Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ris

21.11.2015. 17:48

Slimu cilvēku murgi.

Atbildēt

ķīlnieks

14.11.2015. 04:34

Es dažkārt jūtos kā ķīlnieks, kuram ir jānopērk sava dzīvība ar prāva čungura pasniegšanu zāļu tirgotāju mafijai. Par cenām, ko aptiekas uzliek savām precēm var nedaudz spriest pēc šāda fakta, proti Ortopēdijas centrā parasts koka spieķis maksā ar visu 50% uzcenojumu ap 12,- eiro, tad Mēness aptiekā tāds pat spieķis maksā .....ap 25 eiro, tātad piecenojums ir vairāk par 300%.
Zāļu tirgotavas vajadzētu nacionalizēt, gan budžetu salāpītu, gan bērnu pabalstiem pietiktu, gan tauta sāktu mazāk slimot.

Atbildēt

nedomāju, ka tik bērnišķīgs

07.11.2015. 16:33

ja nav taisnība, lai taču raksta

Atbildēt

K.

03.11.2015. 16:14

Belēvičs to varētu nezināt, bet policijai arī bez resoriskās pārbaudes vajadzētu zināt, ka 156. pants ("Goda aizskaršana") un 158. pants ("Goda aizskaršana un neslavas celšana masu saziņas līdzeklī") ir tikuši izslēgti no Krimināllikuma ar 2009. gada 19. novembra likumu, kas stājās spēkā 2009. gada 23. decembrī. Savukārt Krimināllikuma 271. pants ("Varas pārstāvja un citas valsts amatpersonas goda un cieņas aizskaršana") nav spēkā jau vairāk kā 10 gadus - kopš 2004. gada 1. februāra. Savukārt, ja Belēvičam šķiet, ka viņam ir celta neslava (Krimināllikuma 157. pants), viņa iesniegumā būtu jābūt norādēm, ka par viņu (1) apzināti ir tikuši izplatīti (2) nepatiesi (3) apkaunojoši (4) izdomājumi.

Atbildēt

?

03.11.2015. 15:25

kapec parbaudes nenotiek sorositu kontroletajos delfi.lv tvnet-apollo.lv,kasjaunsw.lv un nra.lv ?

Atbildēt

vot

03.11.2015. 15:24

un visam pa vidu policija, un tikai tāpēc ka Saeima savulaik Krimināllikumā iekļāva pantu par nesalavas celšanu, lai gan normāliā valstī tas būtu tiesas kompetence civiltiesiskā prasībā.
Nešaubos, ka kārtējo reizi tiks izķengāts tas nabaga policists, kuram preikšniecība uzlikusi izskatīt šīs bezjēdzīgas sūdzības.

Atbildēt

es ,latvietis skotos Russia today !

03.11.2015. 15:22

»

Ēdelweiss

Portāls Delfi ...???? Nu , ja, tas jau ir tas melu, naida un kara kurināsanas portales, kurā darbojās kaut kāda tur Gobiņa, kura tik cītigi to reklamē aizstavot Rīgas ZVĢ direktores vietā ielikto Ingu Langi , LVC darbonīša Langes praida parstāvi, kura viņas vaditaja mācību iestādē tik cītigi eskalēja...


Es ,ka latvietis sekoju lidzi jaunumiem portala www.rt.com un www.vesti.ru jo tur nav sorosidu meligas propogandas,nav homoseksualisma un holovina reklamas, nav reklamas rakstu par [email protected],tipa kardasana un nav ari bezjedzigu kulinarijas recepsu savarstijumu.

Atbildēt

mediciniskas kvotas mulku zeme !

03.11.2015. 15:16

Novembri,pirms izbrauksanas no latvijas Laila Rudzite ar plakatiem rokas turpinas vienatne protestet Riga pret dombrovska/straujumas rezimu !

Atbildēt

kamp, kapm kamēr var

03.11.2015. 14:47

Nav starpības starp Zaķi un Kampēviču ! Zaķi shēmoja un štelles kārtoja Vemjotības kasei, bet Kampēvič apzog pensionārus un no štellēm % atmet vemjotības satelītam ZZS.

Atbildēt

03.11.2015. 13:38

»

Žulis

Bet, kāpēc tu te raksti ar niku "nu jāā", nevis ar savu īsto vārdu, piemēram, Guntis Belēvičs? Stipri pārbijies esi...


Viņi ir pietiekami drosmīgi. Viņi vienkārši nav muļķi.
---------------------------------

Šis vispareizākais secinājums.

Atbildēt

777

03.11.2015. 12:23

»

Nu nē!

Ļoti kļūdaties! Tā kā dara PIETIEK, būtu jādara visiem, kuriem kaut cik rūp darbība tiesiskuma vārdā ilgtermiņā, vismaz līdz brīdim, kad vara un sabiedrība būs būtiski mainījusies uz tiesiskumu, pretējā gadījumā, kā redzējām, gan DP, gan VP mēģina ruporus aizvērt vai vismaz apturēt. Šobrīd ar PIETIEK...


Korupcija saaugusi tik talu ka 3b2nodalas Viktors Montiks nokerts pie rokas ar Krupenicu(cigans),Kazlovskis un Kuzis par jubilejas organizesanu,(laika kad atstadinats,par korupciju un kontrabandas piesegsanu,baltezer villa iemitinajies ar divam sievam un pasakainu autoparku.Kur taisniba.Gulami,pasaki cik Kuza jubileja izmaksaja un savu jubileju jebkurs tava bara ar savu alkoholu var svinet.

Atbildēt

jurka

03.11.2015. 11:31

»

Žulis

Bet, kāpēc tu te raksti ar niku "nu jāā", nevis ar savu īsto vārdu, piemēram, Guntis Belēvičs? Stipri pārbijies esi...


Ministra padotībā ir medicina un pie šādas sistēmas pat vienkārša vizite ārsta var beigties ar nepārredzamam sekam.Ir prakse pierādijies,ka medicina ir pārvērsta par varas piedekli un tiek pielietota politiskos nolūkos neērto,likummīlošo pilsoņu diskriminācijai un deskriditēšanai.

Atbildēt

Žulis

03.11.2015. 10:15

»

nu jāā

Kāpēc rakstiņi šajā portālā aizdomīgi bieži autora vietā nes bezpersonisko nosaukumu "Pietiek", nevis konkrēti: Lapsa; Vilks; Lācis u.t.t. Ja jau ne no kā nebaidamies, ja esam tādi "taisnības nesēji", kāpēc nestartēt ar īsto vārdu? Tātad ir kāds iemesls? Kāds, pasakiet...


Bet, kāpēc tu te raksti ar niku "nu jāā", nevis ar savu īsto vārdu, piemēram, Guntis Belēvičs? Stipri pārbijies esi?
Padomju laikos bija tāds ironisks teiciens: "Tev valdība nepatīk? Raksti iesniegumu!" UN bija vēl otrs teiciens: "Ja tu domā, tad nerunā. Bet, ja tu domā un runā, tad neraksti. Bet, ja tu domā, runā un raksti, tad neparaksties. Bet, ja tu domā, runā, raksti un paraksties, tad nebrīnies!"
Vai tu spēj saprast šajos teicienos apslēpto ironisko jēgu? Droši vien nē. Tādēļ es paskaidrošu. Valstīs, kur cilvēks ir beztiesisks (šodien zināmā mērā tāda ir arī Latvija) valdošā vara izrēķinās ar saviem oponentiem. Izrēķinās ciniski, zemiski un nežēlīgi. Varu neinteresē iedziļināties oponentu paustajās domās, atziņās, idejās un no tām kaut ko mācīties. Varu interesē tikai uzzināt oponentu vārdus, lai varētu ar viņiem izrēķināties, viņus apklusināt, neitralizēt, likvidēt.Rakstīt iesniegumu ar valdības kritiku padomju laikā nenozīmēja neko citu, kā vien pieteikties rindā uz cietumu vai trako māju. Un pat, ja cilvēks nebaidās no cietuma un apstrādes psihiatriskajā klīnikā, šāda rīcība no viņa puses vienkārši ir bezjēdzīga un muļķīga.
Un tagad pieņemsim, ka kāds Beleviča padotais, kurš atklātībai nodod ne visai glaimojošus faktus par šo personu atklātu savu identitāti. Ko viņš ar to panāktu? Viņš tiktu atlaists un viņa vietā nāktu cits. Sabiedrība vairs neuzzinātu par turpmākajiem šī kunga veiktajiem "varoņdarbiem". Un ne jau bailes no amata un algas zaudēšanas te ir dominējošas.( TIE, KAS BAIDĀS, KLUSĒ KĀ PARTIZĀNI PAR VISĀM SAVU PRIEKŠNIEKU NELIKUMĪBĀM UN NEIZDARĪBĀM.) Šāda rīcība ir vienkārši neracionāla un muļķīga!
Tāpēc nevajag te demagoģiski piedēvēt kaut kādu baiļošanos un gļēvumu cilvēkiem, kuri, neatklājot savu identitāti, dara sabiedrībai zināmus faktus par tām nejēdzībām un noziegumiem, kas pret to tiek strādātas. Viņi ir pietiekami drosmīgi. Viņi vienkārši nav muļķi.

Atbildēt

minna

03.11.2015. 08:58

Ziniet ko! Izlasu visus rakstus šeit, kas saistīti ar Belēviču, jo interesējos kas notiek nozarē.Ir labi, ka lietas tiek celtas gaismā- tas precizē kopbildi. Un tagad jautājums sekojošs- ar interesi gaidu, kad kāds papētīs kas līdz šim ir noticis "otrā frontes pusē". Ir pilnīgi skaidrs- Belēvičs ķēries klāt izpurināt vecās kodes no lupatām, un daudziem tas nepatīk. Lato, papētiet, lūdzu otru pusi arī, jo Jūs tunājiet, ka esiet neitrāls. Kaut vai par to pašu paralēlo importu: ja zināms, ka tāda komercdarbības forma ES ir pazīstama jau gadu desmitus un tiek atbalsīta- sabiedrībai ir ieguvums kopumā, pie mums viņa visu laiku vāji funkcionēja. Kāpēc? Kas tam ir par iemeslu, kas ir personas, kas ieinteresētas turēt augstu zāļu cenu? Kas ir šo personu apvienības? Kas uztur šo karteli? Kāpēc Bārzdiņš neizturēja spriedzi, lai gan izdarīja labu lietu- ieviesa references cenu? Ietaupīja valstij vairākus miljonus gadā, ko novirzīt citiemmērķiem ārstniecībā.Vai kāds atceras kāds izskatījās kompensējamo zāļu saraksts pirms šiem groozījumie? Visas firmas, kā sarunājušas, iepirkumā piedalījās ar vienādu cenu. Kā tas iespējams konkurences apstākļos, izskaidrojiet man? Taču visādi pazemotie un apvainotie skrēja uz Satversmes tiesu sūdzēties, un vienalga zaudēja.Tagad tas pats paredzams,(līdzīgi), ja paralēlajam importam pieaugs atbalsts.Sabiedrība kopumā iegūs, bet atsevišķi uzņēmumi zaudēs- viņiem mazināsies peļņa.Kas ir tie, kas grib savu peļņu saglabāt un ministra reformas izgāzt? Citiem vārdiem- kas ir tie, kuriem Belēvičs vairs kaut ko neļaus- piem. dzīvot kā nierēm pa taukiem uz iedzīvotāju rēķina? Lato, pagodieniet, lūdzu ,lasītāju ar vispusīgu informāciju. Jums ir talants šos datus ne tikai apkopot, bet arī pasniegt ar humoru. Paldies! :)

Atbildēt

Ēdelweiss

03.11.2015. 08:54

Portāls Delfi ...???? Nu , ja, tas jau ir tas melu, naida un kara kurināsanas portales, kurā darbojās kaut kāda tur Gobiņa, kura tik cītigi to reklamē aizstavot Rīgas ZVĢ direktores vietā ielikto Ingu Langi , LVC darbonīša Langes praida parstāvi, kura viņas vaditaja mācību iestādē tik cītigi eskalēja skolnieku vidu nacismu, neiecītību pret citas tautības bērneim, nesneidz atbildes uz bernu vecaku iesneigumiem, .....

Atbildēt

proneslo

03.11.2015. 06:42

»

nu jāā

Vienā teikumā raksts izklausītos šādi


belašēviša, zirgābols, dzintarzaķis u.c. šepmaņi valsts resursus izmanto uz nebēdu un par VP vai DP ložņu darbu maksā nodokļu maksātāji. LL šie rēķini būtu jāapmaksā pašam, vai ar (piem. manu) palīdzību no malas.
Samērības princips nav, tātad Pietiek.com pareizi dara ka sarežģī tupajiem liekēžiem darbu.

Atbildēt

nu jāā

03.11.2015. 05:58

Kāpēc rakstiņi šajā portālā aizdomīgi bieži autora vietā nes bezpersonisko nosaukumu "Pietiek", nevis konkrēti: Lapsa; Vilks; Lācis u.t.t. Ja jau ne no kā nebaidamies, ja esam tādi "taisnības nesēji", kāpēc nestartēt ar īsto vārdu? Tātad ir kāds iemesls? Kāds, pasakiet?
Taču no Pietiek jau atbildes nesaņemsi, īpaši uz pašiem neērtiem jautājumiem. Tas ir tāds stils - paši jautā un gaužas ka neatbild, bet kad pajautā pašiem, tad klusums, jo nav jau ko teikt. Vai kā šajā rakstiņā, pārmet citiem GRIBĒŠANAS , bet paši to vien dara ka kaut ko GRIB un raud ka GRIBĒŠANAS neviens neapmierina. Tā teikt pārmet citiem to, ko dara paši.

Atbildēt

neštāls

03.11.2015. 05:41

»

nu jāā

Vienā teikumā raksts izklausītos šādi


Izskatās, štālien, ka ceri nopelnīt īpaši spēcīgus grūdienus grīdā...

Atbildēt

Nu nē!

02.11.2015. 22:51

»

nu jāā

Vienā teikumā raksts izklausītos šādi


Ļoti kļūdaties! Tā kā dara PIETIEK, būtu jādara visiem, kuriem kaut cik rūp darbība tiesiskuma vārdā ilgtermiņā, vismaz līdz brīdim, kad vara un sabiedrība būs būtiski mainījusies uz tiesiskumu, pretējā gadījumā, kā redzējām, gan DP, gan VP mēģina ruporus aizvērt vai vismaz apturēt. Šobrīd ar PIETIEK metodēm vismaz esam informēti par lietām, kas citādi līdz mums nemaz "nenonāktu".
Ja L.L. baidītos no tiesiskas atbildības, tad viņš, visticamāk, nemaz neko tādu nepasāktu. Runa jau iet par prettiesiskām viņa darbības ierobežošanas metodēm un centieniem, tāpēc jābūt, piemēram, reģistrētam Islandē.

Atbildēt

piraija

02.11.2015. 22:39

Beļevičs tāds vietejais nekaunīgais Žiriks Latvijā.Piem.noņem viņam un Hūteizagtos miljonus un kas paliek pāri?Pareizi --sievas uzturēts vecis,Beļevičs sabijis ministra amatā sakārtos ,kā visi bijušie "oligarhi",savu personīgo biznesu uz goda.Piesedzoties protams ar vīģes lapu,tautas labumu,kā pārejie,
Brīnos,ka SABs tomēr izdzemdēja zem spiediena to atļauju.Bez termiņa ???? kas nebijis LV .

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.11.2015. 22:35

Viss ko tie kangari prot - melot, zagt tautas resursus, nodot tautas intereses

Atbildēt

Sveiciens Belvim

02.11.2015. 21:56

Miliči mēģinās, bet nekas neizdosies, jo tiesiskums uzvarēs.

Atbildēt

heh

02.11.2015. 21:53

Sadusmojuši ministreli, apvaino te visādi sīkmaņi un traucē valstiski svarīgos lēmumus pieņemt. neko tas smerdels gada laikā nav izdarījis, izņemot ka vienu šļauku pieņēmis valsts apgādībā, lai pašam nebūtu jāuztur, viņas bijušo fakeru Stradiņu valdē ielicis, pamazām ticis vaļā no neuzticamiem cilvēkiem nozarē un pabīdījis savu biznesu. Nu vēl pensionāriem lētas zāles pasolījis.

Atbildēt

Protams

02.11.2015. 21:36

Kampēvičam kā jau mafijozai personībai taču nepatīk ka viņa vadītās tautas apzagšanas shēmas nāk gaismā.

Atbildēt

balss

02.11.2015. 20:43

Gods un slava Lato par uzdrīkstēšanos un spēju karot ar šo bandītisko valsti, jo tieši galvenajam tiesiskuma sargam - tiesām, prokuroriem un citiem ielikteņiem šajās iestādēs būtu jābalsta taisnīgums. Taisnīgums ir garantija valsts izaugsmei . Tiesiskums ir viena no trim galvenajām valsts stutēm, bet, ja viena kāja - galvenā tik kliba un slima, nekādas valsts nav. Ir tikai perēklis savējiem. Stiprus nervus tev, Lato, jo šie ķērcēji nepazīst žēlumu un taisnības izpratni!!!

Atbildēt

Nu jāā

02.11.2015. 20:34

»

nu jāā

Vienā teikumā raksts izklausītos šādi


Ņemot vērā valsts politbandītisko iedabu, Pietiek pilnīgi pareizi dara. Citādi jau desmitiem reižu būtu iznīcināti visdažādākajos veidos.

Atbildēt

spradzis

02.11.2015. 20:34

»

nu jāā

Vienā teikumā raksts izklausītos šādi


Patiesībā Belēvičs ir gļēvulis, jo nav nolicis deputāta mandātu, lai nezaudētu deputāta imunitāti. Acīm redzot, jau uzsākot ministra gaitas, bija gatavs konfliktēt ar likumu.

Atbildēt

nu jāā

02.11.2015. 20:26

Vienā teikumā raksts izklausītos šādi:
Par cik mēs tur tajā Pietiek esam gļēvuļi kas baidās no atbildības par pašu rakstīto, darām to anonīmi un slēpjamies portālā, kas reģistrēts valstī ar senāko parlamentu, varbūt "proņesjot".

Ja kļūdos, palabojiet.

Atbildēt

:)

02.11.2015. 20:12

Lato varēja Guntim kādu čupačupsu uzdāvināt - tā sacīt, mierinājumam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...