Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Smiekli nenāk

23.09.2013. 16:47

»

khe

LOL...


Nu un!!!??? ...augstāka vai zemāka tā vieta, tāda vai citāda tā valodiņa... Kāda tam ir nozīme!??
Ko gribēja pateikt, to arī pateica.

Lasītājs teikto sapratīs, ja vēlēsies saprast

Nav ko cepties, ir jāpadomā, ko reāli iesākt ar to "bandu"

Atbildēt

Aivars

23.09.2013. 16:33

Cilvēku Latvijā drīkst aizturēt uz 72 stundām. Pēc tam jālaiž vaļā. Kā to var menti apiet? Elementāri, Vatson. Uzražo vairākus (daudz) kriminālprocesus un turi cilvēku cietumā bez tiesas sprieduma cik gribi. Ar mani arī tā bija: trīs diennaktis noturēja. Tai vietā lai laistu brīvībā pazinoja par nākamo kriminālprocesu. Pēc tam vēl par nākamo... Beigu beigās izlaida. Kriminālprocesi izčakstēja. Izmeklēšana nenotiek jo nav ko izmeklēt. Toties ierieba. TĀ NOTIEK LATVIJĀ. KĀDS TE PĪKST, KA NAV MENTU BANDAS UN MĒS NEDZĪVOJOT POLICEJISKĀ VALSTĪ.

Atbildēt

khe

21.09.2013. 08:25

»


LOL
Es ta savu vietu zinu un jaasaka, ka taa, spriezhot peec tavas aprobezhotaas valodinjas, ir daudz augsaaka nekaa taveejaa, savukaart tu, seeedi, saviem vaardiem sakot, pie paraashas un necel galvinju augshaa, kameer onkulji nepateiks :)
Par taisniibu, kura aciis kozh - taadeelj jau tu te raksti, ka tev taa aciis kozh :)
Ej ka vien pie sev liidziigajiem viireljiem, lai gan sheit portaalaa buus gruuti taadu rupekli atrast, nozheelojamais savas iedomu mulkju zemes viireliit ;)

Atbildēt

khe

20.09.2013. 19:41

»


Nu re atkal aazha kaaja izliida no nozheelojamaa viirelja. Es tomer nenolaidiishos liidz tavam liimenim un nesaakshu apsaukaaties. Lai veicaas.

Atbildēt

Khm

20.09.2013. 18:31

»


Izlasi vēlreiz, ko uzrakstīji un paskaties spogulī - līdzību neredzi, nožēlojamais vīrelit? Tur jau tā lieta, ka redzi, bet pašapziņu un cieņu tak negribās zaudēt, kad norāda uz paša trūkumiem? Vai ne? :)Uzrakstot šo, tu kārtējo reizi nespēji tā arī mācīties kā ir jāattiecās pret sieviešu dzimumu, bet pārgāji atkal nožēlojamos apvainojumos, kas izskatās tava paša vārdiem sakot: Pēc krāniņju staipīšanas. Kā vienā filmā teica " Gorbatova mogila viļečit". Tā arī Tevi nožēlojamais vīrelīti diezin vai te kāds iemācīs cienīt otru cilvēku. Nožēlojami, bet fakts. Vienīgais prieks, ka par nožēlojamo vīrelīti tu tagad atcerēsies vienmēr :)

Atbildēt

Khe

20.09.2013. 16:38

»


Tad tomēr aizkāra tavu pašcieņu vīrelīt? Tāds bija arī mans mērķis, lai nākamreiz, kad zākāsies par sievieti, atcerētos šo vārdu "virelītis". Ja vairs neaizskarsi sievieti zākājoties, uzskatīšu, ka tu būsi vismaz par latiņu paaudzies sava intelekta līmenī :) Lai veicās turpmāk nebūt par vīrelīti :)

Atbildēt

Khe

20.09.2013. 14:06

»


Ja jau to argumentu būtu tik daudz, tad sakarīgajam un pieaugušajam Cilvēkam (VSV gadījumā vīrelītim) nevajadzētu jau nu nolaisties līdz sievietes apsaukāšanai. Ja argumentu nav, tad atliek vien zākāties.... nožēlojamais vīrelītis........

Atbildēt

vilks kūmiņš

20.09.2013. 09:04

lapsas skaļās publiskās gaudas un vaimanas ir nevietā. pats nopublicēja zagtu cita žurnālista e-pasta korespondenci un notikušajā tagad vaino policiju. lapsa bija iedomājies, ka likumi viņam nav rakstīti un par zagtas svešas korespondences tīšu publicēšanu nekas viņam nedraud. lapsa kļūdījās un tagad to laikam beidzot būs sapratis. tāpēc tāda ambrāža, tādas vaimanas, tādas bļaušanas un publiskas histērijas. ieliks lapsu krātiņā, lai nomierinās un atceras, ka likumi jāievēro arī viņam :))

Atbildēt

Khe

20.09.2013. 09:03

»


VSV atkal ir aptrūcies argumentu un sākas personīga apvainošana..... nožēlojami. Ja kāds ir redzējis seriālu Divi ar pusi Vīri, tad galvenajam varonim ir brālis, kurš tika nodēvēts kādā epizodē par "vīreli". Pilnīgi asociējas ar VSV - nožēlojams vīrelis :)

Atbildēt

Garancxa

20.09.2013. 08:49

PAr to pashu Virtuli. Konstatēti milzīgi politiķu uzpirkšanas fakti, bet ko Drošības policija? Tikai uzraksta uzziņu????

Atbildēt

Garancxa

20.09.2013. 08:48

Tas sen skaidrs, ka šīs iestādes ir pērkamas. Drošības policija - tiem šķiet vajadzētu nodarboties ar kaut ko nopietnāku... Bet mani mulsina aizliegums stāstīt par savu kriminālprocesu, turklāt, ja esi persona, pret kuru uzsākts kriminālprocess. Nonsens. Bailes no iestādes bezzobainības?

Atbildēt

"disidents"

20.09.2013. 08:19

http://manabalss.lv/aicinajums-par-cekas-maisu-atversanu/show?mode=all&type=new

Šeit parakstījušos vidū neatradīsiet nedz lapsu, nedz citu kvēlo "taisnības cīnītāju" uzvārdus. Vai nav dīvaini, ka pat nacionālisti un tautas pārstāvji nav parakstījuši šo iniciatīvu?

Atbildēt

larviete paija?

20.09.2013. 08:05

»

paija

garā vājiem, kam nav neviena doma,ko pateikt par tēmu, atliek pētīt citu komatus un garumzīmes un rupji lamāties. Lietot krievu cietumnieku žargonu gan protams ir labas larviešu valodas paraugs


Šajā savārstījumā atkal ir virkne kļūdu. Un "larviete" paija strādā(ja) tiesībsargājošā iestādē!?
Par "larviešu" valodu un tautu, protams, nepieciešama īpaša izpēte.
http://www.youtube.com/watch?v=YT_deuORKbc
P.S. pamācošs gabaliņš visiem, gan paijām, gan pietiek, kuri kurkst līdzi pasaules "varenajiem".

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.09.2013. 07:47

**********************************
...aha ! - tad ne jau par velti tie pēdējo nedēļu Lapsas smilkstošie raksteļi ...un dažu kungu regulāra pazvanīšana uz radio 1 "Krustpunktā", lai paslavētu Lapsas "ķēķa" grāmatu...tagad tik jāgaida SC/Rīgas Satiksmes "sarkano mētelīšu" pikets Lapsas aizstāvībai...

Atbildēt

Rasa

20.09.2013. 02:08

Mūsu valstī ir tāda dīvaina īpašība,lai nebūtu jārunā par lietām,kas satrauc iedzīvotājus,tad nu uztaisa kliedzienu par Lato Lapsu,operas skandālu,zinamā mērā aprej Nacionālo apvienību,gan jau atradīsies vēl kādi brīnumi.
Tikai skumji,ka Liepājas metalurgs paliek ēnā,ka drīz izpārdos Latvijas zemi un tā varētu skaitīt un skaitīt un skaitīt!Liekas,ka valdošā kliķe ir aizmirsusi par tādu sīkumu,kā LATVIJAS IEDZĪVOTĀJI.
Vēlu veiksmi Lato Lapsam!

Atbildēt

Amadejs

20.09.2013. 00:34

Augsne naudiski barota ar padomijas dīgļiem . Ko sēsi , to pļausi.
Tā nu tas ir.

Atbildēt

Margots

19.09.2013. 23:39

Lai saprastu,kas notiek MUĻĶU ZEMĒ,pietiek tikai palasīt to,ko viens otrs te "gudri" raksta... Nav tā,kā bija Ulmaņlaikos,kad bija zirgs,bija zvirbulis un sētnieks,un katrs godīgi darīja savu darbu.

Atbildēt

FAKTS

19.09.2013. 23:30

Lietu Latvijā pret cilvēku safavricēt kā divus pirkstus apmīzt.

Atbildēt

es

19.09.2013. 23:29

nu ko Lato ,laiks klūt par deputatu , bus vismaz neaizskaramiba. un vispar vai ir tiesibas neparakstities par zinu neizpausanu?????????? man jau lieka spastasti kaiminam tas publice un beigas zinu nopludi paska ,ka bija citur.nu kauka taa.

Atbildēt

Armagedon

19.09.2013. 22:55

DP - Iļja Boronovskis - kur var apskatīties viņa ienākumus! Drošības policija ir korumpēta!

Atbildēt

* * *

19.09.2013. 22:46

Diez vai policejiski bandītiskā valstī būtu iespējams katru pusgadu štancēt pa neglaimojošai grāmatai par tās vadošajiem politiķiem!

Atbildēt

Jānis Hardanger

19.09.2013. 22:43

LV nekas nemainās, no kļūdām nemācās. Bija Banka Baltija, tad Parex, Krājbanka par visu maksā valsts un neviens neparko neatbild. Nesen bija spriedums Naglas lietā, nepietiek atkal augšā neviens neparko neatbild, grib vēl vienu spriedumu. LV tas tāpat kā Krievijā civiltiesiska strīda vietā, grib lai sauc pie kriminālatbildības, strādā valsts un pēc tam vēl maksā valsts.

Atbildēt

Auseklis

19.09.2013. 22:34

Velns paràvis, kas te notiek ? Vai sàk atgriezties kautkàdi çekas laiki ka cilvèkiem jàbaidàs par kàdu pateiktu vàrdu, vai jàsàk baidìties ka pèc tevis kà çekas laikos var atbraukt un aizvest nezinàmà virzienà ja esi nemierà ar valdìbà notiekoso...... Izskatàs ka ir uzradushies pàràk daudz visàdu keizariñu kas parazitèjot uz tautas rèkina ljaunpràtìgi izmanto varu un iebiedè cilvèkus. Tie kantori ir aizmirsushi ka tiek uzturèti par nodoklju naudu. Latvijà sen prasàs pèc dazhàdu dienestu vispàrèjas reorganizàcijas un tos kjeizariñus no viñu pils troñiem sen ir laiks nomest.

Atbildēt

Fiksais

19.09.2013. 22:16

Šitais labi korelē ar ziņojumu, ka legālo narkotiku tirgotājus nedrīkstot aiztikt... Turies Lato, ne velti Latvijā skaitās korumpētākā tiesu un drošīnas sistēma Eiropā. Tavs gadījums ir spilgts pierādijums tam! Eiropa šo mafijas uzbrukumu neatkarigai žurnālistikai nepalaidīs tā vienkārši garām! Kādam no valsts pārvaldes vajadzēs pasvīst Briseles kabinetos!

Atbildēt

Erna

19.09.2013. 21:56

»

es

Nopirku to gràmatu - ja tà ir taisnìba (un ja pret Lapsu uzsàk procesu tad laikam ir taisnìba) tad teik§u jums vienu ka dzìvojam tie§àm bandìtiskà valstì


Nu ne jau pa velti žurnālistus pie mums noklausās specdienesti, atņem informāciju un kā tad nu bez kārtējās izrādīšanās, ko atkal "pakāsīs" Eiropā. Dīvainākais ir tas, ka parasti DP izmanto VP vai kādu citu iestādi, kas var veikt to nodiktētās (ne reti tikai mutiskās)darbības. Bet šoreiz dara paši !

Atbildēt

paija

19.09.2013. 21:36

»

Nezinītis.

Lūdzu paskaidrojiet,kas notiek.ja atsakās parakstīties par to.ka neizpaudīs par ko ir pratināts?Vai šauj nost


šaunj nost uz vietas . bez tiesas un sprieduma,PEc tam vel 25gadi cietūma .

Atbildēt

Tārps

19.09.2013. 21:14

Grāmatas elektroniski. Iespēja lasīt bez lejuplādes. Arī Lato Lapsas darbi.
http://barons.do.am/

Atbildēt

A.S

19.09.2013. 21:06


Beidzot Drošības poliči parādīja, ka ir īsteni "varoņi un cīnītāji". Citādi divdesmir gados neviena nozīmīga procesa. Tad beidzot! Viņi mazliet atgādina "zagradotrjadu" slepkavas, kas šava SA mugurā un tagad pulcējas pie Uzvaras kroplīša.

Atbildēt

Nezinītis.

19.09.2013. 21:04

Lūdzu paskaidrojiet,kas notiek.ja atsakās parakstīties par to.ka neizpaudīs par ko ir pratināts?Vai šauj nost?

Atbildēt

Rozekrese

19.09.2013. 20:37

Precīzi vārdi. Liels paldies.

Atbildēt

cilvēks vienkāršais to -> Paija

19.09.2013. 20:31

»

paija

garā vājiem, kam nav neviena doma,ko pateikt par tēmu, atliek pētīt citu komatus un garumzīmes un rupji lamāties. Lietot krievu cietumnieku žargonu gan protams ir labas larviešu valodas paraugs


Ej tak tu irst. Dēļ tādām tautas izzadzēju pigulētājām kā tu mūsu valsts jau 22 gadus slīkst zaņķī. A lapsam novēlu izturību.

Atbildēt

Zita/Gita

19.09.2013. 20:27

Lato lapsa, gaidam jaunas politiķus atmaskojošās publikācijas un nebaidieties no kangaru ķēdes suņiem jo latvieša cilvēks kurš ar abām kājām stāv uz SAVAS zemes nedrīkst baidīties no kautkādiem korumpantiem, tautas apzadzējiem un viņu līdzskrējējiem.

Atbildēt

Станиславский: не верю!

19.09.2013. 20:17

»

Jautājumi Lapsas k-gam

Jūs vienmēr esat naidīgi un nicinoši izteicies par ķēķi, citu ķēķi, bandītiski policejiskas valsts specdienestiem u.c. iestādēm, zemu vērtējis viņu profesionalitāti u.t.t., zākājis viņu vērstās represijas pret cilvēkiem. Vienlaicīgi nekad nēesat kautrējies ar viņiem sadarboties un izmantot viņus kaut...


Ļoti pamatoti jautājumi. Pievienojos atbilžu gribētāju kopienai.

Atšķirībā no lapsas "kunga", mani - 21.gadsimta Latvijā, bez tiesas nolēmuma, bez n.n. sastāva, bez izmeklēšanas un tiesībām uz aizstāvību, represēja un arī šobrīd turpina terorizēt izbijušu čekas aģentu un viņu pakalpiņu grupa ar sakariem "struktūrās", valsts un tiesībsargājošās iestādēs. Tie, par kuriem lapsas "kungs" stāv un krīt. Un, atšķirībā no autora, represēja slēpti - noklausoties sarunas, izčakarējot e-pastu, mobingojot darba vietā, spēlējot ielu teātrus, nesmādējot pat specdienstu psi-operācijas.
Pret lapsas "kungu" ierosināts kriminālprocess? Bet tad jau tiesiskums ir beidzot uzvarējis! Būs tiesības uz aizstāvību, tiks ievērota procesuālā kārtība un pēc noilguma iestāšanās varēs aizlaist braucienā pa Āfriku.
Pavisam citādi izrīkotos lapsas "kunga" draugi no čekpirdastu aģentūras - paši piespriestu sodu, paši izpildītu!
Mazliet dīvaini, vai tiešām "struktūra" vērstos pret savējiem? Vairāk šķiet tiek izspēlēts jauns teātris, kurā "paši audos un paši velkos", nākamajās vēlēšanās tiks bīdīta "lapsu partija" - cietējas oreola apvīta?

Atbildēt

paija

19.09.2013. 20:14

garā vājiem, kam nav neviena doma,ko pateikt par tēmu, atliek pētīt citu komatus un garumzīmes un rupji lamāties. Lietot krievu cietumnieku žargonu gan protams ir labas larviešu valodas paraugs

Atbildēt

aha, paija ir viena liela un trekna kļūda { `~` }

19.09.2013. 19:35

»


Un kas tā par modi mentiem, advokātiem un prokuroriem - likt atstarpi pirms komata!? Kur viņus visus mācīja? Komunistu partijas skolā? Jeb tā bija kāda 50-jos dzimušajiem specifiska apmācība?

Atbildēt

NEO

19.09.2013. 19:32

Lapsas kungs turieties

Atbildēt

Zenta

19.09.2013. 19:24

Novèlu LLapsam izturìbu un galvenais nenobìties no tàm represìvajàm iestàdèm un atcerèties ka agràk vai vèlàk gaisma uzvarès tumsu un bandìtiem nàksies atbildèt par visu ko tie dara.

Atbildēt

Wanga

19.09.2013. 19:12

Lato Lapsu par prezidentu.

Atbildēt

es

19.09.2013. 19:11

Nopirku to gràmatu - ja tà ir taisnìba (un ja pret Lapsu uzsàk procesu tad laikam ir taisnìba) tad teik§u jums vienu ka dzìvojam tie§àm bandìtiskà valstì.

Atbildēt

Jautājumi Lapsas k-gam

19.09.2013. 18:36

Jūs vienmēr esat naidīgi un nicinoši izteicies par ķēķi, citu ķēķi, bandītiski policejiskas valsts specdienestiem u.c. iestādēm, zemu vērtējis viņu profesionalitāti u.t.t., zākājis viņu vērstās represijas pret cilvēkiem. Vienlaicīgi nekad nēesat kautrējies ar viņiem sadarboties un izmantot viņus kaut kādu savu mērķu sasniegšanai, lai viņi pret kādu vērstu .....tās pašas Jūsu zākātās represijas. Arī kriminālprocesu veidā. Bet nav smādēti arī citi represiju paveidi.Par to var lasīt kā šajā portālā, tā citur.Tagad kādi citi ir izmantojuši viņu iespējas vērst represijas pret Jums.
Jūs vienmēr esat asi uzstājies pret tiem, kas kaut kādā veidā centušies radīt izņēmuma stāvokli sev kā tiesībās un pienākumos, tā atbildībā un bezatbildībā. Arī par to var lasīt gan šajā portālā, gan citur.Tagad publikācijas sākumā izskan vāji maskēts sašutums, ka kāds atļāvies vērst represijas tieši pret Jums.
Saprotu, ka tagad Jums daudz kreņķu, dažādu neatliekamu un runājot Jūsu paša vārdien ,specdienesti neļauj mierīgi gulēt Jums pašam, tomēr atļaušos uzdot dažus jautājumus:
1.Kāpēc Jūs ienīstot dažādas iestādes kā principā, tāpar represiju vēršanu, vienlaicīgi ar viņām sadarbojāties un centāties izmantot viņu iespējas vērst tās pašas represijas pret citiem?
2.Kāpēc Jūs uzskatat , ka citas personas nedrīkst izmantot šīs iestādes represiju vēršanai pret citiem?
3.Kāpēc Jūs uzskatat ka tieši Jūs atrodaties kaut kādā izņēmuma stāvoklī un vērst represijas tieši pret Jums nedrīkst?
Atkal runājot Jūsu paša vārdiem, atbildes lūdzu pamatojiet.

Atbildēt

paija

19.09.2013. 18:36

»


Kas lūdzu ir metu suka, nekļūdīgais jaunvārdu ražotšjs.Ja tā gribi skaitīt, saskaiti labāk kuro reizi te citē savas pieriebušās vecās peršas , metu kuili

Atbildēt

Pirdis

19.09.2013. 18:16

»

Valdis

Lato par visām tavām nelietībām tu saņemsi bargu sodu


Žirinovskis būs ātrāks un tad mēs tevi locīsim Gaujas krastos, latviešu lops!

Atbildēt

Valdis

19.09.2013. 17:47

Lato par visām tavām nelietībām tu saņemsi bargu sodu!

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 19.09.2013. 17:46

»

Suns

Priedīti vajag izdzīt no Latvijas. Viņš jau atsacījās no pilsonības. Jādzen ārā un viss. Arī Lapsu jādzen ārā kopā abus jādzen


;)))

"Dabiski, Žani, dabiski!...", kā savulaik ir proponējis leģendārais Ākstu Karalis, cien. Liepiņu Edžus.

-------

Mediju ziņa: "Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā "valstī" ir ērti un parocīgi, arī savus mazvērtības kompleksus veldzējoši, apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt gara kaišu, "atkarību" u.c. taml. "noviržu" diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, falsificēti "tiesiski sankcionēt" vai vispār "apklusināt" un tamlīdzīgos veidos "audzināt"... Jābrīnās, kādēļ joprojām labticīgie tautieši šodienas dižķibeles apokaliptiskajās konvulsijās nevaino šos "ciniskos klaigātājus" - kā "disidentiski orientētus tipus", kuru Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsu labiešu, gudro galvu, cūkģīmju etc. gaišos un paliekošos tēlus "vaukšķu un reņģēdāju pūļa" masu apziņā?..." (aptuvena citāta autors: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija "Veltā patiesība.", 31.07.2009.)
-----

Šeit (Muļķu Zemē, t.i.).
( iz "O.M.© arChīva", ‘ANNO’ ~ 2004. gads )

Šeit svētuļi - bez Dieva,
Un "ticīgie" bez lūgsnas,
Šeit "viena trekna rieva",
Un "domātavā"... (plūksnas).

Šeit miljonus var laupīt,
Un ‘SILES biedros tusēt’,
Šeit santīmus var taupīt,
Un ‘pāķos’ nīkstot klusēt.

Šeit "prezidentos" ie(k)līst,
Var, ‘ziepējoties’ “zaļi”,
Šeit "vaukšķiem" ‘veša piesvīst’,
Kad "valsti" 'stūrē švaļi'.

Šeit "likumi" priekš pašiem,
Tiek "ķēķī" ‘samuļļāti’,
Šeit "pūļa lupatlašiem",
Liek ‘pieliekties uz drāti’.

Šeit "struktūras" ‘ņem priekšā’,
Pēc "shēmas", angažēti,
Šeit "orgāni" ‘dod iekāš(s)’,
Kad "panti" ‘piemeklēti’.

Šeit nauda ‘nepareiza’,
Pērk "tiesnešus" bez goda.
Šeit "taisnā" tiesa greiza,
Triec Temīdu ‘uz poda’.

Šeit "tiesībsargu" ‘mentiem’,
Tiek "granti" ‘iedalīti’,
Šeit notiesāt (par ‘centiem’),
Var ‘reņģēdājus’, "glīti".

Šeit ienīst "disidentus",
Kas "kūda glupo Tautu",
Šeit uzrīda tiem ‘mentus’,
Lai "b(ļ)aurus" plosot kautu.

Šeit "troļļi virtuāli",
Tiek 'fraktēti pa lēto',
Šeit zombētie vemj sāli,
Uz Dvēselēm, kas rēto.

Šeit cena Sirdsapziņai,
Ir ‘polšs’ un blašķe alus,
Šeit maksā "plašsaziņai",
Lai ‘sabāž dūņās galus’.

Šeit "pūlim" sen ‘pie kājas’,
Ko ‘ļerzā’ "varas balsti",
Šeit ļaudis pamet Mājas,
Un mūk uz svešu valsti.
...
Šeit "valsts" uz savu Tautu,
Spļauj, apņirdzoties skaļi,
Šeit nav (?), kas pretī bļautu =
Zeļ Muļķu Zeme, zaļi...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6357

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 19.09.2013. 17:42


Mediju ziņa (11.2011.): Autoru kolektīva - žurnālistu un publicistu Lato Lapsas, Agneses Margēvičas un Kristīnes Jančevskas - radītās jaunās grāmatas "Cits ķēķis: zem likumīgā "jumta"." sākotnēji plānotās 6.000 eksemplāru tirāžas pirmā puse negaidīti ātri tikusi izpirkta jau pirmajās pāris dienās pēc šīs grāmatas nonākšanas tirdzniecībā šīs valsts grāmatnīcās. Un, diemžēl, arī ar grāmatnīcām nogādāto otro tirāžas pusi visiem interesentiem ir izrādījies par maz, īpaši jau - lasītājiem ārpus Rīgas, kam bija iespējams iegādāties vien pavisam nelielu sākotnējās tirāžas daļu. Ņemot vērā situāciju, grāmatas izdevēji ir raduši iespēju nodrukāt papildu tirāžu 3000 eksemplāru apjomā, ko tipogrāfija sola nogādāt grāmatveikalos jau tuvākajā laikā...
-----

"Diez’, "pē(r)ļu sauja nobērta"?..."
( "tekošā momenta rezumējums" - iz "O.M.© arChīva" )

Kad "palaiž tautās" Grāmatu,
Par Muļķu Zemes SISTĒMU,
Kas "valstī" piesmej "plebejus" ~
Tas "ceļ no miega" ļautiņus:

Uz grāmatnīcām vairums skrien,
(jo - bešā palikt nepiedien!),
Lai (vismaz vienu!) Grāmatu,
Par "tiesībsargiem" iepirktu.
Gar plauktiem ‘spieto’ bariņos,
Līdz - ieskats ‘mentu kariņos’,
Un "Cita ķēķa" ‘receptēs’,
Tiek iežmiegts (cieti!) padusēs.

Ja pacietība nav "kā miets" ~
Iekš tumši zaļiem vākiem siets,
"Cits ķēķis" jau top ‘revidēts’,
Pirms ‘kāposts (neliels) ēvelēts’:
Turpat pie plaukta Grāmata,
Tiek "bišķi vaļā parauta",
Un "nebeidzamo stāstu" sāk,
(Līdz rinda kasei tuvāk nāk):

Čaukst lapas, kurās prologs pauž,
Par "struktūrām", kas "tīklus auž",
(Kur "valsts” ļauj ķerstīt "fišiņas",
Gan treknākas, gan maziņas) ~
Par "jumtu", kas ir (?) "likumīgs",
Šai "valstī" klājies "ilgtspējīgs",
Pār "dienestiem" un "kantoriem",
Priekš "uzplečotiem vilkačiem".
Par to, kā "lietas fabricē",
Par "figurantiem izstrādē",
Par "protokolu" pasakām,
Par "pierādījumiem" priekš tām,
Par "liecinieku" dresūru,
Par "noplūdēm" un "Pī-āR’u",
Par "tiesiskuma" FIKCIJU ~
Par Muļķu Zemes SISTĒMU...

Pie kasēm (vākus aptaustot,
Un "koncepttēzes" burtojot),
Stāv rinda šīs "valsts" pilsoņu,
Pēc Grāmatas par SISTĒMU:
Gan sensācijas alkstoši,
(Vai - Patiesību salkstoši?...),
Gan - tik’ dēļ "pūļa inerces"
(Vai - sūras privātpieredzes?...).

Cik ļaužu no šīs Grāmatas,
Gūs "relaxu", cik - "mācības",
Par to, KAS notiek un KĀPĒC,
Šīs "ķēķu lielvalsts" miskastēs?
Cik apjēgs (BEIDZOT), ka - jau rīt,
Var "savākt", "drāzt" un "izkratīt",
No mums JEBKURU & par JEBKO,
Ja - "specdienests" tā "sashēmo"?...
...
Viebj SILES rukšķi šņukurus:
"Mums, biedri, šādus daiļdarbus,
Nav pienākums ne boksterēt,
Ne "fiškā ņemt", ne "komentēt" ~
Lai "tiesībsargi" VISUS "drāž",
(Ja vien – MŪS "čokā neiebāž")
Šai "valstī", kurā "ķēķis" smird,
(Kas nav MUMS jāredz & jāsadzird):
Nav "jāstiepj tas, ko nevar celt" ~
Pret "specdienestiem" "mucu velt",
Nav (MUMS) nekāda "profīta"
(Līdz - pašus "KNĀB’j" un "izkrata")!..."
...
Tiek "laista tautās" Grāmata ~
Diez’, "pē(r)ļu sauja nobērta",
Tiem, kas VĒL rukšķ - lai rušinās,
Līdz - "atleks klemme" vērtēt tās?...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Zīds

19.09.2013. 17:35

Žirinovskis pareizi noteica. Pieteica karu Irakai, priecājās par Kadafi nāvi, atbalsta uzbrukumu Sīrijai, karo Afganistānā, Balkānos sēd. Īsti lopi. Žirinovskis pareizi iesaka visu novest līdz galam, lai papriki un citi viepļi nebūtu.

Atbildēt

Pirdis

19.09.2013. 17:31

»

Suns

Priedīti vajag izdzīt no Latvijas. Viņš jau atsacījās no pilsonības. Jādzen ārā un viss. Arī Lapsu jādzen ārā kopā abus jādzen


Nav jau kur izsūtīt. Latviešus neviens neņems pretī. Zagļi, dzērāji, no visnabadzīgākās valsts, nav uzticami, šāva krievus kādreiz, bija lielākie ebreju šāvēji, tagad brīvībā palaisti tikai zog visu pēc kārtas. Rietumos noteikti neņems. Varbūt Āfrikā kādam var iesmērēt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...