Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Smiekli nenāk

23.09.2013. 16:47

»

khe

LOL...


Nu un!!!??? ...augstāka vai zemāka tā vieta, tāda vai citāda tā valodiņa... Kāda tam ir nozīme!??
Ko gribēja pateikt, to arī pateica.

Lasītājs teikto sapratīs, ja vēlēsies saprast

Nav ko cepties, ir jāpadomā, ko reāli iesākt ar to "bandu"

Atbildēt

Aivars

23.09.2013. 16:33

Cilvēku Latvijā drīkst aizturēt uz 72 stundām. Pēc tam jālaiž vaļā. Kā to var menti apiet? Elementāri, Vatson. Uzražo vairākus (daudz) kriminālprocesus un turi cilvēku cietumā bez tiesas sprieduma cik gribi. Ar mani arī tā bija: trīs diennaktis noturēja. Tai vietā lai laistu brīvībā pazinoja par nākamo kriminālprocesu. Pēc tam vēl par nākamo... Beigu beigās izlaida. Kriminālprocesi izčakstēja. Izmeklēšana nenotiek jo nav ko izmeklēt. Toties ierieba. TĀ NOTIEK LATVIJĀ. KĀDS TE PĪKST, KA NAV MENTU BANDAS UN MĒS NEDZĪVOJOT POLICEJISKĀ VALSTĪ.

Atbildēt

khe

21.09.2013. 08:25

»


LOL
Es ta savu vietu zinu un jaasaka, ka taa, spriezhot peec tavas aprobezhotaas valodinjas, ir daudz augsaaka nekaa taveejaa, savukaart tu, seeedi, saviem vaardiem sakot, pie paraashas un necel galvinju augshaa, kameer onkulji nepateiks :)
Par taisniibu, kura aciis kozh - taadeelj jau tu te raksti, ka tev taa aciis kozh :)
Ej ka vien pie sev liidziigajiem viireljiem, lai gan sheit portaalaa buus gruuti taadu rupekli atrast, nozheelojamais savas iedomu mulkju zemes viireliit ;)

Atbildēt

khe

20.09.2013. 19:41

»


Nu re atkal aazha kaaja izliida no nozheelojamaa viirelja. Es tomer nenolaidiishos liidz tavam liimenim un nesaakshu apsaukaaties. Lai veicaas.

Atbildēt

Khm

20.09.2013. 18:31

»


Izlasi vēlreiz, ko uzrakstīji un paskaties spogulī - līdzību neredzi, nožēlojamais vīrelit? Tur jau tā lieta, ka redzi, bet pašapziņu un cieņu tak negribās zaudēt, kad norāda uz paša trūkumiem? Vai ne? :)Uzrakstot šo, tu kārtējo reizi nespēji tā arī mācīties kā ir jāattiecās pret sieviešu dzimumu, bet pārgāji atkal nožēlojamos apvainojumos, kas izskatās tava paša vārdiem sakot: Pēc krāniņju staipīšanas. Kā vienā filmā teica " Gorbatova mogila viļečit". Tā arī Tevi nožēlojamais vīrelīti diezin vai te kāds iemācīs cienīt otru cilvēku. Nožēlojami, bet fakts. Vienīgais prieks, ka par nožēlojamo vīrelīti tu tagad atcerēsies vienmēr :)

Atbildēt

Khe

20.09.2013. 16:38

»


Tad tomēr aizkāra tavu pašcieņu vīrelīt? Tāds bija arī mans mērķis, lai nākamreiz, kad zākāsies par sievieti, atcerētos šo vārdu "virelītis". Ja vairs neaizskarsi sievieti zākājoties, uzskatīšu, ka tu būsi vismaz par latiņu paaudzies sava intelekta līmenī :) Lai veicās turpmāk nebūt par vīrelīti :)

Atbildēt

Khe

20.09.2013. 14:06

»


Ja jau to argumentu būtu tik daudz, tad sakarīgajam un pieaugušajam Cilvēkam (VSV gadījumā vīrelītim) nevajadzētu jau nu nolaisties līdz sievietes apsaukāšanai. Ja argumentu nav, tad atliek vien zākāties.... nožēlojamais vīrelītis........

Atbildēt

vilks kūmiņš

20.09.2013. 09:04

lapsas skaļās publiskās gaudas un vaimanas ir nevietā. pats nopublicēja zagtu cita žurnālista e-pasta korespondenci un notikušajā tagad vaino policiju. lapsa bija iedomājies, ka likumi viņam nav rakstīti un par zagtas svešas korespondences tīšu publicēšanu nekas viņam nedraud. lapsa kļūdījās un tagad to laikam beidzot būs sapratis. tāpēc tāda ambrāža, tādas vaimanas, tādas bļaušanas un publiskas histērijas. ieliks lapsu krātiņā, lai nomierinās un atceras, ka likumi jāievēro arī viņam :))

Atbildēt

Khe

20.09.2013. 09:03

»


VSV atkal ir aptrūcies argumentu un sākas personīga apvainošana..... nožēlojami. Ja kāds ir redzējis seriālu Divi ar pusi Vīri, tad galvenajam varonim ir brālis, kurš tika nodēvēts kādā epizodē par "vīreli". Pilnīgi asociējas ar VSV - nožēlojams vīrelis :)

Atbildēt

Garancxa

20.09.2013. 08:49

PAr to pashu Virtuli. Konstatēti milzīgi politiķu uzpirkšanas fakti, bet ko Drošības policija? Tikai uzraksta uzziņu????

Atbildēt

Garancxa

20.09.2013. 08:48

Tas sen skaidrs, ka šīs iestādes ir pērkamas. Drošības policija - tiem šķiet vajadzētu nodarboties ar kaut ko nopietnāku... Bet mani mulsina aizliegums stāstīt par savu kriminālprocesu, turklāt, ja esi persona, pret kuru uzsākts kriminālprocess. Nonsens. Bailes no iestādes bezzobainības?

Atbildēt

"disidents"

20.09.2013. 08:19

http://manabalss.lv/aicinajums-par-cekas-maisu-atversanu/show?mode=all&type=new

Šeit parakstījušos vidū neatradīsiet nedz lapsu, nedz citu kvēlo "taisnības cīnītāju" uzvārdus. Vai nav dīvaini, ka pat nacionālisti un tautas pārstāvji nav parakstījuši šo iniciatīvu?

Atbildēt

larviete paija?

20.09.2013. 08:05

»

paija

garā vājiem, kam nav neviena doma,ko pateikt par tēmu, atliek pētīt citu komatus un garumzīmes un rupji lamāties. Lietot krievu cietumnieku žargonu gan protams ir labas larviešu valodas paraugs


Šajā savārstījumā atkal ir virkne kļūdu. Un "larviete" paija strādā(ja) tiesībsargājošā iestādē!?
Par "larviešu" valodu un tautu, protams, nepieciešama īpaša izpēte.
http://www.youtube.com/watch?v=YT_deuORKbc
P.S. pamācošs gabaliņš visiem, gan paijām, gan pietiek, kuri kurkst līdzi pasaules "varenajiem".

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.09.2013. 07:47

**********************************
...aha ! - tad ne jau par velti tie pēdējo nedēļu Lapsas smilkstošie raksteļi ...un dažu kungu regulāra pazvanīšana uz radio 1 "Krustpunktā", lai paslavētu Lapsas "ķēķa" grāmatu...tagad tik jāgaida SC/Rīgas Satiksmes "sarkano mētelīšu" pikets Lapsas aizstāvībai...

Atbildēt

Rasa

20.09.2013. 02:08

Mūsu valstī ir tāda dīvaina īpašība,lai nebūtu jārunā par lietām,kas satrauc iedzīvotājus,tad nu uztaisa kliedzienu par Lato Lapsu,operas skandālu,zinamā mērā aprej Nacionālo apvienību,gan jau atradīsies vēl kādi brīnumi.
Tikai skumji,ka Liepājas metalurgs paliek ēnā,ka drīz izpārdos Latvijas zemi un tā varētu skaitīt un skaitīt un skaitīt!Liekas,ka valdošā kliķe ir aizmirsusi par tādu sīkumu,kā LATVIJAS IEDZĪVOTĀJI.
Vēlu veiksmi Lato Lapsam!

Atbildēt

Amadejs

20.09.2013. 00:34

Augsne naudiski barota ar padomijas dīgļiem . Ko sēsi , to pļausi.
Tā nu tas ir.

Atbildēt

Margots

19.09.2013. 23:39

Lai saprastu,kas notiek MUĻĶU ZEMĒ,pietiek tikai palasīt to,ko viens otrs te "gudri" raksta... Nav tā,kā bija Ulmaņlaikos,kad bija zirgs,bija zvirbulis un sētnieks,un katrs godīgi darīja savu darbu.

Atbildēt

FAKTS

19.09.2013. 23:30

Lietu Latvijā pret cilvēku safavricēt kā divus pirkstus apmīzt.

Atbildēt

es

19.09.2013. 23:29

nu ko Lato ,laiks klūt par deputatu , bus vismaz neaizskaramiba. un vispar vai ir tiesibas neparakstities par zinu neizpausanu?????????? man jau lieka spastasti kaiminam tas publice un beigas zinu nopludi paska ,ka bija citur.nu kauka taa.

Atbildēt

Armagedon

19.09.2013. 22:55

DP - Iļja Boronovskis - kur var apskatīties viņa ienākumus! Drošības policija ir korumpēta!

Atbildēt

* * *

19.09.2013. 22:46

Diez vai policejiski bandītiskā valstī būtu iespējams katru pusgadu štancēt pa neglaimojošai grāmatai par tās vadošajiem politiķiem!

Atbildēt

Jānis Hardanger

19.09.2013. 22:43

LV nekas nemainās, no kļūdām nemācās. Bija Banka Baltija, tad Parex, Krājbanka par visu maksā valsts un neviens neparko neatbild. Nesen bija spriedums Naglas lietā, nepietiek atkal augšā neviens neparko neatbild, grib vēl vienu spriedumu. LV tas tāpat kā Krievijā civiltiesiska strīda vietā, grib lai sauc pie kriminālatbildības, strādā valsts un pēc tam vēl maksā valsts.

Atbildēt

Auseklis

19.09.2013. 22:34

Velns paràvis, kas te notiek ? Vai sàk atgriezties kautkàdi çekas laiki ka cilvèkiem jàbaidàs par kàdu pateiktu vàrdu, vai jàsàk baidìties ka pèc tevis kà çekas laikos var atbraukt un aizvest nezinàmà virzienà ja esi nemierà ar valdìbà notiekoso...... Izskatàs ka ir uzradushies pàràk daudz visàdu keizariñu kas parazitèjot uz tautas rèkina ljaunpràtìgi izmanto varu un iebiedè cilvèkus. Tie kantori ir aizmirsushi ka tiek uzturèti par nodoklju naudu. Latvijà sen prasàs pèc dazhàdu dienestu vispàrèjas reorganizàcijas un tos kjeizariñus no viñu pils troñiem sen ir laiks nomest.

Atbildēt

Fiksais

19.09.2013. 22:16

Šitais labi korelē ar ziņojumu, ka legālo narkotiku tirgotājus nedrīkstot aiztikt... Turies Lato, ne velti Latvijā skaitās korumpētākā tiesu un drošīnas sistēma Eiropā. Tavs gadījums ir spilgts pierādijums tam! Eiropa šo mafijas uzbrukumu neatkarigai žurnālistikai nepalaidīs tā vienkārši garām! Kādam no valsts pārvaldes vajadzēs pasvīst Briseles kabinetos!

Atbildēt

Erna

19.09.2013. 21:56

»

es

Nopirku to gràmatu - ja tà ir taisnìba (un ja pret Lapsu uzsàk procesu tad laikam ir taisnìba) tad teik§u jums vienu ka dzìvojam tie§àm bandìtiskà valstì


Nu ne jau pa velti žurnālistus pie mums noklausās specdienesti, atņem informāciju un kā tad nu bez kārtējās izrādīšanās, ko atkal "pakāsīs" Eiropā. Dīvainākais ir tas, ka parasti DP izmanto VP vai kādu citu iestādi, kas var veikt to nodiktētās (ne reti tikai mutiskās)darbības. Bet šoreiz dara paši !

Atbildēt

paija

19.09.2013. 21:36

»

Nezinītis.

Lūdzu paskaidrojiet,kas notiek.ja atsakās parakstīties par to.ka neizpaudīs par ko ir pratināts?Vai šauj nost


šaunj nost uz vietas . bez tiesas un sprieduma,PEc tam vel 25gadi cietūma .

Atbildēt

Tārps

19.09.2013. 21:14

Grāmatas elektroniski. Iespēja lasīt bez lejuplādes. Arī Lato Lapsas darbi.
http://barons.do.am/

Atbildēt

A.S

19.09.2013. 21:06


Beidzot Drošības poliči parādīja, ka ir īsteni "varoņi un cīnītāji". Citādi divdesmir gados neviena nozīmīga procesa. Tad beidzot! Viņi mazliet atgādina "zagradotrjadu" slepkavas, kas šava SA mugurā un tagad pulcējas pie Uzvaras kroplīša.

Atbildēt

Nezinītis.

19.09.2013. 21:04

Lūdzu paskaidrojiet,kas notiek.ja atsakās parakstīties par to.ka neizpaudīs par ko ir pratināts?Vai šauj nost?

Atbildēt

Rozekrese

19.09.2013. 20:37

Precīzi vārdi. Liels paldies.

Atbildēt

cilvēks vienkāršais to -> Paija

19.09.2013. 20:31

»

paija

garā vājiem, kam nav neviena doma,ko pateikt par tēmu, atliek pētīt citu komatus un garumzīmes un rupji lamāties. Lietot krievu cietumnieku žargonu gan protams ir labas larviešu valodas paraugs


Ej tak tu irst. Dēļ tādām tautas izzadzēju pigulētājām kā tu mūsu valsts jau 22 gadus slīkst zaņķī. A lapsam novēlu izturību.

Atbildēt

Zita/Gita

19.09.2013. 20:27

Lato lapsa, gaidam jaunas politiķus atmaskojošās publikācijas un nebaidieties no kangaru ķēdes suņiem jo latvieša cilvēks kurš ar abām kājām stāv uz SAVAS zemes nedrīkst baidīties no kautkādiem korumpantiem, tautas apzadzējiem un viņu līdzskrējējiem.

Atbildēt

Станиславский: не верю!

19.09.2013. 20:17

»

Jautājumi Lapsas k-gam

Jūs vienmēr esat naidīgi un nicinoši izteicies par ķēķi, citu ķēķi, bandītiski policejiskas valsts specdienestiem u.c. iestādēm, zemu vērtējis viņu profesionalitāti u.t.t., zākājis viņu vērstās represijas pret cilvēkiem. Vienlaicīgi nekad nēesat kautrējies ar viņiem sadarboties un izmantot viņus kaut...


Ļoti pamatoti jautājumi. Pievienojos atbilžu gribētāju kopienai.

Atšķirībā no lapsas "kunga", mani - 21.gadsimta Latvijā, bez tiesas nolēmuma, bez n.n. sastāva, bez izmeklēšanas un tiesībām uz aizstāvību, represēja un arī šobrīd turpina terorizēt izbijušu čekas aģentu un viņu pakalpiņu grupa ar sakariem "struktūrās", valsts un tiesībsargājošās iestādēs. Tie, par kuriem lapsas "kungs" stāv un krīt. Un, atšķirībā no autora, represēja slēpti - noklausoties sarunas, izčakarējot e-pastu, mobingojot darba vietā, spēlējot ielu teātrus, nesmādējot pat specdienstu psi-operācijas.
Pret lapsas "kungu" ierosināts kriminālprocess? Bet tad jau tiesiskums ir beidzot uzvarējis! Būs tiesības uz aizstāvību, tiks ievērota procesuālā kārtība un pēc noilguma iestāšanās varēs aizlaist braucienā pa Āfriku.
Pavisam citādi izrīkotos lapsas "kunga" draugi no čekpirdastu aģentūras - paši piespriestu sodu, paši izpildītu!
Mazliet dīvaini, vai tiešām "struktūra" vērstos pret savējiem? Vairāk šķiet tiek izspēlēts jauns teātris, kurā "paši audos un paši velkos", nākamajās vēlēšanās tiks bīdīta "lapsu partija" - cietējas oreola apvīta?

Atbildēt

paija

19.09.2013. 20:14

garā vājiem, kam nav neviena doma,ko pateikt par tēmu, atliek pētīt citu komatus un garumzīmes un rupji lamāties. Lietot krievu cietumnieku žargonu gan protams ir labas larviešu valodas paraugs

Atbildēt

aha, paija ir viena liela un trekna kļūda { `~` }

19.09.2013. 19:35

»


Un kas tā par modi mentiem, advokātiem un prokuroriem - likt atstarpi pirms komata!? Kur viņus visus mācīja? Komunistu partijas skolā? Jeb tā bija kāda 50-jos dzimušajiem specifiska apmācība?

Atbildēt

NEO

19.09.2013. 19:32

Lapsas kungs turieties

Atbildēt

Zenta

19.09.2013. 19:24

Novèlu LLapsam izturìbu un galvenais nenobìties no tàm represìvajàm iestàdèm un atcerèties ka agràk vai vèlàk gaisma uzvarès tumsu un bandìtiem nàksies atbildèt par visu ko tie dara.

Atbildēt

Wanga

19.09.2013. 19:12

Lato Lapsu par prezidentu.

Atbildēt

es

19.09.2013. 19:11

Nopirku to gràmatu - ja tà ir taisnìba (un ja pret Lapsu uzsàk procesu tad laikam ir taisnìba) tad teik§u jums vienu ka dzìvojam tie§àm bandìtiskà valstì.

Atbildēt

Jautājumi Lapsas k-gam

19.09.2013. 18:36

Jūs vienmēr esat naidīgi un nicinoši izteicies par ķēķi, citu ķēķi, bandītiski policejiskas valsts specdienestiem u.c. iestādēm, zemu vērtējis viņu profesionalitāti u.t.t., zākājis viņu vērstās represijas pret cilvēkiem. Vienlaicīgi nekad nēesat kautrējies ar viņiem sadarboties un izmantot viņus kaut kādu savu mērķu sasniegšanai, lai viņi pret kādu vērstu .....tās pašas Jūsu zākātās represijas. Arī kriminālprocesu veidā. Bet nav smādēti arī citi represiju paveidi.Par to var lasīt kā šajā portālā, tā citur.Tagad kādi citi ir izmantojuši viņu iespējas vērst represijas pret Jums.
Jūs vienmēr esat asi uzstājies pret tiem, kas kaut kādā veidā centušies radīt izņēmuma stāvokli sev kā tiesībās un pienākumos, tā atbildībā un bezatbildībā. Arī par to var lasīt gan šajā portālā, gan citur.Tagad publikācijas sākumā izskan vāji maskēts sašutums, ka kāds atļāvies vērst represijas tieši pret Jums.
Saprotu, ka tagad Jums daudz kreņķu, dažādu neatliekamu un runājot Jūsu paša vārdien ,specdienesti neļauj mierīgi gulēt Jums pašam, tomēr atļaušos uzdot dažus jautājumus:
1.Kāpēc Jūs ienīstot dažādas iestādes kā principā, tāpar represiju vēršanu, vienlaicīgi ar viņām sadarbojāties un centāties izmantot viņu iespējas vērst tās pašas represijas pret citiem?
2.Kāpēc Jūs uzskatat , ka citas personas nedrīkst izmantot šīs iestādes represiju vēršanai pret citiem?
3.Kāpēc Jūs uzskatat ka tieši Jūs atrodaties kaut kādā izņēmuma stāvoklī un vērst represijas tieši pret Jums nedrīkst?
Atkal runājot Jūsu paša vārdiem, atbildes lūdzu pamatojiet.

Atbildēt

paija

19.09.2013. 18:36

»


Kas lūdzu ir metu suka, nekļūdīgais jaunvārdu ražotšjs.Ja tā gribi skaitīt, saskaiti labāk kuro reizi te citē savas pieriebušās vecās peršas , metu kuili

Atbildēt

Pirdis

19.09.2013. 18:16

»

Valdis

Lato par visām tavām nelietībām tu saņemsi bargu sodu


Žirinovskis būs ātrāks un tad mēs tevi locīsim Gaujas krastos, latviešu lops!

Atbildēt

Valdis

19.09.2013. 17:47

Lato par visām tavām nelietībām tu saņemsi bargu sodu!

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 19.09.2013. 17:46

»

Suns

Priedīti vajag izdzīt no Latvijas. Viņš jau atsacījās no pilsonības. Jādzen ārā un viss. Arī Lapsu jādzen ārā kopā abus jādzen


;)))

"Dabiski, Žani, dabiski!...", kā savulaik ir proponējis leģendārais Ākstu Karalis, cien. Liepiņu Edžus.

-------

Mediju ziņa: "Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā "valstī" ir ērti un parocīgi, arī savus mazvērtības kompleksus veldzējoši, apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt gara kaišu, "atkarību" u.c. taml. "noviržu" diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, falsificēti "tiesiski sankcionēt" vai vispār "apklusināt" un tamlīdzīgos veidos "audzināt"... Jābrīnās, kādēļ joprojām labticīgie tautieši šodienas dižķibeles apokaliptiskajās konvulsijās nevaino šos "ciniskos klaigātājus" - kā "disidentiski orientētus tipus", kuru Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsu labiešu, gudro galvu, cūkģīmju etc. gaišos un paliekošos tēlus "vaukšķu un reņģēdāju pūļa" masu apziņā?..." (aptuvena citāta autors: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija "Veltā patiesība.", 31.07.2009.)
-----

Šeit (Muļķu Zemē, t.i.).
( iz "O.M.© arChīva", ‘ANNO’ ~ 2004. gads )

Šeit svētuļi - bez Dieva,
Un "ticīgie" bez lūgsnas,
Šeit "viena trekna rieva",
Un "domātavā"... (plūksnas).

Šeit miljonus var laupīt,
Un ‘SILES biedros tusēt’,
Šeit santīmus var taupīt,
Un ‘pāķos’ nīkstot klusēt.

Šeit "prezidentos" ie(k)līst,
Var, ‘ziepējoties’ “zaļi”,
Šeit "vaukšķiem" ‘veša piesvīst’,
Kad "valsti" 'stūrē švaļi'.

Šeit "likumi" priekš pašiem,
Tiek "ķēķī" ‘samuļļāti’,
Šeit "pūļa lupatlašiem",
Liek ‘pieliekties uz drāti’.

Šeit "struktūras" ‘ņem priekšā’,
Pēc "shēmas", angažēti,
Šeit "orgāni" ‘dod iekāš(s)’,
Kad "panti" ‘piemeklēti’.

Šeit nauda ‘nepareiza’,
Pērk "tiesnešus" bez goda.
Šeit "taisnā" tiesa greiza,
Triec Temīdu ‘uz poda’.

Šeit "tiesībsargu" ‘mentiem’,
Tiek "granti" ‘iedalīti’,
Šeit notiesāt (par ‘centiem’),
Var ‘reņģēdājus’, "glīti".

Šeit ienīst "disidentus",
Kas "kūda glupo Tautu",
Šeit uzrīda tiem ‘mentus’,
Lai "b(ļ)aurus" plosot kautu.

Šeit "troļļi virtuāli",
Tiek 'fraktēti pa lēto',
Šeit zombētie vemj sāli,
Uz Dvēselēm, kas rēto.

Šeit cena Sirdsapziņai,
Ir ‘polšs’ un blašķe alus,
Šeit maksā "plašsaziņai",
Lai ‘sabāž dūņās galus’.

Šeit "pūlim" sen ‘pie kājas’,
Ko ‘ļerzā’ "varas balsti",
Šeit ļaudis pamet Mājas,
Un mūk uz svešu valsti.
...
Šeit "valsts" uz savu Tautu,
Spļauj, apņirdzoties skaļi,
Šeit nav (?), kas pretī bļautu =
Zeļ Muļķu Zeme, zaļi...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6357

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 19.09.2013. 17:42


Mediju ziņa (11.2011.): Autoru kolektīva - žurnālistu un publicistu Lato Lapsas, Agneses Margēvičas un Kristīnes Jančevskas - radītās jaunās grāmatas "Cits ķēķis: zem likumīgā "jumta"." sākotnēji plānotās 6.000 eksemplāru tirāžas pirmā puse negaidīti ātri tikusi izpirkta jau pirmajās pāris dienās pēc šīs grāmatas nonākšanas tirdzniecībā šīs valsts grāmatnīcās. Un, diemžēl, arī ar grāmatnīcām nogādāto otro tirāžas pusi visiem interesentiem ir izrādījies par maz, īpaši jau - lasītājiem ārpus Rīgas, kam bija iespējams iegādāties vien pavisam nelielu sākotnējās tirāžas daļu. Ņemot vērā situāciju, grāmatas izdevēji ir raduši iespēju nodrukāt papildu tirāžu 3000 eksemplāru apjomā, ko tipogrāfija sola nogādāt grāmatveikalos jau tuvākajā laikā...
-----

"Diez’, "pē(r)ļu sauja nobērta"?..."
( "tekošā momenta rezumējums" - iz "O.M.© arChīva" )

Kad "palaiž tautās" Grāmatu,
Par Muļķu Zemes SISTĒMU,
Kas "valstī" piesmej "plebejus" ~
Tas "ceļ no miega" ļautiņus:

Uz grāmatnīcām vairums skrien,
(jo - bešā palikt nepiedien!),
Lai (vismaz vienu!) Grāmatu,
Par "tiesībsargiem" iepirktu.
Gar plauktiem ‘spieto’ bariņos,
Līdz - ieskats ‘mentu kariņos’,
Un "Cita ķēķa" ‘receptēs’,
Tiek iežmiegts (cieti!) padusēs.

Ja pacietība nav "kā miets" ~
Iekš tumši zaļiem vākiem siets,
"Cits ķēķis" jau top ‘revidēts’,
Pirms ‘kāposts (neliels) ēvelēts’:
Turpat pie plaukta Grāmata,
Tiek "bišķi vaļā parauta",
Un "nebeidzamo stāstu" sāk,
(Līdz rinda kasei tuvāk nāk):

Čaukst lapas, kurās prologs pauž,
Par "struktūrām", kas "tīklus auž",
(Kur "valsts” ļauj ķerstīt "fišiņas",
Gan treknākas, gan maziņas) ~
Par "jumtu", kas ir (?) "likumīgs",
Šai "valstī" klājies "ilgtspējīgs",
Pār "dienestiem" un "kantoriem",
Priekš "uzplečotiem vilkačiem".
Par to, kā "lietas fabricē",
Par "figurantiem izstrādē",
Par "protokolu" pasakām,
Par "pierādījumiem" priekš tām,
Par "liecinieku" dresūru,
Par "noplūdēm" un "Pī-āR’u",
Par "tiesiskuma" FIKCIJU ~
Par Muļķu Zemes SISTĒMU...

Pie kasēm (vākus aptaustot,
Un "koncepttēzes" burtojot),
Stāv rinda šīs "valsts" pilsoņu,
Pēc Grāmatas par SISTĒMU:
Gan sensācijas alkstoši,
(Vai - Patiesību salkstoši?...),
Gan - tik’ dēļ "pūļa inerces"
(Vai - sūras privātpieredzes?...).

Cik ļaužu no šīs Grāmatas,
Gūs "relaxu", cik - "mācības",
Par to, KAS notiek un KĀPĒC,
Šīs "ķēķu lielvalsts" miskastēs?
Cik apjēgs (BEIDZOT), ka - jau rīt,
Var "savākt", "drāzt" un "izkratīt",
No mums JEBKURU & par JEBKO,
Ja - "specdienests" tā "sashēmo"?...
...
Viebj SILES rukšķi šņukurus:
"Mums, biedri, šādus daiļdarbus,
Nav pienākums ne boksterēt,
Ne "fiškā ņemt", ne "komentēt" ~
Lai "tiesībsargi" VISUS "drāž",
(Ja vien – MŪS "čokā neiebāž")
Šai "valstī", kurā "ķēķis" smird,
(Kas nav MUMS jāredz & jāsadzird):
Nav "jāstiepj tas, ko nevar celt" ~
Pret "specdienestiem" "mucu velt",
Nav (MUMS) nekāda "profīta"
(Līdz - pašus "KNĀB’j" un "izkrata")!..."
...
Tiek "laista tautās" Grāmata ~
Diez’, "pē(r)ļu sauja nobērta",
Tiem, kas VĒL rukšķ - lai rušinās,
Līdz - "atleks klemme" vērtēt tās?...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Zīds

19.09.2013. 17:35

Žirinovskis pareizi noteica. Pieteica karu Irakai, priecājās par Kadafi nāvi, atbalsta uzbrukumu Sīrijai, karo Afganistānā, Balkānos sēd. Īsti lopi. Žirinovskis pareizi iesaka visu novest līdz galam, lai papriki un citi viepļi nebūtu.

Atbildēt

Pirdis

19.09.2013. 17:31

»

Suns

Priedīti vajag izdzīt no Latvijas. Viņš jau atsacījās no pilsonības. Jādzen ārā un viss. Arī Lapsu jādzen ārā kopā abus jādzen


Nav jau kur izsūtīt. Latviešus neviens neņems pretī. Zagļi, dzērāji, no visnabadzīgākās valsts, nav uzticami, šāva krievus kādreiz, bija lielākie ebreju šāvēji, tagad brīvībā palaisti tikai zog visu pēc kārtas. Rietumos noteikti neņems. Varbūt Āfrikā kādam var iesmērēt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...