Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu

17.05.2022. 13:19

»

Pārfrazējot Veidenbaumu.

"Zem kājām varmākas taisnību mīs...


interesanti, ziemeļkoreja pievienojusies "globālistu sazvērestībai"vai "atbalsta Bilu Geitu', vai papildina "kapitālistu farmācijas milžu jeb Bigfarmas maciņus", vai vienojusies ar "masoniem vai cionistiem par zelta miljardu"- kāds var pateikt no tiem, kas apstrīd kovida eksistenci un vakcīnas, kuru no šiem variantiem izvēlējusies Ziemeļkoreja?Jeb tie jau meli,ko tiražē "uzpirktie mediji" ka Ziemeļkorejā kovids?

Atbildēt

Protams, ka Izdevusies valsts

17.05.2022. 12:56

»

Latvija izdevusies valsts

Jo mums ir tādi ministri kā zilie Rinka un Golubaja, Covid biznesmens Pavļute, plušķis židelis Prezis,... turpināt


Cerams, ka Krievijas sastāvā guberņas statusu mums piešķirtu!

Atbildēt

ko pie tādiem ej???

15.05.2022. 18:21

»

aa

gan nezinu, kas strādā mazāk un nekvalitatīvāk kā ārsti, bet saņem vairāk kā citi un nekad nav gana


ā, gudrie vairs tikai par naudu vai rinda gadu...nevajadzēja jūsējiem līst medicīnā un vēl mazāk to menedžēt

Atbildēt

gadījuma rakstura pakalpiņš

15.05.2022. 09:23

Nu lūk - tas pats vecais repšes sauklis: Bet kā var nesolīt?! Arī saskatīt savienojošo līniju starp "jauno laiku" un "jauno jenotību" nemaz nav problemātiski. Tātad - Ukrainai neatteica, zināmajām organizācijām 40 miljonus neatteica, bet mediķiem - atteica. Raksturīgi arī, ka kaut kāda "prasību mīkstināšana" ne pie kā jēdzīga nenoved. Lūk, zeļenskis, kaut arī komiķis, bet savas prasības nevis mīkstina bet tieši otrādi, un rezultātā visu tagad arī saņem. Ā, "viņiem cita mentalitāte".

Atbildēt

Golubeva Marija

15.05.2022. 05:17

»

Latvija izdevusies valsts

Jo mums ir tādi ministri kā zilie Rinka un Golubaja, Covid biznesmens Pavļute, plušķis židelis Prezis,... turpināt


Draugi! Dāmas un nedāmas! Homoseksuāļi un biseksuāļi! Transvestīti! Godātā Rinkevičas kundze!

Es kā Iekšlietu ministrijas ministre teikšu tā. Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm.

Speciālo uzdevumu bataljonam, reaģējot uz politiskām pūļa masu nekārtībām, ir īpaši uzdevumi no elektrošokeru pielietošanas līdz jaudīgu ūdensmetēju un trokšņa granātu piemērošanai.

Speciālo uzdevumu bataljons šodien veic vingrinājumus slepena poligona teritorijā, īpaši pievēršoties maigākām spēka izpausmēm. Es aicinātu ekektrošokerus aizstāt ar stekiem un rokudzelžiem. Īstiem rokudzelžiem, nevis erotiskā arsenāla seksuālām rotaļlietām, politiski nepakļaujoties seksuāli stiprākajam personas “aizturēšanas orgasma” laikā.

Gaidāmi aicinājumi uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā, kas šoreiz nav saistīts ar VDD plāniem un būtu operatīvais provokāciju uzdevums, lai identificētu “latviešu etniskos teroristus” vai “Kremļa aģentu žīdu kolonu”.

Citā “riskanto situāciju plānošanā” ar policijas provokācijām, kad policisti ir iefiltrēti “dažādos politiskās varavīksnes grupējumos”, mums ir jāvadās ne tikai no policijas operatīvajiem apsvērumiem, bet arī jāņem vērā plašāks sabiedriskais un ģeopolitiskais konteksts, lai ministram katru reizi 10. maijā nenāktos demisionēt. Tie visi ir visai slidīgi jautājumi. Tikai kopīgi ar Valsts prezidentu un Rinkevičas kundzi no Ārlietu ministrijas saskaņojami.

Tas attiecas arī uz veiksmīgo risinājumu gan Ukrainas traģēdijas fotogrāfiju izvietojumam, gan ar Ukrainas karogu Latvijas teritorijā plašu pielietošanu.

Operatīvo pasākumu kontekstā ar provokāciju “dot brīvības, kas nav aizliegtas ar likumu”, piemēram ziedu nolikšanu piemiņas vietās, ir panākts ievērojams rezultāts, sabiedrības drošības nodrošināšanā. Es esmu pietiekami gudra, lai visu VDD operatīvo darbu plānotu un saprastu un man katram nav jāstāsta viss, ko zinu.

Atklāšu tikai tādu sīkumu, ka Uzvaras laukuma visa apkārtne ir noklāta ar nepamanāmām novērošanas kamerām. Ikviens policists ir aprīkots ar mobilu novērošanas un ieraksta kameru, kas ir sasaistē ar Rīgas pilsētas operatīvas novērošanas centru.

Operatīvi iegūtā informācija uzrāda arī atsevišķu policistu nelojalitāti policijas vadībai un neatbilstību ieņemajamam amatam.

Ir nekavējoši jāuzlabo policistu meistarība šo trūkumu novēršanā, lai nepieļautu, ka “krievvalodīga agresora karoga nēsātājam” pašvaldības policists nespēj izskaidrot piemērojamā likuma normu, kas to aizliedz darīt.

Līdz ar to saistībā ar notikumiem 10. maijā pie padomju pieminekļa Pārdaugavā Valsts policija pagaidām sākusi tikai pirmos trīs kriminālprocesus un 20 administratīvā pārkāpuma procesus.

Divi kriminālprocesi sākti pēc Krimināllikuma panta par genocīda, noziegumu pret cilvēci, noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanu. Viena no šīm lietām sākta pret jaunieti, kurš pie pieminekļa staigāja ar Krievijas karogu. Abas lietas nodos izmeklēšanai Valsts drošības dienestā (VDD).

Ir jāņem vērā ikkatras rīcības sociāli psiholoģiskā ietekme un sodīšanas sistēmas ar ievērojamiem naudas sodiem efektivitāte.

Ziedu novākšana ar traktoru nākošajā rītausmā bija rīcība, kas notiek katru gadu pēc šī 9. maija pasākuma, tāpēc aizvainošanās ir uzspēlēta un ir pilnīgi nevietā.

Latvijas pilsoniskās nācijas izveides neveiksmes ir mūsu kopīgas neveiksmes. Es tagad teikšu, ka konflikti sabiedrībā ir auglīga augsne VDD operatīvajām darbībām, nodrošinot sabiedrisko drošību.

Jo dziļāki ir etniskie konflikti, jo drošāka sabiedrība.

Latvijas krievvalodīgajiem šobrīd jātiek galā pašiem.

Personīgi mana atbildība ir valsts gatavība nodrošināt piemērotu atalgojumu policijas darbiniekiem, tos neaizstājot vien ar novērošanas kamerām.

Tādēļ pieturēšis pie VDD izveidotas tradīcijas mūsu veidoto un kontrolēto partiju Vienotīb, Jaunā Vienotība, Attīstībai PAR, NA un Saskaņa konteksā un savā politiskajā reklāmā aicinu krievvalodīgajien okupantiem un latviešiem censties rūpēties KOPĀ par valsts drošību, kaut sabiedrība ir sašķelta, kā nekad iepriekš kopš 1991. gada.

Pārpublicēts no Twittber

Atbildēt

Maija

15.05.2022. 04:12

Kāpēc tik liela starpība, starp vidējā medicīniskā personāla un ārstu algām!...Cik saņem sociālais darbinieks?... Latvija tika iepludinātas milzīgas naudas summas no Fondiem, kur, ellē, viss tas ir palicis?...Tagad vēl maksāsiet jūdiem 40 miljonus!...Kāpēc Valsts slimnīcās pirmāmkārtam tiek arstēti Privātprakšu klienti...Sievietes mēnešiem gaida rindās, lai tiktu uz Valsts medicīnu!...Latvijas Valsts medicīna ir veiksmīgs bizness! Un tāpēc, tas ir koks ar 2 galiem....Avena banda Valdībā ir izsaimniekojusi milzīgas naudas summas! Un tāpēc Dāniēel, ej Dirst!..Un dirst lai iet tie ubagotāji ar saviem zārkiem!

Atbildēt

Nuga

14.05.2022. 21:08

Algas tika "garantētas" pandēmijas laikā, gluži tāpat kā visi pagaidu lēmumi. Tagad ministriju un seimu grūtgalvīšiem jāpārskata viss un jāvērš par labu.

Atbildēt

Latvija izdevusies valsts

14.05.2022. 19:47

Jo mums ir tādi ministri kā zilie Rinka un Golubaja, Covid biznesmens Pavļute, plušķis židelis Prezis,... turpināt!

Atbildēt

Vai ne tā

14.05.2022. 19:15

Katram cilvēkam vajag savu lāci apskaut?

Atbildēt

te daži plebeji neprotas

14.05.2022. 18:52

štrunts par jūsu algām, bet piemeinekļa nojaukšanai ar naudu nožņaudzāties! Patriotismu esat nodzēruši! saziedots tikai 200 000!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.05.2022. 16:28

»

tad nerej Latviju

rej čangaļu stabiņus pudencijas...avena branžu.Menedžeri atradušies citiem... Kur mana vaina? par ko pats balso??? par žigolo/ zagļiem bļondariem? PSRS jau zagt varēja cik grib, pat prokuri attaisnojot teica-zog jau visi...TIKAI NEDOD DIEVS, APZAGT KOMUNISTU...tagad dauzdi to sekmīgi turpina. Izzaga...


Ir tāds teiciens, ka katra tauta atbild par to, ko dara tās valdība, tāpēc nav ko te streločņikus meklēt. Latvijā ir 290 tūkstoši to, kuri saņem algas no budžetiem. Katru mēnesi. Un vēl prēmijas, piemaksas ... Ja tas bars viss vēl strādātu par to algu, mums te būtu jābūt piena upēm ķīseļa krastos, bet viss diemžēl virzās pretējā virzienā gadu no gada. Latvija? :) Ar katru gadu tā kā valsts priekš manis kā priekš iedzīvotāja kļūst aizvien dārgāka un bezjēdzīgāka.

Atbildēt

Laiks negaida...

14.05.2022. 16:21

»

kkk

Plikpauri uz tiesu


Ne tikai Golubevai, bet visiem A/P ministriem, ir jāizsaka neuzticība!!! Šie liberastu piedēkļi, ir jāpadzen! NA vajadzētu to pieprasīt!

Atbildēt

14.05.2022. 15:54

»

Kaupēns Laupītājs

Drīz Avena banda, dabūs atdot visu, ko salaupījuse no Latvijas Valsts


Visas Republikāniskās bērnu slimnīcai sapirktās iekārtas būs jāatdod "Avenam".

Atbildēt

bnf

14.05.2022. 15:51

Pavlut - atkapies! Visdrizak mums vajag veselibas ministru no amerikas, vini zin ka labak, vini zin, ja ari vini nezin!

Atbildēt

Skats no alas

14.05.2022. 15:21

»

Latvija - neizdevusies valsts

Piekrītu, normāla medicīna ir sliktās PSRS palieka, kuru par visām varītēm vēlas atjaunot ļaunais Putins. Tā kā latviešu tūdaliņiem - urrāpatriotiem tas nav pieņemams, pret to ir jācīnās visiem iespējamajiem spēkiem. LV pilsoņiem ir jāpietiek ar karogu, himnu un pieneņgalvas aforismiem. Tie izārstē ...


Viss pareizi, viens nepareizi. Nevis izārstē, bet diagnosticē. Ir sapirkta tehnika, kas palīdz ielīst cilvēkā, bet aiz tās jau stāv tie paši, kas bija. Prograsīvas zāles ne pa kabatai, ģimenes ārstiem interesē nevis pacients, bet kovid piemaksas utt. Plus vēl, pateicoties nācijas novecošanai un paradumiem, situācija ir nobriedusi diezgan nepatīkama. Darba visiem mediķiem pietiks ilgam laikam, tikai ar to kvalitāti un rezultātiem dažādu iemeslu dēļ būs arvien štruntīgāk.

Atbildēt

Skats no alas

14.05.2022. 15:18

Skatoties teātri, kā jūs, nelaimīgie naudas kovidnieki, tagad apvainosiet viens otru un grauzīsiet viens otru par neesošo naudu un arī to ministra izstrādājumu, atcerēsimies, ka jūs pēdējo 2,5 gadu laikā nenostājāties pacientu un cilvēku pusē, bet gan kā padauzas aizskrējāt apkalpot farmācijas koncernu alkatību.

Atbildēt

Kaupēns Laupītājs

14.05.2022. 13:41

Drīz Avena banda, dabūs atdot visu, ko salaupījuse no Latvijas Valsts!

Atbildēt

tad nerej Latviju

14.05.2022. 12:34

»

Latvija - neizdevusies valsts

O, jā! Redzot apbrīnojamos Latvijas valsts attīstības rezultātus urrāpatriotu vadībā esmu ne reizi vien apsvēris, vai nepārstāt analizēt to, kas notiek visapkārt, bet nenosodiet mani tik ļoti, tas - tikai aiz lielā prieka, ka mana valsts iet uz priekšu ar tādiem attīstības tempiem, ka Ķīna nervozi stāv...


rej čangaļu stabiņus pudencijas...avena branžu.Menedžeri atradušies citiem... Kur mana vaina? par ko pats balso??? par žigolo/ zagļiem bļondariem? PSRS jau zagt varēja cik grib, pat prokuri attaisnojot teica-zog jau visi...TIKAI NEDOD DIEVS, APZAGT KOMUNISTU...tagad dauzdi to sekmīgi turpina. Izzaga psrs, Latviju izzagt vieglāk. LU ražo vecā tipa prokurorus...tie skata,lai nepzog savājos/viņējos.BET TĀ NAV LATVIJAS VAINA

Atbildēt

Ivars Ivars Godmanīgs

14.05.2022. 11:49

Ārstiem algas nav jāceļ, jo viņi ir Kukuļņēmēji! Bet, bet, bē...... Medmāsas ir vienas, vienīgas prostitūtas! Pats reiz biju precēts ar Tādu!...Jautājumi ir, jautājumu nav!

Atbildēt

paškritikas trūkums ir kā simptoms?

14.05.2022. 11:34

piem. tie 'citi zēni' sevi neredz??? viņi taču izskatās ar stipru novirzi-jo glupāk jo labāk. Laikam jau visa publika nav debili hokejisti... hokeja reklāmai lika tik stulbas aurojošas mordas...krēslā bail redzēt

Atbildēt

!?

14.05.2022. 11:18

Algas ir uzrakstītas nekorekti, tas ir pirms nodokļu nomaksas. Kāds labums saņēmējam, kad valsts itkā maksā divreiz vairāk, kā reāli saņem darbinieks uz rokas!?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.05.2022. 11:06

»

bet tā gribas te dzīvot

vai Eiropu, tikai ne uz puķina paradīzi. UN GLUPAJIEM NEAPNĪK UN NEAPNĪK RAKSTĪT IEZUBRĪTAS TUPAS FRĀZES. Un tieši glupajiem nekas nav labi un darbi saiet šķībi, nezin ne likumus, ne MK not......................kā tā sanāk???bet dikti gribas runāt, menedžēt, ministrēt...TOS KAS VAR UN DARA, jo paši ...


O, jā! Redzot apbrīnojamos Latvijas valsts attīstības rezultātus urrāpatriotu vadībā esmu ne reizi vien apsvēris, vai nepārstāt analizēt to, kas notiek visapkārt, bet nenosodiet mani tik ļoti, tas - tikai aiz lielā prieka, ka mana valsts iet uz priekšu ar tādiem attīstības tempiem, ka Ķīna nervozi stāv maliņā uz smēķē. :) Tā kā Latvijas ekonomikas pamats ir aizņemšanās, tad temps mūsu attīstībai, karogiem plīvojot un himnai skanot, ir vidusmēra prātam (kā manējais) neaptverams! Jā, arī man gribētos tāpat spēt menedžēt, ministrēt, bet diemžēl esmu nulle. Tie, kuri šobrīd ir pie varas, neapšaubāmi ir ekonomikas ģēniji. Man līdz viņiem tāls ceļš ... :) :) :)

Atbildēt

bet tā gribas te dzīvot

14.05.2022. 10:52

»

Latvija - neizdevusies valsts

Piekrītu, normāla medicīna ir sliktās PSRS palieka, kuru par visām varītēm vēlas atjaunot ļaunais Putins. Tā kā latviešu tūdaliņiem - urrāpatriotiem tas nav pieņemams, pret to ir jācīnās visiem iespējamajiem spēkiem. LV pilsoņiem ir jāpietiek ar karogu, himnu un pieneņgalvas aforismiem. Tie izārstē ...


vai Eiropu, tikai ne uz puķina paradīzi. UN GLUPAJIEM NEAPNĪK UN NEAPNĪK RAKSTĪT IEZUBRĪTAS TUPAS FRĀZES. Un tieši glupajiem nekas nav labi un darbi saiet šķībi, nezin ne likumus, ne MK not......................kā tā sanāk???bet dikti gribas runāt, menedžēt, ministrēt...TOS KAS VAR UN DARA, jo paši nulles

Atbildēt

var gadīties, ka pievienojas citas slimības

14.05.2022. 10:48

»

Tante

Tie ārsti lai skrien ar pliku d...pa nātrēm,atradušies cietēji. Kad jānošpricē cilvēki un liela nauda nāca, tad bija pirksti gaisā. Nesaku par visiem, bet lielākā daļa pūta vadīkļu stabulē. Tāpat tagad ņirgājas par cilvēkiem invalīdiem.Vdeāk vispār nesaprotu kādi ārsti strādā, ja invalīdam, kam kāja...


tāpēc komisijas. Citi sūdzas, ka nepievērš uzmanību, neseko slimībai...nebļuškājaties pa pasauli, sakat to visu komisijā...veselas kājas neoperē, šarikovu kundzes un kungi, ne ārsti vainīgi.......................................

Atbildēt

PSRS UN NORMĀLA MEDICĪNA

14.05.2022. 10:42

»

Latvija - neizdevusies valsts

Piekrītu, normāla medicīna ir sliktās PSRS palieka, kuru par visām varītēm vēlas atjaunot ļaunais Putins. Tā kā latviešu tūdaliņiem - urrāpatriotiem tas nav pieņemams, pret to ir jācīnās visiem iespējamajiem spēkiem. LV pilsoņiem ir jāpietiek ar karogu, himnu un pieneņgalvas aforismiem. Tie izārstē ...


no turienes jau nāk vēlme ārstos noslaucīt kājas. to var darīt, ja ir dzelzs žogs ap valsti un stulba tauta, kura neredz citu medicīnas līmeni. Tagad labi ārsti visur vajadzīgi un tas arī notiek.............šarikoviem paliks ārsti šarikovi...lai veicas, ar sālsūdeni pietiks visam

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.05.2022. 09:46

»

un neizdevusies Satversme

tie jau tieši a/p un puķina troļļu teksti...stabiņi paliek stabiņi


Piekrītu, normāla medicīna ir sliktās PSRS palieka, kuru par visām varītēm vēlas atjaunot ļaunais Putins. Tā kā latviešu tūdaliņiem - urrāpatriotiem tas nav pieņemams, pret to ir jācīnās visiem iespējamajiem spēkiem. LV pilsoņiem ir jāpietiek ar karogu, himnu un pieneņgalvas aforismiem. Tie izārstē gandrīz visu. Vienīgi saprāta trūkumu tikai veicina, bet kārtīgam karognesējam - lāpnesim tāds saprāts nafig nav vajadzīgs. Ja būs jautajumi kādi, kam pašam domāt, ja var visas atbildes no veselas grupas viedo krīvu saņemt - Dzintara, Dombravas, Zeltīšraivja, Parādnieka un citiem dižgariem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.05.2022. 09:29

»

he-heee

un kurā valstī tas tā nav


Es dzīvoju Latvijā, un mani pagaidām maz interesē valstis, kurās es nedzīvoju. Tiksim galā ar vietējām problēmām, - varēsim sākt domāt par citiem.

Atbildēt

Tante

14.05.2022. 09:15

Tie ārsti lai skrien ar pliku d...pa nātrēm,atradušies cietēji. Kad jānošpricē cilvēki un liela nauda nāca, tad bija pirksti gaisā. Nesaku par visiem, bet lielākā daļa pūta vadīkļu stabulē. Tāpat tagad ņirgājas par cilvēkiem invalīdiem.Vdeāk vispār nesaprotu kādi ārsti strādā, ja invalīdam, kam kāja pēc 11.oper.5cm īsāka, pēda nekad vairs nekustēsies, var atbildēt, ka pusgada laikā viss var uzlaboties. Smiekli caur asarām no dusmām un bezspēcības. Uz tiesu iet naudas nav, tad nu atliek tik noraudāties par dažu ārstu profesionalitāti.

Atbildēt

kkk

14.05.2022. 09:05

Plikpauri uz tiesu.

Atbildēt

tāpēc ka

14.05.2022. 09:04

»

jautājums

Nez kapēc, medicīnas un sociālas aprūpes darbiniekus, vienmēr "uzmet" tieši Veselības ministri


traktoristi, klavieristi, vet ārsti...........balta skaudība, dikti gribas būt ārstiem , bet smadzeņu ta par maz...stabiņiem. krievu šarikovi arī neieredz gudrākos, kritizē mūsu valsti, Satversmi

Atbildēt

Pārfrazējot Veidenbaumu.

14.05.2022. 08:53

"Zem kājām varmākas taisnību mīs,
Par kaujamiem lopiem vēl cilvēkus dzīs,
Par kovidu muļķības mediķi mals
Un vaimanās paši, kad salks tie un sals."
Jūsu pakalpība un paklaausība varas absurdajām prasībām par cilvēku nopotēšanu un potēšanas kaitīgo seku slēpšana no atklātības, ir tikusi pareizi novērtēta. Valdībai un ministram pašiem tā naudiņa labi noder. Jums jāiztiek ar morālu gandarījumu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.05.2022. 08:50

»

lauķis

Satraukumam nav vietas,sadurto likteni ir izlēmuši paši sadurtie


Nav runa par pagātni. Ir runa par to, ka ... ja kāds Pavļuta pēctecis izdomās veikt ar iedzīvotājiem kādus jaunus koncetrācijas nometņu "medicīnas" cienīgus eksperimentus, mediķi būs tā sabiedrības grupa, kura ne tikai neprotestēs, bet ar klusu (vai arī ne klusu) piekrišanu, par attiecīgu samaksu uzliks mēslu čupu Hipokrāta zvērestam bez sirdsapziņas pārmetumiem un aci nepamirkšķinot. Tāpat kā liela daļa "pedagogu". Tas ir jāpatura prātā.

Atbildēt

jautājums

14.05.2022. 08:34

Nez kapēc, medicīnas un sociālas aprūpes darbiniekus, vienmēr "uzmet" tieši Veselības ministri?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.05.2022. 07:45

Tā kā 99,99% mediķu covid laikā pierādīja un parādīja sevi kā esošās varas pakaļlaižus, tad šī ziņa ir pat smieklīga un jautra. Vienīgā, kura ir pelnījusi algas paaugstinājumu izrādījās Marina Kornatovska. Parējie? ... nostājās pret tauta varas pusē. Nu, un ... tagad vara uzmeta pašus. Vai nav smieklīgi, ko? Muļķi ir dabūjuši pelnīto pērienu baznīcā, ar ko arī apsveicu.

Atbildēt

millers

14.05.2022. 05:55

mērgli, atdod izplenderēto naudu

Atbildēt

Kad ārsti pie 13. Saeimas ēkas Jēkaba ielā protestēja ar tukšu zārku?

14.05.2022. 03:32

Kad Levits un I. Mūrniece uzspļāva likumam par algu celšanu ārstiem un medpersonālam.

Kad žīdiem ar Levita izdomājumu “labas gribas žests” atradās 40 miljoni no valsts kases?

Pareizi! Uzreiz!

Atbildēt

sociāli atstumtais

13.05.2022. 21:50

... un ne tikai Danielam jāiet tur kur ķeizars ar kājām iet , bet gan VIASAI KOLONIĀLPĀRVALDEI ! ! !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...