Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

formula

16.12.2022. 18:46

»

lūk

šādus ''formula'' te nevajag.. Tieši viņi pārstāv ruskii mir, kur viss tiek pirkts un pārdots ..par naudu


Te nevajadzētu tādus "lūk ",kas , būdami apbižoti, gatavi savu māti nodot. Ja tev ir zināms ,ka "visas tiek pirkts un pārdots par naudu" , tad, lūdzu uzvārdus un iesniegumu policijai.Citādi esi noziegumu piesedzējs.

Atbildēt

Haris

14.12.2022. 12:48

Es nebrīnītos ja pats Jurka uzorganizēja visu šo jezgu. Tas būtu vecā čekista stilā lai visticamāk novērstu uzmanību no kārtējām šeptēm.

Atbildēt

HT

14.12.2022. 08:52

»

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

Argentīna tiek uzskatīta par drošu patvērumu? Vai Cukurs un Eihmanis tam ir piemēri


Žīdeli!

Šos jautājumus uzdod zīdu nacistiem cionistiem, kas organizēja pirmo, otro un šo asiņaino specoperāciju, demilitarizējot un denacificējot Krieviju, lai ekonomikā iejauktos ar sankciju un kara lendlīzes kredītiem, kreditējot sankciju ieviešanu un globālo korporāciju ekonomikas attīstību pēc kara ar finanšu un pēkara kredītu instrumentiem.

Žīdu nacisti cionisti rada jaunus draudus visai pasaulei, mēģinot paplašināt karu aiz Ukrainas un Krievijas robežām Kaukāzā un Baltijā. Baltijā visneatrisinātākais jautājums ir Kēningsbergas jautājums. Žīdu nacisti, “pasaulei pa galvu dauzot ar Bībeli”, sev grib Krimu kā “apsolīto zemi žīdu nacistiem”, bet vācieši un poļi Kēningsbergu.


Angela Merkel:
"Hatten Sie gedacht, ich komme mit Pferdeschwanz?"
Angela Merkel über ihren neuen Lebensabschnitt, mögliche Fehler ihrer Russlandpolitik, ihre Rolle in der Flüchtlingskrise und die Frage, ob mit deutschen Kanzlern ungnädig umgegangen wird
Interview: Tina Hildebrandt und Giovanni di Lorenzo
7. Dezember 2022
Information

A. Merkeles kundze atklāja, to var katrs izlasīt, ka NATO un Pentagons deva iespēju Ukrainai astoņus gadus sagatavoties Krievijas specoperācijai.

Atbildēt

Iespējams

14.12.2022. 06:13

»

NIKNAIS

Nekas nenotiek nejauši, un šajā gadījumā, nekas nevarēja notikt bez paša Savicka svētības :), jāpadomā vien mērķis kāds, iemesls kā instruments ir radīts, viss norit pēc plāna


Ir arī tas, ka Juris ir uzsācis PR kampaņu par kuras jēgu un mērķiem uzzināsim vai neuzzināsim kaut kad vēlāk. Visi par viņu bija jau aizmirsuši, turklāt karš un gāze un putins un vdk laikos sastrādātais un arī korupcija, spiež viņu sevi ielikt svēto kārtā, tagad visi viņu žēlo, tie paši debīlie mediji par viņu turpina dzejot ofas un glaudīt pa spalvai, kam tas viss? Varbūt ies politikā par valsts prezidentu?

Atbildēt

vel lielaks jautajums

14.12.2022. 05:50

»

Liels jautājums

Kāpēc tādi tipi, kā tu, vēl staigā uz brīvām kājām


ta saucama paradize jeb eiropas savieniba pieprasija lietuvai slegt Ignalinas atomelektrostaciju,ka iestasanas noteikumumu es,sekas mes sodien redzam elektribas tarifos ,,pribaltika,, lai gan garantijas laiks Ignalinas atomelektrostacijai bija lidz 2030 gadam.kapec sodien ta saucamie dermokratiskie rietumi un prata jukusie zalie politikani es no rietumiem nepieprasa ukrainai slegt visas atomelektrostacijas,valstij kas nepartraukti ebreja zelenska vardiem murgo par iestasanos es ?kapec ginekologe fon der laina,makrons,solcs un parejie es klauni nepieprasa ukrainai slegt visas atomelektrostacijas,pieskirot sai valsij es kandidatvalsts statusu ?

Atbildēt

nesaturēts saturs

14.12.2022. 04:55

Vēl nesen viltus ziņas producēja tā saucamie margināļi, neidi-endziņi, bet tagad uz tā paša pakāpiena nonākuši arī vadošie platstraumes mediji? Tas ir jauns pavērsiens. Īpašs trends ir kaut ko paziņot un pēc tam atsaukt. Arī viens no galvenajiem mediju uzraudzītājiem nupat atteicās no saviem agrākajiem paziņojumiem: "Ukraina nebūs stabila un demokrātiska valsts!" NEPLP vadītājs Āboliņš komentē savus izteikumus tviterī". Vēl vairāk - "2014. gada 31. janvārī Āboliņš pauda, ka "Latvijai vajadzētu sūtīt Janukovičam naudu un lūgt, lai Ukraina netuvinātos Eiropas Savienībai. Ko mēs ar to krievvalodīgo miljonu baru te darīsim?" [tvnet.lv]

Atbildēt

HT

14.12.2022. 03:21

»

NIKNAIS

Nekas nenotiek nejauši, un šajā gadījumā, nekas nevarēja notikt bez paša Savicka svētības :), jāpadomā vien mērķis kāds, iemesls kā instruments ir radīts, viss norit pēc plāna


Sakrīt ar Putina - Hitlera scenāriju. Arī Putinu pēc Krievijas izputināšanas no iekšienes - demilitarizācijas un denacifikācijas cionistu globālie sankciju un karu plānotāji gatavojas nogādāt Argentīnā vai Venecuēlā pēc cionistu Mossad un CIP plāna pabeigšanas. Ar to arī Savickis kļūs lieks ar visiem kalvīšveidīgiem cirīšiem.

Tāds Savickis kā Zaharnijs dzīvi mierīgi varēs beigt Spānijā neslēpjoties. Kalvītim nāksies nomest svaru. Bet arī var nometināties blakus Savickim Spānijā ar Godmaņpāri, Parex aferistiem. Turpat, visticamāk, nonāks Āboltiņa un citi. Līķvīķe un Zatlers Mežakapos. Pīlēns ar Sesku vēl paskraidīs un pārcelsies uz Portugāli tempt lēto sarkanvīnu.

Atbildēt

NIKNAIS

14.12.2022. 02:14

Nekas nenotiek nejauši, un šajā gadījumā, nekas nevarēja notikt bez paša Savicka svētības :), jāpadomā vien mērķis kāds, iemesls kā instruments ir radīts, viss norit pēc plāna.

Atbildēt

Zardelmans

13.12.2022. 22:52

Īstenībā feins rakstiņš par medijiem. Autoram bonuss.
Bet ja pa īstam - LV nav mediju, tikai dezinformācijas avoti. Ja kāds šai infotelpā iekritis, tas ir tāpat kā būt narikam, alkonautam, galēji kreisajam sektantam ...
Ja gribi dīvot - pasta kastitei jābūt tukšai un TV izslēgtam. Tas pats posts skāris mākslu, mūziku, visu. Sabeigts ir viss. Izdzīvos tas, kas no visa šā novērsīsies.

Atbildēt

he, he

13.12.2022. 21:08

»

atbildi

Kapec pie latvijas kapiem un krematorijam nav izkarti ukrainas karogi


Labāk paskaiti, cik latvieši Ukrianā jau ir krituši. Krievi bija publicējuši sarakstu ar Ukrainā likvidētajiem algotņiem. Latvijas iedzīvotāji tur arī bija. Vai arī Latvija tāpat kā citas rietumu valstis neļauj viņus pie sevis glabāt, lai paliek Ukrainā?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.12.2022. 21:02

»

un

kapēc tu gribi pa lēto pirkt no agresora? Tad jau esi ar agresoru uz vienu roku-tā iznāk


Tev neviens vispār neko neliek pirkt. Negribi pirkt gāzi, pird pats.

Atbildēt

apriori

13.12.2022. 21:02

Kaut kur bija minets ,ka Juris Savickis zinot 6 valodas,tad nu vajadzeja salidzinat ar masaones vvf un asv pilsona karina valodu zinasanam !

Atbildēt

atbildi

13.12.2022. 20:57

»

lūk

šādus ''formula'' te nevajag.. Tieši viņi pārstāv ruskii mir, kur viss tiek pirkts un pārdots ..par naudu


Kapec pie latvijas kapiem un krematorijam nav izkarti ukrainas karogi?

Atbildēt

lūdzu

13.12.2022. 20:09

»

KNAB pārbaudīt, vai patiešām

Boriss Džonsons ēd puņķus


Kur tu to izlasīji! Faktus, faktus!

Atbildēt

tillers

13.12.2022. 18:41

»

millers

nobeidzās, nenobeidzās, -pohuj


millers-huuuuiiii...

Atbildēt

lūk

13.12.2022. 18:39

»

formula

Atkal viens skaudīgs plikadīda ar svētulīga inkvizitora naidu ārdās.Bet mesidža,onkulīt, ir prasta -esi ar naudu un tu arī būsi ietekmīgs ,lai kāds tavs uzvārds


šādus ''formula'' te nevajag.. Tieši viņi pārstāv ruskii mir, kur viss tiek pirkts un pārdots ..par naudu...

Atbildēt

ммм

13.12.2022. 17:57

Atliek tikai cerēt, ka nākošā ziņa nebūs feiks.

Atbildēt

hm

13.12.2022. 17:44

»

Bb

Labāk prātot, kā aizsargāties no Savicka, kamēr šis dzīvs


Tu domā tiesisku valsti vai valsti, kurā valda terors?

Atbildēt

Bb

13.12.2022. 17:37

»

ASV protektorāts Latvija

A kāpēc tu iedomājis, ka kāds tagad tev pārdos gāzi pa lēto! Pa lēto lai tev dod prasi tiem, kas ieviesa sankcijas un uzspridzināja gāzes vadus. Tagad pērc gāzi par ASV saškidrinātās gāzes cenu. Tāda tagad ir tirgus cena un Kalvītis ar Savicki pie tā nav vainīgi


Kalvītis ar Savicki vienojās par to, ka gāzi LV pirks par pašu visaugstāko cenu, nopelnot x starpniekam. Tikām ASV pilsonis Kariņš ar savu bezdarbību, esot tai laikā ASV, to piesedza.

Kalvītis tēlo gādīgu saimnieku tik labi, ka gribas viņu vnk sodīt manāmi.

Atbildēt

formula

13.12.2022. 17:28

Atkal viens skaudīgs plikadīda ar svētulīga inkvizitora naidu ārdās.Bet mesidža,onkulīt, ir prasta -esi ar naudu un tu arī būsi ietekmīgs ,lai kāds tavs uzvārds.

Atbildēt

hm

13.12.2022. 17:18

Valsts funkcijs - aizsargāt cilvēku. Ja viņš ir šīs valsts pilsonis, nav svarīgi šinders vai ministrs, viņam no valsts pienākas aizsardzība šādos apstākļos.
Šai gadījumā kādam būtu jāraugās caur restotu saulīti. Jo pretējā gadījumā ...

Atbildēt

jāzin vēsture

13.12.2022. 16:54

»

KNAB pārbaudīt, vai patiešām

Boriss Džonsons ēd puņķus


Tečere to viņam iemācīja.

Atbildēt

Lasītājs

13.12.2022. 16:54

Tā jau nav, ka mēdijs raksta visu no tukša gaisa! Parasti atsaucas uz citu mēdiju publikāciju, kaut kur Ukrainā! Ej un pārbaudi valstī kur karš!

Atbildēt

KNAB pārbaudīt, vai patiešām

13.12.2022. 16:43

Boriss Džonsons ēd puņķus!?

Atbildēt

hihi

13.12.2022. 16:39

Mediji Latvijā ir vāji. Lai atceramies notikumus Tukumā ar degšanu. Lielākā daļa sabiedrības tika apvainota homofobijā. Valsts un sabiedrības tēls grauts starptautiski. Kad atklājās patiesība, cik mediju atvainojās sabiedrībai par nepareizu nostāju? Pareizi, neviens.
Arī šis portāls, kurš arī grib būt medijs, "slimo", bet ar citu kaiti. Gadiem var rakstīt vienu un to pašu maz ticamo, visticamāk par naudu. Pietiek atcerēties to pašu Meronigeitu. Bet cik tādu nebija?

Nu sakiet, kam te lai tic?

Atbildēt

Vai Jūs gribētu,

13.12.2022. 16:25

ka Jūs sasniedz šāda ziņa-pašiem,kaut kur atrodoties citur?Ka Jūsu tuvinieka nav,ka netiekat steidzami atbraukt...Nezaimojat cilvēkus!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.12.2022. 16:09

»

Bb

Kalvītis slēpj dārgās gāzes Latvijai pārdevēj kompāniju, tā ir Savicka Itera. Smird visi bērziņi un kalvīši, kas riņķo ap jau mirušo Savicki


A kāpēc tu iedomājis, ka kāds tagad tev pārdos gāzi pa lēto! Pa lēto lai tev dod prasi tiem, kas ieviesa sankcijas un uzspridzināja gāzes vadus. Tagad pērc gāzi par ASV saškidrinātās gāzes cenu. Tāda tagad ir tirgus cena un Kalvītis ar Savicki pie tā nav vainīgi.

Atbildēt

millers

13.12.2022. 16:04

nobeidzās, nenobeidzās, -pohuj

Atbildēt

he, he

13.12.2022. 16:04

Vajadzētu Savickim tos debīlos žurnaļugas iesūdzēt tiesā. ASV, piemēram, viņš varētu caur tiesu piedzīt miljonus. Tad arī Latvijas žurnaļugas varbūt sāktu domāt.

Atbildēt

Bb

13.12.2022. 15:53

Kalvītis slēpj dārgās gāzes Latvijai pārdevēj kompāniju, tā ir Savicka Itera. Smird visi bērziņi un kalvīši, kas riņķo ap jau mirušo Savicki?

Ieraudzīju bildi, nopriecājos. Nevar būt. Nav tomēr. :(

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...