Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Smiekli nenāk

23.09.2013. 15:47

»

khe

LOL...


Nu un!!!??? ...augstāka vai zemāka tā vieta, tāda vai citāda tā valodiņa... Kāda tam ir nozīme!??
Ko gribēja pateikt, to arī pateica.

Lasītājs teikto sapratīs, ja vēlēsies saprast

Nav ko cepties, ir jāpadomā, ko reāli iesākt ar to "bandu"

Atbildēt

Aivars

23.09.2013. 15:33

Cilvēku Latvijā drīkst aizturēt uz 72 stundām. Pēc tam jālaiž vaļā. Kā to var menti apiet? Elementāri, Vatson. Uzražo vairākus (daudz) kriminālprocesus un turi cilvēku cietumā bez tiesas sprieduma cik gribi. Ar mani arī tā bija: trīs diennaktis noturēja. Tai vietā lai laistu brīvībā pazinoja par nākamo kriminālprocesu. Pēc tam vēl par nākamo... Beigu beigās izlaida. Kriminālprocesi izčakstēja. Izmeklēšana nenotiek jo nav ko izmeklēt. Toties ierieba. TĀ NOTIEK LATVIJĀ. KĀDS TE PĪKST, KA NAV MENTU BANDAS UN MĒS NEDZĪVOJOT POLICEJISKĀ VALSTĪ.

Atbildēt

khe

21.09.2013. 07:25

»


LOL
Es ta savu vietu zinu un jaasaka, ka taa, spriezhot peec tavas aprobezhotaas valodinjas, ir daudz augsaaka nekaa taveejaa, savukaart tu, seeedi, saviem vaardiem sakot, pie paraashas un necel galvinju augshaa, kameer onkulji nepateiks :)
Par taisniibu, kura aciis kozh - taadeelj jau tu te raksti, ka tev taa aciis kozh :)
Ej ka vien pie sev liidziigajiem viireljiem, lai gan sheit portaalaa buus gruuti taadu rupekli atrast, nozheelojamais savas iedomu mulkju zemes viireliit ;)

Atbildēt

khe

20.09.2013. 18:41

»


Nu re atkal aazha kaaja izliida no nozheelojamaa viirelja. Es tomer nenolaidiishos liidz tavam liimenim un nesaakshu apsaukaaties. Lai veicaas.

Atbildēt

Khm

20.09.2013. 17:31

»


Izlasi vēlreiz, ko uzrakstīji un paskaties spogulī - līdzību neredzi, nožēlojamais vīrelit? Tur jau tā lieta, ka redzi, bet pašapziņu un cieņu tak negribās zaudēt, kad norāda uz paša trūkumiem? Vai ne? :)Uzrakstot šo, tu kārtējo reizi nespēji tā arī mācīties kā ir jāattiecās pret sieviešu dzimumu, bet pārgāji atkal nožēlojamos apvainojumos, kas izskatās tava paša vārdiem sakot: Pēc krāniņju staipīšanas. Kā vienā filmā teica " Gorbatova mogila viļečit". Tā arī Tevi nožēlojamais vīrelīti diezin vai te kāds iemācīs cienīt otru cilvēku. Nožēlojami, bet fakts. Vienīgais prieks, ka par nožēlojamo vīrelīti tu tagad atcerēsies vienmēr :)

Atbildēt

Khe

20.09.2013. 15:38

»


Tad tomēr aizkāra tavu pašcieņu vīrelīt? Tāds bija arī mans mērķis, lai nākamreiz, kad zākāsies par sievieti, atcerētos šo vārdu "virelītis". Ja vairs neaizskarsi sievieti zākājoties, uzskatīšu, ka tu būsi vismaz par latiņu paaudzies sava intelekta līmenī :) Lai veicās turpmāk nebūt par vīrelīti :)

Atbildēt

Khe

20.09.2013. 13:06

»


Ja jau to argumentu būtu tik daudz, tad sakarīgajam un pieaugušajam Cilvēkam (VSV gadījumā vīrelītim) nevajadzētu jau nu nolaisties līdz sievietes apsaukāšanai. Ja argumentu nav, tad atliek vien zākāties.... nožēlojamais vīrelītis........

Atbildēt

vilks kūmiņš

20.09.2013. 08:04

lapsas skaļās publiskās gaudas un vaimanas ir nevietā. pats nopublicēja zagtu cita žurnālista e-pasta korespondenci un notikušajā tagad vaino policiju. lapsa bija iedomājies, ka likumi viņam nav rakstīti un par zagtas svešas korespondences tīšu publicēšanu nekas viņam nedraud. lapsa kļūdījās un tagad to laikam beidzot būs sapratis. tāpēc tāda ambrāža, tādas vaimanas, tādas bļaušanas un publiskas histērijas. ieliks lapsu krātiņā, lai nomierinās un atceras, ka likumi jāievēro arī viņam :))

Atbildēt

Khe

20.09.2013. 08:03

»


VSV atkal ir aptrūcies argumentu un sākas personīga apvainošana..... nožēlojami. Ja kāds ir redzējis seriālu Divi ar pusi Vīri, tad galvenajam varonim ir brālis, kurš tika nodēvēts kādā epizodē par "vīreli". Pilnīgi asociējas ar VSV - nožēlojams vīrelis :)

Atbildēt

Garancxa

20.09.2013. 07:49

PAr to pashu Virtuli. Konstatēti milzīgi politiķu uzpirkšanas fakti, bet ko Drošības policija? Tikai uzraksta uzziņu????

Atbildēt

Garancxa

20.09.2013. 07:48

Tas sen skaidrs, ka šīs iestādes ir pērkamas. Drošības policija - tiem šķiet vajadzētu nodarboties ar kaut ko nopietnāku... Bet mani mulsina aizliegums stāstīt par savu kriminālprocesu, turklāt, ja esi persona, pret kuru uzsākts kriminālprocess. Nonsens. Bailes no iestādes bezzobainības?

Atbildēt

"disidents"

20.09.2013. 07:19

http://manabalss.lv/aicinajums-par-cekas-maisu-atversanu/show?mode=all&type=new

Šeit parakstījušos vidū neatradīsiet nedz lapsu, nedz citu kvēlo "taisnības cīnītāju" uzvārdus. Vai nav dīvaini, ka pat nacionālisti un tautas pārstāvji nav parakstījuši šo iniciatīvu?

Atbildēt

larviete paija?

20.09.2013. 07:05

»

paija

garā vājiem, kam nav neviena doma,ko pateikt par tēmu, atliek pētīt citu komatus un garumzīmes un rupji lamāties. Lietot krievu cietumnieku žargonu gan protams ir labas larviešu valodas paraugs


Šajā savārstījumā atkal ir virkne kļūdu. Un "larviete" paija strādā(ja) tiesībsargājošā iestādē!?
Par "larviešu" valodu un tautu, protams, nepieciešama īpaša izpēte.
http://www.youtube.com/watch?v=YT_deuORKbc
P.S. pamācošs gabaliņš visiem, gan paijām, gan pietiek, kuri kurkst līdzi pasaules "varenajiem".

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.09.2013. 06:47

**********************************
...aha ! - tad ne jau par velti tie pēdējo nedēļu Lapsas smilkstošie raksteļi ...un dažu kungu regulāra pazvanīšana uz radio 1 "Krustpunktā", lai paslavētu Lapsas "ķēķa" grāmatu...tagad tik jāgaida SC/Rīgas Satiksmes "sarkano mētelīšu" pikets Lapsas aizstāvībai...

Atbildēt

Rasa

20.09.2013. 01:08

Mūsu valstī ir tāda dīvaina īpašība,lai nebūtu jārunā par lietām,kas satrauc iedzīvotājus,tad nu uztaisa kliedzienu par Lato Lapsu,operas skandālu,zinamā mērā aprej Nacionālo apvienību,gan jau atradīsies vēl kādi brīnumi.
Tikai skumji,ka Liepājas metalurgs paliek ēnā,ka drīz izpārdos Latvijas zemi un tā varētu skaitīt un skaitīt un skaitīt!Liekas,ka valdošā kliķe ir aizmirsusi par tādu sīkumu,kā LATVIJAS IEDZĪVOTĀJI.
Vēlu veiksmi Lato Lapsam!

Atbildēt

Amadejs

19.09.2013. 23:34

Augsne naudiski barota ar padomijas dīgļiem . Ko sēsi , to pļausi.
Tā nu tas ir.

Atbildēt

Margots

19.09.2013. 22:39

Lai saprastu,kas notiek MUĻĶU ZEMĒ,pietiek tikai palasīt to,ko viens otrs te "gudri" raksta... Nav tā,kā bija Ulmaņlaikos,kad bija zirgs,bija zvirbulis un sētnieks,un katrs godīgi darīja savu darbu.

Atbildēt

FAKTS

19.09.2013. 22:30

Lietu Latvijā pret cilvēku safavricēt kā divus pirkstus apmīzt.

Atbildēt

es

19.09.2013. 22:29

nu ko Lato ,laiks klūt par deputatu , bus vismaz neaizskaramiba. un vispar vai ir tiesibas neparakstities par zinu neizpausanu?????????? man jau lieka spastasti kaiminam tas publice un beigas zinu nopludi paska ,ka bija citur.nu kauka taa.

Atbildēt

Armagedon

19.09.2013. 21:55

DP - Iļja Boronovskis - kur var apskatīties viņa ienākumus! Drošības policija ir korumpēta!

Atbildēt

* * *

19.09.2013. 21:46

Diez vai policejiski bandītiskā valstī būtu iespējams katru pusgadu štancēt pa neglaimojošai grāmatai par tās vadošajiem politiķiem!

Atbildēt

Jānis Hardanger

19.09.2013. 21:43

LV nekas nemainās, no kļūdām nemācās. Bija Banka Baltija, tad Parex, Krājbanka par visu maksā valsts un neviens neparko neatbild. Nesen bija spriedums Naglas lietā, nepietiek atkal augšā neviens neparko neatbild, grib vēl vienu spriedumu. LV tas tāpat kā Krievijā civiltiesiska strīda vietā, grib lai sauc pie kriminālatbildības, strādā valsts un pēc tam vēl maksā valsts.

Atbildēt

Auseklis

19.09.2013. 21:34

Velns paràvis, kas te notiek ? Vai sàk atgriezties kautkàdi çekas laiki ka cilvèkiem jàbaidàs par kàdu pateiktu vàrdu, vai jàsàk baidìties ka pèc tevis kà çekas laikos var atbraukt un aizvest nezinàmà virzienà ja esi nemierà ar valdìbà notiekoso...... Izskatàs ka ir uzradushies pàràk daudz visàdu keizariñu kas parazitèjot uz tautas rèkina ljaunpràtìgi izmanto varu un iebiedè cilvèkus. Tie kantori ir aizmirsushi ka tiek uzturèti par nodoklju naudu. Latvijà sen prasàs pèc dazhàdu dienestu vispàrèjas reorganizàcijas un tos kjeizariñus no viñu pils troñiem sen ir laiks nomest.

Atbildēt

Fiksais

19.09.2013. 21:16

Šitais labi korelē ar ziņojumu, ka legālo narkotiku tirgotājus nedrīkstot aiztikt... Turies Lato, ne velti Latvijā skaitās korumpētākā tiesu un drošīnas sistēma Eiropā. Tavs gadījums ir spilgts pierādijums tam! Eiropa šo mafijas uzbrukumu neatkarigai žurnālistikai nepalaidīs tā vienkārši garām! Kādam no valsts pārvaldes vajadzēs pasvīst Briseles kabinetos!

Atbildēt

Erna

19.09.2013. 20:56

»

es

Nopirku to gràmatu - ja tà ir taisnìba (un ja pret Lapsu uzsàk procesu tad laikam ir taisnìba) tad teik§u jums vienu ka dzìvojam tie§àm bandìtiskà valstì


Nu ne jau pa velti žurnālistus pie mums noklausās specdienesti, atņem informāciju un kā tad nu bez kārtējās izrādīšanās, ko atkal "pakāsīs" Eiropā. Dīvainākais ir tas, ka parasti DP izmanto VP vai kādu citu iestādi, kas var veikt to nodiktētās (ne reti tikai mutiskās)darbības. Bet šoreiz dara paši !

Atbildēt

paija

19.09.2013. 20:36

»

Nezinītis.

Lūdzu paskaidrojiet,kas notiek.ja atsakās parakstīties par to.ka neizpaudīs par ko ir pratināts?Vai šauj nost


šaunj nost uz vietas . bez tiesas un sprieduma,PEc tam vel 25gadi cietūma .

Atbildēt

Tārps

19.09.2013. 20:14

Grāmatas elektroniski. Iespēja lasīt bez lejuplādes. Arī Lato Lapsas darbi.
http://barons.do.am/

Atbildēt

A.S

19.09.2013. 20:06


Beidzot Drošības poliči parādīja, ka ir īsteni "varoņi un cīnītāji". Citādi divdesmir gados neviena nozīmīga procesa. Tad beidzot! Viņi mazliet atgādina "zagradotrjadu" slepkavas, kas šava SA mugurā un tagad pulcējas pie Uzvaras kroplīša.

Atbildēt

Nezinītis.

19.09.2013. 20:04

Lūdzu paskaidrojiet,kas notiek.ja atsakās parakstīties par to.ka neizpaudīs par ko ir pratināts?Vai šauj nost?

Atbildēt

Rozekrese

19.09.2013. 19:37

Precīzi vārdi. Liels paldies.

Atbildēt

cilvēks vienkāršais to -> Paija

19.09.2013. 19:31

»

paija

garā vājiem, kam nav neviena doma,ko pateikt par tēmu, atliek pētīt citu komatus un garumzīmes un rupji lamāties. Lietot krievu cietumnieku žargonu gan protams ir labas larviešu valodas paraugs


Ej tak tu irst. Dēļ tādām tautas izzadzēju pigulētājām kā tu mūsu valsts jau 22 gadus slīkst zaņķī. A lapsam novēlu izturību.

Atbildēt

Zita/Gita

19.09.2013. 19:27

Lato lapsa, gaidam jaunas politiķus atmaskojošās publikācijas un nebaidieties no kangaru ķēdes suņiem jo latvieša cilvēks kurš ar abām kājām stāv uz SAVAS zemes nedrīkst baidīties no kautkādiem korumpantiem, tautas apzadzējiem un viņu līdzskrējējiem.

Atbildēt

Станиславский: не верю!

19.09.2013. 19:17

»

Jautājumi Lapsas k-gam

Jūs vienmēr esat naidīgi un nicinoši izteicies par ķēķi, citu ķēķi, bandītiski policejiskas valsts specdienestiem u.c. iestādēm, zemu vērtējis viņu profesionalitāti u.t.t., zākājis viņu vērstās represijas pret cilvēkiem. Vienlaicīgi nekad nēesat kautrējies ar viņiem sadarboties un izmantot viņus kaut...


Ļoti pamatoti jautājumi. Pievienojos atbilžu gribētāju kopienai.

Atšķirībā no lapsas "kunga", mani - 21.gadsimta Latvijā, bez tiesas nolēmuma, bez n.n. sastāva, bez izmeklēšanas un tiesībām uz aizstāvību, represēja un arī šobrīd turpina terorizēt izbijušu čekas aģentu un viņu pakalpiņu grupa ar sakariem "struktūrās", valsts un tiesībsargājošās iestādēs. Tie, par kuriem lapsas "kungs" stāv un krīt. Un, atšķirībā no autora, represēja slēpti - noklausoties sarunas, izčakarējot e-pastu, mobingojot darba vietā, spēlējot ielu teātrus, nesmādējot pat specdienstu psi-operācijas.
Pret lapsas "kungu" ierosināts kriminālprocess? Bet tad jau tiesiskums ir beidzot uzvarējis! Būs tiesības uz aizstāvību, tiks ievērota procesuālā kārtība un pēc noilguma iestāšanās varēs aizlaist braucienā pa Āfriku.
Pavisam citādi izrīkotos lapsas "kunga" draugi no čekpirdastu aģentūras - paši piespriestu sodu, paši izpildītu!
Mazliet dīvaini, vai tiešām "struktūra" vērstos pret savējiem? Vairāk šķiet tiek izspēlēts jauns teātris, kurā "paši audos un paši velkos", nākamajās vēlēšanās tiks bīdīta "lapsu partija" - cietējas oreola apvīta?

Atbildēt

paija

19.09.2013. 19:14

garā vājiem, kam nav neviena doma,ko pateikt par tēmu, atliek pētīt citu komatus un garumzīmes un rupji lamāties. Lietot krievu cietumnieku žargonu gan protams ir labas larviešu valodas paraugs

Atbildēt

aha, paija ir viena liela un trekna kļūda { `~` }

19.09.2013. 18:35

»


Un kas tā par modi mentiem, advokātiem un prokuroriem - likt atstarpi pirms komata!? Kur viņus visus mācīja? Komunistu partijas skolā? Jeb tā bija kāda 50-jos dzimušajiem specifiska apmācība?

Atbildēt

NEO

19.09.2013. 18:32

Lapsas kungs turieties

Atbildēt

Zenta

19.09.2013. 18:24

Novèlu LLapsam izturìbu un galvenais nenobìties no tàm represìvajàm iestàdèm un atcerèties ka agràk vai vèlàk gaisma uzvarès tumsu un bandìtiem nàksies atbildèt par visu ko tie dara.

Atbildēt

Wanga

19.09.2013. 18:12

Lato Lapsu par prezidentu.

Atbildēt

es

19.09.2013. 18:11

Nopirku to gràmatu - ja tà ir taisnìba (un ja pret Lapsu uzsàk procesu tad laikam ir taisnìba) tad teik§u jums vienu ka dzìvojam tie§àm bandìtiskà valstì.

Atbildēt

Jautājumi Lapsas k-gam

19.09.2013. 17:36

Jūs vienmēr esat naidīgi un nicinoši izteicies par ķēķi, citu ķēķi, bandītiski policejiskas valsts specdienestiem u.c. iestādēm, zemu vērtējis viņu profesionalitāti u.t.t., zākājis viņu vērstās represijas pret cilvēkiem. Vienlaicīgi nekad nēesat kautrējies ar viņiem sadarboties un izmantot viņus kaut kādu savu mērķu sasniegšanai, lai viņi pret kādu vērstu .....tās pašas Jūsu zākātās represijas. Arī kriminālprocesu veidā. Bet nav smādēti arī citi represiju paveidi.Par to var lasīt kā šajā portālā, tā citur.Tagad kādi citi ir izmantojuši viņu iespējas vērst represijas pret Jums.
Jūs vienmēr esat asi uzstājies pret tiem, kas kaut kādā veidā centušies radīt izņēmuma stāvokli sev kā tiesībās un pienākumos, tā atbildībā un bezatbildībā. Arī par to var lasīt gan šajā portālā, gan citur.Tagad publikācijas sākumā izskan vāji maskēts sašutums, ka kāds atļāvies vērst represijas tieši pret Jums.
Saprotu, ka tagad Jums daudz kreņķu, dažādu neatliekamu un runājot Jūsu paša vārdien ,specdienesti neļauj mierīgi gulēt Jums pašam, tomēr atļaušos uzdot dažus jautājumus:
1.Kāpēc Jūs ienīstot dažādas iestādes kā principā, tāpar represiju vēršanu, vienlaicīgi ar viņām sadarbojāties un centāties izmantot viņu iespējas vērst tās pašas represijas pret citiem?
2.Kāpēc Jūs uzskatat , ka citas personas nedrīkst izmantot šīs iestādes represiju vēršanai pret citiem?
3.Kāpēc Jūs uzskatat ka tieši Jūs atrodaties kaut kādā izņēmuma stāvoklī un vērst represijas tieši pret Jums nedrīkst?
Atkal runājot Jūsu paša vārdiem, atbildes lūdzu pamatojiet.

Atbildēt

paija

19.09.2013. 17:36

»


Kas lūdzu ir metu suka, nekļūdīgais jaunvārdu ražotšjs.Ja tā gribi skaitīt, saskaiti labāk kuro reizi te citē savas pieriebušās vecās peršas , metu kuili

Atbildēt

Pirdis

19.09.2013. 17:16

»

Valdis

Lato par visām tavām nelietībām tu saņemsi bargu sodu


Žirinovskis būs ātrāks un tad mēs tevi locīsim Gaujas krastos, latviešu lops!

Atbildēt

Valdis

19.09.2013. 16:47

Lato par visām tavām nelietībām tu saņemsi bargu sodu!

Atbildēt

Zīds

19.09.2013. 16:35

Žirinovskis pareizi noteica. Pieteica karu Irakai, priecājās par Kadafi nāvi, atbalsta uzbrukumu Sīrijai, karo Afganistānā, Balkānos sēd. Īsti lopi. Žirinovskis pareizi iesaka visu novest līdz galam, lai papriki un citi viepļi nebūtu.

Atbildēt

Pirdis

19.09.2013. 16:31

»

Suns

Priedīti vajag izdzīt no Latvijas. Viņš jau atsacījās no pilsonības. Jādzen ārā un viss. Arī Lapsu jādzen ārā kopā abus jādzen


Nav jau kur izsūtīt. Latviešus neviens neņems pretī. Zagļi, dzērāji, no visnabadzīgākās valsts, nav uzticami, šāva krievus kādreiz, bija lielākie ebreju šāvēji, tagad brīvībā palaisti tikai zog visu pēc kārtas. Rietumos noteikti neņems. Varbūt Āfrikā kādam var iesmērēt.

Atbildēt

Ojārs

19.09.2013. 15:28

Interesanti - kā tiek panākts tas, ka nākas parakstīties par ziņu neizpaušanu kriminālprocesā? Ja uz kompetento iestādi uzaicinātais nevēlas neko uzzināt, kā viņš tiek pārliecināts par to, ka tomēr vēlas un ka jāparaksta tieši tāda satura apsolījums, kura pārkāpšana, patiešām, varētu būt krimināli sodāma?

Atbildēt

Suns

19.09.2013. 15:24

»

Tik tak

Pareizi darīja, ka notiesāja. Nevajadzēja pirmajā grāmatā par Latvijas kultūras vēsturi vērsties pret mūsu elites manierēm


Priedīti vajag izdzīt no Latvijas. Viņš jau atsacījās no pilsonības. Jādzen ārā un viss. Arī Lapsu jādzen ārā kopā abus jādzen.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...