Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

formula

16.12.2022. 18:46

»

lūk

šādus ''formula'' te nevajag.. Tieši viņi pārstāv ruskii mir, kur viss tiek pirkts un pārdots ..par naudu


Te nevajadzētu tādus "lūk ",kas , būdami apbižoti, gatavi savu māti nodot. Ja tev ir zināms ,ka "visas tiek pirkts un pārdots par naudu" , tad, lūdzu uzvārdus un iesniegumu policijai.Citādi esi noziegumu piesedzējs.

Atbildēt

Haris

14.12.2022. 12:48

Es nebrīnītos ja pats Jurka uzorganizēja visu šo jezgu. Tas būtu vecā čekista stilā lai visticamāk novērstu uzmanību no kārtējām šeptēm.

Atbildēt

HT

14.12.2022. 08:52

»

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

Argentīna tiek uzskatīta par drošu patvērumu? Vai Cukurs un Eihmanis tam ir piemēri


Žīdeli!

Šos jautājumus uzdod zīdu nacistiem cionistiem, kas organizēja pirmo, otro un šo asiņaino specoperāciju, demilitarizējot un denacificējot Krieviju, lai ekonomikā iejauktos ar sankciju un kara lendlīzes kredītiem, kreditējot sankciju ieviešanu un globālo korporāciju ekonomikas attīstību pēc kara ar finanšu un pēkara kredītu instrumentiem.

Žīdu nacisti cionisti rada jaunus draudus visai pasaulei, mēģinot paplašināt karu aiz Ukrainas un Krievijas robežām Kaukāzā un Baltijā. Baltijā visneatrisinātākais jautājums ir Kēningsbergas jautājums. Žīdu nacisti, “pasaulei pa galvu dauzot ar Bībeli”, sev grib Krimu kā “apsolīto zemi žīdu nacistiem”, bet vācieši un poļi Kēningsbergu.


Angela Merkel:
"Hatten Sie gedacht, ich komme mit Pferdeschwanz?"
Angela Merkel über ihren neuen Lebensabschnitt, mögliche Fehler ihrer Russlandpolitik, ihre Rolle in der Flüchtlingskrise und die Frage, ob mit deutschen Kanzlern ungnädig umgegangen wird
Interview: Tina Hildebrandt und Giovanni di Lorenzo
7. Dezember 2022
Information

A. Merkeles kundze atklāja, to var katrs izlasīt, ka NATO un Pentagons deva iespēju Ukrainai astoņus gadus sagatavoties Krievijas specoperācijai.

Atbildēt

Iespējams

14.12.2022. 06:13

»

NIKNAIS

Nekas nenotiek nejauši, un šajā gadījumā, nekas nevarēja notikt bez paša Savicka svētības :), jāpadomā vien mērķis kāds, iemesls kā instruments ir radīts, viss norit pēc plāna


Ir arī tas, ka Juris ir uzsācis PR kampaņu par kuras jēgu un mērķiem uzzināsim vai neuzzināsim kaut kad vēlāk. Visi par viņu bija jau aizmirsuši, turklāt karš un gāze un putins un vdk laikos sastrādātais un arī korupcija, spiež viņu sevi ielikt svēto kārtā, tagad visi viņu žēlo, tie paši debīlie mediji par viņu turpina dzejot ofas un glaudīt pa spalvai, kam tas viss? Varbūt ies politikā par valsts prezidentu?

Atbildēt

vel lielaks jautajums

14.12.2022. 05:50

»

Liels jautājums

Kāpēc tādi tipi, kā tu, vēl staigā uz brīvām kājām


ta saucama paradize jeb eiropas savieniba pieprasija lietuvai slegt Ignalinas atomelektrostaciju,ka iestasanas noteikumumu es,sekas mes sodien redzam elektribas tarifos ,,pribaltika,, lai gan garantijas laiks Ignalinas atomelektrostacijai bija lidz 2030 gadam.kapec sodien ta saucamie dermokratiskie rietumi un prata jukusie zalie politikani es no rietumiem nepieprasa ukrainai slegt visas atomelektrostacijas,valstij kas nepartraukti ebreja zelenska vardiem murgo par iestasanos es ?kapec ginekologe fon der laina,makrons,solcs un parejie es klauni nepieprasa ukrainai slegt visas atomelektrostacijas,pieskirot sai valsij es kandidatvalsts statusu ?

Atbildēt

nesaturēts saturs

14.12.2022. 04:55

Vēl nesen viltus ziņas producēja tā saucamie margināļi, neidi-endziņi, bet tagad uz tā paša pakāpiena nonākuši arī vadošie platstraumes mediji? Tas ir jauns pavērsiens. Īpašs trends ir kaut ko paziņot un pēc tam atsaukt. Arī viens no galvenajiem mediju uzraudzītājiem nupat atteicās no saviem agrākajiem paziņojumiem: "Ukraina nebūs stabila un demokrātiska valsts!" NEPLP vadītājs Āboliņš komentē savus izteikumus tviterī". Vēl vairāk - "2014. gada 31. janvārī Āboliņš pauda, ka "Latvijai vajadzētu sūtīt Janukovičam naudu un lūgt, lai Ukraina netuvinātos Eiropas Savienībai. Ko mēs ar to krievvalodīgo miljonu baru te darīsim?" [tvnet.lv]

Atbildēt

HT

14.12.2022. 03:21

»

NIKNAIS

Nekas nenotiek nejauši, un šajā gadījumā, nekas nevarēja notikt bez paša Savicka svētības :), jāpadomā vien mērķis kāds, iemesls kā instruments ir radīts, viss norit pēc plāna


Sakrīt ar Putina - Hitlera scenāriju. Arī Putinu pēc Krievijas izputināšanas no iekšienes - demilitarizācijas un denacifikācijas cionistu globālie sankciju un karu plānotāji gatavojas nogādāt Argentīnā vai Venecuēlā pēc cionistu Mossad un CIP plāna pabeigšanas. Ar to arī Savickis kļūs lieks ar visiem kalvīšveidīgiem cirīšiem.

Tāds Savickis kā Zaharnijs dzīvi mierīgi varēs beigt Spānijā neslēpjoties. Kalvītim nāksies nomest svaru. Bet arī var nometināties blakus Savickim Spānijā ar Godmaņpāri, Parex aferistiem. Turpat, visticamāk, nonāks Āboltiņa un citi. Līķvīķe un Zatlers Mežakapos. Pīlēns ar Sesku vēl paskraidīs un pārcelsies uz Portugāli tempt lēto sarkanvīnu.

Atbildēt

NIKNAIS

14.12.2022. 02:14

Nekas nenotiek nejauši, un šajā gadījumā, nekas nevarēja notikt bez paša Savicka svētības :), jāpadomā vien mērķis kāds, iemesls kā instruments ir radīts, viss norit pēc plāna.

Atbildēt

Zardelmans

13.12.2022. 22:52

Īstenībā feins rakstiņš par medijiem. Autoram bonuss.
Bet ja pa īstam - LV nav mediju, tikai dezinformācijas avoti. Ja kāds šai infotelpā iekritis, tas ir tāpat kā būt narikam, alkonautam, galēji kreisajam sektantam ...
Ja gribi dīvot - pasta kastitei jābūt tukšai un TV izslēgtam. Tas pats posts skāris mākslu, mūziku, visu. Sabeigts ir viss. Izdzīvos tas, kas no visa šā novērsīsies.

Atbildēt

he, he

13.12.2022. 21:08

»

atbildi

Kapec pie latvijas kapiem un krematorijam nav izkarti ukrainas karogi


Labāk paskaiti, cik latvieši Ukrianā jau ir krituši. Krievi bija publicējuši sarakstu ar Ukrainā likvidētajiem algotņiem. Latvijas iedzīvotāji tur arī bija. Vai arī Latvija tāpat kā citas rietumu valstis neļauj viņus pie sevis glabāt, lai paliek Ukrainā?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.12.2022. 21:02

»

un

kapēc tu gribi pa lēto pirkt no agresora? Tad jau esi ar agresoru uz vienu roku-tā iznāk


Tev neviens vispār neko neliek pirkt. Negribi pirkt gāzi, pird pats.

Atbildēt

apriori

13.12.2022. 21:02

Kaut kur bija minets ,ka Juris Savickis zinot 6 valodas,tad nu vajadzeja salidzinat ar masaones vvf un asv pilsona karina valodu zinasanam !

Atbildēt

atbildi

13.12.2022. 20:57

»

lūk

šādus ''formula'' te nevajag.. Tieši viņi pārstāv ruskii mir, kur viss tiek pirkts un pārdots ..par naudu


Kapec pie latvijas kapiem un krematorijam nav izkarti ukrainas karogi?

Atbildēt

lūdzu

13.12.2022. 20:09

»

KNAB pārbaudīt, vai patiešām

Boriss Džonsons ēd puņķus


Kur tu to izlasīji! Faktus, faktus!

Atbildēt

tillers

13.12.2022. 18:41

»

millers

nobeidzās, nenobeidzās, -pohuj


millers-huuuuiiii...

Atbildēt

lūk

13.12.2022. 18:39

»

formula

Atkal viens skaudīgs plikadīda ar svētulīga inkvizitora naidu ārdās.Bet mesidža,onkulīt, ir prasta -esi ar naudu un tu arī būsi ietekmīgs ,lai kāds tavs uzvārds


šādus ''formula'' te nevajag.. Tieši viņi pārstāv ruskii mir, kur viss tiek pirkts un pārdots ..par naudu...

Atbildēt

ммм

13.12.2022. 17:57

Atliek tikai cerēt, ka nākošā ziņa nebūs feiks.

Atbildēt

hm

13.12.2022. 17:44

»

Bb

Labāk prātot, kā aizsargāties no Savicka, kamēr šis dzīvs


Tu domā tiesisku valsti vai valsti, kurā valda terors?

Atbildēt

Bb

13.12.2022. 17:37

»

ASV protektorāts Latvija

A kāpēc tu iedomājis, ka kāds tagad tev pārdos gāzi pa lēto! Pa lēto lai tev dod prasi tiem, kas ieviesa sankcijas un uzspridzināja gāzes vadus. Tagad pērc gāzi par ASV saškidrinātās gāzes cenu. Tāda tagad ir tirgus cena un Kalvītis ar Savicki pie tā nav vainīgi


Kalvītis ar Savicki vienojās par to, ka gāzi LV pirks par pašu visaugstāko cenu, nopelnot x starpniekam. Tikām ASV pilsonis Kariņš ar savu bezdarbību, esot tai laikā ASV, to piesedza.

Kalvītis tēlo gādīgu saimnieku tik labi, ka gribas viņu vnk sodīt manāmi.

Atbildēt

formula

13.12.2022. 17:28

Atkal viens skaudīgs plikadīda ar svētulīga inkvizitora naidu ārdās.Bet mesidža,onkulīt, ir prasta -esi ar naudu un tu arī būsi ietekmīgs ,lai kāds tavs uzvārds.

Atbildēt

hm

13.12.2022. 17:18

Valsts funkcijs - aizsargāt cilvēku. Ja viņš ir šīs valsts pilsonis, nav svarīgi šinders vai ministrs, viņam no valsts pienākas aizsardzība šādos apstākļos.
Šai gadījumā kādam būtu jāraugās caur restotu saulīti. Jo pretējā gadījumā ...

Atbildēt

jāzin vēsture

13.12.2022. 16:54

»

KNAB pārbaudīt, vai patiešām

Boriss Džonsons ēd puņķus


Tečere to viņam iemācīja.

Atbildēt

Lasītājs

13.12.2022. 16:54

Tā jau nav, ka mēdijs raksta visu no tukša gaisa! Parasti atsaucas uz citu mēdiju publikāciju, kaut kur Ukrainā! Ej un pārbaudi valstī kur karš!

Atbildēt

KNAB pārbaudīt, vai patiešām

13.12.2022. 16:43

Boriss Džonsons ēd puņķus!?

Atbildēt

hihi

13.12.2022. 16:39

Mediji Latvijā ir vāji. Lai atceramies notikumus Tukumā ar degšanu. Lielākā daļa sabiedrības tika apvainota homofobijā. Valsts un sabiedrības tēls grauts starptautiski. Kad atklājās patiesība, cik mediju atvainojās sabiedrībai par nepareizu nostāju? Pareizi, neviens.
Arī šis portāls, kurš arī grib būt medijs, "slimo", bet ar citu kaiti. Gadiem var rakstīt vienu un to pašu maz ticamo, visticamāk par naudu. Pietiek atcerēties to pašu Meronigeitu. Bet cik tādu nebija?

Nu sakiet, kam te lai tic?

Atbildēt

Vai Jūs gribētu,

13.12.2022. 16:25

ka Jūs sasniedz šāda ziņa-pašiem,kaut kur atrodoties citur?Ka Jūsu tuvinieka nav,ka netiekat steidzami atbraukt...Nezaimojat cilvēkus!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.12.2022. 16:09

»

Bb

Kalvītis slēpj dārgās gāzes Latvijai pārdevēj kompāniju, tā ir Savicka Itera. Smird visi bērziņi un kalvīši, kas riņķo ap jau mirušo Savicki


A kāpēc tu iedomājis, ka kāds tagad tev pārdos gāzi pa lēto! Pa lēto lai tev dod prasi tiem, kas ieviesa sankcijas un uzspridzināja gāzes vadus. Tagad pērc gāzi par ASV saškidrinātās gāzes cenu. Tāda tagad ir tirgus cena un Kalvītis ar Savicki pie tā nav vainīgi.

Atbildēt

millers

13.12.2022. 16:04

nobeidzās, nenobeidzās, -pohuj

Atbildēt

he, he

13.12.2022. 16:04

Vajadzētu Savickim tos debīlos žurnaļugas iesūdzēt tiesā. ASV, piemēram, viņš varētu caur tiesu piedzīt miljonus. Tad arī Latvijas žurnaļugas varbūt sāktu domāt.

Atbildēt

Bb

13.12.2022. 15:53

Kalvītis slēpj dārgās gāzes Latvijai pārdevēj kompāniju, tā ir Savicka Itera. Smird visi bērziņi un kalvīši, kas riņķo ap jau mirušo Savicki?

Ieraudzīju bildi, nopriecājos. Nevar būt. Nav tomēr. :(

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...