Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pēc 1. jūlija olnīcu vēža pacientēm zāļu vairs nebūs?

Mārtiņš Šmits, žurnālists, Rīga, Diseldorfa
06.07.2020.
Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaža

07.07.2020. 22:01

Latvijas iedzīvotāju īpatnība vai debilisms-par demonstratīvu,ilggadīgu varas attieksmi pret hroniskiem,neārstējamiem arodinvalīdiem,pierādāmu ar dokumentiem nekāda sašutuma,nekādas līdzjūtības.Jūs mīļie cerāt,kā pret jums uzturēsies savādāk,ja neesiet varas grupējumā? Ceriet vien,bet prātīgāk būtu vērst civilizēto valstu uzmanību uz ES valsts noziegumiem pret cilvēcību!

Atbildēt

Žulis

07.07.2020. 15:46

Ja tā no malas palūkojas uz to, kas notiek mūsu valstī, tad citādāk kā par absurda teātri to nosaukt nevar. Valsts aizņemas miljardus, likumdošanas līmenī apsola mediķiem pacelt algu, bet solīto nepilda. Apsola onkoloģijai 43 miljonus, iedod 13 miljonus. Tajā pašā laikā Air Baltic bez kādas solīšanas uz sitienu iešķiebj 250 miljonus “pamatkapitāla palielināšanai”. Visi deputātu kandidāti un viņu partijas pirms vēlēšanām ar putām uz lūpām solījās, ka viņi kā traki rūpēsies par tautu – medicīna, it īpaši onkoloģija viņiem būšot prioritāte. Saeimā nodibināta vesela deputātu grupu tieši onkoloģijas pacientu ārstēšanas atbalstam. Taču tās grupas deputāti tā īsti nemaz pat nav informēti par situāciju ar onkoloģijai vajadzīgajām zālēm. (Interesanti, ko viņi tur atbalsta?!) Tik vien spēj izdvest, ka “bez zālēm jau neviens nepaliks” un solās kaut kad nākamajā sēdē “izskatīt” šo situāciju. (Ko tur skatīt, ja viss tāpat ir skaidrs. Paši solīto naudu onkoloģijai nav iedevuši!) Parlamentārais sekretārs Veselības ministrijā arī neko nezin. Ījāba kungs sēž kā Latvijas pārstāvis Eiropas parlamentā, noklausās kā tas parlaments ir “pacēlis tēmu” par onkoloģijas pacientu atbilstošu ārstēšanu un neko no dzirdētā neņem galvā. Nākas žurnālistiem un tādai “Vitai” ar Irinu Jaunumu priekšgalā celt traci un CĪNĪTIES, lai tās zāles tomēr tiktu. Un šis jau nav pirmais gadījums. Arī par zālēm c-hepatīta slimniekiem bija JĀCĪNĀS. Pret ko JĀCĪNĀS? Ar ko JĀCĪNĀS? Kāpēc JĀCĪNĀS par to, kas pienākas, kas ir pasludināts par prioritāti? Ja tautai ir jācīnās pret valdību, lai saņemto to, kas tai pienākas, par ko tā nomaksājusi nodokļus, tad var būt tikai viens secinājums – valdībā sēž tautas ienaidnieki. Kā mēs zinām no vēstures, tad tautas ienaidniekiem vieta ir cietumā vai pie karātavām. Varbūt kāds to viņiem uzskatāmi varētu pastāstīt?

Atbildēt

Valsts apzināti pasliktināja stāvokli

07.07.2020. 14:49

»

racionāli noskaidrot

Lai visiem laba veselība! Rakstā izlasītais neapšaubāmi ir slikti un liek satraukties. Bet konkrētie cilvēki (slimnieki un ārsti) noteikti vispirms domā- ko tagad, šajā brīdī darīt? (Jā, ir labi, ka meklējam vainīgos neizdarīgos birokrātus vai vēl sliktāk, kādu "ieekonomēšanu"). Bet vispirms jau noteikti...


C19 laikā- “mākslīgās pandēmijas laikā”, lai ierobežotu tiesības uz valsts aprūpi un pat plānveida izmeklēšanām.

Neviens par to neatbildēs. Jo valsts pilda plānu samazināt visos veidos valsts iedzīvotāju skaitu, tāda ir naudas aizdevēju valstij negieša prasība. Nebūsim strausi!

Atbildēt

racionāli noskaidrot

07.07.2020. 14:39

Lai visiem laba veselība! Rakstā izlasītais neapšaubāmi ir slikti un liek satraukties. Bet konkrētie cilvēki (slimnieki un ārsti) noteikti vispirms domā- ko tagad, šajā brīdī darīt? (Jā, ir labi, ka meklējam vainīgos neizdarīgos birokrātus vai vēl sliktāk, kādu "ieekonomēšanu"). Bet vispirms jau noteikti tiek domāts- kur ņemt taisni tagad zāles (vecās vai jaunās). Lai lasītāji, tālāki no medicīnas lietām, saprastu "kādā situācijā atrodamies, pārredzētu lauku, tā teikt, kāds mērogs" , būtu derīgi uzzināt, ap kādām summām (individuālajiem pacientiem) tas viss grozās? Cik maksā (1 eur vai 10 eur vai 100 vai visu tūkstoti) viena tāda tablete vai kapsula? (Neapšaubāmi, katrs cents pacientam ir dārgs, un kur nu vēl lielākas summas. Tāpēc jau valsts kompensē). Tas ir, cik liela summa (dienā/ nedēļā) izglābtu šāda situācijā, ļautu pārvarēt vajadzīgo "nogaidīšanas laiku cīņā ar valsts sistēmas inerci" vienam vidējam pacientam (un vai tādas zāles varētu / spētu konkrētās situācijās palīdzēt kāds gan iegādāties (materiāli) , gan varbūt nepieciešams braukt uz citu valsti uz laiku? (Nerunāsim tagad par principiem. Daudz kas pienākas principā bez maksas. Bet svarīgākais - tikt pāri steidzamākajam. Un - cilvēki jau nav ļauni. Būtu daudz palīdzētāju (un nesāksim tagad ar: nevajag palīdzību, kad valstij vajadzēja domāt par … ).

Atbildēt

Pareizi!

07.07.2020. 12:46

»

Pilsonis

Šis man atgādina līdzīgu situāciju ar vakcināciju...


Uzvakcīnām visā pasaulē neattiecas likumdošanas prasības kā pret medikamentiem, kurus kaut cik izlases kārtā var kontrolēt.

Globāla “pandēmia”, globāla”karantizācija”, globāla “vakcinācija”. Tos kas nepakļausies, tiem liegs autovad. tiesības un citas. Beigās vakcinēs, ielaužoties dzīvesvietās un ar fizisku spēku. Paredzēts pirmajā kartā iznīcināt 50 miljonus cilvēku. Ar testiem izplatot vīrusu, kas jau notiek, jo testi arī nepakļaujas likumdošanas kontrolei.

Lai kontrolētu pretošanos tiek izveidota mākslīgā intelekta kontroles sistēma. Mākslīgais intelekts paredz jau tagad autovadītājus sodīt anonīmi bez policista starpniecības.


Juris Pūce, ministrs · 30.06.2020.
Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu".


J. Pūce :”Mums ir ambīcijas gūt panākumus valsts pārvaldes digitalizācijā, nodrošinot jaunu un ērtu pakalpojumu pieejamību sabiedrībai, lai to īstenotu, ir nepieciešami jauni un pārdomāti risinājumi, kas ir savstarpēji viegli savienojami un atbilst mūsdienu tehnoloģisko risinājumu iespējām un arī mūsdienu zināšanām digitālo risinājumu, tostarp mākslīgā intelekta plašāka pielietojuma ieviešanai valsts pārvaldē.”


No 1. jūlija arī Maskavā stājas spēkā federālais likums “Par mākslīgo intelektu”, kas paredz ieviest vienoto personu reģistru un mākslīgā kontroles intelekta eksperimentu, kas dos Maskavas domei pilnvaras uz pieciem gadiem ieviest mākslīgo intelektu personu kontrolei administratīvās uzraudzības nolūkos.

Labprātīga piekrišana, atsakoties no kostitucionālām tiesībām, ko paraksta ar C19 inficētie un daļēji izārstētie. Parakstot vienošanos, tā laušanas gadījumā tiek piespriests administratīvais sods, personu izsekojot 5G tīklā, ja konstatē pašizolācijas pārkāpumu. Kamēr nepierādīsit pretējo, sods netiks atcelts.

Ja algoritms pierāda, ka fotogrāfijā esat jūs, kas izgājis uz ielas un nokļuvis kameru uztveres zonā, digitālajā koncentrācijas nometnē, par kādu ar VDD ēkas būvi Teikā gatavojas pārvērst arī Rīgu!

Globālās finansu korporokrātijas publiski anonīmā varas “iejaukšanās stratēģija” ar projektu “gudrā pilsēta” grib aplaimot Maskavas un Rīgas pilsētu iedzīvotājus ar obligāto biometrijas datu bāzi, lai varētu analizēt un kontrolēt ikvienu 24 h diennaktī. Programmā ar likumu paredzēts cilvēkus čipizēt it kā zinātnes un veselības pakalpojumu attīstibas labā. Programmā iekļauta seju atpazīšana, cilvēka gaitas atpazīšana līdz pat personas emocionālā stāvokļa novērtēšanai


Atbildēt

Pilsonis

07.07.2020. 11:37

»

diemžēl

diemžēl taisnība. Manai sievai atklāja 4 stadijā kad jau bija stipri par vēlu. Tādas ir šīs smalkās un superdārgās elitārās privātprakses, kuras ņem lielu naudu un atrodas respektablās Rīgas vietās, bet rezultāts ir kā nožēlojamā āfrikas ciemā. Nepamanīja, zinies... Turpinājums nebija garš, bet visai...


Šis man atgādina līdzīgu situāciju ar vakcināciju.
Garantijas nekādas. Ja ar vakcīnu tiks sakropļots tavs bērns, uz mūžu paliks par invalīdu, neviens ne par ko neatbild, + visa sistēma darīs visu lai tu neko nepierādītu. Ritīgas indes vakcīnu sastāvdaļas, dzīvsudrabs un alumīnija hidroksīds vien ko ir vērti. Ārsti, kuri aizstāv vakcināciju, bieži saņem bonusus no vakcīnu ražotājiem.

Atbildēt

Tevi kastrēs nelieti,

07.07.2020. 09:59

»

tv36

Līdzjūtība


jo tu bez prezervatīva inficē Latvijas sievietes.

Atbildēt

Ziniet, Latvijā ļoti izplatīts tas dzemdes, olnīcu, dzemdes kala utt.

07.07.2020. 09:58

»

diemžēl

diemžēl taisnība. Manai sievai atklāja 4 stadijā kad jau bija stipri par vēlu. Tādas ir šīs smalkās un superdārgās elitārās privātprakses, kuras ņem lielu naudu un atrodas respektablās Rīgas vietās, bet rezultāts ir kā nožēlojamā āfrikas ciemā. Nepamanīja, zinies... Turpinājums nebija garš, bet visai...


Rodas pamatotas aizdomas, ka sievietes mākslīgi sterilizē. Neviens neveic pētījumus, no kādiem ievestiem produktiem un zālēm tas ceļas.

Pat izcilas ginekoļoģes, ap 40 g.v. un jaunākas, zinot, ka nedzemdēs, veselas būdamas, liekas zem naža un atbrīvojas no olnīcām un dzemdes. Lai izbēgtu riska saslimt ar vēzi.

Atbildēt

diemžēl

07.07.2020. 08:34

»

tv36

Olnīcu vēzis visbiežāk tiekot atklāts vēlīnās stadijās, kad ārstēšana vairs neesot efektīva. Cerams, ka jaunais medikaments spēj paildzināt pacientu mūža ilgumu pieņemamā kvalitātē un ierēdņi ciniskos finansiālos aprēķinus neliks kā argumentu lēmumam, kamēr pašus šī slimība neskar...


diemžēl taisnība. Manai sievai atklāja 4 stadijā kad jau bija stipri par vēlu. Tādas ir šīs smalkās un superdārgās elitārās privātprakses, kuras ņem lielu naudu un atrodas respektablās Rīgas vietās, bet rezultāts ir kā nožēlojamā āfrikas ciemā. Nepamanīja, zinies... Turpinājums nebija garš, bet visai smags. Romānu varētu uzrakstīt par labiem ārstiem un tiem, kuri tevī saredz tikai staigājošu bankomātu un dakteres apkārušās zelta ķēdēm un gredzeniem kā ziemsvētku eglītes. Miers, nu jau miers....ziedi uz kapa kopiņas....veselību visiem.

Atbildēt

Blondīne

07.07.2020. 06:27

Ja atklāj vēzi, tad olnīcas labāk likvidēt, ja grib dzvot. Bez tām var iztikt.

Atbildēt

Farmastīklā

06.07.2020. 23:07

Vai kāds ir izskaitījis cik reizes pēdējo 50mit gadu laikā ir dzirdēta frāze:...daudz efektīvākas, divreiz efektīvākas un taml.Rezultātā mums šodien vēzim nebūtu jābūt vispār uz turpmākiem 50gadiem... Elementāra loģiska analīze pierāda, ka tie visi ir meli un runa ir tikai un vienīgi par farmas alkatību un kormpētu onkologu maciņiem. Neviens nav redzējis tos izslavētos pētījumus ar superīgajiem rezultātiem. Paņemiet kaut vienu un palasiet, būsiet šokēti cik tur maz reālu procentu, kurus var attiecināt uz vismaz kkādu dzīvildzi. Viss ir viena liela fikcija, diemžēl

Atbildēt

Labējā politika

06.07.2020. 21:58

atnes 4 miljardu kredītu valstij. Kad žīdi pacels nodokli nekustamiem un prasīs atdot naudu, visi dzīvos nāves ēnā un sievas pašas sev raus olnīcas, lai nedzemdētu, bet pensiju pārskaitīs jauno māmiņu vai Viņķeles piemiņas fonda rezervē, kas būs demitais pensiju līmenis.

Atbildēt

Labējās politikas rezultātā

06.07.2020. 21:55

»

Kaža

Reāli slimības tiek ielaistās labējās politikas rezultātā,kurai cilveks nav vērtība un kuru slimošana traucē darba devēju fiziski,morāli un materiāli.Sevišķi tiek ienīsti darba invalīdi-baļķis kungu acīs Jau vairāk par 10 gadiem mocos nepārtrauktās arodslimību sāpēs,kuras labējie dakteri un labējie ...


pusgadu ārstēja tikai labās puses olnīcu, jo tik bija izdalīti līdzekļi. Pirms tam sliktās puses olnīcas izrāva ar visu dzemdi. Kad labās puse olnīca neķerrāja, atrada atkal līdzekļus Viņķeles piemiņas fondā.

Atbildēt

Jautājums no Tveika ielas

06.07.2020. 21:52

»

Klients P.

Vēlreiz atvainojos visiem par vakar izraisīto avāriju. Tā bija tiešām nopietna, es ļoti labi to saprotu...


Tā turpiniet. Tas palīdz. Olnīcas jums neizņemsim, ja tomēr to darīsim, nodosim
Rijīgajai Bankai - donoru, kad paliks labāk, piešūsim jums pirms gada izņemto pautu vietā.

Atbildēt

Kaža

06.07.2020. 21:02

Reāli slimības tiek ielaistās labējās politikas rezultātā,kurai cilveks nav vērtība un kuru slimošana traucē darba devēju fiziski,morāli un materiāli.Sevišķi tiek ienīsti darba invalīdi-baļķis kungu acīs Jau vairāk par 10 gadiem mocos nepārtrauktās arodslimību sāpēs,kuras labējie dakteri un labējie labklājības ierēdņi uzskata par draudu valsts labklājībai un drošībai un tādēļ pilnīgi ignorē.

Atbildēt

asv kolonija mulku zeme bez parmainam

06.07.2020. 20:31

galvenais latvijas sorosits ijabs arstes vezi latvija ?
vai tad ar marsieti nepietika?

Atbildēt

Klients P.

06.07.2020. 20:18

Vēlreiz atvainojos visiem par vakar izraisīto avāriju. Tā bija tiešām nopietna, es ļoti labi to saprotu.

Risku mazināšanai turpmāk tiks veikti/varētu tikt veikti šādi strukturāli pasākumi:

100% visa rakstītā izvērtēšana pēc principa — vai tas ir pozitīvs vai vismaz neitrāls pret jebkādu konkrētu personu vai organizāciju Latvijā vai citu konkrētu šīs pasaules parādību, kā arī, vai nav skaidri identificējama pārpratumu riska. Kritika lai paliek abstraktām lietām – strukturālas problēmas, atsevišķi kļūdaini politikas elementi u.tml. Piebilde – arī vakar teiktais būtībā bija kritika pret argumentācijas stilu, nevis konkrētiem cilvēkiem, bet ļoti viegli varēja nolasīties citādi, bez šaubām.

Papildus drošībai - Twitter konta personificēšana, noņemot atsauces uz RIJĪGO UN MELĪGO BANKU. Man jau no paša sākuma tas šķita riskants solis, tas nebija mans lēmums, bet tā šobrīd ir vēsture.

Te es drusku bīdu savu dienaskārtību, izmantojot paša savārītas ziepes, kas ir ārkārtīgi bezgaumīgi, bet varbūt spēšu pamatot, kāpēc. Cik man zināms, esmu vienīgais makro jomas cīnītājs starp universālajām bankām, kurš paralēli vēl regulāri raksta (divu veidu) ziņojumus arī par notikumiem finanšu tirgos. CITĀ LIELAJĀ RIJĪGAJĀ BANKĀ ir trīs cilvēki, kuri var nodarboties tikai ar makro, kas ir pārspīlējums un perfekcionisms, bet man ar viņiem ir jākonkurē. Makro cilvēki RIJĪGAJĀ BANKĀ LIETUVĀ raksta arī par finanšu tirgiem, bet viņi ir divi. Nesen ir parādījies jauns, ļoti spēcīgs konkurents VĒL VIENĀ CITĀ RIJĪGAJĀ BANKĀ, un jau labu brīdi pirms šī incidenta jutu, ka pamazām zaudēju sacensībā par procesu izpratnes dziļumu. Turklāt jau vairākus mēnešus vismaz katru otro nakti var nogulēt, ilgākais, līdz 3AM. Šī situācija nav profesionāli ilgtspējīga un drīz var nebūt arī medicīniski ilgtspējīga. Esmu nevis omulīgs un ar dzīvi apmierināts bankas lobists, bet nervozs un vismaz viegli ugunsnedrošs subjekts ar mikrofonu. Ja vēl vēlēsieties redzēt mani arī jaunajā organizācijā, pieļauju, ka tās lielāku mērogu dēļ būs iespējama specializācija, kas atrisinātu ļoti daudzas problēmas.

Vispār jāsaka, ka visa šī komentēšana tāda miglas pūšana acīs viens ir - ne man izglītība, ne jebkāda sapratne, ne vispār kas priekš tādas lietas. Esmu viens tāds ģindenis, PR speciālistu uzpūsts tēls, aiz kura apakšā nekā nav,

Atbildēt

tv36

06.07.2020. 20:03

Olnīcu vēzis visbiežāk tiekot atklāts vēlīnās stadijās, kad ārstēšana vairs neesot efektīva. Cerams, ka jaunais medikaments spēj paildzināt pacientu mūža ilgumu pieņemamā kvalitātē un ierēdņi ciniskos finansiālos aprēķinus neliks kā argumentu lēmumam, kamēr pašus šī slimība neskar.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....