, ir jāpadzen! NA vajadzētu to pieprasīt!

Atbildēt

14.05.2022. 15:54

»

Kaupēns Laupītājs

Drīz Avena banda, dabūs atdot visu, ko salaupījuse no Latvijas Valsts


Visas Republikāniskās bērnu slimnīcai sapirktās iekārtas būs jāatdod "Avenam".

Atbildēt

bnf

14.05.2022. 15:51

Pavlut - atkapies! Visdrizak mums vajag veselibas ministru no amerikas, vini zin ka labak, vini zin, ja ari vini nezin!

Atbildēt

Skats no alas

14.05.2022. 15:21

»

Latvija - neizdevusies valsts

Piekrītu, normāla medicīna ir sliktās PSRS palieka, kuru par visām varītēm vēlas atjaunot ļaunais Putins. Tā kā latviešu tūdaliņiem - urrāpatriotiem tas nav pieņemams, pret to ir jācīnās visiem iespējamajiem spēkiem. LV pilsoņiem ir jāpietiek ar karogu, himnu un pieneņgalvas aforismiem. Tie izārstē ...


Viss pareizi, viens nepareizi. Nevis izārstē, bet diagnosticē. Ir sapirkta tehnika, kas palīdz ielīst cilvēkā, bet aiz tās jau stāv tie paši, kas bija. Prograsīvas zāles ne pa kabatai, ģimenes ārstiem interesē nevis pacients, bet kovid piemaksas utt. Plus vēl, pateicoties nācijas novecošanai un paradumiem, situācija ir nobriedusi diezgan nepatīkama. Darba visiem mediķiem pietiks ilgam laikam, tikai ar to kvalitāti un rezultātiem dažādu iemeslu dēļ būs arvien štruntīgāk.

Atbildēt

Skats no alas

14.05.2022. 15:18

Skatoties teātri, kā jūs, nelaimīgie naudas kovidnieki, tagad apvainosiet viens otru un grauzīsiet viens otru par neesošo naudu un arī to ministra izstrādājumu, atcerēsimies, ka jūs pēdējo 2,5 gadu laikā nenostājāties pacientu un cilvēku pusē, bet gan kā padauzas aizskrējāt apkalpot farmācijas koncernu alkatību.

Atbildēt

Kaupēns Laupītājs

14.05.2022. 13:41

Drīz Avena banda, dabūs atdot visu, ko salaupījuse no Latvijas Valsts!

Atbildēt

tad nerej Latviju

14.05.2022. 12:34

»

Latvija - neizdevusies valsts

O, jā! Redzot apbrīnojamos Latvijas valsts attīstības rezultātus urrāpatriotu vadībā esmu ne reizi vien apsvēris, vai nepārstāt analizēt to, kas notiek visapkārt, bet nenosodiet mani tik ļoti, tas - tikai aiz lielā prieka, ka mana valsts iet uz priekšu ar tādiem attīstības tempiem, ka Ķīna nervozi stāv...


rej čangaļu stabiņus pudencijas...avena branžu.Menedžeri atradušies citiem... Kur mana vaina? par ko pats balso??? par žigolo/ zagļiem bļondariem? PSRS jau zagt varēja cik grib, pat prokuri attaisnojot teica-zog jau visi...TIKAI NEDOD DIEVS, APZAGT KOMUNISTU...tagad dauzdi to sekmīgi turpina. Izzaga psrs, Latviju izzagt vieglāk. LU ražo vecā tipa prokurorus...tie skata,lai nepzog savājos/viņējos.BET TĀ NAV LATVIJAS VAINA

Atbildēt

Ivars Ivars Godmanīgs

14.05.2022. 11:49

Ārstiem algas nav jāceļ, jo viņi ir Kukuļņēmēji! Bet, bet, bē...... Medmāsas ir vienas, vienīgas prostitūtas! Pats reiz biju precēts ar Tādu!...Jautājumi ir, jautājumu nav!

Atbildēt

paškritikas trūkums ir kā simptoms?

14.05.2022. 11:34

piem. tie 'citi zēni' sevi neredz??? viņi taču izskatās ar stipru novirzi-jo glupāk jo labāk. Laikam jau visa publika nav debili hokejisti... hokeja reklāmai lika tik stulbas aurojošas mordas...krēslā bail redzēt

Atbildēt

!?

14.05.2022. 11:18

Algas ir uzrakstītas nekorekti, tas ir pirms nodokļu nomaksas. Kāds labums saņēmējam, kad valsts itkā maksā divreiz vairāk, kā reāli saņem darbinieks uz rokas!?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.05.2022. 11:06

»

bet tā gribas te dzīvot

vai Eiropu, tikai ne uz puķina paradīzi. UN GLUPAJIEM NEAPNĪK UN NEAPNĪK RAKSTĪT IEZUBRĪTAS TUPAS FRĀZES. Un tieši glupajiem nekas nav labi un darbi saiet šķībi, nezin ne likumus, ne MK not......................kā tā sanāk???bet dikti gribas runāt, menedžēt, ministrēt...TOS KAS VAR UN DARA, jo paši ...


O, jā! Redzot apbrīnojamos Latvijas valsts attīstības rezultātus urrāpatriotu vadībā esmu ne reizi vien apsvēris, vai nepārstāt analizēt to, kas notiek visapkārt, bet nenosodiet mani tik ļoti, tas - tikai aiz lielā prieka, ka mana valsts iet uz priekšu ar tādiem attīstības tempiem, ka Ķīna nervozi stāv maliņā uz smēķē. :) Tā kā Latvijas ekonomikas pamats ir aizņemšanās, tad temps mūsu attīstībai, karogiem plīvojot un himnai skanot, ir vidusmēra prātam (kā manējais) neaptverams! Jā, arī man gribētos tāpat spēt menedžēt, ministrēt, bet diemžēl esmu nulle. Tie, kuri šobrīd ir pie varas, neapšaubāmi ir ekonomikas ģēniji. Man līdz viņiem tāls ceļš ... :) :) :)

Atbildēt

bet tā gribas te dzīvot

14.05.2022. 10:52

»

Latvija - neizdevusies valsts

Piekrītu, normāla medicīna ir sliktās PSRS palieka, kuru par visām varītēm vēlas atjaunot ļaunais Putins. Tā kā latviešu tūdaliņiem - urrāpatriotiem tas nav pieņemams, pret to ir jācīnās visiem iespējamajiem spēkiem. LV pilsoņiem ir jāpietiek ar karogu, himnu un pieneņgalvas aforismiem. Tie izārstē ...


vai Eiropu, tikai ne uz puķina paradīzi. UN GLUPAJIEM NEAPNĪK UN NEAPNĪK RAKSTĪT IEZUBRĪTAS TUPAS FRĀZES. Un tieši glupajiem nekas nav labi un darbi saiet šķībi, nezin ne likumus, ne MK not......................kā tā sanāk???bet dikti gribas runāt, menedžēt, ministrēt...TOS KAS VAR UN DARA, jo paši nulles

Atbildēt

var gadīties, ka pievienojas citas slimības

14.05.2022. 10:48

»

Tante

Tie ārsti lai skrien ar pliku d...pa nātrēm,atradušies cietēji. Kad jānošpricē cilvēki un liela nauda nāca, tad bija pirksti gaisā. Nesaku par visiem, bet lielākā daļa pūta vadīkļu stabulē. Tāpat tagad ņirgājas par cilvēkiem invalīdiem.Vdeāk vispār nesaprotu kādi ārsti strādā, ja invalīdam, kam kāja...


tāpēc komisijas. Citi sūdzas, ka nepievērš uzmanību, neseko slimībai...nebļuškājaties pa pasauli, sakat to visu komisijā...veselas kājas neoperē, šarikovu kundzes un kungi, ne ārsti vainīgi.......................................

Atbildēt

PSRS UN NORMĀLA MEDICĪNA

14.05.2022. 10:42

»

Latvija - neizdevusies valsts

Piekrītu, normāla medicīna ir sliktās PSRS palieka, kuru par visām varītēm vēlas atjaunot ļaunais Putins. Tā kā latviešu tūdaliņiem - urrāpatriotiem tas nav pieņemams, pret to ir jācīnās visiem iespējamajiem spēkiem. LV pilsoņiem ir jāpietiek ar karogu, himnu un pieneņgalvas aforismiem. Tie izārstē ...


no turienes jau nāk vēlme ārstos noslaucīt kājas. to var darīt, ja ir dzelzs žogs ap valsti un stulba tauta, kura neredz citu medicīnas līmeni. Tagad labi ārsti visur vajadzīgi un tas arī notiek.............šarikoviem paliks ārsti šarikovi...lai veicas, ar sālsūdeni pietiks visam

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.05.2022. 09:46

»

un neizdevusies Satversme

tie jau tieši a/p un puķina troļļu teksti...stabiņi paliek stabiņi


Piekrītu, normāla medicīna ir sliktās PSRS palieka, kuru par visām varītēm vēlas atjaunot ļaunais Putins. Tā kā latviešu tūdaliņiem - urrāpatriotiem tas nav pieņemams, pret to ir jācīnās visiem iespējamajiem spēkiem. LV pilsoņiem ir jāpietiek ar karogu, himnu un pieneņgalvas aforismiem. Tie izārstē gandrīz visu. Vienīgi saprāta trūkumu tikai veicina, bet kārtīgam karognesējam - lāpnesim tāds saprāts nafig nav vajadzīgs. Ja būs jautajumi kādi, kam pašam domāt, ja var visas atbildes no veselas grupas viedo krīvu saņemt - Dzintara, Dombravas, Zeltīšraivja, Parādnieka un citiem dižgariem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.05.2022. 09:29

»

he-heee

un kurā valstī tas tā nav


Es dzīvoju Latvijā, un mani pagaidām maz interesē valstis, kurās es nedzīvoju. Tiksim galā ar vietējām problēmām, - varēsim sākt domāt par citiem.

Atbildēt

Tante

14.05.2022. 09:15

Tie ārsti lai skrien ar pliku d...pa nātrēm,atradušies cietēji. Kad jānošpricē cilvēki un liela nauda nāca, tad bija pirksti gaisā. Nesaku par visiem, bet lielākā daļa pūta vadīkļu stabulē. Tāpat tagad ņirgājas par cilvēkiem invalīdiem.Vdeāk vispār nesaprotu kādi ārsti strādā, ja invalīdam, kam kāja pēc 11.oper.5cm īsāka, pēda nekad vairs nekustēsies, var atbildēt, ka pusgada laikā viss var uzlaboties. Smiekli caur asarām no dusmām un bezspēcības. Uz tiesu iet naudas nav, tad nu atliek tik noraudāties par dažu ārstu profesionalitāti.

Atbildēt

kkk

14.05.2022. 09:05

Plikpauri uz tiesu.

Atbildēt

tāpēc ka

14.05.2022. 09:04

»

jautājums

Nez kapēc, medicīnas un sociālas aprūpes darbiniekus, vienmēr "uzmet" tieši Veselības ministri


traktoristi, klavieristi, vet ārsti...........balta skaudība, dikti gribas būt ārstiem , bet smadzeņu ta par maz...stabiņiem. krievu šarikovi arī neieredz gudrākos, kritizē mūsu valsti, Satversmi

Atbildēt

Pārfrazējot Veidenbaumu.

14.05.2022. 08:53

"Zem kājām varmākas taisnību mīs,
Par kaujamiem lopiem vēl cilvēkus dzīs,
Par kovidu muļķības mediķi mals
Un vaimanās paši, kad salks tie un sals."
Jūsu pakalpība un paklaausība varas absurdajām prasībām par cilvēku nopotēšanu un potēšanas kaitīgo seku slēpšana no atklātības, ir tikusi pareizi novērtēta. Valdībai un ministram pašiem tā naudiņa labi noder. Jums jāiztiek ar morālu gandarījumu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.05.2022. 08:50

»

lauķis

Satraukumam nav vietas,sadurto likteni ir izlēmuši paši sadurtie


Nav runa par pagātni. Ir runa par to, ka ... ja kāds Pavļuta pēctecis izdomās veikt ar iedzīvotājiem kādus jaunus koncetrācijas nometņu "medicīnas" cienīgus eksperimentus, mediķi būs tā sabiedrības grupa, kura ne tikai neprotestēs, bet ar klusu (vai arī ne klusu) piekrišanu, par attiecīgu samaksu uzliks mēslu čupu Hipokrāta zvērestam bez sirdsapziņas pārmetumiem un aci nepamirkšķinot. Tāpat kā liela daļa "pedagogu". Tas ir jāpatura prātā.

Atbildēt

jautājums

14.05.2022. 08:34

Nez kapēc, medicīnas un sociālas aprūpes darbiniekus, vienmēr "uzmet" tieši Veselības ministri?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.05.2022. 07:45

Tā kā 99,99% mediķu covid laikā pierādīja un parādīja sevi kā esošās varas pakaļlaižus, tad šī ziņa ir pat smieklīga un jautra. Vienīgā, kura ir pelnījusi algas paaugstinājumu izrādījās Marina Kornatovska. Parējie? ... nostājās pret tauta varas pusē. Nu, un ... tagad vara uzmeta pašus. Vai nav smieklīgi, ko? Muļķi ir dabūjuši pelnīto pērienu baznīcā, ar ko arī apsveicu.

Atbildēt

millers

14.05.2022. 05:55

mērgli, atdod izplenderēto naudu

Atbildēt

Kad ārsti pie 13. Saeimas ēkas Jēkaba ielā protestēja ar tukšu zārku?

14.05.2022. 03:32

Kad Levits un I. Mūrniece uzspļāva likumam par algu celšanu ārstiem un medpersonālam.

Kad žīdiem ar Levita izdomājumu “labas gribas žests” atradās 40 miljoni no valsts kases?

Pareizi! Uzreiz!

Atbildēt

sociāli atstumtais

13.05.2022. 21:50

... un ne tikai Danielam jāiet tur kur ķeizars ar kājām iet , bet gan VIASAI KOLONIĀLPĀRVALDEI ! ! !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...