Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

formula

16.12.2022. 18:46

»

lūk

šādus ''formula'' te nevajag.. Tieši viņi pārstāv ruskii mir, kur viss tiek pirkts un pārdots ..par naudu


Te nevajadzētu tādus "lūk ",kas , būdami apbižoti, gatavi savu māti nodot. Ja tev ir zināms ,ka "visas tiek pirkts un pārdots par naudu" , tad, lūdzu uzvārdus un iesniegumu policijai.Citādi esi noziegumu piesedzējs.

Atbildēt

Haris

14.12.2022. 12:48

Es nebrīnītos ja pats Jurka uzorganizēja visu šo jezgu. Tas būtu vecā čekista stilā lai visticamāk novērstu uzmanību no kārtējām šeptēm.

Atbildēt

HT

14.12.2022. 08:52

»

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

Argentīna tiek uzskatīta par drošu patvērumu? Vai Cukurs un Eihmanis tam ir piemēri


Žīdeli!

Šos jautājumus uzdod zīdu nacistiem cionistiem, kas organizēja pirmo, otro un šo asiņaino specoperāciju, demilitarizējot un denacificējot Krieviju, lai ekonomikā iejauktos ar sankciju un kara lendlīzes kredītiem, kreditējot sankciju ieviešanu un globālo korporāciju ekonomikas attīstību pēc kara ar finanšu un pēkara kredītu instrumentiem.

Žīdu nacisti cionisti rada jaunus draudus visai pasaulei, mēģinot paplašināt karu aiz Ukrainas un Krievijas robežām Kaukāzā un Baltijā. Baltijā visneatrisinātākais jautājums ir Kēningsbergas jautājums. Žīdu nacisti, “pasaulei pa galvu dauzot ar Bībeli”, sev grib Krimu kā “apsolīto zemi žīdu nacistiem”, bet vācieši un poļi Kēningsbergu.


Angela Merkel:
"Hatten Sie gedacht, ich komme mit Pferdeschwanz?"
Angela Merkel über ihren neuen Lebensabschnitt, mögliche Fehler ihrer Russlandpolitik, ihre Rolle in der Flüchtlingskrise und die Frage, ob mit deutschen Kanzlern ungnädig umgegangen wird
Interview: Tina Hildebrandt und Giovanni di Lorenzo
7. Dezember 2022
Information

A. Merkeles kundze atklāja, to var katrs izlasīt, ka NATO un Pentagons deva iespēju Ukrainai astoņus gadus sagatavoties Krievijas specoperācijai.

Atbildēt

Iespējams

14.12.2022. 06:13

»

NIKNAIS

Nekas nenotiek nejauši, un šajā gadījumā, nekas nevarēja notikt bez paša Savicka svētības :), jāpadomā vien mērķis kāds, iemesls kā instruments ir radīts, viss norit pēc plāna


Ir arī tas, ka Juris ir uzsācis PR kampaņu par kuras jēgu un mērķiem uzzināsim vai neuzzināsim kaut kad vēlāk. Visi par viņu bija jau aizmirsuši, turklāt karš un gāze un putins un vdk laikos sastrādātais un arī korupcija, spiež viņu sevi ielikt svēto kārtā, tagad visi viņu žēlo, tie paši debīlie mediji par viņu turpina dzejot ofas un glaudīt pa spalvai, kam tas viss? Varbūt ies politikā par valsts prezidentu?

Atbildēt

vel lielaks jautajums

14.12.2022. 05:50

»

Liels jautājums

Kāpēc tādi tipi, kā tu, vēl staigā uz brīvām kājām


ta saucama paradize jeb eiropas savieniba pieprasija lietuvai slegt Ignalinas atomelektrostaciju,ka iestasanas noteikumumu es,sekas mes sodien redzam elektribas tarifos ,,pribaltika,, lai gan garantijas laiks Ignalinas atomelektrostacijai bija lidz 2030 gadam.kapec sodien ta saucamie dermokratiskie rietumi un prata jukusie zalie politikani es no rietumiem nepieprasa ukrainai slegt visas atomelektrostacijas,valstij kas nepartraukti ebreja zelenska vardiem murgo par iestasanos es ?kapec ginekologe fon der laina,makrons,solcs un parejie es klauni nepieprasa ukrainai slegt visas atomelektrostacijas,pieskirot sai valsij es kandidatvalsts statusu ?

Atbildēt

nesaturēts saturs

14.12.2022. 04:55

Vēl nesen viltus ziņas producēja tā saucamie margināļi, neidi-endziņi, bet tagad uz tā paša pakāpiena nonākuši arī vadošie platstraumes mediji? Tas ir jauns pavērsiens. Īpašs trends ir kaut ko paziņot un pēc tam atsaukt. Arī viens no galvenajiem mediju uzraudzītājiem nupat atteicās no saviem agrākajiem paziņojumiem: "Ukraina nebūs stabila un demokrātiska valsts!" NEPLP vadītājs Āboliņš komentē savus izteikumus tviterī". Vēl vairāk - "2014. gada 31. janvārī Āboliņš pauda, ka "Latvijai vajadzētu sūtīt Janukovičam naudu un lūgt, lai Ukraina netuvinātos Eiropas Savienībai. Ko mēs ar to krievvalodīgo miljonu baru te darīsim?" [tvnet.lv]

Atbildēt

HT

14.12.2022. 03:21

»

NIKNAIS

Nekas nenotiek nejauši, un šajā gadījumā, nekas nevarēja notikt bez paša Savicka svētības :), jāpadomā vien mērķis kāds, iemesls kā instruments ir radīts, viss norit pēc plāna


Sakrīt ar Putina - Hitlera scenāriju. Arī Putinu pēc Krievijas izputināšanas no iekšienes - demilitarizācijas un denacifikācijas cionistu globālie sankciju un karu plānotāji gatavojas nogādāt Argentīnā vai Venecuēlā pēc cionistu Mossad un CIP plāna pabeigšanas. Ar to arī Savickis kļūs lieks ar visiem kalvīšveidīgiem cirīšiem.

Tāds Savickis kā Zaharnijs dzīvi mierīgi varēs beigt Spānijā neslēpjoties. Kalvītim nāksies nomest svaru. Bet arī var nometināties blakus Savickim Spānijā ar Godmaņpāri, Parex aferistiem. Turpat, visticamāk, nonāks Āboltiņa un citi. Līķvīķe un Zatlers Mežakapos. Pīlēns ar Sesku vēl paskraidīs un pārcelsies uz Portugāli tempt lēto sarkanvīnu.

Atbildēt

NIKNAIS

14.12.2022. 02:14

Nekas nenotiek nejauši, un šajā gadījumā, nekas nevarēja notikt bez paša Savicka svētības :), jāpadomā vien mērķis kāds, iemesls kā instruments ir radīts, viss norit pēc plāna.

Atbildēt

Zardelmans

13.12.2022. 22:52

Īstenībā feins rakstiņš par medijiem. Autoram bonuss.
Bet ja pa īstam - LV nav mediju, tikai dezinformācijas avoti. Ja kāds šai infotelpā iekritis, tas ir tāpat kā būt narikam, alkonautam, galēji kreisajam sektantam ...
Ja gribi dīvot - pasta kastitei jābūt tukšai un TV izslēgtam. Tas pats posts skāris mākslu, mūziku, visu. Sabeigts ir viss. Izdzīvos tas, kas no visa šā novērsīsies.

Atbildēt

he, he

13.12.2022. 21:08

»

atbildi

Kapec pie latvijas kapiem un krematorijam nav izkarti ukrainas karogi


Labāk paskaiti, cik latvieši Ukrianā jau ir krituši. Krievi bija publicējuši sarakstu ar Ukrainā likvidētajiem algotņiem. Latvijas iedzīvotāji tur arī bija. Vai arī Latvija tāpat kā citas rietumu valstis neļauj viņus pie sevis glabāt, lai paliek Ukrainā?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.12.2022. 21:02

»

un

kapēc tu gribi pa lēto pirkt no agresora? Tad jau esi ar agresoru uz vienu roku-tā iznāk


Tev neviens vispār neko neliek pirkt. Negribi pirkt gāzi, pird pats.

Atbildēt

apriori

13.12.2022. 21:02

Kaut kur bija minets ,ka Juris Savickis zinot 6 valodas,tad nu vajadzeja salidzinat ar masaones vvf un asv pilsona karina valodu zinasanam !

Atbildēt

atbildi

13.12.2022. 20:57

»

lūk

šādus ''formula'' te nevajag.. Tieši viņi pārstāv ruskii mir, kur viss tiek pirkts un pārdots ..par naudu


Kapec pie latvijas kapiem un krematorijam nav izkarti ukrainas karogi?

Atbildēt

lūdzu

13.12.2022. 20:09

»

KNAB pārbaudīt, vai patiešām

Boriss Džonsons ēd puņķus


Kur tu to izlasīji! Faktus, faktus!

Atbildēt

tillers

13.12.2022. 18:41

»

millers

nobeidzās, nenobeidzās, -pohuj


millers-huuuuiiii...

Atbildēt

lūk

13.12.2022. 18:39

»

formula

Atkal viens skaudīgs plikadīda ar svētulīga inkvizitora naidu ārdās.Bet mesidža,onkulīt, ir prasta -esi ar naudu un tu arī būsi ietekmīgs ,lai kāds tavs uzvārds


šādus ''formula'' te nevajag.. Tieši viņi pārstāv ruskii mir, kur viss tiek pirkts un pārdots ..par naudu...

Atbildēt

ммм

13.12.2022. 17:57

Atliek tikai cerēt, ka nākošā ziņa nebūs feiks.

Atbildēt

hm

13.12.2022. 17:44

»

Bb

Labāk prātot, kā aizsargāties no Savicka, kamēr šis dzīvs


Tu domā tiesisku valsti vai valsti, kurā valda terors?

Atbildēt

Bb

13.12.2022. 17:37

»

ASV protektorāts Latvija

A kāpēc tu iedomājis, ka kāds tagad tev pārdos gāzi pa lēto! Pa lēto lai tev dod prasi tiem, kas ieviesa sankcijas un uzspridzināja gāzes vadus. Tagad pērc gāzi par ASV saškidrinātās gāzes cenu. Tāda tagad ir tirgus cena un Kalvītis ar Savicki pie tā nav vainīgi


Kalvītis ar Savicki vienojās par to, ka gāzi LV pirks par pašu visaugstāko cenu, nopelnot x starpniekam. Tikām ASV pilsonis Kariņš ar savu bezdarbību, esot tai laikā ASV, to piesedza.

Kalvītis tēlo gādīgu saimnieku tik labi, ka gribas viņu vnk sodīt manāmi.

Atbildēt

formula

13.12.2022. 17:28

Atkal viens skaudīgs plikadīda ar svētulīga inkvizitora naidu ārdās.Bet mesidža,onkulīt, ir prasta -esi ar naudu un tu arī būsi ietekmīgs ,lai kāds tavs uzvārds.

Atbildēt

hm

13.12.2022. 17:18

Valsts funkcijs - aizsargāt cilvēku. Ja viņš ir šīs valsts pilsonis, nav svarīgi šinders vai ministrs, viņam no valsts pienākas aizsardzība šādos apstākļos.
Šai gadījumā kādam būtu jāraugās caur restotu saulīti. Jo pretējā gadījumā ...

Atbildēt

jāzin vēsture

13.12.2022. 16:54

»

KNAB pārbaudīt, vai patiešām

Boriss Džonsons ēd puņķus


Tečere to viņam iemācīja.

Atbildēt

Lasītājs

13.12.2022. 16:54

Tā jau nav, ka mēdijs raksta visu no tukša gaisa! Parasti atsaucas uz citu mēdiju publikāciju, kaut kur Ukrainā! Ej un pārbaudi valstī kur karš!

Atbildēt

KNAB pārbaudīt, vai patiešām

13.12.2022. 16:43

Boriss Džonsons ēd puņķus!?

Atbildēt

hihi

13.12.2022. 16:39

Mediji Latvijā ir vāji. Lai atceramies notikumus Tukumā ar degšanu. Lielākā daļa sabiedrības tika apvainota homofobijā. Valsts un sabiedrības tēls grauts starptautiski. Kad atklājās patiesība, cik mediju atvainojās sabiedrībai par nepareizu nostāju? Pareizi, neviens.
Arī šis portāls, kurš arī grib būt medijs, "slimo", bet ar citu kaiti. Gadiem var rakstīt vienu un to pašu maz ticamo, visticamāk par naudu. Pietiek atcerēties to pašu Meronigeitu. Bet cik tādu nebija?

Nu sakiet, kam te lai tic?

Atbildēt

Vai Jūs gribētu,

13.12.2022. 16:25

ka Jūs sasniedz šāda ziņa-pašiem,kaut kur atrodoties citur?Ka Jūsu tuvinieka nav,ka netiekat steidzami atbraukt...Nezaimojat cilvēkus!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.12.2022. 16:09

»

Bb

Kalvītis slēpj dārgās gāzes Latvijai pārdevēj kompāniju, tā ir Savicka Itera. Smird visi bērziņi un kalvīši, kas riņķo ap jau mirušo Savicki


A kāpēc tu iedomājis, ka kāds tagad tev pārdos gāzi pa lēto! Pa lēto lai tev dod prasi tiem, kas ieviesa sankcijas un uzspridzināja gāzes vadus. Tagad pērc gāzi par ASV saškidrinātās gāzes cenu. Tāda tagad ir tirgus cena un Kalvītis ar Savicki pie tā nav vainīgi.

Atbildēt

millers

13.12.2022. 16:04

nobeidzās, nenobeidzās, -pohuj

Atbildēt

he, he

13.12.2022. 16:04

Vajadzētu Savickim tos debīlos žurnaļugas iesūdzēt tiesā. ASV, piemēram, viņš varētu caur tiesu piedzīt miljonus. Tad arī Latvijas žurnaļugas varbūt sāktu domāt.

Atbildēt

Bb

13.12.2022. 15:53

Kalvītis slēpj dārgās gāzes Latvijai pārdevēj kompāniju, tā ir Savicka Itera. Smird visi bērziņi un kalvīši, kas riņķo ap jau mirušo Savicki?

Ieraudzīju bildi, nopriecājos. Nevar būt. Nav tomēr. :(

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...